RZEŹNIK ENIGMA 2019

Organizator:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data:
2019-06-23
Miejsce:
Cisna
Dystans:
30 km
Zgłoszonych:
166
Wystartowało:
136
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
136
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 12km | 19km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-OPEN | M-OPEN | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuPunkt_kontrolny
12km
Punkt_kontrolny
19km
Kara/
bonifikata
Czas
netto
30km
Czas
brutto
30km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
          
1KOCIOŁEK Witold 6047Inżynieria Biegania / #AdamCzerwinskiTeamKRAKÓWM401M 100:00:0200:57:4901:47:0502:57:47.3502:57:49.65 5:5510.1
2PRZYBYŁOWSKI Krzysztof 6094KATOWICEM201M 200:00:0401:01:1901:55:0403:12:14.2003:12:18.40+00:14:286:249.4
3BRATEK Aga 6177GLIWICEK401K 100:00:0301:04:0001:59:2403:14:43.7003:14:47.25+00:16:576:299.2
4ZIELAK Darek 6142WARSZAWAM402M 300:00:0500:59:5002:03:4203:18:05.3003:18:10.85+00:20:216:369.1
5KOZANECKI Przemysław 6055CONSTRAVIAPOZNAŃM202M 400:00:2001:11:2502:06:3403:19:19.6003:19:40.20+00:21:506:389
6GŁUSZKO Przemysław 6164M301M 500:00:0100:59:4002:03:1003:20:27.7003:20:29.10+00:22:396:409
7TUCZAPSKI Piotr 6122xRunnersRZESZÓWM203M 600:00:0101:06:0802:06:4503:21:54.7003:21:56.45+00:24:066:438.9
8KONIK Marcin 6049KIELCEM403M 700:00:0201:11:1502:09:1603:25:09.4003:25:11.55+00:27:216:508.8
9ZAPŁATA Wojciech 6140GORLICEM404M 800:00:2401:10:5902:08:1103:26:08.2503:26:32.75+00:28:436:528.7
10ARUSZTOWICZ Bartosz 6001Hardcorowe WychylylybymyOTWOCKM302M 900:00:1701:10:2302:05:5003:29:16.8503:29:34.75+00:31:456:588.6
11TABOR Piotr 6115www.tylmanowa.euRZESZÓWM303M 1000:00:3001:16:4402:17:4103:35:19.2503:35:49.55+00:37:597:108.4
12PIPANS Marek 6088KP PSP PszczynaTYCHYM204M 1100:00:0401:17:0402:18:5403:36:30.1003:36:34.50+00:38:447:138.3
13HERMAN Paweł 6032MRZEŻYNOM405M 1200:00:0601:12:5502:16:4103:36:49.8503:36:56.10+00:39:067:138.3
14MIGACZ Dawid 60741x1KRAKÓWM304M 1300:00:0601:15:2402:20:4103:37:32.6003:37:39.05+00:39:497:158.3
15BUZALSKI Robert 6011ORANGE POLSKABYDGOSZCZM406M 1400:00:3301:16:4002:20:2603:40:44.7503:41:18.40+00:43:287:218.2
16SOBCZYŃSKI Paweł 6105WARSZAWAM305M 1500:00:0501:14:0302:18:1803:42:13.0503:42:18.30+00:44:287:248.1
17POPARDA Paweł 6091PZU SPORT TEAMRZESZÓWM407M 1600:00:2901:17:0402:19:5103:43:11.4003:43:40.55+00:45:507:268.1
18WRÓBEL Aleksandra 6134Dirty SparrowsSĘPÓLNO KRAJEŃSKIEK301K 200:00:0401:12:4102:16:2303:45:13.1503:45:18.10+00:47:287:308
19ŚLIWA Grzegorz 6114.get lostKRAKÓWM306M 1700:00:0901:15:2102:20:3903:45:53.5003:46:02.90+00:48:137:318
