Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2019-09-14 |
Miejsce : | Karczew |
Dystans : | 6 km |
Zgłoszonych : | 749 |
Wystartowało : | 673 |
Nie ukończyło : | 6 |
Ukończyło : | 667 |
Na trasie : | 6 |
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SZUBA Mariusz | 4002 | Bimber Squad | Open Mężczyzn | 19:45 | 00:00:00 | ||
2 | WOJNOWSKI Piotr | 4003 | Bimber Squad | Open Mężczyzn | 19:45 | 00:00:00 | ||
3 | DZBAŃSKI Rafał | 4004 | Ciabateros | Open Mężczyzn | 19:45 | 00:00:00 | ||
4 | DZIURSKA Karolina | 4005 | Ciabateros | Open Kobiet | 19:45 | 00:00:00 | ||
5 | GAPIS Paweł | 4006 | Ciabateros | Open Mężczyzn | 19:45 | 00:00:00 | ||
6 | GRZESZCZYK Adam | 4007 | Ciabateros | Open Mężczyzn | 19:45 | 00:00:00 | ||
7 | JASIUKOWICZ Angelika | 4008 | Ciabateros | Open Kobiet | 19:45 | 00:00:00 | ||
8 | KAPELA Sebastian | 4009 | Ciabateros | Open Mężczyzn | 19:45 | 00:00:00 | ||
9 | KUC Tomasz | 4010 | Ciabateros | Open Mężczyzn | 19:45 | 00:00:00 | ||
10 | SZOPA Bartosz | 4022 | Ciabateros | Open Mężczyzn | 19:45 | 00:00:00 | ||
11 | TUZIŃSKA Małgorzata | 4024 | Ciabateros | Open Kobiet | 19:45 | 00:00:00 | ||
12 | ZAJĄC Paweł | 4026 | CROSS HEROES - OGIEŃ! | Open Mężczyzn | 19:45 | 00:00:00 | ||
13 | SCHUBERT Tomasz | 4027 | EXTREME WARRIOR FAMILY | Open Mężczyzn | 19:45 | 00:00:00 | ||
14 | KRATIUK Madlena | 4028 | Gluteus Maksimus | Open Kobiet | 19:45 | 00:00:00 | ||
15 | JABŁOŃSKI Tomasz | 4029 | Green Goblins Gocław | Open Mężczyzn | 19:45 | 00:00:00 | ||
16 | GUMIELA Adam | 4030 | Gryf Team | Open Mężczyzn | 19:45 | 00:00:00 | ||
17 | WTOREK Nina | 4051 | Kettlowi szaleńcy | Open Kobiet | 19:45 | 00:00:00 | ||
18 | ZABOROWSKI Jan | 4052 | Kettlowi szaleńcy | Open Mężczyzn | 19:45 | 00:00:00 | ||
19 | STERNIK Tomek | 4053 | Platinium CROSS Zamość | Open Mężczyzn | 19:45 | 00:00:00 | ||
20 | PEPLONSKI Adam | 4055 | Racietrzewie | Open Mężczyzn | 19:45 | 00:00:00 | ||
21 | SAMSONOWSKI Marcin | 4056 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 19:45 | 00:00:00 | ||
22 | SZYLBERG Aleksandra | 4057 | Spartan SGX Warsaw | Open Kobiet | 19:45 | 00:00:00 | ||
22 | SZYLBERG Piotr | 4058 | Spartan SGX Warsaw | Open Mężczyzn | 19:45 | 00:00:00 | ||
24 | JANCZEWSKA Julia | 4059 | Sportowa Patologia | Open Kobiet | 19:45 | 00:00:00 | ||
25 | PODGÓRSKA Karolina | 4080 | Team Spartan | Open Kobiet | 19:45 | 00:00:00 | ||
26 | STANISZEWSKA Daria | 4081 | Team Spartan | Open Kobiet | 19:45 | 00:00:00 | ||
27 | STAŃSKA Mariola | 4082 | Team Spartan | Open Kobiet | 19:45 | 00:00:00 | ||
28 | SZOSTAK Magdalena | 4083 | Team Spartan | Open Kobiet | 19:45 | 00:00:00 | ||
29 | WIDŁAŚ Jacek | 4084 | Team Spartan | Open Mężczyzn | 19:45 | 00:00:00 | ||
30 | ŻOCHOWSKI Konrad | 4085 | Team Spartan | Open Mężczyzn | 19:45 | 00:00:00 | ||
31 | BALA Jakub | 4087 | Z-Squad | Open Mężczyzn | 19:45 | 00:00:00 | ||
32 | ROGALSKI Andrzej | 4111 | Open Mężczyzn | 19:45 | 00:00:00 | |||
33 | RYCHNOWSKI Michał | 4112 | Open Mężczyzn | 19:45 | 00:00:00 | |||
34 | SADOWSKI Sławek | 4113 | Open Mężczyzn | 19:45 | 00:00:00 | |||
35 | ŚLIWIŃSKI Aleksander | 4114 | Open Mężczyzn | 19:45 | 00:00:00 | |||
36 | STASZEWSKI Paweł | 4115 | Open Mężczyzn | 19:45 | 00:00:00 | |||
37 | SYMONIDES Piotr | 4116 | Open Mężczyzn | 19:45 | 00:00:00 | |||
38 | SEKUŁA Renata | 4139 | Bravehearts Legionowo | Open Kobiet | 20:00 | 00:00:00 | ||
39 | SUJKA Rafał | 4140 | Bravehearts Legionowo | Open Mężczyzn | 20:00 | 00:00:00 | ||
40 | WŁODARCZYK Paweł | 4141 | Bravehearts Legionowo | Open Mężczyzn | 20:00 | 00:00:00 | ||
41 | JABŁOŃSKI Adam | 4142 | CrossForma | Open Mężczyzn | 20:00 | 00:00:00 | ||
42 | MICHALCZUK Jagoda | 4143 | CrossForma | Open Kobiet | 20:00 | 00:00:00 | ||
43 | SIERAKOWSKI Adam | 4145 | CrossForma | Open Mężczyzn | 20:00 | 00:00:00 | ||
44 | CYGAL Edyta | 4167 | Gang Zakręconych Mastersów | Open Kobiet | 20:00 | 00:00:00 | ||
45 | JADAM-LECHOWICZ Renata | 4168 | Gang Zakręconych Mastersów | Open Kobiet | 20:00 | 00:00:00 | ||
46 | LECHOWICZ Krzysztof | 4169 | Gang Zakręconych Mastersów | Open Mężczyzn | 20:00 | 00:00:00 | ||
47 | MADEJSKI Pawel | 4170 | Gang Zakręconych Mastersów | Open Mężczyzn | 20:00 | 00:00:00 | ||
48 | SADOWSKA Bozena | 4171 | Gang Zakręconych Mastersów | Open Kobiet | 20:00 | 00:00:00 | ||
49 | ZYSEK Anna | 4172 | Gang Zakręconych Mastersów | Open Kobiet | 20:00 | 00:00:00 | ||
50 | JAKUBIAK Natalia | 4173 | Łowcy pierożków | Open Kobiet | 20:00 | 00:00:00 | ||
51 | JASIŃSKI Jacek | 4174 | Łowcy pierożków | Open Mężczyzn | 20:00 | 00:00:00 | ||
52 | RUTKA Joanna | 4197 | RadomTeam | Open Kobiet | 20:00 | 00:00:00 | ||
53 | RUTKA Patrycja | 4198 | RadomTeam | Open Kobiet | 20:00 | 00:00:00 | ||
54 | OLEWNICZAK Bartosz | 4199 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 20:00 | 00:00:00 | ||
55 | RUSINEK Adam | 4200 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 20:00 | 00:00:00 | ||
56 | STOLTMANN Anna | 4201 | Runmageddonowe Świry | Open Kobiet | 20:00 | 00:00:00 | ||
57 | WOJTCZUK Daniel | 4202 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 20:00 | 00:00:00 | ||
58 | BOGACKI Marek | 4203 | The Bold and The Beautiful | Open Mężczyzn | 20:00 | 00:00:00 | ||
59 | KOZŁOWSKA Hanna | 4225 | Open Kobiet | 20:30 | 00:00:00 | |||
60 | KUCHARSKI Daniel | 4226 | Open Mężczyzn | 20:00 | 00:00:00 | |||
61 | MROCZEK Małgorzata | 4228 | Open Kobiet | 20:00 | 00:00:00 | |||
62 | PIENIĄŻEK Paweł | 4230 | Open Mężczyzn | 20:00 | 00:00:00 | |||
63 | PONTUS Piotr | 4231 | Open Mężczyzn | 20:00 | 00:00:00 | |||
64 | SZYMANOWSKI Lech | 4236 | Open Mężczyzn | 19:45 | 00:00:00 | |||
65 | SZMYGIN Ada | 4244 | Chyże Borsuki | Open Kobiet | 19:45 | 00:00:00 | ||
66 | KOCISZEWSKA Maria | 4254 | Dzikie Żubry | Open Kobiet | 20:15 | 00:00:00 | ||
67 | KOCISZEWSKI Łukasz | 4255 | Dzikie Żubry | Open Mężczyzn | 20:15 | 00:00:00 | ||
68 | BIERNACKI Jarosław | 4256 | EXO FITNESS | Open Mężczyzn | 20:15 | 00:00:00 | ||
69 | CHRZANOWSKA Daria | 4257 | EXO FITNESS | Open Kobiet | 20:15 | 00:00:00 | ||
70 | CIEZKOWSKA Magdalena | 4259 | EXO FITNESS | Open Kobiet | 20:15 | 00:00:00 | ||
71 | MARCZAK Katarzyna | 4283 | Hardcorowe Wychylylybymy | Open Kobiet | 20:15 | 00:00:00 | ||
72 | MIASEK Edyta | 4284 | Hardcorowe Wychylylybymy | Open Kobiet | 20:15 | 00:00:00 | ||
73 | MICHALAK Paulina | 4285 | Hardcorowe Wychylylybymy | Open Kobiet | 20:15 | 00:00:00 | ||
74 | MILCZAREK Izabela | 4286 | Hardcorowe Wychylylybymy | Open Kobiet | 20:15 | 00:00:00 | ||
75 | WOJDA Bartosz | 4287 | Hardcorowe Wychylylybymy | Open Mężczyzn | 20:15 | 00:00:00 | ||
76 | ZARZYCKA Sylwia | 4288 | Hardcorowe Wychylylybymy | Open Kobiet | 20:15 | 00:00:00 | ||
77 | CEBULLA Mateusz | 4289 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 20:15 | 00:00:00 | ||
78 | LISIECKI Michał | 4298 | Platinium CROSS Zamość | Open Mężczyzn | 20:00 | 00:00:00 | ||
79 | GĄSIOROWSKA Paulina | 4312 | Słodkie Bezy | Open Kobiet | 20:30 | 00:00:00 | ||
80 | MIERZEJEWSKA Maja | 4313 | Słodkie Bezy | Open Kobiet | 20:30 | 00:00:00 | ||
81 | DOLNY Ewa | 4314 | wychylylybymy | Open Kobiet | 20:15 | 00:00:00 | ||
82 | GAGASZKA Agnieszka | 4315 | wychylylybymy | Open Kobiet | 20:15 | 00:00:00 | ||
