RUNMAGEDDON NOCNY REKRUT WROCŁAW
Runmageddon Wrocław
Organizator : Extreme Events, Runmageddon
Data : 2021-08-21
Miejsce : Budziszów
Dystans : 6 km
Zgłoszonych : 325
Wystartowało : 305
Nie ukończyło : 3
Ukończyło : 302
Na trasie : 3
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MSeriaCzas startuCzas
netto
6km
Czas
brutto
6km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1KURCEWICZ Paweł 2461Open Mężczyzn1M 120:3000:00:0000:47:32.2500:47:32.25 7:557,6
2KNAPIK Kamil 2637Unit 37Open Mężczyzn2M 221:0000:00:0000:52:37.6000:52:37.60+00:05:058:466,8
3RALKO Krzysztof 2633Teraz albo nigdyOpen Mężczyzn3M 321:1500:00:0000:54:01.2500:54:01.25+00:06:299:006,7
4KRÓL Damian 2594Open Mężczyzn4M 421:0000:00:0000:54:15.8000:54:15.80+00:06:439:026,6
5LIUTKUS Dainius 2441OCR Baltic warriorsOpen Mężczyzn5M 520:3000:00:0000:54:40.6500:54:40.65+00:07:089:066,6
6BARANAUSKAS Darius 2440OCR Baltic warriorsOpen Mężczyzn6M 620:3000:00:0000:54:41.5000:54:41.50+00:07:099:066,6
7GORZKOWSKI Tomasz 2453Open Masters Mężczyzn1M 720:3000:00:0000:55:24.0000:55:24.00+00:07:519:146,5
8MONTVILĖ Sandra 2490OCR Baltic warriorsOpen Kobiet1K 120:3000:00:0000:55:26.7500:55:26.75+00:07:549:146,5
9TOMASIAK Klementyna 2537Open Kobiet2K 220:4500:00:0000:55:47.9000:55:47.90+00:08:159:176,5
10POTONIEC Adrian 2531Open Mężczyzn7M 820:4500:00:0000:55:48.0500:55:48.05+00:08:159:186,5
11ZIMOWICZ Jakub 2470Open Mężczyzn8M 920:3000:00:0000:57:26.3000:57:26.30+00:09:549:346,3
12DERDACKI Radosław 2630Teraz albo nigdyOpen Mężczyzn9M 1021:1500:00:0000:57:32.9000:57:32.90+00:10:009:356,3
13DOWBUSZ Paweł 2631Teraz albo nigdyOpen Mężczyzn10M 1121:1500:00:0000:57:35.1000:57:35.10+00:10:029:356,3
14TORBIŃSKI Rafał 2614amatoryOpen Mężczyzn11M 1221:1500:00:0000:58:15.0000:58:15.00+00:10:429:426,2
15CICHUTA Przemysław 2449Open Mężczyzn12M 1320:3000:00:0000:59:23.5500:59:23.55+00:11:519:536,1
16WOJTKOWIAK Patryk 2468Open Mężczyzn13M 1420:4500:00:0001:00:08.7501:00:08.75+00:12:3610:016,0
17ŻUK Natalia 2608Open Kobiet3K 321:0000:00:0001:00:22.3001:00:22.30+00:12:5010:036,0
18SAJ Wojciech 2604Open Mężczyzn14M 1521:3000:00:0001:01:11.8501:01:11.85+00:13:3910:115,9
19MOCHNACZ Szymon 2688Open Mężczyzn15M 1621:3000:00:0001:01:20.5001:01:20.50+00:13:4810:135,9
20CZAJA Piotr 2408CrossTeam SzczecinekOpen Masters Mężczyzn2M 1720:3000:00:0001:01:31.3501:01:31.35+00:13:5910:155,9
21ANTOŠ Karel 2579Open Mężczyzn16M 1821:0000:00:0001:01:33.9501:01:33.95+00:14:0110:155,8
22WOJTKOWIAK Robert 2721Open Mężczyzn17M 1920:4500:00:0001:02:12.6501:02:12.65+00:14:4010:225,8
23SOLIWODA Tomasz 2613amatoryOpen Masters Mężczyzn3M 2021:1500:00:0001:02:30.1501:02:30.15+00:14:5710:255,8
24KOCIK Janusz 2411CrossTeam SzczecinekOpen Masters Mężczyzn4M 2120:3000:00:0001:02:31.8501:02:31.85+00:14:5910:255,8
25JEZIORSKI Marcin 2681Open Masters Mężczyzn5M 2221:0000:00:0001:02:52.9001:02:52.90+00:15:2010:285,7
26RATAJSZCZAK Dominik 2446United RunnersOpen Mężczyzn18M 2320:3000:00:0001:02:54.5001:02:54.50+00:15:2210:295,7
27KWILIŃSKA Weronika 2596Open Kobiet4K 420:3000:00:0001:02:54.8001:02:54.80+00:15:2210:295,7
28JANKE Paweł 2702Open Mężczyzn19M 2420:4500:00:0001:03:17.3001:03:17.30+00:15:4510:325,7
29BAŁDAK Piotr 2580Open Mężczyzn20M 2521:0000:00:0001:03:40.3001:03:40.30+00:16:0810:365,7
30KAMIŃSKI Artur 2591Open Mężczyzn21M 2621:0000:00:0001:05:29.9501:05:29.95+00:17:5710:545,5
31WEJNER-POLASIK Ewelina 2414CrossTeam SzczecinekOpen Kobiet5K 520:3000:00:0001:05:30.8501:05:30.85+00:17:5810:555,5
32ROZPERSKI Jacek 2413CrossTeam SzczecinekOpen Mężczyzn22M 2720:3000:00:0001:05:31.1501:05:31.15+00:17:5810:555,5
33HEPPER Lukasz 2678Open Masters Mężczyzn6M 2821:3000:00:0001:05:50.1501:05:50.15+00:18:1710:585,5
34MEDYGRAŁ Konrad 2687Open Mężczyzn23M 2921:3000:00:0001:05:51.3501:05:51.35+00:18:1910:585,5
35HOŁOWACZ Kamil 2409CrossTeam SzczecinekOpen Mężczyzn24M 3020:3000:00:0001:07:09.0001:07:09.00+00:19:3611:115,4
36LECHMAN Bozena 2412CrossTeam SzczecinekOpen Masters Kobiet1K 620:3000:00:0001:07:40.8001:07:40.80+00:20:0811:165,3
