Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2021-10-17 |
Miejsce : | LESKO |
Dystans : | 21 km |
Zgłoszonych : | 1034 |
Wystartowało : | 983 |
Nie ukończyło : | 5 |
Ukończyło : | 978 |
Na trasie : | 3 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 08:30 | 08:45 | 09:00 | 09:15 | 09:30 | 09:45 | 10:00 | 10:15 | 10:30 | 10:45 | 11:00 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 07:40 | 08:00 | K13-17 | M13-17 | K18-24 | M18-24 | K25-29 | M25-29 | K30-34 | M30-34 | K35-39 | M35-39 | K40-44 | M40-44 | K45-49 | M45-49 | K50+ | M50+
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu | Ściana z Opon 12km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | PETELCZYC Piotr | 1007 | Carbon Silesia Sport | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:25:20 | ||
2 | SKRZECZYŃSKI Sławomir | 1033 | Lemon Team | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:23:45 | ||
3 | BUDZISZ Krzysztof | 1052 | SOCIOS SILESIA | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:16:11 | ||
4 | RÓŻAŃSKI Rafal | 1063 | Tsunami Szczecinek | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:17:47 | ||
5 | RUTKOWSKI Mariusz | 1076 | WOLF TEAM | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:12:13 | ||
6 | KORDIAK Rafał | 1010 | DENISTEAM | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:26:40 | ||
7 | KURACH Stanisław | 1014 | DZIADY OCR | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:30:53 | ||
8 | DROGOSZ Damian | 1002 | Carbon Silesia Sport | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:24:56 | ||
9 | MIZGALSKI Jacek | 1015 | DZIADY OCR | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:26:53 | ||
10 | CIESLAK Ryszard | 1009 | DENISTEAM | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:38:10 | ||
11 | KRYSZTOFIAK Damian | 1118 | United Runners | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:43:03 | ||
12 | KUBIESA Jakub | 1006 | Carbon Silesia Sport | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:30:53 | ||
13 | CZAJA Piotr | 1123 | CrossTeam Szczecinek | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 01:46:39 | ||
14 | ŁĄTKA Robert | 1065 | UNIT37 | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 02:08:02 | ||
Przekroczony limit czasu: 06:00:00 | |||||||||
15 | GRALEC Dariusz | 1025 | I NEVER TURN BACK | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | 02:05:36 | ||
Niesklasyfikowani | |||||||||
WIENDLOCHA Paweł | 1062 | SOCIOS SILESIA | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | DNF | 01:19:32 DNF |
Znaleziono 16 wynik(ów)