83 | ŻUROWICZ Edyta | 4317 | wychylylybymy | Open Kobiet | 20:15 | 00:00:00 | ||
84 | BIERNACKA Joanna | 4320 | Open Kobiet | 20:00 | 00:00:00 | |||
85 | JANKOWSKI Kamil | 4326 | Open Mężczyzn | 20:00 | 00:00:00 | |||
86 | NOWAK Aleksandra | 4341 | Open Kobiet | 20:15 | 00:00:00 | |||
87 | ORZECHOWSKA Małgorzata | 4342 | Open Kobiet | 20:00 | 00:00:00 | |||
88 | PAWŁOWSKI Przemysław | 4343 | Open Mężczyzn | 20:30 | 00:00:00 | |||
89 | POZIOMECKA Kasia | 4345 | Open Kobiet | 20:15 | 00:00:00 | |||
90 | PUŁAWSKI Marcin | 4346 | Open Mężczyzn | 20:15 | 00:00:00 | |||
91 | RZEPKA Ula | 4348 | Open Kobiet | 20:15 | 00:00:00 | |||
92 | SKARŻYŃSKI Patryk | 4349 | Open Mężczyzn | 20:15 | 00:00:00 | |||
93 | LENARD Aleksandra | 4370 | AKADEMIA SPORTU MEDYK | Open Kobiet | 20:30 | 00:00:00 | ||
94 | LEWANDOWSKA Magdalena | 4371 | AKADEMIA SPORTU MEDYK | Open Kobiet | 20:30 | 00:00:00 | ||
95 | LIPIŃSKI Łukasz | 4372 | AKADEMIA SPORTU MEDYK | Open Mężczyzn | 20:30 | 00:00:00 | ||
96 | MAJOWICZ Mariusz | 4373 | AKADEMIA SPORTU MEDYK | Open Mężczyzn | 20:30 | 00:00:00 | ||
97 | MATEJKOWSKI Artur | 4374 | AKADEMIA SPORTU MEDYK | Open Mężczyzn | 20:30 | 00:00:00 | ||
98 | MIECZKOWSKI Bartłomiej | 4375 | AKADEMIA SPORTU MEDYK | Open Mężczyzn | 20:30 | 00:00:00 | ||
99 | MISZCZUK Łukasz | 4376 | AKADEMIA SPORTU MEDYK | Open Mężczyzn | 20:30 | 00:00:00 | ||
100 | GÓRSKI Adam | 4398 | Chyże Borsuki | Open Mężczyzn | 19:45 | 00:00:00 | ||
101 | MAJCHRZAK Bartosz | 4399 | Chyże Borsuki | Open Mężczyzn | 19:45 | 00:00:00 | ||
102 | TUPALSKA Agnieszka | 4400 | Chyże Borsuki | Open Kobiet | 19:45 | 00:00:00 | ||
103 | WRÓBEL Jakub | 4401 | Chyże Borsuki | Open Mężczyzn | 19:45 | 00:00:00 | ||
104 | CZARNIECKI Jakub | 4402 | CrossFit URSUS | Open Mężczyzn | 20:30 | 00:00:00 | ||
105 | GOŁĘBIOWSKA Anna | 4404 | CrossFit URSUS | Open Kobiet | 20:30 | 00:00:00 | ||
106 | LOREK Paweł | 4405 | CrossFit URSUS | Open Mężczyzn | 20:30 | 00:00:00 | ||
107 | MIERNICKI Radosław | 4406 | CrossFit URSUS | Open Mężczyzn | 20:30 | 00:00:00 | ||
108 | JUSTYNA Marta | 4415 | CrossFit URSUS | Open Kobiet | 20:30 | 00:00:00 | ||
109 | MELKOWSKA Monika | 4428 | Hero Box Świecie | Open Kobiet | 20:30 | 00:00:00 | ||
110 | MELKOWSKI Robert | 4429 | Hero Box Świecie | Open Mężczyzn | 20:30 | 00:00:00 | ||
111 | BANACZKOWSKI Tomasz | 4430 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 20:30 | 00:00:00 | ||
112 | JÓZEFÓW Marcin | 4431 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 20:30 | 00:00:00 | ||
113 | KUBIAK Adam | 4432 | Kubeck team | Open Mężczyzn | 20:30 | 00:00:00 | ||
114 | BEDNAREK Przemysław | 4433 | ŁOWCY GWIAZD | Open Mężczyzn | 20:30 | 00:00:00 | ||
115 | BICZYK Paweł | 4434 | ŁOWCY GWIAZD | Open Mężczyzn | 20:30 | 00:00:00 | ||
116 | LANGNER Rafał | 4435 | ŁOWCY GWIAZD | Open Mężczyzn | 20:30 | 00:00:00 | ||
117 | BANACH Krystian | 4457 | Open Mężczyzn | 20:30 | 00:00:00 | |||
118 | BISTRAM Krzysztof | 4458 | Open Mężczyzn | 20:45 | 00:00:00 | |||
119 | CHOJECKA Magdalena | 4459 | Open Kobiet | 20:30 | 00:00:00 | |||
120 | GERKE Lucyna | 4460 | Open Kobiet | 20:30 | 00:00:00 | |||
121 | GWIZDAŁA Adam | 4461 | Open Mężczyzn | 20:30 | 00:00:00 | |||
122 | GWIZDAŁA Agata | 4462 | Open Kobiet | 20:30 | 00:00:00 | |||
123 | JAWORSKI Patryk | 4463 | Open Mężczyzn | 20:30 | 00:00:00 | |||
124 | KĄDZIELSKA Magdalena | 4464 | Open Kobiet | 20:30 | 00:00:00 | |||
125 | KALWARCZYK Mariusz | 4465 | Open Mężczyzn | 20:30 | 00:00:00 | |||
126 | PROKURAT Aniela | 4486 | Daj nóżkę! | Open Kobiet | 20:30 | 00:00:00 | ||
127 | PROKURAT Jakub | 4487 | Daj nóżkę! | Open Mężczyzn | 20:30 | 00:00:00 | ||
128 | KOBYŁECKI Krystian | 4488 | Dzikie Dziki Oka | Open Mężczyzn | 20:30 | 00:00:00 | ||
129 | DEONIZIAK Marta | 4489 | EGIS Biovitalni | Open Kobiet | 20:45 | 00:00:00 | ||
130 | FULEK Marcin | 4490 | EGIS Biovitalni | Open Mężczyzn | 20:45 | 00:00:00 | ||
131 | LASKUS Krzysztof | 4491 | EGIS Biovitalni | Open Mężczyzn | 20:45 | 00:00:00 | ||
132 | ŚLIWA Maria | 4492 | EGIS Biovitalni | Open Kobiet | 20:45 | 00:00:00 | ||
133 | PYSZNY Mariusz | 4493 | Fit & More Rybnik | Open Mężczyzn | 20:45 | 00:00:00 | ||
134 | MIELNIK Karol | 4515 | Mielniki | Open Mężczyzn | 20:45 | 00:00:00 | ||
135 | MIELNIK Natalia | 4516 | Mielniki | Open Kobiet | 20:45 | 00:00:00 | ||
136 | KLUCZEK Łukasz | 4517 | Natarczywe Pelikany | Open Mężczyzn | 20:45 | 00:00:00 | ||
137 | KOCYK Marcin | 4518 | Natarczywe Pelikany | Open Mężczyzn | 20:45 | 00:00:00 | ||
138 | SAMUŚ Bartek | 4519 | Natarczywe Pelikany | Open Mężczyzn | 20:45 | 00:00:00 | ||
139 | WĄSOWSKI Michał | 4520 | Natarczywe Pelikany | Open Mężczyzn | 20:45 | 00:00:00 | ||
140 | WZIĄTEK Kamil | 4521 | Natarczywe Pelikany | Open Mężczyzn | 20:45 | 00:00:00 | ||
141 | RAJEWSKI Wojceich | 4544 | Tradycja | Open Mężczyzn | 20:45 | 00:00:00 | ||
142 | WĄDOŁOWSKI Paweł | 4545 | Tradycja | Open Mężczyzn | 20:45 | 00:00:00 | ||
143 | DOBACZEWSKI Przemysław | 4546 | Upgrade.studio | Open Mężczyzn | 20:45 | 00:00:00 | ||
144 | WALCZYŃSKI Mariusz | 4547 | Upgrade.studio | Open Mężczyzn | 20:45 | 00:00:00 | ||
145 | ADAMIAK Katarzyna | 4548 | Open Kobiet | 20:45 | 00:00:00 | |||
146 | BABICZ Michał | 4549 | Open Mężczyzn | 20:45 | 00:00:00 | |||
147 | JEZIORAŃSKI Bartosz | 4568 | Open Mężczyzn | 19:45 | 00:00:00 | |||
148 | KONIECZNY Michał | 4573 | Open Mężczyzn | 20:45 | 00:00:00 | |||
149 | KRUK Marcin | 4574 | Open Mężczyzn | 20:45 | 00:00:00 | |||
150 | LIPIŃSKI Łukasz | 4575 | Open Mężczyzn | 20:45 | 00:00:00 | |||
151 | LISIECKI Konrad | 4576 | Open Mężczyzn | 20:15 | 00:00:00 | |||
152 | MACHAŁA Anna | 4578 | Open Kobiet | 20:45 | 00:00:00 | |||
153 | MORAWIEC Jagoda | 4579 | Open Kobiet | 20:45 | 00:00:00 | |||
154 | PACUSKA Aleksandra | 4582 | Open Kobiet | 20:45 | 00:00:00 | |||
155 | PAKUŁA Ewa | 4583 | Open Kobiet | 20:45 | 00:00:00 | |||
156 | ŻOŁDAK Anna | 4602 | Open Kobiet | 19:45 | 00:00:00 | |||
157 | ŻOŁDAK Maciej | 4603 | Open Mężczyzn | 19:45 | 00:00:00 | |||
158 | DWORNICZAK Wojciech | 4608 | Daddy Team | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
159 | BARAN Ewa | 4625 | Platinium CROSS Zamość | Open Kobiet | 20:00 | 00:00:00 | ||
160 | MOSTOWSKI Radosław | 4631 | Sportera OCR Łódź | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
161 | DOBROWOLSKI Łukasz | 4632 | Stadler Siedlce | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
162 | NUŻYŃSKI Radosław | 4633 | Torpeda Race Team | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
163 | BIAŁORUCKA Zuzanna | 4634 | W BŁOCIE WYCHOWANI | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | ||
164 | CHMURSKI Stanisław | 4635 | W BŁOCIE WYCHOWANI | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
165 | CIENKOWSKA Dominika | 4636 | W BŁOCIE WYCHOWANI | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | ||
166 | DUDEK Marcin | 4637 | W BŁOCIE WYCHOWANI | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
167 | KARPIŃSKI Dawid | 4638 | W BŁOCIE WYCHOWANI | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
168 | MILEWSKI Rafał | 4660 | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | |||
