RUNMAGEDDON KIDS ELITE
Runmageddon Warszawa
Organizator : Extreme Events, Runmageddon
Data : 2021-10-03
Miejsce : Warszawa
Dystans : 1 km
Zgłoszonych : 51
Wystartowało : 50
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 50
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MSeriaMoment startuCzas
netto
1km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1WOJTAS Juliusz 60319-11 lat chłopcy1M 1niedziela, 13:302021-10-03 13:42:3100:08:08.30 8:087,4
2BERNAT Filip 60299-11 lat chłopcy2M 2niedziela, 13:302021-10-03 13:41:4000:09:22.20+00:01:139:226,4
3NOWAKOWSKA Maja 6038OSPRO NINJA ACADEMY9-11 lat dziewczynki1K 1niedziela, 13:402021-10-03 13:49:5800:09:57.35+00:01:499:576,0
4SOBIECKI Kajetan 60106-8 lat chłopcy1M 3niedziela, 13:102021-10-03 13:20:5500:10:01.60+00:01:5310:016,0
5TOBOR Andrzej 6003Vinderen6-8 lat chłopcy2M 4niedziela, 13:102021-10-03 13:17:2800:10:23.35+00:02:1510:235,8
6GIEC Janek 60239-11 lat chłopcy3M 5niedziela, 13:302021-10-03 13:37:2500:10:26.90+00:02:1810:265,8
7PODBIELSKI Maksymilian 6002OSPRO Ninja Team6-8 lat chłopcy3M 6niedziela, 13:102021-10-03 13:17:1100:10:34.55+00:02:2610:345,7
8JUSZKIEWICZ Hania 6013SWG Gostyń, Młode orły6-8 lat dziewczynki1K 2niedziela, 13:202021-10-03 13:26:1500:10:39.65+00:02:3110:395,6
8WOJTAS Kacper 60309-11 lat chłopcy4M 7niedziela, 13:302021-10-03 13:42:1100:10:39.65+00:02:3110:395,6
10GRZYWACZ Filip 60869-11 lat chłopcy5M 8niedziela, 13:302021-10-03 13:43:0100:10:47.85+00:02:3910:475,6
11GŁOWACKA Helena 60419-11 lat dziewczynki2K 3niedziela, 13:402021-10-03 13:50:3200:10:48.15+00:02:3910:485,6
12MANIKOWSKA Kasia 60439-11 lat dziewczynki3K 4niedziela, 13:402021-10-03 13:51:0300:11:00.00+00:02:5111:005,5
13KALINOWSKI Wiktor 60086-8 lat chłopcy4M 9niedziela, 13:102021-10-03 13:19:0200:11:14.10+00:03:0511:145,3
14TOBOR Ignacy 6020Vinderen9-11 lat chłopcy6M 10niedziela, 13:302021-10-03 13:36:2200:11:16.30+00:03:0811:165,3
15SZCZEPANIAK Leon 60229-11 lat chłopcy7M 11niedziela, 13:302021-10-03 13:37:0300:11:29.40+00:03:2111:295,2
16WIESZCZYCKI Filip 6019OSPRO NINJA ACADEMY9-11 lat chłopcy8M 12niedziela, 13:302021-10-03 13:35:5700:11:33.20+00:03:2411:335,2
17PASTUSZKA Maria 60449-11 lat dziewczynki4K 5niedziela, 13:402021-10-03 13:51:1900:11:48.10+00:03:3911:485,1
18ZABAWSKI Mikołaj 60999-11 lat chłopcy9M 13niedziela, 13:302021-10-03 13:42:4600:11:48.55+00:03:4011:485,1
19BURCZYŃSKA Lena 60146-8 lat dziewczynki2K 6niedziela, 13:202021-10-03 13:26:3800:11:58.70+00:03:5011:585,0
20OLBRYŚ Gustaw 60096-8 lat chłopcy5M 14niedziela, 13:102021-10-03 13:19:5200:12:12.40+00:04:0412:124,9
21DRĄŻKOWSKI Bartosz 60046-8 lat chłopcy6M 15niedziela, 13:102021-10-03 13:17:4400:12:30.75+00:04:2212:304,8
22WIECZORKIEWICZ Olga 6037Nie W Szczepionkę Team9-11 lat dziewczynki5K 7niedziela, 13:402021-10-03 13:49:3700:12:52.95+00:04:4412:524,7
23MĘDELEWSKA Karolina 6039Wilk Trenuje Family (WTF)9-11 lat dziewczynki6K 8niedziela, 13:402021-10-03 13:50:1500:12:57.35+00:04:4912:574,6
