RUNMAGEDDON FINAŁ POZNAŃ
FINAŁ LIGI RUNMAGEDDONU POZNAŃ
Organizator : Extreme Events, Runmageddon
Data : 2021-05-09
Miejsce : POZNAŃ
Dystans : 10 km
Zgłoszonych : 503
Wystartowało : 492
Nie ukończyło : 6
Ukończyło : 486
Na trasie : 6
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Lista nagrodzonych : Masters 50+
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MSeriaCzas startuSplit
5km
Czas
netto
10km
Czas
brutto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1FABIAN Marcel 2062SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn1M 107:4000:00:0000:27:2300:54:56.2500:54:56.25 5:2910,9
2SZCZECHLA Grzegorz 2014Carbon Silesia SportElite Mężczyzn2M 207:4000:00:0000:27:2700:56:09.8000:56:09.80+00:01:135:3610,7
3OŚLIZŁO Tomasz 2071SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn3M 307:4000:00:0000:29:2300:58:00.7500:58:00.75+00:03:045:4810,3
4WOJTYSZYN Wojciech 2028Ex TeamElite Mężczyzn4M 407:4000:00:0000:29:4100:59:19.1500:59:19.15+00:04:225:5510,1
5KRÓL Piotr 2068SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn5M 507:4000:00:0000:29:4400:59:55.5500:59:55.55+00:04:595:5910,0
6KRAWIECKI Mateusz 2055RUNMAGEDDONElite Mężczyzn6M 607:4000:00:0000:29:0801:00:03.1501:00:03.15+00:05:066:0010,0
7JACIÓW Paweł 2081WATAHAElite Mężczyzn7M 707:4000:00:0000:30:0101:00:10.8501:00:10.85+00:05:146:0110,0
8ORAWCZAK Kamil 2010Carbon Silesia SportElite Mężczyzn8M 807:4000:00:0000:29:4701:00:27.0001:00:27.00+00:05:306:029,9
9KAŁUŻNY Adam 2066SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn9M 907:4000:00:0000:29:4101:01:08.3501:01:08.35+00:06:126:069,8
10CHMIELORZ Józef 2006Carbon Silesia SportElite Mężczyzn10M 1007:4000:00:0000:29:4101:01:26.0001:01:26.00+00:06:296:089,8
11ZIOBER Zbigniew 2029Ex TeamElite Mężczyzn11M 1107:4000:00:0000:30:4101:01:39.2501:01:39.25+00:06:436:099,7
12RYNKIEWICZ Mateusz 2057RUNMAGEDDONElite Mężczyzn12M 1207:4000:00:0000:30:3301:02:04.0501:02:04.05+00:07:076:129,7
13FILIP Bartosz 2063SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn13M 1307:4000:00:0000:30:4401:02:22.1501:02:22.15+00:07:256:149,6
14BĄK Daniel 2003Biegun OCR TeamElite Mężczyzn14M 1407:4500:00:0000:30:1401:02:38.7001:02:38.70+00:07:426:159,6
15SALAMON Mateusz 2048POWER TRAININGElite Mężczyzn15M 1507:4000:00:0000:32:1301:02:47.0501:02:47.05+00:07:506:169,6
16STOKOWSKI Dariusz 2059RUNMAGEDDONElite Mężczyzn16M 1607:4000:00:0000:31:1001:03:15.2501:03:15.25+00:08:196:199,5
17OLICHOWSKI Mateusz 2086WOLF TEAMElite Mężczyzn17M 1707:4500:00:0000:30:4301:04:05.3501:04:05.35+00:09:096:249,4
18BRZOSKWINIA Wojciech 2042Lemon TeamElite Mężczyzn18M 1807:4000:00:0000:34:0401:05:29.2501:05:29.25+00:10:336:329,2
19TRAPKOWSKI Przemysław 2088xRunnersElite Mężczyzn19M 1907:4000:00:0000:32:4201:06:01.8501:06:01.85+00:11:056:369,1
20KALININ Jarosław 2129RAJSPORT ACTIVEElite Mężczyzn20M 2007:4000:00:0000:32:3301:06:25.9501:06:25.95+00:11:296:389,0
21ŻURAWIK Rafał 2130Lemon TeamElite Mężczyzn21M 2107:4500:00:0000:32:1501:06:33.9501:06:33.95+00:11:376:399,0
22JASTRZĘBSKI Piotr 2065SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn22M 2207:4000:00:0000:32:5901:07:18.9501:07:18.95+00:12:226:438,9
23SAŁATA Marcin 2058RUNMAGEDDONElite Mężczyzn23M 2307:4000:00:0000:33:0801:07:24.0501:07:24.05+00:12:276:448,9
24BUDZISZ Krzysztof 2060SOCIOS SILESIAElite Masters Mężczyzn1M 2407:4000:00:0000:32:4001:07:39.1001:07:39.10+00:12:426:458,9
25MAZUR Damian 2069SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn24M 2507:4000:00:0000:33:4601:08:01.1501:08:01.15+00:13:046:488,8
26STANCLIK Krzysztof 2013Carbon Silesia SportElite Mężczyzn25M 2607:4500:00:0000:33:1101:08:21.6501:08:21.65+00:13:256:508,8
27WÓJCIK Adam 2027Ex TeamElite Mężczyzn26M 2707:4500:00:0000:36:5101:08:35.5001:08:35.50+00:13:396:518,7
28WAŁDOWSKI Dominik 2089xRunnersElite Masters Mężczyzn2M 2807:4000:00:0000:33:5701:09:19.6501:09:19.65+00:14:236:558,7
29PODGORSKI Marek 2056RUNMAGEDDONElite Mężczyzn27M 2907:4000:00:0000:33:2101:09:33.1501:09:33.15+00:14:366:578,6
30FARKOWSKI Konrad 2023Ex TeamElite Mężczyzn28M 3007:4000:00:0000:34:1301:09:33.6501:09:33.65+00:14:376:578,6
31JAŃCZUK Przemysław 2082WATAHAElite Mężczyzn29M 3107:4500:00:0000:33:5901:10:19.6501:10:19.65+00:15:237:018,5
32MARCINKOWSKI Adam 2092Elite Masters Mężczyzn3M 3207:4500:00:0000:33:3901:10:37.9001:10:37.90+00:15:417:038,5
33BYRCZEK Michał 2079WATAHAElite Mężczyzn30M 3307:4500:00:0000:35:1801:10:48.5501:10:48.55+00:15:527:048,5
34DOBRZYŃSKI Tomasz 2087xRunnersElite Masters Mężczyzn4M 3407:4000:00:0000:35:4501:11:25.2501:11:25.25+00:16:297:088,4
35PETELCZYC Piotr 2011Carbon Silesia SportElite Masters Mężczyzn5M 3507:4000:00:0000:34:0501:11:34.1001:11:34.10+00:16:377:098,4
36TOMAKA Tomasz 2052RAJSPORT ACTIVEElite Mężczyzn31M 3607:4000:00:0000:36:0601:12:22.6001:12:22.60+00:17:267:148,3
37RÓŻAŃSKI Rafal 2075Tsunami SzczecinekOpen Masters Mężczyzn1M 3707:4500:00:0000:32:1701:12:32.1501:12:32.15+00:17:357:158,3
38CZACHURSKI Mateusz 2022Ex TeamElite Mężczyzn32M 3807:4000:00:0000:36:3101:12:46.9001:12:46.90+00:17:507:168,2
39CHŁĄD Aleksander 2021Ex TeamElite Mężczyzn33M 3907:4000:00:0000:35:5501:12:55.3501:12:55.35+00:17:597:178,2
40WASIELEWSKI Michał 2004Biegun OCR TeamElite Masters Mężczyzn6M 4007:4000:00:0000:34:5901:13:09.8001:13:09.80+00:18:137:188,2
41PAPIÓR Jolanta 2123WATAHAElite Kobiet1K 107:5000:00:0000:36:0601:13:57.6001:13:57.60+00:19:017:238,1
42PASTUSZKA Paweł 2026Ex TeamElite Mężczyzn34M 4107:4500:00:0000:38:1601:15:24.6001:15:24.60+00:20:287:328,0
43RYNKIEWICZ Agnieszka 2109Gorący Potok TeamElite Kobiet2K 207:5000:00:0000:38:3001:15:47.2501:15:47.25+00:20:517:347,9
44SZARUGA Małgorzata 2119SOCIOS SILESIAElite Kobiet3K 307:5000:00:0000:38:0501:15:53.9001:15:53.90+00:20:577:357,9
45JAKUSZEK Piotr 2032Hell's gym OCR PępowoElite Mężczyzn35M 4207:4500:00:0000:36:4701:15:58.2001:15:58.20+00:21:017:357,9
46SKRZECZYŃSKI Sławomir 2044Lemon TeamElite Masters Mężczyzn7M 4307:4500:00:0000:37:4901:16:16.4501:16:16.45+00:21:207:377,9
47PASON Tomasz 2025Ex TeamElite Mężczyzn36M 4407:4000:00:0000:36:2001:16:27.3001:16:27.30+00:21:317:387,8
48SKWAREK Tomasz 2012Carbon Silesia SportElite Mężczyzn37M 4507:4000:00:0000:37:0901:16:36.8501:16:36.85+00:21:407:397,8
49KOMARNICKI Tomasz 2030Fit & More RybnikElite Mężczyzn38M 4607:4500:00:0000:38:1101:17:10.9501:17:10.95+00:22:147:437,8
50GAGON Denis 2016DENISTEAMElite Mężczyzn39M 4707:4500:00:0000:37:4901:17:37.5001:17:37.50+00:22:417:457,7
51BERNACKI Grzegorz 2084WOLF TEAMElite Masters Mężczyzn8M 4807:4500:00:0000:38:2901:17:54.5001:17:54.50+00:22:587:477,7
52KOŁAKOWSKI Krzysztof 2091Open Mężczyzn1M 4908:3000:00:0000:40:1901:17:55.4001:17:55.40+00:22:597:477,7
53BRZEZIŃSKI Bartosz 2054RUNMAGEDDONElite Mężczyzn40M 5007:4000:00:0000:40:2001:18:23.3001:18:23.30+00:23:277:507,7
54KUBIESA Jakub 2008Carbon Silesia SportElite Masters Mężczyzn9M 5107:4000:00:0000:40:5501:18:45.5501:18:45.55+00:23:497:527,6
55MELNYK Oleksandr 2093Open Mężczyzn2M 5208:0000:00:0000:36:2601:19:16.0501:19:16.05+00:24:197:557,6
56MIZGALSKI Jacek 2020DZIADY OCRElite Masters Mężczyzn10M 5307:4000:00:0000:39:3501:20:06.8501:20:06.85+00:25:108:007,5
