RUNMAGEDDON NOCNY REKRUT KRAKÓW

Wydarzenie:
Organizator:
Extreme Events, Runmageddon
Data:
2021-04-17
Miejsce:
Kraków
Dystans:
6 km
Zgłoszonych:
256
Wystartowało:
227
Nie ukończyło:
5
Ukończyło:
222
Na trasie:
4
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MSeriaMoment startuCzas
netto
6km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1ZAJĄC Paweł 4038ŚWIRY RUNMAGEDDONOpen Mężczyzn1M 120:002021-04-17 20:04:1801:13:31.75 12:154,9
2ROMAŃCZUK Tomasz 4030OUTDOOR TRAININGOpen Masters Mężczyzn1M 220:002021-04-17 20:04:1601:14:17.70+00:00:4512:224,8
3MATEJCZYK Artur 4029OUTDOOR TRAININGOpen Masters Mężczyzn2M 320:002021-04-17 20:04:1501:16:30.80+00:02:5912:454,7
4GOŁĘBIOWSKI Tomasz 4012EWPOpen Masters Mężczyzn3M 420:002021-04-17 20:04:1901:16:32.05+00:03:0012:454,7
5TUROWSKI Piotr 4076Open Mężczyzn2M 520:002021-04-17 20:04:1601:16:57.50+00:03:2512:494,7
6SŁABASZEWSKI Kamil 4015HARPAGAN BEASTOpen Mężczyzn3M 620:002021-04-17 20:04:1701:18:40.15+00:05:0813:064,6
7KUREK Mikołaj 4003Bojowe BorsukiOpen Mężczyzn4M 720:002021-04-17 20:44:2101:18:55.60+00:05:2313:094,6
8MOSTOWSKI Radosław 4259Open Mężczyzn5M 821:002021-04-17 20:05:0001:22:15.55+00:08:4313:424,4
9MAZURKIEWICZ Rafał 4064Open Mężczyzn6M 920:002021-04-17 20:04:1501:23:00.65+00:09:2813:504,3
10STOPIAK Rafał 4086SmokasynyOpen Mężczyzn7M 1020:152021-04-17 20:23:4601:24:08.95+00:10:3714:014,3
11KAPUŚCIARZ Jakub 4085SmokasynyOpen Mężczyzn8M 1120:152021-04-17 20:23:4601:24:15.95+00:10:4414:024,3
12KANCELARZ Rafał 4053Open Mężczyzn9M 1220:002021-04-17 20:05:3001:24:58.20+00:11:2614:094,2
13ŚLEDŹ Rafał 4071Open Mężczyzn10M 1320:002021-04-17 20:04:1601:25:51.95+00:12:2014:184,2
14KOMORNICKI Krzysiek 4188Open Masters Mężczyzn4M 1421:002021-04-17 20:56:3001:27:57.05+00:14:2514:394,1
15MANGONI Francesco 4258Open Masters Mężczyzn5M 1520:302021-04-17 20:23:4701:31:52.45+00:18:2015:183,9
16JĘDRZEJEK Dariusz 4185Open Mężczyzn11M 1621:002021-04-17 20:56:3101:32:18.50+00:18:4615:233,9
17BRYLOWSKI Mateusz 4250Open Mężczyzn12M 1721:152021-04-17 21:18:1301:32:28.45+00:18:5615:243,9
18ZIMIŃSKI Paweł 4248Kadra Mocnych WrażeńOpen Mężczyzn13M 1821:152021-04-17 20:24:1401:32:35.35+00:19:0315:253,9
19BETLEJEWSKI Przemysław 4021NAFCIARZE PłockOpen Masters Mężczyzn6M 1920:002021-04-17 20:05:3301:33:47.10+00:20:1515:373,8
20WIŚNIEWSKI Marcin 4023NAFCIARZE PłockOpen Mężczyzn14M 2020:002021-04-17 20:05:3101:33:49.70+00:20:1715:383,8
21CIĄGŁO Danuta 4048Open Kobiet1K 120:002021-04-17 20:04:1801:34:25.75+00:20:5415:443,8
22SZARY Michał 4018i2 GeolabOpen Mężczyzn15M 2120:002021-04-17 20:04:1601:34:33.70+00:21:0115:453,8
23OGIERMAN Mariusz 4017i2 GeolabOpen Mężczyzn16M 2220:002021-04-17 20:04:1701:34:34.85+00:21:0315:453,8
24CZARDYBON Dominik 4019Łowcy pierożkówOpen Mężczyzn17M 2320:002021-04-17 20:04:1801:35:06.95+00:21:3515:513,8
25MICHALSKI Paweł 4238Open Mężczyzn18M 2421:152021-04-17 21:18:1901:35:40.05+00:22:0815:563,8
26MAJKOWSKI Konrad 4063Open Mężczyzn19M 2520:002021-04-17 20:04:1701:35:45.60+00:22:1315:573,8