36JANKOWSKA Monika 2410CrossTeam SzczecinekOpen Kobiet6K 620:3000:00:0001:07:40.8001:07:40.80+00:20:0811:165,3
38PAWŁOWSKI Grzegorz 2464Open Masters Mężczyzn7M 3120:3000:00:0001:08:05.2501:08:05.25+00:20:3311:205,3
39MAZURKIEWICZ Mateusz 2544Akademia Zdrowego CiałaOpen Mężczyzn25M 3221:0000:00:0001:08:10.5501:08:10.55+00:20:3811:215,3
40ŁOTOCKI Łukasz 2598Open Mężczyzn26M 3321:0000:00:0001:08:10.8001:08:10.80+00:20:3811:215,3
41SUSZEK Mateusz 2545Akademia Zdrowego CiałaOpen Mężczyzn27M 3421:0000:00:0001:08:11.6501:08:11.65+00:20:3911:215,3
42BEDNARCZYK Mariusz 2517Open Mężczyzn28M 3520:4500:00:0001:08:27.6501:08:27.65+00:20:5511:245,3
43CIEŚLIK Krzysztof 2626Lecimy TutajOpen Mężczyzn29M 3621:1500:00:0001:08:59.8001:08:59.80+00:21:2711:295,2
44STRĘK Adrian 2627Lecimy TutajOpen Mężczyzn30M 3721:1500:00:0001:09:00.5501:09:00.55+00:21:2811:305,2
45WIECHETEK Jarosław 2467Open Masters Mężczyzn8M 3820:3000:00:0001:09:34.3001:09:34.30+00:22:0211:355,2
46NIEMIEC Adrian 2689Open Mężczyzn31M 3921:3000:00:0001:10:17.6001:10:17.60+00:22:4511:425,1
47ZATLOKIEWICZ Radek 2707Open Mężczyzn32M 4020:3000:00:1801:10:05.0501:10:23.70+00:22:5111:405,1
48KOPERNIK Paweł 2650Open Masters Mężczyzn9M 4121:1500:00:0001:10:37.8501:10:37.85+00:23:0511:465,1
49JANKOWSKI Remik 2697Open Masters Mężczyzn10M 4221:0000:00:0001:11:03.9001:11:03.90+00:23:3111:505,1
50JANECKI Kacper 2706Open Mężczyzn33M 4320:3000:00:0001:11:12.7501:11:12.75+00:23:4011:525,1
51ŻURAWSKI Dominik 2710Open Mężczyzn34M 4420:3000:00:1801:10:53.9501:11:12.80+00:23:4011:485,1
52CZEKALSKI Dominik 2705Open Mężczyzn35M 4520:3000:00:0001:11:13.0501:11:13.05+00:23:4011:525,1
53PIECZĄTKA Marcin 2465Open Mężczyzn36M 4620:3000:00:0001:11:28.7001:11:28.70+00:23:5611:545,0
54POLAK Jarosław 2601Open Mężczyzn37M 4720:4500:00:0001:11:36.6501:11:36.65+00:24:0411:565,0
55EMPEL Mateusz 2451Open Mężczyzn38M 4820:3000:00:0001:11:51.6001:11:51.60+00:24:1911:585,0
56KUKLIS Marek 2651Open Mężczyzn39M 4921:1500:00:0001:12:33.8501:12:33.85+00:25:0112:055,0
56GARA Grzegorz 2646Open Mężczyzn39M 4921:1500:00:0001:12:33.8501:12:33.85+00:25:0112:055,0
58JAROSINSKI Jakub 2680Open Mężczyzn41M 5121:3000:00:0001:12:38.1001:12:38.10+00:25:0512:065,0
59ZAPAŚNIK Milosz 2695Open Mężczyzn42M 5221:3000:00:0001:12:39.9501:12:39.95+00:25:0712:065,0
60ZIEZIO Radosław 2636Teraz albo nigdyOpen Mężczyzn43M 5321:1500:00:0001:12:59.1001:12:59.10+00:25:2612:094,9
61CZESNAKOWICZ Łukasz 2675Open Mężczyzn44M 5421:3000:00:0001:13:15.2501:13:15.25+00:25:4312:124,9
62PACZKOWSKA Karina 2690Open Kobiet7K 821:3000:00:0001:13:15.5501:13:15.55+00:25:4312:124,9
63JASTO Mateusz 2672UYBCOpen Mężczyzn45M 5521:3000:00:0001:13:38.6501:13:38.65+00:26:0612:164,9
64ŚMIGER Patryk 2535Open Mężczyzn46M 5620:4500:00:0001:14:53.1501:14:53.15+00:27:2012:284,8
65ZELEK Natalia 2578ZaRokBędzieLepiejOpen Kobiet8K 921:0000:00:0001:14:54.8501:14:54.85+00:27:2212:294,8
65ROBAK Rafał 2577ZaRokBędzieLepiejOpen Mężczyzn47M 5721:0000:00:0001:14:54.8501:14:54.85+00:27:2212:294,8
67RABURSKI Cezary 2532Open Mężczyzn48M 5820:4500:00:0001:15:03.0501:15:03.05+00:27:3012:304,8
68JANAS Radosław 2525Open Mężczyzn49M 5920:4500:00:0001:15:04.6001:15:04.60+00:27:3212:304,8
69DOBOSZ Robert 2585Open Masters Mężczyzn11M 6021:0000:00:0001:15:36.3001:15:36.30+00:28:0412:364,8
70WRÓBEL Krzysztof 2540Open Mężczyzn50M 6120:4500:00:0001:15:52.4001:15:52.40+00:28:2012:384,7
71ZUJEWSKI Paweł 2542Open Mężczyzn51M 6220:4500:00:0001:15:53.3001:15:53.30+00:28:2112:384,7
72KRASKA Sylwia 2499Pamso Run TeamOpen Kobiet9K 1020:4500:00:0001:16:15.3001:16:15.30+00:28:4312:424,7
73KSIĘŻNIK Tomasz 2478Ich Dwoje i Ten TrzeciOpen Mężczyzn52M 6320:4500:00:0001:16:17.7501:16:17.75+00:28:4512:424,7
74STADNIK Anastasiia 2479Ich Dwoje i Ten TrzeciOpen Kobiet10K 1120:4500:00:0001:16:18.7001:16:18.70+00:28:4612:434,7
75BRUŹDZIŃSKI Krystian 2477Ich Dwoje i Ten TrzeciOpen Mężczyzn53M 6420:4500:00:0001:16:59.9501:16:59.95+00:29:2712:494,7
76WĘGŁOWSKI Borys 2709Open Mężczyzn54M 6520:3000:00:1601:16:50.9501:17:07.45+00:29:3512:484,7
