RUNMAGEDDON REKRUT WROCŁAW

Wydarzenie:
Organizator:
Extreme Events, Runmageddon
Data:
2019-04-13
Miejsce:
Wrocław
Dystans:
6 km
Zgłoszonych:
4106
Wystartowało:
3702
Nie ukończyło:
113
Ukończyło:
3589
Na trasie:
108

Klasyfikacja: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Pełne wyniki : PDF | CSV
Wyniki uproszczone: PDF | PDF2 | CSV
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Meta

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MSeriaCzas
netto
6km
Czas
brutto
6km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1WOJTYSZYN Wojciech 67XRUNNERSElite Mężczyzn1M 107:2000:35:55.5000:35:55.50 5:5910
2BRZOSKWINIA Wojciech 24HUSARIA RACE TEAM Elite Mężczyzn2M 207:2000:37:30.8500:37:30.85+00:01:356:159.6
3URBAŃSKI Kamil 32NEXTREMEElite Mężczyzn3M 307:2000:37:55.7500:37:55.75+00:02:006:199.5
4SELIANIN Dmytro 185OCRA POLANDElite Mężczyzn4M 407:2000:39:13.2500:39:13.25+00:03:176:329.2
5SALAMON Mateusz 34POWER TRAININGElite Mężczyzn5M 507:2000:39:46.9500:39:46.95+00:03:516:379.1
6SPRUTTA Mateusz 190CARBON OCR RACING TEAMElite Mężczyzn6M 607:2000:40:06.3500:40:06.35+00:04:106:419
7BRZOZOWSKI Filip 25HUSARIA RACE TEAM Elite Mężczyzn7M 707:2000:40:42.1500:40:42.15+00:04:466:478.8
8JAROSZ David 188XRUNNERSElite Mężczyzn8M 807:2000:40:50.9500:40:50.95+00:04:556:488.8
9MARYNCHYN Vadym 71Elite Mężczyzn9M 907:2000:41:36.6500:41:36.65+00:05:416:568.7
10ONISZCZUK Bartosz 50TWARDZIELE TEAM BOGATYNIAElite Mężczyzn10M 1007:2000:42:01.9500:42:01.95+00:06:067:008.6
11WĄSOWICZ Krzysztof 2464Open Mężczyzn1M 1112:0000:42:05.0500:42:05.05+00:06:097:008.6
12BOCHRA Hubert 2382Open Mężczyzn2M 1212:0000:42:06.4500:42:06.45+00:06:107:018.6
13TOMAKA Tomasz 30HUSARIA RACE TEAM Elite Mężczyzn11M 1307:2000:42:18.8500:42:18.85+00:06:237:038.5
14LYKHITSKYI Volodymyr 59WATAHAElite Mężczyzn12M 1407:2000:42:19.7500:42:19.75+00:06:247:038.5
15MUSIAŁ Krzysztof 2435Open Mężczyzn3M 1512:0000:42:25.7000:42:25.70+00:06:307:048.5
16MAZUR Damian 39SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn13M 1607:2000:42:42.9500:42:42.95+00:06:477:078.4
17KRASOŃ Bartłomiej 17EX TEAMElite Mężczyzn14M 1707:2000:42:59.9500:42:59.95+00:07:047:098.4
18RYNKIEWICZ Mateusz 13DZIKIE DZIKI GORZÓWElite Mężczyzn15M 1807:2000:43:19.4000:43:19.40+00:07:237:138.3
19MĘDYGRAŁ Krystian 60WATAHAElite Mężczyzn16M 1907:2000:43:40.9500:43:40.95+00:07:457:168.2
20WRÓBEL Jacek 20EX TEAMElite Mężczyzn17M 2007:2000:44:26.6000:44:26.60+00:08:317:248.1
21BYRCZEK Michał 56WATAHAElite Mężczyzn18M 2107:2000:44:47.1500:44:47.15+00:08:517:278
22KALININ Jarosław 65XRUNNERSElite Mężczyzn19M 2207:2000:45:01.4000:45:01.40+00:09:057:308
23SOBOŃ Krystian 66XRUNNERSElite Mężczyzn20M 2307:2000:45:10.9500:45:10.95+00:09:157:318
24POLICHT Dawid 1225HARD TEAM BYSTRZYCA KLODZKAOpen Mężczyzn4M 2409:4500:45:36.3500:45:36.35+00:09:407:367.9
25KUBISZYN Tobiasz 207AGRESYWNE MORSY :DOpen Mężczyzn5M 2508:0000:46:02.8000:46:02.80+00:10:077:407.8
26CHŁĄD Aleksander 16EX TEAMElite Mężczyzn21M 2607:2000:46:04.5000:46:04.50+00:10:097:407.8
27ZELISZCZAK Krystian 247KRA KARLINOOpen Mężczyzn6M 2708:0000:46:21.4500:46:21.45+00:10:257:437.8
28GÓRKA Michał 134Elite Mężczyzn22M 2807:3000:46:32.3500:46:32.35+00:10:367:457.7
29PIOTROWSKI Sławomir 3951Open Mężczyzn7M 2908:1500:46:45.6500:46:45.65+00:10:507:477.7
30RADOSLAW Radosław 1863Open Mężczyzn8M 3010:4500:46:58.3500:46:58.35+00:11:027:497.7
31GOŁĘBIOWSKI Konrad 5CARBON OCR RACING TEAMElite Mężczyzn23M 3107:2000:47:02.1000:47:02.10+00:11:067:507.7
32RODZIEWICZ Bartosz 688MEDSERV TEAMOpen Mężczyzn9M 3213:3000:47:38.5500:47:38.55+00:11:437:567.6
33LIBISZEWSKI Robert 309Open Mężczyzn10M 3308:0000:47:40.2000:47:40.20+00:11:447:567.6
34KONEWKA Jacek 26HUSARIA RACE TEAM Elite Mężczyzn24M 3407:2000:47:43.5000:47:43.50+00:11:487:577.5
35BOĆKO Krzysztof 55WATAHAElite Mężczyzn25M 3507:2000:47:59.3000:47:59.30+00:12:037:597.5
36LACHOWICZ Tomasz 1712Open Mężczyzn11M 3610:3000:48:10.3500:48:10.35+00:12:148:017.5
37CIAPKA Krystian 3697Open Mężczyzn12M 3714:3000:48:30.6000:48:30.60+00:12:358:057.4
38JASZKA Łukasz 3707Open Mężczyzn13M 3814:3000:48:44.3500:48:44.35+00:12:488:077.4
39PIZOŃ Daniel 1725Open Mężczyzn14M 3910:3000:48:51.0000:48:51.00+00:12:558:087.4
40KARPOWICZ Jakub 114MAD RUNNERS WAŁBRZYCHOpen Mężczyzn15M 4007:3000:48:56.8500:48:56.85+00:13:018:097.4
41JARCZEWSKI Marcin 1433ZSZOKOWANI BOJANOWOOpen Mężczyzn16M 4110:0000:49:04.2500:49:04.25+00:13:088:107.3
42ORICHOWSKI Witalij 193WATAHAElite Mężczyzn26M 4207:2000:49:07.5000:49:07.50+00:13:128:117.3
43CZEPANIK Patryk 1827Open Mężczyzn17M 4310:4500:49:30.0500:49:30.05+00:13:348:157.3
44WERNER Mikołaj 1881Open Mężczyzn18M 4410:4500:49:42.6000:49:42.60+00:13:478:177.2
45OSSOWSKI Maciej 1860Open Mężczyzn19M 4510:4500:49:43.7500:49:43.75+00:13:488:177.2
46LASKUS Krzysztof 3935EGIS BIOVITALNIOpen Mężczyzn20M 4615:1500:49:50.8500:49:50.85+00:13:558:187.2
47WOJEWÓDKA Krystian 14ETRANS TEAMElite Mężczyzn27M 4707:2000:49:51.0000:49:51.00+00:13:558:187.2
48ŚLIWA Maria 3191EGIS BIOVITALNIOpen Kobiet1K 115:1500:49:51.1500:49:51.15+00:13:558:187.2
49KRZEPKOWSKA Agnieszka 3190EGIS BIOVITALNIOpen Kobiet2K 215:1500:49:51.4500:49:51.45+00:13:558:187.2
50GOŁĘBIOWSKI Bogdan 4CARBON OCR RACING TEAMElite Mężczyzn28M 4807:2000:49:54.1500:49:54.15+00:13:588:197.2
51JUSZKIEWICZ Dominik 3962Open Mężczyzn21M 4909:4500:50:04.5000:50:04.50+00:14:098:207.2
52HANUS Piotr 205AGRESYWNE MORSY :DOpen Mężczyzn22M 5008:0000:50:09.0000:50:09.00+00:14:138:217.2
53WYSOCZAŃSKI Paweł 2972PCC ROKITAOpen Mężczyzn23M 5113:0000:50:11.3500:50:11.35+00:14:158:217.2
54MALESZEWSKI Paweł 1284ZIELNIK - FEEL IT!Open Mężczyzn24M 5209:4500:50:14.7500:50:14.75+00:14:198:227.2
55KORNILUK Tomasz 3214OUTDOOR TRAININGOpen Mężczyzn25M 5313:4500:50:18.5000:50:18.50+00:14:238:237.2
56GORSZANÓW Dariusz 2256Open Masters Mężczyzn1M 5411:1500:50:27.3500:50:27.35+00:14:318:247.1
57ANDRZEJCZAK Filip 2104TROSKLIWE MISIEOpen Mężczyzn26M 5511:1500:50:30.9000:50:30.90+00:14:358:257.1
58MENARTOWICZ Kamil 2956PCC ROKITAOpen Mężczyzn27M 5613:0000:50:37.0500:50:37.05+00:14:418:267.1
59WYBIERAŁA Mikołaj 3316Open Mężczyzn28M 5713:4500:50:39.7000:50:39.70+00:14:448:267.1
60ŻAK Monika 3626FITSTYLE RUN TEAMOpen Kobiet3K 314:3000:50:41.5500:50:41.55+00:14:468:267.1
61CZACHARA Jarosław 1138ZJEDNOCZENI W BŁOCIEOpen Masters Mężczyzn2M 5809:3000:50:50.3500:50:50.35+00:14:548:287.1
62KUBISZYN Tadeusz 206AGRESYWNE MORSY :DOpen Masters Mężczyzn3M 5908:0000:50:54.1500:50:54.15+00:14:588:297.1
63POPIEL Daniel 3949DO PORZYGU OCR TEAMOpen Mężczyzn29M 6008:0000:50:54.5000:50:54.50+00:14:598:297.1
64SADOWSKI Michał 33POWER TRAININGElite Mężczyzn29M 6107:2000:51:08.6000:51:08.60+00:15:138:317
65MARCINÓW Piotr 3231STUDIO TRENINGU PERSONALNEGO DOBRY(Ń) TRENINGOpen Masters Mężczyzn4M 6213:4500:51:08.8500:51:08.85+00:15:138:317
66KRÓL Jarosław 3566Open Mężczyzn30M 6314:1500:51:25.9000:51:25.90+00:15:308:347
67PYREK Marcin 1166Open Mężczyzn31M 6409:3000:51:36.1500:51:36.15+00:15:408:367
68BRODA Mateusz 51UNIMOGIElite Mężczyzn30M 6507:2000:51:44.6500:51:44.65+00:15:498:377
69BROŻEK Artur 2546RUNMAGEDDONOWE ŚWIRY Open Mężczyzn32M 6612:1500:52:14.4000:52:14.40+00:16:188:426.9
70HOŁUB Jakub 98HUSARIA RACE TEAM Elite Mężczyzn31M 6707:3000:52:15.0000:52:15.00+00:16:198:426.9
71BOROWCZYK Daniel 4483Koelner Mężczyźni1M 6813:1500:52:35.4000:52:35.40+00:16:398:456.8
72ZAKHARCHUK Vitalii 897Open Mężczyzn33M 6909:0000:52:35.5000:52:35.50+00:16:408:456.8
73SZULIST Marcin 2530KOJOTYOpen Mężczyzn34M 7012:1500:52:36.4000:52:36.40+00:16:408:466.8
74WSZELAKI Filip 2470Open Mężczyzn35M 7112:0000:52:39.0000:52:39.00+00:16:438:466.8
75BŁASZCZYK Łukasz 2381Open Mężczyzn36M 7212:0000:53:14.5500:53:14.55+00:17:198:526.8
76DĄBEK Mateusz 219Open Mężczyzn37M 7308:0000:53:21.2500:53:21.25+00:17:258:536.7
77ADAMKIEWICZ Jakub 358ELECTROLUX ŚWIDNICAOpen Mężczyzn38M 7408:1500:53:25.3500:53:25.35+00:17:298:546.7
78DĄBROWSKI Piotr 361ELECTROLUX ŚWIDNICAOpen Mężczyzn39M 7508:1500:53:25.5000:53:25.50+00:17:308:546.7
79ŁÓJ Paweł 1610CROSSFIT HELLWOODOpen Mężczyzn40M 7610:3000:53:31.0500:53:31.05+00:17:358:556.7
80PACIOREK Piotr 28HUSARIA RACE TEAM Elite Mężczyzn32M 7707:2000:53:38.3500:53:38.35+00:17:428:566.7
81KACZOR Grzegorz 302Open Mężczyzn41M 7808:0000:53:40.7000:53:40.70+00:17:458:566.7
82SYCZ Tomasz 3236STUDIO TRENINGU PERSONALNEGO DOBRY(Ń) TRENINGOpen Masters Mężczyzn5M 7913:4500:53:42.1500:53:42.15+00:17:468:576.7
83ZAJAC Karol 3739Open Mężczyzn42M 8014:3000:53:44.3500:53:44.35+00:17:488:576.7
84WALCZAK Adrian 2606Open Mężczyzn43M 8112:1500:53:52.0000:53:52.00+00:17:568:586.7
85ZDOŃCZYK Krzysztof 1321Open Mężczyzn44M 8209:4500:53:57.7000:53:57.70+00:18:028:596.7
86SKRĘTY Patryk 3187EDEN RUNNERSOpen Mężczyzn45M 8313:4500:54:08.0500:54:08.05+00:18:129:016.7
87GRZEGORZEWSKI Mariusz 1443Open Masters Mężczyzn6M 8410:0000:54:21.2500:54:21.25+00:18:259:036.6
88DZIWOKI Bartosz 3553Open Mężczyzn46M 8514:1500:54:26.3000:54:26.30+00:18:309:046.6
89PIĄTEK Krystian 3677PIĄTEK I INSEKTOpen Mężczyzn47M 8614:3000:54:26.6500:54:26.65+00:18:319:046.6
90SŁOMSKI Mateusz 4462RAWLPLUG100Koelner Mężczyźni2M 8713:1500:54:27.5000:54:27.50+00:18:329:046.6
91RUTKOWSKI Szymon 3580Open Mężczyzn48M 8814:1500:54:34.7500:54:34.75+00:18:399:056.6
92NOVITSKYI Denys 3350HEGELMANN GROUPOpen Mężczyzn49M 8914:0000:54:40.1000:54:40.10+00:18:449:066.6
93SOBUTKOWSKI Piotr 2294Open Masters Mężczyzn7M 9011:3000:54:44.5500:54:44.55+00:18:499:076.6
94WIANKOWSKI Dawid 3531TWARDZIELE TEAM BOGATYNIAOpen Mężczyzn50M 9114:1500:54:56.9500:54:56.95+00:19:019:096.6
95KUDRELEK Karol 122OCR TEAM ZIELONA GÓRAElite Mężczyzn33M 9207:3000:54:59.6500:54:59.65+00:19:049:096.5
96NOWICKI Adam 3384OUTDOOR TRAININGOpen Masters Mężczyzn8M 9314:0000:55:00.0500:55:00.05+00:19:049:106.5
97ŻÓŁTAŃSKI Paweł 3325EX TEAMOpen Mężczyzn51M 9414:0000:55:02.8500:55:02.85+00:19:079:106.5
98LIS Michal 3433Open Mężczyzn52M 9514:0000:55:05.4500:55:05.45+00:19:099:106.5
99BARNAŚ Tomasz 4403RAWLPLUG100Koelner Mężczyźni3M 9613:1500:55:12.0500:55:12.05+00:19:169:126.5
100ŻUKOWSKA Aniela 3385OUTDOOR TRAININGOpen Kobiet4K 414:0000:55:12.9500:55:12.95+00:19:179:126.5
101MUCHA Mateusz 3676PIĄTEK I INSEKTOpen Mężczyzn53M 9714:3000:55:15.9000:55:15.90+00:19:209:126.5
102OGŁOSZKA Karolina 1896DROGA DO ULTRAOpen Kobiet5K 511:0000:55:21.5000:55:21.50+00:19:269:136.5
103KUDYBA Paweł 1710Open Masters Mężczyzn9M 9810:3000:55:23.8500:55:23.85+00:19:289:136.5
104BOGUCKI Michał 1692Open Masters Mężczyzn10M 9910:3000:55:24.5500:55:24.55+00:19:299:146.5
105CHODYRA Karol 1064GANGUSYOpen Mężczyzn54M 10009:3000:55:30.0500:55:30.05+00:19:349:156.5
106GUŚĆ Maciej 1067GANGUSYOpen Mężczyzn55M 10109:3000:55:30.7000:55:30.70+00:19:359:156.5
107MOCZKO Sebastian 3012Open Masters Mężczyzn11M 10213:0000:55:33.1000:55:33.10+00:19:379:156.5
108KOCIK Piotr 1705Open Mężczyzn56M 10310:3000:55:34.6000:55:34.60+00:19:399:156.5
109JEŻEWSKI Krzysztof 301Open Mężczyzn57M 10408:0000:55:35.5000:55:35.50+00:19:409:156.5
110HOJKA Jakub 1682WKJOpen Mężczyzn58M 10510:3000:55:40.1500:55:40.15+00:19:449:166.5
111GROBELNA Aleksandra 171XRUNNERSElite Kobiet1K 607:4500:55:46.3500:55:46.35+00:19:509:176.5
112ŚWITEK Sylwester 2158Open Masters Mężczyzn12M 10611:1500:55:59.8000:55:59.80+00:20:049:196.4
113KRZEMIENIEWSKI Kamil 225FAIRPLAYPLUSOpen Mężczyzn59M 10708:0000:56:02.3500:56:02.35+00:20:069:206.4
114STĘPIEŃ Tomasz 4465RAWLPLUG100Open Masters Mężczyzn13M 10813:1500:56:03.7000:56:03.70+00:20:089:206.4
115WĘGRZYNOWSKI Damian 1880Open Mężczyzn60M 10910:4500:56:08.0500:56:08.05+00:20:129:216.4
116MALEC Bartłomiej 53WARCHLAKI ADELAJDYElite Mężczyzn34M 11007:2000:56:08.0500:56:08.05+00:20:129:216.4
117PACYGON Tomek 3184EDEN RUNNERSOpen Mężczyzn61M 11113:4500:56:10.9500:56:10.95+00:20:159:216.4
118OGŁOSZKA Mariusz 1897DROGA DO ULTRAOpen Mężczyzn62M 11211:0000:56:11.2500:56:11.25+00:20:159:216.4
119MICHNOWICZ Tomasz 1454Open Mężczyzn63M 11310:0000:56:15.6000:56:15.60+00:20:209:226.4
120KOSTRZEWA Mateusz 3464ANTEK TEAMOpen Mężczyzn64M 11414:1500:56:19.1000:56:19.10+00:20:239:236.4
121WŁODARCZYK Damian 3465ANTEK TEAMOpen Mężczyzn65M 11514:1500:56:19.5500:56:19.55+00:20:249:236.4
122KWIATKOWSKI Jacek 1058FUNCTIONAL STUDIO LEGNICAOpen Masters Mężczyzn14M 11609:3000:56:22.9500:56:22.95+00:20:279:236.4
123KOZŁOWSKI Paweł 3282Open Masters Mężczyzn15M 11713:4500:56:26.4000:56:26.40+00:20:309:246.4
124DROŻDŻEWSKI Paweł 3551Open Masters Mężczyzn16M 11814:1500:56:27.1500:56:27.15+00:20:319:246.4
125KULCZYŃSKI Piotr 3861Open Mężczyzn66M 11915:0000:56:29.8500:56:29.85+00:20:349:246.4
126KAPUŚCIŃSKI Jakub 2853Open Mężczyzn67M 12012:4500:56:31.6000:56:31.60+00:20:369:256.4
127PIERZCHAŁA Łukasz 319Open Mężczyzn68M 12108:0000:56:35.0500:56:35.05+00:20:399:256.4
128ŁABĘCKI Daniel 2425Open Mężczyzn69M 12212:0000:56:40.2500:56:40.25+00:20:449:266.4
129MACHOWSKI Marek 2357PAŁER RENDŻERSI STALMACHOpen Masters Mężczyzn17M 12312:0000:56:42.5500:56:42.55+00:20:479:276.3
130KARDASZ Sławomir 3276Open Masters Mężczyzn18M 12413:4500:56:44.3000:56:44.30+00:20:489:276.3
131WOLNY Mateusz 3455Open Mężczyzn70M 12513:4500:56:44.6500:56:44.65+00:20:499:276.3
132KARDASZ Sławek 3275Open Mężczyzn71M 12613:4500:56:46.4000:56:46.40+00:20:509:276.3
133ŚWIERSZCZ Paweł 73Elite Mężczyzn35M 12707:2000:56:48.0000:56:48.00+00:20:529:286.3
134TYŃSKA-SITEK Aleksandra 1898DROGA DO ULTRAOpen Kobiet6K 711:0000:56:53.2500:56:53.25+00:20:579:286.3
135PANDER Daniel 695MY TU PRZEZ POMYŁKĘOpen Mężczyzn72M 12808:4500:56:54.2500:56:54.25+00:20:589:296.3
136TOCZEK Arkadiusz 1612CZUBAKAOpen Mężczyzn73M 12910:3000:56:58.7500:56:58.75+00:21:039:296.3
137HUBER Tomasz 3763FORMMA BATTLE TEAMOpen Mężczyzn74M 13014:4500:57:01.3500:57:01.35+00:21:059:306.3
138SURLEJ Maciej 546NIENAŻARTE MISIEOpen Mężczyzn75M 13108:3000:57:04.9000:57:04.90+00:21:099:306.3
139BRODA Tomasz 52UNIMOGIElite Mężczyzn36M 13207:2000:57:13.1500:57:13.15+00:21:179:326.3
140FARRUGIA Ryan 127REFLEX OCR TEAM MALTAOpen Mężczyzn76M 13307:3000:57:15.9500:57:15.95+00:21:209:326.3
141PIĘTA Mateusz 3577Open Mężczyzn77M 13414:1500:57:16.8000:57:16.80+00:21:219:326.3
142ORŁOWSKI Bartosz 602Open Mężczyzn78M 13508:3000:57:19.2500:57:19.25+00:21:239:336.3
143BARTKOWIAK Artur 571Open Mężczyzn79M 13608:3000:57:20.3000:57:20.30+00:21:249:336.3
144FUS Kamil 1642PEKAES TEAMOpen Mężczyzn80M 13710:3000:57:22.8000:57:22.80+00:21:279:336.3
145ZONTEK Andrzej 186DENISTEAMElite Masters Mężczyzn1M 13807:2000:57:23.2000:57:23.20+00:21:279:336.3
146ARTEMCZUK Michał 2348PAŁER RENDŻERSI STALMACHOpen Mężczyzn81M 13912:0000:57:24.0500:57:24.05+00:21:289:346.3
147BLACHOWICZ Piotr 541NIENAŻARTE MISIEOpen Mężczyzn82M 14008:3000:57:24.1500:57:24.15+00:21:289:346.3
148ŁYJAK Adam 1228HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn83M 14109:4500:57:25.1500:57:25.15+00:21:299:346.3
149KWIECIEŃ Krzysztof 3287Open Mężczyzn84M 14213:4500:57:26.5000:57:26.50+00:21:319:346.3
150RYŚ Paweł 782CP TRADE KATOWICEOpen Mężczyzn85M 14309:0000:57:26.8000:57:26.80+00:21:319:346.3
151ŁOSIN Marta 2582Open Kobiet7K 810:4500:57:28.8000:57:28.80+00:21:339:346.3
152ŚWIĘTANOWSKI Paweł 3307Open Mężczyzn86M 14413:4500:57:30.3000:57:30.30+00:21:349:356.3
153SZYLIŃSKI Marek 3586Open Masters Mężczyzn19M 14514:1500:57:39.5000:57:39.50+00:21:449:366.2
154BIENIEK Sebastian 38SOCIOS SILESIAOpen Mężczyzn87M 14607:2000:57:41.7500:57:41.75+00:21:469:366.2
155KOPEĆ Tomasz 2859Open Mężczyzn88M 14712:4500:58:03.7500:58:03.75+00:22:089:406.2
156KORNIJCZUK Tomasz 2415Open Masters Mężczyzn20M 14812:0000:58:12.8000:58:12.80+00:22:179:426.2
157KOT Grzegorz 1814ZWŁASZCZA TEAMOpen Mężczyzn89M 14910:4500:58:13.6000:58:13.60+00:22:189:426.2
158LASAK Piotr 1713Open Mężczyzn90M 15010:3000:58:13.8500:58:13.85+00:22:189:426.2
159KIEŁBIK Kamil 3968Open Mężczyzn91M 15110:4500:58:14.6500:58:14.65+00:22:199:426.2
160DOMAGAŁA Kamil 1811ZWŁASZCZA TEAMOpen Mężczyzn92M 15210:4500:58:15.1500:58:15.15+00:22:199:426.2
161SZYMKIEWICZ Albert 1817ZWŁASZCZA TEAMOpen Mężczyzn93M 15310:4500:58:16.2000:58:16.20+00:22:209:426.2
162BŁAUT Mateusz 1823Open Mężczyzn94M 15410:4500:58:17.6500:58:17.65+00:22:229:426.2
163GRONDES Michał 3422Open Mężczyzn95M 15513:4500:58:21.6000:58:21.60+00:22:269:436.2
164SCHILLER Fryderyk 819SCHODY HISZPAŃSKIEOpen Masters Mężczyzn21M 15608:3000:58:28.7000:58:28.70+00:22:339:446.2
165POPIOŁEK Magdalena 255NO LIMIT TEAMOpen Kobiet8K 908:0000:58:30.1500:58:30.15+00:22:349:456.2
166GAŁĘŚKI Adam 3795Open Mężczyzn96M 15714:4500:58:35.7500:58:35.75+00:22:409:456.1
167KALETA Dawid 1813ZWŁASZCZA TEAMOpen Mężczyzn97M 15810:4500:58:37.2000:58:37.20+00:22:419:466.1
168BARANOWSKI Dawid 1076KUNG-FU MAŁPY OD CHLANIA DO BIEGANIAOpen Mężczyzn98M 15909:3000:58:37.7000:58:37.70+00:22:429:466.1
169JERLECKI Jędrzej 1154Open Mężczyzn99M 16009:3000:58:37.9500:58:37.95+00:22:429:466.1
170KUCZERA Kazimierz 3286Open Mężczyzn100M 16113:4500:58:41.6500:58:41.65+00:22:469:466.1
171SZCZEPANKIEWICZ Marcin 2968PCC ROKITAOpen Mężczyzn101M 16213:0000:58:48.9500:58:48.95+00:22:539:486.1
172GULATOWSKA Klaudia 1576Open Kobiet9K 1010:1500:58:52.5000:58:52.50+00:22:579:486.1
173GULATOWSKI Rafal 1577Open Mężczyzn102M 16310:1500:58:53.1000:58:53.10+00:22:579:486.1