27ROSKOSZ Szymon 4256Open Mężczyzn20M 2621:152021-04-17 20:56:2601:36:14.35+00:22:4216:023,7
28RADWAN Bartłomiej 4104Open Masters Mężczyzn7M 2720:152021-04-17 20:23:4701:39:28.15+00:25:5616:343,6
29MYRLAK Maciej 4099Open Masters Mężczyzn8M 2820:152021-04-17 20:23:4701:39:29.25+00:25:5716:343,6
30BUDEK Weronika 4046Open Kobiet2K 220:002021-04-17 20:04:1601:40:42.35+00:27:1016:473,6
31DAWIEC Rafał 4257Open Mężczyzn21M 2920:152021-04-17 20:04:1701:41:15.15+00:27:4316:523,6
32JEZIORSKI Marcin 4097Open Masters Mężczyzn9M 3020:152021-04-17 20:23:4801:41:35.90+00:28:0416:553,5
33TWARDY Przemysław 4040TwardzikiOpen Masters Mężczyzn10M 3120:002021-04-17 20:04:1901:42:18.05+00:28:4617:033,5
34AUGUŚCIK Marcin 4042Open Mężczyzn22M 3220:002021-04-17 20:04:1901:42:19.40+00:28:4717:033,5
35RYCHERT Ireneusz 4253Open Mężczyzn23M 3321:152021-04-17 21:18:1301:43:05.05+00:29:3317:103,5
36POLAK Jarosław 4199Open Mężczyzn24M 3421:002021-04-17 20:56:3201:43:58.20+00:30:2617:193,5
37JAKUBOWSKI Mariusz 4222Pogotowie MedicoverOpen Mężczyzn25M 3521:152021-04-17 21:18:1201:44:01.75+00:30:3017:203,5
38SKIBA Patryk 4152Open Mężczyzn26M 3620:302021-04-17 20:44:2401:44:14.55+00:30:4217:223,5
39NIEDZIELA Sebastian 4014HARPAGAN BEASTOpen Mężczyzn27M 3720:002021-04-17 20:04:1801:44:14.65+00:30:4217:223,5
40KWIEĆ Agata 4062Open Kobiet3K 320:002021-04-17 20:04:1601:44:32.25+00:31:0017:253,4
41ZDUŃSKI Jarosław 4223Pogotowie MedicoverOpen Masters Mężczyzn11M 3821:152021-04-17 21:18:1101:44:38.75+00:31:0717:263,4
42BANAŚ Krzysztof 4180Open Mężczyzn28M 3921:002021-04-17 20:56:3201:45:15.65+00:31:4317:323,4
43MODZELAN-PRZYBYŁO Jolanta 4032PrzybyłkiOpen Masters Kobiet1K 420:002021-04-17 20:05:3001:45:30.05+00:31:5817:353,4
44REMBACZ Konrad 4123PaderewaOpen Mężczyzn29M 4020:302021-04-17 20:44:2501:45:30.10+00:31:5817:353,4
45PRZYBYŁO Mateusz 4033PrzybyłkiOpen Masters Mężczyzn12M 4120:002021-04-17 20:05:2901:45:30.45+00:31:5817:353,4
46BURDZY Szymon 4122PaderewaOpen Mężczyzn30M 4220:302021-04-17 20:44:2501:45:32.65+00:32:0017:353,4
47REGLIŃSKI Jakub 4252Open Mężczyzn31M 4321:152021-04-17 21:18:1301:45:34.40+00:32:0217:353,4
48SKRABEL Artur 4131STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKOpen Mężczyzn32M 4420:302021-04-17 20:44:2301:47:11.70+00:33:3917:513,4
49FILUSZ Dawid 4124STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKOpen Mężczyzn33M 4520:302021-04-17 20:44:2101:47:38.35+00:34:0617:563,3
50WĄS Grzegorz 4211BurbonOpen Mężczyzn34M 4621:152021-04-17 21:18:1701:48:11.90+00:34:4018:013,3
51POLUS Piotr Peter 4031POWER TRAININGOpen Mężczyzn35M 4720:002021-04-17 20:05:3101:48:27.80+00:34:5618:043,3
52ADAMCZYK Karolina 4135Open Kobiet4K 520:302021-04-17 20:44:2601:52:37.45+00:39:0518:463,2
53CUL Karol 4207BurbonOpen Mężczyzn36M 4821:152021-04-17 21:18:1601:52:42.90+00:39:1118:473,2
54GURGUL Mateusz 4141Open Mężczyzn37M 4920:302021-04-17 20:44:2701:52:55.80+00:39:2418:493,2