77KOWAŃSKI Tomasz 2569PleszewOpen Masters Mężczyzn12M 6621:0000:00:0001:19:06.9501:19:06.95+00:31:3413:114,6
78ŁYSKAWKA Paweł 2570PleszewOpen Mężczyzn55M 6721:0000:00:0001:19:07.0501:19:07.05+00:31:3413:114,6
79CIELOCH Tomasz 2583Open Mężczyzn56M 6821:0000:00:0001:19:07.1001:19:07.10+00:31:3413:114,6
80KOWAŃSKI Jacek 2568PleszewOpen Mężczyzn57M 6921:0000:00:0001:19:07.3501:19:07.35+00:31:3513:114,6
81WOJTKOWIAK Andrzej 2720Open Mężczyzn58M 7020:4500:00:0001:19:41.4001:19:41.40+00:32:0913:164,5
82KARWAT Dawid 2685Open Mężczyzn59M 7121:3000:00:0001:19:49.4501:19:49.45+00:32:1713:184,5
83KRAWCZYK Katarzyna 2686Open Kobiet11K 1221:3000:00:0001:19:55.4001:19:55.40+00:32:2313:194,5
84TERESZKIEWICZ Łukasz 2693Open Mężczyzn60M 7221:3000:00:0001:19:55.8501:19:55.85+00:32:2313:194,5
85PNIEWSKA Karolina 2406BigYellowFoot Adventure TeamOpen Kobiet12K 1320:3000:00:0001:20:07.0001:20:07.00+00:32:3413:214,5
86MŁYNARCZYK Łukasz 2463Open Mężczyzn61M 7320:3000:00:0001:20:08.6501:20:08.65+00:32:3613:214,5
87KUCZYŃSKI Paweł 2460Open Mężczyzn62M 7420:3000:00:0001:20:10.1001:20:10.10+00:32:3713:214,5
88GOTNER Oskar 2677Open Mężczyzn63M 7521:3000:00:0001:20:42.0501:20:42.05+00:33:0913:274,5
89URBAN Damian 2673ŻyletyOpen Mężczyzn64M 7621:3000:00:0001:21:01.0501:21:01.05+00:33:2813:304,4
90HŁADCZUK Żaneta 2722Open Kobiet13K 1421:3000:00:0001:21:01.9001:21:01.90+00:33:2913:304,4
91ZAŁUSKI Paweł 2664Open Mężczyzn65M 7721:1500:00:0001:21:06.8501:21:06.85+00:33:3413:314,4
92POPOWSKI Krzysztof 2656Open Mężczyzn66M 7821:1500:00:0001:21:07.0501:21:07.05+00:33:3413:314,4
93STASIAK Mateusz 2623Gruby TEAMOpen Mężczyzn67M 7921:1500:00:0001:22:09.4001:22:09.40+00:34:3713:414,4
94WOLIŃSKI Jędrzej 2625Gruby TEAMOpen Mężczyzn68M 8021:1500:00:0001:22:09.7501:22:09.75+00:34:3713:414,4
95WOŁOSZYN Nicola 2539Open Kobiet14K 1520:4500:00:0001:22:46.2501:22:46.25+00:35:1413:474,3
96BOJKOWSKI Patryk 2518Open Mężczyzn69M 8120:4500:00:0001:22:46.3501:22:46.35+00:35:1413:474,3
96BŁASIAK Bartłomiej 2582Open Mężczyzn69M 8121:0000:00:0001:22:46.3501:22:46.35+00:35:1413:474,3
98DĘBICKI Szymon 2584Open Mężczyzn71M 8321:0000:00:0001:22:49.1501:22:49.15+00:35:1613:484,3
99FOLEK Grzegorz 2645Open Mężczyzn72M 8421:1500:00:0001:23:03.9501:23:03.95+00:35:3113:504,3
100SŁABASZEWSKI Kamil 2431HARPAGAN BEASTOpen Mężczyzn73M 8520:3000:00:0001:23:28.5001:23:28.50+00:35:5613:544,3
101SZOSTEK Wojciech 2432HARPAGAN BEASTOpen Mężczyzn74M 8620:3000:00:0001:23:30.9501:23:30.95+00:35:5813:554,3
102DANEK Mariusz 2450Open Mężczyzn75M 8720:3000:00:0001:23:41.2501:23:41.25+00:36:0913:564,3
103ROBAK Dawid 2658Open Mężczyzn76M 8821:1500:00:0001:24:02.4001:24:02.40+00:36:3014:004,3
104KIERES Grzegorz 2622Gruby TEAMOpen Mężczyzn77M 8921:1500:00:0001:24:02.9501:24:02.95+00:36:3014:004,3
105WASYLIK Krzysztof 2663Open Mężczyzn78M 9021:1500:00:0001:24:03.2501:24:03.25+00:36:3114:004,3
106KARLIŃSKI Patryk 2621Gruby TEAMOpen Mężczyzn79M 9121:1500:00:0001:24:03.8501:24:03.85+00:36:3114:004,3
107BEDNARSKI Kamil 2641Open Mężczyzn80M 9221:1500:00:0001:24:07.4501:24:07.45+00:36:3514:014,3
108WOLIŃSKI Błażej 2624Gruby TEAMOpen Mężczyzn81M 9321:1500:00:0001:24:23.3001:24:23.30+00:36:5114:034,3
109 Mikołaj 2674Open Mężczyzn82M 9421:3000:00:0001:25:00.3501:25:00.35+00:37:2814:104,2
110DANILEWICZ Damian 2620GRUBY TEAMOpen Mężczyzn83M 9521:1500:00:0001:25:01.9001:25:01.90+00:37:2914:104,2
111POGORZELCZYK Patryk 2632Teraz albo nigdyOpen Mężczyzn84M 9621:1500:00:0001:25:11.0001:25:11.00+00:37:3814:114,2
112WOŹNIAK Krzysztof 2635Teraz albo nigdyOpen Mężczyzn85M 9721:1500:00:0001:25:11.2001:25:11.20+00:37:3814:114,2
113BE Lukasz 2619Gruby TEAMOpen Mężczyzn86M 9821:1500:00:0001:25:24.1501:25:24.15+00:37:5114:144,2
114CZUBA Jarosław 2434Kowalowe WzgórzeOpen Masters Mężczyzn13M 9920:3000:00:0001:25:29.0501:25:29.05+00:37:5614:144,2
115CZUBA-KOWAL Katarzyna 2435Kowalowe WzgórzeOpen Kobiet15K 1620:3000:00:0001:25:29.4501:25:29.45+00:37:5714:144,2
116DORS Piotr 2523Open Mężczyzn87M 10020:4500:00:0001:25:41.9501:25:41.95+00:38:0914:164,2
