RAJD DOOKOŁA POLSKI „ROWER JEST WIELCE OK”

Organizator:
Igrzyska Bohaterów
Data:
2021-03-12
Miejsce:
Polska
Dystans:
3333 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
296
Wystartowało:
241
Nie ukończyło:
236
Ukończyło:
5
Na trasie:
236
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDrużyna 1Dni rywaliazacjiCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1WIĄCEK Ryszard 165BRZEG DOLNYWeteran 2 - M1M 128144:37:05.027d 04:04:523 333,00,0002:3623,0
2TYLEC Kazik 5JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M1M 232090:58:19.031d 06:10:133 333,00,0001:3836,6
3TORBIŃSKI Wiesław 18SZARE MORSYJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - M2M 3BiegiGorskiePL - TG Sokół Zakopane35171:35:01.034d 01:11:063 333,00,0003:0519,4
4BLIDA Jarosław 83BRAKGŁOGÓWMasters - M1M 4WSKND GŁOGÓW37120:37:05.036d 01:22:343 333,00,0002:1027,6
5GŁĄB Magdalena 42TYCHYSenior 2 - K1K 148164:31:02.047d 04:03:363 333,00,0002:5720,3
6GOCEJNA Beata 53PŁOŃSKWeteran 1 - K1K 254116:33:02.052d 16:11:302 659,7-673,2722:3722,8
7FILIPEK Mariusz 184BIKEROOM TEAMNIEDRZWICA DUŻAMasters - M2M 537128:02:01.035d 06:05:002 643,1-689,8562:5420,6
8BEUKMAN Timothy 178CIOVITACAPE TOWNMasters - M3M 639076:07:27.037d 01:12:432 397,7-935,3251:5431,5
9KLUKACZ Tomasz 79SKTR DOKTOREKSIEDLCEMasters - M4M 752125:54:02.048d 15:02:392 380,7-952,2843:1018,9
10KUBICZEK Marta 118TEAM BIELSKOPISARZOWICESenior 2 - K2K 3TEAM BIELSKO47083:19:33.044d 00:46:022 287,0-1 045,9652:1127,4
11KANIA Slawomir 115TOMAZIBIKE TEAMJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M2M 8TomaziBike Team50089:49:23.048d 03:17:112 232,3-1 100,6852:2424,9
12CZERWIŃSKI Adam 7JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M5M 956089:50:43.045d 02:18:012 111,7-1 221,2712:3323,5
13KOLANOWSKI Marek 152WSKG ROWERY JAMRÓZ TERBUD TEAMWŁOCŁAWEKMasters - M6M 1046095:08:51.044d 02:42:492 096,6-1 236,4232:4322,0
14SKOCZEK Agnieszka 170TEAM BIELSKOCIESZYNMasters - K1K 4TEAM BIELSKO40057:37:10.035d 17:29:082 083,5-1 249,5411:3936,2
15LAUBE Mirosław 10WODZISŁAW ŚLMasters - M7M 1155103:06:03.053d 06:53:012 014,4-1 318,6003:0419,5
16BARANOWSKI Waldemar 72KRYNICZNO 48AWeteran 2 - M3M 1251083:46:21.049d 05:36:131 929,0-1 403,9512:3623,0
17WINIARSKI Dariusz 130BOGATYNIAWeteran 1 - M3M 1348058:25:43.046d 00:51:531 907,0-1 426,0481:5032,6
18WONIAKOWSKI Czeslaw 74BYDGOSZCZWeteran 2 - M4M 1439089:03:12.037d 07:50:591 816,8-1 516,1602:5620,4
19REIMAN Janusz 182TOMAZI BIKEJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M4M 15TomaziBike Team37066:53:11.035d 04:06:381 802,4-1 530,5532:1326,9
20SKOCZYLAS Sylwester 80PIOTRKÓW TRYBUNALSKIMasters - M8M 1651089:35:19.049d 01:44:571 632,3-1 700,7033:1718,2
21CHROMIK Szymon 57SPORTS COACHINGRADLINSenior 2 - M1M 1752063:30:22.048d 01:00:211 566,3-1 766,7022:2524,7
22ORZYSZEK Roksana 86RYDUŁTOWYSenior 2 - K3K 552051:10:28.050d 02:00:091 544,3-1 788,6701:5930,2
23BLASZKA Jarosław 134BLA-WILBĘDZINWeteran 2 - M5M 18BLA - WIL47092:24:19.045d 00:26:281 534,9-1 798,0793:3616,6
24KWIATOŃ Tomasz 29PAWŁOWICESenior 2 - M2M 1956063:54:33.054d 04:23:481 534,6-1 798,4392:2924,0
25MOCARSKI Stanisław 109GLOGÓWWeteran 1 - M5M 2050081:20:06.047d 18:36:021 523,9-1 809,0603:1218,7
26FILIPIAK Zbigniew 104SYCÓWWeteran 1 - M6M 2150055:55:43.047d 00:48:401 500,7-1 832,2832:1426,8
27MIKOŁAJEC Bernadeta 113BRENNAWeteran 2 - K1K 649071:35:37.047d 00:46:381 458,8-1 874,1812:5620,4