169 | NALAZEK Karol | 4661 | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | |||
170 | NIECIECKI Mateusz | 4662 | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | |||
171 | NIEZGODA Aneta | 4663 | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | |||
172 | NOWAK Sebastian | 4664 | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | |||
173 | NOWOŚWIAT Arkadiusz | 4665 | Open Mężczyzn | 19:45 | 00:00:00 | |||
174 | OŻGA Małgorzata | 4667 | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | |||
175 | SNOPEK Mateusz | 4678 | Open Mężczyzn | 19:45 | 00:00:00 | |||
176 | KWIATKOWSKI Marcin | 4689 | Ciećmoruchy | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | ||
177 | MACIEJA Mirosław | 4690 | Ciećmoruchy | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | ||
178 | MACIEJA Sylwia | 4691 | Ciećmoruchy | Open Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | ||
179 | OKUSZKO Krzysztof | 4692 | Ciećmoruchy | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | ||
180 | OLEŚ Michał | 4733 | Open Mężczyzn | 20:15 | 00:00:00 | |||
181 | MAJCHRZAK Aleksandra | 4736 | Open Kobiet | 19:45 | 00:00:00 | |||
182 | SZUKALSKI Maciej | 4737 | Open Mężczyzn | 19:45 | 00:00:00 | |||
183 | LEWANDOWSKI Marcin | 4738 | Open Mężczyzn | 20:00 | 00:00:00 | |||
184 | DYKO Bartosz | 4740 | Open Mężczyzn | 20:00 | 00:00:00 | |||
185 | ZAWADZKI Jakub | 4741 | Open Mężczyzn | 20:00 | 00:00:00 | |||
186 | GMAJ Kamil | 4742 | Open Mężczyzn | 20:00 | 00:00:00 | |||
187 | DMOCHOWSKI Wiktor | 4743 | Open Mężczyzn | 20:15 | 00:00:00 | |||
188 | CHWALISZ Anna | 4744 | Fabryka Formy Gorzów Wlkp. | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | ||
189 | SZCZYGIEŁ Jakub | 4746 | DANFOSS | Open Mężczyzn | 20:30 | 00:00:00 | ||
190 | MITRASZEWSKI Jakub | 4747 | Open Mężczyzn | 20:45 | 00:00:00 | |||
191 | OSSOWSKI Sławomir | 4748 | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | |||
192 | GLABINSKI Matthew | 4750 | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | |||
193 | GLABINSKI Krystian | 4751 | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | |||
194 | WŁODARCZYK Paweł | 4752 | Open Mężczyzn | 20:45 | 00:00:00 | |||
195 | MALEŃCZYK Sylwester | 4753 | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | |||
196 | NAROŻNIAK Marcin | 4011 | Ciabateros | Open Mężczyzn | 19:45 | 00:00:00 | ||
197 | PLEWIŃSKA Kamila | 4012 | Ciabateros | Open Kobiet | 19:45 | 00:00:00 | ||
198 | PLEWIŃSKA Karolina | 4013 | Ciabateros | Open Kobiet | 19:45 | 00:00:00 | ||
199 | PLEWIŃSKI Marek | 4015 | Ciabateros | Open Mężczyzn | 19:45 | 00:00:00 | ||
200 | POTOCKI Grzegorz | 4016 | Ciabateros | Open Mężczyzn | 19:45 | 00:00:00 | ||
201 | RANDALL James | 4017 | Ciabateros | Open Mężczyzn | 19:45 | 00:00:00 | ||
202 | RATAJCZAK Damian | 4018 | Ciabateros | Open Mężczyzn | 19:45 | 00:00:00 | ||
203 | ROZMARYNOWSKI Piotr | 4019 | Ciabateros | Open Mężczyzn | 19:45 | 00:00:00 | ||
204 | ŚLEDŹ Jolanta | 4020 | Ciabateros | Open Kobiet | 19:45 | 00:00:00 | ||
205 | SUSKA Agata | 4021 | Ciabateros | Open Kobiet | 19:45 | 00:00:00 | ||
206 | STRZAŁKOWSKA Beata | 4031 | Has... Has... | Open Kobiet | 19:45 | 00:00:00 | ||
207 | STRZAŁKOWSKI Daniel | 4032 | Has... Has... | Open Mężczyzn | 19:45 | 00:00:00 | ||
208 | TALAGA Paweł | 4033 | Has... Has... | Open Mężczyzn | 19:45 | 00:00:00 | ||
209 | MACHALSKA Katarzyna | 4034 | Has...Has... | Open Kobiet | 19:45 | 00:00:00 | ||
210 | TALAGA Małgorzata | 4035 | Has...Has... | Open Kobiet | 19:45 | 00:00:00 | ||
211 | SZCZĘSNY Bartek | 4036 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 19:45 | 00:00:00 | ||
212 | DORAU Agata | 4038 | Kettlowi szaleńcy | Open Kobiet | 19:45 | 00:00:00 | ||
213 | GRONOWSKA Natalia | 4039 | Kettlowi szaleńcy | Open Kobiet | 19:45 | 00:00:00 | ||
214 | LASOTA Rafał | 4042 | Kettlowi szaleńcy | Open Mężczyzn | 19:45 | 00:00:00 | ||
215 | MIESZKOWSKI Tomasz | 4043 | Kettlowi szaleńcy | Open Mężczyzn | 19:45 | 00:00:00 | ||
216 | NOWAK Edyta | 4045 | Kettlowi szaleńcy | Open Kobiet | 19:45 | 00:00:00 | ||
217 | PIEJAK Tomasz | 4046 | Kettlowi szaleńcy | Open Mężczyzn | 19:45 | 00:00:00 | ||
218 | TCHOREK Filip | 4048 | Kettlowi szaleńcy | Open Mężczyzn | 19:45 | 00:00:00 | ||
219 | TCHOREK Rozalia | 4049 | Kettlowi szaleńcy | Open Kobiet | 19:45 | 00:00:00 | ||
220 | TRZCIŃSKI Robert | 4050 | Kettlowi szaleńcy | Open Mężczyzn | 19:45 | 00:00:00 | ||
221 | MALISZEWSKI Janek | 4060 | Sportowa Patologia | Open Mężczyzn | 19:45 | 00:00:00 | ||
222 | METERA Jarosław | 4061 | Sportowa Patologia | Open Mężczyzn | 19:45 | 00:00:00 | ||
223 | MIRECKA Wiktoria | 4062 | Sportowa Patologia | Open Kobiet | 19:45 | 00:00:00 | ||
224 | MOKRZANOWSKA Julia | 4063 | Sportowa Patologia | Open Kobiet | 19:45 | 00:00:00 | ||
225 | SKIERSKA Natalia | 4064 | Sportowa Patologia | Open Kobiet | 19:45 | 00:00:00 | ||
226 | STOPA Julia | 4065 | Sportowa Patologia | Open Kobiet | 19:45 | 00:00:00 | ||
227 | PRZYBYSZ Katarzyna | 4066 | StaminaBOX | Open Kobiet | 19:45 | 00:00:00 | ||
228 | KRAJEWSKA Aleksandra | 4069 | STOP AND GO | Open Kobiet | 19:45 | 00:00:00 | ||
229 | PANFIL Justyna | 4070 | STOP AND GO | Open Kobiet | 19:45 | 00:00:00 | ||
230 | RADOMIRSKI Michał | 4071 | STOP AND GO | Open Mężczyzn | 19:45 | 00:00:00 | ||
231 | WDOWCZYK Anna | 4072 | STOP AND GO | Open Kobiet | 19:45 | 00:00:00 | ||
232 | WDOWCZYK Kamil | 4073 | STOP AND GO | Open Mężczyzn | 19:45 | 00:00:00 | ||
233 | BARTNICKA Monika | 4074 | Team Spartan | Open Kobiet | 19:45 | 00:00:00 | ||
234 | BARTOLD Paulina | 4075 | Team Spartan | Open Kobiet | 19:45 | 00:00:00 | ||
235 | KOWALSKI Michał | 4076 | Team Spartan | Open Mężczyzn | 19:45 | 00:00:00 | ||
236 | LALAK Natalia | 4077 | Team Spartan | Open Kobiet | 19:45 | 00:00:00 | ||
237 | MLAZGA Aneta | 4078 | Team Spartan | Open Kobiet | 19:45 | 00:00:00 | ||
238 | OSICA Anna | 4079 | Team Spartan | Open Kobiet | 19:45 | 00:00:00 | ||
239 | BRACISZEWSKI Łukasz | 4089 | Open Mężczyzn | 19:45 | 00:00:00 | |||
240 | BRODAWKA Olga | 4090 | Open Kobiet | 19:45 | 00:00:00 | |||
241 | DĄBROWSKA Karolina | 4091 | Open Kobiet | 19:45 | 00:00:00 | |||
242 | GAWART Paweł | 4092 | Open Mężczyzn | 19:45 | 00:00:00 | |||
243 | GRUDZIŃSKA Mariola | 4093 | Open Kobiet | 19:45 | 00:00:00 | |||
244 | HADERA Karol | 4094 | Open Mężczyzn | 19:45 | 00:00:00 | |||
245 | JANCZAK Adrian | 4096 | Open Mężczyzn | 20:15 | 00:00:00 | |||
246 | KALWAT Katarzyna | 4097 | Open Kobiet | 19:45 | 00:00:00 | |||
247 | KLUSEK Mateusz | 4098 | Open Mężczyzn | 19:45 | 00:00:00 | |||
248 | KOSSAKOWSKA Joanna | 4099 | Open Kobiet | 19:45 | 00:00:00 | |||
249 | KOWALSKI Tomasz | 4100 | Open Mężczyzn | 19:45 | 00:00:00 | |||
250 | KRÓL Jędrzej | 4102 | Open Mężczyzn | 19:45 | 00:00:00 | |||
251 | LIS Łukasz | 4103 | Open Mężczyzn | 19:45 | 00:00:00 | |||
252 | MAGIELNICKA Justyna | 4104 | Open Kobiet | 19:45 | 00:00:00 | |||
253 | MAJEWSKA Ewa | 4105 | Open Kobiet | 19:45 | 00:00:00 | |||
254 | MAZUR Magdalena | 4106 | Open Kobiet | 19:45 | 00:00:00 | |||
255 | NACHYŁA Radosław | 4107 | Open Mężczyzn | 19:45 | 00:00:00 | |||
256 | NOWICKA Małgorzata | 4108 | Open Kobiet | 19:45 | 00:00:00 | |||
