Organizator : Fundacja Herkules All Sports, Urząd Miasta i Gminy Biały Bór
Data : 2021-05-29
Miejsce : Biały Bór
Dystans : 5.3 km
Zgłoszonych : 65
Wystartowało : 53
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 53
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MŻół. kartkiCzer. kartkiCzas
netto
5.3km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1 117  100:31:32.09 5:5610,1
2BARTOSIEWICZ Łukasz 113NWPLGDAŃSKM-Open1M 100:37:55.33+00:06:237:098,4
3LIPIŃSKA Karolina 84KS POGODNI NORDIKOWCY SZCZECINSZCZECINK-Open1K 100:38:49.17+00:07:177:198,2
4GAŁĄZKA Paweł 59MUSZKIETEROWIEGNIEZNOM-Open2M 200:39:46.22+00:08:147:308,0
5SZCZĘŚNIAK Zbigniew 97NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAM-Open3M 300:40:04.53+00:08:327:337,9
6ANDRUSZKIEWICZ Paweł 52MORS SZCZECINEKSZCZECINEKM-Open4M 400:40:07.60+00:08:357:347,9
7ZIELIŃSKA Jolanta 112GOSiR OsielskoOSIELSKOK-Open2K 200:40:09.03+00:08:367:347,9
8KUZIEMKO Renata 79POGODNI NORDIKOWCYSZCZECINK-Open3K 300:41:38.57+00:10:067:517,6
9ANDRUSZKIEWICZ Grzegorz 51PARKRUN SZCZECINEKSZCZECINEKM-Open5M 500:41:47.16+00:10:157:537,6
10BALCEROWSKI Tomasz 114KTP STARA MUSZELKAGDAŃSKM-Open6M 600:42:04.10+00:10:327:567,6
11KOTELA-APANOWICZ Urszula 70FORMA NA PIĄTKĘ NWPABIANICEK-Open4K 400:42:11.36+00:10:397:577,5
12IDZIKOWSKA -MARKOWSKA Marzena 60FORMA NA 5PABIANICEK-Open5K 500:42:15.06+00:10:427:587,5
13KNITTER Monika 67POLANÓWK-Open6K 600:43:07.29+00:11:358:087,4
14KWIATKOWSKI Dariusz 116KTP STARA MUSZELKAGDAŃSKM-Open7M 700:43:17.07+00:11:448:107,3
15KASZUBA Zofia 64WYCHODZE Z KIJAMI KOSZALINKOSZALINK-Open7K 700:43:25.93+00:11:538:117,3
16CZEKRYSZEW Andrzej 56SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM-Open8M 800:43:45.32+00:12:138:157,3
17WOŹNIAK Iwona 103PRUSIMK-Open8K 800:44:21.89+00:12:498:227,2
18KUSIAK Włodzimierz 78STEP BY STEP TRÓJMIASTOGDAŃSKM-Open9M 900:44:26.05+00:12:538:237,2
19SKIBA Marek 115KTP STARA MUSZELKAGDAŃSKM-Open10M 1000:44:32.56+00:13:008:247,1
20TRZONEK-NITA Monika 98FORMA NA PIĄTKĘPAWLIKOWICEK-Open9K 900:44:36.59+00:13:048:247,1
21WIŚNIK Agnieszka 102KIJKIŻANKI SZCZECINEKSZCZECINEKK-Open10K 1000:44:45.50+00:13:138:267,1
22DUKAT Monika 110ŚREM CHODZIŚREMK-Open11K 1100:44:57.06+00:13:248:287,1
23OLECH Anna 88GDAŃSKK-Open12K 1200:45:16.75+00:13:448:327,0
24OLECH Mateusz 89GDAŃSKM-Open11M 1100:45:19.89+00:13:478:337,0
25KUC - BREJNA Anna 76SZCZECINEKK-Open13K 1300:45:26.74+00:13:548:347,0