28KARMIŁOWICZ Szymon 161ZGPGOŁDAPSenior 1 - M1M 2238064:55:15.020d 04:02:411 449,7-1 883,3382:4122,3
29LEPCZYŃSKI Mariusz 44GB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M7M 2355064:26:53.054d 03:20:171 428,6-1 904,3632:4222,2
30GRZEGOSZCZYK Leszek 8JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M8M 2455066:58:08.050d 05:30:551 311,7-2 021,3263:0319,6
31DROBISZEWSKI Jacek 137PLATYNOWIBYDGOSZCZMasters - M9M 25Platynowi47094:17:02.045d 13:21:141 307,1-2 025,9104:1913,9
32RAKOWSKI Andrzej 175JASTRZEBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M9M 2633070:35:45.030d 01:20:441 277,7-2 055,2713:1818,1
33LIPIEC Ula 84ŻYRARDÓWMasters - K2K 747083:56:53.044d 01:55:031 272,1-2 060,8803:5715,2
34KAWUCHA Mirosław 99KRS FORMOZAGDYNIAWeteran 1 - M10M 2751061:36:38.049d 10:05:071 264,8-2 068,1992:5520,5
35WIŚNIEWSKI Roman 54BENEQ TEAMSREBRNAWeteran 2 - M6M 2853071:33:10.051d 12:14:061 262,4-2 070,5563:2417,6
36WILK Bogumiła 133BLA - WILBĘDZINWeteran 2 - K2K 8BLA - WIL46088:16:39.042d 01:17:541 258,6-2 074,4024:1214,3
37LEŚKO Małgorzata 125SWIDNIKSenior 2 - K4K 944047:42:39.033d 01:39:391 248,1-2 084,8902:1726,2
38ŁUCZAK Marlena 25BKT ROWEROWE BŁONIEBYDGOSZCZWeteran 1 - K2K 1054090:01:57.052d 00:34:111 193,1-2 139,8704:3113,3
39GRZYMKIEWICZ Szymon 9JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M10M 2955067:19:45.054d 00:50:571 188,3-2 144,6903:2317,6
40KUKLINSKI Maciej 143MIROSZEWOMasters - M11M 3047049:06:03.040d 19:47:271 180,5-2 152,5262:2924,0
41PUZYREWSKI Kacper 146BIŁGORAJMasters - M12M 3146068:41:15.044d 07:50:261 144,4-2 188,5983:3616,7
42KOSIŃSKI Szymon 106ŁÓDŹMasters - M13M 3250059:02:44.048d 00:30:331 143,4-2 189,6173:0519,4
43PAROT Marcin 34JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M14M 3356045:43:21.052d 02:04:531 127,8-2 205,1712:2524,7
44POŚPIECH Michał 127ZDUN TRIATHLON TEAM / SUPERMARATON KALISZ / AKADEMIA KALISKAWOLICAMasters - M15M 3447049:02:38.035d 11:38:501 109,7-2 223,3252:3922,6
45ŚWIĄDER Artur 61RBL TEAMSTRZELCE KRAJEŃSKIEMasters - M16M 3554071:57:55.052d 02:34:231 093,2-2 239,8123:5615,2
46HRYNOWIECKI Dariusz 132RZĘSKOWOMasters - M17M 3648042:03:20.045d 00:47:251 065,2-2 267,8172:2225,3
47GONIA Bernard 198BYDGOSZCZWeteran 2 - M7M 3731050:42:39.029d 02:36:591 062,8-2 270,2502:5121,0
48PERCHALUK Joanna 6POLARNY KLUB SPORTOWY HORNSUNDJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K5K 1145037:21:59.042d 01:01:421 026,6-2 306,3992:1127,5
49SZCZYGIEŁ Sławomir 108PŁOŃSKWeteran 2 - M8M 3850052:23:59.047d 23:22:151 024,9-2 308,1353:0419,6
50FRYDRYCH Bogusław 70KGHM ZG RUNLUBINWeteran 1 - M11M 3952051:53:15.038d 01:15:411 021,1-2 311,9033:0219,7
51KIJEWSKI Mirosław 77ŚWIERADÓW-ZDRÓJWeteran 1 - M12M 4049049:44:02.045d 04:17:051 010,2-2 322,8242:5720,3
52ŁUKAWSKI Tomek 1KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZSenior 1 - M2M 41B4TEAM53074:12:09.048d 09:41:561 009,4-2 323,6204:2413,6
53KUBIN Ireneusz 164KS SNPTT 1907 ZAKOPANEZAKOPANEMasters - M18M 42KS SNPTT 1907 Zakopane43059:07:35.041d 19:32:51961,4-2 371,6313:4116,3
54DUŃSKI Karol 211K&KWARSZAWAMasters - M19M 4328044:49:15.026d 01:59:23943,7-2 389,3332:5021,1
55PIETRZAK Ewa 128QUEENS OF THE ROADZGŁOBIEŃMasters - K3K 1245045:05:23.041d 08:34:20941,6-2 391,4312:5220,9
56FRĄCZEK Piotr 62MYSŁOWICE NA KOLESOSNOWIECWeteran 1 - M13M 4444054:23:36.042d 00:59:25938,6-2 394,3823:2817,3
