RUN FORREST OD MORZA DO TATR

Organizator:
Igrzyska Bohaterów
Data:
2020-12-16
Miejsce:
Polska
Dystans:
1000 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
1112
Wystartowało:
981
Nie ukończyło:
797
Ukończyło:
184
Na trasie:
797
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Indywidualnie:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 1000km | Meta

Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasów brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDrużyna 1Dni rywaliazacji1000kmCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmRóżn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1CZURYŃSKA Wiolka 1088REBELION OF FREE RUNNERSGDYNIAMasters - K1K 1Rebellion Of Free Runners15344:35:32135:44:03.014d 08:35:321 000,00,0008:087,4
2SZCZEPANIAK Mateusz 51WKS OLEŚNICZANKATWARDOGÓRASenior 1 - M1M 119432:34:27083:51:46.018d 00:34:271 000,00,0005:0111,9
3ROGALA Maciej 11T.U.R.-BIEGNIĘTY ULTRASPSZÓWMasters - M1M 219441:42:47112:11:05.018d 09:37:021 000,00,0006:438,9
4SPYRA Kamil 37SPYROWKASZYMOCICESenior 2 - M1M 320456:43:15097:04:36.019d 00:43:151 000,00,0005:4910,3
5KORUS Sebastian 808SZCZECINSenior 1 - M2M 420468:30:00178:45:00.019d 12:30:001 000,00,00010:435,6
6NADROWSKI Kamil 664BEŁCHATÓWSenior 2 - M2M 521478:04:20103:45:00.019d 21:00:451 000,00,0006:139,6
7PĄCZEK Z Różą 1000REBELLION OF FREE RUNNERSOPOLEMasters - M2M 6Rebellion Of Free Runners21481:00:48146:30:04.020d 01:00:481 000,00,0008:476,8
8PĄCZEK Z Budyniem 886REBELLION OF FREE RUNNERSZAANDAMMasters - M3M 7Rebellion Of Free Runners23534:37:56141:53:04.022d 06:37:561 000,00,0008:307,0
9PĄCZEK Z Czekoladą 1076REBELLION OF FREE RUNNERSOPOLEMasters - M4M 8Rebellion Of Free Runners24558:35:24163:15:01.023d 06:35:241 000,00,0009:476,1
10WISZNIEWSKI Daniel 224ONEMANARMY_MONOPOLOWEUSANEW YORKSenior 2 - M3M 9BIEGIGORSKIE.PL29674:15:40107:18:05.028d 02:15:401 000,00,0006:269,3
11ABUCEWICZ Waldemar 1073MKS WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOWeteran 2 - M1M 1030700:23:52156:40:01.029d 04:20:291 000,00,0009:246,4
12LIZAK Wojciech 2 849TL ATHLETICS JASTRZĘBIEJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M5M 11Zabiegana Rodzina31730:43:56099:36:35.030d 10:43:561 000,00,0005:5810,0
13KONCEWICZ Anna Maria 924REBELLION OF FREE RUNNERSKOMPRACHCICESenior 1 - K1K 2Rebellion Of Free Runners34791:47:54102:19:01.032d 23:27:011 000,00,0006:089,8
14LIZAK Wojciech 426ZABIEGANA RODZINAJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M6M 12Zabiegana Rodzina34803:31:15125:43:00.033d 11:23:141 000,00,0007:328,0
15STOCHEL Teresa 135AKPT KRAKÓWKRAKÓWWeteran 2 - K1K 3Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane34807:00:28174:26:03.033d 15:00:281 000,00,00010:275,7
16TORBIŃSKI Wiesław 39SZARE MORSYJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - M2M 13BIEGIGORSKIE.PL35817:12:25132:14:01.034d 01:12:251 000,00,0007:567,6
17HRYCAJ Mariusz 518REBELLION OF FREE RUNNERSOPOLEMasters - M7M 14Rebellion Of Free Runners35839:50:25146:35:00.034d 23:50:251 000,00,0008:476,8
18SIDOR Magdalena 237POLSKA RUNNING TEAMGLENDALE NYMasters - K2K 436842:11:46116:38:00.035d 01:40:351 000,00,0006:598,6
19PASŁAWSKA Katarzyna 20KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K3K 5Kobiety na 5+38887:33:57214:36:01.036d 23:22:111 000,00,00012:524,7
20KUTNIEWSKA Maria 758ŻUKOWOWeteran 2 - K2K 639912:51:11185:51:05.038d 00:51:111 000,00,00011:095,4
21PIETRZYKOWSKI Katarzyna 516OOSTERHOUTSenior 2 - K1K 7Rebellion Of Free Runners40931:47:27104:48:03.038d 19:35:381 000,00,0006:179,5
22GRUSZCZYŃSKI Krzysztof 846KRESOWIANIEDACHNÓWMasters - M8M 1540935:37:51118:03:02.038d 23:32:131 000,00,0007:048,5
23PACHOWICZ Maciej 365DŁUGA GOŚLINAMasters - M9M 1641958:48:20101:12:03.039d 22:38:111 000,00,0006:049,9
24KOŁODZIEJ Joanna 519MALINOWE GWIAZDYRUDA ŚLĄSKAWeteran 1 - K1K 8MALINOWE GWIAZDY41962:29:00145:05:03.040d 02:29:001 000,00,0008:426,9
25MAŁKUS Robert 829NIEZRZESZONYPUŁAWYWeteran 1 - M1M 1742984:35:19158:31:05.041d 00:35:191 000,00,0009:306,3
26MAJ Tomasz 676SKARBIMIERZ OSIEDLEWeteran 1 - M2M 18441028:01:26152:29:03.042d 19:47:251 000,00,0009:086,6
27KOWALCZYK Kazimierz 278KS MURZASICHLEZAKOPANEWeteran 1 - M3M 19Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane441030:29:02103:48:05.042d 22:22:461 000,00,0006:139,6
28SZMYT Barbara 990KLUB INO STOWARZYSZEWARSZAWASenior 2 - K2K 9Klub InO Stowarzysze441032:16:55185:59:04.043d 00:13:581 000,00,00011:095,4
29KITA Ewelina 1032KLOPSIKILUBOŃSenior 2 - K3K 10461080:49:15153:00:04.045d 00:49:151 000,00,0009:106,5
30HENSEL Piotr 621STĘSZEWSKIE PIŁKARYMUROWANA GOŚLINAWeteran 1 - M4M 20Stęszewskie piłkary461088:30:35195:19:03.045d 08:22:501 000,00,00011:435,1
31KAMINSKI Kasia 508REBELLION OF FREE RUNNERSLEBORKMasters - K4K 11Rebellion Of Free Runners471105:21:40100:51:05.046d 01:21:401 000,00,0006:039,9
32DEHLING Aurelia 79REBELS LEGION TEAMWŁADYSŁAWOWOMasters - K5K 12471105:34:45167:47:02.046d 01:34:451 000,00,00010:046,0
33WIĄCEK Ryszard 151BRZEG DOLNYWeteran 2 - M3M 21491154:35:46145:10:01.048d 02:35:461 000,00,0008:426,9
34ROGOZIŃSKI Olaf 719POZNANMasters - M10M 22491155:34:56084:16:18.048d 02:48:311 000,00,0005:0311,9
35SZWED Krzysztof 89BIEGIGORSKIE.PLLUBLINIECWeteran 1 - M5M 23BIEGIGORSKIE.PL501177:00:04105:26:05.049d 01:00:041 000,00,0006:199,5
36SZENDZIELORZ Ilona 454MALINOWE GWIAZDYRUDA ŚLĄSKAWeteran 2 - K3K 13MALINOWE GWIAZDY511201:37:22169:02:00.050d 01:37:221 000,00,00010:085,9
37PAWELCZYK Józef 811RYBNICKA GRUPA BIEGOWA-PĘDZIMY RAZEMRYBNIKMasters - M11M 24RYBNICKA GRUPA BIEGOWA-PĘDZIMY RAZEM511203:58:59156:56:01.050d 03:58:431 000,00,0009:246,4
38BOCZULA Krzysztof 599WROCŁAWWeteran 1 - M6M 25521230:09:13199:05:00.051d 02:37:521 000,00,00011:565,0
39BUGAJEWSKA Anna 923KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGOPŁOŃSKWeteran 1 - K2K 14521230:32:49153:53:02.051d 06:32:061 000,00,0009:136,5
40JESIONEK Bogusław 781JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - M4M 26531248:10:28201:12:01.052d 00:03:441 000,00,00012:045,0
41JESIONEK Bogumila 782JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K4K 15531248:12:06205:15:03.052d 00:05:521 000,00,00012:184,9
42KOBYŁECKI Tomasz 892JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M7M 27531250:22:07214:12:05.052d 01:42:091 000,00,00012:514,7
43ŚAŚKA Kazimierz 922KS MURZASICHLEZAKOPANEMasters - M12M 28Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane531250:11:00099:57:36.052d 02:09:541 000,00,0005:5910,0
44GRZYMKIEWICZ Beata 848JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K6K 16551297:26:01231:11:04.054d 01:26:011 000,00,00013:524,3
45KITA Grażyna 449JUSZCZYNSenior 1 - K2K 17551297:33:41189:27:00.054d 01:33:411 000,00,00011:225,3
46WĄSICKI Mariusz 822GRUPA CZAMWELBLAGWeteran 1 - M8M 29Grupa CzAMW561325:00:00259:08:03.055d 05:00:001 000,00,00015:323,9
47BEHOUNEK Leszek 19TOWARZYSTWO GIMNASTYCZNE SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEWeteran 2 - M5M 30Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane571345:05:28161:54:05.056d 01:05:281 000,00,0009:426,2
48LIPIEC Ula 107ŻYRARDÓWMasters - K7K 18581370:23:32176:12:05.057d 02:23:321 000,00,00010:345,7
49ROWICKI Jacek 678JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M9M 31581371:38:19275:52:00.057d 03:12:261 000,00,00016:333,6
50MALINOWSKI Krzysztof 446POWOLI DO CELUGILOWICEWeteran 1 - M10M 32PoWoli do Celu591393:10:45101:47:01.058d 01:10:451 000,00,0006:069,8
51OSTAPCZUK Marzena 122TG SOKÓŁ ZAKOPANENOWY TARGMasters - K8K 19591395:47:01180:58:05.058d 03:47:011 000,00,00010:515,5
52OSTAPCZUK Anna 124TG SOKÓŁ ZAKOPANENOWY TARGJunior 1 - K1K 20591395:48:32182:01:02.058d 03:48:321 000,00,00010:555,5
53OSTAPCZUK Piotr 123TG SOKÓŁ ZAKOPANENOWY TARGJunior 1 - M1M 33591395:48:32182:00:05.058d 03:48:321 000,00,00010:555,5
54KLAMERUS Izabela 162ZAKOPANEMasters - K9K 21601416:32:22157:13:05.059d 00:32:221 000,00,0009:256,4
55GRZEGOSZCZYK Leszek 82JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M11M 34601417:07:20164:59:04.059d 01:07:201 000,00,0009:536,1
56MARONDEL Katarzyna 40SILESIA NORDZIC TEAMBYTOMSenior 2 - K4K 22621468:15:34171:03:01.061d 03:24:141 000,00,00010:155,8
57PODKAŃSKI Krzysztof 632INOWROCŁAWWeteran 1 - M12M 35631481:39:40117:05:02.061d 17:22:251 000,00,0007:018,5
58CISKOWSKA Elżbieta 38BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOMasters - K10K 23Biegamy Razem Władysławowo631485:45:06149:26:03.061d 21:10:281 000,00,0008:576,7
59ZĄBCZYŃSKI Dominik 1BIEGIGÓRSKIEPLJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M13M 36BIEGIGORSKIE.PL631489:23:03146:24:04.062d 01:23:031 000,00,0008:476,8
60BELNIAK Mirosława 471ŁUKÓWWeteran 2 - K5K 24631489:30:49121:02:05.062d 01:30:491 000,00,0007:158,3
61KROLL Rafał 24KORONA BIEGAWŁADYSŁAWOWOSenior 2 - M4M 37631489:31:13107:04:04.062d 01:31:131 000,00,0006:259,3
62BASISTA Kasia 602FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKIPSZÓWMasters - K11K 25Forma Wodzisław Śląski641512:41:32134:34:01.063d 00:41:321 000,00,0008:047,4
63KACZOR Marceli 652MAFIA TEAM LUBLINIECSADÓWMasters - M14M 38Mafia Team Lubliniec651537:08:15082:22:38.064d 01:08:151 000,00,0004:5612,1
64RAŹNIAK Beata 78KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K3K 26Kobiety na 5+661553:13:47172:59:04.064d 16:22:041 000,00,00010:225,8
65BOCZAR Beata 860ZIELONA GÓRAWeteran 1 - K4K 27661560:24:46209:42:05.064d 23:57:081 000,00,00012:344,8
66SKALIK Jarosław 813RUNPLNEW YORKMasters - M15M 39BIEGIGORSKIE.PL671585:00:09081:11:53.066d 01:00:091 000,00,0004:5212,3
67KUREK Joanna 3ASIAPROSTO.PLBIELSKO-BIAŁAMasters - K12K 28671587:27:14144:42:03.066d 03:16:561 000,00,0008:406,9
68GOTTMAN Bogusław 349OŚWIĘCIMWeteran 1 - M13M 40701657:41:16103:27:00.069d 01:41:161 000,00,0006:129,7
69SZCZYPIOR Jolanta 545WŁADYSŁAWOWOWeteran 1 - K5K 29Biegamy Razem Władysławowo711667:01:40167:56:05.069d 11:00:011 000,00,00010:046,0
70NIESŁONY Ryszard 525MALINOWE GWIAZDYCHORZÓWWeteran 2 - M6M 41MALINOWE GWIAZDY711682:00:27215:41:05.070d 02:00:271 000,00,00012:564,6
71MARCINIAK Monika 197NESSI TEAMSKOTNIKIMasters - K13K 30Nessi Team731720:33:27138:12:00.071d 16:30:171 000,00,0008:177,2
72CZAJA Maciej 580MINICLASSIC.PLWROCŁAWMasters - M16M 42741747:49:57156:35:04.072d 19:42:151 000,00,0009:236,4
73STOCHNIJ Katarzyna 113CHORZÓWSenior 2 - K5K 31741752:35:57233:34:00.073d 00:35:571 000,00,00014:004,3
74MIKETA Marek 43RYBNIKMasters - M17M 43741753:12:32129:16:05.073d 00:40:131 000,00,0007:457,7
75OŁUBEK Robert 64HRMAX ŻORYŻORYMasters - M18M 44HRmax Żory741755:16:29143:19:00.073d 03:16:281 000,00,0008:357,0
76OLEJNIK Rafał 560WATAHA TEAMCHORZÓWMasters - M19M 45Wataha Team751776:31:30170:35:05.074d 00:31:301 000,00,00010:145,9
77CZEMPIK Kornelia 523MALINOWE GWIAZDYCHORZÓWWeteran 1 - K6K 32MALINOWE GWIAZDY751777:59:40178:56:05.074d 01:59:401 000,00,00010:445,6
78KOZIARSKI Michał 253LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKISenior 2 - M5M 46LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI751783:35:51090:14:33.074d 07:32:021 000,00,0005:2411,1
79KIEŁKOWSKA Agnieszka 80KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K14K 33Kobiety na 5+771829:36:09193:04:00.076d 05:36:091 000,00,00011:355,2
80PŁASKA Grzegorz 84WRMJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M20M 47781848:59:00162:22:04.077d 00:59:001 000,00,0009:446,2
81FOJCIK Iwona 196NORDIC WALKING LYSKIRUDNIKMasters - K15K 34Nordic Walking Lyski781849:34:47185:19:00.077d 01:34:471 000,00,00011:075,4
82STEMPKOWSKA Kasia 798LASKIMasters - K16K 35781856:00:00720:09:00.077d 08:00:001 000,00,00043:121,4
83BATKO Paweł 33HRMAX ŻORYŻORYMasters - M21M 48HRmax Żory781860:24:28142:11:03.077d 12:24:281 000,00,0008:317,0
84ARTYCH Adam 673ZIELONKAMasters - M22M 49791873:00:00120:26:02.078d 01:00:001 000,00,0007:138,3
85KUBISZ Tomasz 247WKB META LUBLINIECLUBLINIECMasters - M23M 50WKB META LUBLINIEC791876:06:38126:47:00.078d 04:06:381 000,00,0007:367,9
86PIEKAR Adriana 25ŻORYSenior 2 - K6K 36801897:02:21130:32:01.079d 01:02:211 000,00,0007:497,7
87MYŚLIWIEC Monika 74KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K17K 37Kobiety na 5+801897:07:48164:23:01.079d 01:07:481 000,00,0009:516,1
88POLITOWICZ Teresa 468JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K6K 38801897:55:12169:51:02.079d 01:55:121 000,00,00010:115,9
89CZYRNIA Martin 266MAFIA TEAM LUBLINIECDOBRODZIEŃSenior 1 - M3M 51Mafia Team Lubliniec811925:15:05077:08:24.080d 04:40:501 000,00,0004:3713,0
90NIEDZIOŁKO Bożena 7KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K7K 39Kobiety na 5+811934:51:44173:35:02.080d 14:51:441 000,00,00010:245,8
91KLAMERUS Maciej 163ZAKOPANEWeteran 1 - M14M 52821944:42:35168:20:04.081d 00:42:351 000,00,00010:065,9
92NOWINOWSKI Andrzej 813KB MARATON TUREKTUREKMasters - M24M 53821944:57:20086:13:41.081d 00:57:201 000,00,0005:1011,6
93NALEWAJKA Wioleta 9KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K18K 40Kobiety na 5+821945:42:04181:46:00.081d 01:42:041 000,00,00010:545,5
94BARAN Adam 251TARNOBRZEGWeteran 1 - M15M 54821946:06:46187:24:01.081d 02:06:461 000,00,00011:145,3
95ŁYCZAKOWSKI Mieczysław 477BRANIEWOWeteran 2 - M7M 55821949:22:09117:23:03.081d 03:31:001 000,00,0007:028,5
96KOŁODZIEJCZYK Roman 329ZAKOPANEWeteran 2 - M8M 56831960:22:54133:00:00.081d 14:02:241 000,00,0007:587,5
97GĄSIENICA-ROJ Anna 200TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEMasters - K19K 41Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane841985:53:20174:45:02.082d 17:41:151 000,00,00010:295,7
98FLOREK Karolina 562JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K7K 42841987:17:54174:57:05.082d 19:13:481 000,00,00010:295,7
99SOBIESZCZYK Piotr 384SWĘDÓWWeteran 1 - M16M 57841992:31:43094:47:15.083d 00:31:431 000,00,0005:4110,5
100DRÓŻDŻ Beata 54SZARE MORSYJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K20K 43841993:04:09121:54:03.083d 01:04:091 000,00,0007:188,2
101PABISEK Anna 611KRAKÓWMasters - K21K 44841993:12:33199:16:02.083d 01:12:331 000,00,00011:575,0
102KUBISZ Dorota 250WKB META LUBLINIECLUBLINIECMasters - K22K 45WKB META LUBLINIEC841993:13:36127:38:01.083d 01:13:361 000,00,0007:397,8
103OJRZYŃSKI Zbigniew 264BIEGIGORSKIE.PLGÓRKIMasters - M25M 58BIEGIGORSKIE.PL852017:07:29084:18:33.084d 01:07:291 000,00,0005:0311,9
104WLOSZCZYNSKA Marta 645MÜNCHENMasters - K23K 46Rebellion Of Free Runners862041:37:38168:04:04.085d 01:37:381 000,00,00010:055,9
105MILBRANT Kornel 420MILBRANT TEAM RSRUDA ŚLĄSKASenior 2 - M6M 59Milbrant Team RS862044:22:08104:30:05.085d 04:20:281 000,00,0006:169,6
106ORZECHOWSKA Agnieszka 728TCZEWMasters - K24K 47862045:35:03134:16:04.085d 05:35:031 000,00,0008:037,4
107WASICKI Andrzej 823GRUPA CZAMWELBLAGWeteran 2 - M9M 60Grupa CzAMW872074:00:00362:51:01.086d 10:00:001 000,00,00021:462,8
108KAPROŃ Mariusz 134JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M26M 61892112:53:58232:56:05.088d 00:53:581 000,00,00013:584,3