117DORS Katarzyna 2522Open Masters Kobiet2K 1720:4500:00:0001:25:42.6001:25:42.60+00:38:1014:174,2
118DORS Grzegorz 2521Open Mężczyzn88M 10120:4500:00:0001:25:43.0501:25:43.05+00:38:1014:174,2
119SKRZYP Daniel 2716Open Mężczyzn89M 10221:3000:00:0001:26:03.7501:26:03.75+00:38:3114:204,2
120JAUNICH Grzegorz 2455Open Mężczyzn90M 10320:3000:00:0001:26:16.5501:26:16.55+00:38:4414:224,2
121JANAS Krystian 2454Open Mężczyzn91M 10420:3000:00:0001:26:17.7501:26:17.75+00:38:4514:224,2
122ŁUKASZEWICZ Julia 2599Open Kobiet16K 1821:0000:00:0001:26:48.2001:26:48.20+00:39:1514:284,1
123JELIŃSKI Adrian 2700Open Mężczyzn92M 10521:0000:00:0001:27:15.9501:27:15.95+00:39:4314:324,1
124WILCZEK Marta 2443RunneRBOpen Kobiet17K 1920:3000:00:0001:27:30.9501:27:30.95+00:39:5814:354,1
125DOMARECKI Marek 2586Open Masters Mężczyzn14M 10621:0000:00:0001:28:46.1501:28:46.15+00:41:1314:474,1
126LEPIANKA Piotr 2597Open Masters Mężczyzn15M 10721:0000:00:0001:29:00.4501:29:00.45+00:41:2814:504,0
127DEC Joanna 2416DeTRoit ŚwiryOpen Masters Kobiet3K 2020:3000:00:0001:29:09.5501:29:09.55+00:41:3714:514,0
128KASPRZYK Aneta 2419DeTRoit ŚwiryOpen Kobiet18K 2120:3000:00:0001:29:09.8001:29:09.80+00:41:3714:514,0
129CIESIELSKA Ilona 2415DeTRoit ŚwiryOpen Kobiet19K 2220:3000:00:0001:29:10.2001:29:10.20+00:41:3714:514,0
130FIGANIAK Monika 2418DeTRoit ŚwiryOpen Masters Kobiet4K 2320:3000:00:0001:29:10.9001:29:10.90+00:41:3814:514,0
131TRYBEK Marek 2420DeTRoit ŚwiryOpen Masters Mężczyzn16M 10820:3000:00:0001:29:11.3001:29:11.30+00:41:3914:514,0
132ZYGMUNT Monika 2543Open Kobiet20K 2420:4500:00:0001:29:16.4501:29:16.45+00:41:4414:524,0
133JESIOTR Monika 2526Open Kobiet21K 2520:4500:00:0001:29:17.7001:29:17.70+00:41:4514:524,0
134NOWAKOWSKI Marcin 2718Open Mężczyzn93M 10920:3000:00:0001:29:21.7501:29:21.75+00:41:4914:534,0
135KOZŁOWSKA Malwina 2717Open Kobiet22K 2620:3000:00:0001:29:22.2001:29:22.20+00:41:4914:534,0
136LECHOWICZ Krzysztof 2547Gang Zakręconych MastersówOpen Masters Mężczyzn17M 11020:3000:00:0001:29:55.2501:29:55.25+00:42:2314:594,0
137WAŚNIOWSKA Magdalena 2551Gang Zakręconych MastersówOpen Kobiet23K 2720:3000:00:0001:29:57.1001:29:57.10+00:42:2414:594,0
138SIEMEK Mariusz 2549Gang Zakręconych MastersówOpen Masters Mężczyzn18M 11120:3000:00:0001:29:57.8501:29:57.85+00:42:2514:594,0
139SŁOWIK Daniel 2550Gang Zakręconych MastersówOpen Mężczyzn94M 11220:3000:00:0001:29:59.8501:29:59.85+00:42:2714:594,0
140ARTIOMOWA Swietłana 2628Na przypale albo wcaleOpen Kobiet24K 2821:1500:00:0001:30:11.2501:30:11.25+00:42:3915:014,0
141LEWANDOWSKI Paweł 2652Open Mężczyzn95M 11321:1500:00:0001:30:11.3001:30:11.30+00:42:3915:014,0
142LUŹNIAREK Marcin 2653Open Mężczyzn96M 11421:1500:00:0001:30:11.5501:30:11.55+00:42:3915:014,0
143ŚLIFIŃSKI Patryk 2660Open Mężczyzn97M 11521:1500:00:0001:30:11.7001:30:11.70+00:42:3915:014,0
144GROFFIK Bartosz 2480InfoludyOpen Mężczyzn98M 11620:4500:00:0001:30:30.1501:30:30.15+00:42:5715:054,0
145SZAFRANIEC Paweł 2481InfoludyOpen Mężczyzn99M 11720:4500:00:0001:30:31.4501:30:31.45+00:42:5915:054,0
146JELEŃ Anita 2553Młodzi Gniewni ZwariowaniOpen Kobiet25K 2920:3000:00:0001:30:34.4001:30:34.40+00:43:0215:054,0
147DUDA Karolina 2546Gang Zakręconych MastersówOpen Kobiet26K 3020:3000:00:0001:30:34.5001:30:34.50+00:43:0215:054,0
148PĄK Paweł 2548Gang Zakręconych MastersówOpen Mężczyzn100M 11820:3000:00:0001:30:34.7001:30:34.70+00:43:0215:054,0
149ZIELIŃSKI Przemysław 2607Open Masters Mężczyzn19M 11921:0000:00:0001:31:16.8001:31:16.80+00:43:4415:123,9
150KRAWCZYŃSKI Jarosław 2593Open Masters Mężczyzn20M 12021:0000:00:0001:31:17.0001:31:17.00+00:43:4415:123,9
151ZIELONKA Patryk 2639Żelazna Pięść Sprawiedliwości 3Open Mężczyzn101M 12121:1500:00:0001:31:58.9501:31:58.95+00:44:2615:193,9
152JURCZAK Sylwia 2638Żelazna Pięść Sprawiedliwości 3Open Kobiet27K 3121:1500:00:0001:31:59.0501:31:59.05+00:44:2615:193,9
153DURAJ Przemysław 2588Open Mężczyzn102M 12221:0000:00:0001:32:20.4001:32:20.40+00:44:4815:233,9
154DURAJ Karina 2587Open Kobiet28K 3221:0000:00:0001:32:20.8001:32:20.80+00:44:4815:233,9
