Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2021-06-27 |
Miejsce : | Ełk |
Dystans : | 21 km |
Zgłoszonych : | 1009 |
Wystartowało : | 966 |
Nie ukończyło : | 15 |
Ukończyło : | 951 |
Na trasie : | 13 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Ełk | Drużynowa Open | 08:15 | 08:30 | 08:45 | 09:00 | 09:15 | 09:30 | 09:45 | 10:00 | 10:15 | 10:30 | 10:45 | 11:00 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 07:40 | 07:45 | 07:50 | 08:00 | Mieszkanka Ełku | Mieszkanka Gminy Ełk | Mieszkaniec Ełku | Mieszkaniec Gminy Ełk | K13-17 | M13-17 | K18-24 | M18-24 | K25-29 | M25-29 | K30-34 | M30-34 | K35-39 | M35-39 | K40-44 | M40-44 | K45-49 | M45-49 | K50+ | M50+
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu | Poręcze Wąskie 7km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MARKOWICZ Robert | 1956 | Bary Barczewo | RUSZAJNY | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 01:34:42 | |
2 | KŁOS Sebastian | 2026 | Melvit team | DRĘŻEWO | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
3 | KRYSIŃSKI Andrzej | 2027 | Melvit team | OSTROŁĘKA | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 02:19:34 | |
4 | CHRZANOWSKI Andrzej | 2031 | EŁK | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 01:41:25 | ||
5 | OWCZARSKA Natalia | 2029 | Melvit team | OSTROŁĘKA | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | 02:19:35 | |
6 | KAMIŃSKI Marcin | 2017 | Melvit team | RZEKUŃ | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | ||
7 | GAJEWSKI Kamil | 1962 | JASŁO | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 01:55:49 | ||
8 | KRUKOWSKI Kamil | 1965 | ZGORZELEC | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 01:52:27 | ||
9 | ANTOSIK Igor | 1975 | Good Luck Pruszcz Gdański | GDAŃSK | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 02:01:02 | |
10 | CYGANIK Magdalena | 1976 | Good Luck Pruszcz Gdański | PRUSZCZ GDAŃSKI | Open Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | 02:01:04 | |
11 | BOLC Patryk | 2019 | Melvit team | OSTROŁĘKA | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 02:30:55 | |
12 | MRÓZ Adrian | 2018 | Melvit team | OSTROŁĘKA | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 02:31:12 | |
13 | KORSUNAS Sergejus | 1960 | OCR Baltic warriors | VILNIUS | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 01:43:59 | |
14 | GOTNER Oskar | 1963 | RAWA MAZOWIECKA | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 02:51:50 | ||
15 | MIERZEJEWSKI Adam | 2020 | Melvit team | OSTROŁĘKA | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 02:30:50 | |
16 | FIGURA Jakub | 2030 | GRUDZIĄDZ | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 01:46:44 | ||
17 | KRYSIŃSKI Wojciech | 2028 | Melvit team | OSTROŁĘKA | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 02:13:24 | |
18 | FORBERGER Tomasz | 1961 | PIASECZNO | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 02:39:18 | ||
19 | MARKOWSKI Robert | 1966 | MARKI | Open Masters Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 02:38:47 | ||
20 | KARWAT Dawid | 1964 | RAWA MAZOWIECKA | Open Mężczyzn | 10:45 | 00:00:00 | 02:52:01 |
Znaleziono 20 wynik(ów)