174CIEPLIŃSKI Łukasz 3621FITSTYLE RUN TEAMOpen Mężczyzn103M 16414:3000:58:55.7000:58:55.70+00:23:009:496.1
175LUBAŃSKI Szymon 4436RAWLPLUG100Koelner Mężczyźni4M 16513:1500:58:56.4500:58:56.45+00:23:009:496.1
176DOLATA Aneta 3622FITSTYLE RUN TEAMOpen Kobiet10K 1114:3000:58:59.9000:58:59.90+00:23:049:496.1
177BEDNAREK Michał 3412Open Mężczyzn104M 16610:3000:59:01.4500:59:01.45+00:23:059:506.1
178JAROSZEWSKI Paweł 2403Open Mężczyzn105M 16712:0000:59:01.5500:59:01.55+00:23:069:506.1
179KOWALCZYK Przemek 1156Open Mężczyzn106M 16809:3000:59:02.0000:59:02.00+00:23:069:506.1
180SOSNOWSKI Damian 1607BETONYOpen Mężczyzn107M 16910:3000:59:02.1500:59:02.15+00:23:069:506.1
181WOŁOSZUK Filip 1180Open Mężczyzn108M 17009:3000:59:02.6500:59:02.65+00:23:079:506.1
182KUPCZAK Arkadiusz 3567Open Mężczyzn109M 17114:1500:59:04.4000:59:04.40+00:23:089:506.1
183FILIPOWSKI Michał 2560Open Mężczyzn110M 17212:1500:59:04.8000:59:04.80+00:23:099:506.1
184MATKOWSKI Grzegorz 742Open Masters Mężczyzn22M 17308:4500:59:09.1500:59:09.15+00:23:139:516.1
185WASIEWICZ Michał 1318Open Mężczyzn111M 17409:4500:59:13.7000:59:13.70+00:23:189:526.1
186WOJTACH Karol 4478RAWLPLUG100Koelner Mężczyźni5M 17513:1500:59:15.9000:59:15.90+00:23:209:526.1
187KACZWIŃSKI Paweł 1843Open Masters Mężczyzn23M 17610:4500:59:17.0000:59:17.00+00:23:219:526.1
188WLAZŁOWSKI Rafał 1320Open Mężczyzn112M 17709:4500:59:17.9500:59:17.95+00:23:229:526.1
189JUKOWSKI Jarek 70Elite Mężczyzn37M 17807:2000:59:20.6500:59:20.65+00:23:259:536.1
190OLSZEWSKI Wojciech 189MAD RUNNERS WAŁBRZYCHElite Mężczyzn38M 17907:3000:59:22.7000:59:22.70+00:23:279:536.1
191DZIEDZIC Mateusz 3132Open Mężczyzn113M 18013:3000:59:25.5000:59:25.50+00:23:309:546.1
192KACZMARCZYK Tomasz 381HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn114M 18108:1500:59:25.5500:59:25.55+00:23:309:546.1
193SORBIAN Paweł 2014Open Masters Mężczyzn24M 18211:0000:59:28.4000:59:28.40+00:23:329:546.1
194DOMAGAŁA Damian 1810ZWŁASZCZA TEAMOpen Mężczyzn115M 18310:4500:59:31.9000:59:31.90+00:23:369:556
195KOT Tomasz 1816ZWŁASZCZA TEAMOpen Mężczyzn116M 18410:4500:59:32.8500:59:32.85+00:23:379:556
196WOŹNIAK Paweł 1603Open Mężczyzn117M 18510:1500:59:39.2000:59:39.20+00:23:439:566
197FURGAŁA Grzegorz 204AGRESYWNE MORSY :DOpen Mężczyzn118M 18608:0000:59:43.1000:59:43.10+00:23:479:576
198DYBA Jacek 2787CROSSFIT LUBINOpen Masters Mężczyzn25M 18712:4500:59:47.5000:59:47.50+00:23:529:576
199ZYGMUNT Szymon 3039Open Mężczyzn119M 18813:0000:59:49.0500:59:49.05+00:23:539:586
200GAMŻA Adrian 2392Open Masters Mężczyzn26M 18912:0000:59:51.8500:59:51.85+00:23:569:586
201PIRÓG Mateusz 2284Open Mężczyzn120M 19012:0000:59:52.7500:59:52.75+00:23:579:586
202ŁUBIŃSKI Maciej 2058DIRTY SPARROWSOpen Masters Mężczyzn27M 19111:1501:00:02.8501:00:02.85+00:24:0710:006
203WEISSENSTEINER Dawid 334Open Mężczyzn121M 19208:0001:00:04.9501:00:04.95+00:24:0910:006
204ŁUCZAK Tomasz 116MAD RUNNERS WAŁBRZYCHElite Mężczyzn39M 19307:3001:00:05.1501:00:05.15+00:24:0910:006
205KWIATKOWSKA Sandra 2578Open Kobiet11K 1212:1501:00:05.8001:00:05.80+00:24:1010:006
206KOWALEWSKI Remigiusz 1982Open Mężczyzn122M 19411:0001:00:10.3501:00:10.35+00:24:1410:016
207ZDUŃCZYK Patryk 2025Open Mężczyzn123M 19511:0001:00:10.6501:00:10.65+00:24:1510:016
208ŚNIOSEK Michał 3166Open Mężczyzn124M 19613:3001:00:14.3501:00:14.35+00:24:1810:026
209WÓJCIK Adrian] 2162Open Mężczyzn125M 19711:1501:00:17.6001:00:17.60+00:24:2210:026
210KOSSOWSKI Przemysław 3963Open Masters Mężczyzn28M 19809:4501:00:18.0501:00:18.05+00:24:2210:036
211BŁASZYŃSKI Konrad 2378WZZOpen Mężczyzn126M 19912:0001:00:18.3501:00:18.35+00:24:2210:036
212PANEK Przemysław 2143Open Mężczyzn127M 20011:1501:00:18.7001:00:18.70+00:24:2310:036
213PERON Anita 550OCR TEAM ZIELONA GÓRAOpen Kobiet12K 1308:3001:00:20.5501:00:20.55+00:24:2510:036
214OSTAS Sebastian 1593Open Mężczyzn128M 20110:1501:00:21.1001:00:21.10+00:24:2510:036
215ZIELIŃSKI Tomasz 54WARCHLAKI ADELAJDYElite Mężczyzn40M 20207:2001:00:22.1501:00:22.15+00:24:2610:036
216WIENDLOCHA Paweł 335Open Mężczyzn129M 20308:0001:00:23.8501:00:23.85+00:24:2810:036
217ZAWADKA Mariusz 2654NO NAMESOpen Masters Mężczyzn29M 20412:3001:00:25.0501:00:25.05+00:24:2910:046
218KARAŚ Tomasz 2653NO NAMESOpen Mężczyzn130M 20512:3001:00:25.9501:00:25.95+00:24:3010:046
219CHAIEB Sebastian 109LEMON TEAMElite Mężczyzn41M 20607:3001:00:26.1001:00:26.10+00:24:3010:046
220PASIOWIEC Krzysztof 3440Open Mężczyzn131M 20714:0001:00:28.5001:00:28.50+00:24:3310:046
221DZIEDZICKI Przemysław 3421Open Mężczyzn132M 20814:0001:00:29.5001:00:29.50+00:24:3410:046
222SMOLEŃ Jarosław 962HARD TEAM BYSTRZYCA KLODZKAOpen Masters Mężczyzn30M 20909:1501:00:31.3501:00:31.35+00:24:3510:055.9
223NIEDBAŁ Mateusz 1718Open Masters Mężczyzn31M 21010:3001:00:33.3001:00:33.30+00:24:3710:055.9
224BUDZIK Rafał 3693Open Mężczyzn133M 21114:3001:00:37.0501:00:37.05+00:24:4110:065.9
225MAJDA Dawid 3719Open Mężczyzn134M 21214:3001:00:38.3001:00:38.30+00:24:4210:065.9
226KUCHCIŃSKI Piotr 808NIENAŻARTE MISIEOpen Mężczyzn135M 21308:3001:00:39.1001:00:39.10+00:24:4310:065.9
227RÓG Sebastian 3883HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn136M 21414:4501:00:40.9501:00:40.95+00:24:4510:065.9
228STACHOWIAK Marcin 117MS-FIT STUDIO GOSTYŃElite Mężczyzn42M 21507:3001:00:41.1501:00:41.15+00:24:4510:065.9
229BORYCZKA Emil 1824Open Mężczyzn137M 21610:4501:00:44.3001:00:44.30+00:24:4810:075.9
230ZIELIŃSKI Maciej 2711STG WARSZAWAOpen Mężczyzn138M 21712:3001:00:46.5501:00:46.55+00:24:5110:075.9
231PIETRZYKOWSKI Marcin 3727Open Mężczyzn139M 21814:3001:00:49.5501:00:49.55+00:24:5410:085.9
232SUCHOCKA Monika 3584Open Kobiet13K 1414:1501:00:51.0001:00:51.00+00:24:5510:085.9
233URBAŃSKA Marta 333Open Kobiet14K 1508:0001:00:52.0001:00:52.00+00:24:5610:085.9
234WŁASTOWSKI Paweł 2538MY TU TAK PRZYPADKIEMOpen Mężczyzn140M 21912:3001:00:52.0001:00:52.00+00:24:5610:085.9
235WIETRZYŃSKA Agnieszka 894Open Masters Kobiet1K 1608:0001:00:52.0501:00:52.05+00:24:5610:085.9
236KALISZYK Grzegorz 113MAD RUNNERS WAŁBRZYCHElite Masters Mężczyzn2M 22007:3001:00:55.4501:00:55.45+00:24:5910:095.9
237GAJ Sandra 3754DS TEAMOpen Kobiet15K 1714:4501:00:56.3501:00:56.35+00:25:0010:095.9
238SMÓŁKA Karol 2291Open Mężczyzn141M 22111:3001:00:58.9001:00:58.90+00:25:0310:095.9
239MORELOWSKA Maria 3490KSIEZNICZKI TEAMOpen Kobiet16K 1814:1501:00:59.8001:00:59.80+00:25:0410:095.9
240TOKARCZYK Mateusz 347APA TEAMOpen Mężczyzn142M 22208:1501:01:03.8501:01:03.85+00:25:0810:105.9
241KRUPA Kamila 3489KSIEZNICZKI TEAMOpen Kobiet17K 1914:1501:01:12.8501:01:12.85+00:25:1710:125.9
242MIROŃCZUK Piotr 1716Open Mężczyzn143M 22310:3001:01:17.0501:01:17.05+00:25:2110:125.9
243HANUSIAK Leszek 3363HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn144M 22414:0001:01:18.2001:01:18.20+00:25:2210:135.9
244JEDYNAK Emil 1840Open Mężczyzn145M 22512:3001:01:18.7001:01:18.70+00:25:2310:135.9
245CITKO Michał 3127Open Mężczyzn146M 22613:3001:01:18.9001:01:18.90+00:25:2310:135.9
246JANISZEWSKI Grzegorz 187DZIADY OCRElite Masters Mężczyzn3M 22707:2001:01:21.3501:01:21.35+00:25:2510:135.9
247SUROWIAK Paweł 3203JOIN-TECHOpen Mężczyzn147M 22813:3001:01:21.5001:01:21.50+00:25:2610:135.9
248SUROWIAK Piotr 3306Open Mężczyzn148M 22913:3001:01:26.8001:01:26.80+00:25:3110:145.9
249MICHALSKI Dawid 106I NEVER TURN BACKElite Mężczyzn43M 23007:3001:01:30.7501:01:30.75+00:25:3510:155.9
250BANIK Dariusz 1933NAIWNI.PLOpen Masters Mężczyzn32M 23111:0001:01:34.1001:01:34.10+00:25:3810:155.8
251PRZYBYLSKI Norbert 3246ZS JASTRZĘBIE JUTROSINOpen Mężczyzn149M 23213:4501:01:34.8001:01:34.80+00:25:3910:155.8
252OLEKSIEWICZ Natan 3573Open Mężczyzn150M 23314:1501:01:41.5501:01:41.55+00:25:4610:165.8
253KRZEMIENIEWSKI Mateusz 226FAIRPLAYPLUSOpen Mężczyzn151M 23408:0001:01:46.8001:01:46.80+00:25:5110:175.8
254KIEŁBASA Grzegorz 1978Open Mężczyzn152M 23511:0001:01:47.6501:01:47.65+00:25:5210:175.8
255PLUCIK Rafał 3296Open Mężczyzn153M 23613:4501:01:48.9001:01:48.90+00:25:5310:185.8
256CHRISTENSEN Michael 68Elite Mężczyzn44M 23707:2001:01:49.2001:01:49.20+00:25:5310:185.8
257GONSIOR Tomasz 850Open Mężczyzn154M 23809:0001:01:49.4501:01:49.45+00:25:5310:185.8
258GABRYLUK Łukasz 2254Open Mężczyzn155M 23911:3001:01:42.6001:01:51.70+00:25:5610:175.8
259BALCAREK Remigiusz 1966Open Mężczyzn156M 24011:1501:01:54.6501:01:54.65+00:25:5910:195.8
260WILK Maciej 240KARASIANIEOpen Masters Mężczyzn33M 24108:0001:01:56.1501:01:56.15+00:26:0010:195.8
261SOLIWODA Tomasz 1746AMATORYOpen Masters Mężczyzn34M 24210:4501:01:56.2501:01:56.25+00:26:0010:195.8
262CICHECKI Jarek 238KARASIANIEOpen Mężczyzn157M 24308:0001:01:56.7501:01:56.75+00:26:0110:195.8
263WÓJTOWICZ Patryk 3595Open Mężczyzn158M 24414:1501:01:56.8501:01:56.85+00:26:0110:195.8
264ŻUBEREK Paweł 3598Open Mężczyzn159M 24514:1501:01:57.6501:01:57.65+00:26:0210:195.8
265JAWORSKI Łukasz 3561Open Mężczyzn160M 24614:1501:01:59.5501:01:59.55+00:26:0410:195.8
266KANCELARZ Rafał 3955Open Mężczyzn161M 24708:4501:02:06.0501:02:06.05+00:26:1010:215.8
267STELMASZCZUK Mateusz 2529KOJOTYOpen Mężczyzn162M 24812:1501:02:07.4501:02:07.45+00:26:1110:215.8
268GREŃ Andrzej 3509PIT-SPEEDOpen Mężczyzn163M 24914:1501:02:07.6501:02:07.65+00:26:1210:215.8
269BERNAT Dorian 2555Open Mężczyzn164M 25012:1501:02:08.6001:02:08.60+00:26:1310:215.8
270MYKYTA Tomasz 3722Open Mężczyzn165M 25114:3001:02:22.4501:02:22.45+00:26:2610:235.8
271BOGUCKI Michał 3225STUDIO TRENINGU PERSONALNEGO DOBRY(Ń) TRENINGOpen Mężczyzn166M 25213:4501:02:22.8501:02:22.85+00:26:2710:235.8
272DRABIK Tomasz 2942PCC ROKITAOpen Mężczyzn167M 25313:0001:02:24.0001:02:24.00+00:26:2810:245.8
273RAKOWSKI Łukasz 2961PCC ROKITAOpen Mężczyzn168M 25413:0001:02:24.8001:02:24.80+00:26:2910:245.8
274SULŻYCKI Rafał 340ABY DO METY!Open Mężczyzn169M 25508:1501:02:26.7501:02:26.75+00:26:3110:245.8
275JURCZYK Dominik 3463ANTEK TEAMOpen Mężczyzn170M 25614:1501:02:28.4501:02:28.45+00:26:3210:245.8
276SOBKOWIAK Patryk 374ELECTROLUX ŚWIDNICAOpen Mężczyzn171M 25708:1501:02:28.6001:02:28.60+00:26:3310:245.8
277BZOWSKI Marcin 3547Open Mężczyzn172M 25813:3001:02:34.5501:02:34.55+00:26:3910:255.8
278DROP Łukasz 2375WATAHAOpen Mężczyzn173M 25912:0001:02:35.6501:02:35.65+00:26:4010:255.8
279RÓŻAŃSKI Robert 2963PCC ROKITAOpen Masters Mężczyzn35M 26013:0001:02:38.6501:02:38.65+00:26:4310:265.7
280DĄBROWSKI Janusz 3836DON'T WORRY, BE HAPPY! :)Open Mężczyzn174M 26115:0001:02:40.3001:02:40.30+00:26:4410:265.7
281BARAN Grzegorz 3835DON'T WORRY, BE HAPPY! :)Open Mężczyzn175M 26215:0001:02:41.3001:02:41.30+00:26:4510:265.7
282MORA Maciej 1482GTBOARDPLOpen Masters Mężczyzn36M 26310:1501:02:43.3001:02:43.30+00:26:4710:275.7
283BINIEK Dominik 3111TEAM GREY MUSIC CLUB Open Mężczyzn176M 26413:3001:02:43.3001:02:43.30+00:26:4710:275.7
284WENGER Jakub 1319Open Mężczyzn177M 26509:4501:02:47.5001:02:47.50+00:26:5210:275.7
285MOZDZYNSKI Milosz 1314Open Mężczyzn178M 26609:4501:02:47.8001:02:47.80+00:26:5210:275.7
286NOSAL Patryk 3764FORMMA BATTLE TEAMOpen Mężczyzn179M 26714:4501:02:53.4501:02:53.45+00:26:5710:285.7
287ŚWIERCZEK Tomasz 375ELECTROLUX ŚWIDNICAOpen Mężczyzn180M 26808:1501:02:54.1501:02:54.15+00:26:5810:295.7
288ŚLUFIK Czesław 1962XXLOpen Masters Mężczyzn37M 26911:0001:02:56.6501:02:56.65+00:27:0110:295.7
289STARANOWICZ Wioletta 1963XXLOpen Masters Kobiet2K 2011:0001:02:57.5501:02:57.55+00:27:0210:295.7
290KOVALENKO Anastasiia 2475ANANAZIEOpen Kobiet18K 2112:1501:03:01.7001:03:01.70+00:27:0610:305.7
291BRYSIAK Joanna 3112TEAM GREY MUSIC CLUB Open Kobiet19K 2213:3001:03:03.6501:03:03.65+00:27:0810:305.7
292PORWOLIK Krystian 3113TEAM GREY MUSIC CLUB Open Mężczyzn181M 27013:3001:03:04.8001:03:04.80+00:27:0910:305.7
293MATCZAK Mateusz 3720Open Mężczyzn182M 27114:3001:03:06.7001:03:06.70+00:27:1110:315.7
294SUROPEK Piotr 2476ANANAZIEOpen Mężczyzn183M 27212:1501:03:11.7501:03:11.75+00:27:1610:315.7
295MŁYNARCZYK Arkadiusz 3152Open Mężczyzn184M 27315:0001:03:15.1001:03:15.10+00:27:1910:325.7
296KRZYSTYNIAK Grzegorz 2868Open Mężczyzn185M 27412:4501:03:16.0001:03:16.00+00:27:2010:325.7
297DENDURA Jędrzej 1322ALASKAŃSKIE SMOKIOpen Mężczyzn186M 27510:0001:03:16.4501:03:16.45+00:27:2010:325.7
298BUKOWIEC Szymon 194HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn187M 27607:3001:03:16.9501:03:16.95+00:27:2110:325.7
299GOŁĄB Marcin 3100NARWANI TEAM Open Mężczyzn188M 27713:3001:03:18.0501:03:18.05+00:27:2210:335.7
300DREWALSKA-FRYZEL Malgorzata 2943PCC ROKITAOpen Kobiet20K 2313:0001:03:21.2501:03:21.25+00:27:2510:335.7
301FRYZEŁ Wojciech 2945PCC ROKITAOpen Masters Mężczyzn38M 27813:0001:03:24.0501:03:24.05+00:27:2810:345.7
302TROJANOWSKI Artur 2460Open Mężczyzn189M 27912:0001:03:25.6501:03:25.65+00:27:3010:345.7
303MIELCARZ Tomasz 2432Open Mężczyzn190M 28012:0001:03:25.6501:03:25.65+00:27:3010:345.7
304WOŁCZYK Mariusz 1883Open Mężczyzn191M 28110:4501:03:26.2501:03:26.25+00:27:3010:345.7
305WIŚNIEWSKI Kacper 3103NARWANI TEAM Open Mężczyzn192M 28213:3001:03:34.1001:03:34.10+00:27:3810:355.7
306DROZD Paweł 3099NARWANI TEAM Open Mężczyzn193M 28313:3001:03:35.4501:03:35.45+00:27:3910:355.7
307KOMORNICKI Krzysiek 2106TURBO DROŻDŻEOpen Masters Mężczyzn39M 28411:1501:03:37.3501:03:37.35+00:27:4110:365.7
308DENHAM Justin 264POWER TRAININGOpen Mężczyzn194M 28508:0001:03:37.6001:03:37.60+00:27:4210:365.7
309WYSŁUCH Iza 172XRUNNERSElite Kobiet2K 2407:4501:03:42.1001:03:42.10+00:27:4610:375.7
310FUŁAWKA Aleksander 3466BIZNES PARTNER NEST BANKOpen Mężczyzn195M 28614:1501:03:42.9001:03:42.90+00:27:4710:375.7
311DUDA Wojciech 130Elite Mężczyzn45M 28707:3001:03:43.4001:03:43.40+00:27:4710:375.7
312WYDRA Robert 2107TURBODROŻDŻEOpen Masters Mężczyzn40M 28811:1501:03:44.6501:03:44.65+00:27:4910:375.6
313WOLAŃSKA Aleksandra 2751Open Kobiet21K 2512:3001:03:47.9501:03:47.95+00:27:5210:375.6
314STADNICKI Łukasz 917ALV AWENDŻERSOpen Mężczyzn196M 28909:1501:03:53.8501:03:53.85+00:27:5810:385.6
315GORSKI Dariusz 2105TURBO DROŻDŻEOpen Masters Mężczyzn41M 29011:1501:03:56.6501:03:56.65+00:28:0110:395.6
316STANIEK Sławomir 3447Open Mężczyzn197M 29114:0001:04:01.7001:04:01.70+00:28:0610:405.6
317OŚLIZŁO Tomasz 3439Open Mężczyzn198M 29214:0001:04:02.0501:04:02.05+00:28:0610:405.6
318SZCZENDZINA Mariusz 1459Open Mężczyzn199M 29310:0001:04:05.0501:04:05.05+00:28:0910:405.6
319PLUTA Krzysztof 1324ALASKAŃSKIE SMOKIOpen Mężczyzn200M 29410:0001:04:07.4001:04:07.40+00:28:1110:415.6
320DARGACZ Dominik 112MAD RUNNERS WAŁBRZYCHElite Mężczyzn46M 29507:3001:04:15.6001:04:15.60+00:28:2010:425.6
321KOWALCZYK Maciej 2862Open Mężczyzn201M 29612:4501:04:18.3501:04:18.35+00:28:2210:435.6
322KACZMARCZYK Marek 1842Open Masters Mężczyzn42M 29710:4501:04:20.2501:04:20.25+00:28:2410:435.6
323DAKOWICZ Marek 4016Open Masters Mężczyzn43M 29814:0001:04:23.3501:04:23.35+00:28:2710:435.6
324KOWNACKI Paweł 2730Open Mężczyzn202M 29912:3001:04:23.8501:04:23.85+00:28:2810:435.6
325OSZCZANOWSKI Kamil 317Open Mężczyzn203M 30008:0001:04:24.6001:04:24.60+00:28:2910:445.6
326KUCZKOWSKI Michał 1019Open Mężczyzn204M 30109:1501:04:29.9501:04:29.95+00:28:3410:445.6
327KAWAŁKO Karol 2854Open Mężczyzn205M 30212:4501:04:30.2501:04:30.25+00:28:3410:455.6
328GRUSZKA Michał 3268Open Mężczyzn206M 30313:4501:04:30.3501:04:30.35+00:28:3410:455.6
329JURECKI Adrian 110ŁOWCY PIEROŻKÓWElite Mężczyzn47M 30407:3001:04:30.7001:04:30.70+00:28:3510:455.6
330IZYDORCZYK Kamil 3272Open Mężczyzn207M 30513:4501:04:30.7501:04:30.75+00:28:3510:455.6
331BUGAJ Krzysztof 542NIENAŻARTE MISIEOpen Mężczyzn208M 30608:3001:04:33.2501:04:33.25+00:28:3710:455.6
332ZAJĄC Cezary 183HUSARIA RACE TEAM Elite Masters Mężczyzn4M 30707:3001:04:33.3001:04:33.30+00:28:3710:455.6
333GOŁĘBIOWSKI Tomasz 6CARBON OCR RACING TEAMElite Mężczyzn48M 30807:2001:04:37.4501:04:37.45+00:28:4110:465.6
334KUBIENIEC Łukasz 452Open Mężczyzn209M 30908:4501:04:37.8001:04:37.80+00:28:4210:465.6
335WYGLĄDAŁA Michał 222DRUŻYNA JEDNOROŻCAOpen Mężczyzn210M 31008:0001:04:38.1501:04:38.15+00:28:4210:465.6
336PYSZNY Mariusz 754Open Masters Mężczyzn44M 31108:4501:04:38.1501:04:38.15+00:28:4210:465.6
337KALNIUK Tomasz 2343NIE W SZCZEPIONKĘ TEAMOpen Mężczyzn211M 31212:0001:04:39.0001:04:39.00+00:28:4310:465.6
338SZYDŁOWSKI Rafał 757Open Mężczyzn212M 31308:4501:04:39.4501:04:39.45+00:28:4310:465.6
339AUGUSTYNIAK Tomasz 730Open Mężczyzn213M 31408:4501:04:39.6001:04:39.60+00:28:4410:465.6
340KOSZYKOWSKI Daniel 124PERI SPARTAN TEAMElite Mężczyzn49M 31507:3001:04:43.0001:04:43.00+00:28:4710:475.6
341ZIÓŁEK Krzysztof 1745Open Mężczyzn214M 31610:3001:04:45.9001:04:45.90+00:28:5010:475.6
342RYCHLICKI Bartłomiej 3828ASTMATYCYOpen Mężczyzn215M 31715:0001:04:46.1001:04:46.10+00:28:5010:475.6
343ZAMULA Tetiana 4481RAWLPLUG100Koelner Kobiety1K 2613:1501:04:47.7001:04:47.70+00:28:5210:475.6
344RAKOWSKI Przemysław 913ALV AWENDŻERSOpen Mężczyzn216M 31809:1501:04:48.7501:04:48.75+00:28:5310:485.6
345SOBOTA Michał 227FORMA CROSS TEAM CZĘSTOCHOWAOpen Mężczyzn217M 31908:0001:04:56.1001:04:56.10+00:29:0010:495.5
346ŁACIAK Grzegorz 974PSE - ENERGIA W DOBRYCH RĘKACHOpen Mężczyzn218M 32010:1501:04:56.5001:04:56.50+00:29:0110:495.5
347BUGAŃSKI Damian 774CARBON OCR RACING TEAMOpen Mężczyzn219M 32109:0001:04:58.2501:04:58.25+00:29:0210:495.5