55BIENIEK Michał 4137Open Mężczyzn38M 5020:302021-04-17 20:44:2601:52:56.60+00:39:2418:493,2
56BIENIEK Kacper 4136Open Mężczyzn39M 5120:302021-04-17 20:44:2601:52:57.45+00:39:2518:493,2
57BĘTLEJEWSKI Marek 4020NAFCIARZE PłockOpen Masters Mężczyzn13M 5220:0001:54:20.40+00:40:4819:033,1
58FIGIEL Marcin 4022NAFCIARZE PłockOpen Masters Mężczyzn14M 5320:0001:54:22.55+00:40:5019:033,1
59OLSZTA Helena 4119Dwa pączki!Open Kobiet5K 620:302021-04-17 20:44:2901:54:23.50+00:40:5119:033,1
60CZUL Wojciech 4208BurbonOpen Mężczyzn40M 5421:152021-04-17 21:18:1601:54:28.45+00:40:5619:043,1
61WALIGÓRA Julia 4209BurbonOpen Kobiet6K 721:152021-04-17 21:18:1601:54:35.10+00:41:0319:053,1
62WASIŃSKI Łukasz 4120Dwa pączki!Open Mężczyzn41M 5520:302021-04-17 20:44:2801:54:53.20+00:41:2119:083,1
63WALIGÓRA Wiktor 4210BurbonOpen Mężczyzn42M 5621:152021-04-17 21:18:1501:55:04.25+00:41:3219:103,1
64KĄKOL Piotrek 4145Open Mężczyzn43M 5720:302021-04-17 20:44:2201:56:42.20+00:43:1019:273,1
65URBANEK Sabina 4027NightWolvesOpen Kobiet7K 820:002021-04-17 20:05:3401:56:43.00+00:43:1119:273,1
66JAKUBIEC Patrycja 4025NightWolvesOpen Kobiet8K 920:002021-04-17 20:05:3401:56:52.70+00:43:2019:283,1
67BIERNACKI Maciej 4037Skrzydlate świnieOpen Mężczyzn44M 5820:002021-04-17 20:24:1801:57:09.15+00:43:3719:313,1
68WIŚNIEWSKA Arleta 4133STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKOpen Masters Kobiet2K 1020:302021-04-17 20:44:2301:57:26.35+00:43:5419:343,1
69KLIMEK Paulina 4187Open Kobiet9K 1121:002021-04-17 20:56:2601:57:38.15+00:44:0619:363,1
70KUCZBORSKI Jacek 4189Open Mężczyzn45M 5921:002021-04-17 20:56:2601:57:40.65+00:44:0819:363,1
71DOMAŃSKI Lech 4024NightWolvesOpen Mężczyzn46M 6020:002021-04-17 20:05:3501:57:51.95+00:44:2019:383,1
72MOSSAKOWSKI Rafał 4195Open Mężczyzn47M 6121:002021-04-17 20:56:2701:57:52.05+00:44:2019:383,1
73PIATKOWSKI Daniel 4198Open Mężczyzn48M 6221:002021-04-17 20:56:3201:58:00.90+00:44:2919:403,1
74RYCHERT Piotr 4254Open Mężczyzn49M 6321:152021-04-17 21:18:1301:58:20.10+00:44:4819:433,0
75MAŃCZAK Marcin 4147Open Mężczyzn50M 6420:302021-04-17 20:44:2001:58:24.50+00:44:5219:443,0
76NOWAK Patryk 4150Open Mężczyzn51M 6520:302021-04-17 20:44:2001:58:24.65+00:44:5219:443,0
77WYDRO Krzysztof 4028NightWolvesOpen Masters Mężczyzn15M 6620:002021-04-17 20:05:3401:58:30.75+00:44:5919:453,0
78CYRULEWSKI Piotr 4139Open Mężczyzn52M 6720:302021-04-17 20:44:2001:58:38.65+00:45:0619:463,0
79RAJZER Eryk 4026NightWolvesOpen Mężczyzn53M 6820:002021-04-17 20:05:3401:59:00.45+00:45:2819:503,0
80KICZOROWSKI Rafał 4056Open Mężczyzn54M 6920:002021-04-17 20:04:5901:59:03.35+00:45:3119:503,0
81JĘDRZEJEK Krzysztof 4096Open Masters Mężczyzn16M 7020:152021-04-17 20:23:4801:59:36.10+00:46:0419:563,0
82KARCZ Oskar 4087Żółte pudełkoOpen Mężczyzn55M 7120:152021-04-17 20:24:1502:00:13.90+00:46:4220:023,0
83STABRYŁA Adrian 4073Open Mężczyzn56M 7220:002021-04-17 20:05:0002:01:05.50+00:47:3320:103,0
84NAWOROL Aleksandra 4067Open Kobiet10K 1220:002021-04-17 20:05:0402:01:30.50+00:47:5820:153,0
