Organizator : | Extreme Events, Runmageddon |
Data : | 2019-04-13 |
Miejsce : | Wrocław |
Dystans : | 6 km |
Zgłoszonych : | 4106 |
Wystartowało : | 3703 |
Nie ukończyło : | 111 |
Ukończyło : | 3592 |
Na trasie : | 106 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | Elite Kobiet | Koelner Kobiety | Open Kobiet | Elite Mężczyzn | Koelner Mężczyźni | Open Mężczyzn | Drużynowa Elite | Drużynowa Open | 08:00 | 08:15 | 08:30 | 08:45 | 09:00 | 09:15 | 09:30 | 09:45 | 10:00 | 10:15 | 10:30 | 10:45 | 11:00 | 11:15 | 11:30 | 11:45 | 12:00 | 12:15 | 12:30 | 12:45 | 13:00 | 13:15 - Koelner | 13:30 | 13:45 | 14:00 | 14:15 | 14:30 | 14:45 | 15:00 | 15:15 | Elite Masters Kobiet | Open Masters Kobiet | Elite Masters Mężczyzn | Open Masters Mężczyzn | 07:20 | 07:30 | 07:45
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Seria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KŁĘBUCKA Agnieszka | 548 | OCR Team Zielona Góra | Open Masters Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
2 | KOZDÓJ Ewa | 552 | OSWRiS | Open Masters Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
3 | SKIBA Martyna | 609 | Open Masters Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
4 | KOSTĘPSKA Hanna | 692 | My tu przez pomyłkę | Open Masters Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
5 | WIŚNIEWSKA Ewa | 803 | K.ZIELIŃSKI TEAM | Open Masters Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
6 | MALISZEWSKA Agnieszka | 809 | OUTDOOR TRAINING | Open Masters Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
7 | OCHA Beata | 832 | WATAHA | Open Masters Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
8 | PŁOSZAJ Katarzyna | 876 | Open Masters Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
9 | STRADOMSKA Marta | 941 | Biegnę tylko po piwo | Open Masters Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
10 | MAKAREWICZ Agnieszka | 959 | Hard Team Bystrzyca Klodzka | Open Masters Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
11 | MIKOŁAJCZYK Patrycja | 960 | Hard Team Bystrzyca Klodzka | Open Masters Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
12 | KUNCMAN Katarzyna | 1020 | Open Masters Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
13 | BRESSO-LEONCZAK Wioletta | 1051 | Functional Studio Legnica | Open Masters Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
14 | DYBKA-YAZICHYAN Ewa | 1086 | Rookies | Open Masters Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
15 | PODKOWSKA Beata | 1265 | Ryczące Niedźwiedzie AD | Open Masters Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
16 | JAROSIŃSKA Wioletta | 1383 | Lochy | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
17 | WAJDA Magdalena | 1525 | SFORA TEAM | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
18 | SERKIS Małgorzata | 1728 | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
19 | RAFA Iwona | 1785 | Ścigani | Open Masters Kobiet | 10:45 | 00:00:00 | ||
20 | ĆWIELUCH Anna | 1901 | Fit Workout | Open Masters Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
21 | KOWALEWSKA Justyna | 1960 | XXL | Open Masters Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
22 | STARANOWICZ Wioletta | 1963 | XXL | Open Masters Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
23 | MACIĄG Małgorzata | 1987 | Open Masters Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
24 | MICHAŁOWSKA Ewa | 1992 | Open Masters Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | |||
25 | PETER Monika | 2101 | TEAM TRX | Open Masters Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
26 | WALEWSKA Lutoslawa | 2161 | Open Masters Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
27 | CYGAL Edyta | 2191 | Gang Zakręconych Mastersów | Open Masters Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
28 | JADAM-LECHOWICZ Renata | 2193 | Gang Zakręconych Mastersów | Open Masters Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
29 | OGŁAZA Ola | 2282 | Open Masters Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
30 | KRUGLAK Anna | 2333 | EMEL Athletic | Open Masters Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
31 | GÓRECKA Agata | 2512 | Funkcjonalne Koksy Opole | Open Masters Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
