RUNMAGEDDON ULTRA HARRACHOV
RUNMAGEDDON – GLADIATOR RACE HARRACHOV
Organizator : Extreme Events, Runmageddon
Data : 2021-07-10
Miejsce : Harrachov
Dystans : 42,195 km
Zgłoszonych : 484
Wystartowało : 439
Nie ukończyło : 181
Ukończyło : 258
Na trasie : 28
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MSeriaCzas startuSplit 1
16km
21kmSplit 2
37km
Kara/
bonifikata
Czas
netto
42.195km
Czas
brutto
42.195km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
            
1DIETRICH David 33Elite Mężczyzn1M 107:0000:00:0002:15:3903:05:4105:58:2006:48:47.5506:48:47.55 9:416,2
2ZIELIŃSKI Tomasz 15Lemon TeamElite Mężczyzn2M 207:0000:00:0002:20:0703:13:5606:10:5007:10:59.6007:10:59.60+00:22:1210:125,9
3TREMETZBERGER Manuel 69Elite Mężczyzn3M 307:0000:00:0002:37:3903:32:0806:28:3807:23:56.2007:23:56.20+00:35:0810:315,7
4DOLATA Krzysztof 21SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn4M 407:0000:00:0002:37:1503:31:3906:35:0707:27:29.3507:27:29.35+00:38:4110:365,7
5GĘBARA Łukasz 120OCR TEAM DĘBICAElite Mężczyzn5M 507:1000:00:0002:34:0003:31:3706:40:4807:38:59.8007:38:59.80+00:50:1210:525,5
6KLONOWSKI Kamil 13Klono TeamElite Mężczyzn6M 607:0000:00:0002:29:1903:27:4106:37:3107:40:22.2007:40:22.20+00:51:3410:545,5
7HEL Michal 38Elite Mężczyzn7M 707:0000:00:0002:31:1703:23:3306:39:2707:40:56.9007:40:56.90+00:52:0910:555,5
8OLICHOWSKI Mateusz 177WOLF TEAMElite Mężczyzn8M 807:1000:00:0002:29:5003:27:4306:42:0007:41:43.5507:41:43.55+00:52:5610:565,5
9BRZEZIŃSKI Bartosz 205RUNMAGEDDONElite Mężczyzn9M 907:0000:00:0002:20:0403:20:2706:28:1807:45:44.0507:45:44.05+00:56:5611:025,4
10STANCLIK Krzysztof 5Carbon Silesia SportElite Mężczyzn10M 1007:0000:00:0002:35:3303:31:3006:37:5607:50:40.9007:50:40.90+01:01:5311:095,4
11ZABLOUDIL Jan 74OCR familyElite Mężczyzn11M 1107:0000:00:0002:37:5703:32:4706:56:5807:53:13.4007:53:13.40+01:04:2511:125,3
12KEMPNY Paweł 22SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn12M 1207:0000:00:0002:30:3103:27:5606:48:0107:53:31.9007:53:31.90+01:04:4411:135,3
13SZUBA-ŁATA Klaudia 193Enjoy by sportElite Kobiet1K 107:2000:00:0002:36:0103:32:5706:47:2207:53:48.8507:53:48.85+01:05:0111:135,3
14CHŁĄD Aleksander 9Ex TeamElite Mężczyzn13M 1307:0000:00:0002:36:5703:34:1606:53:2507:55:45.2007:55:45.20+01:06:5711:165,3
15JAKUBCZAK Marcin 78Best BeastsElite Masters Mężczyzn1M 1407:1000:00:0002:36:2503:35:0706:50:5107:56:25.1007:56:25.10+01:07:3711:175,3
16KOCOUREK Martin 469Open Masters Mężczyzn1M 1507:5000:00:0002:37:2903:34:2306:58:1008:03:13.4008:03:13.40+01:14:2511:275,2
17CZACHURSKI Mateusz 10Ex TeamElite Mężczyzn14M 1607:0000:00:0002:31:2003:28:1206:45:0508:03:24.6008:03:24.60+01:14:3711:275,2
18BOROWSKI Michał 154Elite Mężczyzn15M 1707:1000:00:0002:57:3103:51:5507:08:1208:06:41.9008:06:41.90+01:17:5411:325,2
19KUBIESA Jakub 4Carbon Silesia SportElite Masters Mężczyzn2M 1807:0000:00:0002:36:1703:40:4106:57:4408:07:58.9508:07:58.95+01:19:1111:335,2
20GRABOWIEC Arkadiusz 165Elite Mężczyzn16M 1907:1000:00:0002:41:4703:44:0607:02:0408:17:02.1008:17:02.10+01:28:1411:465,1
21DRBOHLAV Martin 448Open Mężczyzn1M 2007:5000:00:0002:41:1503:43:2307:12:1508:19:56.4008:19:56.40+01:31:0811:505,1
22KARBOWSKI Sławomir 16Nextreme Vikings RunElite Masters Mężczyzn3M 2107:0000:00:0002:45:0503:46:0507:16:0808:24:35.5508:24:35.55+01:35:4811:575,0
23KURASIŃSKI Konrad 133SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn17M 2207:1000:00:0002:47:0803:47:2207:25:3808:27:13.1008:27:13.10+01:38:2512:015,0
24ŠAŠKOVÁ Zuzana 204Elite Kobiet2K 207:2000:00:0002:38:2003:37:3307:08:1408:28:57.1508:28:57.15+01:40:0912:035,0
25MACHERA Rafał 316Open Mężczyzn2M 2307:3000:00:0003:52:5405:20:5506:59:5108:38:18.0508:38:18.05+01:49:3012:174,9
26MAZUR Damian 24SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn18M 2407:0000:00:0002:41:2403:48:4407:30:2308:39:09.5508:39:09.55+01:50:2212:184,9
27SZYMEL Jacek 185Elite Mężczyzn19M 2507:1000:00:0002:54:4403:55:1507:25:3208:39:28.3008:39:28.30+01:50:4012:184,9
28LUUKE - 478Open Mężczyzn3M 2607:5000:00:0002:55:0903:55:3707:32:2108:39:41.5008:39:41.50+01:50:5312:184,9
29MAŚLANKIEWICZ Dawid 97Husaria Race Team Elite Mężczyzn20M 2707:1000:00:0002:34:4003:34:3107:27:5608:39:59.1508:39:59.15+01:51:1112:194,9
30OLEŚ Rafał 106Lemon TeamElite Mężczyzn21M 2807:1000:00:0002:39:1003:39:1207:34:4508:41:27.5008:41:27.50+01:52:3912:214,9
31BENDA Pavel 28Open Mężczyzn4M 2907:0000:00:0002:41:5703:43:3607:36:5708:45:41.4008:45:41.40+01:56:5312:274,8
32PASON Tomasz 91Ex TeamElite Mężczyzn22M 3007:1000:00:0002:51:2503:55:0907:27:5008:47:03.5008:47:03.50+01:58:1512:294,8
33SZYMAŃSKI Bartłomiej 140Warriors ŁódźElite Mężczyzn23M 3107:1000:00:0002:59:1004:00:0207:37:5908:50:43.4508:50:43.45+02:01:5512:344,8
34DOMAGAŁA Dominik 159Elite Mężczyzn24M 3207:1000:00:0002:42:1803:41:3607:25:1708:50:47.3008:50:47.30+02:01:5912:344,8
35KARCZEWSKI Piotr 79Best BeastsElite Mężczyzn25M 3307:1000:00:0002:58:4204:00:1007:37:5708:51:13.8508:51:13.85+02:02:2612:354,8
36CHOŁUJ Łukasz 129PWPW S.A.Elite Mężczyzn26M 3407:1000:00:0002:58:2204:00:5307:37:5508:51:28.9008:51:28.90+02:02:4112:354,8
37TROJANOWSKI Artur 253Biegowe Dziki OCROpen Mężczyzn5M 3507:3000:00:0002:47:3503:52:0407:38:2908:52:10.6008:52:10.60+02:03:2312:364,8
38ROTH Zdeněk 62Elite Mężczyzn27M 3607:0000:00:0002:29:2303:34:4007:35:4608:53:34.0508:53:34.05+02:04:4612:384,7
39SZKURŁAT Tomasz 128POWER TRAININGElite Mężczyzn28M 3707:1000:00:0002:46:5203:46:2607:37:4708:57:26.9508:57:26.95+02:08:3912:444,7
40BERAN Lukáš 29Elite Mężczyzn29M 3807:0000:00:0002:51:5303:52:2907:38:1008:57:57.0008:57:57.00+02:09:0912:444,7
41ŠTĚPNIČKA Marek 66Elite Mężczyzn30M 3907:0000:00:0002:47:3103:52:0307:51:3608:58:50.8008:58:50.80+02:10:0312:464,7
42CHALABALA Jan 31Elite Mężczyzn31M 4007:0000:00:0002:41:5603:45:0107:38:1008:59:48.0008:59:48.00+02:11:0012:474,7
43JANUSZEWSKI Andrzej 115Obstacle Center TeamOpen Mężczyzn6M 4107:1000:00:0002:42:2403:39:3007:01:3409:00:06.9509:00:06.95+02:11:1912:484,7
44HABER Patryk 2Carbon Silesia SportElite Mężczyzn32M 4207:0000:00:0002:52:3903:58:0607:41:2609:04:19.2009:04:19.20+02:15:3112:544,7