257 | SYMONIDES Tomasz | 4117 | Open Mężczyzn | 19:45 | 00:00:00 | |||
258 | SZYPULSKA Judyta | 4118 | Open Kobiet | 19:45 | 00:00:00 | |||
259 | WALENDZIK Anna | 4119 | Open Kobiet | 19:45 | 00:00:00 | |||
260 | WAWER-MODRAKOWSKA Ewa | 4120 | Open Kobiet | 19:45 | 00:00:00 | |||
261 | PADARZ Sabina | 4123 | **BANDA ŚWIRÓW** | Open Kobiet | 20:30 | 00:00:00 | ||
262 | GŁOWACKA Monika | 4125 | #szybkienóżki | Open Kobiet | 20:00 | 00:00:00 | ||
263 | GŁOWACKI Michał | 4126 | #szybkienóżki | Open Mężczyzn | 20:00 | 00:00:00 | ||
264 | PYRA Marek | 4127 | #szybkienóżki | Open Mężczyzn | 20:00 | 00:00:00 | ||
265 | PYRA Monika | 4128 | #szybkienóżki | Open Kobiet | 20:00 | 00:00:00 | ||
266 | KILIAN Marta | 4129 | banda świrów | Open Kobiet | 20:30 | 00:00:00 | ||
267 | PTAK Patryk | 4130 | Biegnę, żeby Bartek mógł biegać | Open Mężczyzn | 20:00 | 00:00:00 | ||
268 | DZIK Konrad | 4131 | Bravehearts Legionowo | Open Mężczyzn | 20:00 | 00:00:00 | ||
269 | GLINKA Agnieszka | 4132 | Bravehearts Legionowo | Open Kobiet | 20:00 | 00:00:00 | ||
270 | GRYZ Jacek | 4133 | Bravehearts Legionowo | Open Mężczyzn | 20:00 | 00:00:00 | ||
271 | JANKIEWICZ Marek | 4134 | Bravehearts Legionowo | Open Mężczyzn | 20:00 | 00:00:00 | ||
272 | KOSTRZON Maciej | 4135 | Bravehearts Legionowo | Open Mężczyzn | 20:00 | 00:00:00 | ||
273 | OPARA Maja | 4136 | Bravehearts Legionowo | Open Kobiet | 20:00 | 00:00:00 | ||
274 | PIEKARSKI Paweł | 4137 | Bravehearts Legionowo | Open Mężczyzn | 20:00 | 00:00:00 | ||
275 | SYPOSZ Dominik | 4146 | CrossForma | Open Mężczyzn | 20:00 | 00:00:00 | ||
276 | TYKA Maciej | 4147 | CrossForma | Open Mężczyzn | 20:00 | 00:00:00 | ||
277 | ZAJĄC Karolina | 4148 | CrossForma | Open Kobiet | 20:00 | 00:00:00 | ||
278 | ZAJĄC Krzysztof | 4149 | CrossForma | Open Mężczyzn | 20:00 | 00:00:00 | ||
279 | DUDEK Łukasz | 4150 | CWC ALBATROSY | Open Mężczyzn | 20:00 | 00:00:00 | ||
280 | MULARCZYK Mateusz | 4152 | CWC ALBATROSY | Open Mężczyzn | 20:00 | 00:00:00 | ||
281 | FUSIEK Marcin | 4154 | DZIKIE WIEPRZE XXX | Open Mężczyzn | 20:00 | 00:00:00 | ||
282 | KORPYSA Marcin | 4155 | DZIKIE WIEPRZE XXX | Open Mężczyzn | 20:00 | 00:00:00 | ||
283 | KRASUSKI Konrad | 4157 | DZIKIE WIEPRZE XXX | Open Mężczyzn | 20:00 | 00:00:00 | ||
284 | WASILEWSKI Damian | 4158 | DZIKIE WIEPRZE XXX | Open Mężczyzn | 20:00 | 00:00:00 | ||
285 | WIŚNIEWSKI Piotr | 4159 | DZIKIE WIEPRZE XXX | Open Mężczyzn | 20:00 | 00:00:00 | ||
286 | BARANOWSKA Katarzyna | 4160 | Freaky Team | Open Kobiet | 20:00 | 00:00:00 | ||
287 | JAKUBOWSKA Dominika | 4162 | Freaky Team | Open Kobiet | 20:00 | 00:00:00 | ||
288 | JAKUBOWSKA Marta | 4163 | Freaky Team | Open Kobiet | 20:00 | 00:00:00 | ||
289 | NIEBUDEK Wojciech | 4164 | Freaky Team | Open Mężczyzn | 20:00 | 00:00:00 | ||
290 | STRUG Justyna | 4166 | Freaky Team | Open Kobiet | 20:00 | 00:00:00 | ||
291 | ŁUKASIK Zuzanna | 4175 | Łowcy pierożków | Open Kobiet | 20:00 | 00:00:00 | ||
292 | MYŚLIWIEC Paweł | 4176 | Łowcy pierożków | Open Mężczyzn | 20:00 | 00:00:00 | ||
293 | DARMAS Anna | 4177 | Milabo vol.3 | Open Kobiet | 20:00 | 00:00:00 | ||
294 | DARMAS Magdalena | 4178 | Milabo vol.3 | Open Kobiet | 20:00 | 00:00:00 | ||
295 | GRODECKA Aleksandra | 4179 | Milabo vol.3 | Open Kobiet | 20:00 | 00:00:00 | ||
296 | KARWAŃSKI Jacek | 4182 | Platinium CROSS Zamość | Open Mężczyzn | 20:00 | 00:00:00 | ||
297 | KŁODA Natalia | 4183 | Platinium CROSS Zamość | Open Kobiet | 20:00 | 00:00:00 | ||
298 | KRÓLIKOWSKA Katarzyna | 4184 | Platinium CROSS Zamość | Open Kobiet | 20:00 | 00:00:00 | ||
299 | KUBIK Mariusz | 4185 | Platinium CROSS Zamość | Open Mężczyzn | 20:00 | 00:00:00 | ||
300 | KUBIK Michał | 4186 | Platinium CROSS Zamość | Open Mężczyzn | 20:00 | 00:00:00 | ||
301 | NOWOSAD Mariusz | 4187 | Platinium CROSS Zamość | Open Mężczyzn | 20:00 | 00:00:00 | ||
302 | PASTUSZEK Sabina | 4189 | Platinium CROSS Zamość | Open Kobiet | 20:00 | 00:00:00 | ||
303 | PIECZYKOLAN Anna | 4190 | Platinium CROSS Zamość | Open Kobiet | 20:00 | 00:00:00 | ||
304 | PIŁAT Sylwester | 4191 | Platinium CROSS Zamość | Open Mężczyzn | 20:00 | 00:00:00 | ||
305 | CYC Katarzyna | 4192 | Platinum Cross Zamość | Open Kobiet | 20:00 | 00:00:00 | ||
306 | NAMROŻY Małgorzata | 4193 | Platinum Cross Zamość | Open Kobiet | 20:00 | 00:00:00 | ||
307 | POPIS Justyna | 4194 | Platinum Cross Zamość | Open Kobiet | 20:00 | 00:00:00 | ||
308 | KOZŁOWSKI Adrian | 4195 | RadomTeam | Open Mężczyzn | 20:00 | 00:00:00 | ||
309 | DATA Robert | 4204 | The Bold and The Beautiful | Open Mężczyzn | 20:00 | 00:00:00 | ||
310 | DATA Zbigniew | 4205 | The Bold and The Beautiful | Open Mężczyzn | 20:00 | 00:00:00 | ||
311 | GRYŻEWSKA Paula | 4206 | The Bold and The Beautiful | Open Kobiet | 20:00 | 00:00:00 | ||
312 | JEDYNAK Weronika | 4207 | The Bold and The Beautiful | Open Kobiet | 20:00 | 00:00:00 | ||
313 | KACPRZAK Rafał | 4208 | The Bold and The Beautiful | Open Mężczyzn | 20:00 | 00:00:00 | ||
314 | ŁUKASIK Tomasz | 4209 | The Bold and The Beautiful | Open Mężczyzn | 20:00 | 00:00:00 | ||
315 | PRZYBYSZ Krzysztof | 4211 | The Bold and The Beautiful | Open Mężczyzn | 20:00 | 00:00:00 | ||
316 | BARTYKOWSKA Marta | 4212 | Open Kobiet | 20:00 | 00:00:00 | |||
317 | BORATYŃSKA Aleksandra | 4213 | Open Kobiet | 20:00 | 00:00:00 | |||
318 | CZAPLIŃSKA Magdalena | 4214 | Open Kobiet | 20:30 | 00:00:00 | |||
319 | FIKUS Anna | 4215 | Open Kobiet | 20:00 | 00:00:00 | |||
320 | GĄSIOR Leszek | 4216 | Open Mężczyzn | 20:00 | 00:00:00 | |||
321 | GAZARKIEWICZ Mariusz | 4217 | Open Mężczyzn | 20:00 | 00:00:00 | |||
322 | GĘBUSIA Milena | 4218 | Open Kobiet | 20:00 | 00:00:00 | |||
323 | IWANOWSKI Tomasz | 4219 | Open Mężczyzn | 20:00 | 00:00:00 | |||
324 | JANECKI Krystian | 4220 | Open Mężczyzn | 20:00 | 00:00:00 | |||
325 | KLUZIAK Jarosław | 4221 | Open Mężczyzn | 20:00 | 00:00:00 | |||
326 | KORENKIEWICZ Anna | 4222 | Open Kobiet | 20:00 | 00:00:00 | |||
327 | KOWALIK Karol | 4223 | Open Mężczyzn | 20:00 | 00:00:00 | |||
328 | KOWALIK Krzysztof | 4224 | Open Mężczyzn | 20:00 | 00:00:00 | |||
329 | PRACZ Marcin | 4232 | Open Mężczyzn | 20:00 | 00:00:00 | |||
330 | SANIAK Przemysław | 4233 | Open Mężczyzn | 20:00 | 00:00:00 | |||
331 | SERAFIN Artur | 4234 | Open Mężczyzn | 20:00 | 00:00:00 | |||
332 | STELCZYK Maciej | 4235 | Open Mężczyzn | 20:00 | 00:00:00 | |||
333 | TOKARSKI Jacek | 4237 | Open Mężczyzn | 20:00 | 00:00:00 | |||
334 | TRZASKOWSKI Andrzej | 4238 | Open Mężczyzn | 20:00 | 00:00:00 | |||
335 | ŻUCHEWICZ Anna | 4239 | Open Kobiet | 20:00 | 00:00:00 | |||
336 | ŻUŁKOWSKI Mateusz | 4240 | Open Mężczyzn | 20:00 | 00:00:00 | |||
337 | KOŁAKOWSKI Rafał | 4241 | Alphageddon | Open Mężczyzn | 20:15 | 00:00:00 | ||
338 | KORYTEK Konrad | 4242 | Alphageddon | Open Mężczyzn | 20:15 | 00:00:00 | ||
339 | KORYTEK Michał | 4243 | Alphageddon | Open Mężczyzn | 20:15 | 00:00:00 | ||
340 | WARSZAWSKI Patryk | 4246 | Crazy Runnerfuckers | Open Mężczyzn | 20:15 | 00:00:00 | ||
341 | PŁUZIŃSKA Aleksandra | 4247 | DANFOSS | Open Kobiet | 20:30 | 00:00:00 | ||
342 | STAŃCZYK Aleksandra | 4248 | DO GÓRY ŁEB | Open Kobiet | 20:15 | 00:00:00 | ||