57KURACH Stanisław 2019DZIADY OCRElite Masters Mężczyzn11M 5407:4000:00:0000:39:3701:20:36.6001:20:36.60+00:25:408:037,4
58KORDIAK Rafał 2017DENISTEAMElite Masters Mężczyzn12M 5507:4500:00:0000:41:5401:21:09.4001:21:09.40+00:26:138:067,4
59DUKIEWICZ Dariusz 2185WOLF TEAMOpen Mężczyzn3M 5608:0000:00:0000:40:0901:21:44.3001:21:44.30+00:26:488:107,3
60SADOWSKI Michał 2047POWER TRAININGElite Mężczyzn41M 5707:4000:00:0000:41:1301:22:26.3501:22:26.35+00:27:308:147,3
61PACIOREK Piotr 2043Lemon TeamElite Mężczyzn42M 5807:4000:00:0000:41:5501:22:35.1001:22:35.10+00:27:388:157,3
62PRZĄDKA Marcin 2083WATAHAElite Mężczyzn43M 5907:4500:00:0000:39:5401:22:36.6501:22:36.65+00:27:408:157,3
63KĘDZIORA Bogumił 2039Koniu SquadElite Mężczyzn44M 6007:4500:00:0000:41:3601:22:58.5501:22:58.55+00:28:028:177,2
64WITKA Patryk 2045Mad RunnersElite Mężczyzn45M 6107:4000:00:0000:41:1701:23:07.5001:23:07.50+00:28:118:187,2
65BURAS Radoslaw 2033HELL'S HEAVEN SZCZECIN Elite Mężczyzn46M 6207:4500:00:0000:47:5601:23:11.5001:23:11.50+00:28:158:197,2
66MACIUSZEK Julia 2115RUNMAGEDDONElite Kobiet4K 407:5000:00:0000:43:2101:23:32.1501:23:32.15+00:28:358:217,2
67KULAGA Peter 2212Dragon RunnersOpen Mężczyzn4M 6308:1500:00:0000:43:4101:24:03.2501:24:03.25+00:29:078:247,1
68CIESLAK Ryszard 2015DENISTEAMElite Masters Mężczyzn13M 6407:4500:00:0000:42:1701:24:12.2501:24:12.25+00:29:168:257,1
69MENZIŃSKI Przemysław 2522BSB Barczewo BiegaOpen Mężczyzn5M 6508:1500:00:0000:42:2901:24:29.2001:24:29.20+00:29:328:267,1
70TROJANOWSKI Artur 2468Biegowe Dziki OCROpen Mężczyzn6M 6611:0000:00:0000:40:5301:25:12.3001:25:12.30+00:30:168:317,0
71MACIEJEWSKI Łukasz 2223SOCIOS SILESIAOpen Mężczyzn7M 6708:1500:00:0000:43:5601:25:19.4501:25:19.45+00:30:238:317,0
72GĄSIOROWSKI Karol 2076UNIT37Elite Mężczyzn47M 6807:4500:00:0000:41:4601:25:44.0501:25:44.05+00:30:478:347,0
73POPCZYŃSKI Krystian 2483HARDCORYOpen Masters Mężczyzn2M 6911:0000:00:0000:09:4001:26:04.2001:26:04.20+00:31:078:367,0
74BARAŃSKI Marcin 2482HARDCORYOpen Masters Mężczyzn3M 7011:0000:00:0000:09:3901:26:04.3501:26:04.35+00:31:088:367,0
75SŁODKOWSKI Marek 2484HARDCORYOpen Mężczyzn8M 7111:0000:00:0001:26:04.7001:26:04.70+00:31:088:367,0
76JURECKI Adrian 2172Łowcy pierożkówOpen Mężczyzn9M 7208:0000:00:0000:45:4601:26:05.2001:26:05.20+00:31:088:367,0
77SZAŁATA Piotr 2467Biegowe Dziki OCROpen Mężczyzn10M 7311:0000:00:0000:40:5701:26:08.3501:26:08.35+00:31:128:367,0
78ADAMCZEWSKI Filip 2405SwpRangersOpen Mężczyzn11M 7410:3000:00:0000:46:5201:27:22.2501:27:22.25+00:32:268:446,9
79KALNIUK Paweł 2354WOLF TEAMOpen Mężczyzn12M 7510:0000:00:0000:46:1301:27:49.5501:27:49.55+00:32:538:466,8
80WĘGLARZ Waldemar 2095Lemon TeamElite Masters Mężczyzn14M 7607:4500:00:0000:38:0101:30:38.3501:30:38.35+00:35:429:036,6
81KRYSZTOFIŃSKI Dawid 2085WOLF TEAMElite Masters Mężczyzn15M 7707:4500:00:0000:45:2601:31:05.4501:31:05.45+00:36:099:066,6
82GIZAK Michał 2064SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn48M 7807:4500:00:0000:47:1401:32:16.4501:32:16.45+00:37:209:136,5
83DROP Łukasz 2080WATAHAElite Masters Mężczyzn16M 7907:4500:00:0000:49:3201:32:27.7001:32:27.70+00:37:319:146,5
84GARLACZ Justyna 2113POWER TRAININGElite Kobiet5K 507:5000:00:0000:48:1801:32:36.0501:32:36.05+00:37:399:156,5
85SZULC Artur 2334Open Mężczyzn13M 8009:0000:00:0000:47:0601:33:07.0001:33:07.00+00:38:109:186,4
86PIĘTA Łukasz 2268United RunnersOpen Mężczyzn14M 8108:3000:00:0000:46:5301:34:26.6001:34:26.60+00:39:309:266,4
87WOŁCZEK Paulina 2107Ex TeamElite Kobiet6K 607:5000:00:0000:50:1201:34:35.4001:34:35.40+00:39:399:276,3
88KOŁODZIEJCZYK Dariusz 2067SOCIOS SILESIAElite Masters Mężczyzn17M 8207:4500:00:0000:43:0201:34:41.7501:34:41.75+00:39:459:286,3
89BURBUL Przemysław 2049PRZEMO_FIZJOCROpen Mężczyzn15M 8308:0000:00:0000:53:0501:36:03.6001:36:03.60+00:41:079:366,2
90STAROSZYŃSKI Dawid 2509Open Mężczyzn16M 8411:0000:00:0000:49:0701:36:44.6501:36:44.65+00:41:489:406,2
91DZIURLEJA Mateusz 2239Open Mężczyzn17M 8508:1500:00:0000:46:5801:36:58.0501:36:58.05+00:42:019:416,2
92HANUSIAK Leszek 2167Koniu SquadOpen Mężczyzn18M 8608:0000:00:0000:53:1001:36:58.5501:36:58.55+00:42:029:416,2
93ŁĄCKI Wojciech 2177SOCIOS SILESIAOpen Mężczyzn19M 8708:0000:00:0000:51:3901:37:09.4501:37:09.45+00:42:139:426,2
94KRYSZTOFIAK Damian 2078United RunnersOpen Mężczyzn20M 8808:0000:00:0000:53:2801:37:41.8501:37:41.85+00:42:459:466,1
95BEDNAREK Przemysław 2497Open Mężczyzn21M 8911:0000:00:0000:43:4201:38:10.3501:38:10.35+00:43:149:496,1
96WAŚ Łukasz 2335Open Mężczyzn22M 9009:0000:00:0000:47:0601:39:06.9001:39:06.90+00:44:109:546,1
97PIEŁA Szymon 2072SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn49M 9107:4500:00:0000:51:0801:39:18.7001:39:18.70+00:44:229:556,0
98MAŚLANKIEWICZ Dawid 2035Husaria Race Team Open Mężczyzn23M 9208:1500:00:0000:51:2501:39:26.2501:39:26.25+00:44:309:566,0
99PAPLICKA Katarzyna 2105DZIKIE DZIKI GORZÓW Elite Kobiet7K 707:5000:00:0000:53:1801:39:33.0501:39:33.05+00:44:369:576,0
100MICHALSKI Dawid 2037I NEVER TURN BACKOpen Mężczyzn24M 9308:0000:00:0000:56:5301:40:18.1001:40:18.10+00:45:2110:016,0
101MACHURA Marcin 2073SPEC INSTAL RUNOpen Mężczyzn25M 9407:4500:00:0000:44:0701:40:24.9501:40:24.95+00:45:2810:026,0
102HUK Mateusz 2263Mordercze pielmienoeOpen Mężczyzn26M 9508:3000:00:0000:55:5401:40:44.7001:40:44.70+00:45:4810:046,0
103HAWEL Rafał 2215One Team One Dream Open Masters Mężczyzn4M 9608:0000:00:0000:53:3201:41:24.6001:41:24.60+00:46:2810:085,9
104ZASADOWSKI Bartosz 2002BIEGOWE NYGUSYOpen Masters Mężczyzn5M 9708:0000:00:0000:51:2301:42:08.0001:42:08.00+00:47:1110:125,9
105ZAJĄC Paweł 2266Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn27M 9808:3000:00:0000:49:5301:42:19.3001:42:19.30+00:47:2310:135,9
106KOSTUCHA Damian 2034Husaria Race Team Open Mężczyzn28M 9908:3000:00:0000:55:4201:42:27.2001:42:27.20+00:47:3010:145,9
107DRĄŻKOWSKI Piotr 2411Open Masters Mężczyzn6M 10010:3000:00:0000:50:3001:42:35.4501:42:35.45+00:47:3910:155,8
108RUDNICKI Krzysztof 2284Open Mężczyzn29M 10108:3000:00:0000:53:3201:42:41.2001:42:41.20+00:47:4410:165,8
109BRASZKA Robert 2451Open Mężczyzn30M 10210:4500:00:0000:53:1801:42:47.3001:42:47.30+00:47:5110:165,8
109BANACH Mateusz 2450Open Mężczyzn30M 10210:4500:00:0000:53:1801:42:47.3001:42:47.30+00:47:5110:165,8
111KURA Arkadiusz 2503Open Mężczyzn32M 10411:0000:00:0000:50:5601:42:58.2501:42:58.25+00:48:0210:175,8
112PILAWSKI Ryszard 2186WOLF TEAMOpen Masters Mężczyzn7M 10508:0000:00:0000:51:1401:44:01.8501:44:01.85+00:49:0510:245,8
113SOLIWODA Tomasz 2252amatoryOpen Masters Mężczyzn8M 10609:0000:00:0000:51:1001:44:27.2001:44:27.20+00:49:3010:265,7
114OGIŃSKI Szymon 2422Open Mężczyzn33M 10710:3000:00:0000:50:5901:44:27.9501:44:27.95+00:49:3110:265,7
115SLIWA Krzysztof 2041Lacroix TeamOpen Mężczyzn34M 10808:0000:00:0000:53:0001:44:37.7501:44:37.75+00:49:4110:275,7
116MIELCARZ Tomasz 2466Biegowe Dziki OCROpen Mężczyzn35M 10911:0000:00:0000:53:2801:44:46.3501:44:46.35+00:49:5010:285,7
117PABIN Paweł 2159HasztagPabinyOpen Mężczyzn36M 11008:0000:00:0001:02:1501:44:51.1001:44:51.10+00:49:5410:295,7
118KRZYŻAK Tomasz 2194Open Mężczyzn37M 11108:0000:00:0000:49:1401:45:19.5001:45:19.50+00:50:2310:315,7