20TELEJKO Łukasz 6117Studio Zdrowia BydgoszczKOBYLARNIAM205M 1800:00:0501:13:4802:18:5403:46:16.1003:46:21.55+00:48:317:328
21WIECZOREK Patryk 6128POTOKM206M 1900:00:0801:11:0702:11:5703:46:52.8003:47:00.95+00:49:117:337.9
22TOKARZ Marcin 6149LIBERTÓWM408M 2000:00:0201:16:2902:21:2003:47:58.4503:48:01.05+00:50:117:357.9
23BACZEWSKA Klaudia 6002Biegam Bo Lubię OstrołękaOSTROŁĘKAK201K 300:00:3001:14:5202:21:5903:48:52.7503:49:23.50+00:51:337:377.9
24BANDEL Adam 6004ReebokRunCrew LDZŁÓDŹM307M 2100:00:1901:15:1702:22:0203:49:37.8503:49:57.45+00:52:077:397.8
25CHILICKA Marta 6014Red Lion ClubMIĘDZYRZEC PODLASKIK302K 400:00:0201:13:5502:20:2803:50:35.1503:50:38.10+00:52:487:417.8
26KOWALEWSKI Kasper 6054Dirty SparrowsGRUSZCZYNM207M 2200:00:0301:06:0902:11:1603:51:09.8003:51:13.65+00:53:247:427.8
27GAZDA Michał 6024CONSTRAVIAPOZNAŃM208M 2300:00:1801:14:2902:21:2603:51:35.8003:51:54.60+00:54:047:437.8
28ANDRZEJCZAK Michał 6000EVERRUNPODDĘBICEM308M 2400:00:2201:15:1502:21:2903:51:39.0003:52:01.35+00:54:117:437.8
29KOCHANIAK Andrzej 6046WłóczybiegiSOWLANYM309M 2500:00:2201:12:2602:10:4803:52:23.2503:52:46.20+00:54:567:447.7
30GUBERNIAK Renata 6030KRAKÓWK303K 500:00:2001:17:5202:26:1603:52:25.7003:52:46.25+00:54:567:447.7
31BRUSIŁO Bartosz 6009Mamy RuszamyWARSZAWAM3010M 2600:00:0301:15:0702:26:3003:55:08.1003:55:11.20+00:57:217:507.7
32NIEDŹWIEDŹ Tomasz 6076ŚWIDNIKM3011M 2700:00:0301:13:5602:20:2703:56:44.3503:56:47.95+00:58:587:537.6
33DRABIK Jacek 6018KRAKÓWM501M 2800:00:0301:18:1502:32:0503:58:01.3503:58:05.25+01:00:157:567.6
34BŁOŃSKI Piotr 6008SMOLECM502M 2900:00:2801:19:4502:32:5103:57:51.0003:58:19.05+01:00:297:557.6
35OLSZEWSKI Jacek 6157PŁOCKM409M 3000:00:2501:23:3002:34:1703:59:55.9504:00:21.55+01:02:317:597.5
36KALETA Anna 6038Husaria Race TeamKRAKÓWK202K 600:00:0601:15:0502:22:0804:03:27.5504:03:33.70+01:05:448:067.4
37OBIDOWICZ Agata 6145Mountain Fuel POlskaKRAKOWK304K 700:00:2201:17:1902:27:3204:04:11.2504:04:33.90+01:06:448:087.4
38KOZŁOWSKA Iwona 6056LESZNOK402K 800:00:0501:20:0902:28:3504:06:16.5504:06:21.75+01:08:328:127.3
39PIELATOWSKI Adam 6086Dirty SparrowsPOZNAŃM3012M 3100:00:0401:18:1602:32:5304:10:23.5504:10:28.00+01:12:388:207.2
40MARSZAŁEK Magdalena 6070GRAŻYNKI OCRPOZNAŃK403K 900:00:0701:18:1202:32:4904:10:37.8004:10:44.95+01:12:558:217.2
41TYMOSZUK Michał 6154BIAŁA PODLASKAM4010M 3200:00:5001:21:0202:31:4804:09:57.0504:10:47.85+01:12:588:197.2
42JUSZCZAK Marcin 6037ŁOMAZYM4011M 3300:00:5201:21:0102:31:4604:09:56.0504:10:48.05+01:12:588:197.2
43CICHOCKI Rafał 6015Kaj ta metaCZERWIONKA-LESZCZYNYM4012M 3400:00:0401:05:3202:17:2200:15:0004:11:23.1004:11:27.85+01:13:387:527.6
