Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2019-04-13 |
Miejsce : | Wrocław |
Dystans : | 6 km |
Zgłoszonych : | 4106 |
Wystartowało : | 3703 |
Nie ukończyło : | 111 |
Ukończyło : | 3592 |
Na trasie : | 106 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Koelner Kobiety | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Koelner Mężczyźni | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 08:00 | 08:15 | 08:30 | 08:45 | 09:00 | 09:15 | 09:30 | 09:45 | 10:00 | 10:15 | 10:30 | 10:45 | 11:00 | 11:15 | 11:30 | 11:45 | 12:00 | 12:15 | 12:30 | 12:45 | 13:00 | 13:15 - Koelner | 13:30 | 13:45 | 14:00 | 14:15 | 14:30 | 14:45 | 15:00 | 15:15 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 07:20 | 07:30 | 07:45
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | NOWAK Marcin | 2081 | kojoty | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
2 | DUDZIŃSKA Iwona | 2623 | Dpd Runn | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
3 | HRYSHKEVICH Dzmitry | 2624 | Dpd Runn | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
4 | KOZŁOWSKI Sebastian | 2625 | Dpd Runn | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
5 | LANGE Ela | 2626 | Dpd Runn | Open Masters Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
6 | OSMÓLSKI Daniel | 2627 | Dpd Runn | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
7 | TAMECKI Artur | 2628 | Dpd Runn | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
8 | IGNASIAK Aleksandra | 2773 | CrossFit HellWood | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
9 | JACHOWSKI Andrzej | 2774 | CrossFit HellWood | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
10 | JACHYMOWSKI Jacek | 2775 | CrossFit HellWood | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
11 | DRUŻYŃSKA Olena | 2768 | CrossFit HellWood | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
12 | DYMOPULOS-KUSTO Nela | 2769 | CrossFit HellWood | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
13 | GAJEWSKA Justyna | 2770 | CrossFit HellWood | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
14 | TERMENA Marcin | 2800 | Groźne Termeniątka | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
15 | TERMENA-POLKOWSKA Marta | 2802 | Groźne Termeniątka | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
16 | DZIERŻAK Arkadiusz | 2803 | Husaria Race Team | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
17 | DZIERŻAK Elżbieta | 2804 | Husaria Race Team | Open Masters Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
18 | MUREK Łukasz | 2797 | Fabryka Formy Bytom | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
19 | POLKOWSKI Krzysztof | 2799 | Groźne Termeniątka | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
20 | BARCZEWSKA Karolina | 2832 | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |||
21 | BISKUPSKI Karol | 2833 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
22 | GARCZAREK Ewa | 2826 | Zielony Team | Open Masters Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
23 | HOFMAN-DWOJAK Agnieszka | 2827 | Zielony Team | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
24 | MRÓWCZYŃSKI Paweł | 2829 | Zielony Team | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
25 | TROJANOWSKA Dominika | 2830 | Zielony Team | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
26 | WIĘCEK Urszula | 2831 | ZielonyTeam | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
27 | KICIŃSKI Emilian | 2855 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
28 | KLEIN Jakub | 2856 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
29 | KOCIEMBA Karolina | 2857 | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |||
30 | KOCIEMBA Małgorzata | 2858 | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |||
31 | KOPEĆ Tomasz | 2859 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
32 | KOPKA Marcin | 2860 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
33 | KOWALCZYK Maciej | 2862 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
34 | KOWALSKA Izabela | 2863 | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |||
35 | ŚPIKOWSKA Małgorzata | 2884 | Open Masters Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |||
36 | SPYRKA Grzegorz | 2885 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
37 | STARZEC Sławomir | 2886 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
38 | STASIEWICZ Grzegorz | 2887 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
39 | SZUBA Jarosław | 2888 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
40 | SZYMAŃSKI Dariusz | 2889 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
41 | TORBUS Marcin | 2890 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
42 | WAJSZCZYK Tomasz | 2891 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
43 | DUKIEL Artur | 2994 | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
44 | KONICKI Grzegorz | 3643 | MUSZE LECIEĆ | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
45 | PATALONG Rafał | 3644 | Na mchu paproci | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
46 | WIECZOREK Michał | 3645 | Na mchu paproci | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
47 | BORCZ Fabian | 2113 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
48 | BARTOSIAK Angelika | 2620 | Dpd Runn | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
49 | DOBRZRŃSKI Krystian | 2622 | Dpd Runn | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
50 | WRONA Tomasz | 2752 | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
51 | SIWA Aleksandra | 2766 | Crosfit Lubin | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
52 | SIWY Piotr | 2767 | Crosfit Lubin | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
53 | JANICKA Joanna | 2776 | CrossFit HellWood | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
54 | KARBOWNIK Piotr | 2777 | CrossFit HellWood | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
55 | KAMINSKI Mateusz | 2760 | Biali murzyni | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
56 | ZAWISTOWSKI Mariusz | 2761 | Biali murzyni | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
57 | HALBA Grażyna | 2762 | Byłybyśmy pierwsze ale pomagałyśmy chłopakom | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
58 | KAMIŃSKA Aleksandra | 2763 | Byłybyśmy pierwsze ale pomagałyśmy chłopakom | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
59 | SZLĘZAK Magdalena | 2764 | Byłybyśmy pierwsze ale pomagałyśmy chłopakom | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
60 | MATEJA Paweł | 2779 | CrossFit HellWood | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