343 | STAŃCZYK Filip | 4249 | DO GÓRY ŁEB | Open Mężczyzn | 20:15 | 00:00:00 | ||
344 | KRAJKA Radosław | 4251 | Do odciny | Open Mężczyzn | 20:15 | 00:00:00 | ||
345 | MOSZCZYŃSKI Łukasz | 4252 | Do odciny | Open Mężczyzn | 20:15 | 00:00:00 | ||
346 | IMIEŁOWSKA Anna | 4262 | EXO FITNESS | Open Kobiet | 20:15 | 00:00:00 | ||
347 | MAŁKOWSKA Katarzyna | 4263 | EXO FITNESS | Open Kobiet | 20:15 | 00:00:00 | ||
348 | ORŁOWSKA Joanna | 4264 | EXO FITNESS | Open Kobiet | 20:15 | 00:00:00 | ||
349 | TKACZ Dariusz | 4265 | EXO FITNESS | Open Mężczyzn | 20:15 | 00:00:00 | ||
350 | TOMASIUK Aneta | 4266 | EXO FITNESS | Open Kobiet | 20:15 | 00:00:00 | ||
351 | ZAPERTA Anna | 4267 | EXO FITNESS | Open Kobiet | 20:15 | 00:00:00 | ||
352 | PUDŁOWSKI Mariusz | 4270 | EXOFTINESS | Open Mężczyzn | 20:15 | 00:00:00 | ||
353 | KUBIŃSKA Joanna | 4271 | Goodekipa | Open Kobiet | 20:15 | 00:00:00 | ||
354 | WARDA Adrian | 4272 | Goodekipa | Open Mężczyzn | 20:15 | 00:00:00 | ||
355 | WARDA Paweł | 4273 | Goodekipa | Open Mężczyzn | 20:15 | 00:00:00 | ||
356 | BABICKA Sylwia | 4276 | Hardcorowe Wychylylybymy | Open Kobiet | 20:15 | 00:00:00 | ||
357 | BANKIEWICZ Szymon | 4277 | Hardcorowe Wychylylybymy | Open Mężczyzn | 20:15 | 00:00:00 | ||
358 | GĄGAŁKA Iwona | 4278 | Hardcorowe Wychylylybymy | Open Kobiet | 20:15 | 00:00:00 | ||
359 | GARCIA MATIAS Daria | 4279 | Hardcorowe Wychylylybymy | Open Kobiet | 20:15 | 00:00:00 | ||
360 | GÓRSKI Piotr | 4280 | Hardcorowe Wychylylybymy | Open Mężczyzn | 20:15 | 00:00:00 | ||
361 | JĘDRZEJEWSKI Marcin | 4281 | Hardcorowe Wychylylybymy | Open Mężczyzn | 20:15 | 00:00:00 | ||
362 | MACIASZEK Przemysław | 4290 | Krav Maga Mazowsze | Open Mężczyzn | 20:15 | 00:00:00 | ||
363 | ONOPIUK Jakub | 4291 | M&M's - Mroczne Minonki | Open Mężczyzn | 20:15 | 00:00:00 | ||
364 | PYTEL Anna | 4292 | M&M's - Mroczne Minonki | Open Kobiet | 20:15 | 00:00:00 | ||
365 | JĘDRASZCZYK Maciej | 4293 | Marysie w Spa | Open Mężczyzn | 20:15 | 00:00:00 | ||
366 | MAZUR Robert | 4294 | Marysie w Spa | Open Mężczyzn | 20:15 | 00:00:00 | ||
367 | MONDZELEWSKI Marcin | 4295 | Marysie w Spa | Open Mężczyzn | 20:15 | 00:00:00 | ||
368 | KOBOS Piotr | 4297 | Nie ma lipy! | Open Mężczyzn | 20:15 | 00:00:00 | ||
369 | RUT Anna | 4299 | Platinium CROSS Zamość | Open Kobiet | 20:15 | 00:00:00 | ||
370 | LUŚNIEWSKI Artur | 4054 | Pogotowie Medicover | Open Mężczyzn | 20:15 | 00:00:00 | ||
371 | PIETRZYKOWSKI Tomasz | 4300 | Pogotowie Medicover | Open Mężczyzn | 20:15 | 00:00:00 | ||
372 | RAKOWSKI Ziemowit | 4301 | Pogotowie Medicover | Open Mężczyzn | 20:15 | 00:00:00 | ||
373 | WĘGLARCZYK Joanna | 4302 | Pogotowie Medicover | Open Kobiet | 20:15 | 00:00:00 | ||
374 | ZDUŃSKI Jarosław | 4303 | Pogotowie Medicover | Open Mężczyzn | 20:15 | 00:00:00 | ||
375 | BARTOS Agnieszka | 4304 | Pomieszani ... z błotem | Open Kobiet | 20:15 | 00:00:00 | ||
376 | GRÓDECKA Katarzyna | 4305 | Pomieszani ... z błotem | Open Kobiet | 20:15 | 00:00:00 | ||
377 | TKACZYK Jarosław | 4306 | Pomieszani ... z błotem | Open Mężczyzn | 20:15 | 00:00:00 | ||
378 | WIELEBA Patrycja | 4307 | Pomieszani ... z błotem | Open Kobiet | 20:15 | 00:00:00 | ||
379 | BAPRAWSKI Krystian | 4308 | PZU Sport Team | Open Mężczyzn | 20:15 | 00:00:00 | ||
380 | BIELECKA Magdalena | 4309 | Runmageddon Police Team Brzeg | Open Kobiet | 20:15 | 00:00:00 | ||
381 | TRZASKA Anna | 4310 | Runmageddon Police Team Brzeg | Open Kobiet | 20:15 | 00:00:00 | ||
382 | JEWUŁA Klaudia | 4311 | Runmageddonowe Świry | Open Kobiet | 20:15 | 00:00:00 | ||
383 | BACZYŃSKA Małgorzata | 4319 | Open Kobiet | 20:15 | 00:00:00 | |||
384 | GAVRYLIUK Mariana | 4322 | Open Kobiet | 20:15 | 00:00:00 | |||
385 | GRZEGORZEWSKI Kamil | 4323 | Open Mężczyzn | 20:15 | 00:00:00 | |||
386 | GRZEGORZEWSKI Mariusz | 4324 | Open Mężczyzn | 20:15 | 00:00:00 | |||
387 | HABETIN Damian | 4325 | Open Mężczyzn | 20:15 | 00:00:00 | |||
388 | JANUS Maciek | 4327 | Open Mężczyzn | 20:15 | 00:00:00 | |||
389 | JĘDROCHA Mateusz | 4328 | Open Mężczyzn | 20:15 | 00:00:00 | |||
390 | JURCZYŃSKI Piotr | 4329 | Open Mężczyzn | 20:15 | 00:00:00 | |||
391 | KĘDZIERSKI Michał | 4330 | Open Mężczyzn | 20:15 | 00:00:00 | |||
392 | KIELAK Weronika | 4331 | Open Kobiet | 20:15 | 00:00:00 | |||
393 | KOSSAKOWSKI Daniel | 4332 | Open Mężczyzn | 20:15 | 00:00:00 | |||
394 | KRYŃSKI Andrzej | 4333 | Open Mężczyzn | 20:15 | 00:00:00 | |||
395 | KRYŃSKI Paweł | 4334 | Open Mężczyzn | 20:15 | 00:00:00 | |||
396 | KUKAWSKI Łukasz | 4335 | Open Mężczyzn | 20:15 | 00:00:00 | |||
397 | LACHOWICZ Joanna | 4337 | Open Kobiet | 20:15 | 00:00:00 | |||
398 | MAGDZIAK Maria | 4338 | Open Kobiet | 20:15 | 00:00:00 | |||
399 | MILUSKI Piotr | 4339 | Open Mężczyzn | 20:15 | 00:00:00 | |||
400 | STEC Piotr | 4351 | Open Mężczyzn | 20:15 | 00:00:00 | |||
401 | ŚWITUCHA Rafał | 4352 | Open Mężczyzn | 20:15 | 00:00:00 | |||
402 | SZAFRANKIEWICZ Marcin | 4353 | Open Mężczyzn | 20:15 | 00:00:00 | |||
403 | TOMCZYK Hanna | 4354 | Open Kobiet | 20:15 | 00:00:00 | |||
404 | WAWSZCZYK Martha | 4355 | Open Kobiet | 20:15 | 00:00:00 | |||
405 | WYSOCKI Paweł | 4356 | Open Mężczyzn | 20:15 | 00:00:00 | |||
406 | ZASTAWNA Karolina | 4357 | Open Kobiet | 20:15 | 00:00:00 | |||
407 | ZDOLSKI Konrad | 4358 | Open Mężczyzn | 20:15 | 00:00:00 | |||
408 | ZIELIŃSKI Konrad | 4359 | Open Mężczyzn | 20:15 | 00:00:00 | |||
409 | ZIÓŁKOWSKI Adam | 4360 | Open Mężczyzn | 20:15 | 00:00:00 | |||
410 | SZPAKOWSKI Jacek | 4361 | -= GUMISIE =- | Open Mężczyzn | 20:30 | 00:00:00 | ||
411 | CZARNACKI Paweł Czarnacki | 4122 | **BANDA ŚWIRÓW** | Open Mężczyzn | 20:30 | 00:00:00 | ||
412 | WYRĘBEK Marcin | 4124 | **BANDA ŚWIRÓW** | Open Mężczyzn | 20:30 | 00:00:00 | ||
413 | ANDRYCHOWSKI Kamil | 4362 | AKADEMIA SPORTU MEDYK | Open Mężczyzn | 20:30 | 00:00:00 | ||
414 | BRZEZIŃSKI Grzegorz | 4363 | AKADEMIA SPORTU MEDYK | Open Mężczyzn | 20:30 | 00:00:00 | ||
415 | DŁUGOZIMA Stanisław | 4364 | AKADEMIA SPORTU MEDYK | Open Mężczyzn | 20:30 | 00:00:00 | ||
416 | DZIEMIŃSKA Anna | 4365 | AKADEMIA SPORTU MEDYK | Open Kobiet | 20:30 | 00:00:00 | ||
417 | GÓRSKI Krzysztof | 4366 | AKADEMIA SPORTU MEDYK | Open Mężczyzn | 20:30 | 00:00:00 | ||
418 | GRZYMAŁA Piotr | 4367 | AKADEMIA SPORTU MEDYK | Open Mężczyzn | 20:30 | 00:00:00 | ||
419 | KOZŁOWSKA Katarzyna | 4368 | AKADEMIA SPORTU MEDYK | Open Kobiet | 20:30 | 00:00:00 | ||
420 | KUROWSKI Paweł | 4369 | AKADEMIA SPORTU MEDYK | Open Mężczyzn | 20:30 | 00:00:00 | ||
421 | RATYNSKI Tomasz | 4377 | AKADEMIA SPORTU MEDYK | Open Mężczyzn | 20:30 | 00:00:00 | ||
422 | REMISZEWSKA Agnieszka | 4378 | AKADEMIA SPORTU MEDYK | Open Kobiet | 20:30 | 00:00:00 | ||
423 | REMISZEWSKI Paweł | 4739 | AKADEMIA SPORTU MEDYK | Open Mężczyzn | 20:30 | 00:00:00 | ||
424 | STANIURSKA Ewa | 4380 | AKADEMIA SPORTU MEDYK | Open Kobiet | 20:30 | 00:00:00 | ||
425 | WALCZAK Mira | 4381 | AKADEMIA SPORTU MEDYK | Open Kobiet | 20:30 | 00:00:00 | ||
426 | WÓJCICKI Tomasz | 4382 | AKADEMIA SPORTU MEDYK | Open Mężczyzn | 20:30 | 00:00:00 | ||
427 | FRONIA Damian | 4383 | AT ARŁAMÓW U23 SEKCJA PIECHOTY LĄDOWEJ | Open Mężczyzn | 20:30 | 00:00:00 | ||