45KWIATKOWSKI Michal 171Elite Mężczyzn33M 4307:1000:00:0003:01:0704:05:1508:04:3909:13:17.3009:13:17.30+02:24:2913:064,6
46BRZESKI Szczepan 375Open Masters Mężczyzn2M 4407:4000:00:0002:52:4004:11:1208:00:5109:14:30.0009:14:30.00+02:25:4213:084,6
47KORDIAK Rafał 86DENISTEAMElite Masters Mężczyzn4M 4507:1000:00:0002:57:5804:01:2107:54:1709:15:49.0009:15:49.00+02:27:0113:104,6
48NOVÁK Jan 59Elite Mężczyzn34M 4607:0000:00:0002:37:2403:49:0607:27:5309:16:07.7009:16:07.70+02:27:2013:104,6
49VYČICHLO Tomáš 73Elite Mężczyzn35M 4707:0000:00:0003:03:1204:08:5908:08:3709:18:24.2509:18:24.25+02:29:3613:144,5
50BARTOŠEK Jonáš 434Open Mężczyzn7M 4807:3000:00:0002:49:1504:01:4608:05:2409:18:29.2509:18:29.25+02:29:4113:144,5
51ODWROT Mariusz 174Elite Masters Mężczyzn5M 4907:1000:00:0003:17:0604:19:0608:06:1909:19:56.5509:19:56.55+02:31:0913:164,5
52MORA Karol 404Open Mężczyzn8M 5007:4000:00:0003:08:5504:16:1808:07:3309:21:35.2509:21:35.25+02:32:4713:184,5
53FARYŚ Janusz 230Open Masters Mężczyzn3M 5107:4000:00:0003:12:2204:28:2708:30:0709:27:06.2009:27:06.20+02:38:1813:264,5
54HORÁK Matěj 459Open Mężczyzn9M 5207:5000:00:0002:50:4303:58:0408:10:3509:27:16.0009:27:16.00+02:38:2813:264,5
55DE BOLLE Seth 443Open Mężczyzn10M 5307:5000:00:0003:00:3704:08:0608:10:3809:27:16.1509:27:16.15+02:38:2813:264,5
56BERNACKI Grzegorz 145WOLF TEAMElite Masters Mężczyzn6M 5407:1000:00:0002:58:0504:08:0108:06:1109:28:19.2509:28:19.25+02:39:3113:284,5
57PROČKA Peter 61Open Mężczyzn11M 5507:0000:00:0003:04:2404:08:4108:11:4109:31:02.8509:31:02.85+02:42:1513:314,4
58HALBICH Česlav 454Open Mężczyzn12M 5607:5000:00:0002:42:4103:54:0207:55:5309:33:09.1509:33:09.15+02:44:2113:354,4
59NOVOTNÝ Jan 485Open Mężczyzn13M 5707:5000:00:0003:01:4204:11:0508:07:1009:34:54.8509:34:54.85+02:46:0713:374,4
60MŁYNARCZYK Tatiana 320Open Kobiet1K 307:3000:00:0003:25:3704:34:0108:41:0909:38:18.7509:38:18.75+02:49:3113:424,4
61BRAJER Tomasz 93HARPAGAN BEASTElite Masters Mężczyzn7M 5807:1000:00:0003:03:0204:14:4908:14:5009:39:08.9009:39:08.90+02:50:2113:434,4
62JUDEK Łukasz 169Elite Mężczyzn36M 5907:1000:00:0003:08:5004:19:0208:20:5409:39:21.4009:39:21.40+02:50:3313:434,4
63NOWAK Marcin 173Elite Mężczyzn37M 6007:1000:00:0003:02:5104:07:0108:00:0909:42:10.2009:42:10.20+02:53:2213:474,3
64HANUSIAK Leszek 101Lemon TeamElite Mężczyzn38M 6107:1000:00:0002:44:5104:14:1808:26:4209:42:43.6009:42:43.60+02:53:5613:484,3
65OPOŃSKI Artur 358SUPER DRUŻYNA EŁKOpen Masters Mężczyzn4M 6207:4000:00:0003:29:2504:46:0006:16:5102:00:0009:46:05.4009:46:05.40+02:57:1711:025,4
66KOČAŘ Daniel 468Open Mężczyzn14M 6307:5000:00:0003:08:0604:20:4108:31:1009:48:34.6009:48:34.60+02:59:4713:564,3
67MORAWSKI Grzegorz 57Elite Mężczyzn39M 6407:0000:00:0002:56:2504:05:0408:22:5409:51:56.6009:51:56.60+03:03:0914:014,3
68PIĘTA Łukasz 289United RunnersOpen Mężczyzn15M 6507:3000:00:0003:06:5504:17:0408:28:0609:53:28.6009:53:28.60+03:04:4114:034,3
69GRZEGORZYCA Damian 17OCR BANINOElite Masters Mężczyzn8M 6607:0000:00:0002:54:3503:55:4908:29:4909:54:04.9009:54:04.90+03:05:1714:044,3
70CHROBOT Kamil 156Elite Mężczyzn40M 6707:1000:00:0003:27:1004:49:0208:57:5209:55:32.3009:55:32.30+03:06:4414:064,3
71MACHÁČEK Tomáš 52Elite Mężczyzn41M 6807:0000:00:0003:20:4904:28:0908:33:4309:56:22.4509:56:22.45+03:07:3414:084,2
72MACIEJEWSKI Łukasz 23SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn42M 6907:0000:00:0003:01:0004:13:4108:29:0409:58:02.2509:58:02.25+03:09:1414:104,2
73ZMÍTKO Jan 77Elite Mężczyzn43M 7007:0000:00:0002:47:0203:56:4008:39:1709:59:11.8509:59:11.85+03:10:2414:124,2
74JEŽEK Jakub 41Open Mężczyzn16M 7107:0000:00:0003:04:3404:12:5008:29:2809:59:26.4509:59:26.45+03:10:3814:124,2
75BEVELÁGUA Ladislav 30OCR familyElite Mężczyzn44M 7207:0000:00:0002:53:0504:00:3708:39:1709:59:38.9009:59:38.90+03:10:5114:124,2
76BUBEN Václav 439Open Mężczyzn17M 7307:5000:00:0002:53:0804:01:3708:19:2110:00:52.9010:00:52.90+03:12:0514:144,2
77TERPIŁOWSKI Michał 267KingataOpen Mężczyzn18M 7407:3000:00:0002:40:3003:40:4208:32:3410:00:53.4010:00:53.40+03:12:0514:144,2
78KULAGA Peter 89Lemon TeamElite Mężczyzn45M 7507:1000:00:0003:04:4704:06:4108:32:0710:02:22.1510:02:22.15+03:13:3414:164,2
79RYBA Michal 227Open Mężczyzn19M 7607:5000:00:0003:13:5304:30:4708:49:2810:04:26.8510:04:26.85+03:15:3914:194,2
80DVOŘÁKOVÁ Veronika 201OCR familyElite Kobiet3K 407:2000:00:0003:24:0504:32:3608:32:3610:05:15.2510:05:15.25+03:16:2714:204,2
81KOZIOŁ Kamil 3Carbon Silesia SportElite Mężczyzn46M 7707:0000:00:0003:08:3204:15:5208:41:4410:05:56.8510:05:56.85+03:17:0914:214,2
82SUCHNA David 67OCR FamilyElite Mężczyzn47M 7807:0000:00:0003:04:2304:18:0208:41:3010:08:49.8510:08:49.85+03:20:0214:254,2
83ROJEWSKI Piotr 326Open Mężczyzn20M 7907:3000:00:0003:18:4904:25:4208:39:3910:10:20.5510:10:20.55+03:21:3314:274,1
84JURECKI Adrian 109Łowcy pierożkówElite Mężczyzn48M 8007:1000:00:0003:19:3804:33:0608:45:0810:11:22.1510:11:22.15+03:22:3414:294,1
85KYRYCH Michaela 203Open Kobiet2K 507:2000:00:0003:03:0204:25:4508:48:1310:12:32.8510:12:32.85+03:23:4514:314,1
86BADALÍKOVÁ Lucie 200OCR familyElite Kobiet4K 607:2000:00:0003:05:0504:14:2008:43:5010:12:46.7510:12:46.75+03:23:5914:314,1
87LAZOVY Vladimir 477Open Mężczyzn21M 8107:5000:00:0003:25:1204:39:1508:48:4110:13:27.9010:13:27.90+03:24:4014:324,1
88JOZEFČÁK Ladislav 463Open Mężczyzn22M 8207:5000:00:0003:06:0704:19:2708:49:3410:14:59.7010:14:59.70+03:26:1214:344,1
89BOĆKO Jakub 293Wściekłe BobryOpen Mężczyzn23M 8307:3000:00:0003:24:5704:38:5208:56:3910:16:59.1010:16:59.10+03:28:1114:374,1
90ZASADOWSKI Bartosz 82BIEGOWE NYGUSYElite Masters Mężczyzn9M 8407:1000:00:0003:17:0304:30:1408:50:4310:17:08.8510:17:08.85+03:28:2114:374,1
91HORKÝ David 460Open Mężczyzn24M 8507:5000:00:0003:17:1404:23:5108:51:4210:17:26.1510:17:26.15+03:28:3814:374,1
92KUCHAŘ Lukáš 475Open Mężczyzn25M 8607:5000:00:0003:16:4504:22:5208:51:3310:17:26.8010:17:26.80+03:28:3914:374,1
93WOJCIECHOWSKI Konrad 112Mustangi KobylankaElite Mężczyzn49M 8707:1000:00:0003:04:1404:17:3608:55:3610:19:11.1510:19:11.15+03:30:2314:404,1
