Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2021-06-12 |
Miejsce : | Warszawa |
Dystans : | 6 km |
Zgłoszonych : | 1862 |
Wystartowało : | 1776 |
Nie ukończyło : | 15 |
Ukończyło : | 1761 |
Na trasie : | 15 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | Drużynowa Elite Kobiet Liga OCR Polska | Drużynowa Elite Mężczyzn Liga OCR Polska | 08:00 | 08:15 | 08:30 | 08:45 | 09:00 | 09:15 | 09:30 | 09:45 | 10:00 | 10:15 | 10:30 | 10:45 | 11:00 | 11:15 | 11:30 | 11:45 | 12:00 | Elite Kobiet Liga OCR Polska | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Elite Mężczyzn Liga OCR Polska | Open Masters Mężczyzn | 07:15 | 07:20 | 07:30 | 07:35 | 07:40 | 07:45 | 07:50 | 07:55 | K13-17 | M13-17 | K18-24 | M18-24 | K25-29 | M25-29 | K30-34 | M30-34 | K35-39 | M35-39 | K40-44 | M40-44 | K45-49 | M45-49 | K50+ | M50+
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MACHTYL Zygmunt | 1 | Best Beasts | Elite Mężczyzn Liga OCR Polska | 07:15 | 00:00:00 | ||
2 | WASIELEWSKI Michał | 6 | Biegun OCR Team | Elite Mężczyzn Liga OCR Polska | 07:15 | 00:00:00 | ||
3 | WAŁDOWSKI Dominik | 37 | xRunners | Elite Mężczyzn Liga OCR Polska | 07:15 | 00:00:00 | ||
4 | SZULWACH Maciek | 44 | Biegun OCR Team | Elite Mężczyzn Liga OCR Polska | 07:15 | 00:00:00 | ||
5 | TUWALSKI Bernard | 59 | OSPRO OCR | Elite Mężczyzn Liga OCR Polska | 07:20 | 00:00:00 | ||
6 | MISSALA Mateusz | 65 | POWER TRAINING | Elite Mężczyzn Liga OCR Polska | 07:20 | 00:00:00 | ||
7 | DOMAN Łukasz | 107 | SOCIOS SILESIA | Elite Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
8 | ŠINKOVSKÝ Roman | 128 | Elite Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | |||
9 | WĘGLARZ Waldemar | 129 | Elite Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | |||
10 | HANDZLIK Tomasz | 138 | DENISTEAM | Elite Masters Mężczyzn | 07:35 | 00:00:00 | ||
11 | LORANC Paweł | 139 | DENISTEAM | Elite Masters Mężczyzn | 07:35 | 00:00:00 | ||
12 | GRALEC Dariusz | 149 | I NEVER TURN BACK | Elite Masters Mężczyzn | 07:35 | 00:00:00 | ||
13 | OPOLONY Ireneusz | 168 | SOCIOS SILESIA | Elite Masters Mężczyzn | 07:35 | 00:00:00 | ||
14 | ZIARKOWSKI Mirosław | 187 | Fit & More Rybnik | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
15 | DROGOSZ Damian | 188 | Gladiators by RMF4RT | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
16 | WIECZORKIEWICZ Lech | 202 | Nie W Szczepionkę Team | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
17 | MARCZYŃSKI Jacek | 216 | UNIT37 | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
18 | JANISZEWSKI Grzegorz | 7 | DZIADY OCR | Elite Mężczyzn Liga OCR Polska | 07:15 | 00:00:00 | ||
19 | PISKAŁA Daniel | 22 | POWER TRAINING | Elite Mężczyzn Liga OCR Polska | 07:15 | 00:00:00 | ||
20 | MISSALA Michał | 41 | POWER TRAINING | Elite Mężczyzn Liga OCR Polska | 07:15 | 00:00:00 | ||
21 | RESPONDEK Leszek | 54 | Klono Team | Elite Mężczyzn Liga OCR Polska | 07:20 | 00:00:00 | ||
22 | TROSHKIN Sergei | 79 | 39RUS | Elite Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
