PROJEKT 21

Organizator:
Stowarzyszenie K2 Partners
Data:
2021-03-22
Miejsce:
Polska
Dystans:
105 km
Zgłoszonych:
231
Wystartowało:
174
Nie ukończyło:
170
Ukończyło:
4
Na trasie:
170
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN

Klasyfikacja wg Liczba etapów, czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
Czas
brutto
Liczba etapówRóżn.
     
1JAROSZ Artur 113M-OPEN 1M 1016:50:53.020d 00:45:23210
2KOTOWSKI Artur 185SKKT SP 24 GRYPHUSSZCZECINM-OPEN 2M 2028:18:04.021d 01:00:39210
3KURASIŃSKA Dorota 26K-OPEN 1K 1031:01:59.025d 01:17:59210
4ORLON Barbara 41SZCZECINSKI KLUB ROWEROWY GRYFUSK-OPEN 2K 2023:57:43.035d 00:39:51210
5LIPSKI Łukasz 46BIEGOHOLLICAM-OPEN 3M 3024:13:08.045d 00:43:5820-1
6JURKIEWICZ Wioletta 137WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK-OPEN 3K 3020:28:12.035d 00:55:5517-4
7LASEK Anna 29POPROSTUK-OPEN 4K 4021:19:42.044d 01:19:4117-4
8CZEKALSKI Marcin 67M-OPEN 4M 4013:27:09.049d 00:36:3915-6
9SIWAK Łukasz 109SZCZECINM-OPEN 5M 5008:43:06.043d 00:36:0614-7
10PASZKOWSKI Karol 69SZCZECINM-OPEN 6M 6011:03:02.046d 00:34:4412-9
11SAWA Malwina 130WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIEK-OPEN 5K 5014:07:32.036d 00:30:4111-10
12JUSZKIEWICZ Małgorzata 121K-OPEN 6K 6010:24:54.041d 00:47:4011-10
13GRYGIELEWICZ Leszek 21M-OPEN 7M 7007:14:16.034d 00:53:0810-11
14JAŚKIEWICZ Katarzyna 10WIERZBICKI RUNNING PROJECTK-OPEN 7K 7011:02:58.040d 01:13:0310-11
15SACHARSKI Bartłomiej 34SPARTANIE DZIECIOMM-OPEN 8M 8005:15:54.046d 00:27:0910-11
16KOWALSKA Anna 47K-OPEN 8K 8016:22:02.047d 03:22:2510-11
17WOJCIECHOWSKA Magdalena 195K-OPEN 9K 9015:13:38.020d 01:29:119-12
18JARCZEWSKA Renata 147K-OPEN 10K 10017:11:04.022d 01:39:009-12
19PAJKOWSKI Mirosław 25M-OPEN 9M 9015:25:29.031d 01:17:599-12
20CZAPLA Tomasz 87M-OPEN 10M 10005:47:23.036d 00:34:539-12
21DMOCHOWSKI Robert 116BEZRZECZEM-OPEN 11M 11009:17:51.043d 00:38:439-12
22DĄBROWSKA Edyta 35MY W GMINIE DOBRAK-OPEN 11K 11015:16:33.044d 01:14:319-12
23BLAZEJAK Marzena 30MY W GMINIE DOBRASZCZECINK-OPEN 12K 12014:53:40.045d 01:15:009-12
24MALEIKA Wojciech 31SZCZECINM-OPEN 12M 12011:31:38.049d 01:14:379-12
25WOJTAT Halina 1KOLOROWA DRUŻYNA NESSISZCZECINK-OPEN 13K 13011:39:51.050d 01:06:179-12
26GARBACZ Zbigniew 56M-OPEN 13M 13011:05:09.027d 01:23:548-13
27PAŁAMAR Krzysztof 158M-OPEN 14M 14011:18:35.028d 01:25:318-13
28RÓŻALSKA Magda 129SZCZECINK-OPEN 14K 14004:51:58.033d 00:49:428-13
29MARKOWSKA Aneta 111K-OPEN 15K 15013:10:56.034d 01:19:478-13
30CHMIELEWSKI Paweł 93PACHSTUDIOM-OPEN 15M 15007:03:05.040d 00:55:498-13