57SPYCHAŁA Adam 95WATAHA TEAMCHORZÓWSenior 2 - M3M 45WATAHA TEAM50049:32:44.048d 04:09:38915,7-2 417,3023:1418,5
58SZOTA Anna 50BYDGOSZCZMasters - K4K 1348063:09:59.046d 02:43:23915,6-2 417,4024:0814,5
59SOBCZYK Marcin 85CYKLOZA SOSNOWIECBIELSKO-BIAŁAMasters - M20M 46Cykloza Sosnowiec52033:58:21.050d 02:16:17915,0-2 418,0402:1326,9
60JAKUBOWSKI Dariusz 240JAKUBSTEAMTYCHYMasters - M21M 4717058:53:53.016d 02:59:18913,3-2 419,7063:5215,5
61JURECZKO Rafal 160OLKUSZMasters - M22M 4851034:14:03.049d 00:30:21901,8-2 431,1622:1626,3
62KARPLEWICZ Andrzej 49GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - M9M 49Galopujące Ślimaki55052:05:15.052d 01:53:53897,0-2 435,9813:2917,2
63WĘGRZYN Justyna 87WROCŁAWMasters - K5K 1452044:58:27.050d 01:00:00874,3-2 458,6733:0519,4
64SIEŃKO Marek 52JAS-KÓŁKAJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M4M 5052024:29:20.049d 01:01:26830,7-2 502,3361:4633,9
65SYPNIEWSKI Sławomir 200CETNAR TEAMZAKOPANEMasters - M23M 5133028:50:30.031d 02:01:49814,0-2 519,0002:0728,2
66KRUPA Andrzej 190MORAWCZYNASenior 2 - M5M 5236035:11:42.034d 01:28:06810,5-2 522,5482:3623,0
67CHMURA Ewa 209JASTRZĘBIE ZDRÓJMasters - K6K 1528034:54:25.026d 12:11:12803,0-2 529,9522:3623,0
68WOJNAR Janusz 144JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M24M 5347036:23:48.041d 01:18:24800,1-2 532,9222:4322,0
69FLAK Wojciech 26JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M25M 5454036:13:20.044d 01:22:32794,2-2 538,8502:4421,9
70WARZEWSKI Grzegorz 138KRAJENKAMasters - M26M 5548039:29:37.047d 08:44:41781,3-2 551,7203:0119,8
71BARNAK Paweł 145WROCŁAWWeteran 1 - M14M 5647043:14:08.043d 09:28:58760,2-2 572,8093:2417,6
72GALAS Dominik 234HERNIK TEAMPOZNAŃMasters - M27M 57HERNIK TEAM19033:38:56.017d 00:23:33751,1-2 581,8902:4122,3
73GRUCEL Damian 64GBC RUNBIKEJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M6M 5854035:51:50.045d 15:58:09738,5-2 594,5412:5420,6
74ZIEMNICZAK Marcin 188GOLINAMasters - M28M 5932026:58:16.029d 01:36:24731,6-2 601,4262:1227,1
75NARUSZEWICZ Mariusz 158MTB OLECKOOLECKOMasters - M29M 6046041:36:04.040d 06:05:29714,6-2 618,3783:2917,2
76WITEK Michał 82WADOWICESenior 2 - M7M 6151028:30:00.046d 00:50:27714,5-2 618,4692:2325,1
77PIETRZAK Piotr 121SST LUBCZAZGŁOBIEŃWeteran 1 - M15M 6249034:16:57.040d 03:20:24690,5-2 642,4702:5820,1
78OSTROWSKI Tomasz 141WARSZAWAMasters - M30M 6347030:59:40.039d 01:11:41690,0-2 643,0242:4122,3
79KORSAKOV Kostiantyn 162WARSZAWAMasters - M31M 6445029:16:20.037d 01:04:53683,5-2 649,5302:3423,3
80KAWKA Katarzyna 75JELENIA GÓRAMasters - K7K 1649030:54:15.043d 01:17:28680,6-2 652,3922:4322,0
81CHMURA Krzysztof 208JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M16M 6528030:02:27.025d 12:14:08679,9-2 653,0942:3922,6
82ŁUCZAK Artur 2BKT ROWEROWE BŁONIEBYDGOSZCZWeteran 1 - M17M 6628057:28:10.023d 04:40:44675,6-2 657,3905:0611,8
83FIEDOSIUK Adam 55JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M18M 6754028:49:21.049d 12:47:37667,9-2 665,1332:3523,2
84GORYCKI Dariusz 229SPK ČESKÝ TĚŠÍNPOGWIZDÓWWeteran 1 - M19M 68SPK Český Těšín19030:02:34.017d 08:41:09655,5-2 677,4982:4421,8
85MROSZCZYK Mariusz 176LEWIN KŁODZKISenior 2 - M8M 6941041:03:30.034d 18:25:07643,7-2 689,3123:4915,7
86JESIONEK Bogusław 203JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - M10M 7028036:46:30.026d 03:58:42642,7-2 690,3213:2517,5
87GAWLINA Leszek 154RUDA ŚLĄSKAWeteran 1 - M20M 7128030:09:24.024d 03:20:47640,3-2 692,6732:4921,2