85SZYMANSKA Agata 4158Beckhoff Bro TeamOpen Masters Kobiet3K 1320:452021-04-17 20:56:2902:01:31.85+00:48:0020:153,0
86MURAT Krzysztof 4066Open Mężczyzn57M 7320:002021-04-17 20:05:0402:01:32.65+00:48:0020:153,0
87PALUSZEWSKI Piotr 4197Open Mężczyzn58M 7421:002021-04-17 20:56:2702:01:32.95+00:48:0120:153,0
88MARCINIAK Michał 4192Open Mężczyzn59M 7521:002021-04-17 20:56:2902:01:34.50+00:48:0220:153,0
89GĄSKA Czarek 4051Open Mężczyzn60M 7620:002021-04-17 20:04:5902:01:43.05+00:48:1120:173,0
90ŻUR Daniel 4206Open Mężczyzn61M 7721:002021-04-17 20:56:3002:02:18.75+00:48:4720:232,9
91BIELECKA Katarzyna 4013HARPAGAN BEASTOpen Kobiet11K 1420:002021-04-17 20:04:1802:02:37.45+00:49:0520:262,9
92BUCZYNSKI Dariusz 4045Open Mężczyzn62M 7820:002021-04-17 20:05:0102:03:15.55+00:49:4320:322,9
93 4261  12021-04-17 21:18:1202:04:13.40+00:50:4120:422,9
94ORLIK Kinga 4157Beckhoff Bro TeamOpen Kobiet12K 1520:452021-04-17 20:56:2902:04:32.40+00:51:0020:452,9
95BOROŃ Izabela 4155Beckhoff Bro TeamOpen Masters Kobiet4K 1620:452021-04-17 20:56:2902:04:36.60+00:51:0420:462,9
96CISŁAK Anna 4156Beckhoff Bro TeamOpen Kobiet13K 1720:452021-04-17 20:56:3002:04:53.60+00:51:2120:482,9
97GÓRCZAK Arkadiusz 4094Open Mężczyzn63M 7920:152021-04-17 20:44:2002:05:08.20+00:51:3620:512,9
98GEMBARZEWSKA-ADACH Zofia 4165Open Kobiet14K 1820:452021-04-17 20:56:3102:05:10.55+00:51:3820:512,9
99SOŁTYSIK Oskar 4202Open Mężczyzn64M 8021:002021-04-17 20:56:3102:06:08.70+00:52:3621:012,9
100FLAK Tomasz 4125STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKOpen Mężczyzn65M 8120:302021-04-17 20:44:2302:06:09.40+00:52:3721:012,9
101AUGUSTYNIAK Robert 4163Open Mężczyzn66M 8220:452021-04-17 20:56:2802:06:11.90+00:52:4021:012,9
102MANOWSKI Adrian 4098Open Mężczyzn67M 8320:152021-04-17 20:23:4802:06:32.60+00:53:0021:052,8
103STYPEREK Patrycja 4107Open Kobiet15K 1920:152021-04-17 20:23:4702:06:39.25+00:53:0721:062,8
104GŁAZ Magdalena 4082Husaria Race Team Open Kobiet16K 2020:152021-04-17 20:23:5102:07:51.75+00:54:2021:182,8
105GŁAZ Jacek 4093Open Masters Mężczyzn17M 8420:152021-04-17 20:23:5202:08:07.55+00:54:3521:212,8
106STANKIEWICZ Aleksy 4167Open Mężczyzn68M 8520:452021-04-17 20:56:3202:08:29.30+00:54:5721:242,8
107NOWOTARSKI Adrian 4100Open Mężczyzn69M 8620:152021-04-17 20:23:5102:08:42.05+00:55:1021:272,8
108MAKUSIEWICZ Mariusz 4177Przebieżka teamOpen Masters Mężczyzn18M 8721:002021-04-17 20:56:3402:09:20.15+00:55:4821:332,8
109SZCZEPANEK Jakub 4231SwpRangersOpen Mężczyzn70M 8821:152021-04-17 21:18:1802:09:24.30+00:55:5221:342,8
110STOBNICKI Jan 4230SwpRangersOpen Mężczyzn71M 8921:152021-04-17 21:18:2202:09:26.05+00:55:5421:342,8
111DAMSKA Marta 4164Open Kobiet17K 2120:452021-04-17 20:56:2902:09:30.20+00:55:5821:352,8
112KOWALKOWSKI Tomasz 4176Przebieżka teamOpen Masters Mężczyzn19M 9021:002021-04-17 20:56:3302:09:41.25+00:56:0921:362,8
113KOWALIK Karol 4057Open Mężczyzn72M 9120:002021-04-17 20:05:3302:09:59.95+00:56:2821:392,8
114FLORCZAK Kamil 4183Open Mężczyzn73M 9221:002021-04-17 20:56:3002:10:02.75+00:56:3121:402,8