348GŁOWACKA Patrycja 2394Open Kobiet22K 2712:0001:05:02.1501:05:02.15+00:29:0610:505.5
349CUDOK Krzysztof 1826Open Mężczyzn220M 32210:4501:05:02.8501:05:02.85+00:29:0710:505.5
350HYRA Adam 3209NIEBIESKIE KOGUTYOpen Mężczyzn221M 32313:4501:05:03.8001:05:03.80+00:29:0810:505.5
351KACZMARCZYK Magdalena 956HARD TEAM BYSTRZYCA KLODZKAOpen Kobiet23K 2809:1501:05:06.5501:05:06.55+00:29:1110:515.5
352BINDA Krzysztof 4021Open Mężczyzn222M 32414:4501:05:15.3001:05:15.30+00:29:1910:525.5
353WALCZYK Dariusz 2608Open Mężczyzn223M 32512:1501:05:15.9001:05:15.90+00:29:2010:525.5
354SOT Magdalena 963HARD TEAM BYSTRZYCA KLODZKAOpen Kobiet24K 2909:1501:05:16.2501:05:16.25+00:29:2010:525.5
355MATUSZAK Paweł 3803Open Mężczyzn224M 32614:4501:05:16.4001:05:16.40+00:29:2010:525.5
356WALCZYK Adam 2607Open Masters Mężczyzn45M 32712:1501:05:17.1501:05:17.15+00:29:2110:525.5
357MIKOŁAJCZYK Patrycja 960HARD TEAM BYSTRZYCA KLODZKAOpen Masters Kobiet3K 3009:1501:05:17.7501:05:17.75+00:29:2210:525.5
358FURTEK Monika 955HARD TEAM BYSTRZYCA KLODZKAOpen Kobiet25K 3109:1501:05:18.6501:05:18.65+00:29:2310:535.5
359MAJKUT Daniel 3932Open Masters Mężczyzn46M 32812:3001:05:18.9001:05:18.90+00:29:2310:535.5
360WYSOCKI Mateusz 2754Open Mężczyzn225M 32912:3001:05:20.1001:05:20.10+00:29:2410:535.5
361STOŃ Wojciech 220DRUŻYNA JEDNOROŻCAOpen Mężczyzn226M 33008:0001:05:20.5501:05:20.55+00:29:2510:535.5
362BĄCZEK Hubert 4402RAWLPLUG100Koelner Mężczyźni6M 33113:1501:05:23.0001:05:23.00+00:29:2710:535.5
363WROCZYŃSKI Grzegorz 2644KOJOTY RUNNING TEAMOpen Mężczyzn227M 33212:3001:05:26.6501:05:26.65+00:29:3110:545.5
364SZYSZKA Tomasz 2643KOJOTYOpen Mężczyzn228M 33312:3001:05:27.0501:05:27.05+00:29:3110:545.5
365SOŚNICKI Maciej 3383OCR_ŚCINAWAOpen Mężczyzn229M 33414:0001:05:27.9501:05:27.95+00:29:3210:545.5
366RAJWA Agnieszka 1528ŚLĄSK RUNNERSOpen Kobiet26K 3210:1501:05:28.5501:05:28.55+00:29:3310:545.5
367JEZIORSKI Paweł 1014Open Mężczyzn230M 33509:1501:05:29.8001:05:29.80+00:29:3410:545.5
368JAKUBIK Mateusz 4422RAWLPLUG100Koelner Mężczyźni7M 33613:1501:05:30.0001:05:30.00+00:29:3410:555.5
369MICHNICKI Marcin 2642KOJOTYOpen Mężczyzn231M 33712:3001:05:30.1501:05:30.15+00:29:3410:555.5
370PASTUKH Vasyl 144Elite Mężczyzn50M 33807:3001:05:33.4001:05:33.40+00:29:3710:555.5
371DĄBEK Bartosz 289Open Mężczyzn232M 33908:0001:05:39.1501:05:39.15+00:29:4310:565.5
372KUBINA Kornel 2731Open Mężczyzn233M 34012:3001:05:40.6501:05:40.65+00:29:4510:565.5
373SZYDŁOWSKI Szymon 149Elite Mężczyzn51M 34107:3001:05:45.0501:05:45.05+00:29:4910:575.5
374BABKIN Oleklsandr 3338HEGELMANN GROUPOpen Mężczyzn234M 34214:0001:05:45.3001:05:45.30+00:29:4910:575.5
375PIETRUSZKA Grzegorz 4009Open Mężczyzn235M 34313:4501:05:45.6501:05:45.65+00:29:5010:575.5
376RAMZA Roman 606Open Mężczyzn236M 34408:3001:05:48.2001:05:48.20+00:29:5210:585.5
377TUTAK Damian 614Open Mężczyzn237M 34508:3001:05:49.7501:05:49.75+00:29:5410:585.5
378LEWANDOWSKI Tomasz 592Open Mężczyzn238M 34608:3001:05:49.9001:05:49.90+00:29:5410:585.5
379BISTRAM Krzysztof 2239Open Mężczyzn239M 34711:3001:05:51.1001:05:51.10+00:29:5510:585.5
380SZCZERBA Slawomir 4003Open Masters Mężczyzn47M 34814:0001:05:52.1501:05:52.15+00:29:5610:585.5
381BIŃKOWSKA Patrycja 4002Open Kobiet27K 3314:0001:05:52.7001:05:52.70+00:29:5710:585.5
382AUGUSTYNIAK Kamil 277WARCHLAKI ADELAJDYOpen Mężczyzn240M 34908:0001:05:55.8001:05:55.80+00:30:0010:595.5
383ŚLIWIŃSKI Bartosz 887Open Mężczyzn241M 35009:0001:05:56.0501:05:56.05+00:30:0010:595.5
384BEDYK Lukasz 3545Open Mężczyzn242M 35114:1501:05:56.8001:05:56.80+00:30:0110:595.5
385MOKRZYŃSKA Joanna 3091HUSARIA RACE TEAM Open Kobiet28K 3413:3001:05:58.0001:05:58.00+00:30:0210:595.5
386RACHWALIK Monika 4455RAWLPLUG100Koelner Kobiety2K 3513:1501:05:58.3001:05:58.30+00:30:0210:595.5
387PATURAJ Szymon 3513SCHUMACHER SZYBKO I WŚCIEKLEOpen Mężczyzn243M 35214:1501:05:59.2001:05:59.20+00:30:0310:595.5
388STRZELCZYK Agnieszka 4466RAWLPLUG100Koelner Kobiety3K 3613:1501:05:59.9501:05:59.95+00:30:0410:595.5
389PIESZAK Marcin 3576Open Mężczyzn244M 35314:1501:06:00.3001:06:00.30+00:30:0411:005.5
390PRUKOP Wojciech 4448RAWLPLUG100Open Masters Mężczyzn48M 35413:1501:06:00.7501:06:00.75+00:30:0511:005.5
391GRZYBEK Bartosz 3557Open Mężczyzn245M 35514:1501:06:01.4001:06:01.40+00:30:0511:005.5
392STEC Damian 3583Open Mężczyzn246M 35614:1501:06:02.8501:06:02.85+00:30:0711:005.5
393ADAMOWICZ Maciej 3544Open Mężczyzn247M 35714:1501:06:05.4501:06:05.45+00:30:0911:005.4
394SOKALSKA Karolina 888Open Kobiet29K 3709:0001:06:05.6001:06:05.60+00:30:1011:005.4
395LIPPIK Sławomir 739Open Mężczyzn248M 35808:4501:06:06.2501:06:06.25+00:30:1011:015.4
396MICHALSKI Piotr 3397TERMALNE DZIKIOpen Mężczyzn249M 35914:0001:06:08.8501:06:08.85+00:30:1311:015.4
397WALCZAK Klemens 2201HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn250M 36011:3001:06:11.9501:06:11.95+00:30:1611:015.4
398CHMIELORZ Józef 3CARBON OCR RACING TEAMElite Mężczyzn52M 36107:2001:06:12.5501:06:12.55+00:30:1711:025.4
399TWOREK Rafal 474Open Mężczyzn251M 36208:1501:06:15.5501:06:15.55+00:30:2011:025.4
400KONIECZNY Karol 304Open Mężczyzn252M 36308:0001:06:16.4001:06:16.40+00:30:2011:025.4
401JANKE Paweł 1527ŚLĄSK RUNNERSOpen Mężczyzn253M 36410:1501:06:16.9001:06:16.90+00:30:2111:025.4
402KAMIŃSKI Tomasz 2912CRUSAROpen Mężczyzn254M 36513:0001:06:17.3501:06:17.35+00:30:2111:025.4
403PASTUSZAK Paweł 2879Open Masters Mężczyzn49M 36614:4501:06:26.0001:06:26.00+00:30:3011:045.4
404KAŹMIERCZAK Michał 2177FUNKCJONALNIOpen Mężczyzn255M 36711:3001:06:26.3001:06:26.30+00:30:3011:045.4
405SKŁADOWSKI Michał 3122ZAROKBĘDZIELEPIEJOpen Mężczyzn256M 36813:3001:06:28.8501:06:28.85+00:30:3311:045.4
406KITTAY Kamil 3563Open Masters Mężczyzn50M 36914:1501:06:29.1501:06:29.15+00:30:3311:045.4
407ROZMYŚLAK Adrian 325Open Mężczyzn257M 37008:0001:06:33.7501:06:33.75+00:30:3811:055.4
408NOGA Damian 2914CRUSAROpen Mężczyzn258M 37113:0001:06:36.2001:06:36.20+00:30:4011:065.4
409HELIK Mateusz 2362RUNMAGEDDONOWE ŚWIRY Open Mężczyzn259M 37212:0001:06:38.9501:06:38.95+00:30:4311:065.4
410SAWICKI Kacper 1168Open Mężczyzn260M 37309:3001:06:39.5501:06:39.55+00:30:4411:065.4
411FRYDRYCH Maciek 57WATAHAElite Masters Mężczyzn5M 37407:2001:06:40.0501:06:40.05+00:30:4411:065.4
412ŚWIAT Krzysztof 2328DRINK BEEROpen Masters Mężczyzn51M 37512:0001:06:40.3001:06:40.30+00:30:4411:065.4
413SIBILA Dawid 1002XTREMAOpen Mężczyzn261M 37609:1501:06:41.4001:06:41.40+00:30:4511:065.4
414CZPAK Daniel 1065GANGUSYOpen Mężczyzn262M 37709:3001:06:41.5501:06:41.55+00:30:4611:065.4
415OFIARA Kamil 1073GANGUSYOpen Mężczyzn263M 37809:3001:06:42.0001:06:42.00+00:30:4611:075.4
416BOCHENEK Adam 2240Open Masters Mężczyzn52M 37911:3001:06:43.3501:06:43.35+00:30:4711:075.4
417SASIN Siarhei 3987Open Mężczyzn264M 38011:3001:05:29.7001:06:43.70+00:30:4810:545.5
418RATAJCZAK Małgorzata 551OCR TEAM ZIELONA GÓRAOpen Kobiet30K 3808:3001:06:47.6001:06:47.60+00:30:5211:075.4
419KOWALSKI Mariusz 549OCR TEAM ZIELONA GÓRAOpen Mężczyzn265M 38108:3001:06:47.7501:06:47.75+00:30:5211:075.4
420KNAP Damian 859Open Mężczyzn266M 38209:0001:06:47.7501:06:47.75+00:30:5211:075.4
421ALEKSANDROWICZ Piotr 835Open Mężczyzn267M 38309:0001:06:47.7501:06:47.75+00:30:5211:075.4
422ROGALA Tomasz 1763JENOTYOpen Masters Mężczyzn53M 38410:4501:06:50.2501:06:50.25+00:30:5411:085.4
423ANDRZEJÓW Adrian 3409Open Mężczyzn268M 38514:0001:06:51.1001:06:51.10+00:30:5511:085.4
424DAWIDZIAK Arkadiusz 839Open Mężczyzn269M 38609:0001:06:51.2001:06:51.20+00:30:5511:085.4
425MAĆKOWIAK Oskar 3147Open Mężczyzn270M 38713:3001:06:51.4001:06:51.40+00:30:5511:085.4
426GÓRAJEWSKI Piotr 363ELECTROLUX ŚWIDNICAOpen Mężczyzn271M 38808:1501:06:51.5001:06:51.50+00:30:5611:085.4
427ROGALA Arkadiusz 1761JENOTYOpen Mężczyzn272M 38910:4501:06:51.8001:06:51.80+00:30:5611:085.4
428CABAK Dariusz 3695Open Masters Mężczyzn54M 39014:3001:06:52.0001:06:52.00+00:30:5611:085.4
429ROSIN Mateusz 2006Open Mężczyzn273M 39111:0001:06:52.2001:06:52.20+00:30:5611:085.4
430ADAMUS Mateusz 3256Open Mężczyzn274M 39213:4501:06:53.0501:06:53.05+00:30:5711:085.4
431PIŁAT Michał 145Elite Masters Mężczyzn6M 39307:3001:06:54.1001:06:54.10+00:30:5811:095.4
432ROGALA Jakub 1762JENOTYOpen Mężczyzn275M 39410:4501:06:55.4001:06:55.40+00:30:5911:095.4
433GAIDA Radosław 3266Open Mężczyzn276M 39513:4501:06:57.0001:06:57.00+00:31:0111:095.4
434ZYNGER Patryk 108I NEVER TURN BACKElite Mężczyzn53M 39607:3001:06:57.3001:06:57.30+00:31:0111:095.4
435PAWLAK Aleksander 2880Open Mężczyzn277M 39712:4501:06:57.7501:06:57.75+00:31:0211:095.4
436GÓRALCZYK Kacper 1834Open Mężczyzn278M 39810:4501:06:58.3001:06:58.30+00:31:0211:095.4
437JESIONEK Adam 364ELECTROLUX ŚWIDNICAOpen Mężczyzn279M 39908:1501:06:59.1501:06:59.15+00:31:0311:095.4
438KRZYŻAŃSKA Justyna 451Open Kobiet31K 3908:1501:07:00.2001:07:00.20+00:31:0411:105.4
439PAWLIKOWSKI-BULCYK Michał 3398TERMALNE DZIKIOpen Mężczyzn280M 40014:0001:07:06.0001:07:06.00+00:31:1011:115.4
440KOZIAR Adrian 218DO PORZYGU OCR TEAMOpen Mężczyzn281M 40108:0001:07:06.7001:07:06.70+00:31:1111:115.4
441BORAK Mirek 284Open Mężczyzn282M 40208:0001:07:07.0501:07:07.05+00:31:1111:115.4
442CZECH Damian 4412RAWLPLUG100Koelner Mężczyźni8M 40313:1501:07:07.8001:07:07.80+00:31:1211:115.4
443ORCZYKOWSKA Izabela 3779POWER TRAININGOpen Kobiet32K 4014:4501:07:08.8001:07:08.80+00:31:1311:115.4
444MIŚ Jarosław 369ELECTROLUX ŚWIDNICAOpen Masters Mężczyzn55M 40408:1501:07:09.1501:07:09.15+00:31:1311:115.4
445KLEIN Jakub 2856Open Mężczyzn283M 40512:4501:07:10.0001:07:10.00+00:31:1411:115.4
446WATAŁA Marcin 3823Open Masters Mężczyzn56M 40614:4501:07:10.0501:07:10.05+00:31:1411:115.4
447CICHOŃ Maciej 3335GSL COMPANYOpen Mężczyzn284M 40714:1501:07:11.1001:07:11.10+00:31:1511:115.4
448BEDKA Mirosław 4025GSL COMPANYOpen Mężczyzn285M 40814:1501:07:11.9001:07:11.90+00:31:1611:115.4
449OZDOWY Piotr 1720Open Mężczyzn286M 40910:3001:07:13.6501:07:13.65+00:31:1811:125.4
450GOS Grzegorz 1700Open Masters Mężczyzn57M 41010:3001:07:14.0501:07:14.05+00:31:1811:125.4
451KRĘCICHWOST Klaudia 3565Open Kobiet33K 4114:1501:07:14.3501:07:14.35+00:31:1811:125.4
452GANCZORZ Dawid 3521STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIKOpen Mężczyzn287M 41114:1501:07:14.7001:07:14.70+00:31:1911:125.4
453SZKONTER Sławek 1460Open Mężczyzn288M 41210:0001:07:14.7501:07:14.75+00:31:1911:125.4
454SZCZYGIELSKI Norbert 2455Open Mężczyzn289M 41312:0001:07:22.1001:07:22.10+00:31:2611:135.3
455MROCZKA Maciej 2214LESISKOOpen Mężczyzn290M 41411:3001:07:23.1501:07:23.15+00:31:2711:135.3
456SZCZEPANOWSKA Oliwia 3967Open Kobiet34K 4210:4501:07:24.9501:07:24.95+00:31:2911:145.3
457LEOŃCZYK Krzysztof 2346OTADOULAOpen Mężczyzn291M 41512:0001:07:29.5001:07:29.50+00:31:3411:145.3
458WRÓBLEWSKI Jakub 2347OTADOULAOpen Mężczyzn292M 41612:0001:07:29.7501:07:29.75+00:31:3411:145.3
459JERUZAL Mateusz 2344OTADOULAOpen Mężczyzn293M 41712:0001:07:30.8001:07:30.80+00:31:3511:155.3
460KACZMARCZYK Paweł 2345OTADOULAOpen Mężczyzn294M 41812:0001:07:31.3001:07:31.30+00:31:3511:155.3
461SZYMKOWIAK Arek 237HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn295M 41908:0001:07:31.9001:07:31.90+00:31:3611:155.3
462MACIBOCH Paulina 2314ARTEFAKTOpen Kobiet35K 4312:0001:07:32.7001:07:32.70+00:31:3711:155.3
463GRADOŃ Marcin 1973Open Mężczyzn296M 42010:1501:07:33.0001:07:33.00+00:31:3711:155.3
464FRANKIEWICZ Ryszard 1575Open Mężczyzn297M 42110:1501:07:33.5501:07:33.55+00:31:3811:155.3
465SKRYPCHENKO Oleksandr 3442Open Mężczyzn298M 42214:0001:07:33.7501:07:33.75+00:31:3811:155.3
466WOJRACH Marcin 522HUTA SYLWETKI CREWOpen Mężczyzn299M 42308:3001:07:34.1001:07:34.10+00:31:3811:155.3
467MATUSZCZYK Łukasz 2871Open Mężczyzn300M 42412:4501:07:35.1501:07:35.15+00:31:3911:155.3
468TIKHOMIROV Roman 3359HEGELMANN GROUPOpen Mężczyzn301M 42514:0001:07:37.1501:07:37.15+00:31:4111:165.3
469OSTAPCHUK Andrii 3352HEGELMANN GROUPOpen Mężczyzn302M 42614:0001:07:37.2001:07:37.20+00:31:4111:165.3
470PIEROG Michał 1596Open Mężczyzn303M 42710:1501:07:29.7001:07:38.70+00:31:4311:145.3
471ŚNIEGOWSKI Sebastian 4463RAWLPLUG100Koelner Mężczyźni9M 42813:1501:07:39.7501:07:39.75+00:31:4411:165.3
472NOWAKOWSKI Jakub 123OCR TEAM ZIELONA GÓRAOpen Mężczyzn304M 42907:3001:07:39.8001:07:39.80+00:31:4411:165.3
473WYSOCKI Aleksander 1035Open Mężczyzn305M 43009:1501:07:40.9501:07:40.95+00:31:4511:165.3
474BOJAKOWSKI Krzysztof 3389SEX AFERAOpen Mężczyzn306M 43114:0001:07:42.2001:07:42.20+00:31:4611:175.3
475PIĄTEK Marek 265RUNMAGEDDONOWE ŚWIRY Open Mężczyzn307M 43208:0001:07:42.3501:07:42.35+00:31:4611:175.3
476ŻÓŁKIEWSKA-TĘCZA Wanda 3390SEX AFERAOpen Masters Kobiet4K 4414:0001:07:43.8501:07:43.85+00:31:4811:175.3
477KWIATEK Nikola 2424Open Kobiet36K 4512:0001:07:49.6001:07:49.60+00:31:5411:185.3
478KUKLIS Kuba 2419Open Mężczyzn308M 43312:0001:07:49.6501:07:49.65+00:31:5411:185.3
479SZAWŁOWSKI Adam 2453Open Mężczyzn309M 43412:0001:07:49.8001:07:49.80+00:31:5411:185.3
480WIDŁAK Matteo 2465Open Mężczyzn310M 43512:0001:07:49.8001:07:49.80+00:31:5411:185.3
481KUKLIS Paula 2420Open Kobiet37K 4612:0001:07:49.9501:07:49.95+00:31:5411:185.3
482BOKSA Konrad 3847Open Mężczyzn311M 43615:0001:07:54.7501:07:54.75+00:31:5911:195.3
483MISIEC Tadeusz 2876Open Mężczyzn312M 43712:4501:07:55.6001:07:55.60+00:32:0011:195.3
484KOSIERADZKA Małgorzata 3059ETERNIAOpen Kobiet38K 4713:3001:07:55.8501:07:55.85+00:32:0011:195.3
485SZYMANSKI Jacek 3068ETERNIAOpen Mężczyzn313M 43813:3001:07:56.0501:07:56.05+00:32:0011:195.3
486SKÓRA Wojciech 3065ETERNIAOpen Mężczyzn314M 43913:3001:07:56.0501:07:56.05+00:32:0011:195.3
487STASIEWICZ Grzegorz 2887Open Mężczyzn315M 44012:4501:07:56.5501:07:56.55+00:32:0111:195.3
488MISIEC Andrzej 2875Open Mężczyzn316M 44112:4501:07:57.0501:07:57.05+00:32:0111:195.3
489GARBACIAK Arkadiusz 3134Open Mężczyzn317M 44213:3001:08:00.1001:08:00.10+00:32:0411:205.3
490GAWRONIUK Paulina 159EX TEAMElite Kobiet3K 4807:4501:08:01.3501:08:01.35+00:32:0511:205.3
491MACIEJCZYK Witold 3010Open Mężczyzn318M 44313:0001:08:01.5001:08:01.50+00:32:0611:205.3
492CHMIELEWSKI Paweł 3087GRABIK CITYOpen Mężczyzn319M 44413:3001:08:01.5501:08:01.55+00:32:0611:205.3
493NOWOTARSKI Jakub 3156Open Mężczyzn320M 44513:3001:08:02.4001:08:02.40+00:32:0611:205.3
494ZOŁA Aleksandra 3037Open Kobiet39K 4913:0001:08:03.7001:08:03.70+00:32:0811:205.3
495RADWAN Bartłomiej 3020Open Masters Mężczyzn58M 44613:0001:08:03.7001:08:03.70+00:32:0811:205.3
496MATUSIEWICZ Fabian 3151Open Mężczyzn321M 44713:3001:08:04.0501:08:04.05+00:32:0811:205.3
497SERWUSZOK Ewelina 1202CF PASJAOpen Kobiet40K 5009:4501:08:06.8001:08:06.80+00:32:1111:215.3
498SERWUSZOK Damian 1201CF PASJAOpen Mężczyzn322M 44809:4501:08:07.5501:08:07.55+00:32:1211:215.3
499MYRLAK Maciej 3015Open Masters Mężczyzn59M 44913:0001:08:11.1501:08:11.15+00:32:1511:215.3
500KWIATKOWSKI Mateusz 2975PODARTE GACIEOpen Mężczyzn323M 45013:0001:08:18.4001:08:18.40+00:32:2211:235.3
501JAKACKA Anna 3273Open Masters Kobiet5K 5113:4501:08:19.3001:08:19.30+00:32:2311:235.3
502WROBEL Michal 3361HEGELMANN GROUPOpen Mężczyzn324M 45114:0001:08:19.4001:08:19.40+00:32:2311:235.3
503LEŃCZUK Łukasz 341AGRESYWNE MORSY :DOpen Mężczyzn325M 45208:1501:08:20.2001:08:20.20+00:32:2411:235.3
504BARSZCZ Damian 3257Open Mężczyzn326M 45313:4501:08:20.2001:08:20.20+00:32:2411:235.3
505CZECH Patryk 4034DS TEAMOpen Mężczyzn327M 45414:4501:08:20.2501:08:20.25+00:32:2411:235.3
506KRĘCICHWOST Marcel 1448Open Mężczyzn328M 45510:0001:08:22.1001:08:22.10+00:32:2611:235.3
507TARGOWSKI Michał 2458Open Mężczyzn329M 45612:0001:08:24.2501:08:24.25+00:32:2811:245.3
508SAWCZAK Grzegorz 885Open Mężczyzn330M 45709:0001:08:25.0001:08:25.00+00:32:2911:245.3
509TRELA Marcin 3590Open Masters Mężczyzn60M 45814:1501:08:25.1501:08:25.15+00:32:2911:245.3
510MALANOWSKI Karol 2955PCC ROKITAOpen Mężczyzn331M 45913:0001:08:28.6501:08:28.65+00:32:3311:245.3
511GRALIŃSKI Marcin 1441Open Mężczyzn332M 46010:0001:08:30.0001:08:30.00+00:32:3411:255.3
512BARYSZ Aleksander 1687Open Mężczyzn333M 46110:3001:08:34.5001:08:34.50+00:32:3911:255.3
513KWARTOWICZ Paweł 367ELECTROLUX ŚWIDNICAOpen Mężczyzn334M 46208:1501:08:36.7001:08:36.70+00:32:4111:265.2
514BEHR Denis 1688Open Mężczyzn335M 46310:3001:08:40.2501:08:40.25+00:32:4411:265.2
515WRONOWSKI Krzysztof 2024Open Masters Mężczyzn61M 46411:0001:08:40.4001:08:40.40+00:32:4411:265.2
516GNIŁA Damian 2998Open Mężczyzn336M 46512:3001:08:41.5501:08:41.55+00:32:4611:265.2
517WIĘCKOWSKI Jakub 221DRUŻYNA JEDNOROŻCAOpen Mężczyzn337M 46608:0001:08:42.4001:08:42.40+00:32:4611:275.2
518OTTON Dariusz 506GIGANCI ZE STALIOpen Mężczyzn338M 46708:3001:08:44.2001:08:44.20+00:32:4811:275.2
519WIŚNIEWSKA Karolina 3624FITSTYLE RUN TEAMOpen Kobiet41K 5214:3001:08:44.7001:08:44.70+00:32:4911:275.2
520KAŁUŻNA Martyna 2951PCC ROKITAOpen Kobiet42K 5313:0001:08:45.2001:08:45.20+00:32:4911:275.2
521WITEK Norbert 4024FITSTYLE RUN TEAMOpen Mężczyzn339M 46814:3001:08:45.2501:08:45.25+00:32:4911:275.2
522PETELA Krystian 1996Open Mężczyzn340M 46911:0001:08:45.6501:08:45.65+00:32:5011:275.2
523SOWICZ Dawid 3528SZYBKO I WŚCIEKLE SCHUMACHEROpen Mężczyzn341M 47014:1501:08:47.3501:08:47.35+00:32:5111:275.2
524WOLNY Krzysztof 2217LESISKOOpen Mężczyzn342M 47111:3001:08:47.7001:08:47.70+00:32:5211:275.2
