PROJEKT 21

Organizator:
Stowarzyszenie K2 Partners
Data:
2021-03-22
Miejsce:
Polska
Dystans:
105 km
Zgłoszonych:
215
Wystartowało:
165
Nie ukończyło:
162
Ukończyło:
3
Na trasie:
162
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN

Klasyfikacja wg Liczba etapów, czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
Czas
brutto
Liczba etapówRóżn.
     
1JAROSZ Artur 113M-OPEN 1M 1016:50:53.020d 00:45:23210
2KURASIŃSKA Dorota 26K-OPEN 1K 1031:01:59.025d 01:17:59210
3ORLON Barbara 41SZCZECINSKI KLUB ROWEROWY GRYFUSK-OPEN 2K 2023:57:43.035d 00:39:51210
4LIPSKI Łukasz 46BIEGOHOLLICAM-OPEN 2M 2023:12:26.040d 00:43:5819-2
5KOTOWSKI Artur 185SKKT SP 24 GRYPHUSSZCZECINM-OPEN 3M 3024:57:31.018d 01:00:3918-3
6LASEK Anna 29POPROSTUK-OPEN 3K 3017:02:12.039d 01:19:4114-7
7JURKIEWICZ Wioletta 137WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIESZCZECINK-OPEN 4K 4015:48:29.027d 00:55:5513-8
8CZEKALSKI Marcin 67M-OPEN 4M 4011:58:34.038d 00:36:3913-8
9SIWAK Łukasz 109SZCZECINM-OPEN 5M 5006:32:19.034d 00:36:0611-10
10JAŚKIEWICZ Katarzyna 10WIERZBICKI RUNNING PROJECTK-OPEN 5K 5011:02:58.040d 01:13:0310-11
11JARCZEWSKA Renata 147K-OPEN 6K 6017:11:04.022d 01:39:009-12
12JUSZKIEWICZ Małgorzata 121K-OPEN 7K 7008:30:10.032d 00:47:409-12
13PASZKOWSKI Karol 69SZCZECINM-OPEN 6M 6007:52:52.037d 00:34:449-12
14PAJKOWSKI Mirosław 25M-OPEN 7M 7013:59:43.027d 01:17:598-13
15GARBACZ Zbigniew 56M-OPEN 8M 8011:05:09.027d 01:23:548-13
16SAWA Malwina 130WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIEK-OPEN 8K 8010:16:20.028d 00:30:418-13
17GRYGIELEWICZ Leszek 21M-OPEN 9M 9005:48:27.028d 00:53:088-13
18SACHARSKI Bartłomiej 34SPARTANIE DZIECIOMM-OPEN 10M 10004:17:37.034d 00:27:098-13
19KOWALSKA Anna 47K-OPEN 9K 9013:55:09.037d 03:22:258-13
20DĄBROWSKA Edyta 35MY W GMINIE DOBRAK-OPEN 10K 10013:26:42.042d 01:14:318-13
21BLAZEJAK Marzena 30MY W GMINIE DOBRASZCZECINK-OPEN 11K 11012:32:59.042d 01:15:008-13
22MALEIKA Wojciech 31SZCZECINM-OPEN 11M 11008:37:28.022d 01:14:377-14
23PAŁAMAR Krzysztof 158M-OPEN 12M 12009:52:16.022d 01:25:317-14
24CZAPLA Tomasz 87M-OPEN 13M 13004:17:18.024d 00:34:537-14
25PIETRUSZKA Sławomir 144RAZ SZCZECINM-OPEN 14M 14006:13:50.026d 00:42:397-14
26MARKOWSKA Aneta 111K-OPEN 12K 12011:28:06.028d 01:19:477-14
27DMOCHOWSKI Robert 116BEZRZECZEM-OPEN 15M 15006:25:42.033d 00:38:437-14
28RZYMSKA Marta 48OSTRE DZIDYK-OPEN 13K 13009:27:51.036d 00:34:307-14