109PRYSAK Danuta 833RUNPLNEW YORKWeteran 1 - K8K 48BIEGIGORSKIE.PL892112:58:33104:47:01.088d 00:58:331 000,00,0006:179,5
110GAWLINA Leszek 437RUDA ŚLĄSKAWeteran 1 - M17M 62892113:04:18154:40:03.088d 01:04:181 000,00,0009:166,5
111MILERT Jolanta 44NORDIC WALKING LYSKIGASZOWICEMasters - K25K 49Nordic Walking Lyski892113:17:31172:38:02.088d 01:17:311 000,00,00010:215,8
112TALAGA Anna 177SYCÓWMasters - K26K 50892113:27:00097:07:23.088d 01:27:001 000,00,0005:4910,3
113ZONTEK Paweł 121WOLF TEAMŚCINAWICASenior 2 - M7M 63902137:06:00109:13:01.089d 01:06:001 000,00,0006:339,2
114KUCZERA Sabina 549MALINOWE GWIAZDYCHORZÓWWeteran 2 - K7K 51MALINOWE GWIAZDY902137:09:59202:02:05.089d 01:09:591 000,00,00012:074,9
115JASIŃSKI Maksymilian 332MARO TEAM JASTRZĘBIE-ŻORYJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M18M 64MARO Team Jastrzębie-Żory902141:48:08200:42:00.089d 05:46:151 000,00,00012:025,0
116KUDEŃ Agnieszka 5875 Z KSIĘŻYCAŁÓDŹMasters - K27K 525 z Księżyca912160:30:00225:37:04.090d 00:30:001 000,00,00013:324,4
117OLSCHIMKE-MARMUROWICZ Barbara 448KOLOROWA DRUŻYNY NESSIKATOWICEMasters - K28K 53912163:17:57174:20:01.090d 03:17:571 000,00,00010:275,7
118ZASADA Iwona 282ZIELONA GÓRAMasters - K29K 54922184:37:55125:48:05.091d 00:37:551 000,00,0007:327,9
119KORDZIŃSKI Kazimierz 239MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECWeteran 2 - M10M 65Mafia Team Lubliniec932209:04:13122:02:01.092d 01:04:131 000,00,0007:198,2
120KACPRZYCKI Artur 642MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECMasters - M27M 66Mafia Team Lubliniec932210:04:30108:39:02.092d 02:04:301 000,00,0006:319,2
121SERAFIN Dariusz 412TOWARZYSTWO GIMNASTYCZNE SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEWeteran 1 - M19M 67Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane942233:52:28120:47:04.093d 01:52:281 000,00,0007:148,3
122PARZUCHOWSKI Paweł 30KOŚCIELISKOSenior 2 - M8M 68942239:01:46149:19:03.093d 07:01:271 000,00,0008:576,7
123ZYCH Małgorzata 404JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K30K 55942246:53:48255:26:01.093d 14:53:481 000,00,00015:193,9
124HAŁAS Marcin 231CZECHOWICE-DZIEDZICESenior 2 - M9M 69952257:53:21132:25:05.094d 01:53:211 000,00,0007:567,6
125ZIĘTARA Agata 434JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K31K 56952257:59:34185:33:02.094d 01:59:341 000,00,00011:075,4
126PAJESTKA Katarzyna 380RUDA ŚLĄSKAMasters - K32K 57962266:10:14181:10:03.094d 10:06:491 000,00,00010:525,5
127SKOCZEK Agnieszka 59CHILLOUTCIESZYNMasters - K33K 58962273:08:01187:23:01.094d 16:47:091 000,00,00011:145,3
128KANIA Grażyna 744DECATHLON&PRZYJACIELERYBNIKMasters - K34K 59Decathlon&przyjacieleRybnik962280:41:53229:09:02.095d 00:41:531 000,00,00013:444,4
129MARSZALKOWSKI Mirosław 551REBELLION OF FREE RUNNERSPIOTROWICEMasters - M28M 70Rebellion Of Free Runners972300:56:27113:46:01.095d 20:46:281 000,00,0006:498,8
130SKIBA Adam 394MAFIA TEAM LUBLINIECKOSZĘCINSenior 2 - M10M 71Mafia Team Lubliniec982327:17:15119:47:04.096d 23:06:191 000,00,0007:118,3
131SZUL Teresa 126NOWY TARGWeteran 2 - K8K 60982330:33:03229:30:02.097d 02:33:031 000,00,00013:464,4
132SZUL Andrzej 125NOWY TARGWeteran 2 - M11M 72982330:33:03229:31:01.097d 02:33:031 000,00,00013:464,4
133DROBEK-KLIMEK Aleksandra 145JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K8K 61982336:10:59215:44:04.097d 08:09:061 000,00,00012:564,6
134DOMINIK Wiesław 117PMKS RYBAK WŁADYSŁAWOWOSWARZEWOWeteran 1 - M20M 73992349:40:22065:12:32.097d 21:06:471 000,00,0003:5415,3
135JANUCHOWSKA Karolina 490DAMY RADE ZEGRZEDOSINMasters - K35K 62Damy Rade Zegrze992352:21:16098:20:32.098d 00:15:521 000,00,0005:5410,2
136MAŁCZAK Marcin 244MAFIA TEAM LUBLINIECCIASNAMasters - M29M 74Mafia Team Lubliniec992353:24:27122:38:04.098d 01:24:271 000,00,0007:218,2
137MALEJKA Katarzyna 215KATOWICEMasters - K36K 63992356:59:05122:43:01.098d 04:54:081 000,00,0007:218,1
138CZURYŃSKA Wioletta 524REBELION OD FREE RUNNERSGDYNIAMasters - K37K 64Rebellion Of Free Runners992360:32:48121:12:05.098d 08:32:481 000,00,0007:168,3
139TRZEBUNIA Alicja 338ZAKOPANEMasters - K38K 65Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane1002377:03:56177:03:02.099d 01:03:561 000,00,00010:375,6
140CZARNECKA Karolina 31KOŚCIELISKOSenior 2 - K9K 661002381:25:25173:19:00.099d 05:10:291 000,00,00010:235,8
141BADACH Agnieszka 2KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K39K 67Kobiety na 5+1002381:31:43182:24:05.099d 05:31:431 000,00,00010:565,5
142BAŃKOWSKI Marek 15KĄTY WROCŁAWSKIEMasters - M30M 751012400:54:39121:21:03.0100d 00:54:391 000,00,0007:168,2
143GWIZDAŁA Joanna 659JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K10K 681012408:33:34206:06:04.0100d 08:29:571 000,00,00012:214,9
144DOROBCZYŃSKI Marek 212CHAŁUPYCHAŁUPYSenior 2 - M11M 761022424:51:27112:33:03.0101d 00:51:271 000,00,0006:458,9
145MAJEROWICZ Justyna 340ZAKOPANEMasters - K40K 691022425:18:47194:55:05.0101d 01:18:471 000,00,00011:415,1
146DZIERGAS Mirosław 392STAROSTWO POWIATOWE W ŻYWCUŻYWIECWeteran 2 - M12M 771032449:31:51130:54:03.0102d 01:31:511 000,00,0007:517,6
147ORZYSZEK Roksana 12RYDUŁTOWYSenior 2 - K11K 70Aktywni Rydułtowy1042472:49:51115:25:05.0103d 00:49:511 000,00,0006:558,7
148RUDZKO Wojciech 363WEJHEROWOWeteran 1 - M21M 781052496:42:27121:23:02.0104d 00:31:221 000,00,0007:168,2
149SPYRKA Piotr 49KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M12M 79Klub Biegacza Fartlek1052497:26:35111:35:01.0104d 01:26:351 000,00,0006:419,0
150PRZYBYLAK Paweł 374LESZNOWeteran 1 - M22M 801062520:16:57163:20:02.0105d 00:16:571 000,00,0009:486,1
151KOLLEK Anna 29BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOWeteran 1 - K9K 71Biegamy Razem Władysławowo1072538:06:37176:57:00.0105d 18:05:001 000,00,00010:375,7
152GŁUSZAK Aleksandra 310KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K41K 72Kobiety na 5+1072545:42:46251:58:03.0106d 01:42:461 000,00,00015:074,0
153GAWRON Marek 395ŻYWIECWeteran 2 - M13M 811082575:55:47166:45:00.0107d 07:36:161 000,00,00010:006,0
154LATOŃ Adam 474ŻORYMasters - M31M 821092592:44:00078:03:08.0108d 00:44:001 000,00,0004:4012,8
155WOJACZEK Piotrek 273SZCZERBICEJunior 2 - M1M 831092593:18:00137:59:00.0108d 01:18:001 000,00,0008:167,2
156GAWEŁKO Janusz 436GLIWICEWeteran 1 - M23M 84BIEGIGORSKIE.PL1092594:03:30120:14:02.0108d 02:03:301 000,00,0007:128,3
157PACHUT Krzysztof 548RZYMMasters - M32M 851092602:05:13111:45:03.0108d 10:05:131 000,00,0006:428,9
158MILLER Agnieszka 502OPOLEMasters - K42K 73Rebellion Of Free Runners1102616:30:00142:11:02.0109d 00:30:001 000,00,0008:317,0
159KĘDER Włodzimierz 592NIEPOŁOMICE BIEGAJĄNIEPOŁOMICEWeteran 1 - M24M 861112634:22:03101:57:04.0109d 18:10:001 000,00,0006:079,8
160SZAFARCZYK Nicola 575MAFIA TEAM LUBLINIECPAWONKÓWSenior 1 - K3K 74Mafia Team Lubliniec1112640:52:58088:19:21.0110d 00:52:581 000,00,0005:1711,3
161MAZUR Małgorzata 93KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K43K 75Kobiety na 5+1112645:40:01280:23:04.0110d 05:40:011 000,00,00016:493,6
162STOPYRA Agnieszka 60JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K44K 761112649:44:18202:40:05.0110d 09:43:441 000,00,00012:094,9
163CASTILLO-ŻARCZYŃSKI Luz 476ULTRA BESKID SPORTBIELSKO-BIAŁAWeteran 1 - K10K 771112652:31:20125:36:04.0110d 11:35:461 000,00,0007:328,0
164KRUPA Iwona 152MOSTKOWOMasters - K45K 781122659:52:01158:53:00.0110d 19:31:321 000,00,0009:316,3
165GORZELAK Joanna 148KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K46K 79Kobiety na 5+1122664:58:48141:42:03.0111d 00:58:481 000,00,0008:307,1
166WASIELEWSKA Anetta 88DREPTUSIE TEAMBYDGOSZCZMasters - K47K 801132676:56:07155:30:02.0111d 12:50:171 000,00,0009:196,4
167SUSZYŃSKI Zbigniew 115SUSZECWeteran 1 - M25M 871152736:43:23097:50:43.0114d 00:43:231 000,00,0005:5210,2
168PIKSA Magdalena 512REBELLION OF FREE RUNNERSKRAKÓWSenior 2 - K12K 81Rebellion Of Free Runners1152746:29:05164:06:03.0114d 10:23:241 000,00,0009:506,1
169SERAFIN Szymon 413MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 1 - M4M 88Mafia Team Lubliniec1172784:59:29082:36:19.0116d 00:59:291 000,00,0004:5712,1
170BAJCAR Beata 109KOBIETY NA 5+CHYBIEMasters - K48K 82Kobiety na 5+1172790:57:01151:47:04.0116d 06:53:591 000,00,0009:066,6
171MICHAŁOWSKI Tomasz 6SZCZECINMasters - M33M 891182809:32:59117:24:04.0117d 01:30:591 000,00,0007:028,5
172DEJEWSKA Arleta 10KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K13K 83Kobiety na 5+1182819:36:38171:40:01.0117d 11:36:381 000,00,00010:185,8
173ZUZA-WITKOWSKA Anna 87DREPTUSIE TEAMBYDGOSZCZMasters - K49K 841192833:05:26152:40:02.0118d 01:05:261 000,00,0009:096,6
174OLCZYK Wioletta 69KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K50K 85Kobiety na 5+1202857:00:39158:58:03.0119d 01:00:391 000,00,0009:326,3
175PELACZYK Wioletta 279JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K51K 861212880:53:20297:42:05.0120d 00:53:201 000,00,00017:513,4
176GRABOWSKI Emil 216WARSZAWAMasters - M34M 901212892:23:32099:46:12.0120d 12:23:321 000,00,0005:5910,0
177SWOBODA Leszek 243MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECMasters - M35M 91Mafia Team Lubliniec1222905:46:53095:33:28.0121d 01:46:531 000,00,0005:4410,5
178MALANOWSKA Ela 180WARSZAWASenior 1 - K4K 871232928:28:22079:32:58.0122d 00:28:221 000,00,0004:4612,6
179ŻYDEK Martyna 334RYBNIKJunior 2 - K1K 881242955:03:00165:41:00.0123d 03:03:001 000,00,0009:566,0
180BORKOWSKI Leszek 112NOWI SIEDLCE - NW WSCHÓDGRABIANÓWWeteran 1 - M26M 921313114:20:08141:46:00.0129d 17:22:371 000,00,0008:307,1
181PINDRAL Paweł 18TARNOWSKIE GÓRYMasters - M36M 931363242:11:15173:02:05.0134d 23:50:511 000,00,00010:225,8
182KUCZYŃSKI Rafał 9426 2LESZNOMasters - M37M 9426 21373273:02:30129:29:00.0136d 09:02:301 000,00,0007:467,7
183DAWID Kiepiela 95KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M13M 95Klub Biegacza Fartlek1373274:44:15138:49:02.0136d 10:44:151 000,00,0008:197,2
184GEMBALA Violetta 71BEŁKWeteran 1 - K11K 891413363:07:01156:50:00.0140d 03:07:011 000,00,0009:246,4
185WOLAK Krystyna 137KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K9K 90Kobiety na 5+137317:11:02.0135d 14:18:46996,8-3,22319:053,1
186SLISZ Maria 17DECATHLON I PRZYJACIELERYBNIKMasters - K52K 91136163:55:05.0134d 07:03:57986,3-13,6709:586,0
187BŁOŃSKI Piotr 928POLISH WINGSSMOLECWeteran 1 - M27M 9678093:53:12.074d 01:17:53983,1-16,8705:4310,5
188PRZYBYŁA Magdalena 13DECATHLON I PRZYJACIELE RYBNIKRYDUŁTOWYSenior 1 - K5K 92143157:20:00.0141d 07:12:30969,0-31,0169:446,2
189MLECZKO Monika 305BIELSKO-BIAŁAWeteran 1 - K12K 93127156:18:03.0125d 01:06:23967,9-32,1309:416,2
190NAUKA Wiesław 835DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAMasters - M38M 97Dębickie Gepardy90122:43:00.087d 08:17:19960,7-39,3057:397,8
191LUKASIK Wojciech 491DAMY RADE ZEGRZEDOSINMasters - M39M 98Damy Rade Zegrze120091:11:17.0115d 20:52:20960,6-39,3705:4110,5
192CHOLEWA Jerzy 128POZNAŃWeteran 1 - M28M 99138174:38:01.0136d 01:23:16959,5-40,46010:555,5
193NIESPODZIANA Anna 326ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZAROGOŹNOSenior 2 - K14K 94126139:01:01.0124d 00:59:57959,2-40,7558:416,9
194PAŁUBSKI Daniel 402MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECMasters - M40M 100Mafia Team Lubliniec125116:02:01.0121d 13:10:19956,0-43,9937:168,2
195DĄBROWSKA-KUŚNIERZ Ewelina 191MIRAŻ RACE TEAMRUDA ŚLĄSKAMasters - K53K 95Miraz Race Team131125:31:03.0129d 02:06:29955,5-44,4807:527,6
196JASINSKI Sylwester 754WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEKLIPNOSenior 1 - M5M 101WKB Maratończyk Włocławek95092:24:12.092d 00:22:43941,0-59,0215:5310,2
197PUDZISZ Ryszard 931MĘZCZYZNALUDŹMIERZWeteran 1 - M29M 10278080:49:33.076d 00:57:01936,8-63,2305:1011,6
198ARMATYŃSKA Małgorzata 639MOTYWATORNIA TEAMGDYNIAMasters - K54K 96108105:34:01.0105d 00:43:27928,7-71,2906:498,8
199STRYTYNSKA Dorota 957ZIELONA GORAMasters - K55K 9772213:26:03.066d 16:26:56916,1-83,86713:584,3
200PIERZCHAŁA Anna 501REBELLION OF FREE RUNNERSJAWORZNOMasters - K56K 98Rebellion Of Free Runners120151:21:02.0116d 19:33:49914,0-86,0049:566,0
201DZIEDZIC Józef 111ZABIEGANY WOŁOMINWOŁOMINWeteran 1 - M30M 103140109:33:05.0137d 05:02:33910,0-90,0157:138,3
202KRZYKAŁA Agnieszka 626JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K57K 99110159:15:00.0107d 00:40:18909,4-90,59010:305,7
203KULPOK Tomasz 675RUDA ŚLĄSKAMasters - M41M 104KRS TKKF Jastrząb Ruda Śląska103082:25:18.096d 05:39:10901,3-98,7365:2910,9
204HAJDA Justyna 713MAFIA TEAM LUBLINIECRADZIONKÓWSenior 1 - K6K 100Mafia Team Lubliniec101097:50:47.095d 01:37:57900,0-100,0096:319,2
205BAC Michał 32JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M42M 105143111:42:01.0137d 19:41:49899,7-100,3067:268,1
206RADYK Joanna 735PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLSenior 2 - K15K 101Przemyski Klub Biegacza99147:38:01.097d 06:09:18897,4-102,5669:526,1
207POŁOMSKA Edyta 16POŁOMSCY TEAMRYDUŁTOWYMasters - K58K 102135126:10:04.0133d 01:09:54887,6-112,3878:317,0
208SZYGUŁA Anna 667MK TEAMKATOWICEWeteran 1 - K13K 103105114:51:01.067d 01:27:00883,4-116,6107:487,7
209BANASIK Krzysztof 792PRUCHNICKA GRUPA BIEGOWAPRUCHNIKSenior 2 - M14M 10694124:08:03.090d 09:41:32875,1-124,8558:307,0
210TOMCZAK Piotr 620REBELLION OF FREE RUNNERSGDAŃSKMasters - M43M 107Rebellion Of Free Runners110152:55:00.0107d 01:04:35871,7-128,26710:315,7
211DOCZEKALSKI Jarek 28GB. GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M44M 108GB. Galopujące Ślimaki143134:45:01.0129d 05:07:57867,6-132,4209:196,4
212KACZMARCZYK Sebastian 288MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - M15M 109Mafia Team Lubliniec128098:54:20.0122d 04:42:44860,7-139,3126:538,7
213DUDEK Mariusz 416RUDA ŚLĄSKAMasters - M45M 110124100:28:02.0120d 08:15:41854,7-145,3097:038,5
214KUŹNIAR Dorota 226TEAM RUFAROZAKOPANEWeteran 1 - K14K 104129115:28:02.0125d 16:21:06851,1-148,8878:087,4
215KOWALIK Anna 308LUBLINIECSenior 2 - K16K 105126086:26:30.0123d 14:44:35847,7-152,3296:079,8
216NOWAK Magdalena 419ŻORYSenior 2 - K17K 106124131:01:01.0116d 07:06:36842,8-157,1759:196,4
217PASLAWSKA Irma 521REBELLION OF FREE RUNNERSBRÜGGENSenior 2 - K18K 107Rebellion Of Free Runners118159:33:05.0112d 00:33:12842,2-157,82011:225,3
218SIWIEC Sławomir 609REBELLION OF FREE RUNNERSGŁUBCZYCEWeteran 1 - M31M 111Rebellion Of Free Runners112210:42:01.0110d 00:27:42821,5-178,49715:233,9
219PEŁCZYŃSKI Tomasz 694BESKIDA TEAMTORUŃMasters - M46M 112102128:38:00.099d 13:41:56820,3-179,6579:246,4
220GORSKI Kuba 1933RUNPLNEW YORKSenior 2 - M16M 113BIEGIGORSKIE.PL133076:56:12.0130d 00:56:42810,4-189,5585:4110,5
221SAWICKA Marta 75KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K19K 108Kobiety na 5+142139:21:02.0126d 01:08:08809,0-191,02010:205,8