525KOZLOWSKI Dawid 964MAZE IN THE MAZEOpen Mężczyzn343M 47209:1501:08:50.1501:08:50.15+00:32:5411:285.2
526OLBRYK Marcin 2141Open Mężczyzn344M 47311:1501:08:53.4001:08:53.40+00:32:5711:285.2
527WŁODARCZYK Radosław 2971PCC ROKITAOpen Mężczyzn345M 47413:0001:08:54.0001:08:54.00+00:32:5811:295.2
528BRODZIAK Andrzej 2987Open Masters Mężczyzn62M 47513:0001:08:55.8001:08:55.80+00:33:0011:295.2
529SURLEJ Przemek 547NIENAŻARTE MISIEOpen Mężczyzn346M 47608:3001:08:56.0501:08:56.05+00:33:0011:295.2
530KŁYS Sebastian 1585Open Mężczyzn347M 47710:1501:09:00.1501:09:00.15+00:33:0411:305.2
531ŁUKOSZ Michał 138Elite Masters Mężczyzn7M 47807:3001:09:01.3001:09:01.30+00:33:0511:305.2
532CHADUŁA Adrian 543NIENAŻARTE MISIEOpen Mężczyzn348M 47908:3001:09:01.5501:09:01.55+00:33:0611:305.2
533JARZĄBEK Kacper 1812ZWŁASZCZA TEAMOpen Mężczyzn349M 48010:4501:09:02.7001:09:02.70+00:33:0711:305.2
534GAGON Denis 9DENISTEAMElite Mężczyzn54M 48107:2001:09:03.3001:09:03.30+00:33:0711:305.2
535KOT Michał 1815ZWŁASZCZA TEAMOpen Mężczyzn350M 48210:4501:09:04.4501:09:04.45+00:33:0811:305.2
536SZUMLAŃSKI Marcin 23GORĄCY POTOK TEAMOpen Mężczyzn351M 48307:2001:09:04.7001:09:04.70+00:33:0911:305.2
537NOWAK Karol 3471DEKA SOLO TEAMOpen Mężczyzn352M 48414:1501:09:06.7501:09:06.75+00:33:1111:315.2
538PIKULSKI Grzegorz 1997Open Mężczyzn353M 48511:0001:09:07.0501:09:07.05+00:33:1111:315.2
539BEBEL Maciej 731Open Mężczyzn354M 48608:4501:09:10.4001:09:10.40+00:33:1411:315.2
540WINCZUR Marcin 3530SZYBKO I WŚCIEKLE SCHUMACHEROpen Mężczyzn355M 48714:1501:09:10.8001:09:10.80+00:33:1511:315.2
541CHRUŚCICKI Krzysztof 837Open Masters Mężczyzn63M 48809:0001:09:16.3001:09:16.30+00:33:2011:325.2
542KALETA Paweł 2236WATAHAOpen Mężczyzn356M 48911:3001:09:16.3501:09:16.35+00:33:2011:325.2
543CABAK Dawid 3696Open Mężczyzn357M 49014:3001:09:16.4501:09:16.45+00:33:2011:325.2
544TOKAREK Robert 1112ROOKIESOpen Masters Mężczyzn64M 49109:3001:09:22.7001:09:22.70+00:33:2711:335.2
545BIK Piotr 282Open Mężczyzn358M 49208:0001:09:23.6001:09:23.60+00:33:2811:335.2
546BAŃKOWSKI Bogdan 3837EKIPIXOpen Mężczyzn359M 49315:0001:09:26.5001:09:26.50+00:33:3111:345.2
547TUREK Bartek 2461Open Mężczyzn360M 49412:0001:09:26.6501:09:26.65+00:33:3111:345.2
548ŻMUDŹ Adam 1936NAIWNI.PLOpen Mężczyzn361M 49511:0001:09:27.0001:09:27.00+00:33:3111:345.2
549SARWA Ryszard 2010Open Masters Mężczyzn65M 49611:0001:09:28.9501:09:28.95+00:33:3311:345.2
550SARWA Marcelina 2009Open Kobiet43K 5411:0001:09:29.1501:09:29.15+00:33:3311:345.2
551WRZESZCZ Mateusz 1034Open Mężczyzn362M 49709:1501:09:31.0501:09:31.05+00:33:3511:355.2
552ADAMSKI Dawid 1819Open Mężczyzn363M 49810:4501:09:31.6501:09:31.65+00:33:3611:355.2
553STACHOWIAK Mateusz 994XEOS TEAMOpen Mężczyzn364M 49909:1501:09:31.9501:09:31.95+00:33:3611:355.2
554TOMASZEWSKI Patryk 1879Open Mężczyzn365M 50010:4501:09:33.0001:09:33.00+00:33:3711:355.2
555SIELSKA Dagmara 1869Open Kobiet44K 5510:4501:09:33.6501:09:33.65+00:33:3811:355.2
556WDOWIAK Zbigniew 1178Open Mężczyzn366M 50109:3001:09:34.2001:09:34.20+00:33:3811:355.2
557SIELSKI Jarosław 1870Open Masters Mężczyzn66M 50210:4501:09:34.5001:09:34.50+00:33:3911:355.2
558KRASOŃ Jakub 18EX TEAMElite Mężczyzn55M 50307:2001:09:35.5501:09:35.55+00:33:4011:355.2
559KOSSOWSKA Kamila 1304Open Kobiet45K 5609:4501:09:36.1001:09:36.10+00:33:4011:365.2
560KOZIATEK Szymon 989XEOS TEAMOpen Mężczyzn367M 50409:1501:09:39.9001:09:39.90+00:33:4411:365.2
561RATAJCZAK Grzegorz 1864Open Masters Mężczyzn67M 50510:4501:09:42.0001:09:42.00+00:33:4611:375.2
562RATAJCZAK Rafał 1865Open Masters Mężczyzn68M 50610:4501:09:42.6001:09:42.60+00:33:4711:375.2
563MICHALAK Przemysław 3467BIZNES PARTNER NEST BANKOpen Mężczyzn368M 50714:1501:09:43.4501:09:43.45+00:33:4711:375.2
564KRZYWIECKI Piotr 1586Open Mężczyzn369M 50810:1501:09:44.2501:09:44.25+00:33:4811:375.2
565SZYMAŃSKI Gracjan 3088GRABIK CITYOpen Mężczyzn370M 50913:3001:09:44.7501:09:44.75+00:33:4911:375.2
566TROJANOWSKA Izabela 3769KICKOFSISTERSOpen Kobiet46K 5714:4501:09:47.3501:09:47.35+00:33:5111:375.2
567KRUSZYŃSKA Angelika 3768KICKOFSISTERSOpen Kobiet47K 5814:4501:09:47.4501:09:47.45+00:33:5111:375.2
568OJŻANOWSKI Łukasz 2588Open Mężczyzn371M 51014:1501:09:48.0501:09:48.05+00:33:5211:385.2
569AUGUSTYNIAK Robert 2982Open Mężczyzn372M 51113:0001:09:48.5501:09:48.55+00:33:5311:385.2
570OSADA Magdalena 3990Open Kobiet48K 5913:3001:09:49.2001:09:49.20+00:33:5311:385.2
571STRAMOWSKA Patrycja 2103TEAM TRXOpen Kobiet49K 6013:3001:09:49.4001:09:49.40+00:33:5311:385.2
572BLAŹNIAK Waldemar 3461ANTEK TEAMOpen Mężczyzn373M 51214:1501:09:50.2501:09:50.25+00:33:5411:385.2
573MIELCZAREK Michał 1857Open Mężczyzn374M 51310:4501:09:50.8001:09:50.80+00:33:5511:385.2
574FORMAS Łukasz 1268SKT TIGEROpen Masters Mężczyzn69M 51409:4501:09:50.9501:09:50.95+00:33:5511:385.2
575JURCZYK Damian 3462ANTEK TEAMOpen Mężczyzn375M 51514:1501:09:52.7001:09:52.70+00:33:5711:385.2
576MACHACZEK Ireneusz 1955TRIBUTESOpen Masters Mężczyzn70M 51611:0001:09:55.3001:09:55.30+00:33:5911:395.1
577MACHACZEK Nicola 1956TRIBUTESOpen Kobiet50K 6111:0001:09:55.5001:09:55.50+00:34:0011:395.1
578MEZYK Marcin 1364DRUZYNA TRZMIELAOpen Mężczyzn376M 51710:3001:09:57.2501:09:57.25+00:34:0111:395.1
579DYKO Bartosz 362ELECTROLUX ŚWIDNICAOpen Mężczyzn377M 51808:1501:09:57.5001:09:57.50+00:34:0211:395.1
580BENGSCH Łukasz 1145Open Mężczyzn378M 51909:3001:10:02.3501:10:02.35+00:34:0611:405.1
581ZAWISTOWSKA Izabela 3846WWW.IKONKA.COM.PLOpen Kobiet51K 6215:0001:10:02.7001:10:02.70+00:34:0711:405.1
582WOJEWODA Tomasz 3177Open Masters Mężczyzn71M 52013:3001:10:03.5501:10:03.55+00:34:0811:405.1
583MALCZEWSKI Tomasz 741Open Mężczyzn379M 52108:4501:10:04.8501:10:04.85+00:34:0911:405.1
584ZIEMIŃSKI Daniel 3179Open Mężczyzn380M 52213:3001:10:05.2001:10:05.20+00:34:0911:405.1
585ROJKIEWICZ Krzysztof 3162Open Mężczyzn381M 52313:3001:10:05.5501:10:05.55+00:34:1011:405.1
586HOFFMAN Daniel 3558Open Mężczyzn382M 52414:1501:10:06.3501:10:06.35+00:34:1011:415.1
587PRZEWŁOCKI Bartosz 753Open Mężczyzn383M 52508:4501:10:06.9501:10:06.95+00:34:1111:415.1
588SOKOLNICKI Roman 3581Open Masters Mężczyzn72M 52614:1501:10:08.0501:10:08.05+00:34:1211:415.1
589SUCHODOLSKI Adam 3105OOL_2019Open Mężczyzn384M 52713:3001:10:08.7501:10:08.75+00:34:1311:415.1
590GRZEBIELA Alina 3104OOL_2019Open Masters Kobiet6K 6313:3001:10:08.8001:10:08.80+00:34:1311:415.1
591KOŚĆ Wojciech 379FIZJOŚWIRY AUUOpen Mężczyzn385M 52808:1501:10:09.0501:10:09.05+00:34:1311:415.1
592SMAK Daniel 107I NEVER TURN BACKOpen Mężczyzn386M 52907:3001:10:09.6001:10:09.60+00:34:1411:415.1
593CIEŚIELSKA Natalia 2243Open Kobiet52K 6411:3001:10:12.1001:10:12.10+00:34:1611:425.1
594DOBRZYŃSKI Damian 2842Open Mężczyzn387M 53012:4501:10:12.9001:10:12.90+00:34:1711:425.1
595ZYGMUNT Rafał 2927MITMAROpen Masters Mężczyzn73M 53113:0001:10:14.1501:10:14.15+00:34:1811:425.1
596LASEK Pawel 2133Open Mężczyzn388M 53211:1501:10:15.7501:10:15.75+00:34:2011:425.1
597PROSZOWSKA Malwina 2593Open Kobiet53K 6512:1501:10:16.0001:10:16.00+00:34:2011:425.1
598SIEJKA Konrad 2598Open Mężczyzn389M 53312:1501:10:16.0001:10:16.00+00:34:2011:425.1
599ZARZECKI Andrzej 3036Open Mężczyzn390M 53413:0001:10:16.0001:10:16.00+00:34:2011:425.1
600GRODECKI Sławomir 2924MITMAROpen Mężczyzn391M 53513:0001:10:16.3001:10:16.30+00:34:2011:425.1
601WORSKI Krzysztof 2164Open Mężczyzn392M 53611:1501:10:16.7501:10:16.75+00:34:2111:425.1
602WILK Katarzyna 1270SKT TIGEROpen Masters Kobiet7K 6609:4501:10:17.0001:10:17.00+00:34:2111:425.1
603FOKS Grzegorz 2923MITMAROpen Mężczyzn393M 53713:0001:10:17.2501:10:17.25+00:34:2111:425.1
604KOZŁOWSKI Mateusz 2925MITMAROpen Mężczyzn394M 53813:0001:10:17.8501:10:17.85+00:34:2211:425.1
605SIUDMAK Karina 940BIEGNĘ TYLKO PO PIWOOpen Kobiet54K 6709:1501:10:19.5001:10:19.50+00:34:2411:435.1
606DZIKOWICZ Sebastian 1831Open Mężczyzn395M 53910:4501:10:20.2001:10:20.20+00:34:2411:435.1
607JANKOWSKI Krzysztof 1702Open Mężczyzn396M 54010:3001:10:20.2001:10:20.20+00:34:2411:435.1
608BALICKI Krzysztof 1685Open Mężczyzn397M 54110:3001:10:20.8501:10:20.85+00:34:2511:435.1
609BRZUCHOWSKI Krzysztof 2917DON WASYL TEAMOpen Mężczyzn398M 54213:0001:10:21.5501:10:21.55+00:34:2611:435.1
610WOLNIACZYK Andrzej 2918DON WASYL TEAMOpen Mężczyzn399M 54313:0001:10:21.5501:10:21.55+00:34:2611:435.1
611BURAKOWSKA Małgorzata 2238XXLOpen Masters Kobiet8K 6811:3001:10:23.2501:10:23.25+00:34:2711:435.1
612KUCIŃSKI Krzysztof 2926MITMAROpen Mężczyzn400M 54413:0001:10:23.4001:10:23.40+00:34:2711:435.1
613ADAMIAK Kuba 1818Open Mężczyzn401M 54510:4501:10:23.6501:10:23.65+00:34:2811:435.1
614SZYMICZEK Marian 2225POWER TRAININGOpen Mężczyzn402M 54611:3001:10:23.9501:10:23.95+00:34:2811:435.1
615ŚWIĄTEK Maciej 2190GAMA MOBLEROpen Mężczyzn403M 54711:3001:10:24.5501:10:24.55+00:34:2911:445.1
616WRÓBLEWSKI Łukasz 805K.ZIELIŃSKI TEAMOpen Mężczyzn404M 54809:0001:10:24.8001:10:24.80+00:34:2911:445.1
617WOLNIACZYK Michał 2919DON WASYL TEAMOpen Mężczyzn405M 54913:0001:10:25.3501:10:25.35+00:34:2911:445.1
618KAWECKI Przemysław 802K.ZIELIŃSKI TEAMOpen Mężczyzn406M 55009:0001:10:25.7501:10:25.75+00:34:3011:445.1
619DUDA Paweł 3228STUDIO TRENINGU PERSONALNEGO DOBRY(Ń) TRENINGOpen Mężczyzn407M 55114:4501:10:28.4001:10:28.40+00:34:3211:445.1
620RZYMANEK Piotr 1423WIECZNE MŁODZIENIASZKIOpen Mężczyzn408M 55210:0001:10:30.5501:10:30.55+00:34:3511:455.1
621OLECH Grzegorz 249LEMON TEAMOpen Mężczyzn409M 55308:0001:10:34.7001:10:34.70+00:34:3911:455.1
622HOŁTYN Jarosław 1836Open Mężczyzn410M 55410:4501:10:35.7501:10:35.75+00:34:4011:455.1
623PYSZYŃSKI Maciej 561SOFTSERVEOpen Mężczyzn411M 55508:4501:10:36.0001:10:36.00+00:34:4011:465.1
624HOŁTYN Paulina 1837Open Kobiet55K 6910:4501:10:36.1001:10:36.10+00:34:4011:465.1
625GÓRALSKA Agnieszka 1798WIOSENNE PISKLAKIOpen Kobiet56K 7010:4501:10:39.2501:10:39.25+00:34:4311:465.1
626ABRANTOWICZ Daniel 1796WIOSENNE PISKLAKIOpen Mężczyzn412M 55610:4501:10:40.7001:10:40.70+00:34:4511:465.1
627BRANCHUK Vlad 3340HEGELMANN GROUPOpen Mężczyzn413M 55714:0001:10:41.1501:10:41.15+00:34:4511:465.1
628SYDORENKO Serhii 3942HEGELMANN GROUPOpen Mężczyzn414M 55814:0001:10:41.2501:10:41.25+00:34:4511:465.1
629PAWŁOWSKA Aleksandra 1801WIOSENNE PISKLAKIOpen Kobiet57K 7110:4501:10:41.6501:10:41.65+00:34:4611:465.1
630ABRANTOWICZ Marcin 1797WIOSENNE PISKLAKIOpen Mężczyzn415M 55910:4501:10:41.7501:10:41.75+00:34:4611:465.1
631MARSZOŁEK Dariusz 1800WIOSENNE PISKLAKIOpen Mężczyzn416M 56010:4501:10:41.9001:10:41.90+00:34:4611:465.1
632JARASZEK Krzysztof 398PÓŁ NA PÓŁOpen Mężczyzn417M 56110:3001:10:42.2501:10:42.25+00:34:4611:475.1
633GORALSKI Marcin 1799WIOSENNE PISKLAKIOpen Masters Mężczyzn74M 56210:4501:10:43.2501:10:43.25+00:34:4711:475.1
634CIURA Piotr 4411RAWLPLUG100Open Masters Mężczyzn75M 56313:1501:10:43.9001:10:43.90+00:34:4811:475.1
635KURA Janusz 3568Open Masters Mężczyzn76M 56414:1501:10:45.3001:10:45.30+00:34:4911:475.1
636CHRYPLEWICZ Piotr 3549Open Masters Mężczyzn77M 56514:1501:10:45.6001:10:45.60+00:34:5011:475.1
637TURKO Marcin 893Open Mężczyzn418M 56609:0001:10:46.9501:10:46.95+00:34:5111:475.1
638BORKOWSKI Michał 982XEOS TEAMOpen Mężczyzn419M 56709:1501:10:47.2001:10:47.20+00:34:5111:475.1
639SZEBESCZYK Mateusz 3585Open Mężczyzn420M 56814:1501:10:47.7501:10:47.75+00:34:5211:475.1
640FYDA Anna 512HAMMER. MOŻESZ WIĘCEJ.Open Kobiet58K 7208:3001:10:50.0001:10:50.00+00:34:5411:485.1
641BOGUSZ Michał 3964HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn421M 56909:4501:10:51.7001:10:51.70+00:34:5611:485.1
642KOPYDŁOWSKI Szymon 668HARDCOROWE WYCHYLYLYBYMYOpen Mężczyzn422M 57008:4501:10:52.6001:10:52.60+00:34:5711:485.1
643DENDRA Marcin 2052CF KUŹNIA DAMIANAOpen Masters Mężczyzn78M 57111:1501:10:52.7001:10:52.70+00:34:5711:485.1
644DENDRA Beata 2051CF KUŹNIA DAMIANAOpen Masters Kobiet9K 7311:1501:10:52.7001:10:52.70+00:34:5711:485.1
645SWARBULA Robert 1172Open Masters Mężczyzn79M 57209:3001:10:52.9001:10:52.90+00:34:5711:485.1
646MULARZ Patryk 234HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn423M 57308:0001:10:53.3501:10:53.35+00:34:5711:485.1
647KONICKI Grzegorz 3643MUSZE LECIEĆOpen Mężczyzn424M 57412:4501:10:54.8501:10:54.85+00:34:5911:495.1
648GABOR Michał 2810MUSZE LECIEĆOpen Mężczyzn425M 57512:4501:10:54.9001:10:54.90+00:34:5911:495.1
649ZABIEGŁY Tomasz 896Open Mężczyzn426M 57609:0001:10:56.0001:10:56.00+00:35:0011:495.1
650RYNIEC Dariusz 2288Open Masters Mężczyzn80M 57711:3001:11:01.9001:11:01.90+00:35:0611:505.1
651KORNACKA Agnieszka 2267Open Masters Kobiet10K 7411:3001:11:02.5001:11:02.50+00:35:0711:505.1
652ZIMNA Izabela 1604Open Kobiet59K 7510:1501:11:02.6501:11:02.65+00:35:0711:505.1
653KANAK Elzbieta 1958WATAHAOpen Kobiet60K 7611:0001:11:06.0001:11:06.00+00:35:1011:515.1
654NADOLSKI Marcin 2437Open Mężczyzn427M 57812:0001:11:06.0001:11:06.00+00:35:1011:515.1
655ASAULA Margaryta 3124Open Kobiet61K 7713:3001:11:09.1001:11:09.10+00:35:1311:515.1
656WRÓBEL Krzysztof 2022Open Masters Mężczyzn81M 57911:0001:11:10.8501:11:10.85+00:35:1511:515.1
657ŁOZIŃSKI Tomasz 3802Open Mężczyzn428M 58014:4501:11:14.2501:11:14.25+00:35:1811:525.1
658FIK Bartosz 847Open Mężczyzn429M 58109:0001:11:14.9501:11:14.95+00:35:1911:525.1
659KUŹMA Maciej 864Open Mężczyzn430M 58209:0001:11:15.4001:11:15.40+00:35:1911:525.1
660BRYK Agnieszka 422Open Kobiet62K 7808:1501:11:16.9501:11:16.95+00:35:2111:525.1
661LESIECKI Tomasz 413SZALONE ŚLIMAKIOpen Masters Mężczyzn82M 58308:1501:11:17.2501:11:17.25+00:35:2111:525.1
662WOŹNICKA Kasia 2469Open Kobiet63K 7912:0001:11:17.4001:11:17.40+00:35:2111:525.1
663NYCZKA Krzysztof 747Open Mężczyzn431M 58408:4501:11:18.1501:11:18.15+00:35:2211:535
664MAGOTT Michał 2428Open Mężczyzn432M 58512:0001:11:18.1501:11:18.15+00:35:2211:535
665PUSHKAROU Dzmitry 3019Open Mężczyzn433M 58613:0001:11:18.7001:11:18.70+00:35:2311:535
666BADAWIKA Laura 2380Open Kobiet64K 8012:0001:11:19.5501:11:19.55+00:35:2411:535
667BANAŚ Piotr 3785Open Mężczyzn434M 58714:4501:11:25.1501:11:25.15+00:35:2911:545
668BUSZCZAK Tomasz 3788Open Mężczyzn435M 58814:4501:11:25.7501:11:25.75+00:35:3011:545
669ZOWADA Czesław 898Open Mężczyzn436M 58909:0001:11:25.8501:11:25.85+00:35:3011:545
670PUSTUŁKA Adam 877Open Masters Mężczyzn83M 59009:0001:11:25.8501:11:25.85+00:35:3011:545
671MACIEJEWSKA Ania 3862Open Kobiet65K 8115:0001:11:27.6001:11:27.60+00:35:3211:545
672MACHAJ Filip 3144Open Mężczyzn437M 59113:3001:11:28.0501:11:28.05+00:35:3211:545
673GRZEGOROWSKI Christian 3854Open Mężczyzn438M 59215:0001:11:28.9001:11:28.90+00:35:3311:545
674MACHAJ Tristan 3145Open Mężczyzn439M 59313:3001:11:29.8501:11:29.85+00:35:3411:545
675JANUS Adam 2400Open Mężczyzn440M 59412:0001:11:30.9501:11:30.95+00:35:3511:555
676HERNIK Artur 3000Open Mężczyzn441M 59513:0001:11:31.0001:11:31.00+00:35:3511:555
677MACHAJ Dominik 3143Open Masters Mężczyzn84M 59613:3001:11:31.3001:11:31.30+00:35:3511:555
678JAGIENIAK Karol 3856Open Mężczyzn442M 59715:0001:11:32.2001:11:32.20+00:35:3611:555
679PIOTROWSKI Michał 2442Open Mężczyzn443M 59812:0001:11:32.7501:11:32.75+00:35:3711:555
680SZPYRKA Monika 2457Open Kobiet66K 8212:0001:11:33.9001:11:33.90+00:35:3811:555
681WOWRZYK Łukasz 759Open Mężczyzn444M 59908:4501:11:34.3501:11:34.35+00:35:3811:555
682SZCZESNY Dominik 1601Open Mężczyzn445M 60010:1501:11:34.8001:11:34.80+00:35:3911:555
683WOŹNIAK Arkadiusz 1602Open Mężczyzn446M 60110:1501:11:36.7501:11:36.75+00:35:4111:565
684CYBULSKI Michał 1747CROSSFIT CZECHÓWOpen Mężczyzn447M 60210:4501:11:36.9001:11:36.90+00:35:4111:565
685GRAJDEK Dawid 2999Open Mężczyzn448M 60313:0001:11:37.1501:11:37.15+00:35:4111:565
686JOACHIMIAK Karol 1581Open Mężczyzn449M 60410:1501:11:37.4501:11:37.45+00:35:4111:565
687KOZELSKYI Antoni 1845Open Mężczyzn450M 60510:4501:11:37.5501:11:37.55+00:35:4211:565
688TARNAWSKA - NAKONIECZNY Agnieszka 3026Open Kobiet67K 8313:0001:11:38.0001:11:38.00+00:35:4211:565
689RUDNICKI Konrad 1768MAR-STALOWCYOpen Mężczyzn451M 60610:4501:11:38.4001:11:38.40+00:35:4211:565
690BIJATA Natalia 4405RAWLPLUG100Koelner Kobiety4K 8413:1501:11:38.6501:11:38.65+00:35:4311:565
691CZYŻKOWSKI Łukasz 2385Open Mężczyzn452M 60712:0001:11:39.3501:11:39.35+00:35:4311:565
692KALBRON Aleksander 1155Open Mężczyzn453M 60809:3001:11:39.4501:11:39.45+00:35:4311:565
693WERKOWSKA Maria 3735Open Kobiet68K 8514:3001:11:39.8001:11:39.80+00:35:4411:565
694ŁUCZAK Dominik 1451Open Mężczyzn454M 60910:0001:11:39.9501:11:39.95+00:35:4411:565
695IDCZAK Paweł 3855Open Mężczyzn455M 61015:0001:11:40.0501:11:40.05+00:35:4411:565
696BARTMAN Krzysztof 421Open Mężczyzn456M 61108:1501:11:40.8001:11:40.80+00:35:4511:565
697ZAJKO Rafał 1742Open Mężczyzn457M 61210:3001:11:41.6501:11:41.65+00:35:4611:565
698ZAWIELAK Tomasz 1770MAR-STALOWCYOpen Mężczyzn458M 61310:4501:11:42.6501:11:42.65+00:35:4711:575
699ZAWIELAK Kamil 1769MAR-STALOWCYOpen Mężczyzn459M 61410:4501:11:42.6501:11:42.65+00:35:4711:575
700MOŃKA Maciej 1767MAR-STALOWCYOpen Mężczyzn460M 61510:4501:11:43.8001:11:43.80+00:35:4811:575
701TYZO Aleksander 901ABY DO METYOpen Mężczyzn461M 61609:1501:11:45.2501:11:45.25+00:35:4911:575
702CYNARSKI Roland 3844NA MAXAOpen Mężczyzn462M 61715:0001:11:45.3001:11:45.30+00:35:4911:575
703PODGÓRSKI Łukasz 3936Open Mężczyzn463M 61812:0001:11:45.4501:11:45.45+00:35:4911:575