94MICHALSKI Dawid 98I NEVER TURN BACKElite Mężczyzn50M 8807:1000:00:0003:02:1904:14:0608:42:2710:19:37.4510:19:37.45+03:30:4914:414,1
95ŠTEMBERA Petr 222Open Mężczyzn26M 8907:5000:00:0003:21:0204:31:0109:04:5510:21:45.8510:21:45.85+03:32:5814:444,1
96BARTELS Andy 153Elite Mężczyzn51M 9007:1000:00:0003:28:3604:50:1908:57:1610:21:55.8510:21:55.85+03:33:0814:444,1
97TKOCZ Krzysztof 337Open Mężczyzn27M 9107:3000:00:0003:09:1904:13:5908:53:1110:23:50.6010:23:50.60+03:35:0314:474,1
98LECH Mateusz 92Hardcorowe WychylylybymyElite Mężczyzn52M 9207:1000:00:0003:14:5404:29:2309:01:2910:24:18.0010:24:18.00+03:35:3014:474,1
99FILIPCZAK Kamil 306Open Masters Mężczyzn5M 9307:3000:00:0003:09:2504:25:5909:00:0010:29:56.4510:29:56.45+03:41:0814:554,0
100KUCZ Wojciech 367United RunnersOpen Mężczyzn28M 9407:4000:00:0003:11:3004:22:2909:06:3510:32:37.5510:32:37.55+03:43:5014:594,0
101ZIMIŃSKI Paweł 150WOLF TEAMElite Mężczyzn53M 9507:1000:00:0003:08:5404:23:4309:05:5310:34:30.3010:34:30.30+03:45:4215:024,0
102WIŚNIEWSKI Rafał 342Open Mężczyzn29M 9607:3000:00:0003:26:5304:44:3609:01:2410:34:36.8510:34:36.85+03:45:4915:024,0
103WISNIEWSKI Marcin 341Open Mężczyzn30M 9707:3000:00:0003:27:0104:44:4009:00:0110:35:47.1010:35:47.10+03:46:5915:044,0
104BUCZAK Łukasz 12Fit & More RybnikElite Mężczyzn54M 9807:0000:00:0003:21:3904:36:1209:05:4610:37:59.2010:37:59.20+03:49:1115:074,0
105AUDY Adam 27OCR familyElite Mężczyzn55M 9907:0000:00:0003:14:1804:27:3009:04:4810:38:16.3510:38:16.35+03:49:2815:074,0
106MAZUR Robert 251AuuuuuOpen Mężczyzn31M 10007:3000:00:0003:32:2004:48:5809:14:2010:39:57.5010:39:57.50+03:51:0915:094,0
107WYLĘŻEK Mateusz 255Carbon Silesia SportOpen Mężczyzn32M 10107:3000:00:0003:15:4304:41:1209:13:1510:41:22.9010:41:22.90+03:52:3515:123,9
108VIKTORÍN Martin 70OCR TeamElite Mężczyzn56M 10207:0000:00:0003:20:1804:42:2209:14:1610:41:31.9010:41:31.90+03:52:4415:123,9
109WRÓBLEWSKI Michał 107Life4FitElite Masters Mężczyzn10M 10307:1000:00:0003:14:0704:22:2608:59:1310:41:40.0010:41:40.00+03:52:5215:123,9
110PIETRASZKIEWICZ Stanisław 292WAW Cross Sport FightersOpen Mężczyzn33M 10407:3000:00:0003:09:1904:13:3509:02:4610:41:56.0010:41:56.00+03:53:0815:123,9
111TUZ Bartosz 276Modrzyca HuntersOpen Mężczyzn34M 10507:3000:00:0003:24:4504:48:3409:11:1710:42:14.5010:42:14.50+03:53:2615:133,9
112OGIŃSKI Szymon 175Elite Mężczyzn57M 10607:1000:00:0003:39:5104:50:4409:19:3310:42:42.1510:42:42.15+03:53:5415:133,9
113BUDZYŃSKI Adam 288United RunnersOpen Mężczyzn35M 10707:3000:00:0003:34:1304:42:5609:16:1910:42:48.1010:42:48.10+03:54:0015:143,9
114ZLÁMAL Tomáš 76Open Mężczyzn36M 10807:0000:00:0003:09:5504:35:4909:15:2110:43:42.3510:43:42.35+03:54:5415:153,9
115POTONIEC Adrian 413Open Mężczyzn37M 10907:4000:00:0003:27:4504:43:3609:11:1310:45:12.9010:45:12.90+03:56:2515:173,9
116JEZIORSKI Paweł 167Elite Mężczyzn58M 11007:1000:00:0002:54:4004:11:2809:19:3310:45:32.1010:45:32.10+03:56:4415:173,9
117ANDRZEJEWSKI Jakub 94Husaria Race Team Elite Mężczyzn59M 11107:1000:00:0003:04:5204:24:4009:08:2410:46:28.9010:46:28.90+03:57:4115:193,9
118JARZĄBEK Kacper 298Zwłaszcza TeamOpen Mężczyzn38M 11207:3000:00:0003:29:3704:42:4809:18:3010:47:25.9510:47:25.95+03:58:3815:203,9
119MALEŃCZYK Sylwester 319Open Masters Mężczyzn6M 11307:3000:00:0003:17:0304:40:1609:10:1010:47:47.1510:47:47.15+03:58:5915:213,9
120PALION Marcin 260HARPAGAN BEASTOpen Masters Mężczyzn7M 11407:3000:00:0003:32:5404:58:1009:22:2210:48:02.6510:48:02.65+03:59:1515:213,9
121VANĚK Tomáš 215Open Masters Mężczyzn8M 11507:5000:00:0003:24:0704:34:3509:16:3110:49:52.0010:49:52.00+04:01:0415:243,9
122DOSTÁLOVÁ Eva 446Open Masters Kobiet1K 707:5000:00:0003:36:4804:58:0509:34:0810:52:00.7010:52:00.70+04:03:1315:273,9
123ZAJĄC Paweł 280Runmageddonowe Świry Open Mężczyzn39M 11607:3000:00:0003:25:3804:39:2009:28:0210:53:57.4010:53:57.40+04:05:0915:293,9
124KAZIMIERCZAK Paweł 138Warriors ŁódźElite Mężczyzn60M 11707:1000:00:0003:11:0304:28:5608:51:1210:54:16.5010:54:16.50+04:05:2815:303,9
125JANUS Leszek 123OSPRO OCRElite Mężczyzn61M 11807:1000:00:0003:43:4205:00:4809:21:1610:54:18.5010:54:18.50+04:05:3015:303,9
126MACEK Petr 51Open Masters Mężczyzn9M 11907:0000:00:0003:34:0504:50:1109:21:4310:55:52.5010:55:52.50+04:07:0415:323,9
127PINDEL Piotr 274Łowcy pierożkówOpen Mężczyzn40M 12007:3000:00:0003:28:3304:57:2909:22:1510:56:15.6510:56:15.65+04:07:2815:333,9
128KRAUSE Magda 189ASICS FrontRunner PolandElite Kobiet5K 807:2000:00:0003:30:2604:47:3809:30:3410:57:31.2510:57:31.25+04:08:4315:343,9
129KALOUSEK Adam 464Open Mężczyzn41M 12107:5000:00:0003:52:4905:13:1309:25:0910:58:20.7010:58:20.70+04:09:3315:363,8
130ŠKRABAL Petr 416Open Masters Mężczyzn10M 12207:4000:00:0003:20:3504:38:4209:15:4810:59:14.8010:59:14.80+04:10:2715:373,8
131KAVKA Martin 466Open Masters Mężczyzn11M 12307:5000:00:0003:17:5704:34:2609:24:4611:00:25.1011:00:25.10+04:11:3715:393,8
132CHOCHOLOUŠ Tomáš 441Open Mężczyzn42M 12407:5000:00:0003:29:1404:46:3409:24:3111:02:10.3011:02:10.30+04:13:2215:413,8
133NOWICKI Marcin 148WOLF TEAMElite Mężczyzn62M 12507:1000:00:0003:07:2704:43:2808:52:1911:06:25.6511:06:25.65+04:17:3815:473,8
134ŠÁMAL Jiří 218Open Masters Mężczyzn12M 12607:5000:00:0003:46:2505:00:1109:39:0811:06:31.5011:06:31.50+04:17:4315:473,8
135AUGUŚCIK Marcin 300Open Mężczyzn43M 12707:3000:00:0003:36:2604:54:2109:43:1311:07:59.4511:07:59.45+04:19:1115:493,8
136RATH Andreas 178Elite Masters Mężczyzn11M 12807:1000:00:0003:29:1104:50:5409:44:1211:09:18.8011:09:18.80+04:20:3115:513,8
137DVORANOVÁ Pavlína 235Open Masters Kobiet2K 907:5000:00:0003:52:4205:13:1409:43:0211:09:38.1011:09:38.10+04:20:5015:523,8
138DOLEČEK Milan 445Open Masters Mężczyzn13M 12907:5000:00:0003:52:4505:13:1509:43:0211:09:39.0511:09:39.05+04:20:5115:523,8
139MASTELA Mateusz 121ORAWAPOWERElite Mężczyzn63M 13007:1000:00:0003:26:0804:49:5409:28:3511:11:24.7511:11:24.75+04:22:3715:543,8
140MALÝ Martin 54Open Mężczyzn44M 13107:0000:00:0003:13:5404:42:1309:34:0111:12:10.7511:12:10.75+04:23:2315:553,8
141GAGON Denis 85DENISTEAMElite Mężczyzn64M 13207:1000:00:0003:04:5904:28:1309:17:3411:12:45.3011:12:45.30+04:23:5715:563,8