115ROSIEK Marcin 4200Open Mężczyzn74M 9321:002021-04-17 20:56:2902:10:14.20+00:56:4221:422,8
116NOWAKOWSKI Dawid 4196Open Mężczyzn75M 9421:002021-04-17 20:56:2802:10:19.15+00:56:4721:432,8
117GRABOWSKI Artur 4184Open Mężczyzn76M 9521:002021-04-17 20:56:2902:11:02.10+00:57:3021:502,7
118MIGAS Magdalena 4193Open Kobiet18K 2221:002021-04-17 20:56:2902:11:02.25+00:57:3021:502,7
119SZCZUREK Sabina 4001BeFit24TeamOpen Kobiet19K 2320:002021-04-17 20:05:3202:11:43.30+00:58:1121:572,7
119PIERONKIEWICZ Kamil 4068Open Mężczyzn77M 9620:002021-04-17 20:05:3302:11:43.30+00:58:1121:572,7
121ADAMCZEWSKI Filip 4224SwpRangersOpen Mężczyzn78M 9721:152021-04-17 21:18:1902:12:06.95+00:58:3522:012,7
122MOSIOŁEK Sylwester 4194Open Mężczyzn79M 9821:002021-04-17 20:56:2702:12:43.85+00:59:1222:072,7
123SKOCZEK Dawid 4169Mocno dojebani w plecachOpen Mężczyzn80M 9921:002021-04-17 20:56:2802:12:44.15+00:59:1222:072,7
124GÓRECKI Michał 4227SwpRangersOpen Mężczyzn81M 10021:152021-04-17 21:18:1902:12:48.05+00:59:1622:082,7
125BARAŃSKI Mariusz 4225SwpRangersOpen Mężczyzn82M 10121:152021-04-17 21:18:2002:13:10.60+00:59:3822:112,7
126PAMUŁA Piotr 4229SwpRangersOpen Mężczyzn83M 10221:152021-04-17 21:18:2202:13:39.25+01:00:0722:162,7
127ZARZYCKA Paulina 4162Biegam wolno, bo mi wolnoOpen Kobiet20K 2420:452021-04-17 20:56:2702:13:42.40+01:00:1022:172,7
128MŁYNARCZYK Dorota 4161Biegam wolno, bo mi wolnoOpen Kobiet21K 2520:452021-04-17 20:56:2702:13:42.80+01:00:1122:172,7
129BUŁMAN Jagoda 4160Biegam wolno, bo mi wolnoOpen Kobiet22K 2620:452021-04-17 20:56:2702:13:43.30+01:00:1122:172,7
130BIAŁACH Paulina 4159Biegam wolno, bo mi wolnoOpen Kobiet23K 2720:452021-04-17 20:56:2702:13:43.35+01:00:1122:172,7
131 4260  22021-04-17 20:23:5002:13:47.55+01:00:1522:172,7
132PIANKOWSKA Marta 4101Open Kobiet24K 2820:152021-04-17 20:23:4902:13:49.55+01:00:1722:182,7
133SEROCKA Basia 4105Open Kobiet25K 2920:152021-04-17 20:23:4902:13:49.90+01:00:1822:182,7
134PIOTROWSKI Jerzy 4121Obstacle Center TeamOpen Masters Mężczyzn20M 10320:302021-04-17 20:44:2602:14:21.25+01:00:4922:232,7
135REDEK Damian 4016Husaria Race Team Open Mężczyzn84M 10420:002021-04-17 20:05:3102:14:27.90+01:00:5622:242,7
136SASINOWSKI Krzysztof 4004BRYGIERY OCROpen Mężczyzn85M 10520:002021-04-17 20:05:3202:14:33.10+01:01:0122:252,7
137ŁĘŻNIAK Jarosław 4190Open Mężczyzn86M 10621:002021-04-17 21:18:1702:15:12.70+01:01:4022:322,7
138WROŃSKI Andrzej 4079Open Mężczyzn87M 10720:002021-04-17 20:04:5702:15:20.30+01:01:4822:332,7
139STĘPIEŃ Mateusz 4074Open Mężczyzn88M 10820:002021-04-17 20:05:0002:15:21.40+01:01:4922:332,7
140SOBOŃ Mariusz 4072Open Mężczyzn89M 10920:002021-04-17 20:04:5702:15:26.15+01:01:5422:342,7
141CZEREPAK Grzesiek 4140Open Mężczyzn90M 11020:302021-04-17 20:44:2402:16:54.90+01:03:2322:492,6
142GUMINIAK Kamila 4116Cyko KurczakiOpen Kobiet26K 3020:302021-04-17 20:44:2302:16:56.55+01:03:2422:492,6
143HAMMER Marcelina 4142Open Kobiet27K 3120:302021-04-17 20:44:2302:16:56.60+01:03:2422:492,6