222PIŁATOWSKI Mirosław 147TL ATHLETICS JASTRZĘBIEJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M32M 114TL Athletics Jastrzębie135122:35:03.0124d 23:36:32792,1-207,8599:176,5
223BAJOR Rafał 350REBELLION OF FREE RUNNERSŻORYMasters - M47M 115Rebellion Of Free Runners126125:12:05.0124d 08:12:49789,2-210,8229:316,3
224WAWOCZNY Anita 76KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K20K 109Kobiety na 5+142181:57:01.0138d 22:16:15789,0-211,02013:504,3
225KLIMCZAK Marek 514REBELLION OF FREE RUNNERSOŚWIĘCIMMasters - M48M 116Rebellion Of Free Runners119125:57:04.0112d 04:56:09782,7-217,2799:396,2
226MATOGA Marek 657SIEPRAWSenior 2 - M17M 117106148:05:00.0102d 18:42:51781,5-218,48111:225,3
227SPYRKA Monika 138KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - K7K 110Klub Biegacza Fartlek137102:58:03.0131d 13:21:03781,1-218,9077:547,6
228PAJĄK Małgorzata 207KOBIETY 5 +JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K15K 111Kobiety na 5+130202:30:02.0128d 06:34:38776,4-223,56015:383,8
229LIZAK Grzegorz 427JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M18M 118Zabiegana Rodzina125133:56:01.0121d 06:33:40776,2-223,80710:215,8
230SKOWRON Tomasz 98SKOTOMŚWIDNICAWeteran 1 - M33M 119141090:32:26.0123d 22:48:40774,2-225,8377:018,6
231KLUJ Bogusław 415BIEGAM DLA SANDRY I ROBERTAZAKRĘTWeteran 2 - M14M 120102117:47:03.089d 00:52:58773,2-226,7909:086,6
232GAWLIK Zbigniew 470MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - M19M 121Mafia Team Lubliniec122117:36:01.0118d 15:29:01772,5-227,4619:086,6
233BAŁA Justyna 42KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K59K 112Kobiety na 5+144159:25:03.0141d 00:05:50770,1-229,93612:254,8
234MROWIEC Maria 709SIECHODZIBYTOMWeteran 2 - K10K 113SieChodzi100164:48:03.098d 01:16:46768,4-231,59012:524,7
235MALINOWSKA Małgorzata 475POWOLI DO CELUGILOWICEMasters - K60K 114PoWoli do Celu121096:50:39.0119d 01:11:40768,0-232,0317:337,9
236NOWAK Iwona 359SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEMasters - K61K 115126102:12:04.0120d 10:48:04763,3-236,6538:017,5
237KOBYLIŃSKI Tomasz 271WKB META LUBLINIECZABRZEMasters - M49M 122WKB META LUBLINIEC126097:01:57.0120d 07:42:09762,5-237,5337:387,9
238WŁOCH Bernard Igor 847RAJCZAMasters - M50M 12387229:04:03.084d 10:00:00761,7-238,29018:023,3
239LECHOWICZ Aneta 734WIELUŃWeteran 1 - K16K 11699183:59:04.096d 02:17:18759,1-240,92014:324,1
240ZAWIERUCHA Aleksander 316MARO TEAM JASTRZĘBIE-ŻORYŻORYWeteran 1 - M34M 124MARO Team Jastrzębie-Żory128220:41:05.0126d 02:16:05758,9-241,12817:263,4
241BURY Jarosław 280LUBLINIECSenior 2 - M20M 125125079:30:07.0123d 00:45:13755,5-244,4786:189,5
242MANDRYSZ Aleksandra 85NORDIC WALKING LYSKILYSKIMasters - K62K 117Nordic Walking Lyski141147:56:05.0137d 16:40:22751,4-248,64711:485,1
243SROCZYŃSKA Maria 701KOBIETY 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K11K 118Kobiety na 5+101198:07:04.099d 03:12:06750,9-249,14015:493,8
244DUDEK Agnieszka 428RUDA ŚLĄSKASenior 2 - K21K 119125179:22:03.0114d 21:27:42750,3-249,68114:204,2
245MACH Izabela 636BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOSenior 2 - K22K 120Biegamy Razem Władysławowo109109:36:00.0105d 18:47:53748,7-251,3398:476,8
246RZEPECKI Jacek 140BYDGOSZCZWeteran 1 - M35M 126136165:25:03.0102d 03:20:58746,7-253,28013:174,5
247KIERYS Renata 41CICHESenior 2 - K23K 121143144:03:01.0139d 03:38:06743,9-256,08011:375,2
248KONOPKA Jarosław 917JASTRZĘBIE ZDRÓJWeteran 1 - M36M 12778109:14:05.076d 01:07:25739,8-260,1818:516,8
249BETAŃSKA Aneta 219JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K63K 122Kobiety na 5+131163:46:04.0129d 11:33:27737,4-262,58013:194,5
250PIOTR MAJCHERCZYK Piotr 949DABROWA GORNICZASenior 2 - M21M 12873060:01:13.070d 00:56:37737,1-262,9504:5312,3
251BANASIK Monika 791PRUCHNICKA GRUPA BIEGOWAPRUCHNIKSenior 2 - K24K 12394118:04:00.091d 09:43:26731,4-268,5759:416,2
252SZYMCZYŃSKI Jarosław 522REBELLION OF FREE RUNNERSCZĘSTOCHOWAWeteran 1 - M37M 129Rebellion Of Free Runners119093:46:25.0116d 05:57:00730,2-269,7867:427,8
253HUBA Agnieszka 67KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K25K 124Kobiety na 5+143144:17:05.0137d 06:47:50730,0-269,97611:515,1
254GĄSIENICA-ROJ Marcelina 204SNPTT ZAKOPANEZAKOPANEJunior 1 - K2K 125SNPTT Zakopane132138:07:01.0129d 00:48:48723,7-276,27011:275,2
255FRANKE Barbara 56KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K64K 126Klub Biegacza Fartlek143192:02:00.0132d 09:00:55722,6-277,39715:563,8
256WAŁEK Piotr 61RUNNERS TEAM QUIBLWARSZAWAMasters - M51M 130137094:28:45.0135d 15:02:18721,7-278,3357:517,6
257KAWALA Kacper 911ŻORYSenior 1 - M6M 13180103:23:00.073d 00:30:06717,8-282,2308:386,9
258JAKUBOWSKA Jolanta 660WIELUŃWeteran 1 - K17K 127106140:26:05.094d 20:24:41715,3-284,69511:465,1
259MYŚLIWIEC Barbara 14KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - K8K 128Kobiety na 5+139140:35:05.0135d 19:15:49715,2-284,78311:475,1
260MICHAŁOWSKI Piotr 255MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - M22M 132Mafia Team Lubliniec129084:44:13.0123d 12:28:21712,7-287,2847:088,4
261WINIARSKA Monika 58BIEGIEM PRZEZ GÓRYŻORYSenior 2 - K26K 129143099:02:53.0140d 00:35:02709,8-290,1588:227,2
262KOWALCZUK Dariusz 978ALIPLAST RUNNING TEAMLUBLINSenior 2 - M23M 13365052:08:45.063d 00:22:29707,3-292,6964:2513,6
263TOL Monika 762MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - K27K 130Mafia Team Lubliniec94093:57:23.091d 01:00:08706,7-293,2707:587,5
264KUBIN Wiktoria 385ZAKOPANESenior 1 - K9K 131125143:49:04.0123d 01:15:00706,0-294,03612:134,9
265KOZIARSKI Michał 1024LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKISenior 2 - M24M 134LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI53063:44:21.050d 05:29:30705,6-294,4455:2511,1
266KUBICA Tadeusz 421ŻORYWeteran 2 - M15M 135124079:19:54.0115d 00:56:27698,8-301,1576:488,8
267MILBRANT Katarzyna 422MILBRANT TEAM RSRUDA ŚLĄSKASenior 2 - K28K 132Milbrant Team RS123086:13:35.0117d 15:18:23695,2-304,7667:268,1
268KORBUS Piotr 331GOLESZOWMasters - M52M 136125073:02:39.0123d 00:51:39693,3-306,7486:199,5
269KUPCZYK Radosław 980NOWY TARGWeteran 1 - M38M 13765130:34:03.062d 03:15:38687,8-312,20011:235,3
270ELSNER Marta 550BLAZEJEWOMasters - K65K 133116089:18:36.0114d 02:27:00686,4-313,6167:487,7
271BOROWIEC Renata 571REBELLION OF FREE RUNNERSDYMINYMasters - K66K 134Rebellion Of Free Runners114138:07:02.099d 01:25:27685,5-314,49612:055,0
272GOSTOMSKA Małgorzata 506REBELLION OF FREE RUNNERSCZEMPIŃMasters - K67K 135Rebellion Of Free Runners119141:35:03.0117d 00:36:02681,8-318,16012:274,8
273KOPERSKI Mariusz 442UKS ORŁYKOŚCIELISKOWeteran 1 - M39M 138124080:25:01.0121d 20:17:47677,4-322,5647:078,4
274BARCIOK Beata 615SKRZYSZÓWSenior 1 - K10K 136111172:03:00.0101d 04:11:00676,2-323,85015:163,9
275MACH Sebastian 311PORANNY BESKID RUNGOLESZÓWMasters - M53M 139Poranny Beskid Run127080:18:46.0125d 10:36:45671,9-328,1387:108,4
276KUBIN Ireneusz 339TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEMasters - M54M 140Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane126149:36:04.0123d 13:22:14669,4-330,63913:244,5
277ZDEJSZY Magdalena 381OLZA CIESZYNCIESZYNMasters - K68K 137126161:08:02.0114d 01:39:16665,1-334,90014:324,1
278KUSZ Monika 274BIERAWAMasters - K69K 138128074:51:36.0126d 06:59:00664,6-335,4506:458,9
279SZCZEPAŃSKI Sebastian 771KOPYTKOKOPYTÓWKAMasters - M55M 14196088:23:09.087d 01:04:04661,9-338,0708:007,5
280WASICKA Czesława 824GRUPA CZAMWELBLAGWeteran 2 - K12K 139Grupa CzAMW91350:07:03.088d 10:00:00658,0-342,00031:551,9
281KUSIAK Włodzimierz 809GDAŃSKWeteran 2 - M16M 14289112:45:02.087d 02:09:11655,9-344,10010:185,8
282SZASTAK Damian 313HARPAGAN SOSNOWIECSOSNOWIECMasters - M56M 143Harpagan Sosnowiec128062:07:11.096d 18:57:51651,1-348,9005:4310,5
283MAŁCZAK Grzegorz 295BIEGIEM PRZEZ ŻYCIELUBLINIECMasters - M57M 144Biegiem przez życie127063:19:56.0119d 23:42:32649,9-350,0615:5010,3
284LIZAK Wojciech3 1083TL ATHLETICS JASTRZĘBIEJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M58M 145TL Athletics Jastrzębie24064:03:57.021d 02:40:36647,6-352,4085:5610,1
285WOŁOSZYN Wojciech 702WISEŁKAMYŚLENICESenior 2 - M25M 146102088:22:22.096d 00:46:43646,5-353,5188:127,3
286RENCZ Małgorzata 1010-ORZESZEMasters - K70K 14057053:58:43.055d 01:19:36645,9-354,1105:0012,0
287AUBRY WASICKI Loki 975GRUPA CZAMWELBLAGSenior 2 - M26M 147Grupa CzAMW66128:51:00.062d 02:05:00645,8-354,20011:585,0
288BIELECKA Magdalena 880RUSINOWICESenior 1 - K11K 141Mafia Team Lubliniec84066:58:32.079d 00:20:00644,7-355,2806:139,6
289KOMRAUS Krzysztof 908ŁĄKASenior 2 - M27M 14880071:26:30.071d 07:22:00644,2-355,7606:399,0
290BEHOUNEK Leszek 1062TOWARZYSTWO GIMNASTYCZNE SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEWeteran 2 - M17M 149Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane41097:07:24.039d 02:04:26644,0-356,0109:026,6
291SMOLEŃ Kamil 590CHRZANÓWSenior 2 - M28M 150113053:43:57.0109d 00:47:34640,1-359,9025:0211,9
292PSYK Damian 661PLUDRYMasters - M59M 151105056:52:47.0102d 00:26:35637,0-363,0205:2111,2
293SŁOWIK Marta 542REBELLION OF FREE RUNNERSROERMONDSenior 2 - K29K 142Rebellion Of Free Runners116098:57:24.0113d 01:29:49636,8-363,2509:196,4
294KNAPCZYK Krzysztof 172TG SOKÓŁ ZAKOPANEPORONINMasters - M60M 152129181:44:04.0122d 01:18:10634,6-365,40017:103,5
295NECEL Marek 773BRW WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOWeteran 1 - M40M 153Biegamy Razem Władysławowo95069:08:58.092d 16:03:33633,9-366,1086:329,2
296WOSZCZAK Krystian 714LĘDZINYSenior 2 - M29M 154101075:28:59.099d 14:54:19632,0-368,0137:098,4
297SZNAJDER Mirosław 166CHORZÓWMasters - M61M 155130075:44:06.0128d 14:05:42631,2-368,8337:118,3
298PŁASKA Barbara 72KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K71K 143Kobiety na 5+137119:45:04.0134d 14:17:14630,9-369,07011:235,3
299MALISZEWSKI Dariusz 46JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M30M 156143225:45:02.0141d 19:02:36629,4-370,57121:312,8
300PODGÓRSKA Sylwia 184OSIECZNASenior 2 - K30K 144133058:59:55.0130d 00:48:54629,2-370,8405:3710,7
301NAUKA Edyta 838DĘBICKIE GEPARDYDĘBICAMasters - K72K 145Dębickie Gepardy90083:52:28.085d 12:23:14628,3-371,7498:007,5
302MĄKA Rafał 364WARTKIE ZBÓJEZAKOPANEMasters - M62M 157127072:48:02.0124d 01:37:29625,4-374,5606:598,6
303MITURA-ZIELONKA Paweł Spacermistrz 292SPACERMISTRZ / RKNWRYBNIKMasters - M63M 158128093:25:40.055d 17:12:40625,0-375,0018:586,7
304BIELAK Piotr 146NOCNE SĘPYWROCŁAWSenior 2 - M31M 159Nocne sępy135059:25:24.0131d 18:03:01624,5-375,5255:4210,5
305SZYMANDERA Łukasz 90BYDGOSZCZSenior 2 - M32M 160142112:02:03.0135d 00:53:40623,2-376,82010:475,6
306SZKATUŁA Henryk 1004FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKIWODZISŁAW ŚL.Weteran 2 - M18M 16159078:13:10.056d 05:44:17621,8-378,1707:327,9
307DĘBOWSKA Beata 26JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K18K 146144201:34:03.0142d 05:11:40621,4-378,59819:273,1
308GNAŚ Anna 141DRUŻYNA KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K31K 147Kobiety na 5+137097:12:30.0105d 15:46:16618,0-381,9759:266,4
309ŁUKASZYK Sylwia 637RYDZYNAMasters - K73K 148109107:27:02.095d 00:32:28617,8-382,22010:265,7
310ZAWIŚLAK Urszula 217KIJANKIKRAKÓWWeteran 1 - K19K 149130119:17:00.0125d 01:47:14617,1-382,95011:355,2
311WOŁODKIEWICZ Robert 697JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M64M 16297166:34:04.093d 12:17:24617,0-382,96016:113,7
312TOPÓR Anna 888KRAKÓWSenior 2 - K32K 15081103:11:00.075d 01:41:00612,3-387,70710:065,9
313BIERNAT Jolanta 656BIELSKO-BIAŁAWeteran 1 - K20K 151107172:46:01.0105d 01:33:00611,2-388,80016:573,5
314ZAWADZKA-DERĘGOWSKA Małgorzata 236WŁADYSŁAWOWOWeteran 1 - K21K 152130119:40:05.0128d 00:44:18609,4-390,59711:465,1
315KARWAT Hanna 914SIECHODZIMIASTECZKO ŚLĄSKIEWeteran 1 - K22K 153SieChodzi80129:13:02.077d 02:34:56608,1-391,95012:454,7
316MYRCIK Dariusz 373MAFIA TEAM LUBLINIECSADÓWWeteran 1 - M41M 163Mafia Team Lubliniec126066:31:17.0123d 05:05:09607,8-392,1516:339,1
317MATOGA Urszula 935SIEPRAWSenior 2 - K33K 15475115:14:05.073d 14:31:28603,5-396,51811:275,2
318ORESZKE Jan 498KARWIASenior 2 - M33M 164Biegamy Razem Władysławowo116094:09:59.099d 02:03:01603,3-396,7169:216,4
319POPCZYK Grzegorz 552REBELLION OF FREE RUNNERSSOSNOWIECMasters - M65M 165Rebellion Of Free Runners115063:52:15.0112d 01:19:00603,1-396,8806:219,4
320KROK Krzysztof 479NIEZRZESZONYMUSZYNAWeteran 1 - M42M 166120094:56:21.0116d 20:08:42602,1-397,8879:276,3
321TERLECKI Sebastian 447RADOMMasters - M66M 167123074:53:30.0119d 22:16:43602,1-397,9307:278,0
322GODZINA Agnieszka 919SKARŻYSKO-KAMIENNASenior 2 - K34K 15579135:06:04.073d 01:30:00599,6-400,38613:314,4
323ŻELASKO Monika 818NIECHCEMISIE GIŻYCKOGIŻYCKOMasters - K74K 156NIECHCEMISIE Giżycko91082:14:26.087d 02:28:10597,5-402,4618:157,3
324SZPYRA Sonia 8JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K75K 157137077:41:00.0123d 01:00:00596,8-403,2207:487,7
325SMIERZCHAŁA Marta 362PĘDZĄCE LENIWCEPOZNAŃMasters - K76K 158Pędzące Leniwce126071:57:26.0119d 14:53:54596,5-403,4947:148,3
326KAZANOWICZ Joanna 753WAŁBRZYCHMasters - K77K 15998082:12:53.095d 01:18:39594,9-405,1208:177,2
327GAJDA Tomek 228PIOTRKÓW TRYBUNALSKIMasters - M67M 168130087:57:37.0128d 01:23:03590,2-409,7908:566,7
328PIĘT Marta 778WROCŁAWSenior 1 - K12K 16096093:12:06.0114d 00:34:36589,7-410,2609:286,3
329DOBIECKA Izabela 312RUDA ŚLĄSKAMasters - K78K 161126110:45:04.0122d 01:40:03588,1-411,93011:175,3
330ŁANUCHA Mariola 65KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K13K 162Kobiety na 5+140095:31:07.0137d 00:51:00586,9-413,1409:456,1
331WĄSIK Helena 640JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K23K 163108103:06:01.0106d 00:42:14586,7-413,27010:325,7
332MALINOWSKI Rafał 100MAILOSKLEPZAKOPANEMasters - M68M 169138067:56:20.0126d 08:01:59586,1-413,9346:578,6
333WILK Dariusz 1022MARKIWeteran 1 - M43M 17054086:05:34.051d 00:52:59584,7-415,2608:506,8
334SZTABLA Liliana 47KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K79K 164Klub Biegacza Fartlek144081:52:54.0135d 14:37:02583,5-416,5258:257,1
335JACKO Marek 178HRMAX ŻORYŻORYMasters - M69M 171HRmax Żory129077:41:03.0119d 10:50:03578,4-421,6298:037,4
336KARKOSZKA Małgorzata 1066KBKS RADOMSKORADOMSKOMasters - K80K 165KBKS Radomsko36076:20:49.034d 00:29:22577,3-422,7177:567,6
337ZAWISŁA Halina 894JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K14K 16682201:34:02.053d 00:57:42570,5-429,52021:112,8
338GRZYBOWSKA Agnieszka 102B4TEAMBYDGOSZCZSenior 1 - K13K 167B4TEAM137163:40:01.0135d 08:39:35569,5-430,49117:143,5
339TRZCIŃSKA Joanna 68KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K35K 168Kobiety na 5+143124:52:05.0104d 01:06:10568,6-431,41013:104,6
340WINIARSKI Adam 902CHOCHOŁÓWWeteran 1 - M44M 17281072:12:01.078d 19:41:34567,5-432,4807:377,9
341MOSZCZYŃSKI Mariusz 878BIAŁYSTOKMasters - M70M 17384083:27:00.079d 01:00:00567,1-432,8908:496,8
