Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2021-05-09 |
Miejsce : | POZNAŃ |
Dystans : | 10 km |
Zgłoszonych : | 503 |
Wystartowało : | 492 |
Nie ukończyło : | 6 |
Ukończyło : | 486 |
Na trasie : | 6 |
Wyniki PDF : | |
Lista nagrodzonych : | Masters 50+ |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 08:00 | 08:15 | 08:30 | 09:00 | 10:00 | 10:30 | 10:45 | 11:00 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 07:40 | 07:45 | 07:50 | K13-17 | M13-17 | K18-24 | M18-24 | K25-29 | M25-29 | K30-34 | M30-34 | K35-39 | M35-39 | K40-44 | M40-44 | K45-49 | M45-49 | K50+ | M50+
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu | Split 5km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | LISIECKI Rajmund | 2001 | BIEGOWE NYGUSY | Elite Masters Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | 01:02:41 | ||
2 | KUBIESA Jakub | 2008 | Carbon Silesia Sport | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:40:55 | ||
3 | STANCLIK Krzysztof | 2013 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | 00:33:11 | ||
4 | SZCZECHLA Grzegorz | 2014 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:27:27 | ||
5 | CHŁĄD Aleksander | 2021 | Ex Team | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:35:55 | ||
6 | CZACHURSKI Mateusz | 2022 | Ex Team | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:36:31 | ||
7 | WÓJCIK Adam | 2027 | Ex Team | Elite Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | 00:36:51 | ||
8 | BURAS Radoslaw | 2033 | HELL'S HEAVEN SZCZECIN | Elite Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | 00:47:56 | ||
9 | RESPONDEK Leszek | 2038 | Klono Team | Elite Masters Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | 01:25:24 | ||
10 | KĘDZIORA Bogumił | 2039 | Koniu Squad | Elite Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | 00:41:36 | ||
11 | SKRZECZYŃSKI Sławomir | 2044 | Lemon Team | Elite Masters Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | 00:37:49 | ||
12 | WITKA Patryk | 2045 | Mad Runners | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:41:17 | ||
13 | TOMAKA Tomasz | 2052 | RAJSPORT ACTIVE | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:36:06 | ||
14 | KRAWIECKI Mateusz | 2055 | RUNMAGEDDON | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:29:08 | ||
15 | SAŁATA Marcin | 2058 | RUNMAGEDDON | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:33:08 | ||
16 | MAZUR Damian | 2069 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:33:46 | ||
17 | GĄSIOROWSKI Karol | 2076 | UNIT37 | Elite Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | 00:41:46 | ||
18 | RÓŻAŃSKI Rafal | 2075 | Tsunami Szczecinek | Open Masters Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | 00:32:17 | ||
19 | PRZĄDKA Marcin | 2083 | WATAHA | Elite Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | 00:39:54 | ||
20 | WAŁDOWSKI Dominik | 2089 | xRunners | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:33:57 | ||
21 | TRAPKOWSKI Przemysław | 2088 | xRunners | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:32:42 | ||
22 | WĘGLARZ Waldemar | 2095 | Lemon Team | Elite Masters Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | 00:38:01 | ||
23 | NAPIERAJ Katarzyna | 2100 | Carbon Silesia Sport | Elite Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | 01:45:29 | ||
24 | PŁACZEK Anna | 2101 | Carbon Silesia Sport | Elite Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | 00:54:49 | ||
25 | JARZĄBEK Victoria | 2099 | Carbon Silesia Sport | Elite Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | 01:01:21 | ||
26 | GARLACZ Justyna | 2113 | POWER TRAINING | Elite Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | 00:48:18 | ||
27 | RYBAK Paulina | 2114 | POWER TRAINING | Elite Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | 01:01:26 | ||
28 | MACIUSZEK Julia | 2115 | RUNMAGEDDON | Elite Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | 00:43:21 | ||
29 | KALININ Jarosław | 2129 | RAJSPORT ACTIVE | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:32:33 | ||
30 | ŻURAWIK Rafał | 2130 | Lemon Team | Elite Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | 00:32:15 | ||
31 | KALETA Anna | 2127 | Lemon Team | Elite Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | 01:01:26 | ||
32 | SCHMIDT Paweł | 2152 | BeFit24Team | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:08:49 | ||
33 | GRZECH Mateusz | 2153 | Bestie OCR Legionowo | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:02:59 | ||
34 | TOMASZEWICZ Adam | 2166 | Klono Team | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:05:51 | ||
35 | HANUSIAK Leszek | 2167 | Koniu Squad | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:53:10 | ||
36 | MIĘSOWICZ Mirosław | 2182 | WATAHA | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:55:42 | ||
37 | MAJEWSKI Damian | 2183 | Wilk Trenuje Family (WTF) | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:00:41 | ||
38 | BOIŃSKA Agnieszka | 2184 | WOLF TEAM | Open Masters Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | 01:10:06 | ||
39 | WITKOWSKI Arkadiusz | 2208 | BRYGIERY OCR | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 01:14:09 | ||
40 | WIECZOREK Wojciech | 2211 | DENISTEAM | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 01:00:17 | ||
41 | JULIKOWSKI Karol | 2217 | POWER TRAINING | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 00:56:32 | ||
42 | MACIEJEWSKI Łukasz | 2223 | SOCIOS SILESIA | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 00:43:56 | ||
43 | ŁĄTKA Robert | 2227 | UNIT37 | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 01:12:43 | ||
44 | DUBIS Jarosław | 2238 | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 00:59:15 | |||
45 | MAZGAJ Konrad | 2246 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 01:11:02 | |||
46 | KMIECIK Justyna | 2261 | Husaria Race Team | Open Masters Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | |||
47 | ZAJĄC Paweł | 2266 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:49:53 | ||
48 | RATAJSZCZAK Dominik | 2269 | United Runners | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:49:51 | ||
49 | GENDERA Dawid | 2274 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:04:10 | |||
50 | SZULC Artur | 2334 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:47:06 | |||
51 | WAŚ Łukasz | 2335 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:47:06 | |||
52 | WAJSZCZYK Tomasz | 2512 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | ||||
53 | MENZIŃSKI Przemysław | 2522 | BSB Barczewo Biega | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 00:42:29 | ||
54 | MISIUKIEWICZ Arkadiusz | 2281 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | ||||
