Organiser : | Extreme Events, Runmageddon |
Date : | 2023-05-28 |
Place : | Warszawa |
Distance : | 12 km |
Registered : | 1588 |
Started : | 1486 |
Not finished : | 15 |
Finished : | 1471 |
On the track : | 15 |
Classifications acc. to categories:
All | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 08:00 | 08:15 | 08:30 | 08:45 | 09:00 | 09:15 | 09:30 | 09:45 | 10:00 | 10:15 | 10:30 | 10:45 | 11:00 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 07:30 | 07:40 | 07:50 | K13-17 | M13-17 | K18-24 | M18-24 | K25-29 | M25-29 | K30-34 | M30-34 | K35-39 | M35-39 | K40-44 | M40-44 | K45-49 | M45-49 | K50+ | M50+
Classification by
gross time.
Unofficial results !!!
Place | Participant | Number | Club | City | NAT | Category | MCat | F/M | Seria | Start time | 6km | Net time 12km | Clock time 12km | Różnica w czasie | Pace min/km | Pace km/h |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KASPRZYK Sebastian | 4074 | Elite Mężczyzn | 1 | M 1 | 07:30 | 00:00:00 | 00:27:45 | 01:05:50.80 | 01:05:50.80 | 5:29 | 10.9 (100%) | ||||
2 | ŚLOTAŁA Karol | 4010 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 7 | M 7 | 07:30 | 00:00:00 | 00:30:16 | 01:11:13.60 | 01:11:13.60 | +00:05:22 (7.6%) | 5:56 | 10.1 (92.7%) | ||
3 | BIGOS Daniel | 4038 | OSPRO OCR | Elite Mężczyzn | 9 | M 9 | 07:30 | 00:00:00 | 00:29:47 | 01:15:07.80 | 01:15:07.80 | +00:09:17 (12.4%) | 6:15 | 9.6 (88.1%) | ||
4 | SIKORA Grzegorz | 4081 | Elite Mężczyzn | 12 | M 14 | 07:30 | 00:00:00 | 00:31:59 | 01:17:25.10 | 01:17:25.10 | +00:11:34 (14.9%) | 6:27 | 9.3 (85.3%) | |||
5 | LIPIŃSKI Tomasz | 4025 | Implozja Chełm | Elite Mężczyzn | 13 | M 15 | 07:30 | 00:00:00 | 00:32:00 | 01:18:21.05 | 01:18:21.05 | +00:12:30 (16.0%) | 6:31 | 9.2 (84.4%) | ||
6 | BRZEZIŃSKI Bartosz | 4052 | RUNMAGEDDON TEAM | Elite Mężczyzn | 16 | M 18 | 07:30 | 00:00:00 | 00:30:42 | 01:19:50.80 | 01:19:50.80 | +00:14:00 (17.5%) | 6:39 | 9 (82.6%) | ||
7 | SZEGDA Michał | 4181 | Elite Mężczyzn | 19 | M 21 | 07:40 | 00:00:00 | 00:31:23 | 01:22:12.60 | 01:22:12.60 | +00:16:21 (19.9%) | 6:51 | 8.8 (80.7%) | |||
8 | LEWANDOWSKI Michał | 4034 | Obstacle Center Team | Elite Mężczyzn | 20 | M 22 | 07:30 | 00:00:00 | 00:31:49 | 01:22:39.60 | 01:22:39.60 | +00:16:48 (20.3%) | 6:53 | 8.7 (79.8%) | ||
9 | KRUK Michał | 4040 | OSPRO OCR | Elite Mężczyzn | 32 | M 38 | 07:30 | 00:00:00 | 00:33:41 | 01:27:32.60 | 01:27:32.60 | +00:21:41 (24.8%) | 7:17 | 8.2 (75.2%) | ||