32 | LANGE Ela | 2626 | Dpd Runn | Open Masters Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
33 | WIECZOREK-GAWRON Monika | 2652 | Monika i Monika | Open Masters Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
34 | DZIERŻAK Elżbieta | 2804 | Husaria Race Team | Open Masters Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
35 | GARCZAREK Ewa | 2826 | Zielony Team | Open Masters Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
36 | ŚPIKOWSKA Małgorzata | 2884 | Open Masters Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | |||
37 | WIONCZEK Izabela | 3032 | Open Masters Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | |||
38 | ORLIK Małgorzata | 3062 | Eternia | Open Masters Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
39 | IGNACIUK Joanna | 3093 | MAPET BEZ SZOŁ | Open Masters Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
40 | ŚLIWKA Małgorzata | 3094 | MAPET BEZ SZOŁ | Open Masters Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
41 | BILARD Joanna | 3092 | MAPET BEZ SZOŁ | Open Masters Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
42 | PUCHALSKA Joanna | 3729 | Open Masters Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | |||
43 | TOMECZKO Angelika | 3818 | Open Masters Kobiet | 15:15 | 00:00:00 | |||
44 | RUTKOWSKA Karolina | 3900 | STARE BLOMBY | Open Masters Kobiet | 15:15 | 00:00:00 | ||
45 | CEGLARSKA Dana | 4027 | MACO TEAM | Open Masters Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | ||
46 | JARZĘBSKA Danuta | 4423 | RAWLPLUG100 | Open Masters Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
47 | GRZYMAŁŁO Bożena | 4421 | RAWLPLUG100 | Open Masters Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
48 | PRZYKUTA Jolanta | 4450 | RAWLPLUG100 | Open Masters Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
49 | NITECKA Marta | 155 | DENISTEAM | Open Masters Kobiet | 07:45 | 00:00:00 | ||
50 | TUCHOŁKA Monika | 156 | Dirty Sparrows | Open Masters Kobiet | 07:45 | 00:00:00 | ||
51 | REMBOWSKA Natalia | 157 | DZIADY OCR | Open Masters Kobiet | 07:45 | 00:00:00 | ||
52 | HANDZLIK Barbara | 216 | DENISTEAM | Open Masters Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
53 | LEŚNIAK Dorota | 217 | Dirty Sparrows | Open Masters Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
54 | PERDIAN Mariola | 272 | SOCIOS SILESIA | Open Masters Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | ||
55 | NIEDZIELSKA Dominika | 315 | Open Masters Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | |||
56 | SMOLAK Iwona | 328 | Open Masters Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | |||
57 | SZADZEWICZ Monika | 472 | Open Masters Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | |||
58 | BARTMAŃSKA Mirka | 510 | HAMMER. Możesz więcej. | Open Masters Kobiet | 08:30 | 00:00:00 | ||
59 | CIERNIAK Agata | 574 | Open Masters Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | |||
60 | KRAWCZYK Małgorzata | 628 | Czeczen Avengers | Open Masters Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
61 | BAMBAGIONI Elena | 622 | Czeczen Avengers | Open Masters Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
62 | GRUNAS Monika | 625 | Czeczen Avengers | Open Masters Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
63 | WILCZYŃSKA Renata | 640 | Czeczen Avengers | Open Masters Kobiet | 08:45 | 00:00:00 | ||
64 | SAMBORSKA Małgorzata | 815 | poRUNbani | Open Masters Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
65 | KUNA Elzbieta | 830 | WATAHA | Open Masters Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
66 | SAWALA Aneta | 881 | Open Masters Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | |||
67 | WIETRZYŃSKA Agnieszka | 894 | Open Masters Kobiet | 08:00 | 00:00:00 | |||
68 | MOKROSIŃSKA Dorota | 961 | Hard Team Bystrzyca Klodzka | Open Masters Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | ||
69 | STANEK Katarzyna | 1029 | Open Masters Kobiet | 09:15 | 00:00:00 | |||
70 | PALCZYŃSKA Agnieszka | 1104 | Rookies | Open Masters Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
71 | KŁODAŚ Renata | 1095 | Rookies | Open Masters Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
72 | LASKOWSKA Małgorzata | 1097 | Rookies | Open Masters Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
