RZEŹNIK 500 DRUGIE STARCIE
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2024-07-08
Miejsce : Polska
Dystans : 500 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 75
Wystartowało : 60
Nie ukończyło : 60
Ukończyło : 0
Na trasie : 60
Regulamin:
Wyniki PDF :
Indywidualnie :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Ukończyli wyzwanie | K-OPEN | M-OPEN | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg pokonanego dystansu, czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
Czas
brutto
Dyst. kmOkr.Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1WEREMKO Grzegorz 6SILESIA MARATHON CLUBMYSŁOWICEM501M 1048:23:22.013d 02:00:55309,13091280,0009:236.4 (100%)
2LEWANDOWSKI Janusz 40TARNOWSKIE GÓRYM502M 2021:50:12.06d 22:19:12271,8271834-37,2944:4912.4 (193.8%)
3KORCZAK Kamil 11ORANGE POLSKAWARSZAWAM301M 3039:38:15.08d 06:19:42182,0181987-127,14113:044.6 (71.9%)
4JĘDRASIK Piotr 10PUŁAWYM503M 4022:23:32.012d 01:00:41180,7180677-128,4517:268.1 (126.6%)
5ZĄBCZYŃSKI Dominik 1DRUŻYNA PANAJASTRZĘBIE-ZDRÓJM504M 5015:27:49.012d 01:14:07170,2170170-138,9585:2711 (171.9%)
6KOWALSKI Łukasz 3NOCNY BÓR TEAMGŁUCHÓWM401M 6025:31:31.012d 18:48:24168,3168333-140,7959:056.6 (103.1%)
7PIOTROWSKA Ewa 19META NADARZYNNADARZYNK501K 1028:25:14.011d 00:39:24165,3165318-143,81010:185.8 (90.6%)
8CZADER Karolina 12WARSZAWAK201K 2033:26:54.012d 01:00:04161,9161949-147,17912:234.8 (75.0%)
9CZARNECKI Robert 25RADOMM505M 7025:31:29.01d 01:31:29134,3134342-174,78611:235.3 (82.8%)
10LOREK Łukasz 41LOROCHOLERZYNM402M 8012:13:13.06d 01:15:45129,8129830-179,2985:3810.6 (165.6%)
11PIOTROWSKA Anna 20META NADARZYNNADARZYNK502K 3018:04:38.09d 00:53:50124,5124473-184,6558:426.9 (107.8%)
12LEPIARZ Grzegorz 13KIELCEM403M 9017:17:00.010d 01:33:00124,2124200-184,9288:207.2 (112.5%)
13GŁOWACKI Andrzej 24MŁODY VS STARYLEGIONOWOM506M 10018:03:09.08d 07:07:49120,4120439-188,6898:596.7 (104.7%)
14PYZIK Tomasz 52DRUŻYNA MOJACUKRZYCA.PLGLIWICEM404M 11015:54:25.00d 15:54:25109,1109090-200,0388:446.9 (107.8%)
15KOWALCZYK Piotr 7FOR-REST-RUNKOSZALINM405M 12011:13:31.010d 01:22:13107,7107682-201,4466:159.6 (150.0%)
16MICHAŁOWSKI Piotr 5WARSZAWAM302M 13010:37:20.011d 19:18:49105,3105287-203,8416:039.9 (154.7%)
17GAWLEWICZ Krystyna 28GAWEŁKI TEAM / SANOK BIEGASANOKK401K 4011:40:19.08d 01:25:18103,8103824-205,3046:448.9 (139.1%)
18LEWTAK Marcin 8EKIPA/ 9 RUNNING TEAMPUŁAWYM406M 14009:24:18.010d 01:02:20103,7103720-205,4085:2611 (171.9%)
19BARCZAK Anna 17KIELCEK402K 5011:34:19.010d 01:03:34100,2100200-208,9286:558.7 (135.9%)
20KLUZ Robert 4#SZLACHTABIEGARZESZÓWM507M 15011:44:18.010d 01:36:5794,294164-214,9647:288 (125.0%)
21GOŁĄBIOWSKI Jarek 18WALENDÓWM508M 16018:38:57.011d 01:06:4090,490409-218,71912:224.8 (75.0%)
22PAMUŁA Krystian 26LOMMELM303M 17009:24:51.08d 18:45:3389,689624-219,5046:189.5 (148.4%)
23JAROCKA Agata 49LEGIONOWOK403K 6008:34:58.07d 01:18:3088,588545-220,5835:4810.3 (160.9%)
24BIAŁOUS Kamil 46BIAŁYSTOKM304M 18008:31:34.06d 01:23:1081,381292-227,8366:179.5 (148.4%)
25KRUZEL Rafał 62LEGNICAM509M 19013:55:45.01d 07:27:5881,080981-228,14710:195.8 (90.6%)
26JANKIEWICZ Marek 53MŁODY VS STARYWIELISZEWM407M 20007:35:25.06d 01:10:5878,077983-231,1455:5010.3 (160.9%)
27BOKSZA Piotr 30TIME4RUNNINGTRESTAM408M 21008:10:38.08d 01:32:2077,577499-231,6296:199.5 (148.4%)