44TKACZUK Jacek 6118PABIANICEM3013M 3500:00:4801:23:3302:30:1404:11:17.7504:12:05.80+01:14:168:227.2
45NAZIMEK Lilianna 6075Suo temporeNOWY SĄCZK404K 1000:00:0201:16:0002:26:3704:13:11.8004:13:14.60+01:15:248:267.1
46POGORZELSKA Katarzyna 6089BWM TeamWARSZAWAK305K 1100:00:2601:19:4902:34:4904:13:08.0504:13:34.90+01:15:458:267.1
47SZYMAŃSKI Przemysław 6113Bimberian WarriorKONICZYNKAM209M 3600:00:0901:18:3602:34:3104:14:38.7504:14:48.30+01:16:588:297.1
48ZALEWSKI Jakub 6139Golonka HULSGĄBINM3014M 3700:00:1701:17:3802:34:4704:14:35.3504:14:52.50+01:17:028:297.1
49WNENT Bartosz 6156PROSZKOWICEM3015M 3800:00:0001:23:0702:40:2104:15:17.1504:15:17.15+01:17:278:307.1
50GRZEBIELUCHA Jan 6160LONDYNM3016M 3900:00:3001:27:5402:40:3104:14:53.0504:15:23.35+01:17:338:297.1
51KINDLER Bartlomiej 6044#BaRUNkiWIELICZKAM3017M 4000:00:0601:20:1202:32:0504:16:46.6504:16:53.40+01:19:038:337
52TARKOWSKI Mariusz 6162PIOTRKÓW KUJAWSKIM4013M 4100:00:1901:23:1302:40:0204:20:06.0504:20:25.95+01:22:368:406.9
53MEDUNA Zbigniew 6072POZNAŃM4014M 4200:00:3901:22:5202:41:5704:20:24.1504:21:03.65+01:23:148:406.9
54WOLF Weronika 61323PBOT, Pozytywnie Zabiegani SanokSANOKK405K 1200:00:3701:25:1302:43:0804:21:02.0504:21:39.60+01:23:498:426.9
55LEŚNIAK-POPIEL Marta 6064POzytywnie Zabiegani SanokSANOKK406K 1300:00:3601:25:1502:43:0704:21:04.3504:21:40.60+01:23:508:426.9
56MAJSZCZYK Paulina 6067Hardcorowe WychylylybymyOTWOCKK306K 1400:00:0001:34:2002:44:5704:21:40.9504:21:40.95+01:23:518:436.9
57HRYSZKO Robert 6033Train For SkillsSANOKM503M 4300:00:3801:25:1702:43:1604:21:02.6004:21:41.15+01:23:518:426.9
58WOJCIECHOWSKI Tomasz 6131BRZESKOM3018M 4400:00:3101:28:3402:40:5804:21:44.0004:22:15.65+01:24:268:436.9
59KATUS Agata 6039Zabiegany SkaryszewSKARYSZEWK307K 1500:00:4401:31:4902:47:0004:22:03.3504:22:47.40+01:24:578:446.9
60DULEBSKI Sławomir 6022ZabieganySkaryszewSKARYSZEWM3019M 4500:00:4101:31:5302:47:0404:22:07.0504:22:48.95+01:24:598:446.9
61REDŁOWSKA Bożena 6095Ladies Ultra RunWARSZAWAK407K 1600:00:3101:27:0102:45:4604:22:43.7504:23:15.40+01:25:258:456.9
62BEZKOROWAJNY Mateusz 6155SIEPRAWM3020M 4600:00:0301:19:4202:33:4004:23:52.2504:23:55.65+01:26:068:476.8
63ŁYKO Marcin 6153WROCŁAWM3021M 4700:00:0301:23:0502:40:1704:24:00.0504:24:03.50+01:26:138:486.8
64DREWNIK Robert 6019WARSZAWAM4015M 4800:00:2901:28:0402:49:1904:24:07.9004:24:37.30+01:26:478:486.8
65STEPANCZENKO Rafał 6109BIAŁYSTOK BIEGA TEAMBIAŁYSTOKM3022M 4900:00:3301:26:5902:42:5004:24:32.2504:25:05.60+01:27:158:496.8
66KUKAWSKA Joanna 6059RK AthleticsWARSZAWAK501K 1700:00:1101:23:1902:42:2504:25:50.6504:26:02.50+01:28:128:516.8
