RUNMAGEDDON CLASSIC WARSZAWA
Runmageddon Warszawa
Organizator : Extreme Events, Runmageddon
Data : 2021-10-03
Miejsce : Warszawa
Dystans : 12 km
Zgłoszonych : 1112
Wystartowało : 1004
Nie ukończyło : 12
Ukończyło : 992
Na trasie : 10
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscDrużynaZawodnicy klasyfikowaniCzasCzas łączny
1POWER TRAININGPiotr Peter  Polus
Michał Ilczuk
Bartosz Pakuła
Tomasz First
Paweł Brzeczkowski
02:01:37.15
02:04:52.95
02:05:34.35
02:11:09.50
02:25:23.90
10:48:35.000
2UNITED RUNNERSBartosz Brusiło
Łukasz Pięta
Piotr Ruducha
Katarzyna Hyra
Emil Górski
01:57:29.30
01:59:52.85
02:04:56.35
02:28:40.15
02:28:40.20
10:59:37.000
3RUNMAGEDDONOWE ŚWIRYMarcin Syposz
Mariusz Pyżanowski
Natalia Stachura
Patrycja  Ostrowska 
Martyna Ostrowska
01:49:24.55
02:19:17.20
02:20:07.25
02:20:08.20
02:22:07.85
11:11:03.000
4CZARNE ŻUBRYDamian Jaksa
Michał Michaś
Dawid Kaczmarek
Marek Pazik
Adam Dróżdż
02:18:44.90
02:19:10.75
02:19:12.25
02:19:23.65
02:19:55.25
11:36:24.000
5JEDEN TEAMMartyna Sieczkowska
Katarzyna Wawer
Emilia Żułcińska
Aneta Szuchnik
Iwona Alksnin
02:23:55.95
02:23:56.00
02:24:19.65
02:24:52.95
02:24:56.40
12:01:58.000
6SALES&MORE TEAMTomasz Matyjasiak
Kinga Mech
Maciej Kłudczyński
Marcin Śluzek
Tobiasz Czuba
02:21:51.70
02:23:22.50
02:23:26.70
02:23:36.85
02:40:39.35
12:12:54.000
7TELETUBISIOWY ODDZIAŁ SPECJALNYZareeba 
Bartosz Przybysz
Jakub Podleśny
Michał Nawrot
Piotr Topólski
02:34:02.65
02:34:03.00
02:34:03.00
02:34:03.00
02:34:03.10
12:50:14.000
8OBSTACLE CENTER TEAMKorneliusz Sochaczewski
Dominik Jankowski
Magdalena Wnorowska
Renata Piłat
Joanna Chabrowska
01:56:00.25
02:00:09.15
02:42:36.95
02:42:44.90
04:07:41.75
13:29:10.000
9HUSARIA RACE TEAMMirosław Mięsowicz
Grzegorz Fetliński
Jacek Głaz
Magdalena Głaz
Katarzyna Szczypek
01:49:13.15
02:04:19.85
02:52:12.85
02:59:09.50
04:08:01.20
13:52:54.000
10BOS PRIMIGENIIAgata Biernacka
Lucyna Choroś
Jakub Zając
Michał Sołtysiak
Michał Kowalczyk
02:58:56.10
02:58:58.25
02:59:07.25
02:59:31.05
02:59:43.00
14:56:15.000
11EDELEO TEAMMarcin Kania
Karol Kania
Robert Lipiński
Bogdan Kolosowskyj
Adam Broma
03:00:03.25
03:00:19.25
03:00:29.55
03:01:29.15
03:01:54.75
15:04:14.000
12POTĘŻNE PTYSIEKamil Strzałkowski
Wiktor Sochacki
Kinga Grzelak
Aleksander Staruch
Dominik Samsel
02:36:11.35
03:12:04.20
03:12:05.95
03:12:08.50
03:12:21.95
15:24:49.000
13WARRIORS ŁÓDŹRadosław Mostowski
Arkadiusz Wiśniewski
Kamila  Kmieć 
Aleksandra Budner
Adrian Woźniak
02:28:11.05
03:01:10.75
03:19:34.85
03:19:59.75
03:20:02.20
15:28:56.000
14DZIKCZYNYEwa Rogala 
Agnieszka Jasińska
Katarzyna Sapryk
Iwona IGNACIUK
Magdalena Jaczewska
03:10:33.55
03:11:08.55
03:12:01.55
03:12:06.35
03:12:23.40
15:58:11.000
Znaleziono 14 wynik(ów)