PRZEBIEGŁY LESZY | 10 KM
Ultra-Bies 2022
Organizator : Fundacja Ultra-Bies
Data : 2022-05-06
Miejsce : Dołżyca
Dystans : 10 km
Zgłoszonych : 113
Wystartowało : 89
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 89
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
10km
Czas
brutto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1ŚWIERAD Krystian 16RZEPEDŹSenior I M 18-291M 100:00:0100:55:59.0000:56:00.00 5:3510,7
2JAKUBIK Marcin 53MKS HALICZ PSG KROŚCIENKOUSTRZYKI DOLNESenior II M 30-391M 200:00:0200:56:35.6000:56:37.80+00:00:375:3910,6
3BIESZCZAD Mateusz 97WIPMEB KROSNOWOJASZÓWKASenior II M 30-392M 300:00:0100:56:46.6500:56:48.45+00:00:485:4010,6
4GURGUL Sebastian 458AROMAT NÓGKRAKÓWMasters M 40-491M 400:00:0100:58:34.6500:58:36.10+00:02:365:5110,2
5GRYGIEL Marek 726JACEKBIEGA RUNNING TEAMKRAKÓWMasters M 40-492M 500:00:0201:01:24.1501:01:27.00+00:05:276:089,8
6SWORSKI Roman 17TRENUJSKUTECZNIE.COM / VEGAN / VEGE RUNNERSŁÓDŹSenior II M 30-393M 600:00:0101:01:53.1501:01:54.90+00:05:546:119,7
7ZIĘBA Mateusz 671Senior II M 30-394M 700:00:0801:02:29.5501:02:37.80+00:06:376:149,6
8JACHIMOWSKI Jarosław 45POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOKSANOKSenior II M 30-395M 800:00:0101:04:09.8501:04:11.80+00:08:116:249,4
9KAPUSTA-SZYDŁAK Sylwia 106RZESZÓWMasters K 40-491K 100:00:0201:04:13.4001:04:15.70+00:08:156:259,3
10SABAT Sebastian 21KOMAŃCZASenior I M 18-292M 900:00:0201:04:21.8001:04:24.20+00:08:246:269,3
11CICHY Krzysztof 18GÓRAL Z MAZUR RUNNING TEAMPOZNAŃWeteran I M 50-591M 1000:00:0401:07:20.8001:07:24.95+00:11:246:448,9
12KAWIAK Marek 30LUBLINMasters M 40-493M 1100:00:0401:09:00.1501:09:05.00+00:13:056:548,7
13GAŁUSZKA Tomasz 78SKITUROWE BIESZCZADYCISNAMasters M 40-494M 1200:00:0301:10:58.7501:11:01.90+00:15:017:058,5
14HOŁOWATY Renia 87RZEPEDZSenior II K 30-391K 200:00:0501:12:35.8001:12:41.45+00:16:417:158,3
15BRODA Slawomir 105BIAŁOBRZEGIMasters M 40-495M 1300:00:1201:13:40.8001:13:52.95+00:17:527:228,1
16JADCZAK Monika 88DASHRADE/ ALE TEAMKROTOSZYNSenior I K 18-291K 300:00:0401:14:19.2001:14:23.70+00:18:237:258,1
17PRUS Tomasz 52RAKSZAWAMasters M 40-496M 1400:00:0601:14:26.3501:14:33.00+00:18:337:268,1
18WIKTOROWICZ Joanna 26KRAKÓWSenior II K 30-392K 400:00:0401:15:16.7501:15:21.00+00:19:217:318,0
19KLAMUT Natalia 626KS KANDAHARKARPACZSenior II K 30-393K 500:00:0301:15:35.9501:15:39.30+00:19:397:337,9