119GÓRNIAK Robert 2024Ex TeamElite Masters Mężczyzn18M 11207:4500:00:0000:55:4801:45:46.3501:45:46.35+00:50:5010:345,7
120NAGLAK Hubert 2214Hell's gym OCR PępowoOpen Mężczyzn38M 11308:1500:00:0000:55:4901:45:51.8001:45:51.80+00:50:5510:355,7
121MAZEPA Izabela 2128Elite Kobiet8K 807:5000:00:0000:46:3501:46:16.3501:46:16.35+00:51:2010:375,6
122JUDEK Łukasz 2192Open Mężczyzn39M 11408:0000:00:0000:55:5801:46:53.1001:46:53.10+00:51:5610:415,6
123ANDRZEJEWSKI Jakub 2162Husaria Race Team Open Mężczyzn40M 11508:0000:00:0001:00:1701:47:18.3001:47:18.30+00:52:2210:435,6
124ZIMIŃSKI Paweł 2270WOLF TEAMOpen Mężczyzn41M 11608:3000:00:0000:54:5601:47:34.0501:47:34.05+00:52:3710:455,6
125PSUT Kamil 2346Melvit teamOpen Mężczyzn42M 11710:0000:00:0000:50:2801:48:00.3501:48:00.35+00:53:0410:485,6
126PLUCIŃSKI Jakub 2213Dragon RunnersOpen Mężczyzn43M 11808:1500:00:0000:58:2901:48:15.7001:48:15.70+00:53:1910:495,5
127WIŚNIEWSKI Leszek 2513Open Mężczyzn44M 11911:0000:00:0000:55:3201:48:24.6501:48:24.65+00:53:2810:505,5
128RAKOWSKI Przemysław 2046Melvit teamElite Mężczyzn50M 12007:4500:00:0000:45:4601:48:34.0001:48:34.00+00:53:3710:515,5
129TRUBIŁOWICZ Mateusz 2469Biegowe Dziki OCROpen Mężczyzn45M 12111:0000:00:0000:51:4901:48:34.3501:48:34.35+00:53:3810:515,5
130ZYCH Zbyszek 2471Carbon Silesia SportOpen Masters Mężczyzn9M 12211:0000:00:0000:53:2601:48:43.7001:48:43.70+00:53:4710:525,5
131SZCZEPANIK Michał 2511Open Mężczyzn46M 12311:0000:00:0000:59:5401:48:56.8501:48:56.85+00:54:0010:535,5
132ŚLIWIŃSKI Marcin 2508Open Mężczyzn47M 12411:0000:00:0000:58:0501:48:59.0501:48:59.05+00:54:0210:535,5
133GRUDZIŃSKI Tomek 2493Team Spirit Nowa SólOpen Masters Mężczyzn10M 12511:0000:00:0000:57:0601:49:58.7501:49:58.75+00:55:0210:595,5
134DYLEWSKI Sławomir 2492Team Spirit Nowa SólOpen Mężczyzn48M 12611:0000:00:0000:57:0401:49:59.0501:49:59.05+00:55:0210:595,5
135KRÓLIKOWSKI Szymon 2458Open Mężczyzn49M 12710:4500:00:0000:56:0701:50:16.4501:50:16.45+00:55:2011:015,4
136KORALEWSKI Bartek 2457Open Mężczyzn50M 12810:4500:00:0000:56:1101:50:16.8501:50:16.85+00:55:2011:015,4
137BRUSIŁO Bartosz 2353United RunnersOpen Mężczyzn51M 12910:0000:00:0001:00:2801:51:04.5001:51:04.50+00:56:0811:065,4
138BARAŃSKI Maciek 2496Open Mężczyzn52M 13011:0000:00:0000:58:3801:51:04.6001:51:04.60+00:56:0811:065,4
139HOMAN Grzegorz 2243Open Mężczyzn53M 13108:1500:00:0000:54:4401:51:07.4001:51:07.40+00:56:1111:065,4
140CZAJA Piotr 2343CrossTeam SzczecinekOpen Masters Mężczyzn11M 13210:0000:00:0000:58:0201:51:35.8501:51:35.85+00:56:3911:095,4
141DUBIS Jarosław 2238Open Masters Mężczyzn12M 13308:1500:00:0000:59:1501:51:57.2501:51:57.25+00:57:0111:115,4
142TOMCZAK Dariusz 2161Hell's gym OCR PępowoOpen Mężczyzn54M 13408:0000:00:0001:05:0501:52:44.4001:52:44.40+00:57:4811:165,3
143RYŚ Marzena 2110Koniu SquadElite Kobiet9K 907:5000:00:0000:56:3501:52:58.7501:52:58.75+00:58:0211:175,3
144JEZIORSKI Marcin 2501Open Masters Mężczyzn13M 13511:0000:00:0000:37:3001:53:11.6001:53:11.60+00:58:1511:195,3
145WRÓBLEWSKI Tomasz 2251Open Masters Mężczyzn14M 13608:1500:00:0000:59:0401:53:44.8001:53:44.80+00:58:4811:225,3
146MALEŃCZYK Sylwester 2418Open Masters Mężczyzn15M 13710:3000:00:0000:56:1401:54:02.7501:54:02.75+00:59:0611:245,3
147WIECZOREK Wojciech 2211DENISTEAMOpen Mężczyzn55M 13808:1500:00:0001:00:1701:54:09.7501:54:09.75+00:59:1311:245,3
148DOBROWOLSKI Piotr 2190Open Mężczyzn56M 13908:0000:00:0000:53:1001:54:23.3001:54:23.30+00:59:2711:265,2
149KOWALCZYK Piotr 2267SkurczyBykiOpen Mężczyzn57M 14008:3000:00:0000:50:5301:54:43.6001:54:43.60+00:59:4711:285,2
150BARTKOWIAK Artur 2188Open Mężczyzn58M 14108:0000:00:0000:52:0701:54:52.1501:54:52.15+00:59:5511:295,2
151WAJDA Rafał 2378Open Mężczyzn59M 14210:0000:00:0000:58:0801:55:38.9501:55:38.95+01:00:4211:335,2
152BERNACKA Katarzyna 2124WOLF TEAMElite Kobiet10K 1007:5000:00:0001:05:4701:55:44.6001:55:44.60+01:00:4811:345,2
153ŁABUZ Sabina 2121UNIT37Elite Kobiet11K 1107:5000:00:0000:56:4201:55:46.1501:55:46.15+01:00:4911:345,2
154BIENIASZ Bogusław 2355Open Masters Mężczyzn16M 14310:0000:00:0000:58:0901:55:53.9501:55:53.95+01:00:5711:355,2
155WEJKNIS Krzysztof 2174OCR SPORT GRIP KRZYSZTOF WEJKNISOpen Masters Mężczyzn17M 14408:0000:00:0001:06:0801:56:17.1501:56:17.15+01:01:2011:375,2
156KALETA Anna 2127Lemon TeamElite Kobiet12K 1207:5000:00:0001:01:2601:56:42.2001:56:42.20+01:01:4511:405,1
157RATAJSZCZAK Dominik 2269United RunnersOpen Mężczyzn60M 14508:3000:00:0000:49:5101:57:14.9001:57:14.90+01:02:1811:435,1
158BRODZIAK Andrzej 2409Open Masters Mężczyzn18M 14610:0000:00:0000:58:0601:57:26.8501:57:26.85+01:02:3011:445,1
159WOLAŃSKI Michał 2291Open Mężczyzn61M 14708:3000:00:0001:03:0601:57:53.0501:57:53.05+01:02:5611:475,1
160KUZNICKI Pawel 2416Open Mężczyzn62M 14810:3000:00:0000:58:3201:58:19.9501:58:19.95+01:03:2311:495,1
161PIETROWSKI Karol 2424Open Mężczyzn63M 14910:3000:00:0001:02:0401:58:20.1001:58:20.10+01:03:2311:505,1
162OLDENBURG Tim 2282Open Masters Mężczyzn19M 15008:3000:00:0000:56:1901:59:00.2001:59:00.20+01:04:0311:545,0
163KARCZYŃSKI Tomasz 2365Open Mężczyzn64M 15110:0000:00:0000:58:1702:00:06.8502:00:06.85+01:05:1012:005,0
164GONSIOR Krzysztof 2491SOCIOS SILESIAOpen Mężczyzn65M 15211:0000:00:0001:04:0802:00:21.2002:00:21.20+01:05:2412:025,0
165JANISZEWSKI Grzegorz 2018DZIADY OCRElite Masters Mężczyzn19M 15307:4000:00:0000:50:5802:00:28.2502:00:28.25+01:05:3212:025,0
166JULIKOWSKI Karol 2217POWER TRAININGOpen Mężczyzn66M 15408:1500:00:0000:56:3202:00:32.9502:00:32.95+01:05:3612:035,0
167JARZĄBEK Victoria 2099Carbon Silesia SportElite Kobiet13K 1307:5000:00:0001:01:2102:00:44.3002:00:44.30+01:05:4812:045,0
168LISIECKI Rajmund 2001BIEGOWE NYGUSYElite Masters Mężczyzn20M 15507:4500:00:0001:02:4102:01:38.4002:01:38.40+01:06:4212:094,9
169SZCZOTOK Wiktor 2156Carbon Silesia SportOpen Mężczyzn67M 15608:0000:00:0001:02:5802:01:39.5002:01:39.50+01:06:4312:094,9
170GRZECH Mateusz 2153Bestie OCR LegionowoOpen Mężczyzn68M 15708:0000:00:0001:02:5902:01:39.7502:01:39.75+01:06:4312:094,9
171SITKO Krystyna 2118SOCIOS SILESIAElite Kobiet14K 1407:5000:00:0001:05:4702:01:39.9002:01:39.90+01:06:4312:094,9
172KURAN Halina 2122WATAHAElite Kobiet15K 1507:5000:00:0001:11:2402:02:08.3502:02:08.35+01:07:1212:124,9
173MIĘSOWICZ Mirosław 2182WATAHAOpen Mężczyzn69M 15808:0000:00:0000:55:4202:02:12.2002:02:12.20+01:07:1512:134,9
174ANDRZEJCZAK Filip 2494Troskliwe MisieOpen Mężczyzn70M 15911:0000:00:0000:55:5302:02:23.9002:02:23.90+01:07:2712:144,9
175WICHEREK Mateusz 2379Open Mężczyzn71M 16010:0000:00:0000:59:3602:03:41.4502:03:41.45+01:08:4512:224,9
176SZAFRAN Jakub 2050Psychiatryk KopernikaElite Mężczyzn51M 16107:4500:00:0000:56:2002:03:55.5002:03:55.50+01:08:5912:234,8
177SZCZECH Szymon 2199Open Mężczyzn72M 16208:0000:00:0001:09:4202:04:16.6502:04:16.65+01:09:2012:254,8
178CZECHOWSKI Konrad 2237Open Mężczyzn73M 16308:0000:00:0000:55:2002:04:19.2502:04:19.25+01:09:2312:254,8
179CHODKOWSKA Patrycja 2410Open Kobiet1K 1610:3000:00:0001:02:0302:04:25.5002:04:25.50+01:09:2912:264,8
180FILIPCZAK Kamil 2412Open Masters Mężczyzn20M 16410:3000:00:0001:02:0302:04:25.5502:04:25.55+01:09:2912:264,8