29STAROSTA Monika 66SZCZECINK-OPEN 14K 14008:27:48.036d 00:34:567-14
30NIEWADZIK Ula 13HUSARIA RACE TEAMK-OPEN 15K 15008:15:41.036d 00:35:007-14
31WOJTAT Halina 1KOLOROWA DRUŻYNA NESSISZCZECINK-OPEN 16K 16009:34:25.036d 01:06:177-14
32WOJCIECHOWSKA Magdalena 195K-OPEN 17K 17009:49:27.010d 01:29:116-15
33PŁOSA Monika 156K-OPEN 18K 18008:28:34.019d 01:15:546-15
34BORODZIUK Magdalena 98SZCZECINK-OPEN 19K 19009:23:22.020d 01:16:006-15
35DULNY Patryk 120DULNY FOTOM-OPEN 16M 16009:18:18.024d 01:26:216-15
36DULNY Jarosław 119DULNY FOTOM-OPEN 17M 17009:18:18.024d 01:26:216-15
37JURKOWSKA Joanna 23K-OPEN 20K 20008:53:10.024d 01:42:046-15
38CHMIELEWSKI Paweł 93PACHSTUDIOM-OPEN 18M 18005:04:24.028d 00:55:496-15
39STOPCZYŃSKI Mateusz 77SYRIUSZM-OPEN 19M 19002:30:45.031d 00:27:086-15
40FIEDZIUSZKO Jasiu 115M-OPEN 20M 20010:36:32.032d 02:13:086-15
41SZUSTER Alex 70M-OPEN 21M 21007:17:58.035d 01:17:566-15
42RUBAJ Anna 17K-OPEN 21K 21010:36:32.035d 01:45:436-15
43DYBAŁA Agata 16K-OPEN 22K 22005:52:27.039d 00:38:096-15
44KOSZEWSKA Monika 15K-OPEN 23K 23005:12:22.039d 00:38:226-15
45JASIŃSKA Ewa 146K-OPEN 24K 24007:02:43.010d 00:53:335-16
46NIEGŁOS Piotr 148M-OPEN 22M 22007:02:57.010d 00:55:515-16
47ROSIŃSKA Karolina 153TANOWOK-OPEN 25K 25008:21:01.010d 01:45:195-16
48CIACHLA Matylda 154POLICEK-OPEN 26K 26008:42:42.010d 01:45:225-16
49PAPROCKI Marcin 3RUN EXPERT TEAMDOŁUJEM-OPEN 23M 23005:23:08.012d 01:10:285-16
50MIELNICZUK Sylwia 149K-OPEN 27K 27005:52:01.015d 01:20:075-16
51SIDORKIEWICZ Marta 127SZCZECINK-OPEN 28K 28005:27:49.018d 00:31:145-16
52PAWLAK Karolina 49SŁONECZNE BABECZKISZCZECINK-OPEN 29K 29004:53:47.019d 00:58:535-16
53NOWASZCZUK Ania 167K-OPEN 30K 30006:11:58.020d 01:03:225-16
54OSAK Adam 63SZCZECINM-OPEN 24M 24003:29:52.022d 00:37:105-16
55BIAŁKOWSKA Katarzyna 112K-OPEN 31K 31007:15:58.022d 01:32:225-16
56RÓŻALSKA Magda 129SZCZECINK-OPEN 32K 32003:05:56.023d 00:49:425-16
57MARENDZIAK Wiktor 95DOMOWE LENIUCHYM-OPEN 25M 25007:03:36.023d 01:11:175-16
58MARENDZIAK Jarosław 91DOMOWE LENIUCHYM-OPEN 26M 26007:04:11.023d 01:11:215-16
59MARENDZIAK Aneta 92DOMOWE LENIUCHYK-OPEN 33K 33007:05:05.023d 01:11:215-16
60DMOCHOWSKA Hanna 90K-OPEN 34K 34010:16:50.023d 02:39:175-16
61BELING Małgorzata 118K-OPEN 35K 35007:45:15.025d 01:10:485-16
62MIKLEWICZ Agata 117KREATYNOWE WIEWIÓRKISZCZECINK-OPEN 36K 36005:23:08.027d 00:56:575-16