61 | MICHALIK Natalia | 2780 | CrossFit HellWood | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
62 | NOWAKOWSKA-TRZASKA Joanna | 2781 | CrossFit HellWood | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
63 | OSIECKI Paweł | 2782 | CrossFit HellWood | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
64 | PLUTA Grzegorz | 2783 | CrossFit HellWood | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
65 | SIWY Tomasz | 2785 | CrossFit HellWood | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
66 | DYBA Jacek | 2787 | Crossfit Lubin | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
67 | GRZEGORZEWSKI Krzysztof | 2788 | Crossfit Lubin | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
68 | JAŚKIEWICZ Krzysztof | 2789 | Crossfit Lubin | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
69 | RODAK Agnieszka | 2790 | Crossfit Lubin | Open Masters Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
70 | STARZYK Klaudia | 2791 | Crossfit Lubin | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
71 | STROJNA Brygida | 2786 | CrossFit HellWood | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
72 | KOTRA Aneta | 2805 | Husaria Race Team | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
73 | VOYTOVYCH Halyna | 2814 | Runmageddonowe Świry | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
74 | PIĄTEK Przemysław | 2807 | Husaria Race Team | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
75 | KACHEL Agata | 2817 | Szturm | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
76 | BERENT Krzysztof | 2819 | Zbicko | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
77 | JASIAK Agnieszka | 2820 | Zbicko | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
78 | KRETOWICZ Michał | 2821 | Zbicko | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
79 | GRABARCZYK Łukasz | 2808 | Mandolina | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
80 | GRZEGORZEWSKI Michał | 2809 | Mandolina | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
81 | GABOR Michał | 2810 | MUSZE LECIEĆ | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
82 | NORWA Michał | 2813 | Runmageddonowe Świry | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
83 | BOROWIEC Paulina | 2836 | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |||
84 | STILLER Edyta | 2822 | Zbicko | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
85 | MAJCHRZAK Agnieszka | 2823 | ZEC | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
86 | MAJCHRZAK Damian | 2824 | ZEC | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
87 | BOCZKOWSKA Edyta | 2834 | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |||
88 | BURAS Łukasz | 2837 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
89 | CHMIELEWSKI Tomasz | 2838 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
90 | CHOLEWA Monika | 2839 | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |||
91 | CZERECH Łukasz | 2840 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
92 | DOBRZYŃSKI Damian | 2842 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
93 | DUKIEL Przemysław | 2844 | Open Masters Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
94 | GAMBAL Adrian | 2845 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
95 | GRAMACKI Piotr | 2846 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
96 | BOCZNIEWICZ Agnieszka | 2835 | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |||
97 | KOWALSKI Rafał | 2865 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
98 | KRAMCZYŃSKI Mateusz | 2866 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
99 | KRZESAJ Agnieszka | 2867 | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |||
100 | KRZYSTYNIAK Grzegorz | 2868 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
101 | KUTARNIA Dariusz | 2869 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
102 | MATUSZCZYK Łukasz | 2871 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
103 | HANISZ Krzysztof | 2849 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
104 | HĘĆKA Katarzyna | 2850 | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |||
105 | MISIEC Tadeusz | 2876 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
106 | KANIA Michał | 2852 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
107 | KAPUŚCIŃSKI Jakub | 2853 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
108 | KAWAŁKO Karol | 2854 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
109 | KOWALSKI Piotr | 2864 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
110 | MROCZKOWSKA Renata | 2877 | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |||
111 | NOWIŃSKI Paweł | 2878 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
112 | PAWLAK Aleksander | 2880 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
113 | PIĄTEK Łukasz | 2881 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
114 | RATAJSKI Przemek | 2882 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
115 | RUDNICKI Piotr | 2883 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
116 | WĄSIK Nina | 2893 | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |||
117 | WIŚNIEWSKI Arkadiusz | 2894 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
118 | PAWLUK Grzegorz | 3016 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
119 | KRENT Maciej | 3284 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
120 | WÓJCIK Zbyszek | 3646 | Na mchu paproci | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
121 | WRZESIEŃ Aleksandra | 3647 | Na mchu paproci | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
122 | ŻUREK Marta | 3648 | Na mchu paproci | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
123 | GRAMACKI Wojciech | 2847 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
124 | HANDY Samanta | 2848 | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |||
125 | MICHALSKI Mateusz | 2874 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
126 | MISIEC Andrzej | 2875 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
127 | LAKSA Agnieszka | 2778 | CrossFit HellWood | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
128 | DUBIAK Marcin | 3970 | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | |||
129 | KOSTRZEWA Lidia | 3995 | Open Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |||
130 | BITNER Łukasz | 2621 | Dpd Runn | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:00:00 | ||
131 | JĘCZALIK Michał | 2812 | Runanywhere | Open Mężczyzn | 12:45 | 00:01:11 | ||
132 | RAFALSKA-LESZNAR Ewelina | 2784 | CrossFit HellWood | Open Kobiet | 12:45 | 00:02:00 | ||
133 | BARSUKOVA Daria | 2983 | Open Kobiet | 12:45 | 00:09:37 |
Znaleziono 133 wynik(ów)