24ŁUGOWOJ Michalina 60959-11 lat dziewczynki7K 9niedziela, 13:402021-10-03 13:52:1900:12:58.95+00:04:5012:584,6
25RZEPNIEWSKA Anna 60469-11 lat dziewczynki8K 10niedziela, 13:402021-10-03 13:52:0300:13:04.20+00:04:5513:044,6
26PERKOWSKA Nina 6012POWER TRAINING6-8 lat dziewczynki3K 11niedziela, 13:202021-10-03 13:25:5000:13:04.75+00:04:5613:044,6
27BURY Igor 60219-11 lat chłopcy10M 16niedziela, 13:302021-10-03 13:36:4600:13:08.30+00:05:0013:084,6
28GRZYWACZ Oliwia 60879-11 lat dziewczynki9K 12niedziela, 13:402021-10-03 13:52:3300:13:08.55+00:05:0013:084,6
29KUREK Bartosz 60259-11 lat chłopcy11M 17niedziela, 13:302021-10-03 13:39:3800:13:09.55+00:05:0113:094,6
30ROSE Heidryan 60986-8 lat chłopcy7M 18niedziela, 13:102021-10-03 13:20:0700:13:12.60+00:05:0413:124,5
31KUCHARSKI Jakub 60249-11 lat chłopcy12M 19niedziela, 13:302021-10-03 13:38:5000:13:19.75+00:05:1113:194,5
32GORSIAK Gabriela 60429-11 lat dziewczynki10K 13niedziela, 13:402021-10-03 13:50:4900:13:35.00+00:05:2613:354,4
33ŁABĘDŹ Tytus 60949-11 lat chłopcy13M 20niedziela, 13:402021-10-03 13:43:1900:13:45.35+00:05:3713:454,4
34MACKO Oskar 60289-11 lat chłopcy14M 21niedziela, 13:302021-10-03 13:40:3600:13:55.20+00:05:4613:554,3
35GÓRKA Stanisław 60919-11 lat chłopcy15M 22niedziela, 13:302021-10-03 13:37:5000:15:09.35+00:07:0115:094,0
36KUREK Antoni 60269-11 lat chłopcy16M 23niedziela, 13:302021-10-03 13:39:1200:15:28.70+00:07:2015:283,9
37PIECH Malwina 60459-11 lat dziewczynki11K 14niedziela, 13:402021-10-03 13:51:3800:15:50.15+00:07:4115:503,8
38ŚWIDERSKI Marcel 60119-11 lat chłopcy17M 24niedziela, 13:102021-10-03 13:20:3000:16:15.95+00:08:0716:153,7
39CHMIEL Weronika 60156-8 lat dziewczynki4K 15niedziela, 13:202021-10-03 13:27:0800:16:51.55+00:08:4316:513,6
40ŻEGNAŁEK Kacper 60976-8 lat chłopcy8M 25niedziela, 13:102021-10-03 13:21:2300:17:08.50+00:09:0017:083,5
41TACZAŁA Oskar 60056-8 lat chłopcy9M 26niedziela, 13:102021-10-03 13:17:5900:17:18.50+00:09:1017:183,5
42WĄSOWSKI Oliwier 60076-8 lat chłopcy10M 27niedziela, 13:102021-10-03 13:18:4300:18:06.55+00:09:5818:063,3
43MACURA Julia 6036Leniwce z Magnolii9-11 lat dziewczynki12K 16niedziela, 13:402021-10-03 13:49:1900:18:23.80+00:10:1518:233,3
44JATCZAK Olaf 60279-11 lat chłopcy18M 28niedziela, 13:302021-10-03 13:40:0900:18:39.65+00:10:3118:393,2
45LASOTA Lena 6034KOSMITKI9-11 lat dziewczynki13K 17niedziela, 13:402021-10-03 13:48:4900:19:24.65+00:11:1619:243,1
46KAMIEŃ Adam 60939-11 lat chłopcy19M 29niedziela, 13:302021-10-03 13:38:2000:19:51.30+00:11:4319:513,0
47ZAJĄC Filip 6017Chłopcy z Bielan9-11 lat chłopcy20M 30niedziela, 13:302021-10-03 13:35:0700:21:01.35+00:12:5321:012,9
48PASZKIEWICZ Amanda 6082 K 18niedziela, 13:402021-10-03 13:52:5700:22:18.45+00:14:1022:182,7
49KOWALCZYK Klaudia 60909-11 lat dziewczynki14K 19niedziela, 13:202021-10-03 13:27:2900:23:17.30+00:15:0923:172,6
50TROJANOWSKI Igor 6018Chłopcy z Bielan9-11 lat chłopcy21M 31niedziela, 13:302021-10-03 13:35:3300:33:04.90+00:24:5633:041,8
Znaleziono 50 wynik(ów)