142MALIHA Roman 53Elite Mężczyzn65M 13307:0000:00:0003:23:0804:45:5909:38:5611:13:13.7511:13:13.75+04:24:2615:573,8
143GACH Damian 8CF Kuźnia DamianaElite Mężczyzn66M 13407:0000:00:0003:46:4204:58:5409:41:1111:13:32.5011:13:32.50+04:24:4415:573,8
144MOSTOWSKI Radosław 139Warriors ŁódźElite Mężczyzn67M 13507:1000:00:0003:32:1004:42:3009:30:2511:14:19.2011:14:19.20+04:25:3115:583,8
145KITALA Radosław 144Wilk Trenuje Family (WTF)Elite Mężczyzn68M 13607:1000:00:0003:57:5005:10:0609:41:4211:14:56.5511:14:56.55+04:26:0915:593,8
146ŻUREK Michał 119OCR TEAM BYDLAKIElite Mężczyzn69M 13707:1000:00:0003:16:1604:21:0008:30:5711:15:01.8011:15:01.80+04:26:1415:593,8
147GRABOWSKI Tomasz 308Open Mężczyzn45M 13807:3000:00:0003:24:5504:38:5009:48:3311:18:05.4011:18:05.40+04:29:1716:043,7
148LEPIARZ Michał 105Lemon TeamElite Mężczyzn70M 13907:1000:00:0004:09:2305:24:5309:52:2111:19:30.8511:19:30.85+04:30:4316:063,7
149WRZOSEK Patryk 7Carbon Silesia SportElite Mężczyzn71M 14007:0000:00:0003:29:0704:54:3209:31:0711:19:41.2511:19:41.25+04:30:5316:063,7
150PISKORSKA Iwona 277Piskuś TeamOpen Kobiet3K 1007:3000:00:0003:37:2605:01:0409:46:3011:22:00.0511:22:00.05+04:33:1216:093,7
151PISKORSKI Adam 278Piskuś TeamOpen Mężczyzn46M 14107:3000:00:0003:39:1105:00:3509:46:3011:22:00.6511:22:00.65+04:33:1316:093,7
152GRZESIAK Michał 362Turbo dziki na MefedronieOpen Mężczyzn47M 14207:4000:00:0003:32:4304:58:3009:45:5311:22:07.6511:22:07.65+04:33:2016:093,7
153NABAGŁO Marcin 100KOCHAM SŁODKIEOpen Mężczyzn48M 14307:1000:00:0004:09:5105:33:2609:53:2311:22:13.1011:22:13.10+04:33:2516:103,7
154GOŁASZEWSKI Jacek 164Elite Mężczyzn72M 14407:1000:00:0003:21:4004:32:4409:49:0511:22:13.4011:22:13.40+04:33:2516:103,7
155DRĄŻKOWSKI Piotr 294xRunnersOpen Masters Mężczyzn14M 14507:3000:00:0003:24:5404:39:2909:53:1811:22:26.9011:22:26.90+04:33:3916:103,7
156WALKOWIAK Norbert 364Turbo dziki na MefedronieOpen Mężczyzn49M 14607:4000:00:0003:32:4505:00:2509:46:1011:23:30.4511:23:30.45+04:34:4216:113,7
157JONÁŠ Petr 209Open Masters Mężczyzn15M 14707:0000:59:0103:27:3504:42:1708:59:5710:25:06.6511:24:08.05+04:35:2014:484,1
158HELLER Ernest 384Open Mężczyzn50M 14807:4000:00:0003:30:4004:49:0009:53:0311:24:20.7511:24:20.75+04:35:3316:133,7
159SŁADEK Patryk 11Ex TeamElite Mężczyzn73M 14907:0000:00:0003:03:4004:08:2908:26:4711:24:22.3511:24:22.35+04:35:3416:133,7
160SŁABASZEWSKI Kamil 261HARPAGAN BEASTOpen Mężczyzn51M 15007:3000:00:0003:48:1304:56:5409:51:0211:25:39.7511:25:39.75+04:36:5216:143,7
161KUTERA Konrad 399Open Mężczyzn52M 15107:4000:00:0003:52:3505:16:2509:56:4011:26:18.9511:26:18.95+04:37:3116:153,7
162RYBIŠAR Josef 219Open Masters Mężczyzn16M 15207:5000:00:0003:25:4604:51:3709:50:5311:26:40.2511:26:40.25+04:37:5216:163,7
163JESKA Tomasz 87Dirty SparrowsElite Masters Mężczyzn12M 15307:1000:00:0003:27:3404:47:0409:56:2011:28:05.6011:28:05.60+04:39:1816:183,7
164STAROSZYŃSKI Dawid 181Elite Mężczyzn74M 15407:1000:00:0003:35:0104:52:1509:46:3011:31:55.5511:31:55.55+04:43:0816:233,7
165KOWALCZYK Piotr 394Open Mężczyzn53M 15507:4000:00:0003:55:1105:23:5010:06:4911:33:42.4511:33:42.45+04:44:5416:263,6
166KAMYCZEK Adam 351DZIADY OCROpen Masters Mężczyzn17M 15607:4000:00:0003:42:4105:01:3210:02:4311:38:34.5511:38:34.55+04:49:4716:333,6
167SZCZOTOK Wiktor 6Carbon Silesia SportElite Mężczyzn75M 15707:0000:00:0003:17:2104:51:3809:54:0211:39:03.7011:39:03.70+04:50:1616:343,6
168JACHOWSKI Andrzej 355SOCIOS SILESIAOpen Masters Mężczyzn18M 15807:4000:00:0003:21:4004:37:0109:54:1611:40:28.9011:40:28.90+04:51:4116:363,6
169SZKODA Bartłomiej 183Elite Mężczyzn76M 15907:1000:00:0003:41:4104:56:3510:07:5511:42:01.9511:42:01.95+04:53:1416:383,6
170WŁODARCZYK Jan 14Lemon TeamElite Mężczyzn77M 16007:0000:00:0003:28:5304:56:0209:58:2011:42:48.3011:42:48.30+04:54:0016:393,6
171JAHNS Adam 136Team ŚwiniaElite Mężczyzn78M 16107:0000:00:0003:24:0004:43:3809:54:0311:43:39.4011:43:39.40+04:54:5116:403,6
172KANCELARZ Rafał 392Open Mężczyzn54M 16207:4000:00:0003:33:2004:56:2810:10:2311:44:37.2511:44:37.25+04:55:4916:413,6
173PIERWOŁA Tomasz 410Open Mężczyzn55M 16307:4000:00:0003:32:2004:57:5310:10:2411:45:04.1011:45:04.10+04:56:1616:423,6
174ANTOŠ Karel 432Open Mężczyzn56M 16407:5000:00:0003:33:4204:46:5210:08:5511:46:24.9511:46:24.95+04:57:3716:443,6
175FERDYNAND Mateusz 110Mr.TeamElite Mężczyzn79M 16507:1000:00:0004:14:2305:46:2310:14:4211:46:32.0511:46:32.05+04:57:4416:443,6
176ŚLIWA Krzysztof 104Lacroix TeamOpen Mężczyzn57M 16607:1000:00:0003:47:3105:03:4510:19:4911:47:11.7011:47:11.70+04:58:2416:453,6
177NKWAMU Adrian 408Open Mężczyzn58M 16707:5000:00:0004:11:2305:36:2910:05:4311:47:12.3511:47:12.35+04:58:2416:453,6
178BIELICKI Wojciech 103Lacroix TeamElite Mężczyzn80M 16807:1000:00:0003:03:2304:25:2810:19:3811:47:25.2511:47:25.25+04:58:3716:453,6
179GRZEBUŁA Łukasz 122OSPRO OCRElite Mężczyzn81M 16907:1000:00:0003:43:0005:00:0210:07:2111:48:38.0511:48:38.05+04:59:5016:473,6
180SZCZYGŁO Bartek 263HavranyOpen Mężczyzn59M 17007:3000:00:0004:24:1905:36:0510:34:4111:48:40.9011:48:40.90+04:59:5316:473,6
181MOROŃSKI Piotr 321Open Masters Mężczyzn19M 17107:3000:00:0003:52:4705:12:4209:58:3711:48:57.6511:48:57.65+05:00:1016:483,6
182GĘCA Angelika 359ŚwinioDzikiOpen Kobiet4K 1107:3000:00:0003:52:5205:21:0610:13:3711:49:03.6511:49:03.65+05:00:1616:483,6
183BARSKI Dominik 369Open Mężczyzn60M 17207:4000:00:0003:59:0105:25:0610:12:3411:49:12.0011:49:12.00+05:00:2416:483,6
184OLĘDZKI Marcin 286UltraDzikiOpen Mężczyzn61M 17307:3000:00:0003:57:4005:21:4610:14:2911:49:57.1511:49:57.15+05:01:0916:493,6
185ŠANA Radek 330Open Mężczyzn62M 17407:3000:00:0004:05:2605:32:4310:15:5711:51:25.5011:51:25.50+05:02:3716:513,6
186KUCHNO Tadeusz 345#ARteamOpen Masters Mężczyzn20M 17507:4000:00:0003:55:1105:28:5910:21:4811:52:26.9511:52:26.95+05:03:3916:533,6
187ROJKOWSKI Jerzy 327Open Mężczyzn63M 17607:3000:00:0004:07:1805:27:3810:17:2911:53:33.3011:53:33.30+05:04:4516:543,5
188GĄSIENIEC Wojciech 290Veolia Energia ŁódźOpen Mężczyzn64M 17707:3000:00:0003:34:2704:53:5910:13:2411:54:37.2011:54:37.20+05:05:4916:563,5