28PEDZINSKA Agnieszka 57BOULOGNE BILLANCOURTK404K 7016:45:21.06d 00:55:2577,177081-232,04713:024.6 (71.9%)
29POPKO Mariusz 2WOŁOMINM409M 22011:19:43.011d 00:21:1673,673560-235,5689:146.5 (101.6%)
30JOŃCZYK-ZIĘBA Ewa 22META NADARZYNNADARZYNK503K 8010:15:36.07d 02:01:1771,171051-238,0778:396.9 (107.8%)
31GOŁĘBIOWSKI Jędrzej 61WROCŁAWM201M 23011:57:26.03d 08:09:1070,070008-239,12010:145.9 (92.2%)
32KOCOT Magdalena 23META NADARZYNNADARZYNK405K 9008:54:22.09d 01:52:4967,367260-241,8687:567.6 (118.8%)
33RYŻYŃSKI Tomasz 27CHEŁM. IEGACHEŁMM4010M 24007:16:38.08d 01:31:5561,961857-247,2717:038.5 (132.8%)
34MARCELA Marcin 15FAT MAMA’S SPORT CLUBTARNOWSKIE GÓRYM4011M 25010:03:18.06d 00:41:2756,956892-252,23610:365.7 (89.1%)
35BECHTA Damian 66WARSZAWAM305M 26009:29:40.03d 12:31:5551,451444-257,68411:045.4 (84.4%)
36PAŁASZYŃSKA Beata 50MUD FOXESNOWY DWÓR MAZOWIECKIK406K 10022:22:44.05d 17:38:5351,050982-258,14626:202.3 (35.9%)
37MIEDZIŃSKI Artur 16GRUBY FIZJOPIOTRKÓW TRYBUNALSKIM4012M 27009:09:01.06d 06:50:0148,948885-260,24311:135.3 (82.8%)
38GAWLEWICZ Tomasz 29GAWEŁKI TEAM/ SANOK BIEGASANOKM5010M 28006:13:12.04d 20:16:1848,448369-260,7597:427.8 (121.9%)
39ŻEWORONEK Berenika 51ESTPOZNANK202K 11005:05:16.05d 00:38:0645,545462-263,6666:428.9 (139.1%)
40SOCHA Piotr 60MATNER RUNNING TEAMWROCŁAWM5011M 29005:02:22.03d 06:05:0944,744693-264,4356:458.9 (139.1%)
41BOJAROWSKI Krzysztof 39BYDGOSZCZM306M 30004:31:38.07d 00:58:4943,443402-265,7266:159.6 (150.0%)
42KOZIOŁ Joanna 36GDAŃSKK407K 12004:30:21.05d 01:21:0942,542481-266,6476:219.4 (146.9%)
43KLARECKA Joanna 9REDAK408K 13007:02:39.010d 01:30:3742,142135-266,99310:016 (93.8%)
44SZUCHNICKA Beata 43CZARNA BIAŁOSTOCKAK409K 14004:30:08.07d 01:28:1939,439427-269,7016:518.8 (137.5%)
45JEZIOR Bartosz 42GLIWICEM4013M 31004:45:55.06d 00:33:1538,338261-270,8677:288 (125.0%)
46LUCHOWSKI Rafał 21META NADARZYNNADARZYNM5012M 32004:02:27.07d 01:51:3437,837847-271,2816:249.4 (146.9%)
47KAMSKA Małgorzata 73ULTRA WAYGLIWICEK4010K 15004:48:46.05d 00:41:5934,234172-274,9568:277.1 (110.9%)
48KIEGLER Bogumił 631ON1DOBROŃM307M 33003:05:58.00d 03:05:5831,731698-277,4305:5210.2 (159.4%)
49RATAJCZAK Agnieszka 58BYDGOSZCZK301K 16002:47:16.05d 00:46:2327,927869-281,2596:0010 (156.3%)
50MARCHEL Iwona 59SANOKK4011K 17005:14:38.02d 01:32:0326,526531-282,59711:515.1 (79.7%)
51RYŻYŃSKA Agnieszka 56CHEŁM BIEGACHEŁMK4012K 18004:10:32.05d 00:24:5318,918940-290,18813:134.5 (70.3%)
52OSIŃSKA Agata 69MYŚLENICEK504K 19003:26:06.00d 01:24:3417,217240-291,88811:575 (78.1%)
53RYCHLEC Sławomir 72EASYRUN RACIBÓRZRACIBÓRZM4014M 34001:42:41.00d 01:42:4116,116051-293,0776:239.4 (146.9%)
54MILLER Paweł 55BBL LASY BOGDANIECBOGDANIECM308M 35003:43:12.00d 03:43:1215,315293-293,83514:354.1 (64.1%)
55REC Bartosz 38NOWY STYL RUNNING TEAMKROSNOM4015M 36001:13:52.02d 00:42:4812,212242-296,8866:029.9 (154.7%)
56ZADROŻNY Kamil 71LATOWICZM202M 37001:06:01.00d 01:06:0110,810772-298,3566:079.8 (153.1%)
57ŻAK Anna 67KLUB BIEGACZA DYDNIAHUMNISKAK302K 20000:52:42.01d 00:25:3110,210240-298,8885:0811.7 (182.8%)
58ŁUKASIAK Sylwester 75MIĘDZYBORÓWM4016M 38000:51:05.00d 00:51:058,58540-300,5885:5810 (156.3%)
59RORAT Lena 74CHEŁM BIEGACHEŁMK4013K 21000:55:07.00d 00:55:078,48423-300,7056:329.2 (143.8%)
60LICHNOWSKA Anna 48JAWORZNOK4014K 22000:55:52.00d 00:55:528,08000-301,1286:598.6 (134.4%)
Znaleziono 60 wynik(ów)