63BOŚKO Paulina 107K-OPEN 37K 37005:27:57.027d 00:57:075-16
64MAZANEK Kazimierz 88TRZESZCZYNM-OPEN 27M 27015:51:13.028d 02:47:005-16
65ARASZKIEWICZ Patryk 101M-OPEN 28M 28005:06:14.029d 00:31:065-16
66KOWALEWSKI Przemek 84SZCZECINM-OPEN 29M 29004:36:45.031d 00:49:045-16
67LATAŃSKA-WALENT Małgorzata 68K-OPEN 38K 38007:54:51.031d 01:13:295-16
68WALENT Marta 19K-OPEN 39K 39008:43:09.031d 01:21:205-16
69WÓJCICKA Marta 36K-OPEN 40K 40007:05:55.033d 01:23:405-16
70MICHALSKI Patryk 79KSIĘCIUNIO I TRUFLASZCZECINM-OPEN 30M 30006:49:04.034d 01:08:425-16
71MITUŁA Aleksandra 122SZCZECINK-OPEN 41K 41004:57:59.012d 00:37:364-17
72SOROKA-MITUŁA Grażyna 32SŁONECZNE BABECZKISZCZECINK-OPEN 42K 42006:06:50.014d 00:58:554-17
73LIWUŚ-ŁAPIŃSKA Asia 7NIEZDIAGNOZOWANI W SZALEK-OPEN 43K 43005:56:30.014d 01:10:184-17
74LIWUŚ Anna 24K-OPEN 44K 44006:05:28.014d 01:11:194-17
75WOLNIAK Elżbieta 71SŁONECZNE BABECZKIK-OPEN 45K 45003:49:37.019d 00:58:564-17
76KRAWCZYŃSKA Wioletta 74K-OPEN 46K 46004:51:14.021d 00:42:054-17
77SŁOWIŃSKA Maja 78KSIĘCIUNIO I TRUFLASZCZECINK-OPEN 47K 47005:04:10.023d 00:56:384-17
78WRZESZCZ Izabela 62FUMY TURYSTYCZNEK-OPEN 48K 48007:19:19.023d 01:52:334-17
79SZIEDEL Andrzej 54M-OPEN 31M 31004:56:27.024d 00:56:274-17
80KULA Mateusz 100KOS BNO SZCZECINSZCZECINM-OPEN 32M 32003:32:05.026d 01:20:004-17
81DZIĘCIOŁ Kasia 208K-OPEN 49K 49003:02:25.02d 01:02:383-18
82ZAJĄC Remigiusz 169M-OPEN 33M 33003:38:30.04d 00:41:273-18
83SCHEURING Dorian 173M-OPEN 34M 34002:36:00.06d 00:41:553-18
84ZALEPA Natalia 170K-OPEN 50K 50003:18:06.06d 00:42:133-18
85DOBIES Radosław 168SZCZECINM-OPEN 35M 35002:58:59.06d 00:54:473-18
86WASYLÓW Katarzyna 201K-OPEN 51K 51004:21:00.08d 01:17:153-18
87WASYLÓW Emil 202M-OPEN 36M 36004:12:14.08d 01:17:213-18
88KOBLAŃSKI Mateusz 157BORSUKISZCZECINM-OPEN 37M 37004:20:05.08d 01:41:403-18
89KAWIORSKI Patryk 197M-OPEN 38M 38003:04:53.09d 01:02:283-18
90BARCEWICZ-FIBICH Karolina 80K-OPEN 52K 52004:46:00.012d 01:43:003-18
91KUPIS Katarzyna 5RUN EXPERTWARZYMICEK-OPEN 53K 53003:31:08.015d 01:03:383-18
92KUPIS Krzysztof 85M-OPEN 39M 39003:31:51.015d 01:04:243-18
93ŁUKOWSKA Joanna 164K-OPEN 54K 54003:43:59.015d 01:45:083-18
94JUDEK Krzysztof 160M-OPEN 40M 40004:11:31.016d 01:18:373-18
95DOMINIAK-OLSZEWSKA Małgorzata 139KIJKI&SZPILKIWARZYMICEK-OPEN 55K 55004:50:05.017d 02:30:163-18
96BORYS Jacek 162M-OPEN 41M 41003:34:08.018d 01:00:303-18
97DZIUBA Minika 12K-OPEN 56K 56003:16:51.020d 00:56:013-18
