Organizator : Urząd Miasta Tarnowskie Góry
Data : 2021-09-05
Miejsce : Tarnowskie Góry / Strzybnica
Dystans : 7 km
Zgłoszonych : 47
Wystartowało : 43
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 43
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
7km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1DYREK Tomasz 47STOWARZYSZENIE PROMEDISOLKUSZ  M 100:51:46.04 7:238,1
2KUĆMIERCZYK Tomasz 21OLKUSZ  M 200:54:12.73+00:02:267:447,7
3MARKS Dorota 28LECYMY DURŚBYTOM  K 100:54:43.73+00:02:577:497,7
4DANIELEWICZ Barbara 44ŁOWICZ  K 200:56:01.12+00:04:158:007,5
5CIWIŚ Agata 4#OTYSZANINTYCHY  K 300:57:19.25+00:05:338:117,3
6CIWIŚ Jakub 3#OTYSZANINTYCHY  M 300:57:20.07+00:05:348:117,3
7MATUKIN-PAKUSZYŃSKA Anna 29OPOLE  K 400:57:41.12+00:05:558:147,3
8MALECKA Beata 45KATOWICE  K 500:59:17.01+00:07:308:287,1
9STĘPIEŃ Artur 39BOLĄCE PISZCZELE BEŁCHATÓW GRUPA NORDIC WALKINGBEŁCHATÓW  M 400:59:35.13+00:07:498:307,0
10OLCZYK Jolanta 32NW BEŁCHATÓWBEŁCHATÓW  K 601:00:25.20+00:08:398:377,0
11DEREK Monika 7NW BEŁCHATÓWŁASK  K 701:00:26.31+00:08:408:386,9
12MAJDA Aneta 25NW BEŁCHATÓWBEŁCHATÓW  K 801:00:26.71+00:08:408:386,9
13BANASZKIEWICZ Sylwia 1BOLĄCE PISZCZELE BEŁCHATÓWBEŁCHATÓW  K 901:00:46.15+00:09:008:406,9
14JASIŃSKA Dorota 11LUBLINIEC  K 1001:01:07.85+00:09:218:436,9
15KALINO Elwira 12TARNOWSKIE GÓRY  K 1101:02:13.34+00:10:278:536,8
16KALINO Łukasz 13TARNOWSKIE GÓRY  M 501:02:14.03+00:10:278:536,7
17MURLIKIEWICZ Maria 30BOLĄCE PISZCZELE GRUPA NORDIC WALKING BEŁCHATÓWBEŁCHATÓW  K 1201:02:43.66+00:10:578:576,7
18STĘPIEŃ Anna 40BOLĄCE PISZCZELE BEŁCHATÓW GRUPA NORDIC WALKINGBEŁCHATÓW  K 1301:02:43.87+00:10:578:576,7
19KAŁUŻNA Anna 14SOSNOWIEC  K 1401:03:01.70+00:11:159:006,7
20KOWALSKI Marcin 19NORDICUS STRZYBNICATARNOWSKIE GÓRY  M 601:03:10.56+00:11:249:016,6
21PISARSKA Monika 34TARNOWSKIE GÓRY  K 1501:03:46.83+00:12:009:066,6
22PISARSKI Marek 36TARNOWSKIE GÓRY  M 701:03:46.92+00:12:009:066,6
23SIEWIERSKA Urszula 37BOLĄCE PISZCZELE BEŁCHATÓW GRUPA NORDIC WALKINGBEŁCHATÓW  K 1601:04:11.33+00:12:259:106,5
24MAŁKA Irena 26GLIWICE  K 1701:04:12.55+00:12:269:106,5
25SZROBARCZYK Małgorzata 42KARCHOWICE  K 1801:04:17.25+00:12:319:116,5
26KUREK Klaudiusz 22TARNOWSKIE GÓRY  M 801:05:21.85+00:13:359:206,4
27CZUDAJ Ewa 6KALETY  K 1901:05:22.34+00:13:369:206,4
28HORZELA Danuta 10TWORÓG  K 2001:05:50.60+00:14:049:246,4
29MANSFELD Dorota 27NORDICUS STRZYBNICATARNOWSKIE GORY  K 2101:05:56.21+00:14:109:256,4
30KOWALSKA Ewa 18NORDICUS STRZYBNICATARNOWSKIE GÓRY  K 2201:05:57.49+00:14:119:256,4
31HOFFMANN-SILVA Konrad 9TARNOWSKIE GÓRY  M 901:06:09.54+00:14:239:276,3
32ŁOSIK Wiktor 24TARNOWSKIE GÓRY  M 1001:06:11.36+00:14:259:276,3
33BREGUŁA Ewa 2NORDICUS STRZYBNICATARNOWSKIE GÓRY  K 2301:06:14.36+00:14:289:276,3
34KOMPAŁA Alina 16NORDICUS STRZYBNICATARNOWSKIE GÓRY  K 2401:06:16.10+00:14:309:286,3
35KRAJEWSKI Paweł 20FUCHS OIL TEAMBYTOM  M 1101:06:16.38+00:14:309:286,3
36KUPFER Aleksandra 46FUCHS OIL TEAMRUDA ŚLĄSKA  K 2501:06:16.77+00:14:309:286,3
37TRYPUCKA Jolanta 43NORDICUS STRZYBNICATARNOWSKIE GÓRY  K 2601:06:40.65+00:14:549:316,3
38SZCZĘSNY Danuta 41NORDICUS STRZYBNICATARNOWSKIE GÓRY  K 2701:06:55.84+00:15:099:336,3
39OŚRÓDKA Jolanta 33NORDICUSTARNOWSKIE GÓRY  K 2801:06:55.92+00:15:099:336,3
40DRYNDA Franciszek 8NORDICUS STRZYBNICATARNOWSKIE GÓRY  M 1201:07:44.02+00:15:579:406,2
41PISARSKA Paulina 35TARNOWSKIE GÓRY  K 2901:08:19.81+00:16:339:456,1
42NIEMIEC Bogdan 31NORDICUS STRZYBNICATARNOWSKIE GÓRY  M 1301:17:07.13+00:25:2111:015,4
43KOSMALA JASKÓLSKA Joanna 17NORDICUS STRZYBNICATARNOWSKIE GÓRY  K 3001:17:12.07+00:25:2611:015,4
Znaleziono 43 wynik(ów)