20WOŹNIAK Janusz 24PORMAT JEDLICZE BIEGASKOŁYSZYNWeteran I M 50-592M 1500:00:0501:15:40.8001:15:45.85+00:19:457:347,9
21GÓRNA-CICHOŃ Monika 72NIEPOŁOMICE BIEGAJĄZABIERZÓW BOCHAŃSKIMasters K 40-492K 600:00:0201:17:33.5001:17:36.00+00:21:367:457,7
22DELMACZYŃSKI Sebastian 76CHEŁMSenior II M 30-396M 1600:00:1801:18:19.2501:18:37.40+00:22:377:497,7
23STASZKIEWICZ Sebastian 630Senior I M 18-293M 1700:00:0501:20:07.4001:20:12.55+00:24:128:007,5
24ZIEMLIŃSKI Szymon 92ŁAPIE SARNYCISNASenior I M 18-294M 1800:00:0401:20:11.7501:20:16.40+00:24:168:017,5
25PADO Marcelo 61RZEPEDZSenior I M 18-295M 1900:00:0601:20:21.7501:20:28.40+00:24:288:027,5
26ZIMOCH Łukasz 14WARSZAWAMasters M 40-497M 2000:00:0701:20:25.4501:20:33.20+00:24:338:027,5
27BIESZCZAD Regina 71KB ATHLETIC ZRĘCINWOJASZÓWKASenior I K 18-292K 700:00:0201:20:57.9501:21:00.85+00:25:008:057,4
28PADO Michał 74BIESZCZADZKAWATAHAMTB RZEPEDŹRZEPEDZSenior II M 30-397M 2100:00:0601:20:56.1501:21:02.25+00:25:028:057,4
29MAKOWSKA Maja 86WARSZAWASenior II K 30-394K 800:00:0901:20:57.5001:21:06.55+00:25:068:057,4
30OCHYRA Krzysztof 100LESKOWeteran I M 50-593M 2200:00:0601:22:34.1501:22:40.80+00:26:408:157,3
31TROJNAR Daniel 49LUBLINSenior II M 30-398M 2300:00:0701:24:20.1001:24:27.35+00:28:278:267,1
32WASILEWSKI Tomasz 236AROMAT NÓGKRAKÓWMasters M 40-498M 2400:00:0301:24:46.5501:24:50.00+00:28:508:287,1
33CYPARSKI Artur 81BRZOZÓWMasters M 40-499M 2500:00:0601:25:23.8001:25:30.00+00:29:308:327,0
34WYBRANIEC Robert 75LUBLINSenior II M 30-399M 2600:00:1601:25:51.2501:26:07.65+00:30:078:357,0
35DUDEK Arkadiusz 73HUMNISKAWeteran I M 50-594M 2700:00:0501:26:22.8501:26:28.75+00:30:288:386,9
36BALCEROWSKI Rafał 32WARSZAWAMasters M 40-4910M 2800:00:1101:26:56.9001:27:08.30+00:31:088:416,9
37OCHYRA Karolina 99LESKOSenior I K 18-293K 900:00:0701:27:19.9001:27:27.00+00:31:278:436,9
38DRYL Radosław 79WARSZAWAMasters M 40-4911M 2900:00:0801:27:23.4001:27:32.05+00:31:328:446,9
39PAWLAK Patryk 77PRUSZKÓWSenior II M 30-3910M 3000:00:1501:28:23.3501:28:38.40+00:32:388:506,8
40PODOLAK Zbigniew 36PRZEMYŚLWeteran II M 60-691M 3100:00:0401:28:47.0001:28:51.35+00:32:518:526,8
41ŁAWROWSKI Adolf 83KS HARPAGANTARNOBRZEGWeteran II M 60-692M 3200:00:1201:28:58.6501:29:11.35+00:33:118:536,7
42WODYK Mateusz 82IRRACJONALNIE MASZERUJĄCYPRUSZKÓWSenior II M 30-3911M 3300:00:0501:31:27.5001:31:33.40+00:35:339:086,6
43KURASADOWICZ Filip 37OPOLESenior I M 18-296M 3400:00:1001:31:24.5501:31:35.05+00:35:359:086,6