55 | OLDENBURG Tim | 2282 | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:56:19 | |||
56 | RUDNICKI Krzysztof | 2284 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:53:32 | |||
57 | PAWŁOWSKI Krzysztof | 2311 | United Runners | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | |||
58 | CIESLAK Ryszard | 2015 | DENISTEAM | Elite Masters Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | 00:42:17 | ||
59 | JUDEK Łukasz | 2192 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:55:58 | |||
60 | KRZYŻAK Tomasz | 2194 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:49:14 | |||
61 | MELNYK Oleksandr | 2093 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:36:26 | |||
62 | RATAJCZAK Grzegorz | 2197 | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:03:17 | |||
63 | RATAJCZAK Rafał | 2198 | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:03:18 | |||
64 | SZCZECH Szymon | 2199 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:09:42 | |||
65 | WALCZAK Julian | 2200 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:51:38 | |||
66 | WAŃKOWICZ Adrian | 2201 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:09:00 | |||
67 | BĄK Daniel | 2003 | Biegun OCR Team | Elite Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | 00:30:14 | ||
68 | WASIELEWSKI Michał | 2004 | Biegun OCR Team | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:34:59 | ||
69 | CHMIELORZ Józef | 2006 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:29:41 | ||
70 | ORAWCZAK Kamil | 2010 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:29:47 | ||
71 | PETELCZYC Piotr | 2011 | Carbon Silesia Sport | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:34:05 | ||
72 | SKWAREK Tomasz | 2012 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:37:09 | ||
73 | JANISZEWSKI Grzegorz | 2018 | DZIADY OCR | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:50:58 | ||
74 | KURACH Stanisław | 2019 | DZIADY OCR | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:39:37 | ||
75 | MIZGALSKI Jacek | 2020 | DZIADY OCR | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:39:35 | ||
76 | FARKOWSKI Konrad | 2023 | Ex Team | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:34:13 | ||
77 | GÓRNIAK Robert | 2024 | Ex Team | Elite Masters Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | 00:55:48 | ||
78 | PASON Tomasz | 2025 | Ex Team | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:36:20 | ||
79 | PASTUSZKA Paweł | 2026 | Ex Team | Elite Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | 00:38:16 | ||
80 | WOJTYSZYN Wojciech | 2028 | Ex Team | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:29:41 | ||
81 | ZIOBER Zbigniew | 2029 | Ex Team | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:30:41 | ||
82 | KOMARNICKI Tomasz | 2030 | Fit & More Rybnik | Elite Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | 00:38:11 | ||
83 | JAKUSZEK Piotr | 2032 | Hell's gym OCR Pępowo | Elite Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | 00:36:47 | ||
84 | MAŚLANKIEWICZ Dawid | 2035 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 00:51:25 | ||
85 | BRZOSKWINIA Wojciech | 2042 | Lemon Team | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:34:04 | ||
86 | PACIOREK Piotr | 2043 | Lemon Team | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:41:55 | ||
87 | SADOWSKI Michał | 2047 | POWER TRAINING | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:41:13 | ||
88 | SALAMON Mateusz | 2048 | POWER TRAINING | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:32:13 | ||
89 | SZAFRAN Jakub | 2050 | Psychiatryk Kopernika | Elite Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | 00:56:20 | ||
90 | BRZEZIŃSKI Bartosz | 2054 | RUNMAGEDDON | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:40:20 | ||
91 | PODGORSKI Marek | 2056 | RUNMAGEDDON | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:33:21 | ||
92 | RYNKIEWICZ Mateusz | 2057 | RUNMAGEDDON | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:30:33 | ||
93 | STOKOWSKI Dariusz | 2059 | RUNMAGEDDON | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:31:10 | ||
94 | BUDZISZ Krzysztof | 2060 | SOCIOS SILESIA | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:32:40 | ||
95 | FABIAN Marcel | 2062 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:27:23 | ||
96 | FILIP Bartosz | 2063 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:30:44 | ||
97 | GIZAK Michał | 2064 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | 00:47:14 | ||
98 | JASTRZĘBSKI Piotr | 2065 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:32:59 | ||
99 | KAŁUŻNY Adam | 2066 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:29:41 | ||
100 | KOŁODZIEJCZYK Dariusz | 2067 | SOCIOS SILESIA | Elite Masters Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | 00:43:02 | ||
101 | KRÓL Piotr | 2068 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:29:44 | ||
102 | OŚLIZŁO Tomasz | 2071 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:29:23 | ||
103 | PIEŁA Szymon | 2072 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | 00:51:08 | ||
104 | MACHURA Marcin | 2073 | SPEC INSTAL RUN | Open Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | 00:44:07 | ||
105 | TUTAJ Jakub | 2077 | UNIT37 | Elite Masters Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | 01:03:59 | ||
106 | BYRCZEK Michał | 2079 | WATAHA | Elite Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | 00:35:18 | ||
107 | DROP Łukasz | 2080 | WATAHA | Elite Masters Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | 00:49:32 | ||
108 | JACIÓW Paweł | 2081 | WATAHA | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:30:01 | ||
109 | JAŃCZUK Przemysław | 2082 | WATAHA | Elite Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | 00:33:59 | ||
110 | BERNACKI Grzegorz | 2084 | WOLF TEAM | Elite Masters Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | 00:38:29 | ||
111 | KRYSZTOFIŃSKI Dawid | 2085 | WOLF TEAM | Elite Masters Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | 00:45:26 | ||
112 | OLICHOWSKI Mateusz | 2086 | WOLF TEAM | Elite Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | 00:30:43 | ||
113 | DOBRZYŃSKI Tomasz | 2087 | xRunners | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:35:45 | ||
114 | MARCINKOWSKI Adam | 2092 | Elite Masters Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | 00:33:39 | |||
115 | SAWICKI Kacper | 2094 | Elite Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | 01:07:30 | |||
116 | TROJAN Anna | 2096 | BeFit24Team | Elite Masters Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | 01:03:48 | ||