98DALMATA Adrianna 14K-OPEN 57K 57003:17:11.020d 00:56:023-18
99MALICKI Michał 166SZCZECINM-OPEN 42M 42004:10:02.020d 01:01:523-18
100MALEC Milena 18K-OPEN 58K 58004:18:52.020d 01:21:393-18
101WOJCIK Marta 20K-OPEN 59K 59004:18:51.020d 01:21:393-18
102GRZĘDA Marcin 61FUMY TURYSTYCZNEM-OPEN 43M 43006:34:48.025d 01:52:233-18
103MARKOWSKI Mateusz 76SZCZECINM-OPEN 44M 44001:55:50.032d 00:40:193-18
104TWARDOWSKA Karolina 33K-OPEN 60K 60002:46:55.035d 00:38:003-18
105KUBIAK Małgorzata 86K-OPEN 61K 61001:04:56.01d 00:30:182-19
106KUCZYŃSKA Sylwia 43SZCZECINK-OPEN 62K 62002:43:17.01d 01:20:562-19
107ZAWADZIŃSKA Nadia 141SZCZECINK-OPEN 63K 63004:20:00.01d 02:00:002-19
108RUDNIK-MIJAL Małgorzata 133ZMĘCZENI NA STARCIEK-OPEN 64K 64001:16:46.02d 00:40:472-19
109MIJAL Przemysław 134ZMĘCZENI NA STARCIEM-OPEN 45M 45001:18:43.02d 00:41:512-19
110ŁOBODZIŃSKA Wanda 103RAZ SZCZECINK-OPEN 65K 65001:53:21.02d 00:47:302-19
111ANIOŁ Klaudia 192K-OPEN 66K 66003:53:31.02d 02:37:302-19
112KUŹBIK Agata 57SZCZECINK-OPEN 67K 67001:46:31.03d 00:46:232-19
113JASIŃSKA Ola 126RUMCAJS I MAŁA MIK-OPEN 68K 68002:07:53.03d 01:03:342-19
114MRÓZ Paweł 125RUMCAJS I MAŁA MIM-OPEN 46M 46002:09:17.03d 01:03:432-19
115ŻDŻAŃSKA Marzena 180SZCZECINK-OPEN 69K 69002:00:00.03d 01:07:262-19
116KASIŃSKA Zofia 179SZCZECINK-OPEN 70K 70002:00:12.03d 01:07:572-19
117RAKOCZY Małgorzata 186SZCZECINK-OPEN 71K 71002:36:24.03d 01:15:212-19
118ANKUTOWICZ Maria 123SZCZECINK-OPEN 72K 72002:24:58.04d 01:06:292-19
119OSSOWSKA Marzena 135SZCZECINK-OPEN 73K 73003:09:02.05d 01:32:272-19
120SYPIAŃSKA Izabela 181SZCZECINK-OPEN 74K 74002:10:36.06d 01:02:272-19
121CZEPIEL Damian 39SZCZECINM-OPEN 47M 47002:30:03.06d 01:20:142-19
122PROKOP Magdalena 142SZCZECINK-OPEN 75K 75002:50:36.06d 01:24:132-19
123KIELCZYK Katarzyna 132K-OPEN 76K 76003:11:48.06d 02:01:342-19
124JASTAK Paweł 138M-OPEN 48M 48002:27:13.07d 01:14:152-19
125POZARSKI Krzysztof 198SZCZECINM-OPEN 49M 49002:55:00.07d 01:18:002-19
126JAROCHA Dorota 189K-OPEN 77K 77003:16:14.07d 01:42:302-19
127ZYBLEWSKI Staniaław 165M-OPEN 50M 50003:21:26.07d 02:37:302-19
128KUCZYŃSKA Monika 143SZCZECINK-OPEN 78K 78001:29:34.08d 00:33:312-19
129ŁUŻYŃSKA Katarzyna 124SZCZECINK-OPEN 79K 79001:46:11.09d 00:55:062-19
130SPYCHAŁA Paweł 178M-OPEN 51M 51000:58:45.012d 00:28:452-19
131WIETRZYŃSKA Agnieszka 22K-OPEN 80K 80002:37:25.013d 01:21:262-19