704PODGORSKI Marek 3937Open Mężczyzn464M 61912:0001:11:46.4501:11:46.45+00:35:5011:575
705KROPACZ Michał 2576Open Mężczyzn465M 62012:1501:11:46.5001:11:46.50+00:35:5111:575
706REDA Przemysław 937BIEGNĘ TYLKO PO PIWOOpen Mężczyzn466M 62109:1501:11:48.9501:11:48.95+00:35:5311:585
707JANKOWSKI Kamil 900ABY DO METYOpen Mężczyzn467M 62209:1501:11:50.9001:11:50.90+00:35:5511:585
708RAJKOWSKI Damian 1756GTBOARDPLOpen Mężczyzn468M 62310:4501:11:54.7501:11:54.75+00:35:5911:595
709NOGAJEWSKI Michał 3807Open Mężczyzn469M 62414:4501:11:56.9501:11:56.95+00:36:0111:595
710GÓRSKA Angelika 3797Open Kobiet69K 8614:4501:11:58.1001:11:58.10+00:36:0211:595
711BUKSA Monika Izabela 3851Open Kobiet70K 8715:0001:11:58.3501:11:58.35+00:36:0211:595
712ROCZYNA Klaudia 3870Open Kobiet71K 8815:0001:11:58.5001:11:58.50+00:36:0311:595
713LIPNICKI Krzysztof 1159Open Masters Mężczyzn85M 62509:3001:11:59.7501:11:59.75+00:36:0411:595
714STEFAŃSKI Michał 2452Open Mężczyzn470M 62612:0001:12:00.7001:12:00.70+00:36:0512:005
715MICHAŁOWSKA Ewa 1992Open Masters Kobiet11K 8911:0001:12:04.8001:12:04.80+00:36:0912:005
716DOMAGAŁA Patryk 1662ST8GYMOpen Mężczyzn471M 62710:3001:12:12.9001:12:12.90+00:36:1712:025
717BORUCKI Michał 3125Open Mężczyzn472M 62815:0001:12:13.1501:12:13.15+00:36:1712:025
718KALICZAK Tomasz 1269SKT TIGEROpen Masters Mężczyzn86M 62909:4501:12:13.5501:12:13.55+00:36:1812:025
719ZACHARIASZ Marcin 518HAMMER. MOŻESZ WIĘCEJ.Open Mężczyzn473M 63008:3001:12:16.5001:12:16.50+00:36:2112:025
720STAWISINSKI Mariusz 3448Open Mężczyzn474M 63114:0001:12:18.8001:12:18.80+00:36:2312:035
721MARTYNIUK Michał 2315ARTEFAKTOpen Mężczyzn475M 63212:0001:12:19.2001:12:19.20+00:36:2312:035
722KRAUS Christian 199Open Mężczyzn476M 63307:3001:12:20.8001:12:20.80+00:36:2512:035
723DUBIS Jarosław 3792Open Masters Mężczyzn87M 63414:4501:12:20.8501:12:20.85+00:36:2512:035
724NOCUŃ Przemysław 3723Open Mężczyzn477M 63514:3001:12:23.4001:12:23.40+00:36:2712:035
725SIEMIESZ Michał 1871Open Mężczyzn478M 63610:4501:12:23.8001:12:23.80+00:36:2812:035
726KOCHAŃSKI Łukasz 3914Open Mężczyzn479M 63715:1501:11:29.5501:12:24.25+00:36:2811:555
727STACHOWICZ Błażej 1874Open Mężczyzn480M 63810:4501:12:24.7001:12:24.70+00:36:2912:045
728PROŃCZUK Patryk 727THE DYSZKERS - ELECTROLUXOpen Mężczyzn481M 63908:4501:12:25.4501:12:25.45+00:36:2912:045
729RAPIOR Piotr 2446Open Mężczyzn482M 64012:0001:12:28.4001:12:28.40+00:36:3212:045
730NOWAKOWSKI Dominik 1858Open Mężczyzn483M 64110:4501:12:30.9001:12:30.90+00:36:3512:055
731KASIŃSKA Małgorzata 3424Open Kobiet72K 9014:0001:12:31.0001:12:31.00+00:36:3512:055
732MOTYLEWSKI Dawid 2433Open Mężczyzn484M 64212:0001:12:31.5501:12:31.55+00:36:3612:055
733ŁABĘCKA Katarzyna 3432Open Kobiet73K 9114:0001:12:32.7501:12:32.75+00:36:3712:055
734GAMŻA Michał 2393Open Mężczyzn485M 64312:0001:12:33.0001:12:33.00+00:36:3712:055
735DASZCZYK Dawid 576Open Mężczyzn486M 64408:3001:12:33.5001:12:33.50+00:36:3812:055
736STROINSKI Daniel 37RMF4RT OCROpen Mężczyzn487M 64507:2001:12:35.7001:12:35.70+00:36:4012:055
737TYCZYNO Wojciech 2237WATAHAOpen Mężczyzn488M 64611:3001:12:38.0501:12:38.05+00:36:4212:065
738MAJDA Marcin 3998GIGASETOpen Mężczyzn489M 64712:1501:12:41.6501:12:41.65+00:36:4612:065
739PREISS Marzena 1862Open Kobiet74K 9210:4501:12:45.1501:12:45.15+00:36:4912:074.9
740RZESZUTEK Wiktoria 2617CO ZA BABYOpen Kobiet75K 9312:3001:12:46.1501:12:46.15+00:36:5012:074.9
741WITEK Gabriela 2619CO ZA BABYOpen Kobiet76K 9412:3001:12:46.2001:12:46.20+00:36:5012:074.9
742STANISZEWSKA Aleksandra 2618CO ZA BABYOpen Kobiet77K 9512:3001:12:46.2501:12:46.25+00:36:5012:074.9
743JAŚKIEWICZ Krzysztof 2789CROSSFIT LUBINOpen Masters Mężczyzn88M 64812:4501:12:48.6501:12:48.65+00:36:5312:084.9
744NOWAK Łukasz 142Elite Mężczyzn56M 64907:3001:12:52.0501:12:52.05+00:36:5612:084.9
745KUCZYŃSKA Karolina 1708Open Kobiet78K 9610:3001:12:55.7501:12:55.75+00:37:0012:094.9
746KARPIŃSKI Łukasz 4426RAWLPLUG100Open Masters Mężczyzn89M 65013:1501:12:56.8001:12:56.80+00:37:0112:094.9
747FIJAK Remigiusz 2916DIRTY SPARROWSOpen Mężczyzn490M 65113:3001:12:57.1501:12:57.15+00:37:0112:094.9
748CUDNIEWICZ Damian 1661ST8GYMOpen Mężczyzn491M 65210:3001:12:59.1001:12:59.10+00:37:0312:094.9
749KRAMARSKI Sylwester 3637LUG TEAMOpen Mężczyzn492M 65314:3001:12:59.2001:12:59.20+00:37:0312:094.9
750PYZIKIEWICZ Grzegorz 3634LATAJĄCE GRYFYOpen Masters Mężczyzn90M 65414:3001:12:59.8501:12:59.85+00:37:0412:094.9
751WASZAK Przemysław 3636LATAJĄCE GRYFYOpen Mężczyzn493M 65514:3001:13:00.1001:13:00.10+00:37:0412:104.9
752BALCER Michał 1821Open Mężczyzn494M 65610:4501:13:00.2001:13:00.20+00:37:0412:104.9
753KOTARBA Marta 2268Open Kobiet79K 9711:3001:13:01.9001:13:01.90+00:37:0612:104.9
754BOREK Norbert 3633LATAJĄCE GRYFYOpen Masters Mężczyzn91M 65714:3001:13:02.2501:13:02.25+00:37:0612:104.9
755BARTOSZEWSKI Dariusz 3522SZYBKO I WŚCIEKLE SCHUMACHEROpen Mężczyzn495M 65814:1501:13:02.4001:13:02.40+00:37:0612:104.9
756FEDYCKI Mariusz 1695Open Mężczyzn496M 65910:3001:13:02.8001:13:02.80+00:37:0712:104.9
757DOMANSKI Mariusz 2249Open Mężczyzn497M 66011:3001:13:03.2001:13:03.20+00:37:0712:104.9
758KLIBER Michał 2615BONDYOpen Mężczyzn498M 66112:3001:13:04.5501:13:04.55+00:37:0912:104.9
759BALCER Anna 1684Open Masters Kobiet12K 9810:3001:13:06.1501:13:06.15+00:37:1012:114.9
760SERKIS Małgorzata 1728Open Masters Kobiet13K 9910:3001:13:06.8001:13:06.80+00:37:1112:114.9
761MATYSIAK Tomasz 1589Open Mężczyzn499M 66210:1501:13:07.7001:13:07.70+00:37:1212:114.9
762BOGUSKI Adam 283Open Mężczyzn500M 66308:0001:13:07.7001:13:07.70+00:37:1212:114.9
763ORCZYK Kamil 3688UŚMIECH KOMBAJNISTYOpen Mężczyzn501M 66414:3001:13:08.0001:13:08.00+00:37:1212:114.9
764KLEFAS Tomasz 1584Open Masters Mężczyzn92M 66510:1501:13:08.6501:13:08.65+00:37:1312:114.9
765TURSKI Fabian 2067DZIKIE SZCZURYOpen Mężczyzn502M 66611:1501:13:10.2001:13:10.20+00:37:1412:114.9
766ILSKA Aleksandra 2123Open Kobiet80K 10011:1501:13:10.4501:13:10.45+00:37:1412:114.9
767BIEGALSKA Natalia 2112Open Kobiet81K 10111:1501:13:10.4501:13:10.45+00:37:1412:114.9
768PUCHALSKA Joanna 3729Open Masters Kobiet14K 10214:3001:13:11.1501:13:11.15+00:37:1512:114.9
769WOJCIECHOWSKI Adam 3033Open Mężczyzn503M 66713:0001:13:12.4501:13:12.45+00:37:1612:124.9
770PULCHNY Łukasz 3441Open Mężczyzn504M 66814:0001:13:13.9501:13:13.95+00:37:1812:124.9
771SYTAR Błażej 3635LATAJĄCE GRYFYOpen Mężczyzn505M 66914:3001:13:14.3501:13:14.35+00:37:1812:124.9
772WACHOWSKA Sonia 3592Open Masters Kobiet15K 10314:1501:13:15.4501:13:15.45+00:37:1912:124.9
773WACHOWSKI Paweł 3593Open Mężczyzn506M 67014:1501:13:16.0501:13:16.05+00:37:2012:124.9
774MOCHOŃ Piotr 1717Open Mężczyzn507M 67110:3001:13:17.1001:13:17.10+00:37:2112:124.9
775ŚNIEŻEK Kamila 1419UŚMIECH NIENAWIŚCIOpen Kobiet82K 10410:0001:13:17.2001:13:17.20+00:37:2112:124.9
776SZWAJCAK Maciej 2039BANDA ROLANDAOpen Mężczyzn508M 67211:1501:13:18.3001:13:18.30+00:37:2212:134.9
777SZWAJCAK Michał 2040BANDA ROLANDAOpen Mężczyzn509M 67311:1501:13:18.4501:13:18.45+00:37:2212:134.9
778SZUMICKI Michał 2038BANDA ROLANDAOpen Mężczyzn510M 67411:1501:13:18.9501:13:18.95+00:37:2312:134.9
779MIECZNIK Maciej 3721Open Mężczyzn511M 67514:3001:13:19.0001:13:19.00+00:37:2312:134.9
780KAMIŃSKI Krzysztof 3470DEKA SOLO TEAMOpen Mężczyzn512M 67614:1501:13:20.1001:13:20.10+00:37:2412:134.9
781CHUDY Jarosław 4409RAWLPLUG100Koelner Mężczyźni10M 67713:1501:13:20.5501:13:20.55+00:37:2512:134.9
782WTOREK Ilona 779CARBON OCR RACING TEAMOpen Kobiet83K 10509:0001:13:22.0501:13:22.05+00:37:2612:134.9
783SZOPA Beniamin 2200HUSARIA RACE TEAM Open Masters Mężczyzn93M 67811:0001:13:24.7501:13:24.75+00:37:2912:144.9
784SZATKOWSKA Agnieszka 2226RUNMAGEDDONOWE ŚWIRY Open Kobiet84K 10611:0001:13:24.9501:13:24.95+00:37:2912:144.9
785TYRYŁŁO Jakub 3820Open Mężczyzn513M 67914:4501:13:27.6001:13:27.60+00:37:3212:144.9
786DEJA Kacper 3825ASTMATYCYOpen Mężczyzn514M 68015:0001:13:29.5001:13:29.50+00:37:3412:144.9
787MUSUR Michał 3805Open Mężczyzn515M 68114:4501:13:30.0001:13:30.00+00:37:3412:154.9
788CHUDZIK Robert 4410RAWLPLUG100Koelner Mężczyźni11M 68213:1501:13:30.7501:13:30.75+00:37:3512:154.9
789MAJCHRZAK Łukasz 545NIENAŻARTE MISIEOpen Mężczyzn516M 68308:3001:13:32.5501:13:32.55+00:37:3712:154.9
790KLUKOWSKI Piotr 1257POWER TRAININGOpen Mężczyzn517M 68409:4501:13:33.5501:13:33.55+00:37:3812:154.9
791DUKIEWICZ Dariusz 3130Open Mężczyzn518M 68513:3001:13:34.8001:13:34.80+00:37:3912:154.9
792PARZUSIŃSKI Franciszek 464Open Mężczyzn519M 68608:1501:13:36.0501:13:36.05+00:37:4012:164.9
793SMÓŁKA Magdalena 2292Open Kobiet85K 10711:3001:13:36.9501:13:36.95+00:37:4112:164.9
794KRAUZ Sandra 1044DRUŻYNA PROFESORAOpen Kobiet86K 10809:3001:13:38.0001:13:38.00+00:37:4212:164.9
795MICHALAK Sławomir 2276Open Mężczyzn520M 68711:3001:13:39.3001:13:39.30+00:37:4312:164.9
796KUCZYŃSKI Radosław 1709Open Mężczyzn521M 68810:3001:13:39.9501:13:39.95+00:37:4412:164.9
797KRĘPA Agnieszka 2213LESISKOOpen Kobiet87K 10911:3001:13:40.9501:13:40.95+00:37:4512:164.9
798ZIELIŃSKI Wiktor 2616BONDYOpen Mężczyzn522M 68912:3001:13:42.5001:13:42.50+00:37:4712:174.9
799CUDNIEWICZ Bartosz 1660ST8GYMOpen Mężczyzn523M 69010:3001:13:43.3501:13:43.35+00:37:4712:174.9
800ZALEWSKI Sebastian 2306Open Mężczyzn524M 69111:3001:13:45.4001:13:45.40+00:37:4912:174.9
801KIMON Damian 783CZARNY TEAMOpen Mężczyzn525M 69209:0001:13:45.8501:13:45.85+00:37:5012:174.9
802GÓRAL Sebastian 2566Open Mężczyzn526M 69312:1501:13:46.8501:13:46.85+00:37:5112:174.9
803RYGIELSKI Przemysław 1167Open Mężczyzn527M 69409:3001:13:47.7001:13:47.70+00:37:5212:174.9
804LEŚNIAK Dorota 217DIRTY SPARROWSOpen Masters Kobiet16K 11008:0001:13:48.1501:13:48.15+00:37:5212:184.9
805GAŁEK Renata 4418RAWLPLUG100Open Masters Kobiet17K 11113:1501:13:48.3501:13:48.35+00:37:5212:184.9
806WARJAN Agnieszka 4474RAWLPLUG100Open Masters Kobiet18K 11213:1501:13:48.4501:13:48.45+00:37:5212:184.9
807LISOŃ Kornel 1906HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn528M 69511:0001:13:48.7001:13:48.70+00:37:5312:184.9
808STAROŃ Krzysztof 1420UŚMIECH NIENAWIŚCIOpen Mężczyzn529M 69610:0001:13:48.8501:13:48.85+00:37:5312:184.9
809SZCZĘSNY Andrzej 102HUSARIA RACE TEAM Elite Mężczyzn57M 69707:3001:13:49.4501:13:49.45+00:37:5312:184.9
810KAPELA Przemysław 3880HENIEOpen Mężczyzn530M 69815:1501:13:49.6501:13:49.65+00:37:5412:184.9
811BŁASZCZUK Michał 1075HENIEOpen Mężczyzn531M 69915:1501:13:50.4001:13:50.40+00:37:5412:184.9
812POL Mikołaj 784CZARNY TEAMOpen Mężczyzn532M 70009:0001:13:50.5501:13:50.55+00:37:5512:184.9
813JANKOWSKA Anna 3705Open Kobiet88K 11314:3001:13:51.7501:13:51.75+00:37:5612:184.9
814ŻÓŁKOWSKI Jakub 785CZARNY TEAMOpen Mężczyzn533M 70109:0001:13:52.8501:13:52.85+00:37:5712:184.9
815MAZIARZ Joanna 3898ROSSMANN Open Kobiet89K 11415:1501:13:53.3001:13:53.30+00:37:5712:184.9
816MARYNIOK Patryk 1907I-SYSTEMSOpen Mężczyzn534M 70211:0001:13:53.4501:13:53.45+00:37:5712:184.9
817SZYMULA Marcin 1333BRACIA TESTOSTERONOpen Mężczyzn535M 70310:0001:13:54.4001:13:54.40+00:37:5812:194.9
818BAGROWSKI Mariusz 4010Open Mężczyzn536M 70414:3001:13:55.5501:13:55.55+00:38:0012:194.9
819RYDZEWSKI Piotr 4459RAWLPLUG100Koelner Mężczyźni12M 70513:1501:13:56.3501:13:56.35+00:38:0012:194.9
820BOBER Barbara 3369MALUMA OOH NA-NAOpen Kobiet90K 11514:0001:13:59.8501:13:59.85+00:38:0412:194.9
821BOBER Paweł 3370MALUMA OOH NA-NAOpen Mężczyzn537M 70614:0001:14:00.3001:14:00.30+00:38:0412:204.9
822KOWALIK Karol 1447Open Mężczyzn538M 70710:0001:14:01.2001:14:01.20+00:38:0512:204.9
823NIESŁONY Dominika 3155Open Kobiet91K 11613:3001:14:02.7501:14:02.75+00:38:0712:204.9
824JASTRZĄB Daniel 3502MOCNE ĆWIARTKIOpen Mężczyzn539M 70814:1501:14:03.2001:14:03.20+00:38:0712:204.9
825SZUMINSKI Emil 332Open Mężczyzn540M 70908:0001:14:03.3501:14:03.35+00:38:0712:204.9
826MIROSŁAW Adam 3372MALUMA OOH NA-NAOpen Mężczyzn541M 71014:0001:14:03.5501:14:03.55+00:38:0812:204.9
827GÓRKA Bartłomiej 133Elite Mężczyzn58M 71107:3001:14:04.2001:14:04.20+00:38:0812:204.9
828WOŹNIAK Kuba 3367LOS CADETESOpen Mężczyzn542M 71214:0001:14:04.4001:14:04.40+00:38:0812:204.9
829LIPOWCZYK Przemek 3371MALUMA OOH NA-NAOpen Masters Mężczyzn94M 71314:0001:14:04.5501:14:04.55+00:38:0912:204.9
830ZELL Jacek 4006DZIADY OCROpen Masters Mężczyzn95M 71414:3001:14:04.6501:14:04.65+00:38:0912:204.9
831ZALEWSKI Damian 3368LOS CADETESOpen Mężczyzn543M 71514:0001:14:04.7001:14:04.70+00:38:0912:204.9
832MACHOWSKA Agnieszka 3977PAŁER RENDŻERSI STALMACHOpen Masters Kobiet19K 11712:0001:14:05.0501:14:05.05+00:38:0912:204.9
833JEDNORÓG Mateusz 3053DZIKI W TRASIEOpen Mężczyzn544M 71613:3001:14:05.3501:14:05.35+00:38:0912:204.9
834KOZAK Wojciech 3054DZIKI W TRASIEOpen Mężczyzn545M 71713:3001:14:05.3501:14:05.35+00:38:0912:204.9
835MĘKAL Tomasz 313Open Masters Mężczyzn96M 71808:0001:14:05.6001:14:05.60+00:38:1012:204.9
836MACHERZYŃSKI Leszek 2354PAŁER RENDŻERSI STALMACHOpen Mężczyzn546M 71912:0001:14:05.7001:14:05.70+00:38:1012:204.9
837GALAZKA Zbigniew 3052DZIKI W TRASIEOpen Mężczyzn547M 72013:3001:14:06.6001:14:06.60+00:38:1112:214.9
838SZCZEPANOWSKI Mariusz 93FIT STYLE ZONEElite Mężczyzn59M 72107:3001:14:07.2501:14:07.25+00:38:1112:214.9
839DOMIŃSKI Marcin 2119Open Mężczyzn548M 72211:1501:14:08.5001:14:08.50+00:38:1312:214.9
840KRYSTKIEWICZ Krystian 2130Open Mężczyzn549M 72311:1501:14:08.6001:14:08.60+00:38:1312:214.9
841HANDZLIK Tomasz 10DENISTEAMElite Masters Mężczyzn8M 72407:2001:14:10.1501:14:10.15+00:38:1412:214.9
842GALIK Łukasz 2122Open Mężczyzn550M 72511:1501:14:10.4501:14:10.45+00:38:1412:214.9
843TROCZYŃSKI Kamil 2057CHMIELU NIE MA JAJEKOpen Mężczyzn551M 72611:1501:14:10.7001:14:10.70+00:38:1512:214.9
844KLOS Anna 496DZIKIE KURY KÓRNIKOpen Kobiet92K 11808:3001:14:14.6501:14:14.65+00:38:1912:224.8
845SKUŁA Gabriel 3660OBCINACZEOpen Mężczyzn552M 72714:3001:14:15.2501:14:15.25+00:38:1912:224.8
846PIWOWARSKI Bartłomiej 497DZIKIE KURY KÓRNIKOpen Mężczyzn553M 72808:3001:14:15.3501:14:15.35+00:38:1912:224.8
847KALISZ Adrian 495DZIKIE KURY KÓRNIKOpen Mężczyzn554M 72908:3001:14:16.1001:14:16.10+00:38:2012:224.8
848HNAT Konstanty 3659OBCINACZEOpen Mężczyzn555M 73014:3001:14:16.6001:14:16.60+00:38:2112:224.8
849MAJCZAK Michał 2135Open Mężczyzn556M 73111:1501:14:16.6001:14:16.60+00:38:2112:224.8
850KUCHARCZYK Michał 3845SKL CREWOpen Mężczyzn557M 73215:1501:14:16.6501:14:16.65+00:38:2112:224.8
851JABŁOŃSKI Łukasz 4044SKL CREWOpen Mężczyzn558M 73315:1501:14:16.7501:14:16.75+00:38:2112:224.8
852BACZEWSKI Adam 3658OBCINACZEOpen Mężczyzn559M 73414:3001:14:17.2501:14:17.25+00:38:2112:224.8
853CIESIELSKI Roman 3613FITINFINITOpen Mężczyzn560M 73514:3001:14:17.4001:14:17.40+00:38:2112:224.8
854HORBACZ Rafał 2056CHMIELU NIE MA JAJEKOpen Mężczyzn561M 73611:1501:14:18.2501:14:18.25+00:38:2212:234.8
855WISKI Przemysław 973POWER TRAININGOpen Mężczyzn562M 73709:1501:13:46.0001:14:19.00+00:38:2312:174.9
856GIERCZAK Michał 1012Open Mężczyzn563M 73809:1501:13:45.1501:14:19.05+00:38:2312:174.9
857WIERUSZEWSKI Radek 2021Open Masters Mężczyzn97M 73911:0001:14:20.7501:14:20.75+00:38:2512:234.8
858GORECKI Lukasz 1699Open Mężczyzn564M 74010:3001:14:22.7001:14:22.70+00:38:2712:234.8
859KASPROWSKI Michał 2128Open Mężczyzn565M 74114:1501:14:23.5501:14:23.55+00:38:2812:234.8
860MIŁUCH Łukasz 1993Open Mężczyzn566M 74211:0001:14:25.1501:14:25.15+00:38:2912:244.8
861DĄBROWSKI Paweł 1644PÓŁ NA PÓŁOpen Mężczyzn567M 74310:3001:14:25.3501:14:25.35+00:38:2912:244.8
862OCHNIO Andrzej 1649PÓŁ NA PÓŁOpen Masters Mężczyzn98M 74410:3001:14:26.0501:14:26.05+00:38:3012:244.8
863KRASNITSKAYA Yaroslava 399PÓŁ NA PÓŁOpen Kobiet93K 11910:3001:14:26.5501:14:26.55+00:38:3112:244.8
864MAJCZYNA Marcin 1648PÓŁ NA PÓŁOpen Masters Mężczyzn99M 74510:3001:14:27.2001:14:27.20+00:38:3112:244.8
865KOWALEWSKI Mateusz 1647PÓŁ NA PÓŁOpen Mężczyzn568M 74610:3001:14:28.0501:14:28.05+00:38:3212:244.8
866EWKOWSKA Klaudia 1645PÓŁ NA PÓŁOpen Kobiet94K 12010:3001:14:28.0501:14:28.05+00:38:3212:244.8
867GŁĘBICKA Patrycja 1646PÓŁ NA PÓŁOpen Kobiet95K 12110:3001:14:28.2501:14:28.25+00:38:3212:244.8
868MAKOS Paweł 262PIRACIOpen Masters Mężczyzn100M 74708:0001:14:28.5501:14:28.55+00:38:3312:244.8
869KOCIOK Adrian 3711Open Mężczyzn569M 74814:3001:14:29.1001:14:29.10+00:38:3312:244.8
870GRABOWSKI Mateusz 3702Open Mężczyzn570M 74914:3001:14:29.1001:14:29.10+00:38:3312:244.8
871PODLAWSKI Piotr 263PIRACIOpen Mężczyzn571M 75008:0001:14:30.8501:14:30.85+00:38:3512:254.8
872ROKITA Karolina 4484Koelner Kobiety5K 12213:1501:11:47.2001:14:31.70+00:38:3611:575
873NOWAK Piotr 3866Open Mężczyzn572M 75115:0001:14:33.2001:14:33.20+00:38:3712:254.8
874KARDAS Janusz 4425RAWLPLUG100Koelner Mężczyźni13M 75213:1501:14:33.2501:14:33.25+00:38:3712:254.8
875NOWAK Marcin 3865Open Masters Mężczyzn101M 75315:0001:14:33.4501:14:33.45+00:38:3712:254.8
876SZEMPRUCH Wojciech 331Open Mężczyzn573M 75408:0001:14:34.2501:14:34.25+00:38:3812:254.8
877DEJA Grzegorz 4040ASTMATYCYOpen Mężczyzn574M 75515:0001:14:35.8501:14:35.85+00:38:4012:254.8
878JURCZAK Damian 3827ASTMATYCYOpen Mężczyzn575M 75615:0001:14:39.0501:14:39.05+00:38:4312:264.8
879EINSPORN Katarzyna 4000GŁUSI-WROCŁAWOpen Kobiet96K 12313:3001:14:41.2001:14:41.20+00:38:4512:264.8