144HANDY Samanta 4143Open Kobiet28K 3220:302021-04-17 20:44:2802:16:59.00+01:03:2722:492,6
145IWANICKA Jolanta 4144Open Kobiet29K 3320:302021-04-17 20:44:2702:17:00.35+01:03:2822:502,6
146BIGA Małgorzata 4138Open Kobiet30K 3420:302021-04-17 20:44:2802:17:01.10+01:03:2922:502,6
147BEDNARZ Adrian 4115Cyko KurczakiOpen Mężczyzn91M 11120:302021-04-17 20:44:2402:17:05.75+01:03:3422:502,6
148MYŚLAK Dominik 4114Centrum Kettlebell BochniaOpen Mężczyzn92M 11220:302021-04-17 20:44:2902:17:48.40+01:04:1622:582,6
149WOJTEK Kamil 4007Dziadek i wnukiOpen Mężczyzn93M 11320:002021-04-17 20:06:0502:17:53.20+01:04:2122:582,6
150KORTA Aga 4111Centrum Kettlebell BochniaOpen Masters Kobiet5K 3520:302021-04-17 20:44:3102:18:03.55+01:04:3123:002,6
151KORTA Wojciech 4112Centrum Kettlebell BochniaOpen Masters Mężczyzn21M 11420:302021-04-17 20:44:3002:18:05.50+01:04:3323:002,6
152KRUPKA Kinga 4058Open Masters Kobiet6K 3620:002021-04-17 20:23:5002:18:36.70+01:05:0423:062,6
153CYRAN Aleksandra 4049Open Kobiet31K 3720:002021-04-17 20:04:5902:18:38.60+01:05:0623:062,6
154ŁABUCIN M. 4113Centrum Kettlebell BochniaOpen Mężczyzn94M 11520:302021-04-17 20:44:3002:18:42.15+01:05:1023:072,6
155BUJNOWICZ Mariusz 4047Open Mężczyzn95M 11620:002021-04-17 20:04:5802:18:54.80+01:05:2323:092,6
156TROCHA Malwina 4132STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKOpen Kobiet32K 3820:302021-04-17 20:44:2202:19:34.55+01:06:0223:152,6
157MICHALCZEWSKI Sławomir 4128STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKOpen Mężczyzn96M 11720:302021-04-17 20:44:2302:19:43.45+01:06:1123:172,6
158PODLEŚNY Michał 4129STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKOpen Mężczyzn97M 11820:302021-04-17 20:44:2302:19:58.20+01:06:2623:192,6
159WOJCIECHOWSKA Ewa 4078Open Kobiet33K 3920:002021-04-17 20:04:5902:20:10.75+01:06:3923:212,6
160KUŚMIEREK Tomasz 4061Open Masters Mężczyzn22M 11920:002021-04-17 20:04:5802:20:11.20+01:06:3923:212,6
161ŻEMŁA Grzegorz 4242Open Mężczyzn98M 12021:152021-04-17 21:18:2002:20:19.45+01:06:4723:232,6
162GUZDEK Jolanta 4005Dziadek i wnukiOpen Kobiet34K 4020:002021-04-17 20:06:0502:20:25.90+01:06:5423:242,6
163WILK Anna 4006Dziadek i wnukiOpen Kobiet35K 4120:002021-04-17 20:06:0402:20:26.65+01:06:5423:242,6
164NOWAK Sebastian 4166Open Mężczyzn99M 12120:452021-04-17 20:56:3102:20:43.60+01:07:1123:272,6
165NOWOK Rafał 4239Open Mężczyzn100M 12221:152021-04-17 21:18:2002:20:44.00+01:07:1223:272,6
166WAROWNY Wiktor 4168Open Mężczyzn101M 12320:452021-04-17 20:56:3102:20:44.90+01:07:1323:272,6
167ZIÓŁKOWSKA Monika 4134STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKOpen Kobiet36K 4220:302021-04-17 20:44:2202:20:51.20+01:07:1923:282,6
168KOBYLEC Janusz 4126STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKOpen Masters Mężczyzn23M 12420:302021-04-17 20:44:2402:21:16.10+01:07:4423:322,5
169KUFEL Aleksandra 4228SwpRangersOpen Kobiet37K 4321:152021-04-17 21:18:2002:21:17.65+01:07:4523:322,5