23 | KUBIESA Jakub | 87 | Carbon Silesia Sport | Elite Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
24 | BUDZISZ Krzysztof | 104 | SOCIOS SILESIA | Elite Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
25 | KOŁODZIEJCZYK Dariusz | 113 | SOCIOS SILESIA | Elite Masters Mężczyzn | 07:30 | 00:00:00 | ||
26 | SCHMIDT Paweł | 131 | BeFit24Team | Elite Masters Mężczyzn | 07:35 | 00:00:00 | ||
27 | JASTRZĘBSKI Sławomir | 132 | Bestie OCR Legionowo | Elite Masters Mężczyzn | 07:35 | 00:00:00 | ||
28 | DĄBROWSKI Krzysztof | 164 | SOCIOS SILESIA | Elite Masters Mężczyzn | 07:35 | 00:00:00 | ||
29 | ŁĄTKA Robert | 175 | UNIT37 | Elite Masters Mężczyzn | 07:35 | 00:00:00 | ||
30 | CAREWICZ Marek | 178 | Elite Masters Mężczyzn | 07:35 | 00:00:00 | |||
31 | KUBULUS Tomasz | 182 | Do Porzygu OCR Team | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
32 | ZONTEK Andrzej | 191 | Highlanders | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
33 | LEWANDOWSKI Przemysław | 201 | Nie W Szczepionkę Team | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
34 | RÓŻAŃSKI Rafal | 213 | Tsunami Szczecinek | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
35 | TUTAJ Jakub | 218 | UNIT37 | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
36 | KUJAWA Marcin | 230 | Dynamic Strong Gniezno | Elite Masters Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | ||
37 | BRAJER Tomasz | 233 | HARPAGAN BEAST | Elite Masters Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | ||
38 | BIENIASZ Bogusław | 248 | Elite Masters Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | |||
39 | GRUBA Andrzej | 256 | Elite Masters Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | |||
40 | PACZKOWSKI Tomasz | 263 | Elite Masters Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | |||
41 | WÓJCIK Ryszard | 274 | Elite Masters Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | |||
42 | WOŁYNIEC Wojciech | 275 | Elite Masters Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 | |||
43 | LORYCH Krystian | 4 | Biegun OCR Team | Elite Mężczyzn Liga OCR Polska | 07:15 | 00:00:00 | ||
44 | KURACH Stanisław | 8 | DZIADY OCR | Elite Mężczyzn Liga OCR Polska | 07:15 | 00:00:00 | ||
45 | MIZGALSKI Jacek | 9 | DZIADY OCR | Elite Mężczyzn Liga OCR Polska | 07:15 | 00:00:00 | ||
46 | KULON Grzegorz | 45 | BeFit24Team | Elite Mężczyzn Liga OCR Polska | 07:20 | 00:00:00 | ||
47 | LISIECKI Rajmund | 46 | BIEGOWE NYGUSY | Elite Mężczyzn Liga OCR Polska | 07:20 | 00:00:00 | ||
48 | ZIEMNICKI Tomasz | 49 | Fit & More Rybnik | Elite Mężczyzn Liga OCR Polska | 07:20 | 00:00:00 | ||
49 | JARZYNA Bartłomiej | 58 | OSPRO OCR | Elite Mężczyzn Liga OCR Polska | 07:20 | 00:00:00 | ||
50 | KAMYCZEK Adam | 142 | DZIADY OCR | Elite Masters Mężczyzn | 07:35 | 00:00:00 | ||
51 | KOBIAŁKA Łukasz | 180 | CAPOTEAM | Elite Masters Mężczyzn | 07:40 | 00:00:00 | ||
52 | CHROST Andrzej | 251 | Elite Masters Mężczyzn | 07:45 | 00:00:00 |
Znaleziono 52 wynik(ów)