428 | KOWALIK Paweł | 4385 | AT ARŁAMÓW U23 SEKCJA PIECHOTY LĄDOWEJ | Open Mężczyzn | 20:30 | 00:00:00 | ||
429 | MARCZUK Piotr | 4386 | AT ARŁAMÓW U23 SEKCJA PIECHOTY LĄDOWEJ | Open Mężczyzn | 20:30 | 00:00:00 | ||
430 | STULDYCH Dominik | 4387 | AT ARŁAMÓW U23 SEKCJA PIECHOTY LĄDOWEJ | Open Mężczyzn | 20:30 | 00:00:00 | ||
431 | ZAJĄC Krzysztof | 4389 | AT ARŁAMÓW U23 SEKCJA PIECHOTY LĄDOWEJ | Open Mężczyzn | 20:30 | 00:00:00 | ||
432 | GAWINO Mateusz | 4390 | BENIZ | Open Mężczyzn | 20:30 | 00:00:00 | ||
433 | GOLISZEK Bartłomiej | 4391 | BENIZ | Open Mężczyzn | 20:30 | 00:00:00 | ||
434 | MŁYNARCZYK Tomasz | 4392 | BENIZ | Open Mężczyzn | 20:30 | 00:00:00 | ||
435 | JÖNSSON-NIEDZIÓŁKA Martin | 4393 | boratOCR | Open Mężczyzn | 20:30 | 00:00:00 | ||
436 | ROŹNIECKA Ewa | 4394 | boratOCR | Open Kobiet | 20:30 | 00:00:00 | ||
437 | NAWROT Magdalena | 4407 | CrossFit URSUS | Open Kobiet | 20:30 | 00:00:00 | ||
438 | NIEBRZEGOWSKA Agnieszka | 4408 | CrossFit URSUS | Open Kobiet | 20:30 | 00:00:00 | ||
439 | PIEGAT Mariusz | 4409 | CrossFit URSUS | Open Mężczyzn | 20:30 | 00:00:00 | ||
440 | PYTLARCZYK Piotr | 4410 | CrossFit URSUS | Open Mężczyzn | 20:30 | 00:00:00 | ||
441 | SIEK Urszula | 4411 | CrossFit URSUS | Open Kobiet | 20:30 | 00:00:00 | ||
442 | SOCHA Rafal | 4412 | CrossFit URSUS | Open Mężczyzn | 20:30 | 00:00:00 | ||
443 | SOCHA Sylwia | 4413 | CrossFit URSUS | Open Kobiet | 20:30 | 00:00:00 | ||
444 | SOŁTYSZEWSKA Martyna | 4414 | CrossFit URSUS | Open Kobiet | 20:30 | 00:00:00 | ||
445 | WRĘCZYCKI Radosław | 4403 | CrossFit URSUS | Open Mężczyzn | 20:30 | 00:00:00 | ||
446 | ZAREMBA Wojciech | 4417 | CrossFit URSUS | Open Mężczyzn | 20:30 | 00:00:00 | ||
447 | KOZŁOWSKI Karol | 4418 | DANFOSS | Open Mężczyzn | 20:30 | 00:00:00 | ||
448 | SZCZYGIEŁ Jakub | 4419 | DANFOSS | Open Mężczyzn | 20:30 | 00:00:00 | ||
449 | DOMAŃSKI Marcin | 4420 | Dziki z Fabryki | Open Mężczyzn | 20:30 | 00:00:00 | ||
450 | BOLC Patryk | 4422 | Dzikie Dziki Oka | Open Mężczyzn | 20:30 | 00:00:00 | ||
451 | DZICZEK Daniel | 4423 | Dzikie Dziki Oka | Open Mężczyzn | 20:30 | 00:00:00 | ||
452 | MIERZEJEWSKI Adam | 4424 | Dzikie Dziki Oka | Open Mężczyzn | 20:30 | 00:00:00 | ||
453 | KOSIŃSKI Tomasz | 4425 | EXTREME WAYS | Open Mężczyzn | 20:30 | 00:00:00 | ||
454 | MAJEWSKI Damian | 4426 | forBET Runners | Open Mężczyzn | 20:30 | 00:00:00 | ||
455 | PIASECKI Tomasz | 4427 | forBET Runners | Open Mężczyzn | 20:30 | 00:00:00 | ||
456 | MARCINIAK Aleksandra | 4436 | Małe Ciaaapki | Open Kobiet | 20:30 | 00:00:00 | ||
457 | PULIKOWSKI Maciej | 4437 | Małe Ciaaapki | Open Mężczyzn | 20:30 | 00:00:00 | ||
458 | BIAŁCZAK Michał | 4438 | Melvit team | Open Mężczyzn | 20:30 | 00:00:00 | ||
459 | CHOJNOWSKI Robert | 4439 | Melvit team | Open Mężczyzn | 20:30 | 00:00:00 | ||
460 | LITOROWICZ Beata | 4440 | Melvit team | Open Kobiet | 20:30 | 00:00:00 | ||
461 | PAWLAK Małgorzata | 4441 | Melvit team | Open Kobiet | 20:30 | 00:00:00 | ||
462 | WISZOWATA Marta | 4442 | Melvit team | Open Kobiet | 20:30 | 00:00:00 | ||
463 | MIERZEJEWSKI Tomasz | 4443 | Nasza Szkapa | Open Mężczyzn | 20:30 | 00:00:00 | ||
464 | SOBOLEWSKI Paweł | 4444 | Nasza Szkapa | Open Mężczyzn | 20:30 | 00:00:00 | ||
465 | STEFANSKI Konrad | 4445 | Nasza Szkapa | Open Mężczyzn | 20:30 | 00:00:00 | ||
466 | BURBUL Przemysław | 4447 | Nie W Szczepionkę Team | Open Mężczyzn | 20:30 | 00:00:00 | ||
467 | STACHYRA Michal | 4448 | P&M | Open Mężczyzn | 20:30 | 00:00:00 | ||
468 | VRAŽDA Piotr | 4449 | P&M | Open Mężczyzn | 20:30 | 00:00:00 | ||
469 | BANACZKOWSKA Marta | 4450 | RMF4RT Gladiators | Open Kobiet | 20:30 | 00:00:00 | ||
470 | BIAŁY Maciej | 4451 | SLALOM Team | Open Mężczyzn | 20:30 | 00:00:00 | ||
471 | BUCZYŃSKA Dorota | 4452 | SLALOM Team | Open Kobiet | 20:30 | 00:00:00 | ||
472 | DĄBROWSKI Maciej | 4453 | TEAM YOUTH | Open Mężczyzn | 20:30 | 00:00:00 | ||
473 | KRUPA Kacper | 4454 | TEAM YOUTH | Open Mężczyzn | 20:30 | 00:00:00 | ||
474 | LAMENTA Andrzej | 4455 | trener24h.com.pl | Open Mężczyzn | 20:30 | 00:00:00 | ||
475 | GŁADYSZ Marcin | 4456 | Wilk Trenuje | Open Mężczyzn | 20:30 | 00:00:00 | ||
476 | BUREWICZ Tomasz | 4729 | Open Mężczyzn | 20:30 | 00:00:00 | |||
477 | KANIEWSKA Aleksandra | 4466 | Open Kobiet | 20:45 | 00:00:00 | |||
478 | KOWALSKI Piotr | 4468 | Open Mężczyzn | 20:30 | 00:00:00 | |||
479 | KRÓL Przemysław | 4469 | Open Mężczyzn | 20:30 | 00:00:00 | |||
480 | MAJK Karolina | 4470 | Open Kobiet | 20:30 | 00:00:00 | |||
481 | MŁYNARSKI Tomek | 4471 | Open Mężczyzn | 20:30 | 00:00:00 | |||
482 | PAŚNIK Dariusz | 4472 | Open Mężczyzn | 20:30 | 00:00:00 | |||
483 | PAŚNIK Jerzy | 4473 | Open Mężczyzn | 20:30 | 00:00:00 | |||
484 | PERESADA Maria | 4728 | Open Kobiet | 20:30 | 00:00:00 | |||
485 | PIKUŁA Agnieszka | 4474 | Open Kobiet | 20:30 | 00:00:00 | |||
486 | PLUTA Mariusz | 4727 | Open Mężczyzn | 20:30 | 00:00:00 | |||
487 | PODOLAK Ewelina | 4475 | Open Kobiet | 20:30 | 00:00:00 | |||
488 | SULEWSKA Kasia | 4477 | Open Kobiet | 20:30 | 00:00:00 | |||
489 | SZAFRAN Jakub | 4730 | Open Mężczyzn | 20:30 | 00:00:00 | |||
490 | WILCZEK Lukasz | 4478 | Open Mężczyzn | 20:30 | 00:00:00 | |||
491 | WINEK Piotr | 4479 | Open Mężczyzn | 20:30 | 00:00:00 | |||
492 | WOJDYŁA Marcin | 4480 | Open Mężczyzn | 20:30 | 00:00:00 | |||
493 | DOMIN Mirosław | 4481 | #EVERSYSTEAM | Open Mężczyzn | 20:45 | 00:00:00 | ||
494 | KOŁUMBAJEW Robert | 4482 | Chyba Was pogięło! | Open Mężczyzn | 20:45 | 00:00:00 | ||
495 | ZIELONKA Agnieszka | 4483 | Chyba Was pogięło! | Open Kobiet | 20:45 | 00:00:00 | ||
496 | WOŹNIAK Anna | 4484 | CrossFit URSUS | Open Kobiet | 20:30 | 00:00:00 | ||
497 | GORNA Aleksandra | 4485 | Daj nóżkę! | Open Kobiet | 20:30 | 00:00:00 | ||
498 | SKUPIEŃ Lech | 4494 | Fit & More Rybnik | Open Mężczyzn | 20:45 | 00:00:00 | ||
499 | ASZKLAR Sebastian | 4495 | HAKUNA MATATA POLE POLE | Open Mężczyzn | 20:45 | 00:00:00 | ||
500 | BOROŃ Izabela | 4496 | HAKUNA MATATA POLE POLE | Open Kobiet | 20:45 | 00:00:00 | ||
501 | CISŁAK Anna | 4497 | HAKUNA MATATA POLE POLE | Open Kobiet | 20:45 | 00:00:00 | ||
502 | GRUDZIŃSKI Przemysław | 4498 | HAKUNA MATATA POLE POLE | Open Mężczyzn | 20:45 | 00:00:00 | ||
503 | ŁUKA Mariusz | 4499 | HAKUNA MATATA POLE POLE | Open Mężczyzn | 20:45 | 00:00:00 | ||
504 | ORLIK Kinga | 4500 | HAKUNA MATATA POLE POLE | Open Kobiet | 20:45 | 00:00:00 | ||
505 | PEPŁOWSKA Sylwia | 4501 | HAKUNA MATATA POLE POLE | Open Kobiet | 20:45 | 00:00:00 | ||
506 | STANIAK Agnieszka | 4503 | HAKUNA MATATA POLE POLE | Open Kobiet | 20:45 | 00:00:00 | ||
507 | MILCZAREK Piotr | 4504 | Hardcorowe Wychylylybymy | Open Mężczyzn | 20:15 | 00:00:00 | ||
508 | CHROST Andrzej | 4505 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 20:45 | 00:00:00 | ||
509 | DURAJSKI Ariel | 4506 | LECZNICA TEAM | Open Mężczyzn | 20:45 | 00:00:00 | ||
510 | SZYLKIN Wojciech | 4507 | LECZNICA TEAM | Open Mężczyzn | 20:45 | 00:00:00 | ||
511 | BANASIEWICZ Kamil | 4508 | Lucyferki | Open Mężczyzn | 20:45 | 00:00:00 | ||
512 | GRZEDA Artur | 4509 | Lucyferki | Open Mężczyzn | 20:45 | 00:00:00 | ||
513 | RUNO Michał | 4511 | Łomża Hardcore Squad | Open Mężczyzn | 20:45 | 00:00:00 | ||