155SEWERYN Kamil 2692Open Masters Mężczyzn21M 12321:3000:00:0001:32:42.0501:32:42.05+00:45:0915:273,9
156MARZEC Karolina 2529Open Kobiet29K 3320:4500:00:0001:33:24.4001:33:24.40+00:45:5215:343,9
157TOMASZEWSKI Adam 2538Open Mężczyzn103M 12420:4500:00:0001:33:24.7501:33:24.75+00:45:5215:343,9
158KRYSTOŃ Łukasz 2723Open Mężczyzn104M 12521:1500:00:0001:33:38.6001:33:38.60+00:46:0615:363,8
159POLUS Piotr Peter 2442POWER TRAININGOpen Mężczyzn105M 12620:3000:00:0001:34:33.6001:34:33.60+00:47:0115:453,8
160WARZOCHA Weronika 2617Dzikie MuchyOpen Kobiet30K 3420:3000:00:0001:34:33.8001:34:33.80+00:47:0115:453,8
161NIEDZIAŁKOWSKI Patryk 2552MaczugaHerculesaTeamOpen Mężczyzn106M 12720:3000:00:0001:34:40.9501:34:40.95+00:47:0815:463,8
162BARTKOWSKA Martyna 2581Open Kobiet31K 3521:0000:00:0001:35:48.9501:35:48.95+00:48:1615:583,8
163PROWADZISZ Arek 2602Open Mężczyzn107M 12821:0000:00:0001:35:49.8501:35:49.85+00:48:1715:583,8
164IGNACZAK-JĘDRYKA Aleksandra 2474FsiokiOpen Kobiet32K 3620:4500:00:0001:36:09.7501:36:09.75+00:48:3716:013,7
165JĘDRYKA Bartosz 2475FsiokiOpen Mężczyzn108M 12920:4500:00:0001:36:09.9501:36:09.95+00:48:3716:013,7
166IGNACZAK Katarzyna 2473FsiokiOpen Kobiet33K 3720:4500:00:0001:36:10.0501:36:10.05+00:48:3716:013,7
167IGNACZAK Ewa 2472FsiokiOpen Masters Kobiet5K 3820:4500:00:0001:36:11.1501:36:11.15+00:48:3816:013,7
168GUTOWSKI Adrian 2647Open Mężczyzn109M 13021:1500:00:0001:36:43.0001:36:43.00+00:49:1016:073,7
169MICHAŁEK Mikołaj 2655Open Mężczyzn110M 13121:1500:00:0001:36:43.1001:36:43.10+00:49:1016:073,7
170ROGUSKI Piotr 2659Open Mężczyzn111M 13221:1500:00:0001:36:43.1501:36:43.15+00:49:1016:073,7
171BRACICHOWICZ Filip 2642Open Mężczyzn112M 13321:1500:00:0001:36:43.2501:36:43.25+00:49:1116:073,7
172KOWALIK Karol 2459Open Mężczyzn113M 13420:3000:00:0001:37:04.5001:37:04.50+00:49:3216:103,7
173FILAS Rafał 2524Open Mężczyzn114M 13520:3000:00:0001:37:39.1501:37:39.15+00:50:0616:163,7
174BUDEK Weronika 2448Open Kobiet34K 3920:3000:00:0001:37:40.7001:37:40.70+00:50:0816:163,7
175KARCZYŃSKA Paulina 2683Open Kobiet35K 4021:3000:00:0001:37:53.0501:37:53.05+00:50:2016:183,7
176KARCZYŃSKA Alina 2682Open Kobiet36K 4121:3000:00:0001:37:53.6001:37:53.60+00:50:2116:183,7
177SABOK Wojciech 2691Open Mężczyzn115M 13621:3000:00:0001:37:53.9501:37:53.95+00:50:2116:183,7
178SZCZEPANIAK Mateusz 2439Mati_PazuraOpen Mężczyzn116M 13720:3000:00:0001:38:09.3001:38:09.30+00:50:3716:213,7
179SZYMAŃSKI Michał 2466Open Mężczyzn117M 13820:3000:00:0001:38:10.0501:38:10.05+00:50:3716:213,7
179BULLER Dawid 2438Mati_PazuraOpen Mężczyzn117M 13820:3000:00:0001:38:10.0501:38:10.05+00:50:3716:213,7
181STACHACZYŃSKI Michał 2704Open Mężczyzn119M 14021:0000:00:0001:38:33.3501:38:33.35+00:51:0116:253,7
182MICHALSKA Joanna 2703Open Kobiet37K 4221:0000:00:0001:38:33.4001:38:33.40+00:51:0116:253,7
183KARCZYŃSKI Tomasz 2684Open Mężczyzn120M 14121:3000:00:0001:38:44.5501:38:44.55+00:51:1216:273,6
184RZĄCA Grzegorz 2575WWO NA STO PROOpen Mężczyzn121M 14221:0000:00:0001:39:07.9501:39:07.95+00:51:3516:313,6
185MIKUS Denis 2573WWO NA STO PROOpen Mężczyzn122M 14321:0000:00:0001:39:08.2001:39:08.20+00:51:3516:313,6
185PLUCIŃSKA Klaudia 2574WWO NA STO PROOpen Kobiet38K 4321:0000:00:0001:39:08.2001:39:08.20+00:51:3516:313,6
187ZAJĄC Sabina 2576WWO NA STO PROOpen Kobiet39K 4421:0000:00:0001:39:08.2501:39:08.25+00:51:3616:313,6
188WIĘCEK Urszula 2515Samekonie- Team OlaOpen Masters Kobiet6K 4520:4500:00:0001:39:19.9001:39:19.90+00:51:4716:333,6
189ZARUBIAK Wojciech 2629Samekonie- Team OlaOpen Mężczyzn123M 14420:4500:00:0001:39:21.1501:39:21.15+00:51:4816:333,6
190GAJEWSKA Natalia 2589Open Kobiet40K 4621:0000:00:0001:41:05.3001:41:05.30+00:53:3316:503,6
191KWIECIŃSKA Ewa 2595Open Kobiet41K 4721:0000:00:0001:41:05.6001:41:05.60+00:53:3316:503,6
192HALUCH Kacper 2483ITACYMOCNIOpen Mężczyzn124M 14520:4500:00:0001:42:35.7001:42:35.70+00:55:0317:053,5
192MIKICKI Rafał 2486ITACYMOCNIOpen Mężczyzn124M 14520:4500:00:0001:42:35.7001:42:35.70+00:55:0317:053,5