31RZYMSKA Marta 48OSTRE DZIDYK-OPEN 16K 16010:06:22.041d 00:34:308-13
32STAROSTA Monika 66SZCZECINK-OPEN 17K 17009:09:24.041d 00:34:568-13
33NIEWADZIK Ula 13HUSARIA RACE TEAMK-OPEN 18K 18008:51:39.041d 00:35:008-13
34ARASZKIEWICZ Patryk 101M-OPEN 16M 16007:52:07.042d 00:31:068-13
35SZUSTER Alex 70M-OPEN 17M 17010:01:54.043d 01:17:568-13
36DYBAŁA Agata 16K-OPEN 19K 19008:54:52.049d 00:38:098-13
37KOSZEWSKA Monika 15K-OPEN 20K 20008:01:59.049d 00:38:228-13
38KAWIORSKI Patryk 197M-OPEN 18M 18008:49:13.018d 01:02:287-14
39ROSIŃSKA Karolina 153TANOWOK-OPEN 21K 21011:11:09.023d 01:45:197-14
40CIACHLA Matylda 154POLICEK-OPEN 22K 22011:35:08.023d 01:45:227-14
41BORODZIUK Magdalena 98SZCZECINK-OPEN 23K 23010:36:22.025d 01:16:007-14
42PIETRUSZKA Sławomir 144RAZ SZCZECINM-OPEN 19M 19006:13:50.026d 00:42:397-14
43NOWASZCZUK Ania 167K-OPEN 24K 24008:46:33.028d 01:03:227-14
44PŁOSA Monika 156K-OPEN 25K 25009:30:15.029d 01:15:547-14
45DMOCHOWSKA Hanna 90K-OPEN 26K 26014:52:22.033d 02:39:177-14
46MARENDZIAK Wiktor 95DOMOWE LENIUCHYM-OPEN 20M 20010:03:50.035d 01:11:177-14
47MARENDZIAK Aneta 92DOMOWE LENIUCHYK-OPEN 27K 27010:05:24.035d 01:11:217-14
48MARENDZIAK Jarosław 91DOMOWE LENIUCHYM-OPEN 21M 21010:04:49.035d 01:11:217-14
49DULNY Patryk 120DULNY FOTOM-OPEN 22M 22010:15:13.038d 01:26:217-14
50DULNY Jarosław 119DULNY FOTOM-OPEN 23M 23010:15:13.039d 01:26:217-14
51MICHALSKI Patryk 79KSIĘCIUNIO I TRUFLASZCZECINM-OPEN 24M 24009:43:46.045d 01:08:427-14
52JASIŃSKA Ewa 146K-OPEN 28K 28008:36:53.021d 00:53:336-15
53NIEGŁOS Piotr 148M-OPEN 25M 25008:27:48.021d 00:55:516-15
54JURKOWSKA Joanna 23K-OPEN 29K 29008:53:10.024d 01:42:046-15
55MIELNICZUK Sylwia 149K-OPEN 30K 30007:25:01.028d 01:20:076-15
56STOPCZYŃSKI Mateusz 77SYRIUSZM-OPEN 26M 26002:30:45.031d 00:27:086-15
57OSAK Adam 63SZCZECINM-OPEN 27M 27004:11:33.032d 00:37:106-15
58BIAŁKOWSKA Katarzyna 112K-OPEN 31K 31008:46:10.032d 01:32:226-15
59FIEDZIUSZKO Jasiu 115M-OPEN 28M 28010:36:32.032d 02:13:086-15
60MIKLEWICZ Agata 117KREATYNOWE WIEWIÓRKISZCZECINK-OPEN 32K 32006:57:56.034d 00:56:576-15
61BOŚKO Paulina 107K-OPEN 33K 33007:01:38.034d 00:57:076-15
62RUBAJ Anna 17K-OPEN 34K 34010:36:32.035d 01:45:436-15
63BELING Małgorzata 118K-OPEN 35K 35009:13:54.040d 01:10:486-15
64PAWLAK Karolina 49SŁONECZNE BABECZKISZCZECINK-OPEN 36K 36006:56:16.042d 00:58:536-15
65KOWALEWSKI Przemek 84SZCZECINM-OPEN 29M 29006:22:39.043d 00:49:046-15
66SŁOWIŃSKA Maja 78KSIĘCIUNIO I TRUFLASZCZECINK-OPEN 37K 37008:22:25.044d 00:56:386-15