73 | MARCINIAK Aneta | 1101 | Rookies | Open Masters Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
74 | SZELĄG Anna | 1134 | z C-L osiągniesz cel | Open Masters Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
75 | ZDUŃSKA Agnieszka | 1137 | z C-L osiągniesz cel | Open Masters Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
76 | PACZEŚNIAK Anna | 1140 | Zuchwalcy | Open Masters Kobiet | 09:30 | 00:00:00 | ||
77 | WENC Sylwia | 1186 | Amore Pomodore | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
78 | WILK Katarzyna | 1270 | SKT TIGER | Open Masters Kobiet | 09:45 | 00:00:00 | ||
79 | ŻMUDZIŃSKA Magdalena | 1384 | Lochy | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
80 | JANCZAK Justyna | 1427 | Wybrańcy Nettle | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
81 | TOMAKA Anna | 1429 | Wybrańcy Nettle | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
82 | GACKOWSKA Katarzyna | 1431 | zSZOKowani Bojanowo | Open Masters Kobiet | 10:00 | 00:00:00 | ||
83 | ZELMANOWICZ- SZŁAPA Ewa | 1491 | Izbicko w biegu | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
84 | MUCHA Monika | 1533 | TaxA Team | Open Masters Kobiet | 10:15 | 00:00:00 | ||
85 | SZATKOWSKA Agnieszka | 1634 | KRA Karlino | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
86 | BALCER Anna | 1684 | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | |||
87 | GRZESZKOWIAK Kamila | 1663 | ST8GYM | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
88 | KUBICA Wiesława | 1664 | ST8GYM | Open Masters Kobiet | 10:30 | 00:00:00 | ||
89 | SUŁKOWSKA Małgorzata | 1893 | Biestrzykowskie Strzały | Open Masters Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
90 | FORTUNA-CZMOK Jolanta | 1942 | POGromcy | Open Masters Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
91 | KIEŚ Justyna | 1951 | PRZEDZIKI | Open Masters Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
92 | POREMSKA Elżbieta | 1953 | PRZEDZIKI | Open Masters Kobiet | 11:00 | 00:00:00 | ||
93 | BOCHEŃSKA Ewa | 2094 | Power Sisters | Open Masters Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
94 | KALINOWSKA Małgirzata | 2126 | Open Masters Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | |||
95 | KOTOWICZ Ewa | 2179 | Funkcjonalni | Open Masters Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
96 | SADOWSKA Bozena | 2198 | Gang Zakręconych Mastersów | Open Masters Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
97 | ZYSEK Anna | 2199 | Gang Zakręconych Mastersów | Open Masters Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
98 | FAJKIS Ewa | 2228 | RUNŚLIMOKI | Open Masters Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
99 | PIEŃKOSZ Liliana | 2230 | RUNŚLIMOKI | Open Masters Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
100 | BURAKOWSKA Małgorzata | 2238 | XXL | Open Masters Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | ||
101 | KORNACKA Agnieszka | 2267 | Open Masters Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
102 | STACHOWIAK Marta | 2295 | Open Masters Kobiet | 11:30 | 00:00:00 | |||
103 | MIKŁUSZKA Doris | 2332 | Dzikie Żubry | Open Masters Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
104 | FILAR Ewa | 2320 | BFL-e | Open Masters Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
105 | THOMCZIK Maria | 2324 | BFL-e | Open Masters Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
106 | MACHOWSKA Agnieszka | 2355 | PAŁER RENDŻERSI STALMACH | Open Masters Kobiet | 08:15 | 00:00:00 | ||
107 | DUDAR Marta | 2502 | Crazy Queen | Open Masters Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
108 | RÓŻĄŃSKA Agnieszka | 2504 | Crazy Queen | Open Masters Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
109 | SOBANIA Agnieszka | 2505 | Crazy Queen | Open Masters Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | ||
110 | LEŚNICKA-SITEK Katarzyna | 2579 | Open Masters Kobiet | 12:15 | 00:00:00 | |||
111 | TRACZ Monika | 2651 | Monika i Monika | Open Masters Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
112 | NOWAK Monika | 2680 | SAME KONIE #OlaTeam | Open Masters Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
113 | KOZŁOWSKA Edyta | 2691 | Samekonie- Team Ola | Open Masters Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