170ZĄTEK Agata 4205Open Kobiet38K 4421:002021-04-17 21:18:1602:22:00.15+01:08:2823:402,5
171BAFELTOWSKA Olga 4083POWER TRAININGOpen Kobiet39K 4520:152021-04-17 20:23:4902:22:17.25+01:08:4523:422,5
172PACHOŁ Michał 4174Pavulon TEAMOpen Mężczyzn102M 12521:002021-04-17 21:18:1402:22:25.05+01:08:5323:442,5
173SZKURŁAT Tomasz 4084POWER TRAININGOpen Mężczyzn103M 12620:152021-04-17 20:23:4802:22:27.65+01:08:5523:442,5
174KOZIEJ Łukasz 4034Psychiatryk KopernikaOpen Mężczyzn104M 12720:002021-04-17 20:05:0102:22:59.15+01:09:2723:492,5
175SAUERHERING Philip 4240Open Mężczyzn105M 12821:152021-04-17 21:18:1702:23:15.65+01:09:4323:522,5
176PRZYSIĘŻNIUK Mariusz 4103Open Mężczyzn106M 12920:152021-04-17 20:23:4702:24:23.25+01:10:5124:032,5
177KOZAK Konrad 4235Open Mężczyzn107M 13021:152021-04-17 21:18:1802:24:24.50+01:10:5224:042,5
178NOWAK Adrian 4148Open Mężczyzn108M 13120:302021-04-17 20:44:2802:26:10.25+01:12:3824:212,5
179UBYSZ Malwina 4153Open Kobiet40K 4620:302021-04-17 20:44:2902:26:11.50+01:12:3924:212,5
180ŁĘŻNIAK Zbigniew 4191Open Mężczyzn109M 13221:002021-04-17 21:18:1802:26:48.05+01:13:1624:282,5
181NOWAK Michał 4149Open Mężczyzn110M 13320:302021-04-17 20:44:2702:26:51.55+01:13:1924:282,5
182WÓJCIK Paulina 4154Open Kobiet41K 4720:302021-04-17 20:44:2702:26:52.70+01:13:2024:282,5
183TŁUŚCIAK Rafał 4203Open Mężczyzn111M 13421:002021-04-17 21:18:1602:26:54.65+01:13:2224:292,5
184SZADZEWICZ Szymon 4219Na przypale albo wcale 2021Open Mężczyzn112M 13521:152021-04-17 21:18:1502:26:58.95+01:13:2724:292,4
185GROJCA Patrycja 4052Open Kobiet42K 4820:002021-04-17 20:05:0202:27:20.55+01:13:4824:332,4
186PORADA Piotr 4070Open Mężczyzn113M 13620:002021-04-17 20:05:0202:27:22.05+01:13:5024:332,4
187ZYZIK Agnieszka 4081Open Kobiet43K 4920:002021-04-17 20:05:0202:27:26.65+01:13:5424:342,4
188KAPALSKI Sebastian 4054Open Mężczyzn114M 13720:002021-04-17 20:05:0402:27:32.95+01:14:0124:352,4
189BOCIĄGA Teresa 4044Open Kobiet44K 5020:002021-04-17 20:05:0202:27:36.65+01:14:0424:362,4
190CHMIELAK Laura 4090Open Masters Kobiet7K 5120:152021-04-17 20:24:1602:27:40.20+01:14:0824:362,4
191CHMIELAK Radosław 4091Open Masters Mężczyzn24M 13820:152021-04-17 20:24:1602:27:42.60+01:14:1024:372,4
192LESZKIEWICZ Paweł 4217Na przypale albo wcale 2021Open Mężczyzn115M 13921:152021-04-17 21:18:1502:29:17.10+01:15:4524:522,4
193KOPA Przemysław 4215Na przypale albo wcale 2021Open Mężczyzn116M 14021:152021-04-17 21:18:1402:29:23.75+01:15:5224:532,4
194SZADZEWICZ Monika 4218Na przypale albo wcale 2021Open Masters Kobiet8K 5221:152021-04-17 21:18:1402:29:24.20+01:15:5224:542,4
195CIOCH Krzysztof 4214Na przypale albo wcale 2021Open Mężczyzn117M 14121:152021-04-17 21:18:1402:29:24.90+01:15:5324:542,4
196ŻYLEWICZ Patrycjan 4221Na przypale albo wcale 2021Open Masters Mężczyzn25M 14221:152021-04-17 21:18:1302:29:24.95+01:15:5324:542,4
197KRYSA Magda 4216Na przypale albo wcale 2021Open Kobiet45K 5321:152021-04-17 21:18:1302:29:27.30+01:15:5524:542,4