181 2524  100:00:0001:06:5802:04:28.1002:04:28.10+01:09:3112:264,8
182RYBACKI Błażej 2305Obstacle Center TeamOpen Mężczyzn74M 16509:0000:00:0000:52:3002:04:30.2502:04:30.25+01:09:3412:274,8
183JANKOWSKI Dominik 2304Obstacle Center TeamOpen Masters Mężczyzn21M 16609:0000:00:0000:55:0102:04:39.9502:04:39.95+01:09:4312:274,8
184GRALEC Dariusz 2036I NEVER TURN BACKElite Masters Mężczyzn21M 16707:4500:00:0001:07:4902:04:41.5502:04:41.55+01:09:4512:284,8
185WITKOWSKI Marek 2470Biegowe Dziki OCROpen Masters Mężczyzn22M 16811:0000:00:0001:05:3702:04:57.1502:04:57.15+01:10:0012:294,8
186POLAK Jarosław 2425Open Mężczyzn75M 16910:3000:00:0001:01:4902:05:00.6502:05:00.65+01:10:0412:304,8
187TOMASZEWICZ Adam 2166Klono TeamOpen Mężczyzn76M 17008:0000:00:0001:05:5102:05:01.7502:05:01.75+01:10:0512:304,8
188SAWICKI Kacper 2094Elite Mężczyzn52M 17107:4500:00:0001:07:3002:05:12.4502:05:12.45+01:10:1612:314,8
189KRAKOWIAK Patryk 2309TGV CLUBOpen Mężczyzn77M 17209:0000:00:0001:04:1802:05:20.9502:05:20.95+01:10:2412:324,8
190KULINKOWSKI Rafal 2488Kulinkowski TeamOpen Mężczyzn78M 17311:0000:00:0001:03:4902:05:29.4002:05:29.40+01:10:3312:324,8
191MALCZEWSKI Tomasz 2279Open Mężczyzn79M 17408:3000:00:0001:02:3402:05:47.5502:05:47.55+01:10:5112:344,8
192WITKOWSKI Kuba 2074Szarki OCRElite Mężczyzn53M 17507:4500:00:0000:56:2002:06:16.7502:06:16.75+01:11:2012:374,8
193BARCZYK Łukasz 2408Open Mężczyzn80M 17610:3000:00:0000:57:5202:06:26.8502:06:26.85+01:11:3012:384,7
194GENDERA Dawid 2274Open Mężczyzn81M 17708:3000:00:0001:04:1002:07:22.3002:07:22.30+01:12:2612:444,7
195GRUBA Andrzej 2360Open Masters Mężczyzn23M 17810:0000:00:0001:04:0502:07:34.5502:07:34.55+01:12:3812:454,7
196SZYMAŃSKI Marcin 2344CrossTeam SzczecinekOpen Mężczyzn82M 17910:0000:00:0001:05:0602:07:41.2002:07:41.20+01:12:4412:464,7
197GŁUSZAK Piotr 2499Open Masters Mężczyzn24M 18011:0000:00:0001:04:0002:08:03.3002:08:03.30+01:13:0712:484,7
198SCHMIDT Paweł 2152BeFit24TeamOpen Masters Mężczyzn25M 18108:0000:00:0001:08:4902:08:04.7502:08:04.75+01:13:0812:484,7
199MAZGAJ Konrad 2246Open Mężczyzn83M 18208:1500:00:0001:11:0202:08:05.2502:08:05.25+01:13:0912:484,7
200WALCZAK Julian 2200Open Mężczyzn84M 18308:0000:00:0000:51:3802:08:15.8502:08:15.85+01:13:1912:494,7
201SAJDAK Mateusz 2221Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn85M 18408:1500:00:0001:02:4802:08:23.1002:08:23.10+01:13:2612:504,7
202CZARDYBON Dominik 2168Łowcy pierożkówOpen Mężczyzn86M 18508:0000:00:0001:00:0902:08:42.7502:08:42.75+01:13:4612:524,7
203PASIOWIEC Krzysztof 2328Open Mężczyzn87M 18609:0000:00:0000:56:3802:08:48.3002:08:48.30+01:13:5212:524,7
204JEDRASZYK Klaudia 2231Zjebki bez epkiOpen Kobiet2K 1708:1500:00:0001:09:2202:08:52.0002:08:52.00+01:13:5512:534,7
205RYBAK Paulina 2114POWER TRAININGElite Kobiet16K 1807:5000:00:0001:01:2602:08:58.5502:08:58.55+01:14:0212:534,7
206KMIECIK Justyna 2261Husaria Race Team Open Masters Kobiet1K 1908:0000:00:0002:09:11.2002:09:11.20+01:14:1412:554,6
207KMIECIK Marcin 2262Husaria Race Team Open Mężczyzn88M 18708:0000:00:0002:09:11.3502:09:11.35+01:14:1512:554,6
208RATAJCZAK Grzegorz 2197Open Masters Mężczyzn26M 18808:0000:00:0001:03:1702:09:35.4502:09:35.45+01:14:3912:574,6
209WYSOCZAŃSKI Tomek 2382Open Masters Mężczyzn27M 18910:0000:00:0001:04:0302:09:40.3502:09:40.35+01:14:4412:584,6
210MAJEWSKI Damian 2183Wilk Trenuje Family (WTF)Open Mężczyzn89M 19008:0000:00:0001:00:4102:09:50.0002:09:50.00+01:14:5312:594,6
211ŻEBROWSKI Daniel 2306POWER TRAININGOpen Mężczyzn90M 19109:0000:00:0001:03:0402:09:53.6502:09:53.65+01:14:5712:594,6
212CHOMICZ Rafał 23838EOpen Mężczyzn91M 19210:3000:00:0001:03:5902:10:04.2502:10:04.25+01:15:0813:004,6
213ZAWADZKI Jakub 23848EOpen Mężczyzn92M 19310:3000:00:0001:04:1502:10:04.8002:10:04.80+01:15:0813:004,6
214TADYCH Marcin 2445SAW TeamOpen Mężczyzn93M 19410:4500:00:0001:08:1302:10:13.5002:10:13.50+01:15:1713:014,6
215RATAJCZAK Rafał 2198Open Masters Mężczyzn28M 19508:0000:00:0001:03:1802:10:16.6502:10:16.65+01:15:2013:014,6
216CZYŻEWSKI Bartłomiej 2319Open Mężczyzn94M 19609:0000:00:0001:05:0202:10:21.2002:10:21.20+01:15:2413:024,6
217HUSAKOU Valiantsin 2444SAW TeamOpen Mężczyzn95M 19710:4500:00:0001:08:0202:10:29.5002:10:29.50+01:15:3313:024,6
218HOŁOWACZ Kamil 2362Open Mężczyzn96M 19810:0000:00:0001:03:4602:10:38.3002:10:38.30+01:15:4213:034,6
219GAŁAN Tomasz 2486kojotyOpen Masters Mężczyzn29M 19911:0000:00:0001:07:1602:10:44.4002:10:44.40+01:15:4813:044,6
220ŁUSZCZYNA Robert 2370Open Mężczyzn97M 20010:0000:00:0001:04:3002:10:46.9502:10:46.95+01:15:5013:044,6
221CHUDY Dariusz 2452Open Mężczyzn98M 20110:4500:00:0001:08:4902:10:47.1502:10:47.15+01:15:5013:044,6
222MANTHEY Paweł 2460Open Mężczyzn99M 20210:4500:00:0001:08:4902:10:51.4502:10:51.45+01:15:5513:054,6
223FISCHER Filip 2413Open Mężczyzn100M 20310:3000:00:0001:07:0702:10:54.0002:10:54.00+01:15:5713:054,6
224WAŃKOWICZ Adrian 2201Open Mężczyzn101M 20408:0000:00:0001:09:0002:11:03.7002:11:03.70+01:16:0713:064,6
225ŁĄTKA Robert 2227UNIT37Open Masters Mężczyzn30M 20508:1500:00:0001:12:4302:11:09.4002:11:09.40+01:16:1313:064,6
226RYBAK Radosław 2285Open Mężczyzn102M 20608:3000:00:0000:58:3502:11:20.8502:11:20.85+01:16:2413:084,6
227BURY Mariusz 2272Open Mężczyzn103M 20708:3000:00:0000:58:3402:11:21.1002:11:21.10+01:16:2413:084,6
228ŁANOCHA Michał 2226UNIT37Open Mężczyzn104M 20808:1500:00:0001:12:4402:11:47.8502:11:47.85+01:16:5113:104,6
229PŁACZEK Anna 2101Carbon Silesia SportElite Kobiet17K 2007:5000:00:0000:54:4902:12:12.3502:12:12.35+01:17:1613:134,5
230CHMIELEWSKI Józef 2189Open Masters Mężczyzn31M 20908:0000:00:0001:04:3402:12:31.2502:12:31.25+01:17:3513:154,5
231DĘBICKI Kamil 2357Open Mężczyzn105M 21010:0000:00:0001:05:5802:12:41.2002:12:41.20+01:17:4413:164,5
232POHLAND Paweł 2507Open Mężczyzn106M 21111:0000:00:0001:01:3402:13:10.2502:13:10.25+01:18:1413:194,5
233FEDYCKI Mariusz 2358Open Mężczyzn107M 21210:0000:00:0001:05:4202:13:16.7002:13:16.70+01:18:2013:194,5
234JAGLIŃSKI Rafał 2363Open Mężczyzn108M 21310:0000:00:0001:01:2602:13:21.1002:13:21.10+01:18:2413:204,5
235LATOSI Adrian 2244Open Masters Mężczyzn32M 21408:1500:00:0001:10:5302:13:50.8002:13:50.80+01:18:5413:234,5
236ZAJĄC Paweł 2487kojotyOpen Mężczyzn109M 21511:0000:00:0001:12:4502:14:52.4502:14:52.45+01:19:5613:294,4
237KAŹMIERCZAK Daniel 2502Open Mężczyzn110M 21611:0000:00:0000:54:0902:14:54.4502:14:54.45+01:19:5813:294,4
238SIMON Adam 2391Husaria Race Team Open Mężczyzn111M 21710:3000:00:0001:09:0702:15:02.7502:15:02.75+01:20:0613:304,4
239KŁYK Łukasz 2390Husaria Race Team Open Mężczyzn112M 21810:3000:00:0001:09:1002:15:02.9502:15:02.95+01:20:0613:304,4
240BIELICKI Paweł 2498Open Mężczyzn113M 21911:0000:00:0000:54:1002:15:14.4502:15:14.45+01:20:1813:314,4
241ŚLIFIŃSKI Patryk 2374Open Mężczyzn114M 22010:0000:00:0001:05:2102:15:38.5002:15:38.50+01:20:4213:334,4
242KACZMAREK Arkadiusz 2515Open Mężczyzn115M 22111:0000:00:0001:11:5402:16:13.6502:16:13.65+01:21:1713:374,4
243KOTALA Arkadiusz 2415Open Mężczyzn116M 22210:3000:00:0001:01:4102:16:30.6502:16:30.65+01:21:3413:394,4