342MIKUŁA Leszek 235GLIWICEMasters - M71M 174130143:40:03.0124d 05:27:31567,1-432,94915:123,9
343MITROSZ Andrzej 347BRAT ALBERT TEAMWROCŁAWWeteran 2 - M19M 175126087:11:53.0117d 01:42:26566,4-433,6259:146,5
344NOWAK Beata 807STEP BY STEP TRÓJMIASTOGDAŃSKWeteran 1 - M45M 17692086:23:27.086d 03:11:24566,2-433,8009:096,6
345BERŁOWSKA Sylwia 227NORDIC WALKING BEŁCHATÓWBEŁCHATÓWMasters - K81K 169129088:09:59.0120d 02:37:07565,0-435,0209:216,4
346BONCZYK Aleksandra 649MALINOWE GWIAZDYŚWIĘTOCHŁOWICEMasters - K82K 170MALINOWE GWIAZDY107119:44:05.052d 01:42:45563,9-436,12112:444,7
347WYDRA Czywygra 517WARSZAWASenior 2 - M34M 177Rebellion Of Free Runners117068:32:53.099d 10:31:38563,2-436,7907:188,2
348WELM Grzegorz 557ZABIEGANI CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWAWeteran 1 - M46M 178116093:34:36.0114d 00:32:14561,3-438,72010:006,0
349ORZECHOWSKA Katarzyna 234SOLEC KUJAWSKISenior 1 - K14K 171129059:24:00.0121d 01:11:15558,6-441,3806:229,4
350KOWALSKI Adam 718BARTYMAJOSMIELŻYNWeteran 1 - M47M 179100066:41:47.097d 05:43:38558,4-441,5977:098,4
351BURNAGIEL Tomasz 175HRMAX ŻORYCZERWIONKA-LESZCZYNYWeteran 1 - M48M 180HRmax Żory134081:16:45.089d 03:53:15552,4-447,5908:496,8
352NOWAK Marzena 457WOJNICZSenior 2 - K36K 172123198:08:04.0120d 00:12:42550,5-449,46021:352,8
353NAWALANIEC Małgorzata 190NESSI TEAMCHRZANÓWWeteran 1 - K24K 173Nessi Team134109:50:05.0113d 14:31:36550,5-449,48911:585,0
354SOBINA Roksana 48KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K37K 174Klub Biegacza Fartlek143069:47:31.0111d 14:47:29549,5-450,4797:377,9
355WAWRZYNIAK Dariusz 513KĘCKIE HARPAGANYKĘTYWeteran 1 - M49M 181119056:32:08.0116d 02:10:14548,7-451,2536:109,7
356BEKAS Dariusz 130RADOMSenior 2 - M35M 182138050:19:20.0115d 00:43:54546,4-453,6405:3110,9
357GOLASIK Barbara 684NORDIC WALKING LYSKILYSKIMasters - K83K 175Nordic Walking Lyski103091:31:02.0100d 04:59:24545,5-454,45910:036,0
358SŁUPIK Bożena 337ORZESZEMasters - K84K 176128092:04:25.0119d 05:57:52544,3-455,70010:085,9
359PRZYBYLAK Wanda 372ROZBIEGANY PIASTÓWPIASTÓWWeteran 2 - K15K 177126067:21:34.0121d 14:28:54543,6-456,4067:268,1
360PTASZYŃSKI Krzysztof 879PŁOCKWeteran 1 - M50M 18384051:22:51.081d 01:40:55542,7-457,3305:4010,6
361KORDON Anna 403ŁAZISKIE ŁAZIKIŁAZISKA GÓRNESenior 2 - K38K 178125162:58:05.0122d 01:13:34542,1-457,90118:023,3
362MENDLA Agata 1005KS FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKIWODZISŁAW ŚLĄSKISenior 2 - K39K 17959065:03:07.056d 03:13:29541,0-458,9947:128,3
363MANDRYSZ Grzegorz 458AKTYWNI LYSKILYSKIMasters - M72M 184Nordic Walking Lyski123071:15:14.0119d 19:46:17539,6-460,4067:557,6
364RUTKOWSKI Gracjan 106KOSZALINMasters - M73M 185140067:56:51.0138d 00:37:36534,2-465,8207:377,9
365PARNAK Blanka 425POZNAŃMasters - K85K 180125158:37:02.0113d 01:11:13533,4-466,58017:503,4
366MUSIAŁ Paweł 686WARSZAWAMasters - M74M 186103094:45:53.099d 15:46:57532,4-467,61010:405,6
367WIŚNIEWSKA Justyna 213JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K40K 181132101:31:01.0129d 02:09:09530,1-469,90011:295,2
368ŻOŁNIEROWICZ Joanna 214BIEGAMBOLUBIĘZĄBKITEAMZĄBKIMasters - K86K 182BiegamBoLubięZąbkiTeam131073:42:38.071d 09:09:34530,0-470,0228:207,2
369LUBSZCZYK Adrian 289ŻORYSenior 2 - M36M 187126067:35:31.0115d 09:58:02528,2-471,8167:407,8
370KOŁODZIEJ Anna 573MALINOWE GWIAZDYRUDA ŚLĄSKAMasters - K87K 183MALINOWE GWIAZDY110111:06:01.0107d 01:29:13527,6-472,45012:384,7
371KUKIEŁKA Jarosław 168EPTMPIOTRKÓW TRYBUNALSKISenior 2 - M37M 188130049:22:11.0127d 05:23:41527,4-472,6225:3710,7
372DĄBROWSKA Emilia 70KLUB BIEGACZA FARTKEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K88K 184Klub Biegacza Fartlek143077:36:07.0127d 14:51:38526,3-473,7218:506,8
373PASIERB Grzegorz 749DECARUN RZESZÓWRZESZÓWMasters - M75M 18998184:29:03.095d 13:21:48521,5-478,45521:132,8
374KUCHARSKA Katarzyna 918REMBERTÓW TEAMWARSZAWAMasters - K89K 18579191:19:04.073d 04:45:34520,8-479,25022:022,7
375LEWANDOWSKA Jagoda 320BRAKŻORYSenior 2 - K41K 186127118:50:00.0124d 01:26:00518,2-481,82013:454,4
376MROZEK Aleksandra 53KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - K15K 187Klub Biegacza Fartlek143073:37:36.0140d 09:16:49515,5-484,4948:347,0
377SAZON Agnieszka 576WATAHA TEAMWIELUŃSenior 2 - K42K 188Wataha Team113053:08:22.0104d 00:51:26515,4-484,6306:119,7
378ŁASZCZYŃSKA Barbara 159LESZNOMasters - K90K 189135044:33:26.0133d 00:42:00515,2-484,7885:1111,6
379MYTIAI Oksana 360POWOLI DO CELUWOLAMasters - K91K 190PoWoli do Celu123088:38:55.0120d 00:49:55514,9-485,12010:195,8
380CEBULSKA Magdalena 565REBELLION OF FREE RUNNERSDĄBROWA GÓRNICZASenior 2 - K43K 191Rebellion Of Free Runners114053:55:50.0111d 04:23:28514,0-486,0346:179,5
381BUJOK Ania 547GOLESZÓWMasters - K92K 192114064:56:56.0104d 14:53:08513,9-486,0927:347,9
382GRELA Izabela 855WODZISŁAW ŚLĄSKIMasters - K93K 19386113:26:03.083d 03:36:13512,6-487,40013:164,5
383BRATKO Zbigniew 17465+RACIECHOWICEWeteran 2 - M20M 190131092:59:56.0128d 04:56:59511,8-488,23910:545,5
384ŁUKAWSKI Tomek 103KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZSenior 1 - M7M 191B4TEAM138120:08:01.0127d 08:49:13509,2-490,84214:094,2
385JANUCHOWSKI Jacek 441DAMY RADE ZEGRZEDOSINWeteran 2 - M21M 192Damy Rade Zegrze124058:18:57.098d 05:40:54508,8-491,1626:528,7
386RAJTER Emila 850NESSILUBAŃMasters - K94K 194Nessi Team87051:19:39.084d 11:23:44508,0-492,0486:039,9
387SZCZERBA Bartek 92UKS ORŁY ZAKOPANEZAKOPANESenior 2 - M38M 193UKS Orły Zakopane139050:52:56.0136d 01:30:07506,6-493,3686:0110,0
388NIEZNAJ Beata 563REBELLION OF FREE RUNNERSMIELECSenior 2 - K44K 195Rebellion Of Free Runners116110:57:04.070d 02:14:34505,8-494,18513:094,6
389MAZUR Aleksandra 154JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K45K 196122093:36:16.0100d 01:13:25505,7-494,32011:065,4
390HLUSZCZYK Piotr 815RONINSOSNOWIECMasters - M76M 19491106:41:00.067d 01:42:00503,8-496,16012:424,7
391RUBANIK Joanna 854DZIAŁKISenior 2 - K46K 19786073:41:12.075d 00:47:40502,4-497,5948:486,8
392MASNY-JARMUNDOWICZ Marta 464RYBNIKMasters - K95K 198123083:00:36.0116d 10:07:45501,5-498,5469:556,0
393BASEK Marta 229HRMAX ŻORYŻORYMasters - K96K 199HRmax Żory130056:36:12.0121d 00:35:11500,0-500,0406:478,8
394RATAJCZAK Konrad 643TROCHĘ JUŻ BIEGAM ,)RUMIAMasters - M77M 195106059:18:37.0103d 07:53:02499,2-500,7637:078,4
395JUSZCZYK Małgorzata 646NIEPOŁOMICE BIEGAJĄNIEPOŁOMICEMasters - K97K 200Niepołomice Biegają108084:02:22.0105d 00:53:05498,9-501,15010:065,9
396WRUCIŃSKI Adam 617WATAHA TEAMTANINAWeteran 1 - M51M 196Wataha Team111101:36:00.0109d 02:19:37497,7-502,34012:144,9
397PIZOŃ Roman 740MTS DRUŻYNA SZPIKUPOLKOWICEWeteran 1 - M52M 197MTS Drużyna Szpiku99047:26:41.096d 01:10:23496,4-503,6205:4410,5
398WCISŁO Wojciech 378KATOWICEMasters - M78M 198TacyMy126047:37:51.084d 06:32:16494,6-505,4165:4610,4
399KOCELA Marek 240LUBLINIECMasters - M79M 199129092:48:16.0121d 00:38:33493,9-506,13011:165,3
400TYCZYŃSKA Małgorzata 298POGWIZDÓWWeteran 1 - K25K 201128094:15:24.0124d 01:26:34493,8-506,22911:275,2
401TRZEPIZUR Marcin 577MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - M39M 200Mafia Team Lubliniec115048:15:22.0112d 12:33:26491,1-508,9295:5310,2
402KAŁUS Ewa 171HRMAX ŻORYŻORYMasters - K98K 202HRmax Żory133069:52:21.0130d 11:44:31490,1-509,9358:337,0
403GĄSIOREK Janusz 674LIBIĄŻMasters - M80M 201103053:13:26.0101d 05:21:14489,6-510,4086:319,2
404WACŁAWIK Ewa 960BĄKÓWMasters - K99K 20371117:05:05.069d 02:33:00488,7-511,33014:224,2
405SMAGACZ Zyta 852KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K16K 204Kobiety na 5+86188:42:05.083d 02:05:06488,5-511,51023:102,6
406CHOLEWA Magdalena 275GLIWICEMasters - K100K 205128118:04:05.0124d 21:34:02487,0-512,97314:324,1
407DOLAS Danuta 503REBELLION OF FREE RUNNERSKRAKÓWMasters - K101K 206Rebellion Of Free Runners117057:43:21.0114d 08:48:44486,6-513,4027:078,4
408GÓRNIAK Adam 977CHCE CI SIE?BLACHOWNIASenior 2 - M40M 20266041:22:27.063d 06:40:33485,9-514,0765:0611,7
409RATKA-MATEJKO Marcin 411JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M41M 203125047:18:37.0119d 04:31:45485,2-514,7925:5110,3
410ZIMNY Ireneusz 795RYBNIKMasters - M81M 20494060:38:20.062d 02:07:44484,1-515,8897:308,0
411HORBATIUK Lidiia 810RUN21KRAKOWSenior 2 - K47K 20792050:50:20.059d 01:14:19481,1-518,9106:209,5
412PAWŁOWSKI Łukasz 257MAFIA TEAM LUBLINIECCZĘSTOCHOWAMasters - M82M 205Mafia Team Lubliniec123051:03:22.092d 00:53:45478,5-521,4656:249,4
413SPAŁEK Szymon 478LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLSenior 2 - M42M 206LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI120052:59:40.0113d 00:59:24477,3-522,7106:399,0
414HALOTA Izabella 648KRAKÓWWeteran 2 - K17K 208108116:15:04.0105d 03:53:38476,5-523,45414:384,1
415MAŁKIEWICZ Natalia 156WARSZAWA (BIAŁOŁĘKA)Senior 1 - K16K 209125105:08:00.0120d 00:19:19476,3-523,73013:144,5
416PAUKA Marek 634WROCŁAWMasters - M83M 207108038:59:57.0106d 07:54:55475,5-524,4534:5512,2
417MAJCHERCZYK Anna 959DABROWA GORNICZAWeteran 2 - K18K 21066080:16:24.062d 02:45:08474,8-525,16010:085,9
418KRÓLIK Arkadiusz 328MARO TEAM JASTRZĘBIE-ŻORYJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M84M 208MARO Team Jastrzębie-Żory123098:35:01.0114d 01:54:00473,4-526,63612:294,8
419SADLOK Anna 366JAWISZOWICESenior 2 - K48K 211127063:40:06.0122d 20:14:17470,6-529,4408:077,4
420KUCLO Sylwia 987KOBIETY NA 5+MASPETH, NEW YORKSenior 2 - K49K 212Kobiety na 5+65106:25:02.049d 01:35:11470,4-529,59013:344,4
421GAWENDA Krzysztof 635MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECMasters - M85M 209Mafia Team Lubliniec109040:09:02.0104d 17:56:59469,8-530,1745:0711,7
422CHOLEWA Tomasz 277GLIWICEMasters - M86M 210128100:47:03.0125d 04:46:05468,0-531,99212:554,6
423WÓDKOWSKI Rafał 606GDAŃSKWeteran 1 - M53M 211111084:03:38.0107d 22:14:15463,2-536,76510:535,5
424BUDZEŃ Dominik 397ŁOWICZSenior 1 - M8M 212126042:31:03.0121d 06:34:50462,8-537,1635:3010,9
425PATORA Jacek 712PŁOCKMasters - M87M 21397054:23:19.094d 00:12:42461,6-538,4367:048,5
426TEOFILAK Edward 509REBELLION OF FREE RUNNERSCHRZANÓWWeteran 1 - M54M 214Rebellion Of Free Runners119135:20:02.0117d 03:20:17461,2-538,81817:363,4
427RAPUCHA Adam 789ŻORYSenior 2 - M43M 21594065:06:16.089d 01:05:08461,1-538,9408:287,1
428WILIŃSKI Arkadiusz 114KRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKABYTOMMasters - M88M 216135038:53:23.0124d 00:25:00459,6-540,3605:0411,8
429DZIÓBEK Sylwia 741WIELICZKAMasters - K102K 21399107:22:05.097d 02:22:19459,5-540,45914:014,3
430MURAWSKI Przemysław 73WARSZAWAWeteran 1 - M55M 217142058:36:47.0139d 22:27:28459,4-540,6197:397,8
431MALANOWSKA Anna 986KLUB INO STOWARZYSZEWARSZAWASenior 2 - K50K 214Klub InO Stowarzysze64104:07:01.062d 02:10:08458,6-541,37913:374,4
432WASICKA Anna 1070GRUPA CZAMWELBLĄGMasters - K103K 215Grupa CzAMW35097:26:52.032d 05:27:03458,0-541,97012:454,7
433ŚCISŁOWSKA Agnieszka 45#DWIEOWCEZAKOPANEMasters - K104K 216143679:17:02.0133d 04:07:31457,8-542,16089:010,7
434ZAJĄCZKOWSKA Jolanta 263NORDIC ARMYGÓRNA WIEŚMasters - K105K 217127101:41:03.0115d 01:20:21457,5-542,46713:204,5
435RANSZ Beata 407JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K106K 218125097:27:31.0122d 00:43:30457,3-542,75012:474,7
436KUCHARSKI Damian 260ZABIEGANI CZĘSTOCHOWACZĘSTOCHOWASenior 2 - M44M 218Zabiegani Częstochowa129049:33:57.084d 15:13:24457,0-542,9616:309,2
437MARYJOSZ Adrian 863ŻORYMasters - M89M 21984047:52:58.080d 03:10:27456,6-543,3726:179,5
438WISTUBA Wiesława 482HRMAXŻORYŻORYMasters - K107K 219120080:40:22.0118d 01:39:09456,5-543,55010:365,7
439WLAZŁY Damian 246BIEGIEM PRZEZ ŻYCIELUBLINIECMasters - M90M 220Biegiem przez życie126047:32:55.0123d 02:03:23456,4-543,5716:159,6
440ZIELIŃSKI Piotr 131LUBAWA BIEGAPOZNAŃSenior 2 - M45M 221LUBAWA BIEGA133041:22:29.0100d 00:34:43456,4-543,6405:2611,0
441NITSCHKA Paweł 821NIECHCEMISIE GIŻYCKOGIŻYCKOMasters - M91M 222NIECHCEMISIE Giżycko91077:38:10.084d 02:28:14456,1-543,92010:125,9
442BALANA Jerzy 881DĄBROWA GÓRNICZAWeteran 2 - M22M 22383056:30:24.080d 00:31:11454,4-545,6107:278,0
443ULIKOWSKA Grażyna 898GOŚCINOWeteran 2 - K19K 22082092:24:00.079d 00:46:00454,4-545,65012:124,9
444ROSZKOWSKA-JAKUBIAK Halszka 285ZAKOPANESenior 2 - K51K 221128091:32:27.0125d 04:03:36451,9-548,06012:094,9
445MENDYGRAŁ Emilia 86DZIAŁKIMasters - K108K 222139064:48:21.0136d 03:13:15450,8-549,2028:377,0
446RUDEK Łukasz 252MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - M46M 224Mafia Team Lubliniec129042:19:14.0118d 01:04:11449,6-550,4345:3810,6
447GRUCHALSKI Krzysztof 511LUBLINIECMasters - M92M 225119070:37:04.0116d 00:39:27448,0-552,0199:276,3
448KRAJEWSKI Radosław 705---KOSAKOWOMasters - M93M 226101058:16:02.099d 01:34:42448,0-552,0307:487,7
449MORAWSKA Karolina 189BIEGAMBOLUBIĘZĄBKITEAMZĄBKISenior 2 - K52K 223131072:55:25.064d 02:33:19447,3-552,7349:466,1
450SKAŁECKA Beata 670TEAM KOŚCIANKOŚCIANWeteran 1 - K26K 224102050:55:06.099d 01:06:34446,1-553,8706:508,8
451PISZ Robert 698JASŁOWeteran 2 - M23M 227102084:22:19.093d 01:40:12446,1-553,93311:205,3
452GRABIAŃSKA Katarzyna 861VIKING TRAINING CENTERKATOWICESenior 2 - K53K 22581058:34:00.078d 13:49:06440,1-559,8957:597,5
453PANASZEK Rafał 840KLUCZBORSKI KLUB KARATEKLUCZBORKMasters - M94M 22888042:37:03.086d 01:22:42438,2-561,7905:5010,3
454VOIT Emilia 647NIEPOŁOMICE BIEGAJĄNIEPOŁOMICESenior 2 - K54K 226108052:06:41.099d 15:09:29438,1-561,8777:088,4
455ZARKOVA Denitsa 956NIGHT RUNNERSPOZNAŃSenior 1 - K17K 22771071:39:08.066d 00:41:13437,0-562,9579:506,1
456RARÁMURI Youstka 982REBELLION OF FREE RUNNERSTRZCIANYMasters - K109K 228Rebellion Of Free Runners66076:43:12.064d 01:18:38435,7-564,28710:335,7
457BIELAK Grzegorz 155LUBINSenior 1 - M9M 229Nocne sępy134038:32:05.0106d 00:48:18434,6-565,4405:1911,3
458ZALEWSKA Patrycja 108STRZAŁKOWOMasters - K110K 229141144:26:01.0137d 00:19:41433,2-566,84420:003,0
459DĘBOWSKI Sylwester 27JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M56M 230143085:47:44.0141d 02:05:06433,1-566,88311:535,0
460MROCZKOWSKI Tomasz 136JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M95M 231137039:03:59.0133d 19:58:11432,6-567,4035:2511,1
461ZIELIŃSKA Marta 737CZERWONAKSenior 2 - K55K 23099094:03:23.097d 00:16:17432,5-567,55013:024,6
462WIECZOREK Bożena 528PANILYSKIWeteran 1 - K27K 231Nordic Walking Lyski118089:35:03.0101d 01:40:06432,2-567,77812:264,8
463NIEDOBA Oliwier 915ALCHEMICZNA GILDIA BIEGOWASITNOSenior 1 - M10M 23279037:00:33.073d 01:48:35432,0-568,0305:0811,7
464PALUCHIEWICZ Iwona 932CZECHOWICE-DZIEDZICEMasters - K111K 23278123:12:03.075d 12:02:23430,6-569,39517:093,5
465BODNAR Zbigniew 139BIEG KORCZAKASZCZECINWeteran 2 - M24M 233134106:24:02.0131d 23:10:12430,2-569,81914:504,0
466SOBOL Adam 873LUBOMIAMasters - M96M 23485045:48:34.081d 00:07:14429,8-570,2026:239,4
467GAWRONSKI Romuald 157KAMYKMasters - M97M 235133060:32:22.0131d 00:31:05425,5-574,5378:327,0