189POLUS Piotr Peter 127POWER TRAININGElite Mężczyzn82M 17807:1000:00:0003:40:2505:04:1010:05:0511:55:04.0511:55:04.05+05:06:1616:563,5
190KARCZYŃSKI Tomasz 313Open Mężczyzn65M 17907:3000:00:0003:52:4705:13:4010:15:4211:55:10.6511:55:10.65+05:06:2316:563,5
191SIKORSKI Mateusz 332Open Mężczyzn66M 18007:3000:00:0003:52:4905:13:3910:15:4611:55:13.6011:55:13.60+05:06:2616:573,5
192GĄSIOROWSKI Karol 25UNIT37Elite Mężczyzn83M 18107:0000:00:0003:40:5605:05:2410:34:3511:55:28.2011:55:28.20+05:06:4016:573,5
193TUTAJ Jakub 26UNIT37Elite Masters Mężczyzn13M 18207:0000:00:0003:41:0005:05:1610:34:3611:57:12.0011:57:12.00+05:08:2416:593,5
194LIPIEC Paweł 401Open Mężczyzn67M 18307:4000:00:0003:48:2405:26:2810:25:4912:00:28.5512:00:28.55+05:11:4117:043,5
195KLIMENT David 467Open Mężczyzn68M 18407:5000:00:0004:32:4405:52:1210:32:5812:01:09.9012:01:09.90+05:12:2217:053,5
196CIEŚLA Krzysztof 142WF OCR Team Kostrzyn Nad OdrąElite Mężczyzn84M 18507:0000:00:0003:23:0604:47:4210:11:4712:01:15.3512:01:15.35+05:12:2717:053,5
197WEJKNIS Krzysztof 18OCR SPORT GRIP KRZYSZTOF WEJKNISElite Masters Mężczyzn14M 18607:0000:00:0003:55:4005:12:2610:14:1512:03:57.4012:03:57.40+05:15:0917:093,5
198URBANIK Zuza 338Open Masters Kobiet3K 1207:3000:00:0004:25:3905:53:2910:49:5812:04:29.6012:04:29.60+05:15:4217:103,5
199PIOTROWSKI Sławomir 412Open Mężczyzn69M 18707:4000:00:0003:32:5205:00:0610:34:4112:04:33.4012:04:33.40+05:15:4517:103,5
200AKERMAN Błażej 361Turbo dziki na MefedronieOpen Mężczyzn70M 18807:4000:00:0003:32:4704:59:2710:34:2912:04:53.9512:04:53.95+05:16:0617:103,5
201DACHTERA Przemyslaw 349Dragon TEAMOpen Masters Mężczyzn21M 18907:3000:00:0004:29:0405:45:1310:29:5312:05:00.4012:05:00.40+05:16:1217:103,5
202WIECZOREK Dariusz 187Open Mężczyzn71M 19007:1000:00:0003:44:2905:14:4010:29:4012:05:54.0012:05:54.00+05:17:0617:123,5
203GÓRSKI Kajetan 380Open Mężczyzn72M 19107:4000:00:0003:45:5605:25:4010:35:0212:06:11.0012:06:11.00+05:17:2317:123,5
204PIETROŃ Łukasz 411Open Mężczyzn73M 19207:4000:00:0004:05:4305:36:5110:26:0012:06:21.9512:06:21.95+05:17:3417:123,5
205ŠINDLER Jaroslav 206Open Mężczyzn74M 19307:5000:00:0004:04:5405:26:4510:29:5312:06:52.7012:06:52.70+05:18:0517:133,5
206MAGOŃ Łukasz 172Elite Mężczyzn85M 19407:1000:00:0004:12:3805:32:5910:31:0212:09:09.9012:09:09.90+05:20:2217:163,5
207JASIŃSKI Jacek 108Łowcy pierożkówOpen Mężczyzn75M 19507:1000:00:0003:58:4005:22:5110:26:5812:12:30.7512:12:30.75+05:23:4317:213,5
208RUCKI Bartosz 179Elite Mężczyzn86M 19607:1000:00:0003:30:0804:57:3409:52:3512:13:24.4512:13:24.45+05:24:3617:223,5
209KACZYŃSKA Marzena 285UltraDzikiOpen Kobiet5K 1307:3000:00:0004:15:1705:38:0410:38:5912:13:40.7012:13:40.70+05:24:5317:233,5
210TKACZYK Michał 118Obstacle Center TeamElite Mężczyzn87M 19707:1000:00:0004:49:2705:58:2910:48:0412:14:19.2012:14:19.20+05:25:3117:243,4
211KOCHANEK Agata 268Kontener FormyOpen Kobiet6K 1407:3000:00:0003:45:0705:15:4110:28:4912:15:12.4512:15:12.45+05:26:2417:253,4
211KOCHANEK Paweł 269Kontener FormyOpen Mężczyzn76M 19807:3000:00:0003:45:0805:15:4110:28:4912:15:12.4512:15:12.45+05:26:2417:253,4
213GĘCA Marcin 135ŚwinioDzikiElite Mężczyzn88M 19907:1000:00:0003:58:4005:22:5010:26:0612:15:14.0512:15:14.05+05:26:2617:253,4
214DUK Marcin 160Open Mężczyzn77M 20007:1000:00:0003:40:1005:01:3410:22:5812:18:33.6012:18:33.60+05:29:4617:303,4
215GRZANECKI Marcin 166Elite Masters Mężczyzn15M 20107:1000:00:0004:09:3005:25:3710:28:4612:21:03.7012:21:03.70+05:32:1617:333,4
216GŁAZ Jacek 265Husaria Race Team Open Masters Mężczyzn22M 20207:3000:00:0003:51:1605:20:3610:43:0812:22:41.2012:22:41.20+05:33:5317:363,4
217JUSZCZYK Jarosław 43Open Mężczyzn78M 20307:1000:00:0004:24:3205:48:4711:00:5012:24:04.4012:24:04.40+05:35:1617:383,4
218SZCZECH Szymon 149WOLF TEAMElite Mężczyzn89M 20407:1000:00:0003:28:3304:55:5010:43:3412:25:47.3012:25:47.30+05:36:5917:403,4
219KRAJNIAK Jarosław 147WOLF TEAMElite Mężczyzn90M 20507:1000:00:0003:25:0004:49:4210:43:3212:25:47.4012:25:47.40+05:36:5917:403,4
220DUKIEWICZ Dariusz 146WOLF TEAMElite Mężczyzn91M 20607:1000:00:0003:33:5204:58:4710:43:3812:25:47.6012:25:47.60+05:37:0017:403,4
221HRDLIČKA David 461Open Mężczyzn79M 20707:5000:00:0003:55:2505:20:1510:36:2212:28:12.4512:28:12.45+05:39:2417:433,4
222WITKOWSKI Arkadiusz 84BRYGIERY OCRElite Mężczyzn92M 20807:1000:00:0004:08:4305:31:4410:22:5612:28:36.7012:28:36.70+05:39:4917:443,4
223ŠIBOROVÁ Kristýna 210Open Masters Kobiet4K 1507:5000:00:0004:02:2005:32:1410:36:1812:29:39.7512:29:39.75+05:40:5217:453,4
224VINCENT Oldřich 217Open Masters Mężczyzn23M 20907:5000:00:0004:05:1005:31:1910:53:5612:30:27.8012:30:27.80+05:41:4017:473,4
225VÍŠEK Tadeáš 225Open Mężczyzn80M 21007:5000:00:0004:05:0905:35:0810:52:2212:31:57.9512:31:57.95+05:43:1017:493,4
226HARAGA Petra 455Open Kobiet7K 1607:5000:00:0003:51:5205:25:2010:37:3712:33:52.3012:33:52.30+05:45:0417:513,4
227MAŇÁKOVÁ Zuzana 480Open Kobiet8K 1707:5000:00:0004:05:0305:34:0510:51:2412:34:14.4512:34:14.45+05:45:2617:523,4
228OGIERMAN Mariusz 266i2 GeolabOpen Mężczyzn81M 21107:3000:00:0003:49:5505:22:4110:51:5712:34:34.0012:34:34.00+05:45:4617:523,4
229WOLNY Krzysztof 257forBET RunnersOpen Mężczyzn82M 21207:3000:00:0003:49:4705:23:5610:41:1112:34:42.2012:34:42.20+05:45:5417:533,4
230MACIĄG Krzysztof 402Open Masters Mężczyzn24M 21307:4000:00:0004:17:5805:44:0510:49:4412:35:13.5012:35:13.50+05:46:2517:533,4
231SAWICKA - WERS Urszula 283SAR-BSR KOŁOBRZEG MARATON TEAMOpen Kobiet9K 1807:3000:00:0004:09:4505:33:2910:57:2212:35:57.3012:35:57.30+05:47:0917:543,3
232PAŁASZEWSKA Karolina 282SAR-BSR KOŁOBRZEG MARATON TEAMOpen Kobiet10K 1907:3000:00:0004:09:4205:33:2910:57:1912:35:57.4012:35:57.40+05:47:0917:543,3
233BARAŃSKI Grzegorz 281SAR-BSR KOŁOBRZEG MARATON TEAMOpen Masters Mężczyzn25M 21407:3000:00:0004:09:4305:33:2910:57:1712:35:57.7012:35:57.70+05:47:1017:543,3
234FILIPIAK Krzysztof 111Mr.TeamElite Mężczyzn93M 21507:1000:00:0004:14:2805:46:4911:01:5712:37:23.2012:37:23.20+05:48:3517:563,3
235BARAN Konrad 83BRYGIERY OCRElite Mężczyzn94M 21607:1000:00:0004:08:4905:32:4310:48:0512:37:40.1512:37:40.15+05:48:5217:573,3
236CHARA Piotr 376Open Mężczyzn83M 21707:4000:00:0004:17:5605:44:4410:49:4212:45:00.3012:45:00.30+05:56:1218:073,3