44FOKCZYNSKA Anna 90WĘGORZEWOSenior II K 30-395K 1000:00:1101:31:35.8501:31:47.75+00:35:479:096,6
45GRAL Piotr 104WŁÓCZYMORDYGDYNIASenior II M 30-3912M 3500:00:1001:32:54.2001:33:04.80+00:37:049:176,5
46PODOLAK Agnieszka 20PIĘKNE I BRODACZERZESZÓWSenior II K 30-396K 1100:00:0501:33:12.6501:33:17.65+00:37:179:196,4
47BRATKO-SETKOWICZ Alina 39KRAKÓWSenior II K 30-397K 1200:00:1001:33:09.0001:33:19.00+00:37:199:186,4
48GILAS Szymon 91CHEŁM BIEGACHEŁMMasters M 40-4912M 3600:00:1601:33:52.4001:34:09.00+00:38:099:236,4
49KOWALCZYK-BEDNARCZYK Joanna 96TEAM ONRUNNINGWARSZAWAMasters K 40-493K 1300:00:0801:34:46.0501:34:54.70+00:38:549:286,3
50PISZCZ Dariusz 102RZESZÓWMasters M 40-4913M 3700:00:1401:37:17.4001:37:32.15+00:41:329:436,2
51WIERZBICKA Ewa 10NAGÓRZANYWeteran I K 50-591K 1400:00:0301:37:29.0501:37:32.95+00:41:329:446,2
52BARAŃSKI Przemysław 65LESKOSenior II M 30-3913M 3800:00:0601:38:38.5001:38:45.00+00:42:459:516,1
53MAZUR Grzegorz Mazur 101WARSZAWASenior II M 30-3914M 3900:00:2201:38:58.0001:39:20.10+00:43:209:536,1
54WIATROWICZ Barbara 69STALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZASTALOWA WOLAWeteran II K 60-691K 1500:00:0801:39:25.3001:39:33.40+00:43:339:566,0
55BOBYK Paweł 44SANOKMasters M 40-4914M 4000:00:0701:39:27.1501:39:34.70+00:43:349:566,0
56GAŁKA Krzysztof 40TARNOGRÓDSenior II M 30-3915M 4100:00:0801:39:47.5501:39:56.10+00:43:569:586,0
57GRAL Katarzyna 70WŁÓCZYMORDYGDYNIAWeteran I K 50-592K 1600:00:0901:40:22.7001:40:32.55+00:44:3210:026,0
58BEMBNISTA Ola 103WŁÓCZYMORDYGDANSKMasters K 40-494K 1700:00:1001:41:09.1001:41:19.10+00:45:1910:065,9
59WIŚNIEWSKI Robert 55ALEKSANDRÓW KUJAWSKISenior I M 18-297M 4200:00:1401:41:30.4001:41:44.85+00:45:4410:095,9
60SZANIAWSKI Krystian 3SANOKMasters M 40-4915M 4300:00:1801:42:03.1001:42:22.05+00:46:2210:125,9
61LORENC Monika 1SANOKSenior II K 30-398K 1800:00:1801:42:03.6001:42:22.55+00:46:2210:125,9
62WYSOCKI Marek 60WROCŁAWMasters M 40-4916M 4400:00:1301:42:09.1001:42:23.00+00:46:2310:125,9
63MATEJA Maciej 25SANOKMasters M 40-4917M 4500:00:0501:47:29.5001:47:35.20+00:51:3510:445,6
64SALA Anna 31WARSZAWASenior II K 30-399K 1900:00:1101:47:56.5001:48:08.10+00:52:0810:475,6
65WIŚNIEWSKI Konrad 54ALEKSANDRÓW KUJAWSKISenior I M 18-298M 4600:00:1301:48:23.4001:48:37.30+00:52:3710:505,5
66NOWOSADZKA Beata 94SZCZEPAŃCOWASenior II K 30-3910K 2000:00:1301:50:15.6501:50:29.30+00:54:2911:015,4