880DEMIAŃCZUK Daniel 2117Open Mężczyzn576M 75711:1501:14:41.4001:14:41.40+00:38:4512:264.8
881ŁUKASIK Paweł 1674TRAPEZYOpen Mężczyzn577M 75810:3001:14:43.3001:14:43.30+00:38:4712:274.8
882CYTARZYŃSKI Andrzej 1959WEZWIJCIE "R-KE"Open Masters Mężczyzn102M 75911:1501:14:43.7501:14:43.75+00:38:4812:274.8
883MŁYNARCZYK Tatiana 233HUSARIA RACE TEAM Open Kobiet97K 12408:0001:14:46.1001:14:46.10+00:38:5012:274.8
884PIELESZ Małgorzata 3976Open Kobiet98K 12511:1501:14:47.4001:14:47.40+00:38:5112:274.8
885CZABATOR Aleksandra 287Open Kobiet99K 12608:0001:14:47.4001:14:47.40+00:38:5112:274.8
886BUCHTA Grzegorz 2115Open Mężczyzn578M 76011:1501:14:49.1501:14:49.15+00:38:5312:284.8
887JARCZYŃSKI Maciej 3826ASTMATYCYOpen Mężczyzn579M 76115:0001:14:50.4501:14:50.45+00:38:5412:284.8
888OLECH Piotr 462Open Mężczyzn580M 76208:1501:14:51.9501:14:51.95+00:38:5612:284.8
889ŻUR Bartosz 1363DELOITTE AUDYT ADVENTURE TEAMOpen Mężczyzn581M 76310:0001:14:52.1001:14:52.10+00:38:5612:284.8
890ROGASIK Jakub 2149Open Mężczyzn582M 76411:1501:14:52.1001:14:52.10+00:38:5612:284.8
891JUSKOWIAK Łukasz 2125Open Mężczyzn583M 76511:1501:14:53.3501:14:53.35+00:38:5712:284.8
892HAJDUKIEWICZ Andrzej 1352DELOITTE AUDYT ADVENTURE TEAMOpen Mężczyzn584M 76610:0001:14:54.1501:14:54.15+00:38:5812:294.8
893BATKIEWICZ Maciej 3411Open Mężczyzn585M 76714:0001:14:54.1501:14:54.15+00:38:5812:294.8
894DYBA Przemysław 393MANES TEAM POZ...Open Mężczyzn586M 76808:1501:14:54.9001:14:54.90+00:38:5912:294.8
895JENTSCH Marcin 1703Open Mężczyzn587M 76911:1501:14:54.9501:14:54.95+00:38:5912:294.8
896KŁOS Cezary 1050DZBANEK TEAMOpen Mężczyzn588M 77009:3001:14:55.1001:14:55.10+00:38:5912:294.8
897GROMADA Michał 1835Open Mężczyzn589M 77110:4501:14:56.0001:14:56.00+00:39:0012:294.8
898DEJA Grzegorz 3824ASTMATYCYOpen Mężczyzn590M 77215:0001:14:56.6001:14:56.60+00:39:0112:294.8
899PRYKLADOVSKA Yuliia 351BODY HUBOpen Kobiet100K 12708:1501:14:58.2001:14:58.20+00:39:0212:294.8
900KUBIAK Edyta 1587Open Kobiet101K 12810:1501:14:58.7001:14:58.70+00:39:0312:294.8
901JANIK Edyta 2727Open Kobiet102K 12912:3001:14:59.4501:14:59.45+00:39:0312:294.8
902STESHENKO Aleksey 352BODY HUBOpen Mężczyzn591M 77308:1501:14:59.9501:14:59.95+00:39:0412:294.8
903BRUDNY Daniel 1569Open Mężczyzn592M 77410:1501:15:00.1501:15:00.15+00:39:0412:304.8
904OLESZCZAK Patryk 463Open Mężczyzn593M 77508:1501:15:00.2501:15:00.25+00:39:0412:304.8
905WRÓBEL Piotr 1884Open Mężczyzn594M 77610:4501:15:00.6001:15:00.60+00:39:0512:304.8
906SMOLNIK Bartek 3617FITINFINITOpen Mężczyzn595M 77714:3001:15:01.8001:15:01.80+00:39:0612:304.8
907KUŚNIERZ Maciej 345APA TEAMOpen Mężczyzn596M 77808:1501:15:03.0501:15:03.05+00:39:0712:304.8
908PIZEWICZ Dominik 3973Open Masters Mężczyzn103M 77913:0001:15:03.5501:15:03.55+00:39:0812:304.8
909LEWANDOWSKI Michal 1851Open Mężczyzn597M 78010:4501:15:03.9501:15:03.95+00:39:0812:304.8
910KOWALSKA Katarzyna 1844Open Kobiet103K 13010:4501:15:04.6501:15:04.65+00:39:0912:304.8
911ROMANOWSKI Jacek 147Open Mężczyzn598M 78107:3001:15:05.7001:15:05.70+00:39:1012:304.8
912CETLER Maciej 1825Open Mężczyzn599M 78210:4501:15:05.7501:15:05.75+00:39:1012:304.8
913BOGINSKAYA Darya 3787Open Kobiet104K 13114:4501:15:06.7001:15:06.70+00:39:1112:314.8
914KOŁODZIEJ Tomasz 3006Open Mężczyzn600M 78313:0001:15:10.2001:15:10.20+00:39:1412:314.8
915MIĄSIK Michał 1355DELOITTE AUDYT ADVENTURE TEAMOpen Mężczyzn601M 78410:0001:15:10.3501:15:10.35+00:39:1412:314.8
916JEDYNAK Mateusz 1977Open Mężczyzn602M 78511:0001:15:10.4501:15:10.45+00:39:1412:314.8
917SOSZYŃSKA Paulina 1182*BANDA ŚWIRÓW*Open Kobiet105K 13209:4501:15:10.7501:15:10.75+00:39:1512:314.8
918STACHOWIAK Piotr 1666ST8GYMOpen Mężczyzn603M 78610:3001:15:11.0001:15:11.00+00:39:1512:314.8
919KARASIEWICZ Tomasz 3005Open Mężczyzn604M 78713:0001:15:11.0501:15:11.05+00:39:1512:314.8
920ZDUŃCZYK Sylwia 1895BIOSFERAOpen Kobiet106K 13311:0001:15:11.8001:15:11.80+00:39:1612:314.8
921ORYNIAK Piotr 1315Open Mężczyzn605M 78809:4501:15:11.9501:15:11.95+00:39:1612:314.8
922TUTAK Michał 977PSE - ENERGIA W DOBRYCH RĘKACHOpen Mężczyzn606M 78909:1501:15:12.6001:15:12.60+00:39:1712:324.8
923OZIMEK Jacek 975PSE - ENERGIA W DOBRYCH RĘKACHOpen Masters Mężczyzn104M 79009:1501:15:12.6001:15:12.60+00:39:1712:324.8
924TUREK Magdalena 976PSE - ENERGIA W DOBRYCH RĘKACHOpen Kobiet107K 13409:1501:15:12.6501:15:12.65+00:39:1712:324.8
925ZARZYCKI Maciej 978PSE - ENERGIA W DOBRYCH RĘKACHOpen Mężczyzn607M 79109:1501:15:12.7501:15:12.75+00:39:1712:324.8
926MIKUŚKIEWICZ Michał 140Elite Mężczyzn60M 79207:3001:15:13.6001:15:13.60+00:39:1812:324.8
927PIETRZAK Paulina 1163Open Kobiet108K 13509:3001:15:15.2501:15:15.25+00:39:1912:324.8
928DUDA Andrzej 843Open Mężczyzn608M 79309:0001:15:15.5001:15:15.50+00:39:2012:324.8
929CHMIELEWSKI Karol 1063GANGUSYOpen Masters Mężczyzn105M 79409:3001:15:15.8001:15:15.80+00:39:2012:324.8
930SIERADZAN Alina 3023Open Kobiet109K 13613:0001:15:16.9001:15:16.90+00:39:2112:324.8
931LUBAŃSKI Tomasz 3008Open Mężczyzn609M 79513:0001:15:17.3001:15:17.30+00:39:2112:324.8
932RESIAK Oskar 3923Open Mężczyzn610M 79615:1501:15:17.4001:15:17.40+00:39:2112:324.8
933GÓRECKA Ewa 1698Open Kobiet110K 13710:3001:15:18.4001:15:18.40+00:39:2212:334.8
934LOY Grzegorz 2077HIPOLOpen Mężczyzn611M 79711:1501:15:21.5001:15:21.50+00:39:2612:334.8
935KRAWCZYK Piotr 2076HIPOLOpen Masters Mężczyzn106M 79811:1501:15:21.5001:15:21.50+00:39:2612:334.8
936SOBCZYK Michał 2012Open Mężczyzn612M 79911:0001:15:21.9501:15:21.95+00:39:2612:334.8
937KALETA Mariusz 2405Open Masters Mężczyzn107M 80012:0001:15:23.3001:15:23.30+00:39:2712:334.8
938JANIK Wojciech 733Open Mężczyzn613M 80108:4501:15:23.3501:15:23.35+00:39:2712:334.8
939DERKACZ Anita 4414RAWLPLUG100Koelner Kobiety6K 13813:1501:15:23.4501:15:23.45+00:39:2712:334.8
940JURKIEWICZ Artur 3939Open Mężczyzn614M 80211:3001:15:25.2001:15:25.20+00:39:2912:344.8
941SERAFIN Małgorzata 1483GTBOARDPLOpen Kobiet111K 13910:1501:15:25.5501:15:25.55+00:39:3012:344.8
942HER Jarosław 2397Open Masters Mężczyzn108M 80312:0001:15:25.7501:15:25.75+00:39:3012:344.8
943WIŚNIEWSKI Rafał 1565WAPNIAKIOpen Mężczyzn615M 80410:1501:15:26.7501:15:26.75+00:39:3112:344.8
944BIEDROŃ Monika 1481GTBOARDPLOpen Kobiet112K 14010:1501:15:26.7501:15:26.75+00:39:3112:344.8
945WIŚNIEWSKI Grzegorz 1564WAPNIAKIOpen Masters Mężczyzn109M 80510:1501:15:27.3001:15:27.30+00:39:3112:344.8
946CZEBOTAR Paula 3460A STAR BORNOpen Kobiet113K 14114:1501:15:27.8001:15:27.80+00:39:3212:344.8
947CHERNIAK Artem 3459A STAR BORNOpen Mężczyzn616M 80614:1501:15:27.9501:15:27.95+00:39:3212:344.8
948SOBOL Borys 1729Open Mężczyzn617M 80710:3001:15:28.5001:15:28.50+00:39:3312:344.8
949PRZYBYLSKI Damian 2594Open Mężczyzn618M 80812:1501:15:34.0001:15:34.00+00:39:3812:354.8
950MADEKSZA Krystian 3291Open Mężczyzn619M 80913:4501:15:34.4001:15:34.40+00:39:3812:354.8
951PERŁAKOWSKI Karol 2590Open Mężczyzn620M 81012:1501:15:35.2501:15:35.25+00:39:3912:354.8
952TOMALA Tomasz 3106POWER TRAININGOpen Mężczyzn621M 81113:4501:15:35.2501:15:35.25+00:39:3912:354.8
953TOMASZYK Klaudia 3107POWER TRAININGOpen Kobiet114K 14213:4501:15:35.6001:15:35.60+00:39:4012:354.8
954PRZYBYŁA Łukasz 2444Open Mężczyzn622M 81212:0001:15:36.3001:15:36.30+00:39:4012:364.8
955GRZEGORZEWSKI Kamil 1442Open Mężczyzn623M 81310:0001:15:38.9001:15:38.90+00:39:4312:364.8
956KERNIAKEVYCH Oleksandr 135Elite Mężczyzn61M 81407:3001:15:41.5501:15:41.55+00:39:4612:364.8
957OGRODNICZEK Piotr 4443RAWLPLUG100Koelner Mężczyźni14M 81513:1501:15:41.8001:15:41.80+00:39:4612:364.8
958SORBJAN Kamil 4464RAWLPLUG100Koelner Mężczyźni15M 81613:1501:15:42.1001:15:42.10+00:39:4612:374.8
959PIĄTEK Łukasz 2881Open Mężczyzn624M 81712:4501:15:44.0501:15:44.05+00:39:4812:374.8
960SŁONIEWSKI Rafał 35RMF4RT OCRElite Mężczyzn62M 81807:2001:15:44.7501:15:44.75+00:39:4912:374.8
961DZIAŁA Karolina 3420Open Kobiet115K 14314:0001:15:46.1501:15:46.15+00:39:5012:374.8
962DYNAROWSKA Karolina 3419Open Kobiet116K 14414:0001:15:47.0501:15:47.05+00:39:5112:374.8
963BUJAS Kacper 1148Open Mężczyzn625M 81909:3001:15:47.9001:15:47.90+00:39:5212:374.8
964ORŁOWSKI Dariusz 4444RAWLPLUG100Open Masters Mężczyzn110M 82013:1501:15:47.9001:15:47.90+00:39:5212:374.8
965JANIUK Mariusz 3704Open Mężczyzn626M 82114:3001:15:51.1001:15:51.10+00:39:5512:384.7
966RYNKIEWICZ Agnieszka 162HUSARIA RACE TEAM Elite Kobiet4K 14507:4501:15:52.0501:15:52.05+00:39:5612:384.7
967ALBIGOWSKA Magdalena 3897ROSSMANN Open Kobiet117K 14612:1501:15:53.8001:15:53.80+00:39:5812:384.7
968LEŚNICKA-SITEK Katarzyna 2579Open Masters Kobiet20K 14712:1501:15:54.4501:15:54.45+00:39:5812:394.7
969KOŁODZIEJ Grzegorz 4428RAWLPLUG100Koelner Mężczyźni16M 82213:1501:15:54.9501:15:54.95+00:39:5912:394.7
970BOROWSKI Grzegorz 4407RAWLPLUG100Koelner Mężczyźni17M 82313:1501:15:57.6001:15:57.60+00:40:0212:394.7
971NESTEROVYCH Iryna 4440RAWLPLUG100Koelner Kobiety7K 14813:1501:15:59.6001:15:59.60+00:40:0412:394.7
972GIZAK Michał 3953LUBIĘ BURPEES’YOpen Mężczyzn627M 82408:1501:15:59.7501:15:59.75+00:40:0412:394.7
973FLEJTUCH Tobiasz 3555Open Mężczyzn628M 82514:1501:15:59.9001:15:59.90+00:40:0412:394.7
974FONAŁ Lucyna 2253Open Kobiet118K 14911:3001:16:02.9501:16:02.95+00:40:0712:404.7
975WĄSOWICZ Marcin 2300Open Mężczyzn629M 82611:3001:16:04.1501:16:04.15+00:40:0812:404.7
976WOLNY Grzegorz 2216LESISKOOpen Mężczyzn630M 82711:3001:16:04.9001:16:04.90+00:40:0912:404.7
977TOMASZEWSKA Agnieszka 3309Open Masters Kobiet21K 15013:4501:16:06.5501:16:06.55+00:40:1112:414.7
978KUCIAPSKI Adrian 3429Open Mężczyzn631M 82814:0001:16:07.4001:16:07.40+00:40:1112:414.7
979PIOTROWSKI Rafał 1624EMEL ATHLETIC TEAMOpen Mężczyzn632M 82910:3001:16:07.9501:16:07.95+00:40:1212:414.7
980MICHALIK Magdalena 2277Open Kobiet119K 15111:3001:16:08.0001:16:08.00+00:40:1212:414.7
981SZPILA Zofia 927AXXIOMOWI SAPACZEOpen Kobiet120K 15209:1501:16:08.0501:16:08.05+00:40:1212:414.7
982MORAWIEC Jarosław 1312Open Mężczyzn633M 83009:4501:16:08.2001:16:08.20+00:40:1212:414.7
983NIEDBAŁA Łukasz 1623EMEL ATHLETIC TEAMOpen Mężczyzn634M 83110:3001:16:08.2001:16:08.20+00:40:1212:414.7
984TOMASZEWSKI Sebastian 3310Open Masters Mężczyzn111M 83213:4501:16:08.2001:16:08.20+00:40:1212:414.7
985PILARSKI Łukasz 2283Open Mężczyzn635M 83311:3001:16:08.2501:16:08.25+00:40:1212:414.7
986CYGAN Katarzyna 3418Open Kobiet121K 15314:0001:16:08.4001:16:08.40+00:40:1212:414.7
987DANILUK Grzegorz 425Open Mężczyzn636M 83408:1501:16:08.9501:16:08.95+00:40:1312:414.7
988SZCZEPANIAK-DERENDA Martyna 2379X FORCEOpen Kobiet122K 15412:3001:16:10.1501:16:10.15+00:40:1412:414.7
989KALETA Monika 3562Open Kobiet123K 15514:1501:16:10.6501:16:10.65+00:40:1512:414.7
990MYŚLIWY Bartek 2712X FORCEOpen Mężczyzn637M 83512:3001:16:10.7001:16:10.70+00:40:1512:414.7
991MILEWSKI Piotr 1622EMEL ATHLETIC TEAMOpen Masters Mężczyzn112M 83610:3001:16:10.7501:16:10.75+00:40:1512:414.7
992DOBRZAŃSKI Marcin 1009Open Mężczyzn638M 83709:1501:16:11.1501:16:11.15+00:40:1512:414.7
993WARSICKA Daria 3486HUSARIA RACE TEAM Open Kobiet124K 15614:1501:16:12.7501:16:12.75+00:40:1712:424.7
994FRYMARKIEWICZ Marcin 3485HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn639M 83814:1501:16:13.0501:16:13.05+00:40:1712:424.7
995SZYMAŁA Marcin 3173Open Mężczyzn640M 83913:3001:16:13.5501:16:13.55+00:40:1812:424.7
996KRAWCZYK Rafał 3108ROSSMANN Open Mężczyzn641M 84013:3001:16:15.8001:16:15.80+00:40:2012:424.7
997WILAMEK Jakub 3109ROSSMANN Open Mężczyzn642M 84113:3001:16:16.4501:16:16.45+00:40:2012:424.7
998PALKA Marek 3158Open Mężczyzn643M 84213:3001:16:18.4501:16:18.45+00:40:2212:434.7
999WILCZYŃSKI Mariusz 1478DRUŻYNA L CUATROOpen Mężczyzn644M 84310:1501:16:18.4501:16:18.45+00:40:2212:434.7
1000WROŃSKA Dominika 3874ALV AWENDŻERSOpen Kobiet125K 15709:1501:16:20.1501:16:20.15+00:40:2412:434.7
1001MROCZKOWSKA Renata 2877Open Kobiet126K 15812:4501:16:20.7501:16:20.75+00:40:2512:434.7
1002KSEŃ Bartosz 1476DRUŻYNA L CUATROOpen Mężczyzn645M 84410:1501:16:21.0501:16:21.05+00:40:2512:434.7
1003STANKIEWICZ Zbigniew 1368DRUZYNA TRZMIELAOpen Mężczyzn646M 84510:0001:16:21.5501:16:21.55+00:40:2612:434.7
1004SEPESI Marian 1367DRUZYNA TRZMIELAOpen Masters Mężczyzn113M 84610:0001:16:21.6501:16:21.65+00:40:2612:434.7
1005DUKIEL Przemysław 2844Open Masters Mężczyzn114M 84712:4501:16:21.7501:16:21.75+00:40:2612:434.7
1006MORRIS Samanta 1365DRUZYNA TRZMIELAOpen Kobiet127K 15910:0001:16:22.1501:16:22.15+00:40:2612:434.7
1007SZYNDZIELORZ Łukasz 1659SOFTSERVEOpen Mężczyzn647M 84810:3001:16:24.7001:16:24.70+00:40:2912:444.7
1008BŁASZCZYK Karolina 1008Open Kobiet128K 16009:1501:16:25.3001:16:25.30+00:40:2912:444.7
1009MIETELSKI Paweł 1658SOFTSERVEOpen Mężczyzn648M 84910:3001:16:25.3001:16:25.30+00:40:2912:444.7
1010SZAPOWAŁ Przemysław 1031Open Mężczyzn649M 85009:1501:16:25.8001:16:25.80+00:40:3012:444.7
1011MALIGŁÓWKA Jakub 1023Open Mężczyzn650M 85109:1501:16:26.7501:16:26.75+00:40:3112:444.7
1012WILGOCKA Agata 2681SAME KONIE #OLATEAMOpen Kobiet129K 16112:3001:16:27.3501:16:27.35+00:40:3112:444.7
1013KOZŁOWSKA Edyta 2691SAMEKONIE- TEAM OLAOpen Masters Kobiet22K 16212:3001:16:27.5001:16:27.50+00:40:3212:444.7
1014MACEWICZ Czesław 4036Open Mężczyzn651M 85215:1501:16:28.0501:16:28.05+00:40:3212:444.7
1015KUFERA Paweł 4035Open Mężczyzn652M 85315:1501:16:28.7501:16:28.75+00:40:3312:444.7
1016PTASZYŃSKI Hubert 4454RAWLPLUG100Koelner Mężczyźni18M 85413:1501:16:30.0001:16:30.00+00:40:3412:454.7
1017KOZIOŁ Paweł 4038Open Mężczyzn653M 85515:1501:16:33.0501:16:33.05+00:40:3712:454.7
1018SMOLIŃSKI Marcel 4037Open Mężczyzn654M 85615:1501:16:33.4501:16:33.45+00:40:3712:454.7
1019SZAJTHAUER Monika 1030Open Kobiet130K 16309:1501:16:34.0001:16:34.00+00:40:3812:454.7
1020NALEPKA Sebastian 1024Open Mężczyzn655M 85709:1501:16:34.4001:16:34.40+00:40:3812:454.7
1021STODOLSKI Grzegorz 4039Open Mężczyzn656M 85815:1501:16:34.6501:16:34.65+00:40:3912:454.7
1022KAŁACH Szymon 3708Open Mężczyzn657M 85915:1501:16:34.8501:16:34.85+00:40:3912:454.7
1023LUKAS Małgorzata 1098ROOKIESOpen Kobiet131K 16409:3001:16:35.0001:16:35.00+00:40:3912:454.7
1024REJDYCH Katarzyna 3204KRABOpen Kobiet132K 16515:1501:16:36.0001:16:36.00+00:40:4012:464.7
1025WRÓBEL Anna 3458Open Kobiet133K 16614:0001:16:37.4001:16:37.40+00:40:4112:464.7
1026WILK Ewelina 3594Open Kobiet134K 16715:1501:16:38.6001:16:38.60+00:40:4312:464.7
1027JENDRYSIAK Krzysztof 1301Open Mężczyzn658M 86009:4501:16:41.3501:16:41.35+00:40:4512:464.7
1028KAMECKI Krystian 3388ROSSMANN Open Mężczyzn659M 86114:0001:16:41.8501:16:41.85+00:40:4612:464.7
1029CIEŚLAK Dawid 2543PARADISE PDOpen Mężczyzn660M 86212:1501:16:42.0001:16:42.00+00:40:4612:474.7
1030FURS Marcin 2545PARADISE PDOpen Mężczyzn661M 86312:1501:16:42.2001:16:42.20+00:40:4612:474.7
1031URBANEK Adrian 3822Open Mężczyzn662M 86414:4501:16:42.7001:16:42.70+00:40:4712:474.7
1032DĄBEK Piotr 1296Open Masters Mężczyzn115M 86509:4501:16:43.1001:16:43.10+00:40:4712:474.7
1033ULASKI Dawid 3821Open Mężczyzn663M 86614:4501:16:43.8001:16:43.80+00:40:4812:474.7
1034MARKIEWICZ Mateusz 2068EKIPA NIE NA LIŚCIAOpen Mężczyzn664M 86711:1501:16:43.9001:16:43.90+00:40:4812:474.7
1035OWCZAREK Piotr 2959PCC ROKITAOpen Mężczyzn665M 86813:0001:16:45.1501:16:45.15+00:40:4912:474.7
1036STARZEC Sławomir 2886Open Mężczyzn666M 86912:4501:16:45.3001:16:45.30+00:40:4912:474.7
1037SZPILA Daniel 2160Open Mężczyzn667M 87011:1501:16:45.7001:16:45.70+00:40:5012:474.7
1038CHMURA Jadwiga 2116Open Kobiet135K 16811:1501:16:45.9001:16:45.90+00:40:5012:474.7
1039MIESZAŁA Łukasz 1621EMEL ATHLETIC TEAMOpen Mężczyzn668M 87110:3001:16:49.3501:16:49.35+00:40:5312:484.7
1040ZAGÓRSKI Walentyn 1678TRAPEZYOpen Mężczyzn669M 87210:3001:16:49.7001:16:49.70+00:40:5412:484.7
1041GOERIG Michał 380HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn670M 87308:1501:16:51.6501:16:51.65+00:40:5612:484.7
1042MRÓZ Marcin 409RUNMAGEDDONOWE ŚWIRY Open Mężczyzn671M 87408:1501:16:54.4001:16:54.40+00:40:5812:494.7
1043KŁOS Sebastian 406RUNMAGEDDONOWE ŚWIRY Open Mężczyzn672M 87508:1501:16:54.6001:16:54.60+00:40:5912:494.7
1044WESOŁOWSKI Mateusz 14693PAOpen Mężczyzn673M 87610:1501:16:56.5001:16:56.50+00:41:0112:494.7
1045ZIELINSKI Tomasz 1609BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAMOpen Masters Mężczyzn116M 87710:3001:16:56.8501:16:56.85+00:41:0112:494.7
1046MRÓZ Agnieszka 408RUNMAGEDDONOWE ŚWIRY Open Kobiet136K 16908:1501:16:56.8501:16:56.85+00:41:0112:494.7
1047WOJEWODA Łukasz 14703PAOpen Mężczyzn674M 87810:1501:16:57.2501:16:57.25+00:41:0112:494.7
1048SZCZYPKA Dawid 14683PAOpen Mężczyzn675M 87910:1501:16:57.4001:16:57.40+00:41:0112:494.7
1049MAZIJ Bartosz 14663PAOpen Mężczyzn676M 88010:1501:16:57.9001:16:57.90+00:41:0212:494.7
1050JAŚKOWSKI Paweł 1081RMF4RT OCROpen Mężczyzn677M 88109:3001:16:58.3001:16:58.30+00:41:0212:494.7
1051KIEPURA Aleksandra 1082RMF4RT OCROpen Kobiet137K 17009:3001:16:58.8501:16:58.85+00:41:0312:494.7
1052ZAWADKA Iwona 3085GŁUSI-WROCŁAWOpen Kobiet138K 17113:3001:16:59.0001:16:59.00+00:41:0312:494.7
1053SZATKOWSKI Jerzy 3817Open Mężczyzn678M 88214:4501:16:59.4501:16:59.45+00:41:0312:494.7
1054FIJAŁKOWSKA Angelika 3794Open Kobiet139K 17214:4501:16:59.8501:16:59.85+00:41:0412:494.7
1055DUKIEL Artur 2994Open Masters Mężczyzn117M 88312:4501:17:00.0001:17:00.00+00:41:0412:504.7