88CZARNECKI Sławomir 33BYDGOSZCZMasters - M32M 7256044:18:08.053d 07:46:44624,2-2 708,8504:1514,1
89WITKOWSKI Dariusz 12KTR MASA TURYSTYCZZNABYDGOSZCZWeteran 2 - M11M 7348061:41:49.043d 10:59:35621,6-2 711,3605:5710,1
90JESIONEK Bogumiła 204JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K3K 1728035:54:28.026d 04:13:32606,8-2 726,1763:3316,9
91BUJNA Krzysztof 14JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M21M 7455033:03:58.048d 05:30:15596,3-2 736,7503:1918,0
92ŚCIPIEŃ Piotr 100PORĄBKA IWKOWSKAWeteran 2 - M12M 7543028:41:44.039d 23:28:42584,4-2 748,6502:5620,4
93OSTAPCZUK Marzena 177TG SOKÓŁ ZAKOPANENOWYTARGMasters - K8K 1837040:20:30.035d 01:10:00571,2-2 761,7904:1414,2
94OSTAPCZUK Anna 181TG SOKÓŁ ZAKOPANENOWY TARGJunior 1 - K1K 1937040:21:30.035d 01:10:00571,2-2 761,7904:1414,2
95OSTAPCZUK Piotr 180TG SOKÓŁ ZAKOPANENOWYTARGJunior 1 - M1M 7637040:21:30.035d 01:10:00571,2-2 761,7904:1414,2
96KOPEĆ Bogdan 218PIECEMasters - M33M 7722028:49:19.020d 01:18:50565,7-2 767,2543:0319,6
97KRZYWICKI Krzysztof 150PABIANICESenior 2 - M9M 7846028:11:08.039d 06:43:45565,7-2 767,3292:5920,1
98FRAJHOFER Ewa 56JASTRZĘBIE ZDRÓJMasters - K9K 2033033:11:00.028d 01:19:31559,1-2 773,8603:3316,9
99PALMER Aneta 192SUNNYSIDE, NYSenior 2 - K6K 2135032:36:57.032d 01:23:52556,1-2 776,8823:3117,1
100KOCIK Dariusz 51KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZWeteran 1 - M22M 7955056:24:16.052d 05:38:59552,8-2 780,2256:079,8
101TOKARSKI Władysław 65BIAŁYSTOKWeteran 1 - M23M 8053049:20:33.051d 01:57:35543,2-2 789,8395:2711,0
102PLICHTA Daniel 22SZCZECINSenior 2 - M10M 8141020:37:01.038d 09:02:07543,0-2 789,9812:1626,3
Poniżej dystansu minimalnego: 543,0 km
103PRZYBYLSKI Zbigniew 210AMATORPOZNAŃWeteran 2 - M13M 8227040:28:25.025d 03:21:02537,4-2 795,6304:3113,3
104PORADA Marek 232HERNIK TEAM / WÓJTOWICZ TRI TEAMPOZNAŃWeteran 1 - M24M 83HERNIK TEAM16019:41:25.012d 01:21:33526,7-2 806,3052:1426,7
105GOŁATTA Tomasz 151BYDGOSZCZMasters - M34M 84Bydgoski Klub Turystyki Rowerowej "Gryf"46033:30:40.035d 02:31:57526,2-2 806,7933:4915,7
106FURGOL Toni 216BYDGOSZCZWeteran 1 - M25M 8521028:39:01.016d 03:12:32522,8-2 810,2113:1718,2
107MARKIEWICZ Ania 88WROCŁAWMasters - K10K 2244029:50:22.037d 11:44:10519,3-2 813,7073:2617,4
108ZIĘBA Anna 122PIASECZNOSenior 2 - K7K 2341031:46:39.038d 02:32:04513,4-2 819,6003:4216,2
109KOSIEDOWSKI Maciek 142CHTMR CYKLISTA CHOJNICECHOJNICESenior 2 - M11M 86ChTMR Cyklista Chojnice47028:33:24.041d 02:14:40512,0-2 821,0243:2017,9
110KRZYSIAK Anna 24OWCZARNIAMasters - K11K 2446035:14:10.036d 01:44:59498,0-2 835,0004:1414,1
111DORAU Adam 153TORUŃMasters - M35M 8744026:08:52.037d 01:02:44493,4-2 839,5803:1018,9
112KRUPA Paweł 155NOWY TARGMasters - M36M 8837020:18:48.032d 00:03:04491,2-2 841,8242:2824,2
113ŚWIECA Marcin 159GÓRKI WIELKIEMasters - M37M 8941022:29:20.036d 07:47:06485,8-2 847,2212:4621,6
114MYŚLIWIEC Barbara 3KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - K1K 25Kobiety na 5+56029:15:43.051d 10:46:56479,0-2 853,9583:3916,4
115WISEŁKA Andrzej 228RYBNIKMasters - M38M 9020018:30:21.015d 02:34:16477,5-2 855,4992:1925,8
116GWÓŹDŹ Agnieszka 78WIETRZYCHOWICEJunior 2 - K1K 26Kobiety na 5+53023:13:09.035d 00:22:37470,9-2 862,1012:5720,3
117LACH Tomasz 185JASTRZĘBIE ZDRÓJWeteran 1 - M26M 9136017:02:21.033d 00:36:45464,5-2 868,5322:1227,3
118ZAMIAR Adam 220MALERZÓWMasters - M39M 9221022:58:45.019d 02:22:05464,4-2 868,5542:5820,2