67PAPROCKI Marcin 3RUN EXPERT TEAMDOŁUJEM-OPEN 30M 30005:23:08.012d 01:10:285-16
68SIDORKIEWICZ Marta 127SZCZECINK-OPEN 38K 38005:27:49.018d 00:31:145-16
69KRAWCZYŃSKA Wioletta 74K-OPEN 39K 39006:59:59.027d 00:42:055-16
70MAZANEK Kazimierz 88TRZESZCZYNM-OPEN 31M 31015:51:13.028d 02:47:005-16
71BORYS Jacek 162M-OPEN 32M 32006:23:18.031d 01:00:305-16
72LATAŃSKA-WALENT Małgorzata 68K-OPEN 40K 40007:54:51.031d 01:13:295-16
73WALENT Marta 19K-OPEN 41K 41008:43:09.031d 01:21:205-16
74WÓJCICKA Marta 36K-OPEN 42K 42007:05:55.033d 01:23:405-16
75SZIEDEL Andrzej 54M-OPEN 33M 33006:20:31.040d 00:56:275-16
76SOROKA-MITUŁA Grażyna 32SŁONECZNE BABECZKISZCZECINK-OPEN 43K 43008:10:30.042d 00:58:555-16
77WOLNIAK Elżbieta 71SŁONECZNE BABECZKIK-OPEN 44K 44005:53:18.042d 00:58:565-16
78LIWUŚ-ŁAPIŃSKA Asia 7NIEZDIAGNOZOWANI W SZALEK-OPEN 45K 45007:15:21.042d 01:10:185-16
79LIWUŚ Anna 24K-OPEN 46K 46007:24:10.042d 01:11:195-16
80MARKOWSKI Mateusz 76SZCZECINM-OPEN 34M 34003:09:19.045d 00:40:195-16
81KARCZMARCZYK Wiesław 215SZCZECINM-OPEN 35M 35005:56:29.05d 01:27:064-17
82MITUŁA Aleksandra 122SZCZECINK-OPEN 47K 47004:57:59.012d 00:37:364-17
83POZARSKI Krzysztof 198SZCZECINM-OPEN 36M 36006:05:00.015d 01:18:004-17
84WASYLÓW Emil 202M-OPEN 37M 37005:33:12.017d 01:17:214-17
85WRZESZCZ Izabela 62FUMY TURYSTYCZNEK-OPEN 48K 48007:19:19.023d 01:52:334-17
86KULA Mateusz 100KOS BNO SZCZECINSZCZECINM-OPEN 38M 38003:32:05.026d 01:20:004-17
87MALICKI Michał 166SZCZECINM-OPEN 39M 39005:20:52.028d 01:01:524-17
88ŁUKOWSKA Joanna 164K-OPEN 49K 49005:08:02.029d 01:45:084-17
89DOMINIAK-OLSZEWSKA Małgorzata 139KIJKI&SZPILKIWARZYMICEK-OPEN 50K 50006:13:51.029d 02:30:164-17
90TWARDOWSKA Karolina 33K-OPEN 51K 51003:24:51.042d 00:38:004-17
91GRZĘDA Marcin 61FUMY TURYSTYCZNEM-OPEN 40M 40007:53:27.042d 01:52:234-17
92GÓRSKA Dorota 106K-OPEN 52K 52004:03:45.043d 01:00:294-17
93DZIĘCIOŁ Kasia 208K-OPEN 53K 53003:02:25.02d 01:02:383-18
94SROKA Kamila 161WARZYMICEK-OPEN 54K 54004:33:16.03d 01:32:103-18
95ZAJĄC Remigiusz 169M-OPEN 41M 41003:38:30.04d 00:41:273-18
96SCHEURING Dorian 173M-OPEN 42M 42002:36:00.06d 00:41:553-18
97ZALEPA Natalia 170K-OPEN 55K 55003:18:06.06d 00:42:133-18
98DOBIES Radosław 168SZCZECINM-OPEN 43M 43002:58:59.06d 00:54:473-18
99WASYLÓW Katarzyna 201K-OPEN 56K 56004:21:00.08d 01:17:153-18
100KOBLAŃSKI Mateusz 157BORSUKISZCZECINM-OPEN 44M 44004:20:05.08d 01:41:403-18
101BEKAS Agnieszka 200K-OPEN 57K 57003:22:00.011d 01:09:003-18
102BARCEWICZ-FIBICH Karolina 80K-OPEN 58K 58004:46:00.012d 01:43:003-18