117 | ZAGRODZKA Magdalena | 2103 | Carbon Silesia Sport | Elite Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | 01:30:21 | ||
118 | BAJSAROWICZ Marta | 2104 | Dragon Runners | Elite Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | 01:45:29 | ||
119 | PAPLICKA Katarzyna | 2105 | DZIKIE DZIKI GORZÓW | Elite Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | 00:53:18 | ||
120 | WOŁCZEK Paulina | 2107 | Ex Team | Elite Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | 00:50:12 | ||
121 | KULIGOWSKA Małgorzata | 2108 | Fit & More Rybnik | Elite Masters Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | 00:55:48 | ||
122 | RYNKIEWICZ Agnieszka | 2109 | Gorący Potok Team | Elite Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | 00:38:30 | ||
123 | RYŚ Marzena | 2110 | Koniu Squad | Elite Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | 00:56:35 | ||
124 | SITKO Krystyna | 2118 | SOCIOS SILESIA | Elite Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | 01:05:47 | ||
125 | SZARUGA Małgorzata | 2119 | SOCIOS SILESIA | Elite Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | 00:38:05 | ||
126 | ŁABUZ Sabina | 2121 | UNIT37 | Elite Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | 00:56:42 | ||
127 | KURAN Halina | 2122 | WATAHA | Elite Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | 01:11:24 | ||
128 | PAPIÓR Jolanta | 2123 | WATAHA | Elite Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | 00:36:06 | ||
129 | BERNACKA Katarzyna | 2124 | WOLF TEAM | Elite Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | 01:05:47 | ||
130 | MAZEPA Izabela | 2128 | Elite Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | 00:46:35 | |||
131 | ZASADOWSKI Bartosz | 2002 | BIEGOWE NYGUSY | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:51:23 | ||
132 | SZCZOTOK Wiktor | 2156 | Carbon Silesia Sport | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:02:58 | ||
133 | PABIN Paweł | 2159 | HasztagPabiny | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:02:15 | ||
134 | TOMCZAK Dariusz | 2161 | Hell's gym OCR Pępowo | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:05:05 | ||
135 | ANDRZEJEWSKI Jakub | 2162 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:00:17 | ||
136 | GRALEC Dariusz | 2036 | I NEVER TURN BACK | Elite Masters Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | 01:07:49 | ||
137 | MICHALSKI Dawid | 2037 | I NEVER TURN BACK | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:56:53 | ||
138 | CZARDYBON Dominik | 2168 | Łowcy pierożków | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:00:09 | ||
139 | JASIŃSKI Jacek | 2171 | Łowcy pierożków | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:15:38 | ||
140 | JURECKI Adrian | 2172 | Łowcy pierożków | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:45:46 | ||
141 | WEJKNIS Krzysztof | 2174 | OCR SPORT GRIP KRZYSZTOF WEJKNIS | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:06:08 | ||
142 | ŁĄCKI Wojciech | 2177 | SOCIOS SILESIA | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:51:39 | ||
143 | WITKOWSKI Kuba | 2074 | Szarki OCR | Elite Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | 00:56:20 | ||
144 | KRYSZTOFIAK Damian | 2078 | United Runners | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:53:28 | ||
145 | DUKIEWICZ Dariusz | 2185 | WOLF TEAM | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:40:09 | ||
146 | PILAWSKI Ryszard | 2186 | WOLF TEAM | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:51:14 | ||
147 | BANASZEK Tomasz | 2187 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:10:09 | |||
148 | BARTKOWIAK Artur | 2188 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:52:07 | |||
149 | CHMIELEWSKI Józef | 2189 | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:04:34 | |||
150 | DOBROWOLSKI Piotr | 2190 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:53:10 | |||
151 | GASIOR Rafał | 2191 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:09:56 | |||
152 | KULAGA Peter | 2212 | Dragon Runners | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 00:43:41 | ||
153 | PLUCIŃSKI Jakub | 2213 | Dragon Runners | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 00:58:29 | ||
154 | NAGLAK Hubert | 2214 | Hell's gym OCR Pępowo | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 00:55:49 | ||
155 | HAWEL Rafał | 2215 | One Team One Dream | Open Masters Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:53:32 | ||
156 | MALCZEWSKI Tomasz | 2220 | RAJSPORT ACTIVE | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 01:14:10 | ||
157 | SAJDAK Mateusz | 2221 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 01:02:48 | ||
158 | ŁANOCHA Michał | 2226 | UNIT37 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 01:12:44 | ||
159 | JEDRASZYK Klaudia | 2231 | Zjebki bez epki | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | 01:09:22 | ||
160 | CZECHOWSKI Konrad | 2237 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:55:20 | |||
161 | DZIURLEJA Mateusz | 2239 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 00:46:58 | |||
162 | HOMAN Grzegorz | 2243 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 00:54:44 | |||
163 | LATOSI Adrian | 2244 | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 01:10:53 | |||
164 | WRÓBLEWSKI Tomasz | 2251 | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 00:59:04 | |||
165 | SOLIWODA Tomasz | 2252 | amatory | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:51:10 | ||
166 | KMIECIK Marcin | 2262 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | |||
167 | KOSTUCHA Damian | 2034 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:55:42 | ||
168 | BIELICKI Wojciech | 2040 | Lacroix Team | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:52:46 | ||
169 | SLIWA Krzysztof | 2041 | Lacroix Team | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:53:00 | ||
170 | HUK Mateusz | 2263 | Mordercze pielmienoe | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:55:54 | ||
171 | BURBUL Przemysław | 2049 | PRZEMO_FIZJOCR | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 00:53:05 | ||
172 | KOWALCZYK Piotr | 2267 | SkurczyByki | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:50:53 | ||
173 | PIĘTA Łukasz | 2268 | United Runners | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:46:53 | ||
174 | ZIMIŃSKI Paweł | 2270 | WOLF TEAM | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:54:56 | ||
175 | KOŁAKOWSKI Krzysztof | 2091 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:40:19 | |||
176 | MALCZEWSKI Tomasz | 2279 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:02:34 | |||
177 | WOLAŃSKI Michał | 2291 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:03:06 | |||