244KLINOWSKI Andrzej 2264Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn117M 22308:3000:00:0001:07:4502:16:51.9502:16:51.95+01:21:5513:414,4
245MALCZEWSKI Tomasz 2220RAJSPORT ACTIVEOpen Mężczyzn118M 22408:1500:00:0001:14:1002:16:58.4002:16:58.40+01:22:0213:414,4
246WIECZOREK Krzysztof 2463Open Mężczyzn119M 22510:4500:00:0001:07:3202:17:03.9002:17:03.90+01:22:0713:424,4
247KWIATKOWSKI Mateusz 2417Open Mężczyzn120M 22610:3000:00:0001:10:5102:17:30.2002:17:30.20+01:22:3313:454,4
248BOIŃSKA Agnieszka 2184WOLF TEAMOpen Masters Kobiet2K 2108:0000:00:0001:10:0602:17:31.6502:17:31.65+01:22:3513:454,4
249SŁABASZEWSKI Kamil 2257HARPAGAN BEASTOpen Mężczyzn121M 22708:3000:00:0001:11:4002:17:38.6502:17:38.65+01:22:4213:454,4
250NIEDZIELA Sebastian 2256HARPAGAN BEASTOpen Mężczyzn122M 22808:3000:00:0001:11:4102:17:50.9502:17:50.95+01:22:5413:474,4
251HUBERT Artur 2455Open Masters Mężczyzn33M 22910:4500:00:0001:09:1902:17:52.6502:17:52.65+01:22:5613:474,4
252STEFAŃSKI Łukasz 2462Open Mężczyzn123M 23010:4500:00:0001:09:1902:17:57.1002:17:57.10+01:23:0013:474,3
253ZALEWSKI Sebastian 2514Open Mężczyzn124M 23111:0000:00:0001:12:0902:18:56.9502:18:56.95+01:24:0013:534,3
254SERÓWKA Jakub 2373Open Mężczyzn125M 23210:0000:00:0001:03:5902:19:01.5502:19:01.55+01:24:0513:544,3
255SZPYRA Darek 2377Open Mężczyzn126M 23310:0000:00:0001:05:2302:19:04.1502:19:04.15+01:24:0713:544,3
256TRĘDA Cezary 2393Janusze Błotnych Biegów Open Mężczyzn127M 23410:3000:00:0001:14:0202:19:06.8002:19:06.80+01:24:1013:544,3
257MUSIAŁ Robert 2505Open Mężczyzn128M 23511:0000:00:0001:08:1002:19:28.0002:19:28.00+01:24:3113:564,3
258WITKOWSKI Arkadiusz 2208BRYGIERY OCROpen Mężczyzn129M 23608:1500:00:0001:14:0902:19:39.1502:19:39.15+01:24:4213:574,3
259JAŚKIEWICZ Krzysztof 2500Open Masters Mężczyzn34M 23711:0000:00:0001:09:1802:20:17.7502:20:17.75+01:25:2114:014,3
260KRZYŻANOWSKI Julian 2399POWER TRAININGOpen Mężczyzn130M 23810:0000:00:0001:00:2402:20:59.8502:20:59.85+01:26:0314:054,3
261RESPONDEK Leszek 2038Klono TeamElite Masters Mężczyzn22M 23907:4500:00:0001:25:2402:21:05.2002:21:05.20+01:26:0814:064,3
262MŁYNARCZAK Jakub 2419Open Masters Mężczyzn35M 24010:3000:00:0001:10:3802:21:30.2002:21:30.20+01:26:3314:094,2
263MŁYNARCZAK Karolina 2420Open Masters Kobiet3K 2210:3000:00:0001:10:4002:21:30.3002:21:30.30+01:26:3414:094,2
264JASIŃSKI Jacek 2171Łowcy pierożkówOpen Mężczyzn131M 24108:0000:00:0001:15:3802:21:34.4502:21:34.45+01:26:3814:094,2
265SĘK Dariusz 2461Open Masters Mężczyzn36M 24210:4500:00:0001:10:1202:21:51.0502:21:51.05+01:26:5414:114,2
266KUTYŁA Marek 2504Open Mężczyzn132M 24311:0000:00:0001:09:5202:22:00.0502:22:00.05+01:27:0314:124,2
267GIETKO Piotr 2454Open Masters Mężczyzn37M 24410:4500:00:0001:10:2302:22:00.2002:22:00.20+01:27:0314:124,2
268NOWAK Piotr 2372Open Mężczyzn133M 24510:0000:00:0001:18:1002:22:38.4002:22:38.40+01:27:4214:154,2
269LEWANDOWSKI Jarosław 2369Open Mężczyzn134M 24610:0000:00:0001:04:5602:23:03.1502:23:03.15+01:28:0614:184,2
270WUCZKO Dariusz 2381Open Mężczyzn135M 24710:0000:00:0001:05:2002:23:03.3002:23:03.30+01:28:0714:184,2
271KWILIŃSKA Weronika 2278Open Kobiet3K 2308:3000:00:0001:19:3302:23:03.7502:23:03.75+01:28:0714:184,2
272KANCIRUK Paweł 2520Open Mężczyzn136M 24808:3000:00:0001:11:0302:23:14.3502:23:14.35+01:28:1814:194,2
273ZAJĄC Magdalena 2464Open Kobiet4K 2410:4500:00:0001:12:5802:23:54.4002:23:54.40+01:28:5814:234,2
274TUTAJ Jakub 2077UNIT37Elite Masters Mężczyzn23M 24907:4500:00:0001:03:5902:24:00.9002:24:00.90+01:29:0414:244,2
275KULCZAK Paweł 2277Open Masters Mężczyzn38M 25008:3000:00:0001:06:2202:24:06.4502:24:06.45+01:29:1014:244,2
276KOKOTEK Alicja 2351Runmageddonowe Świry Open Kobiet5K 2510:0000:00:0001:11:0702:24:09.5502:24:09.55+01:29:1314:244,2
277LIBERADZKI Marcin 2385Athletic ApolloOpen Masters Mężczyzn39M 25110:3000:00:0001:15:4102:24:11.7502:24:11.75+01:29:1514:254,2
278SEŃ Agata 2286Open Kobiet6K 2608:3000:00:0001:15:2602:24:49.6002:24:49.60+01:29:5314:284,1
279MIZGIER Filip 2478Ekipa z ogórka!Open Mężczyzn137M 25211:0000:00:0001:11:4502:24:57.9502:24:57.95+01:30:0114:294,1
280DUSZCZAK Bartosz 2476Ekipa z ogórka!Open Mężczyzn138M 25311:0000:00:0001:11:5602:25:17.5502:25:17.55+01:30:2114:314,1
281ROBAK Sylwester 2427Open Mężczyzn139M 25410:3000:00:0001:08:3402:25:27.0002:25:27.00+01:30:3014:324,1
282KRAJEWSKI Michał 2204BRYGIERY OCROpen Mężczyzn140M 25508:1500:00:0001:08:4202:25:56.7502:25:56.75+01:31:0014:354,1
283DYOLOG Sergiy 2320Open Mężczyzn141M 25609:0000:00:0001:07:0102:25:57.3002:25:57.30+01:31:0114:354,1
284POLUS Piotr Peter 2400POWER TRAININGOpen Mężczyzn142M 25708:3000:00:0001:13:1802:26:12.1002:26:12.10+01:31:1514:374,1
285TROJAN Anna 2096BeFit24TeamElite Masters Kobiet1K 2707:5000:00:0001:03:4802:26:12.8502:26:12.85+01:31:1614:374,1
286MIZGIER Krzysztof 2479Ekipa z ogórka!Open Mężczyzn143M 25811:0000:00:0001:11:5102:26:38.8502:26:38.85+01:31:4214:394,1
287SERKIS Małgorzata 2331Open Masters Kobiet4K 2809:0000:00:0001:18:5702:26:48.1002:26:48.10+01:31:5114:404,1
287GUZDEK Jolanta 2296Dziadek i wnukiOpen Kobiet7K 2809:0000:00:0001:19:2802:26:48.1002:26:48.10+01:31:5114:404,1
289MADAJCZAK Weronika 2477Ekipa z ogórka!Open Kobiet8K 3011:0000:00:0001:11:5502:26:52.3002:26:52.30+01:31:5614:414,1
290GASIOR Rafał 2191Open Mężczyzn144M 25908:0000:00:0001:09:5602:27:19.2502:27:19.25+01:32:2314:434,1
291BANASZEK Tomasz 2187Open Mężczyzn145M 26008:0000:00:0001:10:0902:27:28.3002:27:28.30+01:32:3214:444,1
292CZUBAŁA Jakub 2475Ekipa z ogórka!Open Mężczyzn146M 26111:0000:00:0001:11:5902:27:33.4502:27:33.45+01:32:3714:454,1
293TRZASKALIK Ireneusz 2517Open Masters Mężczyzn40M 26208:1500:00:0001:12:5802:27:35.3002:27:35.30+01:32:3914:454,1
294WÓJCICKA Anna 2260HELL'S HEAVEN SZCZECIN Open Kobiet9K 3108:1500:00:0001:16:4602:28:05.2502:28:05.25+01:33:0914:484,1
295LEWANDOWSKA Anna 2259HELL'S HEAVEN SZCZECIN Open Masters Kobiet5K 3208:1500:00:0001:16:4602:28:05.3002:28:05.30+01:33:0914:484,1
296KULIGOWSKA Małgorzata 2108Fit & More RybnikElite Masters Kobiet2K 3307:5000:00:0000:55:4802:28:11.1502:28:11.15+01:33:1414:494,0
297SZPAKOWSKI Jacek 2481EXTREME WAYSOpen Mężczyzn147M 26311:0000:00:0001:07:0202:28:25.1502:28:25.15+01:33:2814:504,0
298KOSIŃSKI Tomasz 2480EXTREME WAYSOpen Mężczyzn148M 26411:0000:00:0001:07:4502:28:34.2502:28:34.25+01:33:3814:514,0
299KRAWCZAK Emil 2490PWPW S.A.Open Mężczyzn149M 26511:0000:00:0001:07:5902:28:34.7002:28:34.70+01:33:3814:514,0
300BRZESKA Ewa 2258HELL'S HEAVEN SZCZECIN Open Kobiet10K 3408:1500:00:0001:16:5002:28:55.4502:28:55.45+01:33:5914:534,0
301BŁASIŃSKI Piotr 2236Open Masters Mężczyzn41M 26608:1500:00:0001:14:0702:28:55.8502:28:55.85+01:33:5914:534,0
302ZAGRODZKA Magdalena 2103Carbon Silesia SportElite Kobiet18K 3507:5000:00:0001:30:2102:29:49.9002:29:49.90+01:34:5314:584,0
303LEWANDOWSKI Przemysław 2394Nie W Szczepionkę TeamOpen Masters Mężczyzn42M 26710:3000:00:0001:17:4202:30:01.7002:30:01.70+01:35:0515:004,0
304SZOSTEK Patrycja 2395Nie W Szczepionkę TeamOpen Kobiet11K 3610:3000:00:0001:17:4202:30:03.0502:30:03.05+01:35:0615:004,0
305WIDUCH Ryszard 2380Open Masters Mężczyzn43M 26810:0000:00:0001:18:2402:30:10.1002:30:10.10+01:35:1315:014,0