119ZUZA-WITKOWSKA Anna 13KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZWeteran 1 - K3K 2740036:55:59.035d 01:06:32462,8-2 870,2004:4712,5
120WIĄCEK Marcin 250JASIELSKIE STOWARZYSZENIE CYKLISTÓWJASŁOMasters - M40M 9311019:08:38.09d 01:33:31450,1-2 882,8992:3323,5
121STRZEŻYSZ Marek 105CELESTYNÓWSenior 2 - M12M 9451018:06:42.049d 01:00:15444,4-2 888,5602:2624,5
122BOGUCKI Krzysztof 111MIŁKOWICEWeteran 1 - M27M 9547030:00:13.034d 00:11:33443,0-2 890,0304:0314,8
123KOWALCZUK Dariusz 189LUBLINSenior 2 - M13M 9636031:57:59.035d 00:42:17440,9-2 892,1344:2113,8
124MUSIAŁ Krzysztof 222WARSZAWASenior 2 - M14M 9720021:17:12.012d 00:34:13433,6-2 899,4212:5620,4
125GRADOWSKA Sylwia 39ŁOMŻASenior 2 - K8K 2856018:09:15.052d 00:59:51411,2-2 921,7602:3822,7
126WASIELEWSKI Przemysław 32KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZMasters - M41M 9849031:09:39.042d 07:00:42406,7-2 926,3154:3513,1
127SZYMKOWIAK Paweł 194BYDGOSZCZSenior 2 - M15M 9927023:14:44.025d 02:06:50399,1-2 933,9253:2917,2
128DEPTA Bartłomiej 36KOSZYCESenior 2 - M16M 10056022:20:11.022d 01:12:50384,3-2 948,7273:2917,2
129HUBA Agnieszka 35KOBIETY 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K9K 29Kobiety na 5+54023:46:14.049d 01:30:20377,6-2 955,4003:4615,9
130RUTKOWSKI Rafał 114PIŁASenior 2 - M17M 10149025:21:42.047d 14:35:56374,5-2 958,5144:0314,8
131DURLAK Marta 120PISARZOWICESenior 2 - K10K 30TEAM BIELSKO34027:09:06.021d 01:10:00352,2-2 980,8004:3713,0
132S Borys 163GŁOGÓWSenior 2 - M18M 10237019:47:47.020d 20:18:58352,0-2 980,9813:2217,8
133STĘPIŃSKI Tomasz 187SOSNOWIECSenior 2 - M19M 10336023:10:22.035d 00:45:50338,5-2 994,5104:0614,6
134SAWKA Wiktor 101WSKND GŁOGÓWJERZMANOWAMasters - M42M 104WSKND GŁOGÓW46013:37:30.034d 02:13:09338,3-2 994,7392:2524,8
135KOBYŁECKI Tomasz 239JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M28M 10518025:06:05.013d 20:20:15333,5-2 999,5434:3013,3
136GORYCKA Katarzyna 243SPK ČESKÝ TĚŠÍNPOGWIZDÓWWeteran 1 - K4K 31SPK Český Těšín16017:34:44.014d 01:45:12328,1-3 004,9413:1218,7
137HAJOST Marlena 206TEAM BIELSKOWARSZAWASenior 2 - K11K 32TEAM BIELSKO29019:33:19.024d 01:36:56315,3-3 017,6723:4316,1
138GRZESIEK Piotr 90RACIBÓRZWeteran 1 - M29M 10652025:35:03.018d 01:06:47314,1-3 018,8614:5312,3
139KUCZYŃSKI Rafał 9126 2LESZNOWeteran 1 - M30M 10752037:42:40.051d 00:19:00309,0-3 023,9857:198,2
140KOZAK Krystian 73BĘDZINSenior 2 - M20M 10841017:43:43.031d 01:14:17307,7-3 025,3403:2717,4
141SOBCZYK Tomasz 93GÓRKA SOBOCKASenior 2 - M21M 10948020:07:56.043d 00:54:37305,8-3 027,2143:5715,2
142SOBOLEWSKI Krzysztof 264KGB - KOLARSKA GRUPA BIAŁOŁĘCKAWARSZAWAMasters - M43M 1107011:26:59.05d 01:36:53301,0-3 031,9972:1626,3
143BRYCHCZYŃSKI Krystian 230HERNIK TEAMPOZNAŃMasters - M44M 111HERNIK TEAM18014:43:49.016d 00:44:38298,2-3 034,8402:5720,2
144GRINIG Grzegorz 135JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M45M 11247015:43:07.020d 01:14:35285,6-3 047,3843:1818,2
145KOREPTA Grzegorz 213WICHER SIENIAWA TEAMŁAGÓWSenior 2 - M22M 11327015:05:57.023d 01:49:30274,7-3 058,3493:1718,2
146ARODŹ Andrzej 58BARTOSZYCEWeteran 1 - M31M 11438014:54:01.031d 01:51:32271,8-3 061,1903:1718,2
147MYŚLIWIEC Monika 37DRUŻYNA KOBIETY NA 5 +JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K12K 33Kobiety na 5+56018:28:23.038d 01:48:41266,8-3 066,2404:0914,4