198ZIELINSKA Kasia 4220Na przypale albo wcale 2021Open Kobiet46K 5421:152021-04-17 21:18:1502:29:30.60+01:15:5824:552,4
199JANOWSKI Kasper 4095Open Mężczyzn118M 14320:152021-04-17 20:24:1702:30:04.75+01:16:3325:002,4
200ŚLUSARCZYK Aleksandra 4106Open Mężczyzn119M 14420:152021-04-17 20:24:1702:30:06.15+01:16:3425:012,4
201KOTULA Paweł 4234Open Mężczyzn120M 14521:152021-04-17 21:18:1602:33:55.95+01:20:2425:392,3
202LEKKI Mikołaj 4237Open Mężczyzn121M 14621:152021-04-17 21:18:1702:34:15.20+01:20:4325:422,3
203PĄCZEK Weronika 4041Wataha - Łączy nas bieganie Open Kobiet47K 5520:002021-04-17 20:06:0502:37:00.20+01:23:2826:102,3
204KUBIAK Małgorzata 4060Open Kobiet48K 5620:002021-04-17 20:06:0602:37:13.50+01:23:4126:122,3
205BIAŁKOWSKI Bartosz 4181Open Mężczyzn122M 14721:002021-04-17 21:18:1202:39:24.00+01:25:5226:342,3
206KAMIŃSKI Maciej 4186Open Mężczyzn123M 14821:002021-04-17 21:18:1902:42:28.35+01:28:5627:042,2
207MILLER Adam 4065Open Masters Mężczyzn26M 14920:002021-04-17 20:06:0602:44:20.75+01:30:4927:232,2
208SKRZYPEK Krzysztof 4201Open Mężczyzn124M 15021:002021-04-17 20:56:3202:46:14.00+01:32:4227:422,2
209GERZOK Łukasz 4009DzikieKokoszeTeamOpen Mężczyzn125M 15120:002021-04-17 20:06:0302:51:56.60+01:38:2428:392,1
210ZAGÓRSKI Tomasz 4011DzikieKokoszeTeamOpen Mężczyzn126M 15220:002021-04-17 20:06:0302:52:32.60+01:39:0028:452,1
211GADOMSKA Natalia 4008DzikieKokoszeTeamOpen Kobiet49K 5720:002021-04-17 20:06:0302:52:33.15+01:39:0128:452,1
212WIŚNIEWSKI Mateusz 4010DzikieKokoszeTeamOpen Mężczyzn127M 15320:002021-04-17 20:06:0302:52:33.55+01:39:0128:452,1
213WASIŃSKI Sławomir 4077Open Mężczyzn128M 15420:002021-04-17 20:06:0402:52:34.30+01:39:0228:452,1
214BIGAS Maciej 4182Open Mężczyzn129M 15521:002021-04-17 20:56:3402:55:16.00+01:41:4429:122,1
215SZOKALAK Milena 4036Psychiatryk KopernikaOpen Kobiet50K 5820:002021-04-17 20:05:0102:58:47.35+01:45:1529:472,0
216WRONKA Angelika 4241Open Kobiet51K 5921:152021-04-17 21:18:1702:59:47.45+01:46:1529:572,0
217KOZEK Natalia 4236Open Kobiet52K 6021:152021-04-17 21:18:1702:59:49.75+01:46:1829:582,0
218WIĘCEK Magdalena 4204Open Kobiet53K 6121:002021-04-17 21:18:1503:03:34.45+01:50:0230:352,0
219STACHYRA Michal 4171P&MOpen Mężczyzn130M 15621:002021-04-17 20:56:3503:04:13.10+01:50:4130:422,0
220VRAŽDA Piotr 4172P&MOpen Mężczyzn131M 15721:002021-04-17 20:56:3203:04:13.95+01:50:4230:422,0
221STOLARCZYK Patryk 4075Open Mężczyzn132M 15820:002021-04-17 20:05:0203:04:18.60+01:50:4630:432,0
222LASKOWSKI Paweł 4170P&MOpen Mężczyzn133M 15921:002021-04-17 20:56:3403:04:25.25+01:50:5330:442,0
223RAPACZ Paweł 4088Żółte pudełkoOpen Mężczyzn134M 16020:152021-04-17 20:24:15   
224KOCOT Kamil 4002Bojowe BorsukiOpen Mężczyzn135M 16120:002021-04-17 20:44:22   
225KŁODARSKI Adam 4146Open Mężczyzn136M 16220:302021-04-17 20:44:25   
226BŁASZCZYNA Michał 4226SwpRangersOpen Mężczyzn137M 16321:152021-04-17 21:18:21   
Niesklasyfikowani
RYCEK Maciej 4035Psychiatryk KopernikaOpen Mężczyzn20:002021-04-17 20:05:01 DNF--
Znaleziono 227 wynik(ów)