RUNMAGEDDON KIDS ELITE
Runmageddon Warszawa
Organizator : Extreme Events, Runmageddon
Data : 2022-05-15
Miejsce : Warszawa
Dystans : 1 km
Zgłoszonych : 56
Wystartowało : 54
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 54
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MSeriaMoment startuCzas
netto
1km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1WOJTAS Kacper 8004ELITE 9-11 lat chłopcy1M 1niedziela, 14:302022-05-15 14:47:5500:08:52.35 8:526,8
2BERNAT Filip 8032ELITE 9-11 lat chłopcy2M 2niedziela, 14:302022-05-15 14:42:3000:09:16.00+00:00:239:166,5
3GIEC Janek 8026ELITE 9-11 lat chłopcy3M 3niedziela, 14:302022-05-15 14:44:2700:09:48.20+00:00:559:486,1
4MANIKOWSKA Kasia 8031ELITE 9-11 lat dziewczynki1K 1niedziela, 14:452022-05-15 14:57:5900:10:07.60+00:01:1510:075,9
5PODBIELSKI Maksymilian 8033OSPRO NINJA ACADEMYELITE 6-8 lat chłopcy1M 4niedziela, 14:002022-05-15 14:14:4700:10:12.45+00:01:2010:125,9
6MUSZAŁ Maja 8047ELITE 9-11 lat dziewczynki2K 2niedziela, 14:452022-05-15 14:56:2100:10:17.90+00:01:2510:175,8
7JABŁOŃSKI Dominik 8035ELITE 9-11 lat chłopcy4M 5niedziela, 14:302022-05-15 14:48:1600:10:25.55+00:01:3310:255,8
8BACHURA Błażej 8048ELITE 9-11 lat chłopcy5M 6niedziela, 14:302022-05-15 14:45:4900:10:32.80+00:01:4010:325,7
9TOBOR Andrzej 8040ELITE 9-11 lat chłopcy6M 7niedziela, 14:302022-05-15 14:43:4100:10:33.00+00:01:4010:335,7
10TOBOR Ignacy 8041ELITE 9-11 lat chłopcy7M 8niedziela, 14:302022-05-15 14:45:3300:10:37.05+00:01:4410:375,7
11ROMANIUK Kacper 8052ELITE 9-11 lat chłopcy8M 9niedziela, 14:302022-05-15 14:46:0400:10:38.70+00:01:4610:385,6
12WIESZCZYCKI Filip 8019OSPRO NINJA ACADEMYELITE 9-11 lat chłopcy9M 10niedziela, 14:302022-05-15 14:46:5400:10:39.80+00:01:4710:395,6
13BURCZYŃSKA Lena 8016ELITE 6-8 lat dziewczynki1K 3niedziela, 14:152022-05-15 14:28:5100:10:46.90+00:01:5410:465,6
14KRAJEWSKI Antoni 8030ELITE 9-11 lat chłopcy10M 11niedziela, 14:302022-05-15 14:43:1300:10:47.45+00:01:5510:475,6
15LIUTKUS Eimantas 8015OCR Baltic WarriorsELITE 9-11 lat chłopcy11M 12niedziela, 14:302022-05-15 14:47:3100:10:49.85+00:01:5710:495,5
16KALINOWSKI Wiktor 8010ELITE 6-8 lat chłopcy2M 13niedziela, 14:002022-05-15 14:11:5100:10:58.30+00:02:0510:585,5
17OLBRYŚ Gustaw 8042ELITE 6-8 lat chłopcy3M 14niedziela, 14:002022-05-15 14:12:1100:10:58.65+00:02:0610:585,5
18BAGDZIŃSKA Zuzanna 8038MOVE. TEAMELITE 9-11 lat dziewczynki3K 4niedziela, 14:452022-05-15 14:56:4300:11:01.65+00:02:0911:015,4
19ANTONIAK Wojciech 8039Obstacle Center TeamELITE 6-8 lat chłopcy4M 15niedziela, 14:002022-05-15 14:10:2800:11:06.50+00:02:1411:065,4
20GADZIAŁA Mateusz 8020ELITE 9-11 lat chłopcy12M 16niedziela, 14:302022-05-15 14:44:0700:11:12.65+00:02:2011:125,4
21JUSZKIEWICZ Hania 8011SWG Gostyń, Młode orłyELITE 9-11 lat dziewczynki4K 5niedziela, 14:452022-05-15 14:57:0500:11:14.80+00:02:2211:145,3
22ADAMKIEWICZ Lena Alicja 8017ELITE 9-11 lat dziewczynki5K 6niedziela, 14:452022-05-15 14:58:1600:11:24.85+00:02:3211:245,3
23MĘDELEWSKA Karolina 8049Ninja ElementsELITE 9-11 lat dziewczynki6K 7niedziela, 14:452022-05-15 14:55:4100:11:34.45+00:02:4211:345,2
24MARKOWSKA Nadia 8012ELITE 6-8 lat dziewczynki2K 8niedziela, 14:152022-05-15 14:27:0900:11:36.05+00:02:4311:365,2
25PERKOWSKA Nina 8028Obstacle Center TeamELITE 6-8 lat dziewczynki3K 9niedziela, 14:152022-05-15 14:28:2700:11:38.05+00:02:4511:385,2