178 | GAGON Denis | 2016 | DENISTEAM | Elite Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | 00:37:49 | ||
179 | KORDIAK Rafał | 2017 | DENISTEAM | Elite Masters Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | 00:41:54 | ||
180 | NAPIERAJ Katarzyna | 2100 | Carbon Silesia Sport | Elite Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | 01:45:29 | ||
181 | ŁYŻWA Stanisław | 2195 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:16:31 | |||
182 | RYBAK Radosław | 2285 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:58:35 | |||
183 | BURY Mariusz | 2272 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 00:58:34 | |||
184 | KRAJEWSKI Michał | 2204 | BRYGIERY OCR | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 01:08:42 | ||
185 | TRZASKALIK Ireneusz | 2517 | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 01:12:58 | |||
186 | WÓJCICKA Anna | 2260 | HELL'S HEAVEN SZCZECIN | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | 01:16:46 | ||
187 | LEWANDOWSKA Anna | 2259 | HELL'S HEAVEN SZCZECIN | Open Masters Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | 01:16:46 | ||
188 | BRZESKA Ewa | 2258 | HELL'S HEAVEN SZCZECIN | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | 01:16:50 | ||
189 | BŁASIŃSKI Piotr | 2236 | Open Masters Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 01:14:07 | |||
190 | KLINOWSKI Andrzej | 2264 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:07:45 | ||
191 | SŁABASZEWSKI Kamil | 2257 | HARPAGAN BEAST | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:11:40 | ||
192 | NIEDZIELA Sebastian | 2256 | HARPAGAN BEAST | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:11:41 | ||
193 | PODDĘBNIAK Małgorzata | 2206 | BRYGIERY OCR | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | 01:14:11 | ||
194 | ANDRYCH Mateusz | 2233 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 01:14:26 | |||
195 | KWIATKOWSKA Daria | 2205 | BRYGIERY OCR | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | 01:24:36 | ||
196 | KWILIŃSKA Weronika | 2278 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | 01:19:33 | |||
197 | BARAN Konrad | 2203 | BRYGIERY OCR | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 01:24:08 | ||
198 | KANCIRUK Paweł | 2520 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:11:03 | |||
199 | SASINOWSKI Krzysztof | 2207 | BRYGIERY OCR | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 01:16:19 | ||
200 | KULCZAK Paweł | 2277 | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:06:22 | |||
201 | KUCZKOWSKA Marta | 2106 | Ex Team | Elite Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | 01:36:14 | ||
202 | SEŃ Agata | 2286 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | 01:15:26 | |||
203 | CERAJEWSKA Hanna | 2230 | Zjebki bez epki | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | 01:24:03 | ||
204 | MAJEWSKA Nicola | 2232 | Zjebki bez epki | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | 01:17:10 | ||
205 | POLUS Piotr Peter | 2400 | POWER TRAINING | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:13:18 | ||
206 | PIETRAS Mariola | 2155 | Carbon Silesia Sport | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | 01:26:04 | ||
207 | LEISZNER Izabela | 2154 | Carbon Silesia Sport | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | 01:26:36 | ||
207 | MAJOWSKI Michał | 2009 | Carbon Silesia Sport | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:34:21 | ||
209 | HADRIAN Szymon | 2007 | Carbon Silesia Sport | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:34:22 | ||
210 | WIELGAT-KOJDECKA Magdalena | 2102 | Carbon Silesia Sport | Elite Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | 01:31:52 | ||
211 | OWCZAREK Adam | 2176 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:29:20 | ||
212 | RYBACKI Błażej | 2305 | Obstacle Center Team | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:52:30 | ||
213 | JANKOWSKI Dominik | 2304 | Obstacle Center Team | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:55:01 | ||
214 | KRAKOWIAK Patryk | 2309 | TGV CLUB | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:04:18 | ||
215 | PASIOWIEC Krzysztof | 2328 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 00:56:38 | |||
216 | ŻEBROWSKI Daniel | 2306 | POWER TRAINING | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:03:04 | ||
217 | STANEK Jakub | 2288 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:01:27 | |||
218 | CZYŻEWSKI Bartłomiej | 2319 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:05:02 | |||
219 | AUGUŚCIK Marcin | 2234 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 01:31:58 | |||
220 | KALNIUK Paweł | 2354 | WOLF TEAM | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:46:13 | ||
221 | MULLER Rafał | 2151 | BeFit24Team | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:12:10 | ||
222 | BUCZYNSKI Dariusz | 2271 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:19:41 | |||
223 | GAŃKO Karolina | 2111 | Obstacle Center Team | Elite Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | 01:49:50 | ||
224 | WAŻNY Łukasz | 2289 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:15:25 | |||
225 | REDEK Damian | 2164 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:27:36 | ||
226 | KOWALIK Karol | 2193 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:28:12 | |||
227 | MADEJAK Anna | 2245 | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | 01:31:58 | |||
228 | ZASADOWSKA Justyna | 2253 | BIEGOWE NYGUSY | Open Masters Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | 01:34:16 | ||
229 | GILARSKA Marta | 2098 | BIEGOWE NYGUSY | Elite Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | 01:53:51 | ||
230 | GORZEŃ Krzysztof | 2170 | Łowcy pierożków | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:31:07 | ||
231 | MICHALCZYK Patryk | 2173 | Łowcy pierożków | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:31:04 | ||
232 | JOCHEMSKI Mikołaj | 2276 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:23:41 | |||
233 | JOCHEMSKA Karolina | 2275 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | 01:23:41 | |||
234 | SAK Cezary | 2209 | CzakiSport.blogspot.com | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 01:33:39 | ||
235 | URBANOWICZ Magdalena | 2210 | CzakiSport.blogspot.com | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | 01:33:56 | ||
236 | MATKOWSKA Martyna | 2280 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | 01:27:57 | |||
237 | PŁAZA Artur | 2283 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:27:58 | |||
238 | WIŚNIEWSKA Katarzyna | 2290 | Open Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | 01:27:56 | |||