237VANĚK Aleš 213Open Masters Mężczyzn26M 21807:5000:00:0004:04:1705:37:0711:00:1212:46:36.3012:46:36.30+05:57:4818:103,3
238DUCHOŇ Lukáš 449Open Mężczyzn84M 21907:5000:00:0004:09:3905:40:0910:58:5112:46:36.6012:46:36.60+05:57:4918:103,3
239MIELCARZ Tomasz 346Biegowe Dziki OCROpen Mężczyzn85M 22007:4000:00:0004:13:4605:42:4310:57:2312:47:23.5012:47:23.50+05:58:3518:113,3
240WITKOWSKI Marek 348Biegowe Dziki OCROpen Masters Mężczyzn27M 22107:4000:00:0004:13:4905:42:2310:57:2112:48:44.2012:48:44.20+05:59:5618:133,3
241TRUBIŁOWICZ Mateusz 347Biegowe Dziki OCROpen Mężczyzn86M 22207:4000:00:0004:14:0705:42:4510:57:2412:48:45.2512:48:45.25+05:59:5718:133,3
242KUNEŠ Michal 48Open Mężczyzn87M 22307:0000:00:0003:58:0405:32:3111:10:0412:52:07.2012:52:07.20+06:03:1918:173,3
243JĘDRZEJEWSKI Marcin 312Open Mężczyzn88M 22407:3000:00:0004:16:4105:43:0111:08:2912:52:26.6012:52:26.60+06:03:3918:183,3
244GĄSECKI Bartosz 307Open Mężczyzn89M 22507:3000:00:0004:16:4405:43:0311:08:3312:52:26.9012:52:26.90+06:03:3918:183,3
245HAJDUCZYK Kamil 310Open Mężczyzn90M 22607:3000:00:0004:24:0005:56:5910:56:5712:54:17.7012:54:17.70+06:05:3018:213,3
246PACHULSKI Michał 409Open Mężczyzn91M 22707:4000:00:0003:41:1005:09:3311:05:4212:55:13.8012:55:13.80+06:06:2618:223,3
247NIKIEL Dariusz 88Dirty SparrowsElite Masters Mężczyzn16M 22807:1000:00:0004:24:3305:49:2311:18:5512:55:21.8012:55:21.80+06:06:3418:223,3
248KIELISIAK Marek 96Husaria Race Team Elite Mężczyzn95M 22907:1000:00:0004:00:5205:28:5711:06:1512:58:58.5512:58:58.55+06:10:1118:273,3
249CZUBASZEWSKI Kamil 137United RunnersElite Mężczyzn96M 23007:1000:00:0004:17:4905:36:4511:06:1613:00:34.2513:00:34.25+06:11:4618:293,2
250KOWALIK Karol 170Open Mężczyzn92M 23107:0000:00:0004:32:0005:54:4611:05:4313:01:45.4013:01:45.40+06:12:5718:313,2
251WOCHNIAK Michał 141Warriors ŁódźElite Mężczyzn97M 23207:1000:00:0004:14:1305:53:5211:45:3613:31:48.3013:31:48.30+06:43:0019:143,1
252ANDRYCH Mateusz 151Elite Mężczyzn98M 23307:1000:00:0002:51:2804:05:4305:29:51+8:546,7
253VOPASEK Miroslav 72Open Mężczyzn93M 23407:0000:00:0002:35:1803:29:26+00:23:459:586,0
254FIŠER Rostislav 37Open Masters Mężczyzn28M 23507:0000:00:0002:36:4403:34:05+00:28:2410:115,9
255GAWRYLUK Marcin 162Elite Mężczyzn99M 23607:1000:00:0002:51:5004:07:46+01:19:4511:475,1
256ŘEZÁČ Matěj 500Open Mężczyzn94M 23707:5000:00:0003:00:3604:08:11+02:07:4511:495,1
257ŽDÍMAL Michal 224Open Mężczyzn95M 23807:5000:00:0003:15:0704:13:43+02:13:1712:045,0
258KOWALCZYK Piotr 20SkurczyBykiElite Mężczyzn100M 23907:0000:00:0003:04:5304:19:48+01:14:0612:224,8
259OLEŚNIEWICZ Szymon 176Elite Masters Mężczyzn17M 24007:1000:00:0002:48:5104:38:34+01:50:3213:154,5
260ŠLIK Jan 207Open Masters Mężczyzn29M 24107:5000:00:0003:30:0704:42:30+02:42:0313:274,5
261MACHURA Marcin 284SPEC INSTAL RUNOpen Mężczyzn96M 24207:3000:00:0003:19:4804:47:11+02:25:1913:404,4
262MUSIELSKI Sebastian 323Open Mężczyzn97M 24307:3000:00:0003:48:5605:14:54+02:53:0214:594,0
263MRÓZ Sebastian 405Open Masters Mężczyzn30M 24407:4000:00:0003:59:4905:26:39+03:15:4815:333,9
264NEJDR Aleš 483Open Mężczyzn98M 24507:5000:00:0004:03:0705:29:48+03:29:2215:423,8
265ŠTĚPÁNEK Jaroslav 226Open Mężczyzn99M 24607:5000:00:0004:03:0705:30:35+03:30:0915:443,8
266PETRÁŇ Radek 490Open Mężczyzn100M 24707:5000:00:0004:00:0405:34:47+03:34:2015:563,8
267SIEMION Artur 415Open Mężczyzn101M 24807:4000:00:0004:08:0005:38:20+03:27:2916:063,7
268GRUNDKOWSKI Oskar 309Open Mężczyzn102M 24907:3000:00:0004:12:3705:39:01+03:17:0916:083,7
269KOZIK Mateusz 45Open Mężczyzn103M 25007:0000:00:0004:08:1905:45:35+02:39:5316:273,6
270GARBACZ Damian 161Elite Mężczyzn101M 25107:1000:00:0004:17:3405:47:51+02:59:4916:333,6
271JANKOWSKI Dominik 353Obstacle Center TeamOpen Masters Mężczyzn31M 25207:3000:00:0004:23:3905:55:51+03:33:5916:563,5
272ZICH Jakub 228Open Mężczyzn104M 25307:5000:00:0004:17:0905:56:01+03:55:3516:573,5
273BÁBÍČEK Radek 433Open Mężczyzn105M 25407:5000:00:0004:19:0905:56:05+03:55:3816:573,5
274ŁABAS Dawid 400Open Mężczyzn106M 25507:4000:00:0004:14:4306:01:30+03:50:3917:123,5
275JEZIOR Tomasz 389Open Mężczyzn107M 25607:4000:00:0004:27:3506:05:08+03:54:1817:233,5
276MAJEWSKA Nicola 297Zjebki bez epkiOpen Kobiet11K 2007:3000:00:0004:22:2106:05:17+03:43:2517:233,4
277JEDRASZYK Klaudia 296Zjebki bez epkiOpen Kobiet12K 2107:3000:00:0004:22:2406:05:17+03:43:2617:233,4
278SZAJOWSKA Agata 334Open Kobiet13K 2207:3000:00:0004:22:2106:05:19+03:43:2717:233,4
279PAWŁOWSKI Krzysztof 368United RunnersOpen Mężczyzn108M 25707:3000:00:0004:30:1006:08:16+03:46:2517:323,4
Niesklasyfikowani
DNCCZAPIEWSKI Bartosz 158Elite Mężczyzn07:1000:00:0003:13:5304:30:5106:11:5107:34:23.3007:34:23.300:005,6
DNCKALA Piotr 391Open Mężczyzn07:4000:00:0003:30:2704:54:5306:37:5508:20:07.3008:20:07.300:005,1
DNCWAŻNY Łukasz 340Open Mężczyzn07:3000:00:0004:03:5505:31:0407:33:4109:08:39.4009:08:39.400:004,6
DNCWAŚ Łukasz 186Elite Mężczyzn07:1000:00:0003:07:1704:31:3306:24:51  
PODDĘBNIAK Małgorzata 190BRYGIERY OCROpen Kobiet07:20DNF04:24:40 DNF05:52:36 DNF DNF DNF DNF--
NIŹNIK Borys 102Lemon TeamElite Masters Mężczyzn07:00DNF03:05:14 DNF04:11:06 DNF DNF DNF DNF--
DVOŘÁK Martin 35Elite Masters Mężczyzn07:00DNF03:22:31 DNF04:43:55 DNF DNF DNF DNF--
KMIECIAK Krzysztof 44Open Mężczyzn07:00DNF03:55:44 DNF05:37:18 DNF10:54:47 DNF DNF DNF--
VADIĆ Patryk 264HavranyOpen Mężczyzn07:30DNF04:24:21 DNF05:36:05 DNF10:34:49 DNF DNF DNF--
PRŮŠA Milan 498Open Mężczyzn07:50DNF02:55:09 DNF03:53:55 DNF DNF DNF DNF--
WIŚNIEWSKI Michał 80Best BeastsElite Mężczyzn07:10DNF02:58:46 DNF04:10:31 DNF DNF DNF DNF--
KRAKOVIČ Vojtěch 470Open Mężczyzn07:50DNF02:58:50 DNF04:16:43 DNF DNF DNF DNF--
BEDNÁŘ Richard 301Open Mężczyzn07:30DNF03:01:28 DNF04:21:08 DNF DNF DNF DNF--
CIEPLIŃSKI Tomasz 157Elite Mężczyzn07:10DNF03:16:13 DNF04:30:50 DNF DNF DNF DNF--
PANČURA Tomáš 488Open Mężczyzn07:50DNF03:15:24 DNF04:31:39 DNF DNF DNF DNF--
DRAHOŇOVSKÝ Radek 447Open Masters Mężczyzn07:50DNF03:24:28 DNF04:38:27 DNF DNF DNF DNF--
PRAŽÁK Radovan 496Open Masters Mężczyzn07:50DNF03:23:03 DNF04:42:37 DNF DNF DNF DNF--