67KOBIAŁKA Irek 6045DĘBICAM4016M 5000:00:4101:31:4702:48:4304:28:40.9504:29:22.40+01:31:328:576.7
68WAŁĘGA Monika 6125DĘBICAK308K 1800:00:3901:31:4802:48:4304:28:43.1504:29:22.40+01:31:328:576.7
69POGORZELSKI Grzegorz 6090BMW TeamWARSZAWAM3023M 5100:00:2701:20:2802:34:4804:29:05.5504:29:33.40+01:31:438:586.7
70JASIOROWSKI Michał 6036MOGIELNICAM3024M 5200:00:2401:24:3302:45:2904:30:14.7504:30:38.80+01:32:499:006.7
71PROMIŃSKA Karolina 6093WARSZAWAK309K 1900:00:1501:24:4502:45:3804:30:24.0504:30:39.15+01:32:499:006.7
72WALNIK Rafał 6152KRAKÓWM4017M 5300:00:0301:23:0802:40:1604:31:37.8004:31:41.55+01:33:519:036.6
73ZIELIŃSKA Ewelina 6161ZABRZEK203K 2000:00:0101:20:5202:40:1804:31:40.1004:31:41.95+01:33:529:036.6
74CEBRAT Ewa 6012Pozytywnie Zabiegani SanokSOSNOWIECK408K 2100:00:4201:36:5702:56:0104:31:34.6004:32:17.45+01:34:279:036.6
75KICIŃSKI Piotr 6040WARSZAWAM3025M 5400:00:1201:27:2302:46:1804:34:42.7004:34:55.45+01:37:059:096.6
76BIEGAJ Jacek 6007LUBLINM4018M 5500:00:1101:29:4202:49:4204:37:01.7004:37:12.85+01:39:239:146.5
77KOPANIA Pawel 6050WARSZAWAM3026M 5600:00:0601:27:1702:46:3004:38:12.6504:38:19.00+01:40:299:166.5
78GRZYBOWSKI Marek 6029CHORZÓWM2010M 5700:00:1301:32:3702:58:1804:38:20.2004:38:34.00+01:40:449:166.5
79PAŁYS Rafał 6080CHORZÓWM2011M 5800:00:1701:32:3202:58:1404:38:16.6504:38:34.25+01:40:449:166.5
80UCHAŃSKA-STASIAK Justyna 6123TARNOBRZEGK409K 2200:00:3501:26:3602:51:2904:38:43.9004:39:19.70+01:41:309:176.5
81GRĘBOWIEC Marcin 6027TARNOBRZEGM4019M 5900:00:3201:26:4402:51:3204:38:46.9004:39:19.85+01:41:309:176.5
82OBRZUT Bartek 6077LUBOŃM3027M 6000:00:2501:30:2102:51:5504:40:19.7504:40:44.85+01:42:559:206.4
83RÓŻYCKA Agnieszka 6096Nauka BiegaKRAKÓWK4010K 2300:00:3701:33:3002:57:0304:40:45.9004:41:22.95+01:43:339:216.4
84MAMICA Andrzej 6068NAUKA BIEGAKRAKÓWM4020M 6100:00:3701:33:3102:57:0304:40:45.8004:41:23.15+01:43:339:216.4
85KOSIŃSKA Katarzyna 6051ELBLĄGK204K 2400:00:0901:32:1502:57:5004:42:13.7004:42:23.65+01:44:349:246.4
86LIS Martyna 6066ELBLĄGK205K 2500:00:0901:32:1402:57:5104:42:14.5504:42:23.95+01:44:349:246.4
87BATOREK Bogdan 6005Rawa Tim Zawsze SlimRAWA MAZOWIECKAM4021M 6200:00:5101:36:2702:57:4904:42:36.4504:43:28.05+01:45:389:256.4
88WARDA Justyna 6126Hardcorowe WychylylybymyWARSZAWAK206K 2600:00:1401:34:2702:57:5304:44:45.8004:45:00.65+01:47:119:296.3
89FIRAZA Łukasz 6146NapieraczeŁÓDŹM3028M 6300:00:4401:33:0403:02:2004:48:34.5504:49:18.75+01:51:299:376.2
90SOSIŃSKI Tomasz 6107NAPIERACZEŁÓDŹM3029M 6400:00:4401:33:0803:02:2004:49:05.1004:49:49.50+01:51:599:386.2