306GAJDAMOWICZ Beata 2359Open Kobiet12K 3710:0000:00:0001:20:4602:30:23.2502:30:23.25+01:35:2715:024,0
307SZLĘZAK Mateusz 2376Open Mężczyzn150M 26910:0000:00:0001:20:4602:30:24.0502:30:24.05+01:35:2715:024,0
308GUMIELA Adam 2489Melvit teamOpen Mężczyzn151M 27011:0000:00:0001:03:3802:31:16.2502:31:16.25+01:36:2015:074,0
309STOSIK Krzysztof 2375Open Mężczyzn152M 27110:0000:00:0001:19:3402:31:17.1502:31:17.15+01:36:2015:074,0
310HILLER Fabian 2361Open Mężczyzn153M 27210:0000:00:0001:19:3402:31:17.4502:31:17.45+01:36:2115:074,0
311PODDĘBNIAK Małgorzata 2206BRYGIERY OCROpen Kobiet13K 3808:1500:00:0001:14:1102:31:41.9502:31:41.95+01:36:4515:104,0
312ANDRYCH Mateusz 2233Open Mężczyzn154M 27308:1500:00:0001:14:2602:31:42.3002:31:42.30+01:36:4615:104,0
313BUDEK Weronika 2318Open Kobiet14K 3909:0000:00:0001:15:5802:31:43.3002:31:43.30+01:36:4715:104,0
314OLĘDZKI Marcin 2423Open Mężczyzn155M 27410:3000:00:0001:17:5902:32:18.8002:32:18.80+01:37:2215:133,9
315BILYI Dmytro 2316Open Mężczyzn156M 27509:0000:00:0001:17:4502:32:27.3002:32:27.30+01:37:3115:143,9
315SZELĄG Sebastian 2333Open Mężczyzn156M 27509:0000:00:0001:17:4502:32:27.3002:32:27.30+01:37:3115:143,9
317ABRAMCZYK Bernard 2521Open Mężczyzn158M 27710:0000:00:0001:20:1002:33:25.1502:33:25.15+01:38:2815:203,9
318FILAS Rafał 2321Open Mężczyzn159M 27809:0000:00:0001:15:5802:34:01.9502:34:01.95+01:39:0515:243,9
319KLIK Paweł 2366Open Mężczyzn160M 27910:0000:00:0001:20:4802:34:24.9502:34:24.95+01:39:2815:263,9
320STANEK Jakub 2288Open Mężczyzn161M 28008:3000:00:0001:01:2702:34:40.2502:34:40.25+01:39:4415:283,9
321KWIATKOWSKA Daria 2205BRYGIERY OCROpen Kobiet15K 4008:1500:00:0001:24:3602:35:48.5002:35:48.50+01:40:5215:343,9
322PONSKI Cezary 2330Open Mężczyzn162M 28110:3000:00:0001:14:3002:35:59.7502:35:59.75+01:41:0315:353,8
323ŁYŻWA Stanisław 2195Open Mężczyzn163M 28208:0000:00:0001:16:3102:36:00.3002:36:00.30+01:41:0415:363,8
324BARAN Konrad 2203BRYGIERY OCROpen Mężczyzn164M 28308:1500:00:0001:24:0802:36:09.4002:36:09.40+01:41:1315:363,8
325KOWALCZYK Tomasz 2324Open Mężczyzn165M 28410:3000:00:0001:14:3102:36:14.7502:36:14.75+01:41:1815:373,8
326SASINOWSKI Krzysztof 2207BRYGIERY OCROpen Mężczyzn166M 28508:1500:00:0001:16:1902:36:32.3502:36:32.35+01:41:3615:393,8
327KRAUSE Magda 2352SiusiakiOpen Kobiet16K 4109:0000:00:0001:20:5202:36:32.7002:36:32.70+01:41:3615:393,8
328KARBOWSKA Karolina 2364Open Kobiet17K 4209:0000:00:0001:20:5202:36:32.8002:36:32.80+01:41:3615:393,8
329MANIA Piotr 2310TGV CLUBOpen Mężczyzn167M 28609:0000:00:0001:19:5202:36:35.0502:36:35.05+01:41:3815:393,8
330BUCZYNSKI Dariusz 2271Open Mężczyzn168M 28708:3000:00:0001:19:4102:36:49.8002:36:49.80+01:41:5315:403,8
331BONIAKOWSKA Ilona 2317Open Kobiet18K 4309:0000:00:0001:16:5202:36:53.6002:36:53.60+01:41:5715:413,8
332MIŚKIEWICZ Konrad 2325Open Mężczyzn169M 28809:0000:00:0001:16:4702:36:53.8002:36:53.80+01:41:5715:413,8
333MOLKA Kamil 2371Open Mężczyzn170M 28910:0000:00:0001:19:3802:36:55.3002:36:55.30+01:41:5915:413,8
334FEDEŃCZAK Rafał 2342Chłopaki z PomorzaOpen Mężczyzn171M 29010:0000:00:0001:19:3802:36:55.8002:36:55.80+01:41:5915:413,8
335PACEK Kuba 2327Open Mężczyzn172M 29109:0000:00:0001:15:5402:38:56.2002:38:56.20+01:43:5915:533,8
336MRÓZ Dawid 2326Open Mężczyzn173M 29209:0000:00:0001:15:5502:38:56.4002:38:56.40+01:44:0015:533,8
337CERAJEWSKA Hanna 2230Zjebki bez epkiOpen Kobiet19K 4408:1500:00:0001:24:0302:38:58.8002:38:58.80+01:44:0215:533,8
338MAJEWSKA Nicola 2232Zjebki bez epkiOpen Kobiet20K 4508:1500:00:0001:17:1002:39:01.6502:39:01.65+01:44:0515:543,8
339PECIAK Kamil 2329Open Mężczyzn174M 29309:0000:00:0001:04:2802:39:13.7002:39:13.70+01:44:1715:553,8
340WAŻNY Łukasz 2289Open Mężczyzn175M 29408:3000:00:0001:15:2502:39:51.4502:39:51.45+01:44:5515:593,8
341LASZCZYK Julia 2446SzturmOpen Kobiet21K 4610:4500:00:0001:22:3302:39:51.9502:39:51.95+01:44:5515:593,8
342ROCHALSKI Kamil 2447SzturmOpen Mężczyzn176M 29510:4500:00:0001:23:5802:40:35.7502:40:35.75+01:45:3916:033,7
343ZADROŻNY Krzysztof 2485Klub Biegacza RTV EURO AGDOpen Mężczyzn177M 29611:0000:00:0001:24:5102:44:34.7002:44:34.70+01:49:3816:273,6
344OBUDZIŃSKA Monika 2472CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓWOpen Masters Kobiet6K 4711:0000:00:0001:25:4002:44:34.7502:44:34.75+01:49:3816:273,6
345OBUDZIŃSKI Marcin 2473CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓWOpen Masters Mężczyzn44M 29711:0000:00:0001:25:0802:44:34.8002:44:34.80+01:49:3816:273,6
346ZADROŻNA Olga 2474CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓWOpen Kobiet22K 4811:0000:00:0001:25:3902:44:35.0002:44:35.00+01:49:3816:273,6
347KLIMEK Paulina 2414Open Kobiet23K 4910:3000:00:0001:20:3202:44:46.7002:44:46.70+01:49:5016:283,6
348KUCZBORSKI Jacek 2459Open Mężczyzn178M 29810:3000:00:0001:20:3202:44:47.1002:44:47.10+01:49:5016:283,6
349PIOTROWSKI Jerzy 2350Obstacle Center TeamOpen Masters Mężczyzn45M 29910:0000:00:0001:21:3002:45:09.9502:45:09.95+01:50:1316:303,6
350JOP Mateusz 2322Open Mężczyzn179M 30009:0000:00:0001:07:1202:45:49.3502:45:49.35+01:50:5316:343,6
351STEFAN Grzegorz 2341Carbon Silesia SportOpen Masters Mężczyzn46M 30110:0000:00:0001:25:3602:47:00.4502:47:00.45+01:52:0416:423,6
352JOCHEMSKI Mikołaj 2276Open Mężczyzn180M 30208:3000:00:0001:23:4102:47:10.8502:47:10.85+01:52:1416:433,6
353JOCHEMSKA Karolina 2275Open Kobiet24K 5008:3000:00:0001:23:4102:47:11.2502:47:11.25+01:52:1516:433,6
354PRZYBYTEK Sławomir 2426Open Masters Mężczyzn47M 30310:3000:00:0001:28:1202:48:16.6002:48:16.60+01:53:2016:493,6
355AUGUŚCIK Marcin 2234Open Mężczyzn181M 30408:1500:00:0001:31:5802:48:16.9502:48:16.95+01:53:2016:493,6
356MATKOWSKA Martyna 2280Open Kobiet25K 5108:3000:00:0001:27:5702:49:23.6002:49:23.60+01:54:2716:563,5
357PŁAZA Artur 2283Open Mężczyzn182M 30508:3000:00:0001:27:5802:49:24.2502:49:24.25+01:54:2816:563,5
358WIŚNIEWSKA Katarzyna 2290Open Kobiet26K 5208:3000:00:0001:27:5602:49:24.6002:49:24.60+01:54:2816:563,5
359BAJSAROWICZ Marta 2104Dragon RunnersElite Kobiet19K 5307:5000:00:0001:45:2902:50:13.2002:50:13.20+01:55:1617:013,5
360PIETRAS Mariola 2155Carbon Silesia SportOpen Kobiet27K 5408:0000:00:0001:26:0402:51:21.9502:51:21.95+01:56:2517:083,5
361LEISZNER Izabela 2154Carbon Silesia SportOpen Kobiet28K 5508:0000:00:0001:26:3602:51:22.0502:51:22.05+01:56:2517:083,5
361MAJOWSKI Michał 2009Carbon Silesia SportOpen Mężczyzn183M 30608:0000:00:0001:34:2102:51:22.0502:51:22.05+01:56:2517:083,5
363HADRIAN Szymon 2007Carbon Silesia SportOpen Mężczyzn184M 30708:0000:00:0001:34:2202:51:22.9502:51:22.95+01:56:2617:083,5
364KOTAS Patrycja 2307Runmageddonowe Świry Open Kobiet29K 5610:0000:00:0001:31:2002:52:19.0502:52:19.05+01:57:2217:133,5
365OWCZAREK Adam 2176Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn185M 30808:0000:00:0001:29:2002:53:08.1502:53:08.15+01:58:1117:183,5
366 2525  200:00:0001:40:0102:53:18.7502:53:18.75+01:58:2217:193,5
367 2526  300:00:0001:40:0402:53:59.5002:53:59.50+01:59:0317:233,4
368LECH Rafał 2430CSS SZAFAOpen Mężczyzn186M 30910:4500:00:0001:34:3202:54:28.6002:54:28.60+01:59:3217:263,4
369SEROCKA Basia 2433CSS SZAFAOpen Kobiet30K 5710:4500:00:0001:34:3302:54:29.1502:54:29.15+01:59:3217:263,4