468TYMAN Anna 682JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - K20K 233100119:32:03.098d 01:04:59424,8-575,24016:533,6
469WÓJTOWICZ Marcin 483100 MARATON CLUB POLANDKATOWICEMasters - M98M 236121040:48:32.0119d 01:13:36422,6-577,4005:4710,4
470FRANKOWSKA Katarzyna 387PĘDZĄCE LENIWCEPOZNAŃSenior 2 - K56K 234Pędzące Leniwce124046:08:03.089d 04:21:20421,1-578,9056:349,1
471GŁÓWCZYK Izabella 205KOBIETY NA 5+JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K112K 235Kobiety na 5+111075:14:59.0104d 00:24:41420,5-579,51010:445,6
472BRYK Katarzyna 958JASTRZEBIE -ZDROJWeteran 1 - K28K 236Kobiety na 5 +61096:50:41.059d 01:20:44420,3-579,65813:494,3
473TERLECKA Aleksandra 452RADOMSenior 2 - K57K 237123060:56:51.0119d 20:32:06418,5-581,5368:446,9
474ZIENTAL Grzegorz 504REBELLION OFF FREE RUNNERSBĘDZINWeteran 1 - M57M 237Rebellion Of Free Runners119057:20:17.0116d 04:03:35418,2-581,8308:137,3
475GOJKE Dawid 21BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOSenior 2 - M47M 238Biegamy Razem Władysławowo130046:15:56.0126d 01:33:05418,0-582,0126:389,0
476BATOR Zbigniew 1041WARSZAWAWeteran 2 - M25M 23948055:02:51.046d 01:57:18415,6-584,3537:567,6
477BURZYŃSKA Beata 473KATOWICEMasters - K113K 238120088:53:32.0117d 00:51:26414,6-585,43012:514,7
478JARCZEWSKA Renata 50GOLENIÓWWeteran 1 - K29K 239144099:13:04.0113d 01:23:10414,0-585,97014:224,2
479KOCIK Dariusz 655KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZWeteran 1 - M58M 240107086:38:07.0105d 00:41:16412,3-587,71412:364,8
480TRZCIŃSKI Robert 127JASZKOWA GORNAMasters - M99M 241139063:15:36.0137d 01:41:20410,0-590,0329:156,5
481SZCZUCHNIAK Grzegorz 629JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M100M 242109058:29:43.0106d 01:01:43407,8-592,2228:367,0
482TRZCIŃSKA Paulina 315POZNAŃSenior 2 - K58K 240128105:15:01.0117d 00:57:19406,4-593,58715:323,9
483NIEDŹWIECKI Paweł 267RUNNING BEARS LUBAWALUBAWASenior 2 - M48M 243128035:40:53.0123d 01:10:44406,0-593,9995:1611,4
484DRUZGAŁA Łukasz 327NOWY TARGSenior 2 - M49M 244128090:54:20.0107d 01:06:00405,5-594,52013:274,5
485KLIMIUK Blanka 176NORDIC ARMYMASZYCEMasters - K114K 241134091:11:08.0126d 00:58:12405,0-594,96013:304,4
486WOJNOWSKA Weronika 63ZĄBKOWICE ŚLĄSKIESenior 1 - K18K 242143078:26:21.0131d 08:54:52404,9-595,10911:375,2
487FRANCIK Kamil 865LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKISenior 1 - M11M 245LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI84033:09:22.077d 15:19:26404,0-595,9514:5512,2
488BUCZKOWSKI Damian 181BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOMasters - M101M 246Biegamy Razem Władysławowo132036:02:43.0109d 05:49:33402,6-597,3785:2211,2
489STROMCZYNSKI Maciej 497ZABRZEWeteran 1 - M59M 247120051:41:29.0116d 01:08:54400,4-599,6007:447,7
490WRUCIŃSKA Dorota 619WATAHA TEAMTANINAWeteran 1 - K30K 243Wataha Team111091:16:48.0108d 02:26:00398,5-601,49013:444,4
491SOBALA Dawid 62ULTRA MOUNTAIN ATHLETESJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - M12M 248Ultra Mountain Athletes143062:59:58.0141d 08:09:35398,1-601,8559:296,3
492NOWAK Marcin 1028KB MIŚ BOREK WLKP.BOREK WLKP.Masters - M102M 24951035:33:46.047d 01:14:56396,7-603,2875:2211,2
493KANIA Anna 600STĘSZEWSKIE PIŁKARYZALASEWOSenior 2 - K59K 244Stęszewskie piłkary112087:54:20.0106d 05:00:18396,2-603,80413:184,5
494ŁĘCKI Jan 927ELITE TEAMGDYNIASenior 2 - M50M 25078077:37:49.073d 02:07:00395,5-604,55011:465,1
495MALICKA Anna 182NESSI TEAMNOWA WIEŚ LĘBORSKASenior 2 - K60K 245Nessi Team133071:54:51.0129d 23:26:35392,2-607,76011:005,5
496KARWAŃSKA Dorota 1020PSZÓWMasters - K115K 24654106:23:00.051d 01:32:00390,4-609,63016:213,7
497KNAPCZYK Małgorzata 173TG SOKÓŁ ZAKOPANEPORONINMasters - K116K 247128106:53:01.0120d 00:54:55388,9-611,13016:293,6
498BŁĘDOWSKI Bogdan 650FORTINOROGÓWMasters - M103M 25177066:47:30.074d 03:27:24388,5-611,48110:185,8
499MACHOŃ Paweł 248LUBLINIECSenior 2 - M51M 252Biegiem przez życie129038:15:40.0123d 03:40:08387,7-612,3125:5510,1
500BŁASZCZAK Mirosław 681SOCHACZEWMasters - M104M 25386033:30:39.082d 00:36:08387,0-612,9705:1111,5
501FIDLER Daniel 1012WROCŁAWSenior 2 - M52M 25458087:24:25.055d 16:44:20386,7-613,30013:334,4
502ŁOKIETEK Dariusz 940SZCZECINWeteran 1 - M60M 25576037:16:56.058d 01:31:57385,9-614,0905:4710,4
503WACH Julia 211SZUBINSenior 1 - K19K 248132072:20:29.0110d 00:29:18385,7-614,28011:155,3
504RUJNER Klara 132KTR MASA TURYSTYCZNABYDGOSZCZWeteran 1 - K31K 249138085:48:41.0113d 01:16:55385,4-614,60013:214,5
505FLOREK Zosia 1013JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K32K 25058084:19:58.055d 03:02:09385,1-614,87013:084,6
506GROCHAL Rafał 870NIEPOŁOMICEMasters - M105M 25685031:58:36.082d 04:36:01383,9-616,0954:5912,0
507GAWRON Dorota 604REBELLION OF FREE RUNNERSPRESTONSenior 2 - K61K 251Rebellion Of Free Runners110066:49:41.0135d 01:39:57383,3-616,73010:275,7
508TRZONEK-NITA Monika 830PABIANICESenior 2 - K62K 25290062:54:36.075d 01:17:24382,3-617,6809:526,1
509KEMPNY Maria 459ZAKOPANESenior 2 - K63K 253123048:32:27.0108d 01:13:21377,7-622,3207:427,8
510ZAGOZDZON Wioleta 877SOLEC KUJAWSKISenior 2 - K64K 25481045:33:44.069d 01:13:36377,1-622,9307:148,3
511SZYSZKA Dorota 1023SPYTKOWICEMasters - K117K 25554175:00:00.026d 07:00:00377,0-623,00027:512,2
512DE LUNA Monika 484ZAKOPANEMasters - K118K 256114036:04:11.0109d 00:50:02376,4-623,5985:4410,4
513OLSZEWSKI Marcin 816HUSARIA RACE TEAM GIŻYCKOGIŻYCKOMasters - M106M 257NIECHCEMISIE Giżycko91046:49:15.012d 22:33:12375,8-624,1957:288,0
514RYK Lukasz 461MIKOŁÓWMasters - M107M 258123038:01:41.0120d 12:06:37375,5-624,4756:049,9
515DUMIN Magdalena 208SOSNOWIECSenior 1 - K20K 257130040:13:12.0118d 01:16:13373,0-627,0006:289,3
516KASPEREK Marcin 998CZARKÓWSenior 2 - M53M 25960031:39:11.055d 21:05:31371,0-628,9535:0711,7
517WIRA Mariusz 1037KB MIŚ BOREK WLKP.BOREK WIELKOPOLSKIMasters - M108M 26051031:21:48.047d 00:38:24369,8-630,2285:0511,8
518PRZYGODA Marcin 401JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M54M 261125047:38:57.0119d 00:22:34369,5-630,4907:447,8
519KĘPA Grażyna 954NIE NALEŻĘ DO KLUBUKRAKÓWWeteran 2 - K21K 25872065:10:17.069d 01:54:22368,9-631,07010:355,7
520OSIELSKA Sylwia 939#BIEGANIENAWESOŁOALEKSANDRÓW KUJAWSKISenior 2 - K65K 25977047:35:32.074d 02:18:37367,5-632,5007:467,7
521PYTEL Renata 1045PIELGRZYMOWICEWeteran 1 - K33K 26046078:51:54.044d 08:45:10365,5-634,46312:564,6
522SOBCZYK Tomasz 784GÓRKA SOBOCKASenior 2 - M55M 26295066:43:42.086d 03:40:20365,0-635,03810:585,5
523BOSIACKA Marta 544REBELLION OF FREE RUNNERSŚWIĘTOCHŁOWICESenior 2 - K66K 261Rebellion Of Free Runners112082:07:14.0110d 02:52:34364,5-635,52313:314,4
524SZCZUCHNIAK Adriana 1015JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K119K 26255062:49:29.052d 22:21:47364,4-635,59510:205,8
525ZONTEK Paulina 203WOLF TEAMŚCINAWICASenior 2 - K67K 263WOLF TEAM133055:55:32.0113d 01:38:21363,5-636,5409:136,5
526CZERWIŃSKI Janusz 369DAMY RADE ZEGRZEZEGRZEWeteran 2 - M26M 263Damy Rade Zegrze127041:49:15.0124d 09:19:31363,1-636,8966:548,7
527SERĘGA Tomasz 662WKURW_TEAMBOLĘCINMasters - M109M 264106051:46:35.0103d 00:40:06360,7-639,3208:367,0
528ANIELSKA Anna 876KARLINOSenior 2 - K68K 26484058:15:25.073d 01:26:35358,9-641,1009:446,2
529ROSZAK Roszak 695KOMPANIA PIWOWARSKAGNIEZNOWeteran 1 - M61M 265101038:06:29.098d 01:52:28358,4-641,6406:229,4
530STOKOWIEC Adam 507ŻORYSenior 2 - M56M 266119057:40:42.0106d 07:33:28356,0-644,0139:436,2
531KORNATZKI Wojciech 760GRUDZIĄDZSenior 1 - M13M 26798065:33:54.085d 00:21:44353,6-646,39011:075,4
532KĘDER Urszula 591NIEPOŁOMICE BIEGAJĄNIEPOŁOMICEWeteran 1 - K34K 265113044:44:15.075d 00:58:01352,3-647,6957:377,9
533STOKOWIEC Alicja 485ŻORYSenior 2 - K69K 266120071:42:12.0110d 15:21:55352,2-647,84812:134,9
534ŁUKASZEWICZ Joanna 202ZIELONA GÓRAWeteran 1 - K35K 267132056:10:49.052d 00:44:25351,9-648,0709:346,3
535GAWIN Artur 435AKADEMIA SPORTOWA LUBLINIECLUBLINIECMasters - M110M 268Akademia Sportowa Lubliniec123056:00:24.0117d 11:56:00347,9-652,0559:396,2
536TARNÓWKA Agnieszka 238OLKUSZSenior 2 - K70K 268130098:34:52.0125d 01:46:16345,9-654,11517:063,5
537WILCZEWSKA Agnieszka 36PASJONACI SŁUPCASTRZAŁKOWOSenior 2 - K71K 269Pasjonaci Słupca143044:40:23.0132d 03:54:49345,3-654,7467:457,7
538GAJOWSKI Marcin 254ETHOSENERGY POLAND S.A.LUBLINIECSenior 2 - M57M 269126038:12:07.0123d 02:03:36345,0-655,0156:389,0
539DUBIEL Hubert 370DAMY RADE ZEGRZEWARSZAWASenior 2 - M58M 270Damy Rade Zegrze126038:27:45.093d 09:34:13343,7-656,2956:428,9
540CIUŁA Tomasz 515REBELLION OF FREE RUNNERSKRAKÓWSenior 2 - M59M 271Rebellion Of Free Runners114053:38:46.0111d 00:24:21343,7-656,3369:216,4
541ANDREJCZUK Wiatek 745KLEOSINWeteran 1 - M62M 27296063:25:06.078d 01:19:13343,6-656,37011:045,4
542FURMANIUK Artur 314WATAHACIESZYNMasters - M111M 273127054:59:56.0118d 00:58:09343,1-656,9059:376,2
543TOKARZ Dominik 804ENERGY OŚWIĘCIMOŚWIĘCIMMasters - M112M 27493082:10:03.091d 05:12:08343,0-656,99614:224,2
544BURZYŃSKA Barbara 527KATOWICESenior 2 - K72K 270118081:44:14.0115d 01:30:00341,9-658,10014:204,2
545SKIBA Kamila 820CHEŁMSenior 2 - K73K 27191036:02:29.085d 01:07:46338,7-661,2606:239,4
546KNICZ Alicja 777CHORZÓWSenior 2 - K74K 27296052:30:19.088d 00:59:51338,5-661,4909:186,4
547ZIELIŃSKA Aleksandra 287LUBLINIECSenior 1 - K21K 273126074:45:07.0120d 11:34:38337,9-662,08913:164,5
548PASTUSZKO Izabela 945RYBNIKSenior 2 - K75K 27474035:24:08.068d 00:29:40336,6-663,4106:189,5
549KALISZ Tomasz 283SZCZECINSenior 1 - M14M 275127031:36:44.056d 22:59:14335,0-664,9765:3910,6
550SUŁEK Wojciech 768TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANESenior 2 - M60M 27694033:33:34.089d 20:01:41334,7-665,3506:0110,0
551DYMAREK Emilia 883WROCŁAWSenior 2 - K76K 27583049:58:54.058d 04:18:03333,1-666,8679:006,7
552KULA Radosław 356HAŻLACHMasters - M113M 277122046:19:02.0119d 01:06:55332,8-667,2158:217,2
553PIASECKI Mariusz 440MNKGLIWICEMasters - M114M 278122042:03:56.0114d 04:14:43329,4-670,5957:397,8
554STULCZEWSKI Andrzej 801ROZBIEGANE BRANIEWOBRANIEWOWeteran 1 - M63M 27993035:38:21.089d 23:24:57329,0-670,9986:299,2
555CZYRNEK Dariusz 794SMAKI BIEGANIARYBNIKMasters - M115M 280Smaki biegania94037:23:40.090d 22:05:38327,7-672,3346:508,8
556CHILEWICZ Dariusz 874LIPOWOMasters - M116M 28184041:55:27.026d 02:42:26327,5-672,4727:407,8
557WOJTECKA Agata 389ZAKOPANEWeteran 1 - K36K 276126071:21:51.0122d 01:36:06327,1-672,93013:054,6
558WITKOWSKA Agnieszka 249PSZÓWMasters - K120K 277130073:42:23.0128d 04:12:18325,9-674,12013:344,4
559KWAK Katarzyna 272ZAKOPANEZAKOPANEMasters - K121K 278129087:23:50.0117d 01:09:43325,2-674,82016:073,7
560WOYTAS Arkadiusz 376POWOLI DO CELUWOLAMasters - M117M 282PoWoli do Celu123038:31:27.086d 00:50:52324,5-675,5107:078,4
561PODLEŚNY Piotr 770SZCZECINSenior 2 - M61M 28395031:49:38.077d 18:49:28324,1-675,8745:5310,2
562WALCZAK Mateusz 559KRAKÓWSenior 1 - M15M 284115044:17:35.094d 15:31:41321,5-678,4888:157,3
563OBOLEWICZ Karol 153WARSZAWASenior 2 - M62M 285134068:42:28.0132d 06:53:58321,1-678,92312:504,7
564GAWLIK Iwona 913MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - K77K 279Mafia Team Lubliniec80055:42:59.070d 07:27:17321,0-678,96110:245,8
565FILIPKOWSKI Grzegorz 399KATOWICESenior 2 - M63M 286125053:27:50.0123d 01:03:44320,7-679,26010:006,0
566GRYGIELEWICZ Leszek 715BEZRZECZEWeteran 1 - M64M 28798031:49:01.095d 17:34:01319,7-680,3425:5810,0
567WÓJCICKA Anna 290NOWY TARGSenior 2 - K78K 280128080:56:18.0117d 00:22:15319,5-680,51015:123,9
568CIEŚLIK Katarzyna 188NORDIC ARMYŚWIŃCZÓWMasters - K122K 281Nordic Army132079:46:36.0129d 01:18:12318,6-681,45015:014,0
569HAJDUK Franciszek 708SIECHODZITARNOWSKIE GÓRYWeteran 1 - M65M 288SieChodzi101070:21:38.093d 07:12:34318,1-681,87313:164,5
570KOWALCZYK Mariusz 981BRODNICAMasters - M118M 28965028:05:26.056d 01:10:00317,9-682,1305:1811,3
571ŁAGOSZ Ewelina 353BRZEZINKASenior 2 - K79K 282123041:30:22.098d 01:24:08316,7-683,3187:517,6
572MALEPSZA Ewa 261ZAKOPANEMasters - K123K 283129060:34:50.065d 01:29:59315,2-684,76011:315,2
573MACHEJ Damian 1035KOŃCZYCE MAŁESenior 2 - M64M 290MARO Team Jastrzębie-Żory52059:22:02.036d 01:53:44313,4-686,59011:215,3
574MUSIOŁ Helena 317RYBNIKMasters - K124K 284127049:32:45.055d 00:37:40312,9-687,0809:306,3
575KARCZMARCZYK Mateusz 996B4TEAMBYDGOSZCZSenior 2 - M65M 291B4TEAM63033:01:09.061d 00:46:43312,7-687,2846:209,5
576BAJOR Aneta 318ŻORYMasters - K125K 285Rebellion Of Free Runners127077:38:06.0125d 07:06:01311,9-688,06114:554,0
577BURNAGIEL Agata 199HRMAX ŻORYLESZCZYNYWeteran 1 - K37K 286HRmax Żory132062:49:15.087d 01:41:49311,9-688,08112:055,0
578DRYMEL Sylwia 669BORGOWOMasters - K126K 287102035:47:30.091d 02:51:16311,9-688,0946:538,7
579ROZWADOWSKI Paweł 772KLUB INO STOWARZYSZEBRWINÓWWeteran 1 - M66M 292Klub InO Stowarzysze94074:03:25.077d 03:01:21309,3-690,65314:214,2
580MARCINKOWSKA Renata 462NORDIC WALKING FACE TEAMSOCHACZEWWeteran 2 - K22K 28894062:38:50.090d 01:20:25308,5-691,47012:104,9
581KRUPA Aleksandra 144MOSTKOWOSenior 1 - K22K 289136053:58:51.0130d 07:30:21307,4-692,62410:325,7
582NAGÓRSKI Ryszard 206CIECHOCINEKWeteran 2 - M27M 293132037:33:04.0128d 21:35:25307,1-692,9297:208,2
583DRÓZD Krzysztof 1011WRECKTEAM „POŁUDNIOWCY”ŻORYSenior 1 - M16M 29459055:52:48.055d 01:07:36307,0-692,98010:555,5
584POPOV Sergey 1064BYDGOSZCZSenior 2 - M66M 295B4TEAM39060:22:07.037d 00:27:03306,9-693,06311:485,1
585GRZENKOWSKA Iwona 721GARCZSenior 2 - K80K 290100044:01:28.040d 01:26:36304,5-695,4708:406,9
586JANOWICZ Anna 739BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOMasters - K127K 291Biegamy Razem Władysławowo98030:21:59.084d 00:59:21304,5-695,5245:5910,0
587JAGODA Adam 700FUCHS OIL TEAMCHORZÓWWeteran 1 - M67M 296Fuchs Oil Team102042:52:25.050d 00:45:19304,4-695,5908:277,1
588KOBIERZYŃSKI Pawel 765BIEGAMY RAZEM WLADYSLAWOWOWŁADYSŁAWOWOSenior 2 - M67M 297Biegamy Razem Władysławowo96026:57:17.087d 00:59:11304,0-695,9705:1911,3
589JAWOREK Łukasz 687REBELION OF FREE RUNNERSTRZCIANYMasters - M119M 298Rebellion Of Free Runners102027:25:44.046d 01:28:18303,2-696,8005:2511,1
590MARCHEWKA Andrzej 893PRECZÓWWeteran 2 - M28M 29977040:32:35.074d 16:52:16302,0-698,0138:037,4
591ZALEWSKA Barbara 992JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K128K 292Kobiety na 5+62059:10:07.060d 00:36:01301,9-698,06011:455,1
592SIKORSKI Łukasz 693DZIKOWOMasters - M120M 300102029:27:15.094d 02:26:51300,1-699,8915:5310,2
593BORDZIO Wojciech 832SUWAŁKISenior 1 - M17M 30186027:09:24.083d 00:38:44299,8-700,2405:2611,0
594BRZOZOWSKI Andrzej 1091WKZZAMOŚĆWeteran 2 - M29M 30219029:53:00.016d 23:51:32299,4-700,5585:5910,0
595BEHOUNEK Małgorzata 116TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEWeteran 1 - K38K 293Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane136065:53:42.0100d 02:17:01297,7-702,28013:164,5
596MACHEJ Remigiusz 964MARO TEAM JASTRZĘBIE-ŻORYJASTRZĘBIE ZDRÓJSenior 2 - M68M 303MARO Team Jastrzębie-Żory68034:56:22.065d 01:03:27296,4-703,5847:048,5