1056WROŃSKI Damian 3875ALV AWENDŻERSOpen Mężczyzn679M 88409:1501:17:00.7501:17:00.75+00:41:0512:504.7
1057NOWAK Arkadiusz 2587Open Mężczyzn680M 88512:1501:17:03.7001:17:03.70+00:41:0812:504.7
1058ZYMLER Łukasz 619Open Mężczyzn681M 88608:3001:17:04.1001:17:04.10+00:41:0812:504.7
1059PALCZYŃSKI Andrzej 1105ROOKIESOpen Masters Mężczyzn118M 88709:3001:17:04.6001:17:04.60+00:41:0912:504.7
1060CZYREK Maciej 2544PARADISE PDOpen Mężczyzn682M 88812:1501:17:07.2001:17:07.20+00:41:1112:514.7
1061KASPRZAK Rafał 3242ZS JASTRZĘBIE JUTROSINOpen Masters Mężczyzn119M 88913:4501:17:07.2001:17:07.20+00:41:1112:514.7
1062KŁAK Marcin 3386POSORTOWANIOpen Mężczyzn683M 89014:0001:17:07.7501:17:07.75+00:41:1212:514.7
1063HOSZEK Kinga 298Open Kobiet140K 17308:0001:17:07.8501:17:07.85+00:41:1212:514.7
1064ŻURAWSKA Marlena 657CZEREŚNIAKIOpen Kobiet141K 17408:4501:17:08.2501:17:08.25+00:41:1212:514.7
1065MANDERA Amadeusz 312Open Mężczyzn684M 89108:0001:17:08.4501:17:08.45+00:41:1212:514.7
1066SIKORA Tomasz 3387POSORTOWANIOpen Mężczyzn685M 89214:0001:17:08.5501:17:08.55+00:41:1312:514.7
1067ŻURAWSKI Bartosz 658CZEREŚNIAKIOpen Mężczyzn686M 89308:4501:17:08.9001:17:08.90+00:41:1312:514.7
1068ŚLICZNIAK Weronika 3303Open Kobiet142K 17513:4501:17:08.9501:17:08.95+00:41:1312:514.7
1069KOPEĆ Patrycja 3278Open Kobiet143K 17613:4501:17:09.2501:17:09.25+00:41:1312:514.7
1070DZIDA Daniel 3793Open Mężczyzn687M 89414:4501:17:09.5001:17:09.50+00:41:1412:514.7
1071SACHARCZUK Aleksandra 3300Open Kobiet144K 17713:4501:17:09.5001:17:09.50+00:41:1412:514.7
1072SOLARZ Michał 329Open Mężczyzn688M 89508:0001:17:12.8501:17:12.85+00:41:1712:524.7
1073TORBUS Marcin 2890Open Mężczyzn689M 89612:4501:17:14.9501:17:14.95+00:41:1912:524.7
1074DZIOMDZIORA Adam 2629DZIK KOMANDOOpen Mężczyzn690M 89712:3001:17:16.6501:17:16.65+00:41:2112:524.7
1075CECUŁA Damian 3548Open Mężczyzn691M 89814:1501:17:17.2001:17:17.20+00:41:2112:524.7
1076KIELAR Aleksandra 1093ROOKIESOpen Kobiet145K 17809:3001:17:18.1501:17:18.15+00:41:2212:534.7
1077WRÓBEL Andrzej 3457Open Mężczyzn692M 89914:0001:17:18.8001:17:18.80+00:41:2312:534.7
1078CZERECH Łukasz 2840Open Mężczyzn693M 90012:4501:17:18.8001:17:18.80+00:41:2312:534.7
1079HANISZ Krzysztof 2849Open Mężczyzn694M 90112:4501:17:20.1501:17:20.15+00:41:2412:534.7
1080PALCZYŃSKA Agnieszka 1104ROOKIESOpen Masters Kobiet23K 17909:3001:17:21.5001:17:21.50+00:41:2612:534.7
1081CHMIELOWSKA Anna 3882HUSARIA RACE TEAM Open Kobiet146K 18015:1501:17:21.6501:17:21.65+00:41:2612:534.7
1082KANIA Kuba 3709Open Mężczyzn695M 90215:1501:17:23.0001:17:23.00+00:41:2712:534.7
1083MELLER Piotr 3319BIEGAM, BO LUBIĘ DOBRZE ZJEŚĆ.Open Mężczyzn696M 90314:0001:17:23.5001:17:23.50+00:41:2812:534.7
1084SODEL Dominik 4019Open Mężczyzn697M 90414:4501:17:26.3001:17:26.30+00:41:3012:544.6
1085SODEL Agnieszka 3811Open Masters Kobiet24K 18114:4501:17:26.5501:17:26.55+00:41:3112:544.6
1086MALINOWSKA Joanna 2734Open Kobiet147K 18212:3001:17:29.0501:17:29.05+00:41:3312:544.6
1087MALINOWSKI Łukasz 2735Open Mężczyzn698M 90512:3001:17:29.5001:17:29.50+00:41:3412:544.6
1088TUZIAK Karol 3619FITINFINITOpen Mężczyzn699M 90614:3001:17:32.2501:17:32.25+00:41:3612:554.6
1089SZUMILAS Maciej 2189FUNKCJONALNIOpen Mężczyzn700M 90711:3001:17:32.5001:17:32.50+00:41:3712:554.6
1090ROZMYŚLAK Patrycja 755Open Kobiet148K 18308:4501:17:32.5501:17:32.55+00:41:3712:554.6
1091KRZACZKOWSKI Jan 3615FITINFINITOpen Mężczyzn701M 90814:3001:17:32.6001:17:32.60+00:41:3712:554.6
1092AMBROZIAK Sebastian 2108Open Mężczyzn702M 90911:1501:17:33.7501:17:33.75+00:41:3812:554.6
1093RĄCZKOWIAK Mateusz 827USZŁO POWIETRZE Z DĘTKIOpen Mężczyzn703M 91009:0001:17:33.8501:17:33.85+00:41:3812:554.6
1094LASKOWSKA Małgorzata 1097ROOKIESOpen Masters Kobiet25K 18409:3001:17:34.2001:17:34.20+00:41:3812:554.6
1095WOŁOSZYN Paweł 2317ARTEFAKTOpen Mężczyzn704M 91112:0001:17:34.5001:17:34.50+00:41:3912:554.6
1096GÓRSKI Bartłomiej 2174FUNKCJONALNIOpen Mężczyzn705M 91211:3001:17:34.5001:17:34.50+00:41:3912:554.6
1097NIEMCZYK Paweł 2140Open Mężczyzn706M 91311:1501:17:35.0501:17:35.05+00:41:3912:554.6
1098WISNIEWSKI Grzegorz 2467Open Mężczyzn707M 91412:0001:17:35.9001:17:35.90+00:41:4012:554.6
1099ZAREMSKI Jan 2337FINASTRA RUNNING TEAMOpen Mężczyzn708M 91512:0001:17:36.0001:17:36.00+00:41:4012:564.6
1100JANISZEWSKI Marcin 2399Open Mężczyzn709M 91612:0001:17:36.3501:17:36.35+00:41:4012:564.6
1101ŻŁOBIŃSKA Aneta 2613Open Kobiet149K 18512:1501:17:37.0001:17:37.00+00:41:4112:564.6
1102KOZIOŁ Jacek 2527IMC PRO TEAMOpen Mężczyzn710M 91712:1501:17:38.7501:17:38.75+00:41:4312:564.6
1103OSTROWSKI Maciej 2976SOCIOS SILESIAOpen Mężczyzn711M 91813:0001:17:38.8501:17:38.85+00:41:4312:564.6
1104KROTOWSKI Adam 3007Open Mężczyzn712M 91913:0001:17:39.0501:17:39.05+00:41:4312:564.6
1105DYNKWALD Paweł 2526IMC PRO TEAMOpen Mężczyzn713M 92012:1501:17:39.3001:17:39.30+00:41:4312:564.6
1106KANIA Szymon 3906WATAHA KARNICEOpen Mężczyzn714M 92115:1501:17:43.5001:17:43.50+00:41:4812:574.6
1107SZTUKOWSKI Łukasz 890Open Mężczyzn715M 92209:0001:17:44.3501:17:44.35+00:41:4812:574.6
1108ŁYSEK Tomasz 594Open Masters Mężczyzn120M 92308:3001:17:45.1501:17:45.15+00:41:4912:574.6
1109KOZDÓJ Ewa 552OSWRISOpen Masters Kobiet26K 18608:3001:17:45.3001:17:45.30+00:41:4912:574.6
1110KUŁACH Bartosz 3907WATAHA KARNICEOpen Mężczyzn716M 92415:1501:17:45.8501:17:45.85+00:41:5012:574.6
1111RADZIEJ Krzysztof 323Open Mężczyzn717M 92508:0001:17:46.4501:17:46.45+00:41:5012:574.6
1112SIEDLIKOWSKI Krzysztof 1038CF KUŹNIA DAMIANAOpen Masters Mężczyzn121M 92609:3001:17:46.7001:17:46.70+00:41:5112:574.6
1113RADZIEJ Patrycja 223EX TEAMOpen Kobiet150K 18708:0001:17:47.1001:17:47.10+00:41:5112:574.6
1114WŁODARCZYK Wojciech 3873Open Mężczyzn718M 92715:0001:17:47.2501:17:47.25+00:41:5112:574.6
1115HAWEL Rafał 810PORUNBANIOpen Masters Mężczyzn122M 92809:0001:17:47.5501:17:47.55+00:41:5212:574.6
1116ILCZYSZYN Julita 811PORUNBANIOpen Kobiet151K 18809:0001:17:48.4001:17:48.40+00:41:5212:584.6
1117DUDEK Janusz 3852Open Masters Mężczyzn123M 92915:0001:17:48.9501:17:48.95+00:41:5312:584.6
1118POPRAWA Adrian 2286Open Mężczyzn719M 93011:3001:17:49.1001:17:49.10+00:41:5312:584.6
1119MIKA Michał 2BREATHE BETTERElite Mężczyzn63M 93107:2001:17:49.9501:17:49.95+00:41:5412:584.6
1120BOMERSBACH Michał 3415Open Mężczyzn720M 93214:0001:17:50.6501:17:50.65+00:41:5512:584.6
1121HADRYŚ Szymon 2259Open Mężczyzn721M 93311:3001:17:50.7001:17:50.70+00:41:5512:584.6
1122LUS Tomasz 1452Open Mężczyzn722M 93410:0001:17:50.9001:17:50.90+00:41:5512:584.6
1123NIEŁACNY Łukasz 2280Open Mężczyzn723M 93511:3001:17:51.8001:17:51.80+00:41:5612:584.6
1124BUCZYNSKI Dariusz 3417Open Mężczyzn724M 93614:0001:17:53.2501:17:53.25+00:41:5712:584.6
1125SIERUGA Michał 2290Open Mężczyzn725M 93711:3001:17:53.3001:17:53.30+00:41:5712:584.6
1126PINOCY Szymon 818RUNMAGEDDONOWE ŚWIRY Open Mężczyzn726M 93809:0001:17:54.6501:17:54.65+00:41:5912:594.6
1127ILINSKI Andrzej 3798Open Mężczyzn727M 93914:4501:17:54.9001:17:54.90+00:41:5912:594.6
1128LEŚNIAK Łukasz 2098RUN ATTACK Open Mężczyzn728M 94011:1501:17:55.0501:17:55.05+00:41:5912:594.6
1129LEŚNIAK Ewelina 2097RUN ATTACK Open Kobiet152K 18911:1501:17:55.0501:17:55.05+00:41:5912:594.6
1130KRUGLAK Anna 2333EMEL ATHLETICOpen Masters Kobiet27K 19012:0001:17:57.6001:17:57.60+00:42:0212:594.6
1131SZOPIŃSKA Katarzyna 2334EMEL ATHLETICOpen Kobiet153K 19112:0001:17:58.1001:17:58.10+00:42:0212:594.6
1132DEPA Łukasz 2118Open Mężczyzn729M 94111:1501:17:58.5501:17:58.55+00:42:0312:594.6
1133ĆWIEK Agata 2558Open Kobiet154K 19212:1501:17:59.0001:17:59.00+00:42:0312:594.6
1134WIŚNIEWSKI Arkadiusz 43SPORTERA OCRElite Mężczyzn64M 94207:2001:18:00.6501:18:00.65+00:42:0513:004.6
1135KORNACKI Mariusz 3712Open Mężczyzn730M 94314:3001:18:02.3501:18:02.35+00:42:0613:004.6
1136WEŁNA Jakub 3734Open Mężczyzn731M 94414:3001:18:02.4001:18:02.40+00:42:0613:004.6
1137KOZIEŁ Tomasz 2269Open Mężczyzn732M 94511:3001:18:04.9001:18:04.90+00:42:0913:004.6
1138BORUCKI Rafał 1293Open Mężczyzn733M 94609:4501:18:07.8501:18:07.85+00:42:1213:014.6
1139OLCZYK Bartłomiej 2438Open Mężczyzn734M 94712:0001:18:08.8001:18:08.80+00:42:1313:014.6
1140SZMIT Krzysztof 2456Open Mężczyzn735M 94812:0001:18:10.1001:18:10.10+00:42:1413:014.6
1141JOHNSON Max 3781TRIPLECAUTIONOpen Mężczyzn736M 94914:4501:18:11.7001:18:11.70+00:42:1613:014.6
1142JOHNSON Henry 3780TRIPLECAUTIONOpen Mężczyzn737M 95014:4501:18:12.8001:18:12.80+00:42:1713:024.6
1143KASPROWSKI Krzysztof 2127Open Mężczyzn738M 95114:1501:18:14.3501:18:14.35+00:42:1813:024.6
1144OGRABEK Kamil 1417TURBO LENIWCE- KOLEJNE STARCIEOpen Mężczyzn739M 95210:0001:18:14.7501:18:14.75+00:42:1913:024.6
1145OGRABEK Katarzyna 1418TURBO LENIWCE- KOLEJNE STARCIEOpen Kobiet155K 19310:0001:18:15.1501:18:15.15+00:42:1913:024.6
1146RATAJSKI Przemek 2882Open Mężczyzn740M 95312:4501:18:15.4501:18:15.45+00:42:1913:024.6
1147JASTRZĘBSKI Bartłomiej 1536TEAM MOOSEOpen Mężczyzn741M 95410:1501:18:17.9001:18:17.90+00:42:2213:024.6
1148KACHEL Agata 2817SZTURMOpen Kobiet156K 19412:4501:18:19.4001:18:19.40+00:42:2313:034.6
1149MUREK Łukasz 2797FABRYKA FORMY BYTOMOpen Mężczyzn742M 95512:4501:18:19.7501:18:19.75+00:42:2413:034.6
1150CIEŚLA Joanna 2717Open Kobiet157K 19512:3001:18:20.0001:18:20.00+00:42:2413:034.6
1151HERMAN Małgorzata 2723Open Kobiet158K 19612:3001:18:21.5501:18:21.55+00:42:2613:034.6
1152CIEŚLAK Przemek 3903WATAHA KARNICEOpen Mężczyzn743M 95615:1501:18:22.5001:18:22.50+00:42:2713:034.6
1153SOSNOWSKI Damian 3971BETONYOpen Mężczyzn744M 95710:3001:18:24.4001:18:24.40+00:42:2813:044.6
1154BORUTA Jakub 1606BETONYOpen Mężczyzn745M 95810:3001:18:25.2001:18:25.20+00:42:2913:044.6
1155LEPIANKA Piotr 1398RWN TEAM TAURON WAŁBRZYCHOpen Masters Mężczyzn124M 95910:0001:18:25.7001:18:25.70+00:42:3013:044.6
1156SOJA Robert 3910WATAHA KARNICEOpen Mężczyzn746M 96015:1501:18:25.7501:18:25.75+00:42:3013:044.6
1157GRABCZAK Jarek 3957ITACY BIEGACZE 1Open Mężczyzn747M 96109:4501:18:26.1501:18:26.15+00:42:3013:044.6
1158MIELCZAREK Michał 2137Open Mężczyzn748M 96211:3001:18:26.4501:18:26.45+00:42:3013:044.6
1159LEPIANKA Kamil 1397RWN TEAM TAURON WAŁBRZYCHOpen Mężczyzn749M 96310:0001:18:26.5501:18:26.55+00:42:3113:044.6
1160SĘK Mateusz 2151Open Mężczyzn750M 96411:3001:18:26.6001:18:26.60+00:42:3113:044.6
1161ŁEPSKI Bartosz 1233ITACY BIEGACZE 1Open Mężczyzn751M 96509:4501:18:27.4501:18:27.45+00:42:3113:044.6
1162KABZA Mateusz 3905WATAHA KARNICEOpen Mężczyzn752M 96615:1501:18:29.3501:18:29.35+00:42:3313:044.6
1163DOMŻALSKA Paulina 1535TEAM MOOSEOpen Kobiet159K 19710:1501:18:29.4501:18:29.45+00:42:3313:044.6
1164FRASZCZYŃSKI Piotr 3904WATAHA KARNICEOpen Mężczyzn753M 96715:1501:18:29.9501:18:29.95+00:42:3413:044.6
1165ROSZKOWSKI Mateusz 3909WATAHA KARNICEOpen Mężczyzn754M 96815:1501:18:30.2001:18:30.20+00:42:3413:054.6
1166TEREK Daniel 1537TEAM MOOSEOpen Mężczyzn755M 96910:1501:18:31.4501:18:31.45+00:42:3513:054.6
1167ŁYSZCZARCZYK Anna 1045DRUŻYNA PROFESORAOpen Kobiet160K 19809:3001:18:31.7501:18:31.75+00:42:3613:054.6
1168PILORZ Wojtek 3908WATAHA KARNICEOpen Mężczyzn756M 97015:1501:18:32.0501:18:32.05+00:42:3613:054.6
1169SIDORSKI Paweł 1046DRUŻYNA PROFESORAOpen Mężczyzn757M 97109:3001:18:32.4501:18:32.45+00:42:3613:054.6
1170SKRZYPCZYŃSKA Agata 3783TRIPLECAUTIONOpen Kobiet161K 19914:4501:18:32.8001:18:32.80+00:42:3713:054.6
1171PETLAK Piotr 1477DRUŻYNA L CUATROOpen Mężczyzn758M 97210:1501:18:33.1501:18:33.15+00:42:3713:054.6
1172DYMEK Piotr 1475DRUŻYNA L CUATROOpen Mężczyzn759M 97310:1501:18:33.4501:18:33.45+00:42:3713:054.6
1173TOMCZAK Marcin 1677TRAPEZYOpen Mężczyzn760M 97410:3001:18:34.2001:18:34.20+00:42:3813:054.6
1174NOWICKI Maciej 1676TRAPEZYOpen Mężczyzn761M 97510:3001:18:34.5501:18:34.55+00:42:3913:054.6
1175MAROŃ Paweł 1514NIE CHCE MI SIĘOpen Mężczyzn762M 97610:1501:18:34.7001:18:34.70+00:42:3913:054.6
1176WIDOMSKI Sławomir 2610Open Mężczyzn763M 97712:1501:18:34.8501:18:34.85+00:42:3913:054.6
1177STROKA Jolanta 2603Open Kobiet162K 20012:1501:18:35.9001:18:35.90+00:42:4013:054.6
1178SKAWIŃSKI Marcin 2744Open Mężczyzn764M 97812:3001:18:36.1001:18:36.10+00:42:4013:064.6
1179PIELESZ Małgorzata 2144Open Kobiet163K 20109:3001:18:36.3001:18:36.30+00:42:4013:064.6
1180ORANOWSKI Mateusz 2737Open Mężczyzn765M 97912:1501:18:36.6501:18:36.65+00:42:4113:064.6
1181KONIECZNY Ilona 1237ITACY BIEGACZE 2Open Kobiet164K 20209:4501:18:36.7501:18:36.75+00:42:4113:064.6
1182DIERING Paweł 2718Open Mężczyzn766M 98012:1501:18:36.9001:18:36.90+00:42:4113:064.6
1183ZAJĄC Paweł 2532KOJOTYOpen Mężczyzn767M 98112:1501:18:37.2001:18:37.20+00:42:4113:064.6
1184ZAJĄC Magdalena 2531KOJOTYOpen Kobiet165K 20312:1501:18:37.3001:18:37.30+00:42:4113:064.6
1185BARAN Bogdan 570Open Masters Mężczyzn125M 98209:3001:18:37.6501:18:37.65+00:42:4213:064.6
1186DAL CANTON Nikolas 3612DRUNKSTARSOpen Mężczyzn768M 98315:1501:18:37.9501:18:37.95+00:42:4213:064.6
1187BARAN Izabela 1144Open Kobiet166K 20409:3001:18:38.0001:18:38.00+00:42:4213:064.6
1188JANAS Katarzyna 2726Open Kobiet167K 20512:1501:18:38.1001:18:38.10+00:42:4213:064.6
1189JAREMKO Marcin 2570Open Mężczyzn769M 98412:1501:18:42.4501:18:42.45+00:42:4613:074.6
1190KMIECIK Łukasz 3992POWER GUMOpen Mężczyzn770M 98512:1501:18:42.4501:18:42.45+00:42:4613:074.6
1191SZOSTEK Stella 2666POWER GUMOpen Kobiet168K 20612:1501:18:42.7001:18:42.70+00:42:4713:074.6
1192KOZA Robert 777CARBON OCR RACING TEAMOpen Masters Mężczyzn126M 98609:0001:18:42.9501:18:42.95+00:42:4713:074.6
1193CELEJ-PIEKARSKA Agnieszka 3260Open Kobiet169K 20713:4501:18:42.9501:18:42.95+00:42:4713:074.6
1194DOMIŃCZYK Przemysław 95HUSARIA RACE TEAM Elite Mężczyzn65M 98707:3001:18:43.1001:18:43.10+00:42:4713:074.6
1195JAWORSKI Tomasz 1152Open Masters Mężczyzn127M 98809:3001:18:43.4001:18:43.40+00:42:4713:074.6
1196SIWIECKI Grzegorz 3302Open Mężczyzn771M 98913:4501:18:44.0501:18:44.05+00:42:4813:074.6
1197BILSKI Maciej 3259Open Mężczyzn772M 99013:4501:18:45.4001:18:45.40+00:42:4913:074.6
1198KRZCIUK Tomasz 3285Open Mężczyzn773M 99113:4501:18:45.9001:18:45.90+00:42:5013:074.6
1199JASTRZĘBSKI Rafał 825THE SHIELDERSOpen Mężczyzn774M 99209:0001:18:46.2001:18:46.20+00:42:5013:074.6
1200OŻGA Wojciech 1240ITACY BIEGACZE 2Open Mężczyzn775M 99309:4501:18:46.5501:18:46.55+00:42:5113:074.6
1201PIĄTEK Ewa 1722Open Kobiet170K 20809:0001:18:46.8501:18:46.85+00:42:5113:074.6
1202PIECZABA Patryk 1723Open Mężczyzn776M 99409:0001:18:47.1501:18:47.15+00:42:5113:074.6
1203SWIATEK Tomasz 3815Open Mężczyzn777M 99514:4501:18:48.7501:18:48.75+00:42:5313:084.6
1204SOBOŃ Łukasz 2921GO_RUNNERSOpen Mężczyzn778M 99613:0001:18:56.0501:18:56.05+00:43:0013:094.6
1205OLENDER Kinga 2142Open Kobiet171K 20911:1501:18:57.3001:18:57.30+00:43:0113:094.6
1206SARNACKI Marcin 3730Open Mężczyzn779M 99714:3001:18:57.4001:18:57.40+00:43:0113:094.6
1207SOLSKI Przemysław 1078OLIMP HANDBALL TEAMOpen Mężczyzn780M 99809:3001:18:57.5001:18:57.50+00:43:0213:094.6
1208BENKE Robert 2111Open Mężczyzn781M 99911:1501:18:57.6001:18:57.60+00:43:0213:094.6
1209STOLARSKI Jacek 611Open Mężczyzn782M 100009:0001:19:01.9001:19:01.90+00:43:0613:104.6
1210SZLOSAREK Rafał 3168Open Mężczyzn783M 100113:3001:19:01.9501:19:01.95+00:43:0613:104.6
1211WÓJCICKI Wojciech 2922GO_RUNNERSOpen Mężczyzn784M 100213:0001:19:02.6501:19:02.65+00:43:0713:104.6
1212KLOZA Jakub 3137Open Mężczyzn785M 100313:3001:19:03.1001:19:03.10+00:43:0713:104.6
1213OSTROWSKA Barbara 3157Open Kobiet172K 21013:3001:19:03.6501:19:03.65+00:43:0813:104.6
1214PAPROCKA Sylwia 175Elite Kobiet5K 21107:4501:19:03.7501:19:03.75+00:43:0813:104.6
1215KUBIAK Janusz 3078GŁUSI-WROCŁAWOpen Mężczyzn786M 100413:3001:19:07.1501:19:07.15+00:43:1113:114.6
1216ANTONIAK Agnieszka 3069GŁUSI-WROCŁAWOpen Kobiet173K 21213:3001:19:07.1501:19:07.15+00:43:1113:114.6
1217SCHMIDT Lucius 3782TRIPLECAUTIONOpen Mężczyzn787M 100514:4501:19:07.9501:19:07.95+00:43:1213:114.6
1218STĘPIEŃ Łukasz 1765JKS SALAMANDRAOpen Mężczyzn788M 100611:0001:19:12.2001:19:12.20+00:43:1613:124.5
1219KRAWCZYK Katarzyna 1764JKS SALAMANDRAOpen Kobiet174K 21311:0001:19:12.3501:19:12.35+00:43:1613:124.5
1220KRZYSTANEK Magdalena 829WATAHAOpen Kobiet175K 21409:0001:19:16.7501:19:16.75+00:43:2113:124.5
1221KRZYSTANEK Bartłomiej 828WATAHAOpen Mężczyzn789M 100709:0001:19:16.8001:19:16.80+00:43:2113:124.5
1222KANONIAK Krzysztof 645CZEREŚNIAKIOpen Mężczyzn790M 100808:4501:19:17.0001:19:17.00+00:43:2113:124.5
1223SOBCZUK Mateusz 2745Open Mężczyzn791M 100912:3001:19:18.5501:19:18.55+00:43:2313:134.5
1224BOROŃ Marcin 2714Open Mężczyzn792M 101012:3001:19:18.8501:19:18.85+00:43:2313:134.5
1225KLIN Robert 563WATAHAOpen Masters Mężczyzn128M 101108:3001:19:19.6001:19:19.60+00:43:2413:134.5
1226SPYCHAJ Robert 1255MS-FIT STUDIO GOSTYŃOpen Mężczyzn793M 101209:4501:19:20.7501:19:20.75+00:43:2513:134.5
1227SPYCHAJ Dominika 1254MS-FIT STUDIO GOSTYŃOpen Kobiet176K 21509:4501:19:21.8001:19:21.80+00:43:2613:134.5
1228JANASZKIEWICZ Jakub 3406WĄSATE ŚWINIEOpen Mężczyzn794M 101314:1501:19:22.5001:19:22.50+00:43:2713:134.5
1229EHRLICH Marta 1258RUNMAGEDDONOWE ŚWIRY Open Kobiet177K 21609:4501:19:24.1001:19:24.10+00:43:2813:144.5
1230KOWALIK Daniel 3775MARVELOpen Masters Mężczyzn129M 101414:4501:19:24.8501:19:24.85+00:43:2913:144.5
