Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2019-05-03 |
Miejsce : | Ełk |
Dystans : | 21 km |
Zgłoszonych : | 1192 |
Wystartowało : | 1143 |
Nie ukończyło : | 8 |
Ukończyło : | 1135 |
Na trasie : | 6 |
Wyniki PDF : | |
Lista nagrodzonych : | Elite Drużynowa Kobiety |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Ełk | Drużynowa Open | Drużynowa Elite Kobiety | Drużynowa Elite | 09:00 | 09:15 | 09:30 | 09:45 | 10:00 | 10:15 | 10:30 | 10:45 | 11:00 | 11:15 | 11:30 | 11:45 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 08:20 | 08:30 | 08:40 | 08:50 | Mieszkanka Ełku | Mieszkaniec Ełku
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu | Point_RMG 8km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KOTOMSKA Renata | 3273 | FIGLARZE | Open Masters Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 00:39:26 | ||
2 | SZWEDOWICZ Grażyna | 4038 | Kyokushin Węgorzewo /11 Mazurski Pułk Artylerii | Open Masters Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 00:36:13 | ||
3 | ŁASKOWSKA Marzena | 3396 | wkurw_team | Open Masters Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 00:41:34 | ||
4 | CHOJNOWSKA Ewa | 3406 | Open Masters Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 00:41:10 | |||
5 | DOBRZYCKA Anna | 3545 | Kyokushin Węgorzewo /11 Mazurski Pułk Artylerii | Open Masters Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 00:40:56 | ||
6 | MICKIEWICZ Grażyna | 3547 | Kyokushin Węgorzewo /11 Mazurski Pułk Artylerii | Open Masters Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 00:40:56 | ||
7 | MALISZEWSKA Agnieszka | 3380 | OUTDOOR TRAINING | Open Masters Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 00:48:37 | ||
8 | HANDZLIK Barbara | 3364 | DENISTEAM | Open Masters Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 00:48:35 | ||
9 | SOSZ Anna | 3434 | Open Masters Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | 00:51:01 | |||
10 | SOKÓŁ Magdalena | 3189 | DZIADY OCR | Open Masters Kobiet | 08:50 | 00:00:00 | 00:39:41 | ||
11 | SZULC Monika | 3712 | CrossElite | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 00:42:15 | ||
12 | KARAŚ Renata | 3854 | BIEGOWE NYGUSY | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 00:42:59 | ||
13 | KRAJEWSKA Magdalena | 4201 | Piękni i Bestie | Open Masters Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 00:59:51 | ||
14 | MARKIEWICZ Anna | 3303 | Piękni i Bestie | Open Masters Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | 00:58:31 | ||
15 | ZASADOWSKA Justyna | 3855 | BIEGOWE NYGUSY | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 00:42:55 | ||
16 | PAKUZOVÁ Andrea | 3971 | UBRECENE PRINCEZNY | Open Masters Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 00:34:44 | ||
17 | MYSZCZYŃSKA Monika | 3534 | Ełk Force One | Open Masters Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 00:46:07 | ||
18 | KULIGOWSKA Małgorzata | 3913 | Open Masters Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | 00:39:41 | |||
19 | SAMBORSKA Małgorzata | 4046 | poRUNbani | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | 00:51:41 | ||
20 | MICHULEC Kinga | 3918 | Open Masters Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | 00:40:26 | |||
21 | KONIECZYŃSKA Agnieszka | 3559 | Organic Team | Open Masters Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 00:53:07 | ||
22 | MAŁYSZKA Natalia | 3561 | Organic Team | Open Masters Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | 00:53:06 | ||
23 | NIWIŃSKA Kinga | 3682 | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | 00:49:28 | |||
24 | JERECZEK Joanna | 3946 | Fabryka Zdrowia Bytów | Open Masters Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 00:43:55 | ||
25 | CIERSON Aneta | 4219 | Fabryka Zdrowia Bytów | Open Masters Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 00:43:53 | ||
26 | WNOROWSKA Magdalena | 3943 | DZIADY OCR | Open Masters Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 00:42:25 | ||
27 | BURDA Bogusława | 4222 | Silni bo zawzięci | Open Masters Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | 00:37:51 | ||
28 | KOTARSKA Ewa | 3947 | Fabryka Zdrowia Bytów | Open Masters Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | 00:45:29 | ||
29 | SZNEJDER Anita | 4026 | Calypso Team Suwałki | Open Masters Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | 00:46:53 | ||
30 | JELEŃ Monika | 4127 | PUMA_Starogard | Open Masters Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | 00:38:31 | ||
31 | DZIEDZIC Bogusława | 4082 | Open Masters Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | 00:50:04 | |||
32 | KOZIEŁŁO-POKLEWSKA Agnieszka | 3892 | TBS KATOWICE | Open Masters Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | 01:01:59 | ||
33 | PIŁAT Renata | 3713 | DZIADY OCR | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 |
Znaleziono 33 wynik(ów)