239 | DYOLOG Sergiy | 2320 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:07:01 | |||
240 | SERKIS Małgorzata | 2331 | Open Masters Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 01:18:57 | |||
240 | GUZDEK Jolanta | 2296 | Dziadek i wnuki | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 01:19:28 | ||
242 | SZOKALAK Milena | 2218 | Psychiatryk Kopernika | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | 01:28:42 | ||
243 | DOLIBÓG Ewa | 2169 | Łowcy pierożków | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | 01:31:11 | ||
244 | PACZKOWSKI Tomasz | 2265 | Runmageddonowe Świry | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:22:54 | ||
245 | PSUT Kamil | 2346 | Melvit team | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:50:28 | ||
246 | DANEK Mariusz | 2273 | Open Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:28:21 | |||
247 | BUDEK Weronika | 2318 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 01:15:58 | |||
248 | BILYI Dmytro | 2316 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:17:45 | |||
248 | SZELĄG Sebastian | 2333 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:17:45 | |||
250 | WÓJCIK Rafał | 2219 | Psychiatryk Kopernika | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 01:30:03 | ||
251 | CHODORSKI Łukasz | 2222 | Siusiaki | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 01:30:04 | ||
252 | BRUSIŁO Bartosz | 2353 | United Runners | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:00:28 | ||
253 | FILAS Rafał | 2321 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:15:58 | |||
254 | CZAJA Piotr | 2343 | CrossTeam Szczecinek | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:58:02 | ||
255 | DOMAN Łukasz | 2061 | SOCIOS SILESIA | Elite Masters Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | 01:56:15 | ||
256 | KRAUSE Magda | 2352 | Siusiaki | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 01:20:52 | ||
257 | KARBOWSKA Karolina | 2364 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 01:20:52 | |||
258 | MANIA Piotr | 2310 | TGV CLUB | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:19:52 | ||
259 | BONIAKOWSKA Ilona | 2317 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 01:16:52 | |||
260 | MIŚKIEWICZ Konrad | 2325 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:16:47 | |||
261 | WAJDA Rafał | 2378 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:58:08 | |||
262 | BIENIASZ Bogusław | 2355 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:58:09 | |||
263 | 2524 | 00:00:00 | 01:06:58 | ||||||
264 | MRÓZ Dawid | 2326 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:15:55 | |||
265 | PACEK Kuba | 2327 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:15:54 | |||
266 | PECIAK Kamil | 2329 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:04:28 | |||
267 | MOSTOWSKI Radosław | 2180 | Warriors Łódź | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:54:57 | ||
268 | MIERZICKI Marcel | 2175 | POWER TRAINING | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:54:54 | ||
269 | NARÓG Aleksandra | 2247 | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | 01:42:59 | |||
270 | KWIATKOWSKI Robert | 2179 | Warriors Łódź | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:54:58 | ||
271 | GUZEK Kamil | 2178 | Warriors Łódź | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:55:00 | ||
271 | WIŚNIEWSKI Arkadiusz | 2181 | Warriors Łódź | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:55:01 | ||
273 | BUDNER Aleksandra | 2518 | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | 01:52:23 | |||
274 | BRODZIAK Andrzej | 2409 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:58:06 | |||
275 | HANDZLIK Barbara | 2254 | DENISTEAM | Open Masters Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | 01:44:36 | ||
276 | HANDZLIK Tomasz | 2255 | DENISTEAM | Open Masters Mężczyzn | 08:30 | 00:00:00 | 01:44:39 | ||
277 | KARCZYŃSKI Tomasz | 2365 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:58:17 | |||
278 | ADAMCZEWSKI Filip | 2405 | SwpRangers | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:46:52 | ||
279 | NOWAK Natalia | 2228 | UNIT37 | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | 01:42:00 | ||
280 | KOŁPA Łukasz | 2225 | UNIT37 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 01:41:43 | ||
280 | ORLIŃSKI Artur | 2229 | UNIT37 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 01:41:55 | ||
280 | BERNADY Magdalena | 2224 | UNIT37 | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | 01:42:02 | ||
283 | JOP Mateusz | 2322 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:07:12 | |||
284 | WICHEREK Mateusz | 2379 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 00:59:36 | |||
285 | GRUBA Andrzej | 2360 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:04:05 | |||
286 | SZYMAŃSKI Marcin | 2344 | CrossTeam Szczecinek | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:05:06 | ||
287 | WYSOCZAŃSKI Tomek | 2382 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:04:03 | |||
288 | HOŁOWACZ Kamil | 2362 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:03:46 | |||
289 | ŁUSZCZYNA Robert | 2370 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:04:30 | |||
290 | REGULSKA Ewa | 2249 | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | 01:39:03 | |||
291 | FILIPOWICZ Natalia | 2240 | Open Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | 01:39:03 | |||
292 | DRASZAWKA Łukasz | 2216 | POWER TRAINING | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 01:39:05 | ||
293 | DĘBICKI Kamil | 2357 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:05:58 | |||
294 | FEDYCKI Mariusz | 2358 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:05:42 | |||
295 | JAGLIŃSKI Rafał | 2363 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:01:26 | |||
296 | KOWALSKI Mateusz | 2293 | Dirty Sparrows | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:28:32 | ||
297 | ŚLIFIŃSKI Patryk | 2374 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:05:21 | |||
298 | DRĄŻKOWSKI Piotr | 2411 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:50:30 | |||
299 | WOŹNIAK Marcin | 2338 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:29:27 | |||
300 | RAKOWSKI Przemysław | 2046 | Melvit team | Elite Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | 00:45:46 | ||
301 | OGIŃSKI Szymon | 2422 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:50:59 | |||
302 | SERÓWKA Jakub | 2373 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:03:59 | |||
303 | BIAŁKOWSKI Bartosz | 2314 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:22:37 | |||