SZULHAN Piotr 184Elite Mężczyzn07:10DNF03:27:13 DNF04:49:05 DNF DNF DNF DNF--
CHWASTEK Vladimír 32Elite Masters Mężczyzn07:00DNF03:36:33 DNF04:53:03 DNF DNF DNF DNF--
VIKTORÍN Ondřej 71Open Mężczyzn07:00DNF03:31:29 DNF04:55:14 DNF DNF DNF DNF--
BOCK Peter 436Open Masters Mężczyzn07:50DNF03:34:54 DNF04:55:31 DNF DNF DNF DNF--
KOMAREK Michael 393Open Masters Mężczyzn07:40DNF03:45:15 DNF05:02:20 DNF DNF DNF DNF--
BEHENSKÝ Jan 435Open Mężczyzn07:50DNF03:37:03 DNF05:04:12 DNF DNF DNF DNF--
JAITNER Jakub 40Elite Mężczyzn07:00DNF03:40:28 DNF05:05:51 DNF DNF DNF DNF--
SIDORCZUK Rafał 19Siem CityElite Mężczyzn07:00DNF03:23:38 DNF05:05:58 DNF DNF DNF DNF--
GRZYBOWSKI Piotr 383Open Mężczyzn07:40DNF03:37:20 DNF05:06:36 DNF DNF DNF DNF--
TOUŠKA Mirek 223Open Mężczyzn07:50DNF03:45:49 DNF05:08:27 DNF DNF DNF DNF--
CZAICKI Jakub 259HARPAGAN BEASTOpen Mężczyzn07:30DNF03:48:14 DNF05:10:42 DNF DNF DNF DNF--
KŁOS Cezary 90Drużyna Kitusia BajdusiaElite Mężczyzn07:10DNF03:40:11 DNF05:11:25 DNF DNF DNF DNF--
BORECKI Tomasz 81Bieganie Pod Sokolim OkiemOpen Mężczyzn07:10DNF03:01:54 DNF05:12:02 DNF DNF DNF DNF--
TARTANUS Andrzej 279POWER TRAININGOpen Masters Mężczyzn07:30DNF03:52:10 DNF05:12:54 DNF DNF DNF DNF--
ŠPALEK Jan 65Open Mężczyzn07:00DNF03:53:19 DNF05:14:50 DNF DNF DNF DNF--
PONTUS Piotr 124OSPRO OCRElite Mężczyzn07:10DNF03:53:26 DNF05:15:10 DNF DNF DNF DNF--
MIERZICKI Marcel 126POWER TRAININGElite Mężczyzn07:10DNF03:52:55 DNF05:15:37 DNF DNF DNF DNF--
BRABEC Tomáš 437Open Mężczyzn07:50DNF03:46:25 DNF05:18:37 DNF DNF DNF DNF--
KRAIŃSKI Piotr 231Open Masters Mężczyzn07:40DNF03:39:04 DNF05:19:50 DNF DNF DNF DNF--
DANOWSKI Dawid 304Open Mężczyzn07:30DNF03:48:25 DNF05:20:32 DNF DNF DNF DNF--
TARAS Michał 336Open Mężczyzn07:30DNF03:52:13 DNF05:20:49 DNF DNF DNF DNF--
MARTINEK Pavel 56Open Mężczyzn07:00DNF03:40:10 DNF05:22:43 DNF DNF DNF DNF--
DOLEŽAL Pavel 34Elite Mężczyzn07:00DNF03:43:15 DNF05:23:40 DNF DNF DNF DNF--
PROKŮPEK Adolf 497Open Mężczyzn07:50DNF03:57:25 DNF05:24:45 DNF DNF DNF DNF--
ZAWADZKI Piotr 429Open Masters Mężczyzn07:40DNF04:04:28 DNF05:26:14 DNF DNF DNF DNF--
JEZIORSKI Marcin 390Open Masters Mężczyzn07:40DNF03:55:04 DNF05:26:17 DNF DNF DNF DNF--
JOCHEMSKI Mikołaj 168Open Mężczyzn07:10DNF04:09:27 DNF05:26:23 DNF DNF DNF DNF--
KŮTA Filip 49Elite Mężczyzn07:00DNF04:07:54 DNF05:28:25 DNF DNF DNF DNF--
VÁVRA Rudolf 421Open Masters Mężczyzn07:40DNF04:07:54 DNF05:34:01 DNF DNF DNF DNF--
ANDRZEJCZAK Filip 360Troskliwe MisieOpen Mężczyzn07:40DNF03:54:15 DNF05:34:30 DNF DNF DNF DNF--
NÝDL Miroslav 60Open Mężczyzn07:00DNF03:53:11 DNF05:36:58 DNF DNF DNF DNF--
BRAMBOR Michał 374Open Mężczyzn07:50DNF04:11:25 DNF05:37:27 DNF DNF DNF DNF--
NGUYEN CANH Oskar 407Open Mężczyzn07:40DNF04:02:30 DNF05:38:23 DNF DNF DNF DNF--
CHMIEL Dominik 377Open Mężczyzn07:40DNF04:02:31 DNF05:38:26 DNF DNF DNF DNF--
GREIBIG Michaela 453Open Kobiet07:30DNF04:19:29 DNF05:39:06 DNF DNF DNF DNF--
MOSUR Mirosław 99KOCHAM SŁODKIEOpen Mężczyzn07:10DNF04:09:24 DNF05:41:03 DNF DNF DNF DNF--
KULCZAK Paweł 397Open Masters Mężczyzn07:40DNF04:02:24 DNF05:41:34 DNF DNF DNF DNF--
CHUCHLOVÁ Denisa 442Open Kobiet07:40DNF04:15:45 DNF05:42:42 DNF DNF DNF DNF--
KUBÍN Daniel 46Open Mężczyzn07:10DNF03:55:21 DNF05:42:43 DNF DNF DNF DNF--
SASINOWSKI Krzysztof 254BRYGIERY OCROpen Mężczyzn07:30DNF03:55:24 DNF05:43:22 DNF DNF DNF DNF--
MRZYGŁODZKI Grzegorz 322Open Mężczyzn07:30DNF04:03:18 DNF05:43:38 DNF DNF DNF DNF--
NOWAK Łukasz 324Open Mężczyzn07:30DNF04:15:39 DNF05:45:44 DNF DNF DNF DNF--
SZOT Maksymilian 335Open Mężczyzn07:30DNF04:15:38 DNF05:45:48 DNF DNF DNF DNF--
PODMAGÓRSKI Krzysztof 134SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn07:10DNF04:13:50 DNF05:45:49 DNF DNF DNF DNF--
PRZYGODA Maciej 325Open Mężczyzn07:30DNF04:09:55 DNF05:45:51 DNF DNF DNF DNF--
HORSKÝ Martin 39Elite Masters Mężczyzn07:00DNF04:21:32 DNF05:47:00 DNF DNF DNF DNF--
BUDEK Weronika 303Open Kobiet07:30DNF DNF05:49:09 DNF DNF DNF DNF--
PAJER Jan 487Open Masters Mężczyzn07:50DNF04:07:16 DNF05:50:05 DNF DNF DNF DNF--
FILAS Rafał 305Open Mężczyzn07:30DNF04:11:30 DNF05:50:29 DNF DNF DNF DNF--
MARKOWICZ Ewelina 192Carbon Silesia SportOpen Kobiet07:20DNF04:21:19 DNF05:52:43 DNF DNF DNF DNF--
HABER Monika 191Carbon Silesia SportOpen Kobiet07:20DNF04:26:18 DNF05:52:43 DNF DNF DNF DNF--
ŽDILA Pavol 75Open Mężczyzn07:00DNF04:21:26 DNF05:55:47 DNF DNF DNF DNF--
SOBCZYK Wiktor 417Open Mężczyzn07:40DNF04:19:59 DNF05:56:12 DNF DNF DNF DNF--
CZARDYBON Dominik 271Łowcy pierożkówOpen Mężczyzn07:30DNF04:11:31 DNF05:57:33 DNF DNF DNF DNF--
KRUMBHOLZOVÁ Alena 473Open Masters Kobiet07:50DNF04:14:49 DNF05:57:36 DNF DNF DNF DNF--
ZBĚHLÍK Petr 220Open Mężczyzn07:50DNF04:17:20 DNF05:57:54 DNF DNF DNF DNF--
VÁCLAVKOVÁ Petra 236Open Masters Kobiet07:50DNF04:17:15 DNF05:57:55 DNF DNF DNF DNF--
PONRT Jan 494Open Masters Mężczyzn07:50DNF04:30:27 DNF05:58:06 DNF DNF DNF DNF--
KAFLOWSKI Artur 132SOCIOS SILESIAOpen Mężczyzn07:10DNF04:28:14 DNF05:58:35 DNF DNF DNF DNF--
ROBAK Sylwester 287UltraDzikiOpen Mężczyzn07:30DNF04:26:29 DNF05:58:41 DNF DNF DNF DNF--
DIASNÍK Tomáš 444Open Mężczyzn07:50DNF DNF05:59:00 DNF DNF DNF DNF--
RYBACKI Błażej 354Obstacle Center TeamOpen Mężczyzn07:30DNF04:23:38 DNF05:59:24 DNF DNF DNF DNF--
GREGOR Michal 452Open Masters Mężczyzn07:50DNF04:30:47 DNF05:59:47 DNF DNF DNF DNF--
ŽOFKA Martin 232Open Mężczyzn07:50DNF04:30:44 DNF06:00:26 DNF DNF DNF DNF--
TRUNEČEK Václav 211Open Masters Mężczyzn07:50DNF04:38:36 DNF06:00:44 DNF DNF DNF DNF--
KAPICA Wojciech 125POWER TRAININGElite Mężczyzn07:10DNF04:38:44 DNF06:02:05 DNF DNF DNF DNF--
PLEŠKO Miroslav 493Open Masters Mężczyzn07:50DNF04:30:42 DNF06:03:20 DNF DNF DNF DNF--
ANIELSKA Anna 299Open Kobiet07:30DNF04:38:24 DNF06:03:30 DNF DNF DNF DNF--
SEŃ Agata 331Open Kobiet07:30DNF04:38:25 DNF06:03:30 DNF DNF DNF DNF--
WIDUCH Ryszard 423Open Masters Mężczyzn07:30DNF04:30:58 DNF06:03:44 DNF DNF DNF DNF--
KONOPIELKO Rafal 363Turbo dziki na MefedronieOpen Mężczyzn07:40DNF04:18:05 DNF06:04:21 DNF DNF DNF DNF--
JAŚKIEWICZ Krzysztof 311Open Masters Mężczyzn07:30DNF04:28:54 DNF06:04:48 DNF DNF DNF DNF--
