Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2024-04-20 |
Miejsce : | Gdynia |
Dystans : | 6 km |
Zgłoszonych : | 2844 |
Wystartowało : | 2528 |
Nie ukończyło : | 41 |
Ukończyło : | 2487 |
Na trasie : | 41 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 08:15 | 08:30 | 08:45 | 09:00 | 09:15 | 09:45 | 10:00 | 10:15 | 10:30 | 10:45 | 11:00 | 11:15 | 11:30 | 11:45 | 12:00 | 12:15 | 12:30 | 12:45 | 13:00 | 13:15 | 13:30 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 07:30 | 07:45 | 08:00 | K13-17 | M13-17 | K18-24 | M18-24 | K25-29 | M25-29 | K30-34 | M30-34 | K35-39 | M35-39 | K40-44 | M40-44 | K45-49 | M45-49 | K50+ | M50+
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | GAŁUSZYŃSKI Łukasz | 3 | Active Flow | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
2 | JASIŃSKI Piotr | 4 | Active Flow | Elite Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
3 | MIKULSKI Jakub | 5 | AWL | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
4 | KRYGOWSKI Mateusz | 6 | Best Beasts | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
5 | JASTRZĘBSKI Sławomir | 7 | Bestie OCR Legionowo | Elite Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
6 | TUSK Adam | 20 | CrossElite | Elite Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
7 | KRZYŻOWSKI Grzegorz | 21 | FIT MORE RYBNIK | Elite Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
8 | KĘDZIORA Bogumił | 23 | Koniu Squad | Elite Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
9 | RUDNICKI Marcin | 24 | Koniu Squad | Elite Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
10 | PARADZIŃSKI Dawid | 25 | OCR NOWOGARD | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
11 | GACICHA Denis | 26 | OCR Vilnius | Open Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
12 | STANKIEWICZ Witek | 38 | WOLF TEAM | Open Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
13 | CZAPRAN Marek | 39 | xRunners | Elite Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
14 | MĄCZYŃSKI Daniel | 40 | xRunners | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
15 | CIEPLIŃSKI Tomasz | 41 | Elite Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | |||
16 | FORMELA Piotr | 42 | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | |||
17 | ŚRUBAS Adam | 56 | Carbon Silesia Sport by Vitarade | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
18 | BACHURA Grzegorz | 119 | Open Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | |||
19 | ZAJĄC Paweł | 34 | ŚWIRY RUNMAGEDDON | Elite Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
20 | KUNCEWICZ Szymon | 19 | CrossElite | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
21 | KOWALSKI Józef | 27 | Positive Freaks Team | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
22 | BRZEZIŃSKI Bartosz | 28 | RUNMAGEDDON TEAM | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
23 | KASPRZYK Sebastian | 29 | RUNMAGEDDON TEAM | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
24 | KOŁAKOWSKI Krzysztof | 30 | RUNMAGEDDON TEAM | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
25 | KRAWIECKI Mateusz | 31 | RUNMAGEDDON TEAM | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
26 | GIZAK Michał | 32 | SOCIOS SILESIA | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
27 | MACIEJEWSKI Łukasz | 33 | SOCIOS SILESIA | Elite Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
28 | RUTKOWSKI Mariusz | 37 | WOLF TEAM | Elite Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
29 | GRUBKAJTYS Henryk | 43 | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | |||
30 | KŁOS Cezary | 44 | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | |||
31 | MAĆKOWIAK Piotr | 45 | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | |||
32 | MALINOWSKI Michał | 46 | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | |||
33 | RUCKI Bartosz | 47 | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | |||
34 | ZDAŃSKI Dariusz | 1 | 13 ŚBOT | Open Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
35 | ZWIERZYNSKI Marek | 2 | A TATA W BŁOTKU LATA | Elite Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
36 | WERYK Mateusz | 8 | Biegun OCR Team | Open Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
37 | WIELOGÓRSKI Karol | 9 | Biegun OCR Team | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
38 | JUDEK Łukasz | 10 | Carbon Silesia Sport by Vitarade | Elite Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
39 | KLEWANIEC Jakub | 11 | Carbon Silesia Sport by Vitarade | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
40 | MORA Karol | 13 | Carbon Silesia Sport by Vitarade | Elite Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
41 | PSUT Kamil | 14 | Carbon Silesia Sport by Vitarade | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
42 | ŚLOTAŁA Karol | 15 | Carbon Silesia Sport by Vitarade | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
43 | SZKLARSKI Przemysław | 16 | Carbon Silesia Sport by Vitarade | Elite Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
44 | BRZESKI Robert | 17 | CrossElite | Elite Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
45 | JASIŃSKI Leszek | 18 | CrossElite | Elite Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
46 | SZWABA Wiktor | 48 | Elite Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | |||
47 | WIECZOREK Paweł | 49 | Open Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 |
Znaleziono 47 wynik(ów)