304 | SZPYRA Darek | 2377 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:05:23 | |||
305 | GRUBBA Rafał | 2242 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 01:50:27 | |||
306 | SYKUŁA Maciej | 2332 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:26:08 | |||
307 | KRZYŻANOWSKI Julian | 2399 | POWER TRAINING | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:00:24 | ||
308 | MOKSIK Agnieszka | 2389 | Fit & More Rybnik | Open Masters Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 01:33:22 | ||
309 | SKUPIEŃ Lech | 2287 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:33:21 | |||
310 | MOKSIK Jan | 2031 | Fit & More Rybnik | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:33:21 | ||
311 | FURMAŃCZUK Mateusz | 2299 | Gladiators by RMF4RT | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:37:53 | ||
312 | STĘPIEŃ Krzysztof | 2303 | Monkeys' Team | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:37:26 | ||
313 | SKOKOWSKA Anna | 2295 | Dynamic Strong Gniezno | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 01:28:36 | ||
314 | KOLASIŃSKI Jakub | 2292 | Dirty Sparrows | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:28:36 | ||
315 | WĘGLARCZYK Łukasz | 2250 | Open Mężczyzn | 08:15 | 00:00:00 | 01:41:21 | |||
316 | NOWAK Piotr | 2372 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:18:10 | |||
317 | NIKIEL Dariusz | 2294 | Dirty Sparrows | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:29:22 | ||
318 | LEWANDOWSKI Jarosław | 2369 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:04:56 | |||
319 | WUCZKO Dariusz | 2381 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:05:20 | |||
320 | KOKOTEK Alicja | 2351 | Runmageddonowe Świry | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 01:11:07 | ||
321 | SZCZYPEK Katarzyna | 2165 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | 01:57:47 | ||
322 | KIELISIAK Marek | 2163 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:57:47 | ||
323 | TROJANOWSKI Artur | 2468 | Biegowe Dziki OCR | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:40:53 | ||
324 | WITKOWSKI Paweł | 2337 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:26:17 | |||
325 | WITKOWSKA Anna | 2336 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 01:26:17 | |||
326 | BRĄCZYK Ewa | 2356 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 01:26:18 | |||
327 | KOIS Mateusz | 2367 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:26:20 | |||
328 | FURGAŁ Ryszard | 2241 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 02:02:26 | |||
328 | CHWESIUK Izabella | 2157 | Dirty Sparrows | Open Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | 02:02:26 | ||
330 | WILCZEK Lukasz | 2308 | SOCIOS SILESIA | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:27:12 | ||
331 | POPCZYŃSKI Krystian | 2483 | HARDCORY | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:09:40 | ||
332 | BARAŃSKI Marcin | 2482 | HARDCORY | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:09:39 | ||
333 | SŁODKOWSKI Marek | 2484 | HARDCORY | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | |||
334 | SZAŁATA Piotr | 2467 | Biegowe Dziki OCR | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:40:57 | ||
335 | MALEŃCZYK Sylwester | 2418 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:56:14 | |||
336 | URBAŃSKA-KULON Katarzyna | 2097 | BeFit24Team | Elite Masters Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | 01:06:25 | ||
337 | WIDUCH Ryszard | 2380 | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:18:24 | |||
338 | GAJDAMOWICZ Beata | 2359 | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 01:20:46 | |||
339 | SZLĘZAK Mateusz | 2376 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:20:46 | |||
340 | BRASZKA Robert | 2451 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:53:18 | |||
340 | BANACH Mateusz | 2450 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:53:18 | |||
342 | STOSIK Krzysztof | 2375 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:19:34 | |||
343 | HILLER Fabian | 2361 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:19:34 | |||
344 | KUZNICKI Pawel | 2416 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:58:32 | |||
345 | PIETROWSKI Karol | 2424 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:02:04 | |||
346 | ABRAMCZYK Bernard | 2521 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:20:10 | |||
347 | KAMIŃSKA Justyna | 2523 | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 01:28:32 | |||
348 | KLIK Paweł | 2366 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:20:48 | |||
349 | KITA Grzegorz | 2323 | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:33:54 | |||
350 | MOLKA Kamil | 2371 | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:19:38 | |||
351 | FEDEŃCZAK Rafał | 2342 | Chłopaki z Pomorza | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:19:38 | ||
352 | STAROSZYŃSKI Dawid | 2509 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:49:07 | |||
353 | KRÓLIKOWSKI Szymon | 2458 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:56:07 | |||
354 | KORALEWSKI Bartek | 2457 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 00:56:11 | |||
355 | CHODKOWSKA Patrycja | 2410 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 01:02:03 | |||
356 | FILIPCZAK Kamil | 2412 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:02:03 | |||
357 | ŻUCHOWSKA Aleksandra | 2436 | Flying Runners | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | 01:51:02 | ||
358 | POLAK Jarosław | 2425 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:01:49 | |||
359 | BEDNAREK Przemysław | 2497 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:43:42 | |||
360 | BARCZYK Łukasz | 2408 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 00:57:52 | |||
361 | KOZIOŁ Kamil | 2131 | Carbon Silesia Sport | Elite Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 00:52:26 | ||
362 | BIEDALAK Krzysztof | 2315 | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:26:58 | |||
363 | KURA Arkadiusz | 2503 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:50:56 | |||
364 | CHOMICZ Rafał | 2383 | 8E | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:03:59 | ||
365 | ZAWADZKI Jakub | 2384 | 8E | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:04:15 | ||
366 | FISCHER Filip | 2413 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:07:07 | |||
367 | PIOTROWSKI Jerzy | 2350 | Obstacle Center Team | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:21:30 | ||
368 | MIELCARZ Tomasz | 2466 | Biegowe Dziki OCR | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:53:28 | ||