26LUBAŃSKA Leokadia 85SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK-Open14K 1400:45:30.23+00:13:588:357,0
27BECHER Zofia 109GWIAZDY PÓŁNOCYCEWLINOK-Open15K 1500:46:33.73+00:15:018:466,8
28GRZEBIELOCKA Ewa 108K-Open16K 1600:46:36.86+00:15:048:476,8
29KWIATKOWSKA Małgorzata 107GWIAZDY PÓŁNOCYK-Open17K 1700:46:38.43+00:15:068:476,8
30CIECIOROWSKA Monika 55ORZKK-Open18K 1800:47:34.03+00:16:018:586,7
31BĄGARD Grażyna 53WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKK-Open19K 1900:47:39.26+00:16:078:596,7
32CZEKRYSZEW Małgorzata 57SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEK¸ KUJAWSKO-POMORSKIEK-Open20K 2000:47:49.81+00:16:179:016,7
33LESIŃSKA-SAWICKA Małgorzata 83PIŁAK-Open21K 2100:48:13.96+00:16:419:056,6
34PIERNIKARCZYK Anna 90BORNE SULINOWOK-Open22K 2200:48:16.56+00:16:449:066,6
35KUCZYŃSKI Włodzimierz 75NORDIC WALKING KIEKRZ POLANDOBORNIKIM-Open12M 1200:48:54.00+00:17:219:136,5
36BĄK Jerzy 54STADION ŚLĄSKIKATOWICEM-Open13M 1300:49:15.59+00:17:439:176,5
37SZAMOTUŁA - STRZELEC Maryla 96LUBOSTRONIEK-Open23K 2300:50:04.08+00:18:319:266,4
38ŁUGOWSKA Anna 86KIJOWE SIOSTRY I BRATJASTROWIEK-Open24K 2400:50:22.75+00:18:509:306,3
39KOWALCZUK Maria 71KIJOWE SIOSTRY I BRATJASTROWIEK-Open25K 2500:50:25.78+00:18:539:306,3
40 106  200:50:57.13+00:19:259:366,2
41SZAMOTUŁA Ewa 95SZCZECINEKK-Open26K 2600:51:00.65+00:19:289:376,2
42GAJEWSKA Aleksandra 58GORZÓW WIELKOPOLSKIK-Open27K 2700:51:07.53+00:19:359:386,2
43KULCZYCKI Jan 77GDAŃSK80-288M-Open14M 1400:52:45.41+00:21:139:576,0
44KRUKOWSKA Magdalena 73SZWLADRZONOWOK-Open28K 2800:54:06.44+00:22:3410:125,9
45KRUKOWSKA Anna 74DRZONOWOK-Open29K 2900:54:09.41+00:22:3710:135,9
46JÓŹWIAK Dominik 63SERCE NORDICA WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM-Open15M 1500:55:21.05+00:23:4810:265,7
47LAMORSKA Wiesława 81MTS HAMERMIASTKOK-Open30K 3000:55:27.45+00:23:5510:275,7
48KWIATKOWSKA Katarzyna 80ŚWIERSZCZEWOK-Open31K 3100:57:11.10+00:25:3910:475,6
49RADECKA Krystyna 111CHODZĄCY BIAŁYSTOKBIAŁYSTOKK-Open32K 3200:58:30.58+00:26:5811:025,4
50KOMAR Marlena 68WYCHODZĘ Z KIJAMIKONIKOWOK-Open33K 3301:02:04.23+00:30:3211:425,1
51KOWALCZUK Daria 72WYCHODZE Z KIJAMI KOSZALINKOSZALINK-Open34K 3401:14:32.91+00:43:0014:034,3
52ROMANOWSKA Danuta 91WYCHODZĘ Z KIJAMI KOSZALINKOSZALINK-Open35K 3501:14:39.21+00:43:0714:054,3
Niesklasyfikowani
STRZELEC Jan 94LUBOSTRONIEM-Open DNF--
Znaleziono 53 wynik(ów)