148RATAJCZYK Jacek 293ADIENTOLSZANKAMasters - M46M 1153014:50:48.01d 17:08:29265,7-3 067,3163:2117,9
149GOLASIK Barbara 15AKTYWNI LYSKILYSKIMasters - K13K 34Aktywni Lyski55018:05:04.048d 01:53:35255,6-3 077,3974:1414,1
150ROKOSZ Maciej 157ŚWIDNICASenior 2 - M23M 11645015:54:08.043d 00:53:26254,4-3 078,6003:4516,0
151BUGAJEWSKA Anna 179PŁOŃSKWeteran 2 - K4K 3538014:04:26.030d 15:06:27252,8-3 080,2343:2018,0
152MICHAŁEK Krystyna 140PRZECISZÓWMasters - K14K 3627016:52:11.025d 07:18:47250,9-3 082,0954:0214,9
153GÓRA Mariusz 172ŻORYSenior 2 - M24M 11742021:50:31.038d 03:58:10250,6-3 082,4365:1311,5
154SNUSZKA Dariusz 280GDYNIAMasters - M47M 1184013:29:04.02d 05:30:52249,1-3 083,8703:1418,5
155PIĄTKOWSKI Jacek 254KRAKÓWMasters - M48M 1199014:46:00.06d 01:53:00249,0-3 084,0003:3316,9
156NOWAK Agata 21KOLARSTWO ROMANTYCZNEKOSZYCESenior 2 - K12K 3756015:35:37.017d 01:11:43247,0-3 085,9743:4715,8
157WYRĄBKIEWICZ Krzysztof 236BYDGOSZCZSenior 2 - M25M 12018012:50:55.07d 01:34:22245,9-3 087,0823:0819,1
158WASIELEWSKA Anetta 31KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZMasters - K15K 3821021:05:08.014d 06:48:22237,8-3 095,2225:1911,3
159TRZASKA Anna 186SOSNOWIECSenior 2 - K13K 3936016:58:47.027d 00:45:52228,4-3 104,5704:2713,5
160GROŃ Wojciech 242GROŃTEAMNOWY TARGWeteran 1 - M32M 12111010:02:30.07d 01:34:20227,8-3 105,2162:3822,7
161DOMINOWSKI Arkadiusz 279SZCZECIŃSKI KLUB ROWEROWY GRYFUSPRZECŁAWWeteran 1 - M33M 1225006:54:19.03d 01:45:20223,0-3 110,0411:5132,3
162BĄKOWSKA Anna 48JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K14K 4014015:50:15.04d 05:31:37217,3-3 115,6514:2213,7
163BAZYLEWICZ Paweł 139OŚWIECIMWeteran 1 - M34M 12341012:03:40.035d 16:37:07216,9-3 116,0573:2018,0
164BISKUPSKI Ireneusz 272KOŃSKIEWeteran 2 - M14M 1245010:32:40.03d 02:35:48215,1-3 117,9112:5620,4
165RUDNICKI Piotr 221ZTPL CYCLING CLUBSKIERNIEWICEMasters - M49M 12520008:00:48.09d 01:18:13213,0-3 120,0272:1526,6
166BAJOR Rafał 46REBELLION OF FREE RUNNERSŻORYMasters - M50M 126Rebellion Of Free Runners39010:45:04.020d 23:38:55203,5-3 129,4773:1018,9
167DREWS Karolina 89CELIRONMANWĄGROWIECSenior 2 - K15K 4127011:56:14.022d 00:50:04199,1-3 133,8973:3516,7
168ŁANUCHA Mariola 199KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE ZDRÓJWeteran 2 - K5K 42Kobiety na 5+27013:53:39.018d 00:53:39195,2-3 137,7804:1614,1
169OLEJNIK Rafał 171WATAHA TEAMCHORZÓWMasters - M51M 127WATAHA TEAM36011:47:32.027d 00:45:20193,6-3 139,3603:3916,4
170WALCZAK Włodzimierz 245LKK LESZNOLESZNOWeteran 2 - M15M 12814009:27:29.09d 01:54:58179,7-3 153,2903:0919,0
171STOCHNIJ Karol 69CHORZÓWSenior 2 - M26M 12953009:25:05.048d 01:27:21178,8-3 154,2483:0919,0
172WYRĄBKIEWICZ Piotr 237BYDGOSZCZWeteran 1 - M35M 13019012:42:45.06d 04:59:45177,5-3 155,5284:1714,0
173WOŁYNIEC Jarosław 233SZCZECINWeteran 1 - M36M 13119006:02:17.02d 02:05:13176,3-3 156,6512:0329,2
174SNARSKA Magdalena 248POLSKA RUNNING TEAMRIDGEWOODSenior 2 - K16K 4312011:00:31.010d 00:50:42172,0-3 161,0373:5015,6
175GRZYBOWSKA Agnieszka 117B4TEAMBYDGOSZCZSenior 1 - K2K 44B4TEAM49015:49:01.039d 05:36:33171,6-3 161,4335:3110,8
176SCHMIDT Bartłomiej 215OSTRÓW WIELKOPOLSKIMasters - M52M 13217010:50:11.013d 01:37:00170,3-3 162,6703:4915,7
177WOSIEK Zenon 126ELBLĄSKA GRUPA ROWEROWA "STOP"ELBLĄGWeteran 2 - M16M 13349017:15:50.01d 07:19:17166,9-3 166,1466:129,7
178RZEPECKI Jacek 17BKT ROWEROWE BŁONIEBYDGOSZCZWeteran 1 - M37M 13441017:07:36.0198d 05:55:29165,1-3 167,8806:139,6