369 | STEFAN Grzegorz | 2341 | Carbon Silesia Sport | Open Masters Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:25:36 | ||
370 | SIMON Adam | 2391 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:09:07 | ||
371 | KŁYK Łukasz | 2390 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:09:10 | ||
372 | LEONIAK Łucja | 2120 | Tsunami Szczecinek | Elite Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | 02:35:09 | ||
373 | WIŚNIEWSKI Leszek | 2513 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:55:32 | |||
374 | TRUBIŁOWICZ Mateusz | 2469 | Biegowe Dziki OCR | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:51:49 | ||
375 | ZYCH Zbyszek | 2471 | Carbon Silesia Sport | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:53:26 | ||
376 | WOJTEK Kamil | 2298 | Dziadek i wnuki | Open Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:46:53 | ||
376 | PĄCZEK Weronika | 2312 | Wataha - Łączy nas bieganie | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 01:52:57 | ||
378 | WILK Anna | 2297 | Dziadek i wnuki | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 01:46:54 | ||
379 | SZCZEPANIK Michał | 2511 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:59:54 | |||
380 | ŚLIWIŃSKI Marcin | 2508 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:58:05 | |||
381 | KOTALA Arkadiusz | 2415 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:01:41 | |||
382 | GRUDZIŃSKI Tomek | 2493 | Team Spirit Nowa Sól | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:57:06 | ||
383 | DYLEWSKI Sławomir | 2492 | Team Spirit Nowa Sól | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:57:04 | ||
384 | KWIATKOWSKI Mateusz | 2417 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:10:51 | |||
385 | BARAŃSKI Maciek | 2496 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:58:38 | |||
386 | KOTAS Patrycja | 2307 | Runmageddonowe Świry | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 01:31:20 | ||
387 | TRĘDA Cezary | 2393 | Janusze Błotnych Biegów | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:14:02 | ||
388 | JAKUBIK Anna | 2300 | HELL'S HEAVEN SZCZECIN | Open Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 01:53:43 | ||
389 | JEZIORSKI Marcin | 2501 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:37:30 | |||
390 | KRUGLAK Anna | 2301 | HELL'S HEAVEN SZCZECIN | Open Masters Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 01:53:39 | ||
391 | PIĘTKA Grzegorz | 2302 | HELL'S HEAVEN SZCZECIN | Open Masters Mężczyzn | 09:00 | 00:00:00 | 01:54:06 | ||
392 | NURKIEWICZ Szymon | 2349 | MilfHunters | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:21:33 | ||
393 | AMBROŻY Łukasz | 2347 | MILF Hunters | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:21:31 | ||
394 | TURZYŃSKI Maciek | 2345 | Gladiators by RMF4RT | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:21:32 | ||
395 | MALARCZYK Maciej | 2348 | MilfHunters | Open Mężczyzn | 10:00 | 00:00:00 | 01:21:29 | ||
396 | MŁYNARCZAK Jakub | 2419 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:10:38 | |||
397 | MŁYNARCZAK Karolina | 2420 | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 01:10:40 | |||
398 | GAWEŁ Małgorzata | 2339 | Carbon Silesia Sport | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 01:38:23 | ||
399 | TADYCH Marcin | 2445 | SAW Team | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 01:08:13 | ||
400 | LIBERADZKI Marcin | 2385 | Athletic Apollo | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:15:41 | ||
401 | HUSAKOU Valiantsin | 2444 | SAW Team | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 01:08:02 | ||
402 | CHUDY Dariusz | 2452 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 01:08:49 | |||
403 | MANTHEY Paweł | 2460 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 01:08:49 | |||
404 | ROBAK Sylwester | 2427 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:08:34 | |||
405 | LATUSEK Wioletta | 2340 | Carbon Silesia Sport | Open Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 01:38:33 | ||
406 | GONSIOR Krzysztof | 2491 | SOCIOS SILESIA | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:04:08 | ||
407 | ANDRZEJCZAK Filip | 2494 | Troskliwe Misie | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:55:53 | ||
408 | LEWANDOWSKI Przemysław | 2394 | Nie W Szczepionkę Team | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:17:42 | ||
409 | SZOSTEK Patrycja | 2395 | Nie W Szczepionkę Team | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 01:17:42 | ||
410 | WIECZOREK Krzysztof | 2463 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 01:07:32 | |||
411 | HUBERT Artur | 2455 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 01:09:19 | |||
412 | STEFAŃSKI Łukasz | 2462 | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 01:09:19 | |||
413 | WITKOWSKI Marek | 2470 | Biegowe Dziki OCR | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:05:37 | ||
414 | OLĘDZKI Marcin | 2423 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:17:59 | |||
415 | KULINKOWSKI Rafal | 2488 | Kulinkowski Team | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:03:49 | ||
416 | DĄDELEWSKA Oliwia | 2112 | Piękni i Bestie | Open Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | 01:53:50 | ||
416 | DĄDELEWSKA Joanna | 2126 | Open Masters Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | 01:53:49 | |||
418 | GŁUSZAK Piotr | 2499 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:04:00 | |||
419 | SĘK Dariusz | 2461 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 01:10:12 | |||
420 | GIETKO Piotr | 2454 | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 01:10:23 | |||
421 | PONSKI Cezary | 2330 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:14:30 | |||
422 | KOWALCZYK Tomasz | 2324 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:14:31 | |||
423 | GAŁAN Tomasz | 2486 | kojoty | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:07:16 | ||
424 | ZAJĄC Magdalena | 2464 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | 01:12:58 | |||
425 | POHLAND Paweł | 2507 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:01:34 | |||
426 | ZAJĄC Paweł | 2487 | kojoty | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:12:45 | ||
427 | KAŹMIERCZAK Daniel | 2502 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:54:09 | |||
428 | BIELICKI Paweł | 2498 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 00:54:10 | |||
429 | KACZMAREK Arkadiusz | 2515 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:11:54 | |||
430 | 2525 | 00:00:00 | 01:40:01 | ||||||
431 | 2526 | 00:00:00 | 01:40:04 | ||||||
432 | KLIMEK Paulina | 2414 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 01:20:32 | |||