194ANDRZEJAK Marcin 2482ITACYMOCNIOpen Mężczyzn126M 14720:4500:00:0001:42:36.2001:42:36.20+00:55:0317:063,5
195HENICZ Michał 2484ITACYMOCNIOpen Mężczyzn127M 14820:4500:00:0001:42:36.5001:42:36.50+00:55:0417:063,5
196MAŃCZAK Rafał 2485ITACYMOCNIOpen Masters Mężczyzn22M 14920:4500:00:0001:42:36.5501:42:36.55+00:55:0417:063,5
197KOLACHA Patryk 2457Open Mężczyzn128M 15020:3000:00:0001:43:00.0001:43:00.00+00:55:2717:103,5
198WALIGÓRA Agata 2407Carbon Silesia SportOpen Kobiet42K 4820:3000:00:0001:43:00.1001:43:00.10+00:55:2717:103,5
199DOROZ Agnieszka 2494Pamso Run TeamOpen Masters Kobiet7K 4920:4500:00:0001:43:45.1501:43:45.15+00:56:1217:173,5
200CYRULEWSKA Basia 2492Pamso Run TeamOpen Kobiet43K 5020:4500:00:0001:43:45.9501:43:45.95+00:56:1317:173,5
201CYRULEWSKA Malgorzata 2493Pamso Run TeamOpen Masters Kobiet8K 5120:4500:00:0001:43:46.5001:43:46.50+00:56:1417:173,5
202WESOŁOWSKI Sławek 2634Teraz albo nigdyOpen Mężczyzn129M 15121:1500:00:0001:43:58.6001:43:58.60+00:56:2617:193,5
203NADOBNIK Bartosz 2560Na przypale albo wcaleOpen Mężczyzn130M 15221:0000:00:0001:45:01.9001:45:01.90+00:57:2917:303,4
204WALTER Iza 2565Na przypale albo wcaleOpen Kobiet44K 5221:0000:00:0001:45:02.2501:45:02.25+00:57:3017:303,4
205WYLEGAŁA Joanna 2567Na przypale albo wcale !Open Kobiet45K 5321:0000:00:0001:45:02.8001:45:02.80+00:57:3017:303,4
206CHARA Piotr 2643Open Mężczyzn131M 15321:1500:00:0001:45:09.6501:45:09.65+00:57:3717:313,4
207BIŁOS Marcin 2615Dzikie MuchyOpen Mężczyzn132M 15421:1500:00:0001:45:18.6001:45:18.60+00:57:4617:333,4
208CZURA Dawid 2616Dzikie MuchyOpen Mężczyzn133M 15521:1500:00:0001:45:18.7001:45:18.70+00:57:4617:333,4
209PIOTROWSKA Agnieszka 2667SiusiakiOpen Kobiet46K 5421:3000:00:0001:46:51.6501:46:51.65+00:59:1917:483,4
210FRYDLER Bartosz 2666SiusiakiOpen Mężczyzn134M 15621:3000:00:0001:46:51.8501:46:51.85+00:59:1917:483,4
211PAWŁOWSKI Piotr 2504Pamso Run TeamOpen Mężczyzn135M 15720:4500:00:0001:47:47.7001:47:47.70+01:00:1517:573,3
212GMYREK Magdalena 2496Pamso Run TeamOpen Kobiet47K 5520:4500:00:0001:47:47.9001:47:47.90+01:00:1517:573,3
213WIŚNIEWSKI Arkadiusz 2715SiusiakiOpen Mężczyzn136M 15821:3000:00:0001:47:51.6501:47:51.65+01:00:1917:583,3
214TUTAJ Jakub 2670SiusiakiOpen Masters Mężczyzn23M 15921:3000:00:0001:47:51.9501:47:51.95+01:00:1917:583,3
215MOSTOWSKI Radosław 2712SiusiakiOpen Mężczyzn137M 16021:3000:00:0001:47:52.1001:47:52.10+01:00:1917:583,3
216SAJDAK Klaudia 2669SiusiakiOpen Kobiet48K 5621:3000:00:0001:47:52.4501:47:52.45+01:00:2017:583,3
217WZOREK Małgorzata 2671SiusiakiOpen Kobiet49K 5721:3000:00:0001:47:52.7501:47:52.75+01:00:2017:583,3
218PSUT Kamil 2714SiusiakiOpen Mężczyzn138M 16121:3000:00:0001:47:52.8501:47:52.85+01:00:2017:583,3
219BŁASZKIEWICZ-TUTAJ Beata 2665SiusiakiOpen Masters Kobiet9K 5821:3000:00:0001:47:53.0001:47:53.00+01:00:2017:583,3
220SZKUTNIK Michał 2572Samekonie- Team OlaOpen Mężczyzn139M 16221:0000:00:0001:48:15.5001:48:15.50+01:00:4318:023,3
221SZCZAP Magdalena 2662Open Kobiet50K 5921:1500:00:0001:48:22.1001:48:22.10+01:00:4918:033,3
222TUZINKIEWICZ Jagoda 2618Ex TeamOpen Kobiet51K 6020:3000:00:0001:49:13.1501:49:13.15+01:01:4018:123,3
223CHUCHMACZ Barbara 2644Open Masters Kobiet10K 6120:3000:00:0001:49:13.2001:49:13.20+01:01:4018:123,3
224ZIAJA Aleksandra 2541Open Kobiet52K 6220:4500:00:0001:51:00.9001:51:00.90+01:03:2818:303,2
224KARCZMARCZYK Ewelina 2527Open Kobiet52K 6220:4500:00:0001:51:00.9001:51:00.90+01:03:2818:303,2
226JAKOWCZYK Jakub 2679Open Mężczyzn140M 16321:3000:00:0001:52:07.3501:52:07.35+01:04:3518:413,2
227ROSENBEIGER Kacper 2719absolutNIE DREAM TEAMOpen Mężczyzn141M 16421:3000:00:0001:52:07.5501:52:07.55+01:04:3518:413,2
228WŁODARCZYK Miłosz 2694Open Mężczyzn142M 16521:3000:00:0001:52:07.6501:52:07.65+01:04:3518:413,2
229KAWALEC Kamil 2724Open Mężczyzn143M 16621:3000:00:0001:52:07.8501:52:07.85+01:04:3518:413,2
230ROSENBEIGER Dominik 2701Open Mężczyzn144M 16721:3000:00:0001:52:08.5501:52:08.55+01:04:3618:413,2
