Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2024-02-03 |
Miejsce : | Tor Służewiec |
Dystans : | 6 km |
Zgłoszonych : | 684 |
Wystartowało : | 684 |
Nie ukończyło : | 4 |
Ukończyło : | 680 |
Na trasie : | 4 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 11:30 | 11:45 | 12:00 | 12:15 | 12:30 | 12:45 | 13:00 | 13:15 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 11:00 | 11:10 | 11:20 | K13-17 | M13-17 | K18-24 | M18-24 | K25-29 | M25-29 | K30-34 | M30-34 | K35-39 | M35-39 | K40-44 | M40-44 | K45-49 | M45-49 | K50+ | M50+
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Mkat | K/M | Seria | Czas startu | Czas netto 6km | Czas brutto 6km | Różnica w czasie | Tempo min/km | Tempo km/h |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | RUTKOWSKI Mariusz | 1051 | WOLF TEAM | Elite Masters Mężczyzn | 1 | M 13 | 11:00 | 00:00:00 | 00:38:36.75 | 00:38:36.75 | 6:26 | 9.3 (100%) | |||
2 | PODGORSKI Marek | 1040 | RUNMAGEDDON TEAM | Elite Masters Mężczyzn | 2 | M 16 | 11:00 | 00:00:00 | 00:39:13.50 | 00:39:13.50 | +00:00:36 (1.6%) | 6:32 | 9.2 (98.9%) | ||
3 | RUDNICKI Marcin | 1018 | Koniu Squad | Elite Masters Mężczyzn | 3 | M 24 | 11:00 | 00:00:00 | 00:40:52.15 | 00:40:52.15 | +00:02:15 (5.5%) | 6:48 | 8.8 (94.6%) | ||
4 | KASZA Rafał | 1037 | RADNY ZIELONEJ GÓRY | Elite Masters Mężczyzn | 4 | M 27 | 11:00 | 00:00:00 | 00:41:30.25 | 00:41:30.25 | +00:02:53 (7.0%) | 6:55 | 8.7 (93.5%) | ||
5 | KANIECKI Paweł | 1048 | Wataha OCR Przemyśl | Elite Masters Mężczyzn | 5 | M 29 | 11:00 | 00:00:00 | 00:41:56.70 | 00:41:56.70 | +00:03:19 (7.9%) | 6:59 | 8.6 (92.5%) | ||
6 | KROPIDŁOWSKI Grzegorz | 1050 | WOLF TEAM | Elite Masters Mężczyzn | 6 | M 30 | 11:00 | 00:00:00 | 00:42:04.35 | 00:42:04.35 | +00:03:27 (8.2%) | 7:00 | 8.6 (92.5%) | ||
7 | DROGOSZ Damian | 1002 | Carbon Silesia Sport | Elite Masters Mężczyzn | 7 | M 34 | 11:00 | 00:00:00 | 00:43:07.70 | 00:43:07.70 | +00:04:30 (10.5%) | 7:11 | 8.3 (89.2%) | ||
8 | DOBRAVOLSKIS Darius | 1093 | OCR Gargždai | Elite Masters Mężczyzn | 8 | M 40 | 11:00 | 00:00:00 | 00:44:37.00 | 00:44:37.00 | +00:06:00 (13.5%) | 7:26 | 8.1 (87.1%) | ||
9 | MIZGALSKI Jacek | 1012 | DZIADY OCR | Elite Masters Mężczyzn | 9 | M 46 | 11:00 | 00:00:00 | 00:45:53.30 | 00:45:53.30 | +00:07:16 (15.9%) | 7:38 | 7.8 (83.9%) | ||
10 | MORAWSKI Grzegorz | 1134 | Elite Masters Mężczyzn | 10 | M 47 | 11:10 | 00:00:00 | 00:46:01.55 | 00:46:01.55 | +00:07:24 (16.1%) | 7:40 | 7.8 (83.9%) | |||
11 | JACHIMOWSKI Jarosław | 1043 | SanOK Biega | Elite Masters Mężczyzn | 11 | M 48 | 11:00 | 00:00:00 | 00:46:01.75 | 00:46:01.75 | +00:07:25 (16.1%) | 7:40 | 7.8 (83.9%) | ||
12 | WOŁCZYK Mariusz | 1007 | Carbon Silesia Sport | Elite Masters Mężczyzn | 12 | M 49 | 11:00 | 00:00:00 | 00:46:01.95 | 00:46:01.95 | +00:07:25 (16.1%) | 7:40 | 7.8 (83.9%) | ||
13 | JUDEK Łukasz | 1003 | Carbon Silesia Sport | Elite Masters Mężczyzn | 13 | M 53 | 11:00 | 00:00:00 | 00:47:07.00 | 00:47:07.00 | +00:08:30 (18.0%) | 7:51 | 7.6 (81.7%) | ||