1231EHRLICH Przemysław 1259RUNMAGEDDONOWE ŚWIRY Open Mężczyzn795M 101509:4501:19:25.0501:19:25.05+00:43:2913:144.5
1232PIEŃKOSZ Liliana 2230RUNŚLIMOKIOpen Masters Kobiet28K 21711:3001:19:26.0001:19:26.00+00:43:3013:144.5
1233PIEŃKOSZ Daniel 2229RUNŚLIMOKIOpen Masters Mężczyzn130M 101611:3001:19:26.4501:19:26.45+00:43:3013:144.5
1234DROZD Joanna 3774MARVELOpen Kobiet178K 21814:4501:19:26.9501:19:26.95+00:43:3113:144.5
1235FAJKIS Ewa 2228RUNŚLIMOKIOpen Masters Kobiet29K 21911:3001:19:27.2001:19:27.20+00:43:3113:144.5
1236ZMONARSKI Filip 3597Open Mężczyzn796M 101714:1501:19:30.5501:19:30.55+00:43:3513:154.5
1237NOWAK Daniel 3080GŁUSI-WROCŁAWOpen Masters Mężczyzn131M 101813:3001:19:30.8501:19:30.85+00:43:3513:154.5
1238KUCIEWICZ Jaroslaw 979SZTURMOpen Mężczyzn797M 101910:1501:19:31.6501:19:31.65+00:43:3613:154.5
1239ZAJĄC Agnieszka 3084GŁUSI-WROCŁAWOpen Kobiet179K 22013:3001:19:32.6001:19:32.60+00:43:3713:154.5
1240DOBOSZ Piotr 3072GŁUSI-WROCŁAWOpen Mężczyzn798M 102013:3001:19:33.2501:19:33.25+00:43:3713:154.5
1241SAWICKI Robert 3628KILIMANDŻAROOpen Masters Mężczyzn132M 102114:3001:19:33.2501:19:33.25+00:43:3713:154.5
1242LIPOWSKA Izabela 3627KILIMANDŻAROOpen Masters Kobiet30K 22114:3001:19:34.3001:19:34.30+00:43:3813:154.5
1243STEFAŃSKI Mikołaj 3814Open Mężczyzn799M 102214:4501:19:34.6001:19:34.60+00:43:3913:154.5
1244PACEK Cezary 3876CROSS HEROES - OGIEŃ!Open Mężczyzn800M 102314:4501:19:34.8501:19:34.85+00:43:3913:154.5
1245BANSEN Kajetan 2110Open Mężczyzn801M 102411:1501:19:34.9501:19:34.95+00:43:3913:154.5
1246SMOLIŃSKI Roman 1077OLIMP HANDBALL TEAMOpen Mężczyzn802M 102509:3001:19:37.8001:19:37.80+00:43:4213:164.5
1247OCHA Beata 832WATAHAOpen Masters Kobiet31K 22209:0001:19:39.3501:19:39.35+00:43:4313:164.5
1248KUNA Elzbieta 830WATAHAOpen Masters Kobiet32K 22309:0001:19:40.0001:19:40.00+00:43:4413:164.5
1249SZWAK Adrian 3308Open Mężczyzn803M 102613:4501:19:40.2501:19:40.25+00:43:4413:164.5
1250KOSZELA Iwona 3281Open Masters Kobiet33K 22413:4501:19:40.5501:19:40.55+00:43:4513:164.5
1251WOŹNIAK Filip 3315Open Mężczyzn804M 102713:4501:19:41.0001:19:41.00+00:43:4513:164.5
1252SEMIK Stanislaw 3809Open Mężczyzn805M 102814:4501:19:42.1501:19:42.15+00:43:4613:174.5
1253GRZEGORZEWSKI Michał 2809MANDOLINAOpen Mężczyzn806M 102912:4501:19:42.2001:19:42.20+00:43:4613:174.5
1254KOWALSKI Adrian 2952PCC ROKITAOpen Mężczyzn807M 103013:0001:19:43.9501:19:43.95+00:43:4813:174.5
1255KRZEMIŃSKI Bartosz 3741#MYPONAGRODYOpen Mężczyzn808M 103114:4501:19:44.4501:19:44.45+00:43:4813:174.5
1256ŻAK Aleksandra 2069EKIPA NIE NA LIŚCIAOpen Kobiet180K 22511:1501:19:44.7501:19:44.75+00:43:4913:174.5
1257ŻAK Rafał 2070EKIPA NIE NA LIŚCIAOpen Masters Mężczyzn133M 103211:1501:19:44.7501:19:44.75+00:43:4913:174.5
1258ŻUK Natalia 899Open Kobiet181K 22609:0001:19:45.6501:19:45.65+00:43:5013:174.5
1259ABRATKIEWICZ Magdalena 378EX TEAMOpen Kobiet182K 22708:1501:19:46.1001:19:46.10+00:43:5013:174.5
1260JELIŃSKI Adrian 854Open Mężczyzn809M 103309:0001:19:46.3501:19:46.35+00:43:5013:174.5
1261ANDRUCH Arkadiusz 3740#MYPONAGRODYOpen Masters Mężczyzn134M 103414:4501:19:46.9001:19:46.90+00:43:5113:174.5
1262RUDKIEWICZ Daniel 14673PAOpen Mężczyzn810M 103510:1501:19:47.4001:19:47.40+00:43:5113:174.5
1263MROZICKI Adam 3742#MYPONAGRODYOpen Masters Mężczyzn135M 103614:4501:19:48.9001:19:48.90+00:43:5313:184.5
1264KOSTERA Marcin 2053CHŁOPAKI Z KALISZAOpen Masters Mężczyzn136M 103711:1501:19:49.0501:19:49.05+00:43:5313:184.5
1265NOWAK Marcin 2054CHŁOPAKI Z KALISZAOpen Mężczyzn811M 103811:1501:19:50.9001:19:50.90+00:43:5513:184.5
1266PAWLAK Rafał 3965CHŁOPAKI Z KALISZAOpen Masters Mężczyzn137M 103911:1501:19:51.3501:19:51.35+00:43:5513:184.5
1267BAJZERT Bartosz 1757HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn812M 104010:4501:19:51.5001:19:51.50+00:43:5613:184.5
1268PASTUSZKA Artur 817RUNMAGEDDONOWE ŚWIRY Open Mężczyzn813M 104109:0001:19:55.3501:19:55.35+00:43:5913:194.5
1269ZARENKIEWICZ Marcin 3777MARVELOpen Mężczyzn814M 104214:4501:19:57.6001:19:57.60+00:44:0213:194.5
1270KOWALCZYK Agnieszka 3140Open Kobiet183K 22813:3001:19:57.6501:19:57.65+00:44:0213:194.5
1271SZEBESCZYK Hania 3488KALITEAMOpen Kobiet184K 22914:1501:19:58.9501:19:58.95+00:44:0313:194.5
1272ZIARKOWSKI Łukasz 1744Open Mężczyzn815M 104310:3001:19:59.2501:19:59.25+00:44:0313:194.5
1273PERWIŃSKI Błażej 1721Open Mężczyzn816M 104410:3001:19:59.5001:19:59.50+00:44:0413:194.5
1274WITEK Norbert 3625FITSTYLE RUN TEAMOpen Mężczyzn817M 104513:4501:19:59.9501:19:59.95+00:44:0413:194.5
1275BIELAŃSKI Krzysztof 1689Open Mężczyzn818M 104610:3001:20:00.2501:20:00.25+00:44:0413:204.5
1276SENYK Sebastian 2210KOMPANIA CHACHARÓWOpen Mężczyzn819M 104711:3001:20:01.4501:20:01.45+00:44:0513:204.5
1277POŚNIK Jan 1229HUSARIA RACE TEAM Open Mężczyzn820M 104809:4501:20:02.1501:20:02.15+00:44:0613:204.5
1278SZYMAŃSKI Łukasz 892Open Mężczyzn821M 104909:0001:20:03.6001:20:03.60+00:44:0813:204.5
1279SKUBISZEWSKI Łukasz 2211KOMPANIA CHACHARÓWOpen Mężczyzn822M 105011:3001:20:04.2501:20:04.25+00:44:0813:204.5
1280KRASNOBORODKO Pavlo 3345HEGELMANN GROUPOpen Mężczyzn823M 105114:0001:20:04.3001:20:04.30+00:44:0813:204.5
1281BIAZIK Paweł 2206KOMPANIA CHACHARÓWOpen Mężczyzn824M 105211:3001:20:08.1501:20:08.15+00:44:1213:214.5
1282SZMER Przemysław 2215LESISKOOpen Mężczyzn825M 105311:3001:20:08.9001:20:08.90+00:44:1313:214.5
1283CZARNECKI Marcin 2244Open Mężczyzn826M 105411:3001:20:10.4001:20:10.40+00:44:1413:214.5
1284KWIATKOWSKA Katarzyna 2272Open Kobiet185K 23011:3001:20:13.0501:20:13.05+00:44:1713:224.5
1285ŚMIAŁKO Aleksandra 2152Open Kobiet186K 23111:1501:20:13.9501:20:13.95+00:44:1813:224.5
1286WOŁCZEK Małgorzata 3314Open Kobiet187K 23213:4501:20:14.1501:20:14.15+00:44:1813:224.5
1287JANIK Paulina 3560Open Kobiet188K 23314:1501:20:14.4501:20:14.45+00:44:1813:224.5
1288TAVROVSKYI Oleksandr 3587Open Mężczyzn827M 105514:1501:20:14.9501:20:14.95+00:44:1913:224.5
1289NAPORA Magdalena 2139Open Kobiet189K 23411:1501:20:15.1501:20:15.15+00:44:1913:224.5
1290MAJCHRZAK Marcin 1100ROOKIESOpen Mężczyzn828M 105609:3001:20:16.0501:20:16.05+00:44:2013:224.5
1291SIWY Piotr 2767CROSFIT LUBINOpen Masters Mężczyzn138M 105712:4501:20:16.0501:20:16.05+00:44:2013:224.5
1292SIWA Aleksandra 2766CROSFIT LUBINOpen Kobiet190K 23512:4501:20:16.3001:20:16.30+00:44:2013:224.5
1293WINIARSKI Piotr 3176Open Mężczyzn829M 105813:3001:20:16.3501:20:16.35+00:44:2013:224.5
1294PŁASZEWSKI Sebastian 3728Open Mężczyzn830M 105914:3001:20:16.7501:20:16.75+00:44:2113:224.5
1295STARZYK Klaudia 2791CROSSFIT LUBINOpen Kobiet191K 23612:4501:20:17.0001:20:17.00+00:44:2113:224.5
1296SULSKI Łukasz 2071EKO-OKNA RUNNERSOpen Mężczyzn831M 106011:1501:20:17.2501:20:17.25+00:44:2113:224.5
1297ROGALSKI Kamil 3161Open Mężczyzn832M 106113:3001:20:17.6501:20:17.65+00:44:2213:224.5
1298MAĆKOWIAK Izabela 3146Open Kobiet192K 23713:3001:20:18.1501:20:18.15+00:44:2213:234.5
1299OLSZEWSKI Łukasz 2589Open Mężczyzn833M 106212:1501:20:18.1501:20:18.15+00:44:2213:234.5
1300WOJTYCZKA Błażej 4479RAWLPLUG100Koelner Mężczyźni19M 106313:1501:20:18.6001:20:18.60+00:44:2313:234.5
1301WYSKOCKI Paweł 656CZEREŚNIAKIOpen Mężczyzn834M 106408:4501:20:20.2501:20:20.25+00:44:2413:234.5
1302STACHNIK Łukasz 1458Open Mężczyzn835M 106510:0001:20:21.0001:20:21.00+00:44:2513:234.5
1303PISZCZEK Michalina 653CZEREŚNIAKIOpen Kobiet193K 23808:4501:20:21.0501:20:21.05+00:44:2513:234.5
1304KUBICA Wiesława 1664ST8GYMOpen Masters Kobiet34K 23910:3001:20:23.1001:20:23.10+00:44:2713:234.5
1305SĄSIADEK Michał 4461RAWLPLUG100Koelner Mężczyźni20M 106613:1501:20:24.0501:20:24.05+00:44:2813:244.5
1306TKACZYK Przemyslaw 4472RAWLPLUG100Koelner Mężczyźni21M 106713:1501:20:24.7501:20:24.75+00:44:2913:244.5
1307PIECZEK Daria 1357DELOITTE AUDYT ADVENTURE TEAMOpen Kobiet194K 24010:0001:20:26.2001:20:26.20+00:44:3013:244.5
1308JURKOWSKI Bartłomiej 3274Open Mężczyzn836M 106813:4501:20:26.4001:20:26.40+00:44:3013:244.5
1309MŁYNARCZYK Jacek 3771LECI KULKAOpen Masters Mężczyzn139M 106914:4501:20:30.3501:20:30.35+00:44:3413:254.5
1310KOŁTUN Agnieszka 2729Open Kobiet195K 24112:3001:20:30.6501:20:30.65+00:44:3513:254.5
1311PIETRASZEK Dawid 2064DZIKIE DZIKI SUNRISEOpen Mężczyzn837M 107011:1501:20:30.8001:20:30.80+00:44:3513:254.5
1312PIETRUSZKA Artur 652CZEREŚNIAKIOpen Mężczyzn838M 107108:4501:20:31.1501:20:31.15+00:44:3513:254.5
1313SZLACHTA Adrian 2065DZIKIE DZIKI SUNRISEOpen Mężczyzn839M 107211:1501:20:31.3001:20:31.30+00:44:3513:254.5
1314PIETRUSZKA Aneta 2739Open Kobiet196K 24212:3001:20:31.5501:20:31.55+00:44:3613:254.5
1315PAŚ Klaudia 651CZEREŚNIAKIOpen Kobiet197K 24308:4501:20:31.7501:20:31.75+00:44:3613:254.5
1316KOWALCZYK Karol 2062DZIKIE DZIKI SUNRISEOpen Mężczyzn840M 107311:1501:20:31.8501:20:31.85+00:44:3613:254.5
1317GMEREK Tomasz 2061DZIKIE DZIKI SUNRISEOpen Mężczyzn841M 107411:1501:20:32.0501:20:32.05+00:44:3613:254.5
1318KITTAY Aleksandra 2929NIECIENKIE BOLKIOpen Masters Kobiet35K 24413:0001:20:32.1501:20:32.15+00:44:3613:254.5
1319KURZAWSKI Tomasz 2063DZIKIE DZIKI SUNRISEOpen Mężczyzn842M 107511:1501:20:32.9501:20:32.95+00:44:3713:254.5
1320WYGODA Joanna 2930NIECIENKIE BOLKIOpen Masters Kobiet36K 24513:0001:20:33.0001:20:33.00+00:44:3713:254.5
1321BOSETTI Agnieszka 2928NIECIENKIE BOLKIOpen Masters Kobiet37K 24613:0001:20:33.5501:20:33.55+00:44:3813:254.5
1322MAŃKA Joanna 1989Open Kobiet198K 24711:0001:20:34.0501:20:34.05+00:44:3813:254.5
1323MAŁOLEPSZA Paulina 867Open Kobiet199K 24809:0001:20:37.1001:20:37.10+00:44:4113:264.5
1324KULWICKI Marcin 498FIGHTERZYOpen Mężczyzn843M 107608:3001:20:37.1501:20:37.15+00:44:4113:264.5
1325MAJOWSKI Michał 78CARBON OCR RACING TEAMElite Mężczyzn66M 107707:3001:20:38.7001:20:38.70+00:44:4313:264.5
1326MRÓZ Jerzy 1267SIEKIERA23Open Mężczyzn844M 107809:4501:20:39.0001:20:39.00+00:44:4313:264.5
1327ROMANOWICZ Dariusz 500FIGHTERZYOpen Mężczyzn845M 107908:3001:20:39.6501:20:39.65+00:44:4413:264.5
1328PAJERSKI Witold 751Open Masters Mężczyzn140M 108008:4501:20:40.2001:20:40.20+00:44:4413:264.5
1329SZATKOWSKA Agnieszka 1634KRA KARLINOOpen Masters Kobiet38K 24910:3001:20:44.2501:20:44.25+00:44:4813:274.5
1330WOSZCZYK Monika 3456Open Kobiet200K 25014:0001:20:44.2501:20:44.25+00:44:4813:274.5
1331JURKIEW Katarzyna 1631KRA KARLINOOpen Kobiet201K 25110:3001:20:44.9001:20:44.90+00:44:4913:274.5
1332POLSKA Agnieszka 1633KRA KARLINOOpen Kobiet202K 25210:3001:20:45.1501:20:45.15+00:44:4913:274.5
1333SZOSTAK Marcin 1173Open Mężczyzn846M 108109:3001:20:45.5501:20:45.55+00:44:5013:274.5
1334JASIŃSKA Sandra 3423Open Kobiet203K 25314:0001:20:45.7001:20:45.70+00:44:5013:274.5
1335ANDRZEJEWSKA Diana 2096RUN ATTACK Open Kobiet204K 25411:1501:20:46.0501:20:46.05+00:44:5013:274.5
1336DRYJA Robert 2207KOMPANIA CHACHARÓWOpen Mężczyzn847M 108211:3001:20:47.2001:20:47.20+00:44:5113:274.5
1337SZATKOWSKI Mieczyslaw 1635KRA KARLINOOpen Masters Mężczyzn141M 108310:3001:20:47.5501:20:47.55+00:44:5213:274.5
1338JANOWICZ Robert 2212KRA KARLINOOpen Mężczyzn848M 108410:3001:20:47.8001:20:47.80+00:44:5213:274.5
1339SZATKOWSKI Tomasz 1636KRA KARLINOOpen Mężczyzn849M 108510:3001:20:48.1001:20:48.10+00:44:5213:284.5
1340DUMAŃSKI Mateusz 293Open Mężczyzn850M 108608:4501:20:48.3001:20:48.30+00:44:5213:284.5
1341ANDRZEJEWSKI Drogosz 3899RUN ATTACK Open Mężczyzn851M 108711:1501:20:48.4001:20:48.40+00:44:5213:284.5
1342JANOWICZ Małgorzata 1630KRA KARLINOOpen Kobiet205K 25510:3001:20:49.1501:20:49.15+00:44:5313:284.5
1343MROCZKOWSKI Piotr 3436Open Mężczyzn852M 108814:0001:20:50.1501:20:50.15+00:44:5413:284.5
1344SZWAJA Wojtek 2746Open Mężczyzn853M 108912:3001:20:51.0501:20:51.05+00:44:5513:284.5
1345KUJAWA Mateusz 3770KRA KARLINOOpen Mężczyzn854M 109010:3001:20:51.6501:20:51.65+00:44:5613:284.5
1346KRUPIŃSKI Tomasz 3427Open Mężczyzn855M 109114:0001:20:51.8001:20:51.80+00:44:5613:284.5
1347SMEKTAŁA Adam 195Open Mężczyzn856M 109207:2001:20:52.3501:20:52.35+00:44:5613:284.5
1348KEMPA Krzysztof 1950PRZEDZIKIOpen Masters Mężczyzn142M 109311:0001:20:52.3501:20:52.35+00:44:5613:284.5
1349JURKIEW Sebastian 1632KRA KARLINOOpen Masters Mężczyzn143M 109410:3001:20:52.5001:20:52.50+00:44:5713:284.5
1350PREKWA Jakub 3097MEDSERV TEAMOpen Mężczyzn857M 109513:3001:20:53.8001:20:53.80+00:44:5813:284.5
1351WÓJCIK Grzegorz 3098MEDSERV TEAMOpen Mężczyzn858M 109613:3001:20:53.8001:20:53.80+00:44:5813:284.5
1352RODAK Agnieszka 2790CROSSFIT LUBINOpen Masters Kobiet39K 25612:4501:20:55.6001:20:55.60+00:45:0013:294.4
1353GŁOWACKI Kacper 2719Open Mężczyzn859M 109712:3001:20:56.2501:20:56.25+00:45:0013:294.4
1354GRZEGORZEWSKI Krzysztof 2788CROSSFIT LUBINOpen Masters Mężczyzn144M 109812:4501:20:56.2501:20:56.25+00:45:0013:294.4
1355PIOTROWSKI Hubert 1998Open Mężczyzn860M 109911:0001:20:57.9501:20:57.95+00:45:0213:294.4
1356HUCUŁ Bartek 1298Open Mężczyzn861M 110009:4501:20:58.5001:20:58.50+00:45:0313:294.4
1357CZARNECKA Marta 3129Open Kobiet206K 25713:3001:20:58.7501:20:58.75+00:45:0313:294.4
1358CZARNECKA Aneta 3128Open Kobiet207K 25813:3001:20:59.2501:20:59.25+00:45:0313:294.4
1359ŁYSIKOWSKI Paweł 1985Open Mężczyzn862M 110111:0001:20:59.6001:20:59.60+00:45:0413:294.4
1360BISKUPSKI Karol 2833Open Mężczyzn863M 110212:4501:20:59.8001:20:59.80+00:45:0413:294.4
1361BOBER Ryszard 4406RAWLPLUG100Open Masters Mężczyzn145M 110313:1501:21:00.1001:21:00.10+00:45:0413:304.4
1362WAJDA Sławomir 1526SFORA TEAMOpen Masters Mężczyzn146M 110410:1501:21:00.1001:21:00.10+00:45:0413:304.4
1363WAJDA Magdalena 1525SFORA TEAMOpen Masters Kobiet40K 25910:1501:21:02.0501:21:02.05+00:45:0613:304.4
1364SEKUTOWSKI Marcin 1524SFORA TEAMOpen Masters Mężczyzn147M 110510:1501:21:02.5001:21:02.50+00:45:0713:304.4
1365KRZEMIEŃ Michał 3915Open Mężczyzn864M 110615:1501:21:03.3501:21:03.35+00:45:0713:304.4
1366GRABARCZYK Łukasz 2808MANDOLINAOpen Mężczyzn865M 110712:4501:21:04.7501:21:04.75+00:45:0913:304.4
1367MELNER Piotr 92ELECTROLUX ŚWIDNICAOpen Mężczyzn866M 110807:3001:21:05.1001:21:05.10+00:45:0913:304.4
1368PRUCIAK Dawid 3018Open Mężczyzn867M 110913:0001:21:05.5001:21:05.50+00:45:1013:304.4
1369MENDE Wojciech 3917Open Mężczyzn868M 111015:1501:21:05.7001:21:05.70+00:45:1013:304.4
1370DAJNOWSKA-KOPEĆ Karolina 2841Open Kobiet208K 26013:0001:21:05.8001:21:05.80+00:45:1013:304.4
1371DĘBSKI Norman 2991Open Mężczyzn869M 111113:0001:21:06.0001:21:06.00+00:45:1013:314.4
1372JAGLIŃSKI Rafał 1650RUNMAGEDDONOWE ŚWIRY Open Mężczyzn870M 111210:3001:21:06.0501:21:06.05+00:45:1013:314.4
1373HODANA Karol 3679ROGOWSKI ŁOMOTOpen Mężczyzn871M 111314:3001:21:06.9501:21:06.95+00:45:1113:314.4
1374CYMOREK Piotr 1680UMICORE RUNNING TEAMOpen Mężczyzn872M 111410:3001:21:07.2501:21:07.25+00:45:1113:314.4
1375FORTUNA-CZMOK Jolanta 1942POGROMCYOpen Masters Kobiet41K 26111:0001:21:09.1001:21:09.10+00:45:1313:314.4
1376BYCHAWSKI Mateusz 1969Open Mężczyzn873M 111511:0001:21:11.5501:21:11.55+00:45:1613:314.4
1377STELLMACH Wojciech 128REFLEX OCR TEAM MALTAOpen Mężczyzn874M 111607:3001:21:11.6001:21:11.60+00:45:1613:314.4
1378MURACZEWSKI Bartek 1887ATOMOWE PCHŁYOpen Mężczyzn875M 111711:0001:21:12.0501:21:12.05+00:45:1613:324.4
1379OLEJARCZYK Barbara 1888ATOMOWE PCHŁYOpen Kobiet209K 26211:0001:21:12.2501:21:12.25+00:45:1613:324.4
1380MUNIAK Łukasz 3681ROGOWSKI ŁOMOTOpen Mężczyzn876M 111814:3001:21:13.6501:21:13.65+00:45:1813:324.4
1381RZECZYCKA Anna 756Open Kobiet210K 26308:4501:21:15.8001:21:15.80+00:45:2013:324.4
1382POGODA Filip 3868Open Mężczyzn877M 111915:0001:21:16.2001:21:16.20+00:45:2013:324.4
1383ZBOROWSKI Leszek 2165Open Mężczyzn878M 112011:1501:21:16.5001:21:16.50+00:45:2113:324.4
1384GAMBAL Adrian 2845Open Mężczyzn879M 112112:4501:21:17.1501:21:17.15+00:45:2113:324.4
1385AUGUSTOWSKI Mikołaj 2109Open Mężczyzn880M 112211:1501:21:17.4501:21:17.45+00:45:2113:324.4
1386SPYRKA Grzegorz 2885Open Mężczyzn881M 112312:4501:21:17.5001:21:17.50+00:45:2213:324.4
1387KŁOSZEWSKA Ewa 3834CHILL-TEAMOpen Kobiet211K 26415:0001:21:17.6501:21:17.65+00:45:2213:324.4
1388KORZENIOWSKI Jarosław 4429RAWLPLUG100Open Masters Mężczyzn148M 112413:1501:21:17.7501:21:17.75+00:45:2213:324.4
1389BEDNARCZYK Bogusław 3833CHILL-TEAMOpen Masters Mężczyzn149M 112515:0001:21:18.2501:21:18.25+00:45:2213:334.4
1390PIOTROWSKI Marek 1999Open Mężczyzn882M 112611:0001:21:18.4001:21:18.40+00:45:2213:334.4
1391PARAMONOV Nikita 2335EMFEPAMINAOpen Mężczyzn883M 112712:1501:21:18.6501:21:18.65+00:45:2313:334.4
1392RUDNICKI Piotr 2883Open Mężczyzn884M 112812:4501:21:18.9501:21:18.95+00:45:2313:334.4
1393WALOCH Michał 3219ŚNAPERYOpen Mężczyzn885M 112913:4501:21:19.8001:21:19.80+00:45:2413:334.4
1394KOZIEŁ Krzysztof 4430RAWLPLUG100Open Masters Mężczyzn150M 113013:1501:21:19.9501:21:19.95+00:45:2413:334.4
1395ŁUCZECKI Szymon 3680ROGOWSKI ŁOMOTOpen Mężczyzn886M 113114:3001:21:20.5501:21:20.55+00:45:2513:334.4
1396NASIENNIK Adrian 4007Koelner Mężczyźni22M 113213:1501:15:34.3001:21:21.40+00:45:2512:354.8
1397GLOMBIK Tomasz 3853Open Mężczyzn887M 113315:0001:21:21.7501:21:21.75+00:45:2613:334.4
1398GRZEŚKOWIAK Marcin 3215ŚNAPERYOpen Mężczyzn888M 113413:4501:21:23.4501:21:23.45+00:45:2713:334.4
1399KAŹMIERCZAK Kamil 3217ŚNAPERYOpen Mężczyzn889M 113513:4501:21:24.0501:21:24.05+00:45:2813:344.4
1400SZUBERT Jakub 3218ŚNAPERYOpen Mężczyzn890M 113613:4501:21:25.2001:21:25.20+00:45:2913:344.4
1401WRÓBLEWSKI Damian 2911AVE 101