231DOROZ Kuba 2495Pamso Run TeamOpen Mężczyzn145M 16820:4500:00:0001:52:27.6501:52:27.65+01:04:5518:443,2
232ŁUDCZAK Agnieszka 2502Pamso Run TeamOpen Masters Kobiet11K 6420:4500:00:0001:52:28.5001:52:28.50+01:04:5618:443,2
233CHMIELECKA Joanna 2491Pamso Run TeamOpen Kobiet54K 6520:4500:00:0001:52:29.0501:52:29.05+01:04:5618:443,2
234KARGOL Dorota 2498Pamso Run TeamOpen Kobiet55K 6620:4500:00:0001:52:30.2001:52:30.20+01:04:5718:453,2
234OSETEK Natalia 2530Open Kobiet55K 6620:4500:00:0001:52:30.2001:52:30.20+01:04:5718:453,2
236JUREK Beata 2497Pamso Run TeamOpen Masters Kobiet12K 6820:4500:00:0001:52:32.2001:52:32.20+01:04:5918:453,2
237GĄSIOROWSKI Karol 2676Open Mężczyzn146M 16921:3000:00:0001:52:39.9501:52:39.95+01:05:0718:463,2
238LUDWISIAK Karolina 2503Pamso Run TeamOpen Kobiet57K 6920:4500:00:0001:52:51.3001:52:51.30+01:05:1918:483,2
239ŻUK Katarzyna 2505Pamso Run TeamOpen Masters Kobiet13K 7020:4500:00:0001:52:52.8001:52:52.80+01:05:2018:483,2
240HORĘZGA Dorota 2648Open Kobiet58K 7120:3000:00:0001:53:06.4501:53:06.45+01:05:3418:513,2
241KUBIAK Marzena 2500Pamso Run TeamOpen Masters Kobiet14K 7220:4500:00:0001:53:06.9001:53:06.90+01:05:3418:513,2
242KUBIŚ Zbigniew 2501Pamso Run TeamOpen Mężczyzn147M 17020:4500:00:0001:53:07.8001:53:07.80+01:05:3518:513,2
243KLAWCZYŃSKI Marcin 2559Na przypale albo wcaleOpen Mężczyzn148M 17121:0000:00:0001:53:30.0001:53:30.00+01:05:5718:553,2
244MAJEWSKA Edyta 2654Open Masters Kobiet15K 7320:3000:00:0001:53:33.9001:53:33.90+01:06:0118:553,2
245SMUGA Kamil 2661Open Mężczyzn149M 17220:3000:00:0001:53:34.1501:53:34.15+01:06:0118:553,2
246MALINOWSKI Andrzej 2600Open Masters Mężczyzn24M 17321:0000:00:0001:53:53.9001:53:53.90+01:06:2118:583,2
247WOŹNIAK Dorota 2606Open Kobiet59K 7421:0000:00:0001:53:54.3001:53:54.30+01:06:2218:593,2
248JARNICKA Joanna 2590Open Kobiet60K 7521:0000:00:0001:53:54.9501:53:54.95+01:06:2218:593,2
249SAWA Łukasz 2433Jeźdźcy nocyOpen Mężczyzn150M 17420:3000:00:0001:54:15.1501:54:15.15+01:06:4219:023,2
250KARAŚ Laura 2456Open Kobiet61K 7620:3000:00:0001:54:17.6501:54:17.65+01:06:4519:023,2
251HUZIOR Roman 2487Morsy Barona OrzeszeOpen Masters Mężczyzn25M 17520:4500:00:0001:55:47.7501:55:47.75+01:08:1519:173,1
252HUZIOR Tymon 2555Morsy Barona OrzeszeOpen Mężczyzn151M 17620:4500:00:0001:55:48.0001:55:48.00+01:08:1519:183,1
253KOPEL Grzegorz 2488Morsy Barona OrzeszeOpen Masters Mężczyzn26M 17720:4500:00:0001:55:48.2001:55:48.20+01:08:1519:183,1
254CIEŚLIŃSKA Dorota 2519Open Kobiet62K 7720:4500:00:0001:55:48.3001:55:48.30+01:08:1619:183,1
255KULEJ Paulina 2489Morsy Barona OrzeszeOpen Kobiet63K 7820:4500:00:0001:55:48.7501:55:48.75+01:08:1619:183,1
256INTEK Marcin 2558Na przypale albo wcaleOpen Mężczyzn152M 17821:0000:00:0001:56:17.9501:56:17.95+01:08:4519:223,1
257STĘPIEŃ Maria 2563Na przypale albo wcaleOpen Masters Kobiet16K 7921:0000:00:0001:56:18.1001:56:18.10+01:08:4519:233,1
258BŁASZYK Jan 2556Na przypale albo wcaleOpen Masters Mężczyzn27M 17921:0000:00:0001:56:18.3001:56:18.30+01:08:4619:233,1
259STĘPIEŃ Lech 2562Na przypale albo wcaleOpen Masters Mężczyzn28M 18021:0000:00:0001:56:18.7001:56:18.70+01:08:4619:233,1
259WACHOWIAK Paulina 2564Na przypale albo wcaleOpen Kobiet64K 8021:0000:00:0001:56:18.7001:56:18.70+01:08:4619:233,1
261WINOWSKA Sandra 2566Na przypale albo wcaleOpen Kobiet65K 8121:0000:00:0001:56:18.9001:56:18.90+01:08:4619:233,1
262MARSZAŁEK Magdalena 2528Open Kobiet66K 8220:4500:00:0001:56:38.8501:56:38.85+01:09:0619:263,1
263ROCHEWICZ Daniel 2533Open Mężczyzn153M 18120:4500:00:0001:56:39.1501:56:39.15+01:09:0619:263,1
264ORENCZAK Aleksandra 2428Girls Power KrakówOpen Kobiet67K 8320:3000:00:0001:58:00.6501:58:00.65+01:10:2819:403,1
265MIGAS Urszula 2427Girls Power KrakówOpen Kobiet68K 8420:3000:00:0001:58:00.7001:58:00.70+01:10:2819:403,1
266ADAMCZYK Aneta 2424Girls Power KrakówOpen Masters Kobiet17K 8520:3000:00:0001:58:00.7501:58:00.75+01:10:2819:403,1
267ADAMCZYK Zuzanna 2425Girls Power KrakówOpen Kobiet69K 8620:3000:00:0001:58:00.8501:58:00.85+01:10:2819:403,1