433 | KUCZBORSKI Jacek | 2459 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:20:32 | |||
434 | ZALEWSKI Sebastian | 2514 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:12:09 | |||
435 | MUSIAŁ Robert | 2505 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:08:10 | |||
436 | JAŚKIEWICZ Krzysztof | 2500 | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:09:18 | |||
437 | PRZYBYTEK Sławomir | 2426 | Open Masters Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:28:12 | |||
438 | ŁAWNICZAK Justyna | 2125 | WOLF TEAM | Elite Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | 01:50:17 | ||
439 | KUTYŁA Marek | 2504 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:09:52 | |||
440 | MIZGIER Filip | 2478 | Ekipa z ogórka! | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:11:45 | ||
441 | DUSZCZAK Bartosz | 2476 | Ekipa z ogórka! | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:11:56 | ||
442 | MIZGIER Krzysztof | 2479 | Ekipa z ogórka! | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:11:51 | ||
443 | LASZCZYK Julia | 2446 | Szturm | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | 01:22:33 | ||
444 | MADAJCZAK Weronika | 2477 | Ekipa z ogórka! | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 01:11:55 | ||
445 | ROCHALSKI Kamil | 2447 | Szturm | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 01:23:58 | ||
446 | CZUBAŁA Jakub | 2475 | Ekipa z ogórka! | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:11:59 | ||
447 | SZPAKOWSKI Jacek | 2481 | EXTREME WAYS | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:07:02 | ||
448 | KOSIŃSKI Tomasz | 2480 | EXTREME WAYS | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:07:45 | ||
449 | KRAWCZAK Emil | 2490 | PWPW S.A. | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:07:59 | ||
450 | GUMIELA Adam | 2489 | Melvit team | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:03:38 | ||
451 | ŚLĘCZKOWSKI Błażej | 2449 | Warriors Łódź | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:32:11 | ||
452 | MOCEK Bartosz | 2421 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:25:07 | |||
453 | SKRZYPCZAK Karol | 2388 | BOMBELMENI | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:25:02 | ||
454 | LECH Rafał | 2430 | CSS SZAFA | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 01:34:32 | ||
455 | SEROCKA Basia | 2433 | CSS SZAFA | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | 01:34:33 | ||
456 | PIANKOWSKA Marta | 2432 | CSS SZAFA | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | 01:34:33 | ||
457 | MATRACKA Magdalena | 2404 | Runmageddonowe Świry | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 01:36:28 | ||
458 | CZERNIKOWSKI Daniel | 2403 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:36:27 | ||
459 | ZADROŻNY Krzysztof | 2485 | Klub Biegacza RTV EURO AGD | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:24:51 | ||
460 | OBUDZIŃSKA Monika | 2472 | CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓW | Open Masters Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 01:25:40 | ||
461 | OBUDZIŃSKI Marcin | 2473 | CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓW | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:25:08 | ||
462 | ZADROŻNA Olga | 2474 | CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓW | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 01:25:39 | ||
463 | BAGROWSKA Agata | 2396 | OSPRO Ninja Team | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 01:28:09 | ||
464 | RYCHLEWSKI Wojciech | 2398 | OSPRO Ninja Team | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:28:29 | ||
465 | WAWRZYNIAK Monika | 2428 | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 01:28:23 | |||
466 | KITALA Radosław | 2495 | Wilk Trenuje Family (WTF) | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:34:24 | ||
467 | MĘDELEWSKI Paweł | 2519 | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:34:24 | |||
468 | ROGUSKI Rafał | 2406 | Wilk Trenuje Family (WTF) | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:34:32 | ||
469 | ROGUSKA Kasia | 2407 | WTF Wielcy trenerzy fantastyczności | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 01:34:31 | ||
470 | SUZIN Nikodem | 2402 | RaZoR Racing Team | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:23:04 | ||
471 | PIKALA Natalia | 2401 | RaZoR Racing Team | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 01:23:00 | ||
472 | NOWIŃSKI Paweł | 2506 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 01:36:41 | |||
473 | JANIAK Łukasz | 2387 | Biegające Chlory | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:34:16 | ||
474 | BIAŁOBŁOCKI Kacper | 2386 | Biegające Chlory | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:34:14 | ||
475 | KONIECZNA Żaneta | 2456 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | 01:36:50 | |||
476 | PODGÓRSKI Michał | 2443 | Psychiatryk Kopernika | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 01:36:52 | ||
477 | SKOWROŃSKA Maja | 2435 | Flying Runners | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | 01:48:32 | ||
478 | GAWRON Monika | 2453 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | 01:48:37 | |||
479 | MATYSZKIEWICZ Agnieszka | 2434 | Flying Runners | Open Masters Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | 01:49:06 | ||
480 | CHWALISZ Anna | 2438 | GANG MACIEJA | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | 01:48:36 | ||
481 | WOŹNIAK Elżbieta | 2440 | GANG MACIEJA | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | 01:49:48 | ||
482 | WAWRZYNIAK Monika | 2439 | GANG MACIEJA | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | 01:50:45 | ||
483 | CHANDRYSIAK Maciej | 2437 | GANG MACIEJA | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 01:48:38 | ||
484 | OŻÓG Mateusz | 2392 | Jak żółwie w galopie | Open Mężczyzn | 10:30 | 00:00:00 | 01:36:15 | ||
485 | WYSOCZAŃSKI Mikołaj | 2202 | Open Mężczyzn | 08:00 | 00:00:00 | 01:33:50 | |||
486 | PAWLIKOWSKA Zuzanna | 2448 | Warriors Łódź | Open Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 01:35:05 | ||
487 | KAMINSKA Dorota | 2117 | SOCIOS SILESIA | Open Kobiet | 07:50 | 00:00:00 | 01:43:35 | ||
488 | STANISZEWSKI Tomasz | 2442 | OSPRO OCR | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 01:55:47 | ||
489 | MACIAK Grzegorz | 2441 | OSPRO OCR | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 01:55:48 | ||
490 | PRAHL Alicja | 2248 | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | 01:55:51 | |||
491 | BOŻEK Dominika | 2465 | 5'3" TEAM | Open Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 02:17:10 | ||
492 | ŚWIĘCICKI Mateusz | 2510 | Open Mężczyzn | 11:00 | 00:00:00 | 02:17:10 |
Znaleziono 492 wynik(ów)