91KIJEWSKA - RAJ Karolina 6041SIERADZK4011K 2700:00:1601:33:5703:03:2404:54:06.8504:54:23.80+01:56:349:486.1
92RYBIENIK Lech 6098WARSZAWAM4022M 6500:00:1801:33:5603:03:2104:54:05.8004:54:23.95+01:56:349:486.1
93POPŁAWSKI Krzysiek 6092Reebok Run CrewWARSZAWAM4023M 6600:00:1701:33:5803:03:3204:54:07.5504:54:25.30+01:56:359:486.1
94TARASZEWSKA Paulina 6116WARSZAWAK3010K 2800:00:0801:34:0903:03:4104:54:18.6004:54:26.95+01:56:379:486.1
95KOZŁOWSKI Piotr 6057Husaria Race TeamJASTROWIEM4024M 6700:00:2701:39:0703:05:4104:55:38.1504:56:05.45+01:58:159:516.1
96WILK Magdalena 6130Team ZabieganeDniWARSZAWAK4012K 2900:00:0901:35:3503:06:0304:56:58.0504:57:07.90+01:59:189:536.1
97OSIAL Aneta 6079ŁUKÓWK207K 3000:00:1301:33:3303:14:4704:56:59.8004:57:13.40+01:59:239:546.1
98TOMASZUK Ewelina 6121KORCZÓWKAK208K 3100:00:0801:33:3803:14:5204:57:05.4504:57:13.50+01:59:239:546.1
99TANJGA-NAWROT Konstancja 6158Deloitte Adventure TeamWARSZAWAK3011K 3200:00:4001:39:5603:08:0604:57:03.8004:57:44.00+01:59:549:546.1
100NAWROT Michał 6159WARSZAWAM3030M 6800:00:4101:40:0403:08:0404:57:02.6504:57:44.30+01:59:549:546.1
101SOKOŁOWSKI Artur 6106Team ZabieganeDniOTWOCKM4025M 6900:00:1201:35:4703:06:0904:58:02.9504:58:15.60+02:00:259:566
102GRZELAKOWSKA Małgorzata Agata 6028WARSZAWAK4013K 3300:00:2901:34:5403:06:2904:58:01.5004:58:31.35+02:00:419:566
103SZPAKOWSKA Malgorzata 6112HAARLEMK3012K 3400:00:1801:43:2403:14:3604:58:29.0504:58:47.75+02:00:589:566
104LEMIESZ Marcin 6063PIASTOWM3031M 7000:00:0701:39:0303:07:4604:58:48.7504:58:56.45+02:01:069:576
105WEBER Agata 6127JacekBiega Running TeamWARSZAWAK4014K 3500:00:0501:50:2303:14:4604:59:57.5005:00:03.25+02:02:139:596
106FRYBES Agnieszka 6150BIAŁYSTOKK3013K 3600:00:0501:50:1203:14:4804:59:57.9005:00:03.25+02:02:139:596
107WRZOSEK Justyna 6135TSA SANDOMIERZSANDOMIERZK3014K 3700:00:1801:41:0603:16:0205:01:05.1005:01:23.50+02:03:3310:026
108PAWELEC Justyna 6084TSA SandomierzSANDOMIERZK3015K 3800:00:1701:41:1503:16:0205:01:05.6505:01:23.50+02:03:3310:026
109SKURSKA Monika 6102RASZYNK4015K 3900:00:1101:36:4903:07:5405:03:08.2005:03:19.35+02:05:2910:065.9
110WYGLĄDAŁA Michał 6137WARSZAWAM3032M 7100:00:1501:34:4703:05:4905:03:21.0505:03:36.50+02:05:4610:065.9
111ORDON Dorota 6078CZĘSTOCHOWAK3016K 4000:00:2501:34:3603:06:3605:03:11.4505:03:36.55+02:05:4610:065.9
112PAPIERNIAK Anna 6082WARSZAWAK3017K 4100:00:2601:34:5103:06:2605:03:09.8505:03:36.60+02:05:4610:065.9
113STOŃ Wojciech 6110KORZONEKM3033M 7200:00:1401:34:4703:07:4805:03:22.4005:03:37.10+02:05:4710:065.9
114CEBRAT Tomasz 6013Pozytywnie Zabiegani SanokSOSNOWIECM4026M 7300:00:3801:37:0403:06:0205:03:16.6005:03:54.85+02:06:0510:065.9