370PIANKOWSKA Marta 2432CSS SZAFAOpen Kobiet31K 5810:4500:00:0001:34:3302:54:30.0502:54:30.05+01:59:3317:273,4
371NAPIERAJ Katarzyna 2100Carbon Silesia SportElite Kobiet20K 5907:5000:00:0001:45:2902:54:36.9002:54:36.90+01:59:4017:273,4
372NOWIŃSKI Paweł 2506Open Mężczyzn187M 31011:0000:00:0001:36:4102:55:02.5002:55:02.50+02:00:0617:303,4
373MADEJAK Anna 2245Open Kobiet32K 6008:1500:00:0001:31:5802:55:05.5002:55:05.50+02:00:0917:303,4
374NURKIEWICZ Szymon 2349MilfHuntersOpen Mężczyzn188M 31110:0000:00:0001:21:3302:55:12.4502:55:12.45+02:00:1617:313,4
375AMBROŻY Łukasz 2347MILF HuntersOpen Mężczyzn189M 31210:0000:00:0001:21:3102:55:12.7502:55:12.75+02:00:1617:313,4
376TURZYŃSKI Maciek 2345Gladiators by RMF4RTOpen Mężczyzn190M 31310:0000:00:0001:21:3202:55:13.2502:55:13.25+02:00:1717:313,4
377MALARCZYK Maciej 2348MilfHuntersOpen Mężczyzn191M 31410:0000:00:0001:21:2902:55:13.5502:55:13.55+02:00:1717:313,4
378PACZKOWSKI Tomasz 2265Runmageddonowe Świry Open Masters Mężczyzn48M 31508:3000:00:0001:22:5402:55:16.6502:55:16.65+02:00:2017:313,4
379DANEK Mariusz 2273Open Mężczyzn192M 31608:3000:00:0001:28:2102:55:49.9502:55:49.95+02:00:5317:343,4
380GAWEŁ Małgorzata 2339Carbon Silesia SportOpen Kobiet33K 6110:0000:00:0001:38:2302:56:52.2002:56:52.20+02:01:5517:413,4
381KOWALSKI Mateusz 2293Dirty SparrowsOpen Mężczyzn193M 31709:0000:00:0001:28:3202:57:02.0002:57:02.00+02:02:0517:423,4
382LATUSEK Wioletta 2340Carbon Silesia SportOpen Kobiet34K 6210:0000:00:0001:38:3302:59:28.8502:59:28.85+02:04:3217:563,3
383WOŹNIAK Marcin 2338Open Mężczyzn194M 31809:0000:00:0001:29:2702:59:39.8002:59:39.80+02:04:4317:573,3
384MULLER Rafał 2151BeFit24TeamOpen Mężczyzn195M 31908:0000:00:0001:12:1003:01:22.0003:01:22.00+02:06:2518:083,3
385SAK Cezary 2209CzakiSport.blogspot.comOpen Mężczyzn196M 32008:1500:00:0001:33:3903:01:47.8503:01:47.85+02:06:5118:103,3
386URBANOWICZ Magdalena 2210CzakiSport.blogspot.comOpen Kobiet35K 6308:1500:00:0001:33:5603:01:48.8003:01:48.80+02:06:5218:103,3
387BIAŁKOWSKI Bartosz 2314Open Mężczyzn197M 32109:0000:00:0001:22:3703:01:49.9003:01:49.90+02:06:5318:103,3
388ŚLĘCZKOWSKI Błażej 2449Warriors ŁódźOpen Mężczyzn198M 32210:3000:00:0001:32:1103:02:11.8503:02:11.85+02:07:1518:133,3
389SYKUŁA Maciej 2332Open Mężczyzn199M 32309:0000:00:0001:26:0803:02:32.1503:02:32.15+02:07:3518:153,3
390MOCEK Bartosz 2421Open Mężczyzn200M 32410:3000:00:0001:25:0703:02:43.0503:02:43.05+02:07:4618:163,3
391SKRZYPCZAK Karol 2388BOMBELMENIOpen Mężczyzn201M 32510:3000:00:0001:25:0203:02:43.1503:02:43.15+02:07:4618:163,3
392MOKSIK Agnieszka 2389Fit & More RybnikOpen Masters Kobiet7K 6409:0000:00:0001:33:2203:03:47.3503:03:47.35+02:08:5118:223,3
393SKUPIEŃ Lech 2287Open Mężczyzn202M 32609:0000:00:0001:33:2103:03:47.5503:03:47.55+02:08:5118:223,3
394MOKSIK Jan 2031Fit & More RybnikOpen Masters Mężczyzn49M 32709:0000:00:0001:33:2103:03:47.8003:03:47.80+02:08:5118:223,3
395FURMAŃCZUK Mateusz 2299Gladiators by RMF4RTOpen Mężczyzn203M 32809:0000:00:0001:37:5303:04:13.2503:04:13.25+02:09:1718:253,3
396STĘPIEŃ Krzysztof 2303Monkeys' TeamOpen Masters Mężczyzn50M 32909:0000:00:0001:37:2603:04:14.6503:04:14.65+02:09:1818:253,3
397SKOKOWSKA Anna 2295Dynamic Strong GnieznoOpen Kobiet36K 6509:0000:00:0001:28:3603:04:47.6503:04:47.65+02:09:5118:283,2
398KOLASIŃSKI Jakub 2292Dirty SparrowsOpen Mężczyzn204M 33009:0000:00:0001:28:3603:04:49.6503:04:49.65+02:09:5318:283,2
399HANDZLIK Barbara 2254DENISTEAMOpen Masters Kobiet8K 6608:3000:00:0001:44:3603:05:29.0003:05:29.00+02:10:3218:323,2
400NIKIEL Dariusz 2294Dirty SparrowsOpen Masters Mężczyzn51M 33109:0000:00:0001:29:2203:05:40.2503:05:40.25+02:10:4418:343,2
401SZOKALAK Milena 2218Psychiatryk KopernikaOpen Kobiet37K 6708:1500:00:0001:28:4203:05:45.6503:05:45.65+02:10:4918:343,2
402HANDZLIK Tomasz 2255DENISTEAMOpen Masters Mężczyzn52M 33208:3000:00:0001:44:3903:06:13.3503:06:13.35+02:11:1718:373,2
403REDEK Damian 2164Husaria Race Team Open Mężczyzn205M 33308:0000:00:0001:27:3603:06:39.4003:06:39.40+02:11:4318:393,2
404KOWALIK Karol 2193Open Mężczyzn206M 33408:0000:00:0001:28:1203:06:39.9003:06:39.90+02:11:4318:393,2
405ZASADOWSKA Justyna 2253BIEGOWE NYGUSYOpen Masters Kobiet9K 6808:0000:00:0001:34:1603:07:54.3003:07:54.30+02:12:5818:473,2
406KUCZKOWSKA Marta 2106Ex TeamElite Kobiet21K 6907:5000:00:0001:36:1403:08:54.4003:08:54.40+02:13:5818:533,2
407WITKOWSKI Paweł 2337Open Mężczyzn207M 33509:0000:00:0001:26:1703:08:58.7503:08:58.75+02:14:0218:533,2
408WITKOWSKA Anna 2336Open Kobiet38K 7009:0000:00:0001:26:1703:08:59.4003:08:59.40+02:14:0318:533,2
409BRĄCZYK Ewa 2356Open Kobiet39K 7109:0000:00:0001:26:1803:08:59.4503:08:59.45+02:14:0318:533,2
410KOIS Mateusz 2367Open Mężczyzn208M 33609:0000:00:0001:26:2003:08:59.7503:08:59.75+02:14:0318:533,2
411GORZEŃ Krzysztof 2170Łowcy pierożkówOpen Mężczyzn209M 33708:0000:00:0001:31:0703:09:00.9503:09:00.95+02:14:0418:543,2
412MICHALCZYK Patryk 2173Łowcy pierożkówOpen Mężczyzn210M 33808:0000:00:0001:31:0403:09:01.3003:09:01.30+02:14:0518:543,2
413MATRACKA Magdalena 2404Runmageddonowe Świry Open Kobiet40K 7210:3000:00:0001:36:2803:09:15.8503:09:15.85+02:14:1918:553,2
414CZERNIKOWSKI Daniel 2403Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn211M 33910:3000:00:0001:36:2703:09:15.9003:09:15.90+02:14:1918:553,2
415WILCZEK Lukasz 2308SOCIOS SILESIAOpen Mężczyzn212M 34009:0000:00:0001:27:1203:09:26.6003:09:26.60+02:14:3018:563,2
416WÓJCIK Rafał 2219Psychiatryk KopernikaOpen Mężczyzn213M 34108:1500:00:0001:30:0303:11:24.7503:11:24.75+02:16:2819:083,1
417CHODORSKI Łukasz 2222SiusiakiOpen Mężczyzn214M 34208:1500:00:0001:30:0403:11:24.9003:11:24.90+02:16:2819:083,1
418WIELGAT-KOJDECKA Magdalena 2102Carbon Silesia SportElite Kobiet22K 7307:5000:00:0001:31:5203:12:05.5503:12:05.55+02:17:0919:123,1
419BAGROWSKA Agata 2396OSPRO Ninja TeamOpen Kobiet41K 7410:3000:00:0001:28:0903:13:25.7003:13:25.70+02:18:2919:203,1
420RYCHLEWSKI Wojciech 2398OSPRO Ninja TeamOpen Mężczyzn215M 34310:3000:00:0001:28:2903:13:27.9503:13:27.95+02:18:3119:203,1
421WAWRZYNIAK Monika 2428Open Kobiet42K 7510:3000:00:0001:28:2303:13:57.7503:13:57.75+02:19:0119:233,1
422KITALA Radosław 2495Wilk Trenuje Family (WTF)Open Mężczyzn216M 34410:3000:00:0001:34:2403:13:58.6003:13:58.60+02:19:0219:233,1
423MĘDELEWSKI Paweł 2519Open Mężczyzn217M 34510:3000:00:0001:34:2403:13:58.8503:13:58.85+02:19:0219:233,1
424ROGUSKI Rafał 2406Wilk Trenuje Family (WTF)Open Mężczyzn218M 34610:3000:00:0001:34:3203:14:30.4503:14:30.45+02:19:3419:273,1
425ROGUSKA Kasia 2407WTF Wielcy trenerzy fantastycznościOpen Kobiet43K 7610:3000:00:0001:34:3103:14:31.2503:14:31.25+02:19:3519:273,1
426KAMIŃSKA Justyna 2523Open Kobiet44K 7709:0000:00:0001:28:3203:16:27.1503:16:27.15+02:21:3019:383,1
427NARÓG Aleksandra 2247Open Kobiet45K 7808:1500:00:0001:42:5903:17:32.5503:17:32.55+02:22:3619:453,0
428SUZIN Nikodem 2402RaZoR Racing TeamOpen Mężczyzn219M 34710:3000:00:0001:23:0403:18:39.3503:18:39.35+02:23:4319:513,0
429PIKALA Natalia 2401RaZoR Racing TeamOpen Kobiet46K 7910:3000:00:0001:23:0003:18:40.0003:18:40.00+02:23:4319:523,0