597CZARNECKA Balbina 133BYDGOSZCZWeteran 2 - K23K 294136056:38:29.0133d 00:37:50294,1-705,94011:335,2
598KOLARZ-PALKA Magdalena 999MNIEJDYSZĘWROCŁAWSenior 2 - K81K 29560024:38:19.043d 00:57:21292,5-707,5285:0311,9
599URBAN Patryk 223JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - M18M 304131024:20:09.0120d 04:22:42290,6-709,3935:0111,9
600ROGALSKA Joanna 933PRUSZKÓWMasters - K129K 29673071:24:48.068d 02:02:30289,8-710,21114:474,1
601DMOCHOWSKA Agnieszka 423WATAHA TEAMRADZIONKÓWSenior 2 - K82K 297Wataha Team123057:21:00.0112d 01:27:41288,2-711,78011:565,0
602ANDROSZ Joanna 692RYBNIKMasters - K130K 298102041:15:31.093d 00:59:57287,9-712,0808:357,0
603KOŁDA Halina 867PCH_RUNCHODZIEŻWeteran 1 - K39K 29983034:06:47.079d 01:12:00287,0-713,0307:078,4
604KOZIOROWSKI Rafał 691MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - M69M 305Mafia Team Lubliniec102031:16:07.0100d 00:34:30283,3-716,6606:379,1
605DZIEPAK Piotr 158MROKOWSKA WOLA NA BIEGANIEWOLA MROKOWSKAMasters - M121M 306135040:44:39.0132d 08:31:02283,1-716,8808:386,9
606REK Katarzyna 755RADLINIOKI W BIEGURADLINMasters - K131K 300Radlinioki w biegu80048:22:58.077d 02:33:36283,0-717,02610:155,8
607KALATA Janusz 566PORONINMasters - M122M 307115034:14:40.0104d 01:01:44282,0-718,0007:178,2
608KANDZIA Edyta 884KOSZĘCINJunior 2 - K2K 30184046:51:37.072d 18:02:28280,4-719,64110:016,0
609SZLACHETKA-BOROCH Katarzyna 796ZIELONA GÓRASenior 2 - K83K 30294052:10:56.085d 21:43:54280,1-719,92511:105,4
610SAPA Dariusz 164BYDGOSKIE ŻÓŁWIEBYDGOSZCZWeteran 1 - M68M 308124058:43:33.0121d 00:54:17279,2-720,78012:374,8
611KOLAT Jadwiga 1025JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K132K 303B4SPORT53050:53:03.051d 01:17:35278,8-721,22010:575,5
612HONISZ Natalia 262MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 2 - K84K 304Mafia Team Lubliniec129035:48:15.0120d 02:14:22278,1-721,9187:437,8
613CURYŁO Marcin 775WŁADYSŁAWOWOSenior 2 - M70M 30996026:38:53.064d 07:43:31277,6-722,3735:4510,4
614WOZIŃSKA Jolanta 707SIECHODZITARNOWSKIE GÓRYWeteran 1 - K40K 305SieChodzi101063:22:23.092d 00:32:59276,7-723,28513:444,4
615SOLECKI Marek 934WSCHOWAWeteran 1 - M69M 31077057:34:53.074d 03:38:49276,3-723,72012:304,8
616SIEDLOK Damian 585ŻORYSenior 2 - M71M 311114026:25:28.044d 00:58:10276,0-724,0105:4410,4
617SKRABEL Artur 612STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKRYBNIKSenior 2 - M72M 312101028:04:02.093d 00:30:08274,8-725,2506:079,8
618WILK Tomasz 944LUBLINIECMasters - M123M 31374027:59:14.070d 13:42:47274,6-725,4026:069,8
619FLOREK Tomasz 348ŁYSA GÓRAMasters - M124M 314126039:47:27.0109d 00:44:16274,3-725,6998:426,9
620BAŁAZY Krzysztof 703RACIBÓRZMasters - M125M 315101038:15:56.088d 00:42:33273,4-726,5808:237,1
621WŁODARCZYK Piotr 882SIEDLISKOMasters - M126M 31683024:25:41.073d 02:28:59271,8-728,1885:2311,1
622WALCZAK Krystyna 450JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K41K 306123063:29:00.0107d 03:00:00271,3-728,66014:024,3
623POŃCZOCHA Rafał 301JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M127M 317128025:06:14.093d 01:42:51271,0-728,9805:3310,8
624IDZIKOWSKI Arkadiusz 1018JASTRZĘBIE ZDRÓJMasters - M128M 31855051:08:33.052d 00:52:58269,3-730,71311:235,3
625GAWELKO Tomasz 480JANUSZEBROOKLYNSenior 1 - M19M 319BIEGIGORSKIE.PL121027:26:32.0105d 01:26:32269,0-731,0416:079,8
626KARAŚ Jacek 505REBELLION OF FREE RUNNERSPOZNAŃMasters - M129M 320Rebellion Of Free Runners118031:22:32.0108d 21:08:45268,6-731,4307:008,6
627IDZIKOWSKA Elżbieta 1009JASTRZĘBIE ZDRÓJMasters - K133K 30759050:44:42.056d 01:40:31268,3-731,71411:205,3
628TARCZYŃSKI Marcin 564ROFRMARKIMasters - M130M 321Rebellion Of Free Runners116053:54:23.098d 03:35:29267,4-732,59912:055,0
629STACHOŃ Karol 1082SMS ZAKOPANEZAKOPANEJunior 1 - M2M 32226027:21:34.024d 01:24:07266,8-733,2006:099,8
630PACHOWICZ Matylda 578DŁUGA GOŚLINAMasters - K134K 308114071:55:57.076d 21:09:33266,0-734,04816:133,7
631ŚWIERCZ Anna 265KOBIETY NA5 +BIERUŃMasters - K135K 309Kobiety na 5+128060:04:00.086d 01:18:15265,1-734,87013:354,4
632MISZTA Barbara 291ZABKIMasters - K136K 310BiegamBoLubięZąbkiTeam126034:44:53.0122d 11:22:42265,0-735,0257:527,6
633MAROŃ Marcin 335BIEGIEM PRZEZ ŻYCIERUSINOWICESenior 2 - M73M 323Biegiem przez życie126025:16:21.0104d 22:58:09263,8-736,1805:4410,4
634DRZEWIECKI Janusz 733POZNAŃSenior 2 - M74M 32499036:26:21.039d 08:40:00263,5-736,5348:177,2
635JASIŃSKI Maksymilian 2 1068MARO TEAM JASTRZĘBIE-ŻORYJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M70M 325MARO Team Jastrzębie-Żory36046:33:25.034d 10:57:06262,9-737,05510:375,6
636MORYS Agnieszka 453MALINOWE GWIAZDYRUDA ŚLĄSKASenior 2 - K85K 311MALINOWE GWIAZDY123044:32:08.0107d 01:38:39262,2-737,78010:115,9
637SITKO Dagmara 336JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K86K 312126040:28:44.0117d 08:22:02261,5-738,4759:176,5
638DĄBROWSKI Grzegorz 974JAWORZNOMasters - M131M 32666058:53:53.058d 08:15:03260,4-739,64313:344,4
639JAKOMULSKA Monika 724TUREKMasters - K137K 31399040:24:51.093d 00:43:10258,4-741,5609:226,4
640SOKÓŁ-OLEŚ Ewelina 276RUNTEAM PAWŁOWICEJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - K42K 314RUNTEAM PAWŁOWICE129036:21:57.086d 01:02:07256,7-743,3408:307,1
641GIERSZ Michalina 953MIĘDZYRZEC PODLASKISenior 1 - K23K 31572072:28:00.040d 01:35:00256,2-743,76016:583,5
642PAŁASZ Marta 52JAWORZNOSenior 2 - K87K 316143053:52:28.0134d 00:49:35255,9-744,08812:374,8
643SKUZA-ZAWADZKA Małgorzata 973KOŚCIELISKOMasters - K138K 31763062:58:46.061d 00:38:14254,4-745,58014:514,0
644SUJKA Grażyna 937WIELUŃ BIEGAWIELUŃWeteran 1 - K43K 31877116:01:01.068d 02:37:48253,6-746,38427:262,2
645SZTELIGA Alicja 386KRAKÓWWeteran 1 - K44K 319126053:46:33.0123d 01:09:00252,8-747,22012:454,7
646DZIERZĘCKI Bartek 710NIDZICA BIEGAGDAŃSKSenior 2 - M75M 327Nidzica Biega101041:50:50.092d 00:38:16252,5-747,5309:566,0
647KOŻUCH Emilia 321BYTOMMasters - K139K 320128024:19:33.0112d 00:37:41252,5-747,5405:4610,4
648WIĄCEK Marcin 853JASIELSKIE STOWARZYSZENIE CYKLISTÓWJASŁOMasters - M132M 32885027:19:47.041d 01:17:35252,1-747,8546:309,2
649KUTERNOWSKI Ireneusz 1008ELBLĄGSenior 2 - M76M 32958022:55:53.054d 01:04:00251,8-748,2105:2711,0
650GOSPODARCZYK Barbara 802TOKARNIASenior 1 - K24K 32188033:22:23.085d 00:15:04250,8-749,1707:587,5
651PIETRASIK Kamil 187RUDA ŚLĄSKAMasters - M133M 330134023:30:58.0132d 00:39:54250,2-749,8405:3810,6
652ALBINIAK Marcin 1055DRUŻYNA CYKORALUBLINMasters - M134M 33142022:09:24.039d 01:04:05250,1-749,9405:1811,3
653PACHOWICZ Antonina 579DŁUGA GOŚLINAJunior 1 - K3K 322114081:18:15.075d 23:57:57248,1-751,89719:393,1
654SZOPA Leszek 343AMBASADOR FESTIWALU BIEGOWEGO W KRYNICYPODOLSZEWeteran 2 - M30M 332126060:53:45.0122d 14:50:25248,1-751,91614:434,1
655ZAŁĘSKA Magdalena 1075JASTRZEBIE ZDRÓJMasters - K140K 32331048:11:48.029d 00:45:14246,0-753,98711:455,1
656FILICIAK Tomasz 654KRAKÓWWeteran 1 - M71M 333102028:15:36.087d 08:38:47245,6-754,4156:548,7
657BINDA Agnieszka 624BIELSKO-BIAŁASenior 2 - K88K 324110054:35:09.098d 00:34:18245,5-754,53613:204,5
658GRYGIEREK Anna 358JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K89K 325126054:00:11.0121d 21:41:03245,3-754,67813:124,5
659ZIOBRO Kamila 1074DĄBROWA GÓRNICZASenior 2 - K90K 32631042:09:06.028d 00:00:00245,3-754,70510:185,8
660KOSSAKOWSKA Dorota 925WĘGRÓWWeteran 1 - K45K 32779027:28:59.066d 17:41:21245,0-754,9976:438,9
661KUŚMIERZ Jerzy 774SKIERNIEWICEWeteran 1 - M72M 33494021:57:55.089d 07:01:03244,2-755,7655:2311,1
662MAGOŃ Marcin 299RYBNIKMasters - M135M 335124022:50:48.0115d 01:04:26242,7-757,2985:3810,6
663SAWICKA Agnieszka 553KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K141K 328Klub Biegacza Fartlek116038:31:56.099d 13:10:39242,3-757,7049:326,3
664STEFANIAK Adam 788PUSZCZAPUSZCZYKOWOSenior 2 - M77M 33683026:13:05.080d 00:50:10241,8-758,2306:309,2
665KUPCZYK Małgorzata 1049NOWY TARGWeteran 1 - K46K 32946053:47:33.043d 02:33:10240,5-759,54013:254,5
666BARCZYK Krzysztof 889BIELSKO-BIAŁASenior 2 - M78M 33780023:15:44.077d 01:05:29240,3-759,7485:4810,3
667WOŹNICA Marcin 679RADLINSenior 2 - M79M 338103049:04:36.086d 03:43:22238,2-761,78312:214,9
668MARON Tomasz 57TL ATHLETICS JASTRZĘBIEJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M80M 339TL Athletics Jastrzębie143050:11:45.0126d 10:28:32236,7-763,33612:434,7
669KAŁUS Joanna 460RYBNIKMasters - K142K 330109025:54:41.0106d 20:06:37236,4-763,6096:349,1
670KUBIN Liwia 593TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEJunior 2 - K3K 331Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane110052:30:47.0106d 00:55:42236,0-763,96713:204,5
671MADZIĄG Damian 783LUBLINIECSenior 2 - M81M 34092064:39:19.053d 00:18:21233,9-766,14216:353,6
672POWALA. Karina 1030KS FORMA WODZISLAWPSZÓWSenior 2 - K91K 332Forma Wodzisław Śląski52032:46:10.043d 02:09:03233,7-766,2548:247,1
673WYSOCKA Katarzyna 1085TULISZÓWSenior 2 - K92K 33323045:28:07.021d 01:36:37233,2-766,85011:425,1
674WIERZBICKI Jakub 763MALBORKWeteran 1 - M73M 34197024:47:16.094d 00:59:31232,7-767,2806:239,4
675KUPISZ Kasia 1026JASTRZĘBIE ZDRÓJMasters - K143K 33453053:58:25.051d 01:09:19232,6-767,35513:554,3
676GANCZAREK Jacek 950BĘDZINMasters - M136M 34270046:15:49.066d 08:09:33232,3-767,74211:575,0
677REINHOLZ Elżbieta 1029SZCZECINMasters - K144K 33552033:27:27.049d 04:46:00231,9-768,1278:396,9
678BUCHALSKI Rafal 410REBELLION OF FREE RUNNERSJAROSZYN KOLONIASenior 1 - M20M 343Rebellion Of Free Runners123028:00:37.059d 09:24:06230,3-769,7297:178,2
679SUCHANICZ Paweł 558KRAKÓWSenior 1 - M21M 344116033:01:20.090d 01:08:20230,2-769,7778:367,0
680JASIKOWSKI Łukasz 1038OKIEM WILKAGLIWICESenior 1 - M22M 345Rebellion Of Free Runners50041:01:32.045d 21:12:43227,9-772,05310:475,6
681CHRAPEK Urszula 232RUDZICASenior 2 - K93K 336123045:26:28.0120d 00:47:11224,7-775,30012:084,9
682GAFFKE Henryk 23KING OSCAR GNIEWINOŻARNOWIECMasters - M137M 346131021:12:54.0107d 00:23:31224,3-775,7105:4010,6
683NIEDŹWIEDŹ Barbara 966DRUŻYNA SMAWĘGRÓWWeteran 1 - K47K 33771037:22:52.068d 01:10:59223,7-776,32010:016,0
684ROSZYK Paweł 732JP BIEGAĆ Z PASJĄWITKOWOWeteran 1 - M74M 34797020:09:15.094d 03:09:31222,9-777,0865:2511,1
685JUSZKIEWICZ Małgorzata 985SZCZECINMasters - K145K 33864029:01:09.060d 12:42:18222,9-777,1377:487,7
686NIESŁONY Filip 430ZABIEGANA RODZINAJASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - M23M 348Zabiegana Rodzina125017:47:40.089d 00:35:50222,3-777,6794:4812,5
687GRAPATYN Piotr 1047BYDGOSZCZ NA STARTBYDGOSZCZMasters - M138M 349Bydgoszcz na Start47029:51:16.045d 00:17:40222,0-777,9628:047,4
688ZABIEGLIŃSKI Andrzej 302JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M82M 350127033:40:31.080d 08:58:33221,5-778,4769:076,6
689GAFFKE Paulina 22ŻARNOWIECSenior 1 - K25K 339131021:50:19.0107d 00:24:05220,8-779,1905:5610,1
690MIERKIEWICZ Justyna 756ZIELONA GÓRAMasters - K146K 34097045:09:38.095d 04:44:41220,7-779,31812:164,9
691GRABIŃSKI Waldemar 325ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZAROGOŹNOSenior 1 - M24M 351115044:39:56.0105d 05:18:10220,5-779,51012:094,9
692DALBIAK Karolina 623WARSZAWASenior 2 - K94K 341110023:20:59.0108d 03:36:56220,0-779,9696:229,4
693HINZ Ewa 165ŻARNOWIECMasters - K147K 342131031:16:00.0120d 00:31:37218,0-781,9608:367,0
694FRASK Aneta 631AKADEMIA WOJSK LĄDOWYCHGÓRASenior 1 - K26K 343Akademia Wojsk Lądowych110046:20:00.033d 02:10:00217,7-782,35012:464,7
695MARSZOLIK Angela 322STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKRYBNIKMasters - K148K 344126026:28:13.0123d 10:34:12217,1-782,8667:188,2
696STRZEŻYSZ Anna 729SIEDLCESenior 2 - K95K 345100062:31:29.072d 00:52:53216,3-783,66017:203,5
697MACIEJEWSKI Robert 306BIEGAM BO LUBIĘWAŁBRZYCHSenior 2 - M83M 352127052:52:42.0124d 00:41:46216,2-783,78014:404,1
698DOMINIK Waclaw 1040ROMAMasters - M139M 35349025:03:14.033d 08:44:49215,8-784,1606:578,6
699FILUSZ Dawid 613STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKRYBNIKSenior 1 - M25M 354STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK111022:01:48.0103d 00:59:48215,6-784,4306:079,8
700KONKEL Edyta 644BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOMasters - K149K 346Biegamy Razem Władysławowo105028:29:19.0100d 01:05:53214,5-785,5007:587,5
701ROPELA Radek 907WOLF TEAMŁĘCZYCESenior 2 - M84M 35580031:03:36.073d 08:05:00214,3-785,6908:416,9
702WDOWIAK Monika 727NIDZICA BIEGANIDZICAMasters - K150K 347Nidzica Biega100040:27:49.097d 20:36:00214,3-785,71111:195,3
703PAWŁESA Małgorzata 983WARSZAWAMasters - K151K 34865044:50:52.062d 01:00:59214,1-785,89012:344,8
704SOLECKA Agata 345BIERUŃSenior 2 - K96K 349126020:16:42.041d 01:53:40213,9-786,0605:4110,6
705WIĘCZKOWSKI Wojciech 845WARSZAWAMasters - M140M 35680030:21:00.027d 11:41:05213,3-786,6888:327,0
706PIOTROWSKA Gabriela 984PIASECZNOSenior 2 - K97K 35066049:32:24.063d 20:24:17212,6-787,41113:584,3
707KORDZIŃSKI Kazimierz Fm 1072MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECWeteran 2 - M31M 357Mafia Team Lubliniec31022:14:29.029d 00:20:45208,2-791,8146:249,4
708PRZYŁUCKI Grzegorz 941PRECZÓWWeteran 1 - M75M 35876038:48:16.070d 01:30:36205,7-794,31011:195,3
709ARGALSKA Kinga 388PĘDZĄCE LENIWCEPOZNAŃSenior 2 - K98K 351Pędzące Leniwce125022:17:11.050d 17:39:32205,6-794,4366:309,2
710WINDAKIEWICZ Marek 651BILCZAMasters - M141M 359107025:51:02.099d 00:39:43203,5-796,4907:377,9
711TRZMIELEWSKI Krystian 150LEGNICASenior 2 - M85M 360134020:01:26.0130d 00:52:06202,5-797,5175:5610,1
712KUTERNOWSKI Dariusz 1002ANIDAMALBORKMasters - M142M 361Grupa CzAMW60026:45:34.052d 02:15:25202,2-797,7627:567,6
713MALISZEWSKI Mateusz 671ZIELONA GÓRASenior 1 - M26M 362105026:07:41.099d 01:02:35201,1-798,9207:477,7
714DREWNIAK Maciej 668POZNAŃSenior 2 - M86M 363105019:23:19.098d 00:35:52200,3-799,6605:4810,3
715SŁOWIŃSKA Aneta 294BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOMasters - K152K 352Biegamy Razem Władysławowo123029:52:27.0106d 04:02:44199,9-800,1038:586,7
716FULBISZEWSKA Kasia 1102OOSTERHOUTSenior 2 - K99K 353Rebellion Of Free Runners10017:13:29.06d 19:02:43199,1-800,9455:1111,6
717OSTROWSKI Tomasz 764ORZECHOWATEAMŁĘGOWOSenior 2 - M87M 36496018:55:51.033d 00:30:01198,2-801,7905:4310,5
718KĄKOL-WOJTAS Katarzyna 375POWOLI DO CELUWOLAMasters - K153K 354PoWoli do Celu124039:04:06.0103d 01:13:46197,8-802,21011:515,1
719WICHERT Renata 1078LĘBORKWeteran 1 - K48K 35529031:49:01.026d 01:11:29197,7-802,3039:396,2
720KOSTKA Robert 1027SANOKMasters - M143M 36553021:34:53.051d 01:09:57196,9-803,1096:349,1
721ŁATKA Grzegorz 581REBELLION OF FREE RUNNERSCHRZANÓWWeteran 1 - M76M 366112020:59:35.063d 16:58:59192,8-807,2446:329,2
722WDOWIAK Tomasz 726NIDZICAMasters - M144M 36799037:12:55.091d 01:19:04192,3-807,73711:365,2
723POLOCZEK Grzegorz 961RHODESMasters - M145M 36871022:29:26.068d 01:30:47192,1-807,9507:018,5
724WALKIEWICZ Małgorzata 463NW LYSKILYSKIMasters - K154K 356Nordic Walking Lyski122044:33:00.075d 05:31:00190,5-809,53014:024,3