514 | TUROWSKA Patrycja | 4512 | Łomża Hardcore Squad | Open Kobiet | 20:45 | 00:00:00 | ||
515 | BUDKA Bartłomiej | 4514 | Mielniki | Open Mężczyzn | 20:45 | 00:00:00 | ||
516 | SZALA Leszek | 4525 | NIeznajomi vol.6 | Open Mężczyzn | 20:45 | 00:00:00 | ||
517 | BARTOSIAK Piotr | 4526 | Nocna Przygoda | Open Mężczyzn | 20:45 | 00:00:00 | ||
518 | ZIELIŃSKI Marcin | 4527 | Nocna Przygoda | Open Mężczyzn | 20:45 | 00:00:00 | ||
519 | KALNIUK Tomasz | 4528 | RMF4RT Gladiators | Open Mężczyzn | 20:30 | 00:00:00 | ||
520 | WALASZEK Maciej | 4529 | RMF4RT Gladiators | Open Mężczyzn | 20:45 | 00:00:00 | ||
521 | ADAMEK Ludwik | 4530 | RunmagAon | Open Mężczyzn | 20:45 | 00:00:00 | ||
522 | FABIJAŃSKI Tomasz | 4531 | RunmagAon | Open Mężczyzn | 20:45 | 00:00:00 | ||
523 | OLESZCZUK Mateusz | 4532 | RunmagAon | Open Mężczyzn | 20:45 | 00:00:00 | ||
524 | PIETRZYK Anna | 4533 | RunmagAon | Open Kobiet | 20:45 | 00:00:00 | ||
525 | RULAK Jerzy | 4534 | RunmagAon | Open Mężczyzn | 20:45 | 00:00:00 | ||
526 | SUBOCZ Magdalena | 4535 | RunmagAon | Open Kobiet | 20:45 | 00:00:00 | ||
527 | ZAWADA Martyna | 4536 | RunmagAon | Open Kobiet | 20:45 | 00:00:00 | ||
528 | DAWIEC Maria | 4537 | Runmageddonowe Świry | Open Kobiet | 20:45 | 00:00:00 | ||
529 | KONSTANTY Joanna | 4538 | Runmageddonowe Świry | Open Kobiet | 20:45 | 00:00:00 | ||
530 | KOZICKI Paweł | 4539 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 20:45 | 00:00:00 | ||
531 | SZOŁA Szymon | 4540 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 20:45 | 00:00:00 | ||
532 | WIT Krystian | 4541 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 20:45 | 00:00:00 | ||
533 | MACHURA Marcin | 4542 | SPEC INSTAL RUN | Open Mężczyzn | 20:45 | 00:00:00 | ||
534 | WIŚNIEWSKI Konrad | 4543 | Szalone Dziki! | Open Mężczyzn | 20:45 | 00:00:00 | ||
535 | BAJKO Monika | 4551 | Open Kobiet | 20:45 | 00:00:00 | |||
536 | BARAN Tomasz | 4552 | Open Mężczyzn | 20:45 | 00:00:00 | |||
537 | BARANOWSKI Jakub | 4553 | Open Mężczyzn | 20:45 | 00:00:00 | |||
538 | BOBOWSKI Piotr | 4554 | Open Mężczyzn | 20:45 | 00:00:00 | |||
539 | BOBOWSKI Robert | 4555 | Open Mężczyzn | 20:45 | 00:00:00 | |||
540 | DĄBROWA Maciek | 4556 | Open Mężczyzn | 20:45 | 00:00:00 | |||
541 | EICHERT Ada | 4557 | Open Kobiet | 20:45 | 00:00:00 | |||
542 | GADOWSKA Aleksandra | 4558 | Open Kobiet | 20:45 | 00:00:00 | |||
543 | GADOWSKI Patryk | 4559 | Open Mężczyzn | 20:45 | 00:00:00 | |||
544 | GADOWSKI Paweł | 4560 | Open Mężczyzn | 20:45 | 00:00:00 | |||
545 | GĘBALA Piotr | 4561 | Open Mężczyzn | 20:45 | 00:00:00 | |||
546 | GŁOWACKI Bartosz | 4562 | Open Mężczyzn | 20:45 | 00:00:00 | |||
547 | GOLEC Mateusz | 4563 | Open Mężczyzn | 20:45 | 00:00:00 | |||
548 | GRABOWSKI Jakub | 4564 | Open Mężczyzn | 20:45 | 00:00:00 | |||
549 | GRĄZKA Tomasz | 4565 | Open Mężczyzn | 20:45 | 00:00:00 | |||
550 | HORODECKA Agnieszka | 4566 | Open Kobiet | 20:45 | 00:00:00 | |||
551 | JANUS Paweł | 4567 | Open Mężczyzn | 20:45 | 00:00:00 | |||
552 | KACZMARSKI Piotr | 4569 | Open Mężczyzn | 20:45 | 00:00:00 | |||
553 | KIEPUSZEWSKI Maciej | 4570 | Open Mężczyzn | 20:45 | 00:00:00 | |||
554 | KLECZAJ Mateusz | 4571 | Open Mężczyzn | 20:45 | 00:00:00 | |||
555 | KLUGIEWICZ Michal | 4572 | Open Mężczyzn | 20:45 | 00:00:00 | |||
556 | PAROŃ Krzysztof | 4584 | Open Mężczyzn | 20:45 | 00:00:00 | |||
557 | PIORUN Paweł | 4585 | Open Mężczyzn | 20:45 | 00:00:00 | |||
558 | PRZYBYLSKI Marcin | 4586 | Open Mężczyzn | 20:45 | 00:00:00 | |||
559 | SASIN Aleksandra | 4587 | Open Kobiet | 20:45 | 00:00:00 | |||
560 | STELMACH Grzegorz | 4590 | Open Mężczyzn | 20:45 | 00:00:00 | |||
561 | SZCZEPANIK Jakub | 4591 | Open Mężczyzn | 20:45 | 00:00:00 | |||
562 | SZYMAŃSKI Marcin | 4592 | Open Mężczyzn | 20:45 | 00:00:00 | |||
563 | TUCHOWSKI Jan | 4593 | Open Mężczyzn | 20:45 | 00:00:00 | |||
564 | TWARDOWSKI Łukasz | 4594 | Open Mężczyzn | 20:45 | 00:00:00 | |||
565 | WASILEWSKI Tomasz | 4595 | Open Mężczyzn | 20:45 | 00:00:00 | |||
566 | WÓJCIK Milena | 4597 | Open Kobiet | 20:45 | 00:00:00 | |||
567 | WRONOWSKA Beata | 4598 | Open Kobiet | 20:45 | 00:00:00 | |||
568 | WYSOCKI Paweł | 4599 | Open Mężczyzn | 20:45 | 00:00:00 | |||
569 | ZIEMSKI Adam | 4601 | Open Mężczyzn | 20:45 | 00:00:00 | |||
570 | WILCZEK Justyna | 4609 | Daddy Team | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | ||
571 | WILCZEK Maciej | 4610 | Daddy Team | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
572 | CHANDRYSIAK Maciej | 4611 | Fabryka Formy Gorzów Wlkp. | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
573 | GRABEK Maciej | 4612 | Fabryka Formy Gorzów Wlkp. | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
574 | PAWLICKA Żaneta | 4613 | Fabryka Formy Gorzów Wlkp. | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | ||
575 | MALANOWSKA Klaudia | 4614 | FREAK FACTORY | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | ||
576 | DELENDOWSKI Andrzej | 4621 | Grupa Specjalnej Beztroski-Masaż Będzie Później | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
577 | KALINOWSKA Dominika | 4622 | Lekkoatleci z Otwocka | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | ||
578 | BÓJKO Adam | 4623 | NORDCITY | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
579 | KURSZEWSKI Krzysztof | 4624 | NORDCITY | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
580 | SIEMIŃSKA Klaudia | 4626 | PSEUDOFITNESIARZE | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | ||
581 | SKRZECZYŃSKA Paulina | 4627 | PSEUDOFITNESIARZE | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | ||
582 | SZANIAWSKA Agata | 4628 | PSEUDOFITNESIARZE | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | ||
583 | SZANIAWSKI Marcin | 4629 | PSEUDOFITNESIARZE | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
584 | SZELUGA Łukasz | 4630 | PSEUDOFITNESIARZE | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
585 | MACHURA Sven | 4734 | SPEC INSTAL RUN | Open Mężczyzn | 20:45 | 00:00:00 | ||
586 | SKRZYPKOWSKI Pawel | 4639 | W BŁOCIE WYCHOWANI | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
587 | ŚNIADY Tomasz | 4640 | W BŁOCIE WYCHOWANI | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
588 | TARASIUK Patrycja | 4641 | W BŁOCIE WYCHOWANI | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | ||
589 | BĄK Konrad | 4644 | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | |||
590 | BOŻKO Wiktoria | 4645 | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | |||
591 | BURLIŃSKI Andrzej | 4646 | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | |||
592 | CZOK Jan | 4647 | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | |||
593 | DINH XUAN Fabian | 4648 | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | |||
594 | FILIPOWICZ Jakub | 4649 | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | |||
595 | FLASZCZYŃSKI Dariusz | 4650 | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | |||
596 | GÓRALSKI Jan | 4651 | Open Mężczyzn | 19:45 | 00:00:00 | |||
597 | JANOWSKA Lidia | 4652 | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | |||
598 | KARNAK Daniel | 4654 | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | |||