TOMÁŠEK Dominik 221Open Mężczyzn07:50DNF04:31:10 DNF06:05:34 DNF DNF DNF DNF--
PLEŠKO Michal 492Open Mężczyzn07:50DNF04:31:11 DNF06:05:34 DNF DNF DNF DNF--
GORZYŃSKA Agata 381Open Kobiet07:40DNF04:31:43 DNF06:05:41 DNF DNF DNF DNF--
BOROWSKA Jadwiga 373Open Kobiet07:40DNF04:38:51 DNF06:05:53 DNF DNF DNF DNF--
ŚLĘCZKOWSKI Błażej 291Warriors ŁódźOpen Mężczyzn07:30DNF04:24:25 DNF06:06:23 DNF DNF DNF DNF--
KURAN Halina 199WATAHAOpen Kobiet07:20DNF04:41:56 DNF06:06:27 DNF DNF DNF DNF--
KŘIŽAN Martin 472Open Mężczyzn07:50DNF04:28:15 DNF06:06:47 DNF DNF DNF DNF--
STASIAK Dawid 418Open Mężczyzn07:40DNF04:38:48 DNF06:07:18 DNF DNF DNF DNF--
KUŚMIEREK Tomasz 398Open Masters Mężczyzn07:40DNF04:23:35 DNF06:09:03 DNF DNF DNF DNF--
KASCHE Denny 314Open Mężczyzn07:30DNF04:31:06 DNF06:10:15 DNF DNF DNF DNF--
SKOKOWSKA Anna 350Dynamic Strong GnieznoOpen Kobiet07:40DNF04:20:04 DNF06:12:01 DNF DNF DNF DNF--
MACH Jiří 479Open Masters Mężczyzn07:50DNF04:24:31 DNF06:12:35 DNF DNF DNF DNF--
MRKVIČKOVÁ Diana 481Open Kobiet07:50DNF04:32:43 DNF06:12:36 DNF DNF DNF DNF--
GAŃKO Karolina 195Obstacle Center TeamElite Kobiet07:20DNF04:37:46 DNF06:12:44 DNF DNF DNF DNF--
MICHALCZYK Patryk 273Łowcy pierożkówOpen Mężczyzn07:30DNF04:25:29 DNF06:13:00 DNF DNF DNF DNF--
GORZEŃ Krzysztof 272Łowcy pierożkówOpen Mężczyzn07:30DNF04:25:30 DNF06:13:01 DNF DNF DNF DNF--
OUŘEDNÍK Vít 486Open Mężczyzn07:50DNF04:23:33 DNF06:14:55 DNF DNF DNF DNF--
SZYMAŃSKI Adam 256DZIADY OCROpen Masters Mężczyzn07:30DNF04:20:37 DNF06:14:57 DNF DNF DNF DNF--
MACIEJEWSKI Łukasz 317Open Mężczyzn07:30DNF04:29:19 DNF06:16:07 DNF DNF DNF DNF--
TOMÁŠEK Petr 229Open Mężczyzn07:50DNF04:38:21 DNF06:17:26 DNF DNF DNF DNF--
PIETROŃ Monika 270Lemon TeamOpen Kobiet07:30DNF04:22:40 DNF06:18:29 DNF DNF DNF DNF--
MARKOWSKI Łukasz 352Live 4 HealthOpen Mężczyzn07:40DNF04:38:30 DNF06:22:03 DNF DNF DNF DNF--
GRYŻEWSKI Karol 114Obstacle Center TeamOpen Mężczyzn07:10DNF04:50:34 DNF06:23:08 DNF DNF DNF DNF--
ANUSZCZYK Mariusz 152Elite Masters Mężczyzn07:10DNF04:47:17 DNF06:24:01 DNF DNF DNF DNF--
GAŃKO Mateusz 113Obstacle Center TeamOpen Mężczyzn07:10DNF04:47:33 DNF06:24:20 DNF DNF DNF DNF--
JAROS Łukasz 387Open Mężczyzn07:40DNF04:27:34 DNF06:25:37 DNF DNF DNF DNF--
SZYMAŃSKA Kinga 198Warriors ŁódźOpen Kobiet07:20DNF04:56:59 DNF06:26:01 DNF DNF DNF DNF--
PAWLIKOWSKA Zuzanna 197Warriors ŁódźOpen Kobiet07:20DNF04:57:04 DNF06:26:03 DNF DNF DNF DNF--
WIŚNIEWSKI Mariusz 188Open Mężczyzn07:10DNF04:22:53 DNF06:26:24 DNF DNF DNF DNF--
REK Patryk 414Open Mężczyzn07:40DNF04:45:27 DNF06:28:01 DNF DNF DNF DNF--
ZELL Jacek 430Open Masters Mężczyzn07:40DNF04:40:44 DNF06:29:21 DNF DNF DNF DNF--
CHROMÝ David 378Open Mężczyzn07:40DNF04:39:52 DNF06:30:10 DNF DNF DNF DNF--
SIMON Adam 180Elite Mężczyzn07:10DNF04:48:28 DNF06:34:24 DNF DNF DNF DNF--
ZAJĄC Paweł 427Open Mężczyzn07:40DNF04:48:26 DNF06:34:34 DNF DNF DNF DNF--
ZACHARJASZ Hubert 426Open Mężczyzn07:30DNF04:29:03 DNF06:35:45 DNF DNF DNF DNF--
RYSZCZYK Adam 329Open Mężczyzn07:30DNF04:49:15 DNF06:36:20 DNF DNF DNF DNF--
KRYSZTOFIK Emilia 315Open Kobiet07:30DNF04:47:03 DNF06:37:02 DNF DNF DNF DNF--
ŻABKA Sebastian 344Open Mężczyzn07:30DNF04:47:05 DNF06:37:02 DNF DNF DNF DNF--
BARAN Paulina 194Nie W Szczepionkę TeamOpen Kobiet07:20DNF04:40:17 DNF06:37:05 DNF DNF DNF DNF--
RUCIŃSKI Kajetan 328Open Mężczyzn07:30DNF04:30:29 DNF06:37:40 DNF DNF DNF DNF--
VEČEŘA Jan 422Open Mężczyzn07:40DNF04:39:45 DNF06:37:46 DNF DNF DNF DNF--
OLĘDZKI Paweł 262HavranyOpen Mężczyzn07:30DNF04:52:24 DNF06:38:31 DNF DNF DNF DNF--
CZECHOWSKI Konrad 95Husaria Race Team Elite Mężczyzn07:00DNF04:48:32 DNF06:42:19 DNF DNF DNF DNF--
KRUSZYŃSKI Mateusz 365Ultra SistersOpen Mężczyzn07:40DNF04:59:20 DNF06:44:18 DNF DNF DNF DNF--
KRUSZYŃSKA Angelika 366UltrasistersOpen Kobiet07:40DNF04:59:19 DNF06:45:33 DNF DNF DNF DNF--
JENČÍK Petr 462Open Masters Mężczyzn07:50DNF05:01:00 DNF06:46:15 DNF DNF DNF DNF--
MULLER Rafał 252BeFit24TeamOpen Mężczyzn07:30DNF04:40:17 DNF06:47:51 DNF DNF DNF DNF--
WNOROWSKA Magdalena 196Obstacle Center TeamElite Masters Kobiet07:20DNF04:43:47 DNF06:54:50 DNF DNF DNF DNF--
GIEMZA Michał 163Elite Mężczyzn07:10DNF05:21:12 DNF06:55:33 DNF DNF DNF DNF--
BREJNÍKOVÁ Kristýna 438Open Kobiet07:50DNF05:09:30 DNF06:56:09 DNF DNF DNF DNF--
SYREK Jarosław 182Elite Mężczyzn07:10DNF05:21:13 DNF06:56:17 DNF DNF DNF DNF--
HAVLÍK Pavel 457Open Mężczyzn07:50DNF05:02:20 DNF07:01:10 DNF DNF DNF DNF--
CZERWONIEC Andrzej 379Open Mężczyzn07:40DNF05:01:18 DNF07:01:54 DNF DNF DNF DNF--
OSIK Grzegorz 117Obstacle Center TeamElite Mężczyzn07:10DNF04:55:42 DNF07:04:14 DNF DNF DNF DNF--
KARLÍKOVÁ Ludmila 465Open Kobiet07:50DNF05:05:33 DNF07:04:18 DNF DNF DNF DNF--
POŠVÁŘOVÁ Eliška 495Open Kobiet07:50DNF04:52:12 DNF07:04:24 DNF DNF DNF DNF--
RAJNOCH Štěpán 499Open Mężczyzn07:50DNF05:05:34 DNF07:05:58 DNF DNF DNF DNF--
KAMIŃSKI Maciej 116Obstacle Center TeamElite Mężczyzn07:10DNF05:17:13 DNF07:05:59 DNF DNF DNF DNF--
WOJTYNOWSKI Oskar 343Open Mężczyzn07:30DNF DNF07:17:45 DNF DNF DNF DNF--
BŁAWAT Jakub 371Open Mężczyzn07:40DNF05:37:44 DNF07:41:47 DNF DNF DNF DNF--
JONÁŠ Marek 42Elite Mężczyzn07:00DNF DNF08:42:55 DNF DNF DNF DNF--
JONÁŠ Petr 208Elite Masters Mężczyzn07:00DNF DNF09:25:44 DNF DNF DNF DNF--
BORSUKIEWICZ Paweł 302Open Mężczyzn07:30DNF07:03:32 DNF09:56:26 DNF DNF DNF DNF--
LEŚNICZAK Barbara 234Open Masters Kobiet07:30DNF07:15:45 DNF10:13:47 DNF DNF DNF DNF--
RÓŻYCKA Hanna 237Open Kobiet07:30DNF07:15:48 DNF10:14:00 DNF DNF DNF DNF--
BERKOWSKI Jakub 370Open Mężczyzn07:50DNF04:23:42 DNF DNF DNF DNF DNF--
GUMIELA Adam 275Melvit teamOpen Mężczyzn07:30DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
NIEBAUER David 484Open Masters Mężczyzn07:50DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ALBRECHT Miroslav 431Open Masters Mężczyzn07:50DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
CERAJEWSKA Hanna 295Zjebki bez epkiOpen Kobiet07:30DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
BOŚKA Patryk 155Open Mężczyzn07:10DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 439 wynik(ów)