725PARADOWSKI Paweł 672BYLEDOMETYRZESZÓWWeteran 1 - M77M 369102035:01:41.085d 06:20:47190,0-810,00511:035,4
726KRAUSE Dariusz 1063RADLINIOKI W BIEGURADLINMasters - M146M 37025025:35:03.019d 02:50:51189,8-810,1668:057,4
727MATYKIEWICZ Klaudia 716NIEPOŁOMICE BIEGAJĄBODZANÓWMasters - K155K 357101019:09:10.035d 14:58:52188,1-811,8756:069,8
728CIEŚLAK Krzysztof 595ULTRAFAZAZIELONA GÓRASenior 2 - M88M 371Rebellion Of Free Runners110019:52:02.042d 23:19:38187,4-812,6466:219,4
729KOZACZUK Sebastian 689KOZAXTEAMOŁAWAMasters - M147M 372KozaxTeam103019:35:47.080d 00:33:38187,0-812,9806:179,5
730FANGOR-GRAB Agata 688AFG STUDIOGLIWICESenior 2 - K100K 358102018:27:14.079d 07:40:21186,7-813,2855:5510,1
731ROSŁON Kinga 1053RADZYMINSenior 2 - K101K 35944019:21:40.023d 01:22:56185,7-814,3246:159,6
732SYPNIEWSKI Sławomir 610CETNAR TEAMKOŚCIELISKOMasters - M148M 373111019:33:11.0107d 18:28:21185,0-814,9596:209,5
733MAJCHERSKA Marcelina 431FEMFIT3DZEBRZYDOWICESenior 2 - K102K 360122040:21:47.0114d 01:00:35182,6-817,38513:154,5
734GĄSIENICA WAWRYTKO Katarzyna 344ZAKOPANESenior 2 - K103K 361128033:20:53.083d 01:15:18182,4-817,65010:585,5
735MARTA Ata 1089,,TĘCZA ,,BOLESLAWIECMasters - K156K 362Rebellion Of Free Runners19028:36:54.016d 01:01:46182,2-817,8359:256,4
736WALCZAK Emilia 451JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K104K 363123047:08:00.0115d 01:21:00182,0-818,00015:323,9
737SKIBA Joanna 747MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECSenior 1 - K27K 364Mafia Team Lubliniec99026:35:43.087d 19:24:54181,3-818,6708:486,8
738FRYŚ Piotr 1044LEŃCZEMasters - M149M 37448018:49:42.046d 00:05:32179,2-820,8226:189,5
739PATÓCS Ania 185NORDIC ARMYWĘGRZCEMasters - K157K 365130040:07:51.035d 02:53:05178,9-821,15013:274,5
740CIEŚLAK Jakub 759RZEPINSenior 2 - M89M 37596018:48:21.087d 00:00:06178,6-821,3756:199,5
741PIETKUN Rafał 743RYBNIKMasters - M150M 37678021:28:29.074d 20:51:01178,2-821,8317:138,3
742HERLICZKA Tomasz 605AML FLY TEAMGLIWICEMasters - M151M 37780021:04:22.049d 01:11:56176,6-823,4307:098,4
743TOMAN Andrzej 258LUXTORPEDA CZERWIONKASTANOWICEWeteran 1 - M78M 378129020:32:23.0111d 18:57:52176,5-823,5356:598,6
744PIETRYGA Anna 418WATAHA TEAMBYTOMSenior 1 - K28K 366Wataha Team123018:49:15.096d 01:03:07176,0-823,9806:249,4
745MENCEL-RYBARZ Anna 487INDYWIDUALNA PRAKTYKA STOMATOLOGICZNA ANNA MENCEL-RYBARZGASZOWICEMasters - K158K 367Nordic Walking Lyski117044:39:33.0105d 04:05:02174,9-825,13015:193,9
746SKIBA Paulina 869KOSZĘCINJunior 2 - K4K 36884026:40:01.072d 18:17:03173,9-826,1439:126,5
747FLIŚ Łukasz 170AKTYWNA PSZCZYNAPSZCZYNASenior 1 - M27M 379AKTYWNA PSZCZYNA130017:16:16.0118d 06:58:01171,6-828,4236:029,9
748ŁYSKAWIŃSKI Bartosz 119RAKONIEWICESenior 2 - M90M 380137039:31:45.0134d 05:25:22171,3-828,72413:504,3
749NIESŁONY Dominik 432ZABIEGANA RODZINAKOZŁOWICESenior 1 - M28M 381Zabiegana Rodzina125013:27:40.090d 02:28:20170,2-829,8114:4412,6
750TEKIEL Ewelina 532REBELLION OF FREE RUNNERSWŁOSZCZOWASenior 2 - K105K 369Rebellion Of Free Runners118026:21:19.0115d 00:38:05169,3-830,7429:206,4
751BORKOWSKA Paulina 242JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K106K 370Siostry129019:00:43.046d 01:07:08168,5-831,4906:468,9
752CHMIEL Anna 382WIESZOWAMasters - K159K 371123059:34:58.083d 01:49:05168,5-831,49021:122,8
753KRUPAK Emilia 955GDAŃSKSenior 2 - K107K 37272044:22:48.050d 23:27:26167,6-832,41615:533,8
754DEPCZYŃSKI Rafał 921ACTIVE FAMILY PASŁĘKGDYNIAWeteran 1 - M79M 38276031:13:38.073d 00:15:54166,7-833,30011:145,3
755NAHAJOWSKI Mirosław 752MAFIA TEAM LUBLINIECLUBLINIECWeteran 1 - M80M 383Mafia Team Lubliniec97023:55:56.087d 16:11:33166,6-833,3558:377,0
756MURAWSKA Małgorzata 909WARSZAWAWeteran 1 - K49K 37380016:33:44.055d 23:54:24166,1-833,8605:5810,0
757OLEŚ-ZDECHLIK Beata 596ŚWIĘTOCHŁOWICESenior 2 - K108K 374101044:42:09.043d 01:29:11165,8-834,24016:103,7
758SMYŁA Wioletta 1031JASTRZĘBIE ZDRÓJMasters - K160K 37552033:56:09.048d 01:20:51165,7-834,32012:174,9
759JARMUNDOWICZ Michał 466RYBNIKMasters - M152M 384123022:06:00.071d 00:38:44165,6-834,4248:007,5
760KOBIELSKI Przemysław 699KONINSenior 1 - M29M 385101018:37:06.077d 01:19:54165,2-834,7786:458,9
761BIL Magdalena 842KRAKÓWMasters - K161K 37688033:40:55.086d 00:17:27164,9-835,06012:154,9
762GĄSIENICA-ROJ Karolina 396SNPTT ZAKOPANEZAKOPANESenior 1 - K29K 377SNPTT Zakopane123029:22:51.0106d 00:57:33163,7-836,33010:465,6
763WILMANOWICZ Katarzyna 601STĘSZEWSKIE PIŁKARYZALASEWOSenior 1 - K30K 378Stęszewskie piłkary112041:24:00.096d 04:52:31162,4-837,59315:173,9
764DOBIJA Marzena 814BUCZKOWICESenior 2 - K109K 37991019:09:34.085d 01:12:51161,9-838,1307:068,4
765PLINTA Dariusz 120OCHABY MAŁEMasters - M153M 386135040:28:40.0126d 22:04:02161,4-838,60715:024,0
766SMOK Daniel 588ZAKOPANEPORONINJunior 1 - M3M 387113015:50:31.088d 00:42:35160,8-839,1905:5410,2
767ADAMSKI Łukasz 354PO WOLI DO CELUPRZECIESZYNSenior 2 - M91M 388PoWoli do Celu126016:16:18.0246d 00:27:22160,5-839,5406:059,9
768NATURA Edyta 586REBELLION OF FREE RUNNERSNAŁĘCZÓWMasters - K162K 380Rebellion Of Free Runners114060:55:54.067d 01:09:35159,5-840,54022:552,6
769KARKOSZKA Daniel 1069KBKS RADOMSKORADOMSKOJunior 1 - M4M 389KBKS Radomsko34023:29:46.032d 00:24:29158,8-841,1848:526,8
770RYSZKOWSKA Dorota 1060CIESZYNSenior 2 - K110K 38142015:53:05.038d 00:34:24158,7-841,3256:0010,0
771MAZUR Mariusz 4452TM4,7ŻORYSenior 2 - M92M 3902Tm4,7124014:44:33.0109d 00:59:27158,4-841,5805:3510,7
772BAŻAN Natalia 1056CZYŻOWICEJunior 2 - K5K 38243018:48:23.029d 00:52:48157,8-842,2227:098,4
773SZYMAŃSKA Małgorzata 499ZAMBRÓWMasters - K163K 383120020:49:38.0103d 22:35:28157,5-842,5297:567,6
774CHAŁCZYŃSKA Agnieszka 469W POGONI ZA DUCHEMDĄBROWA GÓRNICZASenior 2 - K111K 384122042:05:51.092d 06:04:02156,9-843,11416:053,7
775WINKLER Justyna 567REBELLION OF FREE RUNNERSRACIBÓRZSenior 2 - K112K 385Rebellion Of Free Runners112033:47:46.081d 00:44:32156,1-843,88012:594,6
776KONIECZNA Beata 597STĘSZEWSKIE PIŁKARYLUBOŃSenior 2 - K113K 386Stęszewskie piłkary112081:42:12.096d 14:20:00152,6-847,41432:071,9
777KRAUSE Sylwia 1077RADLINIOKI W BIEGURADLINMasters - K164K 387Radlinioki w biegu31019:50:59.028d 04:12:35151,8-848,1747:507,6
778HAŁAS Ewa 1007KCYNIAMasters - K165K 388Nessi Team60016:28:12.057d 00:29:43150,4-849,5706:349,1
779GÓRSKA-STUCKA Anna 780BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOSenior 2 - K114K 389Biegamy Razem Władysławowo95022:01:17.042d 00:36:09150,2-849,7908:476,8
780LEWIŃSKA Dominika 225WŁADYSŁAWOWOMasters - K166K 390130020:04:30.0106d 05:06:52149,6-850,4318:037,5
781ROCHALSKA Anna 531REBELLION OF FREE RUNNERSWARSZAWASenior 2 - K115K 391Rebellion Of Free Runners118022:00:41.067d 00:33:50149,4-850,6408:506,8
782KARPLEWICZ Andrzej 91GALOPUJĄCE ŚLIMAKIJASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 1 - M81M 391GB. Galopujące Ślimaki137017:00:47.0128d 20:25:00147,4-852,5876:558,7
783KOWALCZYK Anna 979BRODNICAMasters - K167K 39265012:53:50.054d 01:11:49147,1-852,9405:1511,4
784MAKOWSKI Mariusz 746MAFIA TEAM LUBLINIECOPOLEMasters - M154M 392Mafia Team Lubliniec96013:55:30.073d 00:20:41146,4-853,5875:4210,5
785WARSKA-KUBIAK Monika 535REBELLION OF FREE RUNNERSSOSNOWIECMasters - K168K 393Rebellion Of Free Runners116034:08:16.0114d 01:23:23146,3-853,73014:004,3
786SAVAN Klaudia 638BIELSKO-BIAŁAJunior 1 - K4K 394109031:25:24.0106d 00:45:30146,2-853,83012:534,7
787NOWAK Kamil 472WOJNICZJunior 1 - M5M 393122746:16:00.049d 02:01:00143,4-856,580312:120,2
788DRAGON Ewelina 393LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKISenior 2 - K116K 395LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI126052:38:36.0104d 00:33:44142,0-858,01922:142,7
789MOKRZYCKI Bogdan 943KROSTOSZOWICEMasters - M155M 39473014:19:02.07d 01:58:44141,6-858,4406:049,9
790ĆWIKLAK Barbara 839PSZCZYNAWeteran 1 - K50K 39689075:08:46.0107d 20:00:00137,3-862,71032:501,8
791GILARSKI Rafal 9163RUNPLRIDGEWOODMasters - M156M 395BIEGIGORSKIE.PL80011:57:33.052d 01:57:30136,1-863,9075:1611,4
792FANDRYCH Krzysztof 110ZGIERZMasters - M157M 396139018:09:38.0136d 00:26:19135,9-864,1308:017,5
793WASIELEWSKI Karol 210BYDGOSZCZSenior 1 - M30M 397132026:22:22.0115d 00:29:05134,1-865,88011:475,1
794WARYCH Edyta 633REBELLION OF FREE RUNNERSSZCZECINSenior 2 - K117K 397Rebellion Of Free Runners109035:19:32.094d 05:32:30133,2-866,77815:543,8
795DWORZYŃSKI Sebastian 841DWORKI TEAMMIAŁYMasters - M158M 39889012:13:47.080d 00:31:17131,8-868,2355:3410,8
796MAKOWSKA-DOMARADZKA Roksana 201LEGNICASenior 2 - K118K 398133022:58:16.029d 00:22:35131,2-868,84010:305,7
797SZEWCZYK Tomasz 355ŻYWIECMasters - M159M 399126018:50:24.081d 01:49:17130,0-869,9618:416,9
798KUBAS Alina 66KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K169K 399Klub Biegacza Fartlek143025:58:54.0114d 09:03:16129,2-870,76312:035,0
799KONOPKA Daniel 946GLIWICESenior 2 - M93M 40074019:47:17.061d 21:01:05129,2-870,8239:116,5
800NALIKOWSKA Krystyna 969BIAŁYSTOKMasters - K170K 40068032:04:00.056d 01:00:00127,4-872,58015:054,0
801HINZ Bartłomiej 465ŻARNOWIECJunior 2 - M2M 401123020:09:55.057d 00:21:02127,0-872,9809:316,3
802GÓRA Marta 241JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K119K 401Siostry129014:09:12.040d 01:07:06126,5-873,5506:428,9
803SKRZYŃSKI Janusz 616RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMRYBNIKSenior 2 - M94M 402110013:48:30.091d 20:01:31125,0-875,0096:379,1
804CIEŚLIK Rafał 55WODZISŁAW ŚLĄSKISenior 2 - M95M 403106020:56:55.097d 00:23:58124,7-875,30010:046,0
805KUBIN Ewa 398TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEMasters - K171K 402Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Zakopane126048:31:11.0105d 00:50:02124,5-875,52423:232,6
806KUROWSKA Maria 96ŚWIDNICASenior 1 - K31K 403141028:01:40.0138d 01:08:00124,0-875,98013:334,4
807WAJDA Ewelina 779MAFIA TEAM LUBLINIECRUSINOWICE/ (LUBLINIEC)Senior 1 - K32K 404Mafia Team Lubliniec94012:54:29.051d 00:33:25123,5-876,5206:169,6
808KOGUT Edyta 1081HRMAX ŻORYŻORYMasters - K172K 40525020:27:17.022d 02:39:24123,3-876,7179:576,0
809P Ziutka 993B4TEAMBYDGOSZCZSenior 1 - K33K 406B4TEAM130026:15:44.0127d 09:51:06123,1-876,88012:474,7
810PIECHA-ŁACHAJCZYK Hanna 379RYBNIKSenior 2 - K120K 407126016:36:53.052d 12:41:53123,0-877,0168:067,4
811SEKUŁA Marlena 1067JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K173K 40836022:53:10.031d 01:02:24123,0-877,02711:095,4
812PNIEWSKA Anna 887KĘDZIERZYN-KOŹLESenior 2 - K121K 40982042:04:00.079d 07:10:47123,0-877,03820:312,9
813KOLLEK Lidia 572BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOWŁADYSŁAWOWOSenior 1 - K34K 410Biegamy Razem Władysławowo115036:03:26.092d 00:22:20122,5-877,49117:393,4
814GRUDZIŃSKA Dorota 194SŁAWKÓWSenior 2 - K122K 411131014:14:00.0100d 00:38:48121,9-878,1327:008,6
815IDZIKOWSKA Urszula 1061JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - K35K 41241022:24:21.023d 00:52:00121,9-878,13411:015,4
816ŚCIBUT Martyna 991BYDGOSZCZSenior 2 - K123K 413B4TEAM63023:04:25.060d 00:41:14121,4-878,60011:245,3
817PEPLIŃSKI Jakub 455KNURÓWSenior 2 - M96M 404122015:09:23.059d 21:44:47119,9-880,0677:347,9
818ROKOSZ Maciej 97ŚWIDNICASenior 2 - M97M 405141025:14:31.0138d 01:08:00118,4-881,62012:474,7
819MICHALAK Beata 871OPOLEMasters - K174K 41485024:40:20.025d 22:23:34117,3-882,74512:374,8
820KONOPACKA Sandra 510OTWOCKSenior 1 - M31M 406119011:47:48.043d 01:34:41116,1-883,9306:059,8
821PIERÓG Anna 1036SIENNAMasters - K175K 41551031:53:32.042d 01:03:59115,8-884,23016:313,6
822ANTONIUK-MAJCHRZAK Justyna 218KOBYŁKASenior 1 - K36K 416131020:40:41.057d 00:46:00115,0-885,00010:475,6
823MĄCZKA Anna 851KLUCZBORKMasters - K176K 41786056:36:41.026d 20:07:45114,8-885,21629:352,0
824GAJDZIK Lidia 438JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K177K 418124031:30:58.072d 01:11:38114,1-885,88016:343,6
825KIERNICKA Kamila 799CZERNINASenior 1 - K37K 41994031:20:46.038d 00:41:42114,1-885,89016:283,6
826MIĘCZAKOWSKA Agnieszka 103334RYBNIKSenior 2 - K124K 42052023:03:16.041d 01:49:10113,1-886,92512:134,9
827ZAKRZEWSKA Sylwia 1001SZCZECINSenior 2 - K125K 42160017:18:23.057d 01:12:47112,9-887,1009:116,5
828SZPALA Agnieszka 761KRAKÓWSenior 2 - K126K 42286015:33:07.081d 00:39:41112,7-887,3408:167,2
829BODZIONY Anna 1080ŻORYMasters - K178K 42328013:13:36.024d 02:12:48109,3-890,6597:158,3
830BUDNICKI Artur 1051JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M160M 40745022:21:17.036d 10:28:50108,9-891,06812:184,9
831SERAFIN Jakub 489STOWARZYSZENIE AKADEMIA SPORTOWA LUBLINIECLUBLINIECJunior 1 - M6M 408121018:55:39.0107d 00:40:10108,2-891,78210:295,7
832KURTOK Arkadiusz 467WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIESIEMIANOWICE ŚLĄSKIESenior 1 - M32M 409119013:28:24.0109d 09:58:10108,2-891,8007:288,0
833BUDNICKA Anna 1039JASTRZĘBIE ZDRÓJMasters - K179K 42450019:00:42.041d 01:11:35107,7-892,26910:355,7
834ŁĄCZNIAK Dominika 1054BĄKÓWSenior 1 - K38K 42541016:40:22.021d 00:35:33107,7-892,2989:176,5
835MARON Tadeusz 245JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - M98M 410130020:30:41.0105d 00:41:34107,7-892,30011:255,3
836CHUDZIK Beata 481WŁADYSŁAWOWOSenior 2 - K127K 426121009:25:36.044d 00:16:15106,9-893,1205:1711,3
837ROJCZYK Krzysztof 1094RYBNIKMasters - M161M 41116009:30:21.014d 00:56:35106,2-893,8475:2211,2
838LEN Damian 720ŻAGAŃSenior 2 - M99M 412100011:27:23.081d 00:12:08105,6-894,4506:309,2
839RANSZ Krzysztof 408JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M162M 413125035:23:23.018d 00:35:58104,5-895,55020:193,0
840SZCZUCIŃSKA Jolanta 554NIEPOŁOMICESenior 2 - K128K 427115046:17:14.0103d 01:32:48104,2-895,82026:392,3
841OLEJNICZAK Kamil 1043KUTNOSenior 1 - M33M 41449007:16:52.00d 00:44:05103,8-896,2304:1214,3
842WITKOWSKI Paweł 717KTR MASA TURYSTYCZNA,BYDGOSZCZSenior 1 - M34M 41599018:52:51.068d 00:19:16103,7-896,32010:555,5
843KUKLA Agata 352POWOLI DO CELUBRZESZCZESenior 2 - K129K 428PoWoli do Celu127017:14:27.021d 01:36:30103,1-896,88010:016,0
844STUCHLIK Gabriela 346JARZĄBKOWICESenior 2 - K130K 429127017:06:14.031d 00:42:26102,8-897,2509:596,0
845OSTOJSKA Ewa 805BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOREDAMasters - K180K 430Biegamy Razem Władysławowo91010:17:50.030d 00:36:00102,2-897,7606:029,9
846SZCZUCIŃSKI Tomasz 555NIEPOŁOMICEJunior 1 - M7M 416115045:27:00.0103d 01:32:48102,2-897,79026:402,2
847MENDYGRAŁ Zuzia 496DZIAŁKIJunior 1 - K5K 431120022:23:37.0112d 01:19:07101,9-898,13013:114,5
Poniżej dystansu minimalnego: 100,0 km
848OSIADŁY Łukasz 539RYBNIKSenior 1 - M35M 417112012:08:35.089d 00:29:0099,8-900,1547:178,2
849PIĄTKOWSKI Jacek 806BRAKKRAKÓWMasters - M163M 41892014:28:51.084d 00:47:5196,7-903,2908:596,7
850KOZŁOWSKA Bożena 77ŚWIĘTOCHŁOWICEMasters - K181K 432137020:44:16.071d 01:21:5595,5-904,46913:014,6