103KUPIS Katarzyna 5RUN EXPERTWARZYMICEK-OPEN 59K 59003:31:08.015d 01:03:383-18
104KUPIS Krzysztof 85M-OPEN 45M 45003:31:51.015d 01:04:243-18
105JUDEK Krzysztof 160M-OPEN 46M 46004:11:31.016d 01:18:373-18
106DZIUBA Minika 12K-OPEN 60K 60003:16:51.020d 00:56:013-18
107DALMATA Adrianna 14K-OPEN 61K 61003:17:11.020d 00:56:023-18
108MALEC Milena 18K-OPEN 62K 62004:18:52.020d 01:21:393-18
109WOJCIK Marta 20K-OPEN 63K 63004:18:51.020d 01:21:393-18
110KUCZYŃSKA Monika 143SZCZECINK-OPEN 64K 64002:32:08.026d 00:33:313-18
111JASIŃSKA Ola 126RUMCAJS I MAŁA MIK-OPEN 65K 65003:30:56.028d 01:03:343-18
112MRÓZ Paweł 125RUMCAJS I MAŁA MIM-OPEN 47M 47003:32:11.028d 01:03:433-18
113JASTAK Paweł 138M-OPEN 48M 48004:07:19.029d 01:14:153-18
114OSSOWSKA Marzena 135SZCZECINK-OPEN 66K 66004:44:25.030d 01:32:273-18
115ŁUŻYŃSKA Katarzyna 124SZCZECINK-OPEN 67K 67002:48:40.034d 00:55:063-18
116ZABOROWSKI Jan 136SHISHA TEAMSZCZECINM-OPEN 49M 49003:59:11.034d 01:31:503-18
117KORELL Klaus 151JUST CRAZYM-OPEN 50M 50001:26:47.00d 00:46:422-19
118TATARCZUK-GÓRECKA Monika 214SZCZECINK-OPEN 68K 68002:08:12.00d 01:04:162-19
119KUBIAK Małgorzata 86K-OPEN 69K 69001:04:56.01d 00:30:182-19
120KUCZYŃSKA Sylwia 43SZCZECINK-OPEN 70K 70002:43:17.01d 01:20:562-19
121ZAWADZIŃSKA Nadia 141SZCZECINK-OPEN 71K 71004:20:00.01d 02:00:002-19
122RUDNIK-MIJAL Małgorzata 133ZMĘCZENI NA STARCIEK-OPEN 72K 72001:16:46.02d 00:40:472-19
123MIJAL Przemysław 134ZMĘCZENI NA STARCIEM-OPEN 51M 51001:18:43.02d 00:41:512-19
124ŁOBODZIŃSKA Wanda 103RAZ SZCZECINK-OPEN 73K 73001:53:21.02d 00:47:302-19
125ANIOŁ Klaudia 192K-OPEN 74K 74003:53:31.02d 02:37:302-19
126KUŹBIK Agata 57SZCZECINK-OPEN 75K 75001:46:31.03d 00:46:232-19
127ŻDŻAŃSKA Marzena 180SZCZECINK-OPEN 76K 76002:00:00.03d 01:07:262-19
128KASIŃSKA Zofia 179SZCZECINK-OPEN 77K 77002:00:12.03d 01:07:572-19
129RAKOCZY Małgorzata 186SZCZECINK-OPEN 78K 78002:36:24.03d 01:15:212-19
130ANKUTOWICZ Maria 123SZCZECINK-OPEN 79K 79002:24:58.04d 01:06:292-19
131SYPIAŃSKA Izabela 181SZCZECINK-OPEN 80K 80002:10:36.06d 01:02:272-19
132CZEPIEL Damian 39SZCZECINM-OPEN 52M 52002:30:03.06d 01:20:142-19
133PROKOP Magdalena 142SZCZECINK-OPEN 81K 81002:50:36.06d 01:24:132-19
134KIELCZYK Katarzyna 132K-OPEN 82K 82003:11:48.06d 02:01:342-19
135SUWAŁA Mariusz 52M-OPEN 53M 53002:32:02.07d 01:13:272-19
136JAROCHA Dorota 189K-OPEN 83K 83003:16:14.07d 01:42:302-19
137ZYBLEWSKI Staniaław 165M-OPEN 54M 54003:21:26.07d 02:37:302-19
138LACHOWSKI Paweł 99SZCZECINM-OPEN 55M 55003:03:55.08d 01:23:582-19