114 | TRATKOWSKA Brygida | 2702 | Samekonie- Team Ola | Open Masters Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
115 | TYBOR Karolina | 2705 | Samekonie- Team Ola | Open Masters Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
116 | RODAK Agnieszka | 2790 | Crossfit Lubin | Open Masters Kobiet | 12:45 | 00:00:00 | ||
117 | JABŁOŃSKA - ELERT Katarzyna | 2794 | Deerssquad | Open Masters Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
118 | WYGODA Joanna | 2930 | Niecienkie Bolki | Open Masters Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
119 | GRZEBIELA Alina | 3104 | OOL_2019 | Open Masters Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
120 | WYPYCH Iwona | 3095 | MAPET BEZ SZOŁ | Open Masters Kobiet | 13:30 | 00:00:00 | ||
121 | SPYTKOWSKA Joanna | 3188 | Eden Runners | Open Masters Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | ||
122 | KASPEREK Magdalena | 3196 | FIS-SST TEAM | Open Masters Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | ||
123 | WILSZ Ewa | 3200 | FIS-SST TEAM | Open Masters Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | ||
124 | ROMAŃCZYK Aleksandra | 3223 | STARE BLOMBY | Open Masters Kobiet | 15:15 | 00:00:00 | ||
125 | MIELNICKA Justyna | 3221 | STARE BLOMBY | Open Masters Kobiet | 15:15 | 00:00:00 | ||
126 | KOSZELA Iwona | 3281 | Open Masters Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | |||
127 | JAKACKA Anna | 3273 | Open Masters Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | |||
128 | TOMASZEWSKA Agnieszka | 3309 | Open Masters Kobiet | 13:45 | 00:00:00 | |||
129 | LICKIEWICZ Ewa | 3329 | FIT STYLE ZONE | Open Masters Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | ||
130 | ŻÓŁKIEWSKA-TĘCZA Wanda | 3390 | Sex afera | Open Masters Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | ||
131 | KULBA Ewa | 3431 | Open Masters Kobiet | 14:00 | 00:00:00 | |||
132 | SZAJKOWSKA Daria | 3482 | Grube Wióry | Open Masters Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
133 | NOWAK Agnieszka | 3507 | MOCNE ĆWIARTKI | Open Masters Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
134 | WYSZATYCKA Żaneta | 3508 | MOCNE ĆWIARTKI | Open Masters Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
135 | KACZMAREK Monika | 3504 | MOCNE ĆWIARTKI | Open Masters Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
136 | WACHOWSKA Sonia | 3592 | Open Masters Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | |||
137 | ABRAMOWICZ Anna | 3620 | FitStyle Run Team | Open Masters Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
138 | LIPOWSKA Izabela | 3627 | KILIMANDŻARO | Open Masters Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | ||
139 | SKALSKA Izabela | 3657 | Nysa Parys | Open Masters Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | ||
140 | MORAWIEC-BARTOSZ Katarzyna | 3655 | Nysa Parys | Open Masters Kobiet | 14:30 | 00:00:00 | ||
141 | SODEL Agnieszka | 3811 | Open Masters Kobiet | 14:45 | 00:00:00 | |||
142 | GAŁEK Renata | 4418 | RAWLPLUG100 | Open Masters Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
143 | LEMAŃSKA Katarzyna | 4434 | RAWLPLUG100 | Open Masters Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
144 | WARJAN Agnieszka | 4474 | RAWLPLUG100 | Open Masters Kobiet | 13:15 | 00:00:00 | ||
145 | BOSETTI Agnieszka | 2928 | Niecienkie Bolki | Open Masters Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
146 | KITTAY Aleksandra | 2929 | Niecienkie Bolki | Open Masters Kobiet | 13:00 | 00:00:00 | ||
147 | MACHOWSKA Agnieszka | 3977 | PAŁER RENDŻERSI STALMACH | Open Masters Kobiet | 12:00 | 00:00:00 | ||
148 | LUDKA Marta | 787 | DużeLudki | Open Masters Kobiet | 09:00 | 00:00:00 | ||
149 | WOJTYSIAK Bożena | 4041 | Open Masters Kobiet | 15:00 | 00:00:00 | |||
150 | RODEK Anna | 2698 | Samekonie- Team Ola | Open Masters Kobiet | 12:30 | 00:00:00 | ||
151 | NOWAK Basia | 3472 | Głusi-Wrocław | Open Masters Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
152 | RATAJCZAK Aldona | 3473 | Głusi-Wrocław | Open Masters Kobiet | 14:15 | 00:00:00 | ||
153 | DENDRA Beata | 2051 | CF Kuźnia Damiana | Open Masters Kobiet | 11:15 | 00:00:00 | ||
154 | DĄBROWSKA Ewa | 290 | Open Masters Kobiet | 08:00 | 00:06:31 | |||
Niesklasyfikowani | ||||||||
BOKSA Małgorzata | 3848 | Open Masters Kobiet | 15:00 | DNF |
Znaleziono 155 wynik(ów)