115ZADROŻNA Dorota 6138Jack RunnerGRUDZIĄDZK4016K 4200:00:4801:36:3503:06:2505:03:28.6005:04:17.45+02:06:2710:065.9
116GINTER Katarzyna 6148KRAKÓWK3018K 4300:00:3001:46:1203:14:5705:07:52.1005:08:22.45+02:10:3210:155.8
117GINTER Grzegorz 6025AZS Collegium Medicum UJKRAKÓWM3034M 7400:00:3001:46:1203:14:5605:07:52.5505:08:22.55+02:10:3210:155.8
118WILCZYŃSKA-KOGUT Aleksandra 6129NIGHT RUNNERS GLIWICEGLIWICEK4017K 4400:00:1101:43:4603:16:2005:10:29.3505:10:40.80+02:12:5110:205.8
119TOMASIK Piotr 6120ReebokRunCrew LDZŁÓDŹM3035M 7500:00:4001:39:1103:05:5005:10:09.6505:10:50.35+02:13:0010:205.8
120DŁUGOSZ Kasia 6017STAY INSANELUBLINK3019K 4500:00:1201:40:1803:16:2805:11:08.2505:11:20.70+02:13:3110:225.8
121LEDWOŃ Aneta 6061GLIWICEK4018K 4600:00:1001:43:3503:16:2405:11:24.5505:11:34.75+02:13:4510:225.8
122PANENKA Małgorzata 6081Night Runners GliwiceNIEBOROWICEK4019K 4700:00:1601:43:4103:16:1705:11:18.0005:11:34.95+02:13:4510:225.8
Przekroczony limit czasu: 05:15:00
123KULITA Elżbieta 6060Tak lubię SandomierzSANDOMIERZK4020K 4800:00:2901:35:2803:14:3305:15:12.3505:15:42.25+02:17:5210:305.7
124STROŃSKA Agnieszka 6111Kopalnia Mocy TarnobrzegTARNOBRZEGK4021K 4900:00:3101:39:1103:14:3105:15:12.1005:15:43.45+02:17:5310:305.7
125MATYJEWICZ Klaudia 6071Biegowe EndorfinyWARSZAWAK209K 5000:00:3401:42:5703:16:1105:17:40.8005:18:15.10+02:20:2510:355.7
126KOCZYK Artur 6048KOBYŁKAM3036M 7600:00:3401:42:5703:16:1105:17:40.2505:18:15.20+02:20:2510:355.7
127COFALSKI Jakub 6016WARSZAWAM3037M 7700:00:3401:42:4503:17:3405:20:45.1005:21:19.25+02:23:2910:415.6
128PIOTROWSKI Marek 6087LEGNICAM504M 7800:00:0901:43:4803:25:5605:31:48.2505:31:57.45+02:34:0711:035.4
129GORCZYCA Angelika 6026RZESZÓWK2010K 5100:00:1301:43:3003:21:5805:36:23.1005:36:36.30+02:38:4611:125.4
130URBAŃSKA Mariola 6124URBUD TeamTARNOWSKIE GÓRYK4022K 5200:00:0601:49:3503:28:1905:51:24.7005:51:30.85+02:53:4111:425.1
131ŻUBROWSKA Aneta 6151TARNOWSKIE GÓRYK4023K 5300:00:0601:51:5703:33:2605:51:24.3505:51:31.30+02:53:4111:425.1
132WSZELAK Ilona 6136ŁubudubuPIEŃKI KRÓLEWSKIEK4024K 5400:00:4901:48:5503:27:4505:51:00.7005:51:50.35+02:54:0011:425.1
133WOŹNIAK Monika 6133#runFORsmailELIZÓWKAK4025K 5500:01:1101:50:3203:27:1405:50:53.2005:52:04.80+02:54:1511:415.1
134ŻUK Wiktoria 6143#runFORsmileLUBLINK2011K 5600:01:0801:50:0203:27:0305:50:56.8505:52:04.85+02:54:1511:415.1
135ŻUK Agata 6144#runFORsmileLUBLINK4026K 5700:01:0601:50:0803:27:0505:50:58.4505:52:04.85+02:54:1511:415.1
136JACZAK Anna 6035#runFORsmileLUBLINK4027K 5800:01:0601:50:4303:27:1905:50:58.6505:52:05.25+02:54:1511:415.1
Znaleziono 136 wynik(ów)