179MILEJSKA Anna 286BRAKOPOLEMasters - K16K 455005:49:00.03d 01:30:00163,6-3 169,3902:0728,1
180BADACH Agnieszka 28KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K5K 46Kobiety na 5+56012:29:22.038d 02:30:54161,8-3 171,2004:3713,0
181KUCHARSKI Marcin 251WARSZAWASenior 2 - M27M 13510008:00:03.08d 02:03:49160,0-3 173,0503:0020,0
182JAGMIN Bogusław 167LUBSKOWeteran 2 - M17M 13643009:28:12.040d 01:00:05158,9-3 174,1403:3416,8
183TOBOŁA Beata 166ORZECHOWA TEAMWROCŁAWMasters - K17K 4743011:06:06.015d 01:22:16158,0-3 175,0014:1214,2
184ŚWIERCZ Ernest 259ELEKTRON ESBEŁCHATÓWSenior 2 - M28M 1378007:59:48.05d 00:21:11157,9-3 175,1213:0219,7
185DYGA Piotr 217WARSZAWASenior 2 - M29M 13821011:53:21.010d 02:22:47156,3-3 176,7054:3313,1
186ROWICKI Jacek 45JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M38M 13941009:19:28.025d 02:31:28154,3-3 178,7083:3716,5
187FRĄCZEK Robert 235PIASTÓWMasters - M53M 14018011:59:47.010d 00:40:25152,4-3 180,5844:4312,7
188WARCHOŁ Kamil 257TRZEBINIASenior 1 - M3M 1418008:04:06.06d 01:00:03148,7-3 184,2923:1518,4
189CZESZEK Marek 265PRASZKAWeteran 1 - M39M 1427006:42:34.03d 05:32:08144,2-3 188,8172:4721,5
190MILERT Jolanta 67NORDIC WALKING LYSKIGASZOWICEMasters - K18K 48Aktywni Lyski44014:57:00.039d 01:20:14137,9-3 195,1206:309,2
191SIKORA Tomasz 129WICHER SIENIAWA TEAMSIENIAWAMasters - M54M 14347010:04:35.020d 01:05:42136,4-3 196,5554:2513,5
192MALCZYK Mariusz 273REGULICE 7REGULICEMasters - M55M 1444006:16:36.03d 02:05:52127,2-3 205,8042:5720,3
193KUCHARSKA Katarzyna 97REMBERTÓW TEAMWARSZAWAMasters - K19K 4920014:42:04.011d 09:26:41127,0-3 206,0266:568,6
194OLCZYK-ZIELIŃSKA Wioletta 174DRUŻYNA KOBIETY 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K6K 50Kobiety na 5+41007:25:55.027d 01:57:53123,4-3 209,5703:3616,6
195ROSTALSKA Martyna 214OSTRÓW WIELKOPOLSKISenior 2 - K17K 5117010:22:09.010d 01:32:00115,0-3 218,0105:2411,1
196KOWACZEK Marek 116OKIEM WILKARYBNIKMasters - M56M 14542004:35:38.014d 00:31:14106,8-3 226,2402:3423,2
197SPYCHAŁA Sławomir 226HERNIK TEAMSAPOWICEWeteran 1 - M40M 146Hernik Team18005:02:29.014d 02:40:44101,0-3 231,9902:5920,0
198MYŚLIWIEC Bernadeta 4KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K7K 52Kobiety na 5+48006:51:03.040d 00:41:09100,4-3 232,6504:0514,6
199KACZMAREK Grzegorz 276SZCZECINMasters - M57M 1475004:30:36.02d 03:31:15100,2-3 232,8002:4222,2
200STULCZEWSKI Andrzej 255BRANIEWOWeteran 1 - M41M 1487005:39:32.02d 10:10:2189,8-3 243,2293:4615,9
201NASTASZYC Agnieszka 183JASTRZĘBIE ZDRÓJMasters - K20K 5338006:01:23.011d 12:15:2289,5-3 243,5124:0214,9
202MAJ Paweł 266ELBLĄGMasters - M58M 1497005:04:10.04d 00:25:0389,3-3 243,7473:2417,6
203WRZESIŃSKI Remigiusz 258TCZEWMasters - M59M 1508005:07:15.06d 00:56:5988,1-3 244,9353:2917,2
204MALINOWSKI Słwomir 102ŁÓDŹ-GÓRNAWeteran 1 - M42M 15128010:45:54.021d 03:36:4983,6-3 249,4397:437,8
205KISIELEWSKI Adam 285BIAŁYSTOKWeteran 1 - M43M 1524004:19:08.02d 03:28:1282,0-3 251,0093:0919,0
206PRZEBIEROWSKI Grzegorz 263CHEŁMSenior 2 - M30M 1534003:03:36.00d 01:41:2881,6-3 251,3712:1426,7
207ZAORSKI Krzysztof 81TRZEBIELINOMasters - M60M 15449005:20:58.041d 01:21:5180,7-3 252,3163:5815,1
208POLITOWICZ Grzegorz 193TURZA ŚLĄSKAMasters - M61M 15534003:59:33.026d 15:49:3877,2-3 255,7633:0619,3
209NOWAK Damian 225HERNIK TEAMZĘBOWOMasters - M62M 156Hernik Team20005:26:27.07d 02:50:3576,9-3 256,0734:1414,1