430KITA Grzegorz 2323Open Masters Mężczyzn53M 34809:0000:00:0001:33:5403:18:41.0503:18:41.05+02:23:4419:523,0
431DOLIBÓG Ewa 2169Łowcy pierożkówOpen Kobiet47K 8008:0000:00:0001:31:1103:19:02.9503:19:02.95+02:24:0619:543,0
432GAŃKO Karolina 2111Obstacle Center TeamElite Kobiet23K 8107:5000:00:0001:49:5003:21:50.8003:21:50.80+02:26:5420:113,0
433NOWAK Natalia 2228UNIT37Open Kobiet48K 8208:1500:00:0001:42:0003:21:57.7503:21:57.75+02:27:0120:113,0
434KOŁPA Łukasz 2225UNIT37Open Mężczyzn220M 34908:1500:00:0001:41:4303:21:57.8003:21:57.80+02:27:0120:113,0
434ORLIŃSKI Artur 2229UNIT37Open Mężczyzn220M 34908:1500:00:0001:41:5503:21:57.8003:21:57.80+02:27:0120:113,0
434BERNADY Magdalena 2224UNIT37Open Kobiet49K 8308:1500:00:0001:42:0203:21:57.8003:21:57.80+02:27:0120:113,0
437KONIECZNA Żaneta 2456Open Kobiet50K 8410:4500:00:0001:36:5003:23:15.0003:23:15.00+02:28:1820:193,0
438PODGÓRSKI Michał 2443Psychiatryk KopernikaOpen Mężczyzn222M 35110:4500:00:0001:36:5203:23:15.3003:23:15.30+02:28:1920:193,0
439JANIAK Łukasz 2387Biegające ChloryOpen Mężczyzn223M 35210:3000:00:0001:34:1603:23:29.9503:23:29.95+02:28:3320:202,9
440BIAŁOBŁOCKI Kacper 2386Biegające ChloryOpen Mężczyzn224M 35310:3000:00:0001:34:1403:23:30.4503:23:30.45+02:28:3420:212,9
441BIEDALAK Krzysztof 2315Open Mężczyzn225M 35409:0000:00:0001:26:5803:26:01.8503:26:01.85+02:31:0520:362,9
442SKOWROŃSKA Maja 2435Flying RunnersOpen Kobiet51K 8510:4500:00:0001:48:3203:26:28.4503:26:28.45+02:31:3220:382,9
443GAWRON Monika 2453Open Kobiet52K 8610:4500:00:0001:48:3703:26:28.6503:26:28.65+02:31:3220:382,9
444MATYSZKIEWICZ Agnieszka 2434Flying RunnersOpen Masters Kobiet10K 8710:4500:00:0001:49:0603:26:28.8503:26:28.85+02:31:3220:382,9
445GILARSKA Marta 2098BIEGOWE NYGUSYElite Kobiet24K 8807:5000:00:0001:53:5103:27:12.6503:27:12.65+02:32:1620:432,9
446MOSTOWSKI Radosław 2180Warriors ŁódźOpen Mężczyzn226M 35508:0000:00:0001:54:5703:29:27.4503:29:27.45+02:34:3120:562,9
447MIERZICKI Marcel 2175POWER TRAININGOpen Mężczyzn227M 35608:0000:00:0001:54:5403:29:27.5503:29:27.55+02:34:3120:562,9
448KWIATKOWSKI Robert 2179Warriors ŁódźOpen Mężczyzn228M 35708:0000:00:0001:54:5803:29:27.6003:29:27.60+02:34:3120:562,9
449GUZEK Kamil 2178Warriors ŁódźOpen Mężczyzn229M 35808:0000:00:0001:55:0003:29:27.7003:29:27.70+02:34:3120:562,9
449WIŚNIEWSKI Arkadiusz 2181Warriors ŁódźOpen Mężczyzn229M 35808:0000:00:0001:55:0103:29:27.7003:29:27.70+02:34:3120:562,9
451BUDNER Aleksandra 2518Open Kobiet53K 8908:0000:00:0001:52:2303:29:27.9003:29:27.90+02:34:3120:562,9
452REGULSKA Ewa 2249Open Kobiet54K 9008:1500:00:0001:39:0303:31:18.4003:31:18.40+02:36:2221:072,8
453FILIPOWICZ Natalia 2240Open Kobiet55K 9108:1500:00:0001:39:0303:31:18.7003:31:18.70+02:36:2221:072,8
454DRASZAWKA Łukasz 2216POWER TRAININGOpen Mężczyzn231M 36008:1500:00:0001:39:0503:31:19.3503:31:19.35+02:36:2321:072,8
455WOJTEK Kamil 2298Dziadek i wnukiOpen Mężczyzn232M 36109:0000:00:0001:46:5303:32:26.4503:32:26.45+02:37:3021:142,8
455PĄCZEK Weronika 2312Wataha - Łączy nas bieganie Open Kobiet56K 9209:0000:00:0001:52:5703:32:26.4503:32:26.45+02:37:3021:142,8
457WILK Anna 2297Dziadek i wnukiOpen Kobiet57K 9309:0000:00:0001:46:5403:32:26.7503:32:26.75+02:37:3021:142,8
458CHWALISZ Anna 2438GANG MACIEJA Open Kobiet58K 9410:4500:00:0001:48:3603:32:46.0503:32:46.05+02:37:4921:162,8
459WOŹNIAK Elżbieta 2440GANG MACIEJA Open Kobiet59K 9510:4500:00:0001:49:4803:32:51.0503:32:51.05+02:37:5421:172,8
460WAWRZYNIAK Monika 2439GANG MACIEJA Open Kobiet60K 9610:4500:00:0001:50:4503:32:59.6003:32:59.60+02:38:0321:172,8
461CHANDRYSIAK Maciej 2437GANG MACIEJA Open Mężczyzn233M 36210:4500:00:0001:48:3803:33:00.7003:33:00.70+02:38:0421:182,8
462JAKUBIK Anna 2300HELL'S HEAVEN SZCZECIN Open Kobiet61K 9709:0000:00:0001:53:4303:36:49.4503:36:49.45+02:41:5321:402,8
463KRUGLAK Anna 2301HELL'S HEAVEN SZCZECIN Open Masters Kobiet11K 9809:0000:00:0001:53:3903:36:53.7503:36:53.75+02:41:5721:412,8
464PIĘTKA Grzegorz 2302HELL'S HEAVEN SZCZECIN Open Masters Mężczyzn54M 36309:0000:00:0001:54:0603:37:32.6503:37:32.65+02:42:3621:452,8
465GRUBBA Rafał 2242Open Mężczyzn234M 36408:1500:00:0001:50:2703:40:11.3503:40:11.35+02:45:1522:012,7
466WĘGLARCZYK Łukasz 2250Open Mężczyzn235M 36508:1500:00:0001:41:2103:42:37.7003:42:37.70+02:47:4122:152,7
467OŻÓG Mateusz 2392Jak żółwie w galopieOpen Mężczyzn236M 36610:3000:00:0001:36:1503:52:52.2503:52:52.25+02:57:5623:172,6
468PAWLIKOWSKA Zuzanna 2448Warriors ŁódźOpen Kobiet62K 9910:3000:00:0001:35:0503:55:33.5503:55:33.55+03:00:3723:332,5
469DOMAN Łukasz 2061SOCIOS SILESIAElite Masters Mężczyzn24M 36707:4500:00:0001:56:1503:56:01.2003:56:01.20+03:01:0423:362,5
470SZCZYPEK Katarzyna 2165Husaria Race Team Open Kobiet63K 10008:0000:00:0001:57:4703:57:43.9503:57:43.95+03:02:4723:462,5
471KIELISIAK Marek 2163Husaria Race Team Open Mężczyzn237M 36808:0000:00:0001:57:4703:57:44.2003:57:44.20+03:02:4723:462,5
472STANISZEWSKI Tomasz 2442OSPRO OCROpen Mężczyzn238M 36910:4500:00:0001:55:4703:58:51.8003:58:51.80+03:03:5523:532,5
473MACIAK Grzegorz 2441OSPRO OCROpen Mężczyzn239M 37010:4500:00:0001:55:4803:58:54.6003:58:54.60+03:03:5823:532,5
474FURGAŁ Ryszard 2241Open Mężczyzn240M 37108:0000:00:0002:02:2603:58:57.3503:58:57.35+03:04:0123:532,5
474CHWESIUK Izabella 2157Dirty SparrowsOpen Kobiet64K 10108:0000:00:0002:02:2603:58:57.3503:58:57.35+03:04:0123:532,5
476PRAHL Alicja 2248Open Kobiet65K 10210:4500:00:0001:55:5103:59:49.6003:59:49.60+03:04:5323:582,5
477BOŻEK Dominika 24655'3" TEAMOpen Kobiet66K 10311:0000:00:0002:17:1004:11:25.1004:11:25.10+03:16:2825:082,4
478ŚWIĘCICKI Mateusz 2510Open Mężczyzn241M 37211:0000:00:0002:17:1004:11:25.7004:11:25.70+03:16:2925:082,4
479URBAŃSKA-KULON Katarzyna 2097BeFit24TeamElite Masters Kobiet3K 10407:5000:00:0001:06:2504:19:46.2504:19:46.25+03:24:5025:582,3
480LEONIAK Łucja 2120Tsunami SzczecinekElite Kobiet25K 10507:5000:00:0002:35:0904:40:44.1004:40:44.10+03:45:4728:042,1
481DĄDELEWSKA Oliwia 2112Piękni i BestieOpen Kobiet67K 10607:5000:00:0001:53:5004:59:47.7504:59:47.75+04:04:5129:582,0
481DĄDELEWSKA Joanna 2126Open Masters Kobiet12K 10607:5000:00:0001:53:4904:59:47.7504:59:47.75+04:04:5129:582,0
483KOZIOŁ Kamil 2131Carbon Silesia SportElite Mężczyzn54M 37307:4000:00:0000:52:2605:01:05.7505:01:05.75+04:06:0930:062,0
484ŁAWNICZAK Justyna 2125WOLF TEAMElite Kobiet26K 10807:5000:00:0001:50:1705:14:11.3505:14:11.35+04:19:1531:251,9
485WYSOCZAŃSKI Mikołaj 2202Open Mężczyzn242M 37408:0000:00:0001:33:5006:00:42.7506:00:42.75+05:05:4636:041,7
486KAMINSKA Dorota 2117SOCIOS SILESIAOpen Kobiet68K 10907:5000:00:0001:43:3506:33:23.0506:33:23.05+05:38:2639:201,5
487BIELICKI Wojciech 2040Lacroix TeamOpen Mężczyzn243M 37508:0000:00:0000:52:46+01:11:1610:335,7
488NAPIERAJ Katarzyna 2100Carbon Silesia SportElite Kobiet27K 11007:5000:00:0001:45:29+01:44:4021:052,8
489ŻUCHOWSKA Aleksandra 2436Flying RunnersOpen Kobiet69K 11110:4500:00:0001:51:02+04:29:3922:122,7
490WAJSZCZYK Tomasz 2512Open Mężczyzn244M 37611:0000:00:00   
491MISIUKIEWICZ Arkadiusz 2281Open Mężczyzn245M 37708:3000:00:00   
492PAWŁOWSKI Krzysztof 2311United RunnersOpen Mężczyzn246M 37808:3000:00:00   
Znaleziono 492 wynik(ów)