14 | KLEINAUSKAS Mindaugas | 1056 | Elite Masters Mężczyzn | 14 | M 57 | 11:00 | 00:00:00 | 00:48:10.40 | 00:48:10.40 | +00:09:33 (19.8%) | 8:01 | 7.5 (80.6%) | |||
15 | NIŹNIK Borys | 1084 | Koniu Squad | Elite Masters Mężczyzn | 15 | M 58 | 11:10 | 00:00:00 | 00:48:18.05 | 00:48:18.05 | +00:09:41 (20.1%) | 8:03 | 7.5 (80.6%) | ||
16 | PULŠA Artūr | 1025 | OCR Baltic Warriors | Elite Masters Mężczyzn | 16 | M 60 | 11:00 | 00:00:00 | 00:48:27.85 | 00:48:27.85 | +00:09:51 (20.3%) | 8:04 | 7.4 (79.6%) | ||
17 | KORSUNAS Sergejus | 1022 | OCR Baltic Warriors | Elite Masters Mężczyzn | 17 | M 63 | 11:00 | 00:00:00 | 00:49:16.90 | 00:49:16.90 | +00:10:40 (21.6%) | 8:12 | 7.3 (78.5%) | ||
18 | GRZEGORZYCA Damian | 1010 | DZIADY OCR | Elite Masters Mężczyzn | 18 | M 65 | 11:00 | 00:00:00 | 00:49:34.40 | 00:49:34.40 | +00:10:57 (22.1%) | 8:15 | 7.3 (78.5%) | ||
19 | KIEŚ Damian | 1127 | Elite Masters Mężczyzn | 19 | M 68 | 11:10 | 00:00:00 | 00:49:59.75 | 00:49:59.75 | +00:11:23 (22.8%) | 8:19 | 7.2 (77.4%) | |||
20 | MATEJCZYK Artur | 1032 | Podlaskie kOCuRy | Elite Masters Mężczyzn | 20 | M 78 | 11:00 | 00:00:00 | 00:51:35.05 | 00:51:35.05 | +00:12:58 (25.1%) | 8:35 | 7 (75.3%) | ||
21 | JASTRZĘBSKI Sławomir | 1001 | Bestie OCR Legionowo | Elite Masters Mężczyzn | 21 | M 83 | 11:00 | 00:00:00 | 00:52:54.55 | 00:52:54.55 | +00:14:17 (27.0%) | 8:49 | 6.8 (73.1%) | ||
22 | TOBIASZ Łukasz | 1064 | Elite Masters Mężczyzn | 22 | M 86 | 11:00 | 00:00:00 | 00:53:39.25 | 00:53:39.25 | +00:15:02 (28.0%) | 8:56 | 6.7 (72.0%) | |||
23 | GIL Andrzej | 1112 | WOLF TEAM | Elite Masters Mężczyzn | 23 | M 143 | 11:10 | 00:00:00 | 01:02:55.45 | 01:02:55.45 | +00:24:18 (38.6%) | 10:29 | 5.7 (61.3%) | ||
24 | LISIECKI Rajmund | 1179 | BIEGOWE NYGUSY | Elite Masters Mężczyzn | 24 | M 184 | 11:10 | 00:00:00 | 01:07:49.50 | 01:07:49.50 | +00:29:12 (43.1%) | 11:18 | 5.3 (57.0%) | ||
25 | JEZIORSKI Marcin | 1125 | Elite Masters Mężczyzn | 25 | M 199 | 11:10 | 00:00:00 | 01:10:09.85 | 01:10:09.85 | +00:31:33 (45.0%) | 11:41 | 5.1 (54.8%) | |||
26 | MICEK Jan | 1086 | Lemon Team | Elite Masters Mężczyzn | 26 | M 314 | 11:10 | 00:00:00 | 01:19:20.35 | 01:19:20.35 | +00:40:43 (51.3%) | 13:13 | 4.5 (48.4%) | ||
27 | BOBYK Paweł | 1105 | SanOK Biega | Elite Masters Mężczyzn | 27 | M 350 | 11:10 | 00:00:00 | 01:22:55.15 | 01:22:55.15 | +00:44:18 (53.4%) | 13:49 | 4.3 (46.2%) | ||
28 | SZULC Adam | 1185 | POWER TRAINING | Elite Masters Mężczyzn | 28 | M 363 | 11:10 | 00:00:00 | 01:24:48.55 | 01:24:48.55 | +00:46:11 (54.5%) | 14:08 | 4.2 (45.2%) | ||
29 | KOŁODZIEJEK Marek | 1071 | Bystrzaki | Elite Masters Mężczyzn | 29 | M 377 | 11:10 | 00:00:00 | 01:26:44.25 | 01:26:44.25 | +00:48:07 (55.5%) | 14:27 | 4.2 (45.2%) | ||
30 | JANISZEWSKI Grzegorz | 1011 | DZIADY OCR | Elite Masters Mężczyzn | 30 | M 387 | 11:00 | 00:00:00 | 01:29:10.65 | 01:29:10.65 | +00:50:33 (56.7%) | 14:51 | 4 (43.0%) |
Znaleziono 30 wynik(ów)