210ZYGMANOWSKI Tomek 277POZNAŃMasters - M63M 1574004:27:16.02d 00:42:4074,1-3 258,9173:3616,6
211BANAŚ Dawid 219KANTATY 32 GZ "TROPICIELE"BYTOMSenior 2 - M31M 15819004:36:14.010d 01:09:3873,6-3 259,3713:4516,0
212DĄBROWSKI Andrzej 291AUGUSTÓWMasters - M64M 1593005:01:05.00d 23:06:1871,1-3 261,8584:1314,2
213MUCHA Joanna 196MORAWCZYNASenior 2 - K18K 5433003:18:12.05d 01:12:1870,9-3 262,0602:4721,5
214KARPA Michał 246ZIELONA GÓRASenior 1 - M4M 1607004:10:06.04d 02:11:0669,7-3 263,3263:3516,7
215GASTOŁ Dorota 98WARSZAWAMasters - K21K 5550011:06:50.031d 03:17:5467,9-3 265,1389:496,1
216KUROWSKA Maria 156ŚWIDNICASenior 1 - K3K 5645004:42:01.038d 00:53:1565,2-3 267,8304:1913,9
217WYTRZYSZCZAK Eugeniusz 63CHROMIECWeteran 1 - M44M 16120003:26:52.07d 00:16:3054,3-3 278,6963:4815,8
218MALISZEWSKI Dariusz 47JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M32M 16249004:33:09.042d 00:57:5548,5-3 284,4545:3710,7
219NOWICKI Jacek 275SKARSZEWY CYCLE TEAMPOGÓDKISenior 2 - M33M 163Skarszewy Cycle Team4001:48:39.00d 00:55:1648,2-3 284,8472:1526,6
220WIECZOREK Agnieszka 244CZELADŹSenior 2 - K19K 579004:27:08.01d 01:59:2946,4-3 286,6105:4510,4
221MYŚLIWIEC Bogdan 23JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M45M 16443003:45:01.029d 00:57:1746,1-3 286,8744:5212,3
222KLIMKIEWICZ Marcin 267GRODZISK MAZOWIECKIMasters - M65M 1654002:00:05.01d 01:21:5245,7-3 287,2632:3722,9
223TRZMIELEWSKI Krystian 11LEGNICASenior 2 - M34M 16637002:04:11.029d 01:04:2543,7-3 289,2912:5021,1
224SZTUROMSKI Cezary 71RED DEVILSGŁOGÓWWeteran 1 - M46M 167Red Devils13002:43:15.00d 02:43:1542,0-3 291,0193:5315,4
225TRZCIŃSKA Joanna 27JASTRZĘBIE ZDRÓJSenior 2 - K20K 58Kobiety na 5+41003:06:24.00d 03:06:2441,1-3 291,8984:3213,2
226MOSTEK-POLITOWICZ Wioleta 191TURZA ŚLĄSKASenior 2 - K21K 5935001:47:34.02d 00:35:2939,0-3 294,0002:4521,8
227SMUGA Ernest 269STARACHOWICESenior 1 - M5M 1682001:35:32.00d 01:35:3236,5-3 296,4942:3722,9
228SIEMIŃSKI Piotr 96ŻYRARDÓWWeteran 1 - M47M 16945001:31:19.01d 00:53:1936,2-3 296,7972:3123,8
229MIŚKIEWICZ Krzysztof 202BYDGOSZCZWeteran 1 - M48M 170B4TEAM30002:06:51.00d 02:06:5135,9-3 297,1103:3217,0
230KONOPKO Anna 249SUNNYSIDEMasters - K22K 607002:32:12.00d 02:32:1235,3-3 297,6864:1813,9
231STELMASZYŃSKI Piotr 295BRODYWeteran 1 - M49M 1712001:25:57.00d 01:25:5734,3-3 298,6552:3024,0
232SKARUPA Roman 292TURZEWeteran 1 - M50M 1722001:34:57.00d 01:34:5733,9-3 299,1272:4821,4
233JACKOWSKI Jakub 287TYCHYSenior 2 - M35M 1734023:09:54.02d 00:25:4328,0-3 305,00049:381,2
234KOLB Arkadiusz 289SZCZYTNOWeteran 1 - M51M 1744001:18:51.00d 01:18:5124,1-3 308,9403:1618,3
235KULA Ireneusz 195DĄBROWA GÓRNICZASenior 2 - M36M 1754009:55:00.00d 09:55:0022,7-3 310,34026:152,3
236MAJCHERSKA Marcelina 38ZEBRZYDOWICESenior 2 - K22K 6154001:08:17.00d 00:36:3822,2-3 310,8403:0419,5
237BORUCZYŃSKI Dariusz 110SZCZECINWeteran 1 - M52M 17638002:21:47.00d 02:21:4721,2-3 311,8456:429,0
238KUBIK Dariusz 241SAINT GOBAIN SQUADSIEWIERZMasters - M66M 17716001:07:50.00d 01:07:5014,3-3 318,6694:4312,7
239SITKO Dagmara 168JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K23K 6242001:02:20.00d 01:02:2013,1-3 319,9224:4512,6
240FABIAŃSKI Marek 282ŁÓDŹWeteran 1 - M53M 1784000:35:55.00d 00:35:5512,1-3 320,8802:5720,2
241PIASECKI Robert 149KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZMasters - M67M 17943000:33:38.00d 00:33:382,3-3 330,65614:204,2
Znaleziono 241 wynik(ów)