132MOSKWA Martyna 55K-OPEN 81K 81002:36:00.013d 01:21:482-19
133KKP Kamila 102K-OPEN 82K 82002:54:41.014d 01:28:122-19
134DWILEWICZ Agnieszka 140SZCZECINK-OPEN 83K 83004:21:53.014d 01:39:312-19
135ŻARNOWSKA Monika 182DOŁUJEK-OPEN 84K 84002:35:14.015d 01:11:482-19
136WARTALSKA Daria 150K-OPEN 85K 85003:36:45.017d 02:02:522-19
137ROGALA Magda 53NOWOGARDK-OPEN 86K 86003:49:10.020d 01:15:542-19
138HOPPE Agata 89SZCZECINK-OPEN 87K 87002:21:00.024d 01:05:002-19
139GÓRSKA Dorota 106K-OPEN 88K 88002:00:18.033d 01:00:292-19
140KRÓLEWIAK Justyna 38SZCZECINK-OPEN 89K 89002:46:27.033d 01:43:272-19
141BURYTA Rafal 73MKS OLIMPIA SZCZECINSZCZECINM-OPEN 52M 52000:27:31.00d 00:27:311-20
142ALOKSA Krzysztof 196DENTYSTA-NIE-SADYSTA.PLM-OPEN 53M 53000:29:46.00d 00:29:461-20
143SOWA Krzysztof 9M-OPEN 54M 54000:30:26.00d 00:30:261-20
144BARSKI Zbigniew 83M-OPEN 55M 55000:34:36.00d 00:34:361-20
145ELERT Mariusz 37LECĘ NA REKORDM-OPEN 56M 56000:41:25.00d 00:41:251-20
146MALINOWSKA Alicja 191K-OPEN 90K 90000:43:51.00d 00:43:511-20
147ROZMUS Tomasz 97M-OPEN 57M 57000:44:56.00d 00:44:561-20
148WASILEWSKA Justyna 175K-OPEN 91K 91000:51:08.00d 00:51:081-20
149KUCHARCZYK Kaśka 4RUNEXPERT TEAMSZCZECINK-OPEN 92K 92000:52:21.00d 00:52:211-20
150KASPRZAK Magda 2RUN EXPERT TEAMMIERZYNK-OPEN 93K 93000:53:04.00d 00:53:041-20
151RUDA Justyna 177SZCZECINK-OPEN 94K 94000:57:47.00d 00:57:471-20
152RACHUTA Aleksandra 104SZCZECINK-OPEN 95K 95001:02:07.00d 01:02:071-20
153NOWIK Krzysztof 183SZCZECINM-OPEN 58M 58001:03:43.00d 01:03:431-20
154NOWAK Ireneusz 176M-OPEN 59M 59001:05:30.00d 01:05:301-20
155BEKAS Agnieszka 200K-OPEN 96K 96001:09:00.00d 01:09:001-20
156MINER Artur 174M-OPEN 60M 60001:10:18.00d 01:10:181-20
157BORUCZYŃSKI Dariusz 27M-OPEN 61M 61001:12:53.00d 01:12:531-20
158SUWAŁA Mariusz 52M-OPEN 62M 62001:13:27.00d 01:13:271-20
159HAŁAS Renata 51POGROMCY KILOMETRÓWK-OPEN 97K 97001:19:20.00d 01:19:201-20
160KRYNICKA Iwona 193SZCZECINK-OPEN 98K 98001:20:29.00d 01:20:291-20
161LACHOWSKI Paweł 99SZCZECINM-OPEN 63M 63001:23:58.00d 01:23:581-20
162KARCZMARCZYK Wiesław 215SZCZECINM-OPEN 64M 64001:27:06.00d 01:27:061-20
163ZABOROWSKI Jan 136SHISHA TEAMSZCZECINM-OPEN 65M 65001:31:50.00d 01:31:501-20
164MATUSIAK Łukasz 64M-OPEN 66M 66001:33:04.00d 01:33:041-20
165SZOSTAK Marcin 194WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIEM-OPEN 67M 67001:39:23.00d 01:39:231-20
Znaleziono 165 wynik(ów)