139KRYNICKA Iwona 193SZCZECINK-OPEN 84K 84002:48:13.010d 01:20:292-19
140SPYCHAŁA Paweł 178M-OPEN 56M 56000:58:45.012d 00:28:452-19
141WIETRZYŃSKA Agnieszka 22K-OPEN 85K 85002:37:25.013d 01:21:262-19
142MOSKWA Martyna 55K-OPEN 86K 86002:36:00.013d 01:21:482-19
143RUDA Justyna 177SZCZECINK-OPEN 87K 87001:57:45.014d 00:57:472-19
144KKP Kamila 102K-OPEN 88K 88002:54:41.014d 01:28:122-19
145MATUSIAK Łukasz 64M-OPEN 57M 57003:14:28.014d 01:33:042-19
146DWILEWICZ Agnieszka 140SZCZECINK-OPEN 89K 89004:21:53.014d 01:39:312-19
147ŻARNOWSKA Monika 182DOŁUJEK-OPEN 90K 90002:35:14.015d 01:11:482-19
148WARTALSKA Daria 150K-OPEN 91K 91003:36:45.017d 02:02:522-19
149ROGALA Magda 53NOWOGARDK-OPEN 92K 92003:49:10.020d 01:15:542-19
150ELERT Mariusz 37LECĘ NA REKORDM-OPEN 58M 58001:38:42.024d 00:41:252-19
151HOPPE Agata 89SZCZECINK-OPEN 93K 93002:21:00.024d 01:05:002-19
152BORUCZYŃSKI Dariusz 27M-OPEN 59M 59002:31:12.025d 01:12:532-19
153KRÓLEWIAK Justyna 38SZCZECINK-OPEN 94K 94002:46:27.033d 01:43:272-19
154PĘDZIK Marek 220M-OPEN 60M 60000:26:04.00d 00:26:041-20
155BURYTA Rafal 73MKS OLIMPIA SZCZECINSZCZECINM-OPEN 61M 61000:27:31.00d 00:27:311-20
156ALOKSA Krzysztof 196DENTYSTA-NIE-SADYSTA.PLM-OPEN 62M 62000:29:46.00d 00:29:461-20
157SOWA Krzysztof 9M-OPEN 63M 63000:30:26.00d 00:30:261-20
158BARSKI Zbigniew 83M-OPEN 64M 64000:34:36.00d 00:34:361-20
159MALINOWSKA Alicja 191K-OPEN 95K 95000:43:51.00d 00:43:511-20
160ROZMUS Tomasz 97M-OPEN 65M 65000:44:56.00d 00:44:561-20
161RITTER Beate 145JUST CRAZYK-OPEN 96K 96000:48:00.00d 00:48:001-20
162WASILEWSKA Justyna 175K-OPEN 97K 97000:51:08.00d 00:51:081-20
163KUCHARCZYK Kaśka 4RUNEXPERT TEAMSZCZECINK-OPEN 98K 98000:52:21.00d 00:52:211-20
164KASPRZAK Magda 2RUN EXPERT TEAMMIERZYNK-OPEN 99K 99000:53:04.00d 00:53:041-20
165RACHUTA Aleksandra 104SZCZECINK-OPEN 100K 100001:02:07.00d 01:02:071-20
166MALANOWSKA Agnieszka 213SZCZECINK-OPEN 101K 101001:02:28.00d 01:02:281-20
167NOWIK Krzysztof 183SZCZECINM-OPEN 66M 66001:03:43.00d 01:03:431-20
168NOWAK Ireneusz 176M-OPEN 67M 67001:05:30.00d 01:05:301-20
169MINER Artur 174M-OPEN 68M 68001:10:18.00d 01:10:181-20
170HAŁAS Renata 51POGROMCY KILOMETRÓWK-OPEN 102K 102001:19:20.00d 01:19:201-20
171IMIOŁEK Małgorzata 209K-OPEN 103K 103001:26:43.00d 01:26:431-20
172TOREBKO Dana 216K-OPEN 104K 104001:39:11.00d 01:39:111-20
173SZOSTAK Marcin 194WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIEM-OPEN 69M 69001:39:23.00d 01:39:231-20
174NOWICKA Katarzyna 217SZCZECINK-OPEN 105K 105001:46:56.00d 01:46:561-20
Znaleziono 174 wynik(ów)