599 | KOTLARZ Monika | 4657 | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | |||
600 | LINKIEWICZ Łukasz | 4659 | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | |||
601 | PORAZIŃSKI Przemysław | 4668 | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | |||
602 | POTOCKI Mikołaj | 4669 | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | |||
603 | RASEK Jakub | 4670 | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | |||
604 | RĘKAWEK Mariusz | 4671 | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | |||
605 | RÓG Agata | 4672 | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | |||
606 | ROKOSZ Grzegorz | 4673 | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | |||
607 | RUSAK Krzysztof | 4674 | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | |||
608 | RUSIŁOWICZ Anna | 4675 | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | |||
609 | RYCHLEWSKI Wojciech | 4676 | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | |||
610 | SAMBOR Jakub | 4677 | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | |||
611 | SZCZĘSNY Piotr | 4679 | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | |||
612 | SZEWCZYK Bartosz | 4680 | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | |||
613 | TURCZYN Tomasz | 4681 | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | |||
614 | WALCZAK Weronika | 4682 | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | |||
615 | WIĘCEK Patryk | 4683 | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | |||
616 | WOŁODKOWICZ Adam | 4686 | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | |||
617 | ZŁONKIEWICZ Michał | 4687 | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | |||
618 | CELEDA Łukasz | 4688 | Ciećmoruchy | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | ||
619 | CYWINSKI Marcin | 4702 | Familiada | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | ||
620 | DADAS Konrad | 4703 | Familiada | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | ||
621 | ZIENKIEWICZ Jacek | 4704 | Familiada | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | ||
622 | FRANEK Kuba | 4714 | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | |||
623 | JATKOWSKI Michał | 4715 | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | |||
624 | MACIEJOWSKA Anita | 4717 | Open Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | |||
625 | MAJCHRZAK Dawid | 4718 | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | |||
626 | MIKUSEK Artur | 4719 | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | |||
627 | NAU Piotr | 4720 | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | |||
628 | RUDY Przemysław | 4721 | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | |||
629 | RYDZEWSKI Mikołaj | 4722 | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | |||
630 | SZARY Łukasz | 4723 | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | |||
631 | SZUBARTOWSKA Magdalena | 4724 | Open Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | |||
632 | WALICKI Marek | 4725 | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | |||
633 | ŻUKOWSKI Radoslaw | 4726 | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | |||
634 | PAKUŁA Ewa | 4749 | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | |||
635 | WOŁOS Rafał | 4706 | Marysie w Spa | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | ||
636 | ZIEMBA-JANKOWSKA Natalia | 4620 | Ghostbusters | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | ||
637 | BOMBA Dawid | 4642 | Zwinne Bambosze | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
638 | MIZIŃSKA Anna | 4643 | Zwinne Bambosze | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | ||
639 | MALINOWSKI Przemysław | 4619 | Ghostbusters | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
640 | KIZOWSKI Michał | 4716 | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | |||
641 | SŁAWIŃSKI Adrian | 4510 | Lucyferki | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | ||
642 | JANKOWSKI Dominik | 4618 | Ghostbusters | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | ||
643 | FUS Piotr | 4731 | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | |||
644 | RUSZCZYK Monika | 4732 | Open Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | |||
645 | JÓŹWIAK Anna | 4745 | Alpaki | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | ||
646 | TYNKOWSKA Agnieszka | 4607 | Alpaki | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | ||
647 | FIŁONOWICZ Monika | 4604 | Alpaki | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | ||
648 | MAJ Anna | 4605 | Alpaki | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | ||
649 | MYCZKO-JANKOWSKA Jolanta | 4606 | Alpaki | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | ||
650 | WĄSIEWICZ Karolina | 4700 | Dzikie Wieprze | Open Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | ||
651 | WĄSIEWICZ Sebastian | 4701 | Dzikie Wieprze | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | ||
652 | CHOLEWA Urszula | 4707 | Najeźdźcy z Marsa | Open Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | ||
653 | GREŚ Grzegorz | 4710 | Najeźdźcy z Marsa | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | ||
654 | GONTARZ Krzysztof | 4709 | Najeźdźcy z Marsa | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | ||
655 | GAŁKA Michał | 4708 | Najeźdźcy z Marsa | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | ||
656 | ŚLESZYŃSKI Filip | 4713 | Najeźdźcy z Marsa | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | ||
657 | MARCHUT Fryderyk | 4712 | Najeźdźcy z Marsa | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | ||
658 | GUZ Piotr | 4711 | Najeźdźcy z Marsa | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | ||
659 | SOŁTYSIAK Magdalena | 4616 | FREAK FACTORY | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | ||
660 | WEREMCZUK Dorota | 4617 | FREAK FACTORY | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | ||
661 | NIEZGODA Paulina | 4615 | FREAK FACTORY | Open Kobiet | 21:00 | 00:00:00 | ||
662 | KIELOCH Mateusz | 4656 | Open Mężczyzn | 21:00 | 00:00:00 | |||
663 | KAŹMIERCZAK Krystian | 4695 | Decathlon Reduta | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | ||
664 | CHODKOWSKI Aleksander | 4694 | Decathlon Reduta | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | ||
665 | NOWICKA Andżelika | 4698 | Decathlon Reduta | Open Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | ||
666 | BADEWICZ Klaudia | 4693 | Decathlon Reduta | Open Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | ||
667 | TRENDA Magdalena | 4699 | Decathlon Reduta | Open Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | ||
668 | LISIAK Alicja | 4697 | Decathlon Reduta | Open Kobiet | 21:15 | 00:00:00 | ||
669 | KWAŚNIAK Łukasz | 4696 | Decathlon Reduta | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | ||
670 | MATUSZCZAK Jakub | 4705 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 21:15 | 00:00:00 | ||
671 | SZALA Aleksandra | 4524 | NIeznajomi vol.6 | Open Kobiet | 20:45 | 00:00:14 | ||
672 | MATYS Paulina | 4522 | NIeznajomi vol.6 | Open Kobiet | 20:45 | 00:00:24 | ||
673 | 4121 | 00:52:15 |
Znaleziono 673 wynik(ów)