67LENAR Kamila 57KROSNOSenior I K 18-294K 2100:00:1101:50:46.3501:50:57.80+00:54:5711:045,4
68WOŹNIAK Lidia 23PORMAT JEDLICZE BIEGASKOŁYSZYNWeteran I K 50-593K 2200:00:0501:52:36.4501:52:42.15+00:56:4211:155,3
69HULBOJ Marlena 48AKTYWNA NOWA RUDANOWA RUDASenior II K 30-3911K 2300:00:0401:52:39.0001:52:43.65+00:56:4311:155,3
70KOWSKA Monika 43RUNNING BLONDES TARNOBRZEGTARNOBRZEGSenior II K 30-3912K 2400:00:1201:52:45.5501:52:58.35+00:56:5811:165,3
71MOCZYŃSKA Joanna 95CHMIELÓWSenior II K 30-3913K 2500:00:0901:53:13.7501:53:23.30+00:57:2311:195,3
72DĄBROWSKA-ŚWIDER Danuta 50TRZEBOWNISKOWeteran I K 50-594K 2600:00:1601:53:07.2501:53:23.40+00:57:2311:185,3
73WOROSZYŁO Monika 28RYKOWISKO TEAMPŁOCKMasters K 40-495K 2700:00:0901:53:30.3501:53:40.05+00:57:4011:215,3
74BARAŃSKA Anna 66LESKOSenior II K 30-3914K 2800:00:0601:53:45.1501:53:51.55+00:57:5111:225,3
75KWOLEK Wojciech 38UHERCE MINERALNESenior II M 30-3916M 4700:00:0601:53:45.4501:53:52.25+00:57:5211:225,3
76BUKOWSKA Małgorzata 42RUNNING BLONDESTARNOBRZEGWeteran I K 50-595K 2900:00:1301:54:54.9001:55:08.10+00:59:0811:295,2
77WŁODARCZYK Grzegorz 5GANG ŚWIETLIKÓWWARSZAWASenior II M 30-3917M 4800:00:1001:59:29.2501:59:39.90+01:03:3911:565,0
78GODLEWSKA Anna 6GANG ŚWIETLIKÓWŁOMIANKISenior II K 30-3915K 3000:00:1001:59:30.7001:59:41.20+01:03:4111:575,0
79GURGUL Dorota 46AROMAT NÓGKRAKÓWMasters K 40-496K 3100:00:0702:00:08.0002:00:15.55+01:04:1512:005,0
80WASILEWSKA Agnieszka 63AROMAT NÓGKRAKÓWMasters K 40-497K 3200:00:0702:00:16.5502:00:24.40+01:04:2412:015,0
810PALA Joanna 67CROSSELITEBRANICEMasters K 40-498K 3300:00:0002:02:33.8002:02:33.80+01:06:3312:154,9
82DĘBIEC Paweł 68CROSSELITETARGOWISKASenior II M 30-3918M 4900:00:0002:02:34.4502:02:34.45+01:06:3412:154,9
83LENAR Nikola 56RZESZÓWSenior I K 18-295K 3400:00:1102:05:21.8002:05:32.95+01:09:3212:324,8
84PLASKOTA Paulina 80WARSZAWASenior II K 30-3916K 3500:00:1102:07:43.9002:07:55.10+01:11:5512:464,7
85ŚWIDER Paweł 51TRZEBOWNISKOWeteran I M 50-595M 5000:00:1502:22:40.2002:22:55.75+01:26:5514:164,2
86KASPRZYK Katarzyna 85RZESZÓWSenior I K 18-296K 3600:00:1702:28:45.8002:29:03.00+01:33:0314:524,0
87CIELEPA Krzysztof 29LUBLINMasters M 40-4918M 5100:00:1302:41:22.0002:41:35.35+01:45:3516:083,7
88OBARA Maria 12MAJDAN KRÓLEWSKISenior I K 18-297K 3700:00:0002:47:28.5502:47:28.55+01:51:2816:443,6
89MICHALSKI Dariusz 84ALFA TEAM GOSTYŃPIASKIWeteran I M 50-596M 5200:00:2002:48:46.3002:49:06.65+01:53:0616:523,6
Znaleziono 89 wynik(ów)