268ŁOPATOWSKA Monika 2426Girls Power KrakówOpen Kobiet70K 8720:3000:00:0001:58:00.9501:58:00.95+01:10:2819:403,1
269MISIAK Wiesław 2476Girls Power KrakówOpen Masters Mężczyzn29M 18220:3000:00:0001:58:01.1001:58:01.10+01:10:2819:403,1
270WLACH Maja 2430GirlsPower KrakówOpen Kobiet71K 8820:3000:00:0001:58:01.2501:58:01.25+01:10:2919:403,1
271SCHMIDT Damian 2509RacingTiresOpen Mężczyzn154M 18320:4500:00:0001:59:13.4001:59:13.40+01:11:4119:523,0
271KUJAWA Natalia 2508RacingTiresOpen Kobiet72K 8920:4500:00:0001:59:13.4001:59:13.40+01:11:4119:523,0
273BIŃCZYK Adam 2506RacingTiresOpen Mężczyzn155M 18420:4500:00:0001:59:13.9001:59:13.90+01:11:4119:523,0
274BRZEZOWSKI Adam 2507RacingTiresOpen Mężczyzn156M 18520:4500:00:0001:59:14.0001:59:14.00+01:11:4119:523,0
274SZYMON Staruchowicz 2510RacingTiresOpen Masters Mężczyzn30M 18520:4500:00:0001:59:14.0001:59:14.00+01:11:4119:523,0
276FRYMUS Michalina 2516ULTRASY ZSOpen Kobiet73K 9020:4500:00:0002:00:06.0002:00:06.00+01:12:3320:013,0
277TRATKOWSKA Brygida 2512SAME KONIE #OlaTeamOpen Masters Kobiet18K 9120:4500:00:0002:00:12.6002:00:12.60+01:12:4020:023,0
278WOŹNICKA Lucyna 2513SAME KONIE #OlaTeamOpen Kobiet74K 9220:4500:00:0002:00:12.7002:00:12.70+01:12:4020:023,0
279RODEK Karolina 2511SAME KONIE #OlaTeamOpen Kobiet75K 9320:4500:00:0002:00:12.8502:00:12.85+01:12:4020:023,0
280GRUDZIŃSKA Ania 2514Samekonie- Team OlaOpen Masters Kobiet19K 9420:4500:00:0002:00:13.2002:00:13.20+01:12:4020:023,0
281JĘDROSZ Aleksandra 2571Samekonie- Team OlaOpen Kobiet76K 9520:4500:00:0002:00:13.3002:00:13.30+01:12:4120:023,0
282KOPEREK Mariusz 2592Open Mężczyzn157M 18721:0000:00:0002:00:19.0002:00:19.00+01:12:4620:033,0
283WINIARSKI Tomasz 2605Open Mężczyzn158M 18821:0000:00:0002:00:19.3002:00:19.30+01:12:4720:033,0
284STAROSTA Sławomir 2561Na przypale albo wcaleOpen Masters Mężczyzn31M 18921:0000:00:0002:01:10.0502:01:10.05+01:13:3720:113,0
285PYTLARCZYK Tomasz 2657Open Masters Mężczyzn32M 19020:4500:00:0002:01:16.3502:01:16.35+01:13:4420:123,0
286WARZOCHA Bartłomiej 26120,7 ZGŁOŚ SIĘOpen Mężczyzn159M 19120:4500:00:0002:01:16.9002:01:16.90+01:13:4420:123,0
287BOGUSŁAWSKI Jakub 26090,7 ZGŁOŚ SIĘOpen Mężczyzn160M 19220:4500:00:0002:01:16.9502:01:16.95+01:13:4420:123,0
288BORZĘCKA Justyna 26100,7 ZGŁOŚ SIĘOpen Masters Kobiet20K 9620:4500:00:0002:01:17.0502:01:17.05+01:13:4420:123,0
289THOMAS Szczepan 26110,7 ZGŁOŚ SIĘOpen Masters Mężczyzn33M 19320:4500:00:0002:01:17.6502:01:17.65+01:13:4520:123,0
290BARSZCZ Dominika 2640Open Kobiet77K 9720:4500:00:0002:01:17.7002:01:17.70+01:13:4520:123,0
291FILA Rafał 2452Open Mężczyzn161M 19420:3000:00:0002:04:06.0002:04:06.00+01:16:3320:412,9
292ZAGUBIEŃ Ania 2469Open Kobiet78K 9820:3000:00:0002:04:06.0502:04:06.05+01:16:3320:412,9
293HERDE Barbara 2444Sportowa BandaOpen Kobiet79K 9920:3000:00:0002:04:06.3002:04:06.30+01:16:3420:412,9
294RODEHAU Klaudia 2445Sportowa BandaOpen Kobiet80K 10020:3000:00:0002:04:06.4502:04:06.45+01:16:3420:412,9
295STAWOWA Karolina 2437MaczugaHerculesaTeamOpen Kobiet81K 10120:3000:00:0002:04:06.5002:04:06.50+01:16:3420:412,9
296CIESZKO Przemysław 2404ACNOpen Mężczyzn162M 19520:3000:00:0002:05:28.9502:05:28.95+01:17:5620:542,9
296BUNIOWSKA Monika 2402ACNOpen Kobiet82K 10220:3000:00:0002:05:28.9502:05:28.95+01:17:5620:542,9
298NILSSON Robin 2405ACNOpen Mężczyzn163M 19620:3000:00:0002:05:29.7502:05:29.75+01:17:5720:542,9
299CICHOŃSKI Remigiusz 2436MaczugaHerculesaTeamOpen Mężczyzn164M 19720:3000:00:0002:07:42.3002:07:42.30+01:20:1021:172,8
300DUDEK Klaudia 2421Dirty SparrowsOpen Kobiet83K 10320:3000:00:0002:08:42.3502:08:42.35+01:21:1021:272,8
301PIELATOWSKA Jadwiga 2423Dirty SparrowsOpen Kobiet84K 10420:3000:00:0002:08:44.5002:08:44.50+01:21:1221:272,8
302GRZYMAŁA Damian 2422Dirty SparrowsOpen Mężczyzn165M 19820:3000:00:0002:08:45.6002:08:45.60+01:21:1321:272,8
303BARBIER Marcos 2401ACNOpen Mężczyzn166M 19920:3000:00:00   
304MOSTOWIK-WLACH Joanna 2429GirlsPower KrakówOpen Masters Kobiet21K 10520:3000:00:00   
305RUCIŃSKI Lucjan 2603Open Mężczyzn167M 20021:0000:00:00   
Znaleziono 305 wynik(ów)