851SURY-WOLNIEWICZ Kamila 367JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K182K 433Kobiety na 5+122027:37:04.0118d 01:48:1494,2-905,80017:353,4
852KOGUT Jacek 696ZIELNA FIVEŻORYWeteran 1 - M82M 41999026:35:59.090d 08:32:4093,1-906,88817:083,5
853PYTLIK Dorota 494TYCHYMasters - K183K 434115017:02:51.061d 02:44:1192,5-907,47011:035,4
854DŁUGI Martyna 962WROCLAWSenior 1 - K39K 43567011:04:39.062d 04:40:1690,7-909,3357:198,2
855KLIBER Martyna 1058KOBIERNICESenior 2 - K131K 436SJZ GO!40019:15:33.031d 01:37:0790,4-909,64012:474,7
856WISZNIOWSKA Agata 994WROCŁAWSenior 2 - K132K 43763008:35:34.033d 00:28:3990,1-909,9495:4310,5
857DUDA Łukasz 417RGRPSZÓWMasters - M164M 420123009:42:53.064d 03:23:0288,4-911,6396:359,1
858KASPSZYK Dominika 862CHCĘ CI SIĘ?BLACHOWNIAJunior 1 - K6K 43884010:46:35.082d 00:16:5188,2-911,7637:198,2
859BAK Barbara 1059JASTRZĘBIE ZDRÓJMasters - K184K 43942016:29:03.027d 00:30:3188,0-912,01311:145,3
860WAWRZYNKIEWICZ Kamila 220ZABRZESenior 1 - K40K 440129016:38:25.0120d 02:20:4287,5-912,49611:245,3
861ORESZKE Tomasz 858BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOKARWIAJunior 1 - M8M 421Biegamy Razem Władysławowo85023:01:20.066d 13:03:3486,0-914,01016:033,7
862BACZYŃSKI Tomasz 683REBELLION OF FREE RUNNERSDĄBRÓWKAMasters - M165M 422Rebellion Of Free Runners101010:54:35.023d 11:24:4384,9-915,0757:427,8
863NOWAK Krzysztof 790LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKISenior 1 - M36M 423LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI94015:19:22.088d 02:05:4684,5-915,52010:525,5
864PRUCHYŃSKI Kamil 533MIĘDZYRZECZSenior 2 - M100M 424113014:40:50.060d 00:31:2884,0-916,03010:295,7
865SYPNIEWSKI Karol 608CETNAR TEAMKOŚCIELISKOJunior 1 - M9M 425103011:55:26.073d 02:25:5083,1-916,8708:367,0
866PATERSKI Dawid 988B4TEAMBYDGOSZCZSenior 2 - M101M 426B4TEAM61014:12:11.037d 03:35:2083,0-916,98310:155,8
867BODZIOCH Anna 324LKS SIERAKÓW ŚLĄSKISIERAKÓW ŚLĄSKIMasters - K185K 441LKS SIERAKÓW ŚLĄSKI122010:28:44.021d 01:26:1382,0-917,9827:397,8
868HEYDEBRECK Justyna 1079REBELLION OF FREE RUNNERSSZCZECINSenior 1 - K41K 442Rebellion Of Free Runners29008:59:51.027d 01:21:0880,4-919,6306:438,9
869BIELA Tomasz 1071STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKRYBNIKSenior 1 - M37M 42734008:39:36.031d 00:26:1279,6-920,4006:319,2
870TOBISZOWSKA Nikola 541CZERWIONKA- LESZCZYNYSenior 1 - K42K 443111009:33:23.09d 01:07:0279,2-920,8437:148,3
871MAZUR Krzysztof 1065PTTK ODDZIAŁ ZIEMI TARNOWSKIEJTARNÓWWeteran 1 - M83M 42838014:04:42.030d 01:00:2578,6-921,36510:445,6
872ZDANOWSKI Robert 785GORZELIN POWERGORZELINWeteran 1 - M84M 42994014:46:57.048d 06:30:3177,1-922,90011:305,2
873STOPYRA Renata 1016JASTRZĘBIE - ZDRÓJWeteran 1 - K51K 44452025:43:12.048d 01:52:2577,0-923,03020:023,0
874SOBIK Klaudia 167BESTFIT CLUBRYBNIKSenior 1 - K43K 445BestFit Club129009:53:50.0112d 00:57:5176,1-923,8907:487,7
875SZYMURA Patryk 169BESTFIT CLUBRYBNIKJunior 2 - M3M 430BestFit Club134008:30:18.0124d 00:34:5475,7-924,2606:448,9
876ŚWINIARSKI Filip 1096BIEGAMWITKOWOSenior 2 - M102M 43114006:45:30.07d 01:27:3071,9-928,1005:3810,6
877NORWA Sylwester 556REBELLION OF FREE RUNNERSPATKÓWMasters - M166M 432Rebellion Of Free Runners112010:07:13.029d 01:49:5871,3-928,6908:307,0
878KRUSZYŃSKA Małgorzata 942AKADEMIA MŁODEGO SPORTOWCA 7WARSZAWAMasters - K186K 446Zabiegane Baby73016:38:13.042d 01:32:1369,7-930,28014:194,2
879HELIOSZ Agnieszka 1105INTERAKTYWNI KROSTOSZOWICEKROSTOSZOWICEMasters - K187K 4479008:44:04.06d 01:39:5769,2-930,7907:347,9
880SERAFIN Katarzyna 488LUBLINIECMasters - K188K 448121015:25:56.025d 00:38:0169,1-930,87013:234,5
881SZYDŁOWSKI Zenon 628CHEŁMNOSenior 2 - M103M 433107006:36:11.098d 00:44:1469,0-931,0305:4410,4
882WIECZOREK Marika 439DOBRODZIEŃSenior 1 - K44K 449102015:41:54.096d 01:39:1868,9-931,08513:404,4
883KOCEL Grzegorz 444NORDIC WALKING LYSKIRYBNIKMasters - M167M 434Nordic Walking Lyski122011:42:08.0119d 10:22:2768,8-931,16810:125,9
884GWÓŹDŹ Jolanta 443NORDIC WALKING LYSKIRYBNIKMasters - K189K 450Nordic Walking Lyski122010:19:12.0105d 10:21:2368,6-931,3599:016,7
885GRABIŃSKA Hanna 569ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZAROGOŹNOSenior 1 - K45K 451Rogoziński Klub Biegacza115014:11:07.036d 01:15:0868,5-931,50012:254,8
886OLESIŃSKA Joanna 736SOSNOWIECSenior 2 - K133K 45297016:04:46.091d 00:36:0468,2-931,81014:084,2
887ROŚCZAK Sylwia 1019JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K190K 45350006:51:30.039d 00:16:1266,0-933,9706:139,6
888KOZŁOWSKI Witold 589WARSZAWASenior 2 - M104M 43584007:27:45.062d 00:34:2763,8-936,2407:018,5
889BURZ-PARADOWSKA Jowita 723BYLE DO METYRZESZÓWMasters - K191K 45488012:11:31.040d 04:38:3663,8-936,25011:285,2
890LEWANDOWSKI Maciej 904LUBINWeteran 1 - M85M 43671008:51:15.067d 00:48:0263,6-936,4108:217,2
891JAREMA Jakub 333KARWIASenior 2 - M105M 437126015:16:53.039d 03:33:2163,4-936,59014:274,1
892KLINGER Alan 1098WSPÓLNA PASJA ŻORYŻORYSenior 2 - M106M 43814011:05:37.012d 00:30:0963,3-936,72310:315,7
893JEZUSEK Piotr 1048RACIBÓRZSenior 2 - M107M 439Rebellion Of Free Runners46008:20:28.044d 07:24:1061,7-938,2768:067,4
894HAŁUN Łukasz 625GÓROWO IŁAWECKIESenior 2 - M108M 440110005:25:31.015d 03:35:4661,1-938,9105:1911,3
895GAJDA Magdalena 976JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - K46K 45566007:33:31.046d 00:29:5859,8-940,1907:347,9
896SKUPIEŃ Dariusz 722ŻORYMasters - M168M 44197013:48:17.050d 11:03:2959,8-940,24913:514,3
897KLOSEK Dariusz 104HDK LEGIONBYDGOSZCZWeteran 1 - M86M 442HDK Legion124014:52:03.023d 00:52:0359,1-940,87015:054,0
898WAWRYNIUK Emilia 952GDAŃSKSenior 1 - K47K 45673009:13:29.09d 01:30:1458,9-941,1309:246,4
899FILAR Tomasz 405ZAKOPANESenior 2 - M109M 443123007:06:31.064d 00:42:4358,4-941,6367:188,2
900PIJACZYŃSKA Anna 828NOWE MIASTO LUBAWSKIESenior 2 - K134K 45790018:38:28.066d 00:24:4058,0-941,99019:163,1
901ADAMCZAK Renata 630REBELLION OF FRE RUNNERSJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K192K 458Rebellion Of Free Runners108008:46:11.056d 00:33:1757,3-942,7409:116,5
902KUTERNOWSKA Anna 1003ANIDAMALBORKSenior 2 - K135K 459Grupa CzAMW58044:14:20.034d 00:21:4156,9-943,11846:391,3
903SĘDKOWSKA Kinga 948JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 2 - K136K 46074008:59:45.063d 00:24:4855,0-944,9879:486,1
904WRUCIŃSKI Krzysiek 561WATAHA TEAMRADZIONKÓWSenior 2 - M110M 444Wataha Team62009:15:06.051d 01:11:5254,8-945,19010:075,9
905FRĄCZEK Robert 1084PIASTÓWMasters - M169M 44523013:40:33.017d 00:29:4354,6-945,40015:014,0
906HAŁASZYN Joanna 1090POZNAŃSenior 1 - K48K 46119005:22:27.016d 00:59:5453,5-946,5306:019,9
907GORZELAK Zbigniew 149JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M170M 446131007:48:49.011d 13:13:3053,1-946,9498:506,8
908KUPFER Aleksandra 391FUCHS OIL TEAMRUDA ŚLĄSKA 5Masters - K193K 462Fuchs Oil Team125008:08:11.075d 15:21:5151,8-948,1759:256,4
909ORESZKE Alicja 857BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOKARWIASenior 2 - K137K 463Biegamy Razem Władysławowo84014:44:49.053d 01:00:0249,1-950,86618:003,3
910DZIUBAK Janusz 456RYBNIKWeteran 1 - M87M 447123007:21:41.04d 01:34:2347,7-952,2609:156,5
911KARULSKI Piotr 936CHEŁMNOCHEŁMNOWeteran 1 - M88M 44876006:50:33.039d 00:30:1146,0-954,0448:566,7
912MAŁOICKA Agnieszka 1095PUŁAWYSenior 2 - K138K 46416005:40:09.014d 00:46:5145,1-954,9407:327,9
913HYBEL Paulina 926ŚWIDNICASenior 2 - K139K 46579008:38:03.013d 00:29:3243,7-956,31011:515,1
914DYMAREK Robert 286BORKI WIELKIESenior 1 - M38M 449126010:10:39.0124d 00:46:5143,7-956,34013:594,3
915HANDY Samanta 351POWOLI DO CELUKĘTYSenior 2 - K140K 466127004:46:21.012d 00:37:5343,1-956,9006:389,0
916SZARAWAGA Jacek 1052SZCZECINSenior 1 - M39M 45044007:49:37.09d 22:03:3642,4-957,57111:045,4
917MOŚ Rafał 1093B4TEAMBYDGOSZCZMasters - M171M 451B4TEAM16006:22:06.014d 00:58:4539,6-960,4159:396,2
918KORNAT Wiktoria 598STĘSZEWSKIE PIŁKARYPOZNAŃSenior 1 - K49K 467Stęszewskie piłkary110004:28:44.086d 00:41:0339,2-960,8106:518,7
919BERNAT Katarzyna 584WODZISŁAW ŚLĄSKIMasters - K194K 468113004:25:13.04d 01:35:1737,6-962,4007:038,5
920RERON Marcin 967LONDONMasters - M172M 45270005:34:01.039d 00:49:4236,6-963,4009:076,6
921ORESZKE Wojciech 971BIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWOKARWIAJunior 1 - M10M 453Biegamy Razem Władysławowo66008:46:51.048d 00:29:1136,5-963,47014:254,2
922SMUŻNY Łukasz 666MAD RUNNERSWAŁBRZYCHJunior 2 - M4M 454105003:01:53.06d 23:48:0036,3-963,6535:0012,0
923PIJACZYŃSKA Paulina 819NOWE MIASTO LUBAWSKIEJunior 1 - K7K 46990010:12:13.017d 00:24:4036,0-964,03017:013,5
924STALMACH Damian 663JASTRZĘBIE-ZDRÓJSenior 1 - M40M 455105004:02:29.03d 22:18:1335,9-964,1466:458,9
925PŁÓCIENNIK Małgorzata 281JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - K195K 47059009:36:38.050d 01:15:0035,6-964,44016:123,7
926MARSZOLIK Kacper 812STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKRYBNIKJunior 2 - M5M 45692004:20:34.068d 00:40:1534,9-965,0807:278,0
927MAJKA Wojciech 787WARSZAWAMasters - M173M 45794011:44:47.05d 06:28:5534,1-965,87820:392,9
928SPLONSKOWSKI Krzysztof 1110SZCZECINWeteran 1 - M89M 4583003:05:22.01d 01:33:2332,7-967,3405:4010,6
929KONOPKA Karolina 995ŻORYSenior 1 - K50K 47162008:16:36.021d 01:39:2032,1-967,90015:283,9
930WALA Justyna 537KOBIETAHEILIGENHAUSSenior 2 - K141K 472Kobiety na 5+118004:22:35.064d 00:45:0030,3-969,7008:396,9
931SOKÓŁ Adam 930FUCHS OIL TEAMKATOWICEWeteran 1 - M90M 459Fuchs Oil Team70003:22:04.09d 02:00:2929,8-970,2176:478,8
932MALICKI Wojciech 186CEWICKI KLUB MORSA I BIEGACZANOWA WIEŚ LĘBORSKAMasters - M174M 460Cewicki Klub Morsa i Biegacza133005:36:01.03d 00:44:1629,5-970,45111:225,3
933ŚWIDERSKA Anna 357POWOLI DO CELUWOLASenior 2 - K142K 473PoWoli do Celu127003:56:24.07d 01:15:4529,5-970,5308:017,5
934PROKOPIUK Adriana 1092KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZEBIE-ZDRÓJSenior 2 - K143K 474Klub Biegacza Fartlek18004:21:24.03d 01:03:0628,3-971,7359:146,5
935GURTAT Artur 757WARSZAWAMasters - M175M 46195004:41:45.022d 02:22:0928,3-971,7509:586,0
936KOSOWICZ Maciej 341GLIWICESenior 2 - M111M 462123005:43:51.043d 00:20:1826,7-973,26012:514,7
937STAŚKIEWICZ Jakub 1097TL ATHLETICS JASTRZĘBIEJASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M176M 46314004:14:38.07d 22:11:5125,6-974,3619:556,0
938HARAZIN Michał 429WISŁA WIELKASenior 2 - M112M 464122003:19:00.014d 00:44:0024,1-975,9008:157,3
939KRAJEWSKA Agnieszka 1107BYDGOSZCZSenior 2 - K144K 4756004:46:26.04d 02:47:3323,1-976,88512:234,8
940JANKOWSKA Wioletta 304KOSZARAWA BYSTRAWeteran 1 - K52K 476122006:19:09.01d 03:00:3622,3-977,71417:003,5
941ZELECHOWSKI Zbigniew 866ZAKOPANEMasters - M177M 4659003:48:08.04d 01:19:5322,1-977,89410:195,8
942ZOWCZAK Dorota 872RAWA TEAMKOMORNIKISenior 2 - K145K 47785002:12:15.03d 01:03:0321,0-979,0006:179,5
943MICHALAK Krystyna 1050MALBORKWeteran 2 - K24K 478Grupa CzAMW45033:13:00.021d 04:00:0020,1-979,92699:160,6
944DWORCZAK Kasia 233NESSI TEAMGOSTYŃMasters - K196K 479Nessi Team130003:14:15.04d 00:48:1520,1-979,9509:416,2
945PĄCZEK Z Dżemerem 1106REBELLION OF FREE RUNNERSOPOLEMasters - M178M 466Rebellion Of Free Runners7001:25:30.00d 01:25:3019,2-980,8404:2713,4
946PIKSA Ewelina 118ZDZIESZOWICESenior 2 - K146K 480134004:37:51.036d 00:20:2819,1-980,95014:354,1
947ZAGÓRSKI Mariusz 307PORANNY BESKID RUNGOLESZÓWMasters - M179M 467Poranny Beskid Run122002:40:57.00d 02:40:5719,0-980,9608:277,1
948KRAJEWSKA Marta 409FUCHS OIL TEAMKATOWICESenior 2 - K147K 481Fuchs Oil Team121003:15:08.013d 00:30:2318,7-981,27110:255,8
949ŻUBER Julita 989JULITA ŻUBERLEGNICAMasters - K197K 48259002:42:33.024d 00:26:0018,4-981,6108:506,8
950TYBUREK Patryk 1101BYDGOSZCZSenior 1 - M41M 46811002:24:43.00d 02:24:4318,2-981,7757:567,6
951SADOWSKA Alicja 142NOWA WIEŚ WARSZAWSKASenior 2 - K148K 483134002:09:11.010d 13:22:4017,7-982,3157:188,2
952DZIAŁOWSKI Dariusz 303DĄBROWA GÓRNICZAMasters - M180M 469123002:01:49.03d 12:19:0117,5-982,5296:588,6
953BORUCZYŃSKI Dariusz 1021SZCZECINMasters - M181M 47053006:28:56.02d 00:24:3417,4-982,57422:192,7
954STACHOŃ-GOŁ Janusz 390UKS "ORŁY"ZAKOPANEMasters - M182M 471UKS Orły Zakopane108001:46:27.00d 01:46:2716,3-983,7106:329,2
955SIKORA Joanna 101BIELSKO-BIAŁASenior 2 - K149K 484139001:40:33.04d 03:14:0215,6-984,3696:259,3
956WĄSIK Waldek 641JASTRZĘBIE-ZDRÓJWeteran 2 - M32M 472108004:13:50.02d 01:03:0212,9-987,12019:423,0
957NIZIOŁEK Teresa 1111ZAWADAWeteran 1 - K53K 4852001:17:00.00d 01:17:0012,0-987,9806:249,4
958SCHMIDT Agnieszka 730PUCKSenior 2 - K150K 486100000:32:31.00d 00:32:3112,0-988,0002:4222,1
959SZYCHOWSKA Aneta 827KOLECZKOWOSenior 2 - K151K 48789001:29:32.02d 00:39:3911,7-988,3207:397,8
960REKOWSKI Radosław 433KOŚCIERZYNASenior 2 - M113M 47368001:08:57.062d 02:45:3411,1-988,8636:119,7
961TOMTAS Konrad 538INOWROCŁAWMasters - M183M 474108001:02:15.00d 01:02:1511,1-988,9505:3810,7
962CZERLIKOWSKA Agnieszka 179GENETIX TEAMGDYNIAMasters - K198K 488131002:19:41.01d 00:32:1610,8-989,17012:534,7
963WOJCIECHOWSKI Michał 826ŁÓDŹSenior 2 - M114M 475Wygrani90001:01:24.02d 02:38:3310,4-989,6485:5510,1
964GRABIŃSKA Ewa 568ROGOŹNOMasters - K199K 489115002:20:49.012d 16:31:1210,2-989,75513:444,4
965RZENNO Aleksandra 965BYTOMSenior 2 - K152K 49066001:00:31.00d 01:00:3110,2-989,7805:5510,1
966OSZKIEL Ewa 951JASTRZĘBIE ZDRÓJMasters - K200K 49173002:00:00.00d 02:00:0010,0-990,00012:005,0
967BORKOWSKA Anna 529KRAKÓWSenior 2 - K153K 492Siostry118001:05:12.02d 00:29:579,3-990,6806:598,6
968SURKONT Natalia 143WARSZAWASenior 1 - K51K 493133002:15:35.00d 02:16:039,1-990,89114:534,0
969BOROWSKI Radosław 300JASTRZĘBIE-ZDRÓJMasters - M184M 476122002:59:57.05d 03:11:348,8-991,17420:232,9
970KUDEŃ-NOWOSIELSKA Ewelina 582WARSZAWASenior 2 - K154K 494114001:18:00.00d 01:18:008,0-991,9609:426,2
971WOJDYN Jacek 742HSV PRZEBIEGLI SIERADZŁÓDŹMasters - M185M 47799000:44:29.00d 00:44:297,9-992,1105:3810,6
972ROCH-SZKUTNIK Martyna 797NOWE MIASTO LUBAWSKIESenior 2 - K155K 49585002:01:26.07d 01:09:276,7-993,28018:043,3
973RUTKOWSKI Krzysztof 938REBELLION OF FREE RUNNERSSŁUPSKMasters - M186M 478Rebellion Of Free Runners77001:23:21.00d 01:23:216,4-993,64013:064,6
974GEWALD Danuta 786WARSZAWASenior 2 - K156K 49694000:48:04.00d 00:48:046,2-993,8017:457,7
975WALEWSKA Urszula 6275 Z KSIĘŻYCAŁÓDŹMasters - K201K 4975 z Księżyca109001:07:06.00d 00:53:306,1-993,86010:555,5
976RÓŻYCKA Dorota 1108JASŁOSenior 2 - K157K 4983000:34:08.00d 00:34:086,0-993,9785:4010,6
977MATELSKI Dawid 725ROGOWOSenior 1 - M42M 479100000:37:07.00d 00:37:076,0-994,0006:119,7
978UTNIK Paulina 570NOSACZRYDUŁTOWYMasters - K202K 499115004:00:00.00d 04:00:006,0-994,00040:001,5
979KACZMARCZYK Monika 330MIKOŁÓWSenior 2 - K158K 500124000:22:43.00d 00:22:433,3-996,6606:488,8
980KOSMALA Anna 99PRZEWORSKSenior 1 - K52K 501141000:44:13.00d 00:44:133,3-996,67013:164,5
981POZNIAK Robert 1034DOBRZEŃ WIELKIWeteran 1 - M91M 48041000:25:47.00d 00:25:472,6-997,4029:556,0
Znaleziono 981 wynik(ów)