10 | ŁUKASIK Łukasz | 4122 | POWER TRAINING | Elite Mężczyzn | 40 | M 53 | 07:40 | 00:00:00 | 00:38:14 | 01:30:51.30 | 01:30:51.30 | +00:25:00 (27.5%) | 7:34 | 7.9 (72.5%) | ||
11 | JANISZEWSKI Dariusz | 4072 | Elite Mężczyzn | 46 | M 63 | 07:30 | 00:00:00 | 00:36:47 | 01:35:24.35 | 01:35:24.35 | +00:29:33 (31.0%) | 7:57 | 7.5 (68.8%) | |||
12 | ANOWSKI Adrian | 4030 | Obstacle Center Team | Elite Mężczyzn | 51 | M 69 | 07:30 | 00:00:00 | 00:36:32 | 01:36:20.00 | 01:36:20.00 | +00:30:29 (31.6%) | 8:01 | 7.5 (68.8%) | ||
13 | NOWIŃSKI Marcin | 4020 | Dragon Runners | Elite Mężczyzn | 53 | M 74 | 07:30 | 00:00:00 | 00:37:51 | 01:37:28.40 | 01:37:28.40 | +00:31:37 (32.4%) | 8:07 | 7.4 (67.9%) | ||
14 | KWAŚNIAK Bartłomiej | 4077 | Elite Mężczyzn | 59 | M 92 | 07:30 | 00:00:00 | 00:36:17 | 01:42:32.40 | 01:42:32.40 | +00:36:41 (35.8%) | 8:32 | 7 (64.2%) | |||
15 | KOWALSKI Tomek | 4159 | Elite Mężczyzn | 64 | M 97 | 07:40 | 00:00:00 | 00:40:50 | 01:44:59.00 | 01:44:59.00 | +00:39:08 (37.3%) | 8:44 | 6.9 (63.3%) | |||
16 | DYKAS Piotr | 4037 | OCR RZESZÓW | Elite Mężczyzn | 65 | M 99 | 07:30 | 00:00:00 | 00:38:16 | 01:45:03.15 | 01:45:03.15 | +00:39:12 (37.3%) | 8:45 | 6.9 (63.3%) | ||
17 | KUŚMIERCZYK Łukasz | 4127 | R.Ambo Druga Crew | Elite Mężczyzn | 73 | M 140 | 07:40 | 00:00:00 | 00:44:09 | 01:53:04.40 | 01:53:04.40 | +00:47:13 (41.8%) | 9:25 | 6.4 (58.7%) | ||
18 | EHRLICH Przemysław | 4130 | Runmageddonowe Świry | Elite Mężczyzn | 83 | M 177 | 07:40 | 00:00:00 | 00:43:43 | 01:58:54.60 | 01:58:54.60 | +00:53:03 (44.6%) | 9:54 | 6.1 (56.0%) | ||
19 | ŁĄCZYKOWSKI Sylwester | 4121 | POWER TRAINING | Elite Mężczyzn | 85 | M 189 | 07:40 | 00:00:00 | 00:43:36 | 02:00:51.55 | 02:00:51.55 | +00:55:00 (45.5%) | 10:04 | 6 (55.0%) | ||
20 | MAZGAJSKI Jarosław | 4166 | Elite Mężczyzn | 90 | M 213 | 07:40 | 00:00:00 | 00:44:34 | 02:03:20.25 | 02:03:20.25 | +00:57:29 (46.6%) | 10:16 | 5.8 (53.2%) | |||
21 | ANTOLIK Arkadiusz | 4120 | POWER TRAINING | Elite Mężczyzn | 101 | M 577 | 07:40 | 00:00:00 | 00:42:01 | 02:40:14.55 | 02:40:14.55 | +01:34:23 (58.9%) | 13:21 | 4.5 (41.3%) | ||
22 | RUMIŃSKI Mariusz | 4134 | Voulez-Vous | Elite Mężczyzn | 108 | M 982 | 07:40 | 00:00:00 | 00:57:37 | 03:19:54.70 | 03:19:54.70 | +02:14:03 (67.1%) | 16:39 | 3.6 (33.0%) | ||
Przekroczony limit czasu: 04:00:00 | ||||||||||||||||
23 | JAWORSKI Sebastian | 4126 | R.Ambo Druga Crew | Elite Mężczyzn | 111 | M 1168 | 07:40 | 00:00:00 | 00:44:14 | 04:12:48.85 | 04:12:48.85 | +03:06:58 (74.0%) | 21:04 | 2.8 (25.7%) |
Total 23 results.