26STEFANIAK Borys 8006ELITE 9-11 lat chłopcy13M 17niedziela, 14:302022-05-15 14:42:0800:11:44.55+00:02:5211:445,1
27DZIURDA Kacper 8045POWER TRAININGELITE 6-8 lat chłopcy5M 18niedziela, 14:002022-05-15 14:12:2900:11:55.30+00:03:0211:555,0
28KRASZKIEWICZ Wojciech 8002ELITE 6-8 lat chłopcy6M 19niedziela, 14:002022-05-15 14:12:4600:12:03.80+00:03:1112:035,0
28JANUSZEWSKI Aleksander 8023Obstacle Center TeamELITE 9-11 lat chłopcy14M 19niedziela, 14:302022-05-15 14:41:4400:12:03.80+00:03:1112:035,0
30MONTVILAITĖ Luka 8013OCR Baltic WarriorsELITE 6-8 lat dziewczynki4K 10niedziela, 14:152022-05-15 14:27:2500:12:06.35+00:03:1412:065,0
31BIALIC Mateusz 8046ELITE 6-8 lat chłopcy7M 21niedziela, 14:002022-05-15 14:14:2700:12:20.80+00:03:2812:204,9
32KUREK Antoni 8043ELITE 9-11 lat chłopcy15M 22niedziela, 14:302022-05-15 14:45:0000:13:04.45+00:04:1213:044,6
33MONTVILAITĖ Lėja 8014OCR Baltic WarriorsELITE 9-11 lat dziewczynki7K 11niedziela, 14:452022-05-15 14:57:2000:13:09.95+00:04:1713:094,6
34KUCHARSKI Jakub 8021ELITE 9-11 lat chłopcy16M 23niedziela, 14:302022-05-15 14:45:1600:13:15.20+00:04:2213:154,5
35RUSZKOWSKA Zuzanna 8025ELITE 6-8 lat dziewczynki5K 12niedziela, 14:152022-05-15 14:26:4700:13:40.55+00:04:4813:404,4
36CMIEL Antoni 8075ELITE 9-11 lat chłopcy17M 24niedziela, 14:302022-05-15 14:57:4000:13:55.10+00:05:0213:554,3
37STEGIENKO Tomasz 8018ELITE 6-8 lat chłopcy8M 25niedziela, 14:002022-05-15 14:10:0800:14:20.80+00:05:2814:204,2
38STEFANIAK Bernard 8005ELITE 6-8 lat chłopcy9M 26niedziela, 14:002022-05-15 14:11:3500:14:27.85+00:05:3514:274,2
39WŁASENKO Zuzia 8024ELITE 6-8 lat dziewczynki6K 13niedziela, 14:152022-05-15 14:26:2100:14:35.40+00:05:4314:354,1
40KRASZKIEWICZ Tomasz 8001ELITE 6-8 lat chłopcy10M 27niedziela, 14:002022-05-15 14:13:0900:15:00.00+00:06:0715:004,0
41PERKOWSKI Olaf 8029Obstacle Center TeamELITE 6-8 lat chłopcy11M 28niedziela, 14:002022-05-15 14:13:3000:16:01.75+00:07:0916:013,7
42RĄCZKA Kacper 8053ELITE 9-11 lat chłopcy18M 29niedziela, 14:302022-05-15 14:46:1800:16:48.90+00:07:5616:483,6
43KUŚNIERSKI Jakub 8050ELITE 9-11 lat chłopcy19M 30niedziela, 14:302022-05-15 14:42:5000:17:27.25+00:08:3417:273,4
44OŻGO Maksymilian 8027ELITE 9-11 lat chłopcy20M 31niedziela, 14:302022-05-15 14:46:3900:17:43.85+00:08:5117:433,4
45CMIEL Antoni 8074ELITE 9-11 lat chłopcy21M 32niedziela, 14:302022-05-15 14:31:1500:21:35.30+00:12:4221:352,8
46KRAWIEC Oliwier 8008ELITE 6-8 lat chłopcy12M 33niedziela, 14:002022-05-15 14:10:4500:22:12.70+00:13:2022:122,7
47BIALIC Julia 8051ELITE 6-8 lat dziewczynki7K 14niedziela, 14:152022-05-15 14:28:0300:22:19.80+00:13:2722:192,7
48DĄBROWSKI Janek 8054ELITE 6-8 lat chłopcy13M 34niedziela, 14:002022-05-15 14:15:1300:22:46.15+00:13:5322:462,6
49WĄSOWSKI Oliwier 8022ELITE 6-8 lat chłopcy14M 35niedziela, 14:002022-05-15 14:14:0800:22:46.45+00:13:5422:462,6
50GŁÓWKA Karol 8009ELITE 6-8 lat chłopcy15M 36niedziela, 14:002022-05-15 14:11:0900:24:24.00+00:15:3124:242,5
51CHOJECKI Sebastian 8007ELITE 9-11 lat chłopcy22M 37niedziela, 14:302022-05-15 14:47:1300:25:18.65+00:16:2625:182,4
52PÓŁTORAK Łucja 8034ELITE 9-11 lat dziewczynki8K 15niedziela, 14:452022-05-15 14:56:0500:25:26.25+00:16:3325:262,4
53GWIAZDOWSKI Franciszek 8003ELITE 6-8 lat chłopcy16M 38niedziela, 14:002022-05-15 14:09:4800:25:49.65+00:16:5725:492,3
54KUREK Bartosz 8044ELITE 9-11 lat chłopcy23M 39niedziela, 14:302022-05-15 14:44:4400:31:03.30+00:22:1031:031,9
Znaleziono 54 wynik(ów)