Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2021-05-28
Miejsce : Cisna
Dystans : 47.6 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 585
Wystartowało : 532
Nie ukończyło : 14
Ukończyło : 518
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 23km | 23.2km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MMoment startuOrlik 1
23km
Orlik 2
23.2km
Czas
netto
47.6km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1FARON Robert 2409SALCO GARMIN TEAMZALESIEM401M 12021-06-03 07:00:2302:16:3502:16:5804:55:34.25 6:129,7
2ZIAJKA Karol 2400JAGA KORA TEAM/PGRRYMANÓWM201M 22021-06-03 07:00:2302:17:4702:19:2605:20:08.85+00:24:346:438,9
3PIECHA Artur 2589RYBNIKM402M 32021-06-04 07:03:2602:28:2202:30:0305:37:57.30+00:42:237:058,5
4ŻUBIŃSKI Piotr 2583LIPKÓWM403M 42021-06-04 07:03:2502:27:0402:27:2605:38:06.70+00:42:327:068,4
5BADOWSKI Aleksander 2332TEAM MOUNTAIN FUELWARSZAWAM301M 52021-06-03 07:00:2202:22:4302:23:1105:48:06.05+00:52:317:188,2
6LEWANDOWSKA Edyta 2553ONRUNNING TEAMMYŚLENICEK401K 12021-06-03 07:00:2202:30:2602:31:5405:51:03.00+00:55:287:228,1
7PERYKASZA Paweł 2463GRUPALUKTRANS.PLKRAKÓWM404M 62021-06-04 07:03:2702:38:5002:41:1006:03:15.45+01:07:417:377,9
8MAŃCZAK Filip 2447AKTYWNI I RAZEMKICINM405M 72021-06-04 07:03:2502:29:5102:33:3206:03:41.85+01:08:077:387,9
9SKAWIŃSKI Tomasz 2303GOPR BIESZCZADYSANOKM406M 82021-06-01 07:00:1702:37:4502:42:2706:06:36.30+01:11:027:427,8
10KOT Rafał 2517LEDLENSER // MUAY RUNNING TEAMSZCZYTNOM407M 92021-06-01 07:00:2002:41:3902:43:3606:17:09.55+01:21:357:557,6
11GRONDYS Paweł 2040WROCŁAWM408M 102021-05-29 07:00:0502:37:3902:39:4706:17:26.85+01:21:527:557,6
12WASIEL Tomasz 2495ASTORIA SZCZERCÓWTILBURGM302M 112021-06-04 07:03:2502:43:4102:50:3406:21:22.75+01:25:488:007,5
13CHMIELOWSKA Claudia 2564WARSZAWAK201K 22021-06-03 07:00:2202:41:0702:41:5106:21:36.85+01:26:028:017,5
14STACHURSKI Paweł 2551ŁAŃCUTM303M 122021-05-29 07:08:2202:30:1802:34:1006:23:04.70+01:27:308:027,5
15GARDENER Jacek 2562JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAM501M 132021-06-02 07:03:0302:54:2302:55:0306:23:19.60+01:27:458:037,5
16DANILUK Krzysztof 2538BIEGAMBOLUBIĘWARSZAWAM409M 142021-06-04 07:03:2702:41:3102:44:5206:25:17.70+01:29:438:057,4
17LIPIŃSKI Marek 2521BORZYGNIEWM4010M 152021-05-29 07:00:1002:48:2002:50:2106:27:49.05+01:32:148:087,4
18JOŃCZYK Rafał 2558JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAM4011M 162021-06-03 07:00:2402:40:0202:43:1306:28:42.00+01:33:078:097,3
19WRÓBLEWSKI Michał 2330WHISKY AFICIONADOSKIELCEM304M 172021-06-02 07:03:0602:51:5002:57:1306:28:43.15+01:33:088:097,3
20NOWAK Miroslaw 2586NIE MAKONSTANTYNÓW ŁÓDZKIM4012M 182021-06-03 07:00:2302:42:2302:44:0006:28:43.45+01:33:098:097,3
21PETRYNA Jagoda 2372UKS OLIMPIJCZYK 46WROCŁAWK301K 32021-06-03 07:00:2202:53:5302:55:4506:36:18.80+01:40:448:197,2
22GRUDZIŃSKI Jacek 2422MAGDALENKAM305M 192021-06-04 07:03:3102:46:4802:54:3706:36:44.30+01:41:108:207,2
23WIECZOREK Agata 2498TARNOBRZEGK302K 42021-06-04 07:03:2602:51:5802:54:3706:36:52.55+01:41:188:207,2
24KOT Krzysztof 2067MPK - RZESZÓWRZESZÓWM4013M 202021-05-29 07:00:0702:43:5302:49:5606:37:36.85+01:42:028:217,2
25SZYMURA Wojciech 2327RYBNIKM4014M 212021-06-02 07:03:0402:48:3102:48:5606:40:46.90+01:45:128:257,1
26STEFAŃSKI Krystian 2483RMT TEAM PROWARSZAWAM306M 222021-06-04 07:03:2602:44:3902:48:0306:41:44.15+01:46:098:267,1
27ZAJĄC Katarzyna 25144K TEAM TARNÓW ULTRAFUN MLTARNÓWK402K 52021-05-30 07:03:5902:49:5802:52:1406:41:55.25+01:46:218:267,1
28ŁYDA Piotr 2089RZESZÓWM307M 232021-05-29 07:00:0902:57:0703:02:2806:43:21.10+01:47:468:287,1
29ZIĘBA Tomasz 2591JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAM4015M 242021-06-04 07:03:2703:03:5003:06:1206:44:08.45+01:48:348:297,1
30GAWLEWICZ Krystyna 2580GAWEŁKI TEAMSANOKK403K 62021-06-03 07:00:2802:56:0402:58:2106:45:30.70+01:49:568:317,0
31OTRĘBSKI Maciej 2105VEGE RUNNERSKRAKÓWM308M 252021-05-29 07:00:1302:55:0703:03:1706:48:24.50+01:52:508:347,0
32BARANOWSKI Jacek 2005JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAM4016M 262021-06-04 07:03:2702:55:2303:00:4106:50:35.25+01:55:018:377,0
33EFIMOV Aleksandr 2031VEGE RUNNERSKRAKÓWM309M 272021-05-29 07:00:1302:55:0703:03:2207:00:13.70+02:04:398:496,8
34DZIADZIO Małgorzata 2516KRAKOWSKA IZBA ADWOKACKAKRAKÓWK202K 72021-06-04 07:03:3302:56:3903:00:2907:01:57.15+02:06:228:516,8
35FETISOVA Ekaterina 2532ADIDAS RUNNERS WARSAWWARSZAWAK303K 82021-06-04 07:03:3502:56:3503:06:4707:02:09.55+02:06:358:526,8
36OCHWAT Piotr 2457RACE+KRAKOWM3010M 282021-06-04 07:03:3302:56:3803:00:3007:02:51.35+02:07:178:536,8
37KOBAK Marcin 2289CZARNA GÓRNAM4017M 292021-06-01 07:00:1903:07:2603:10:2107:04:29.15+02:08:548:556,7
38BIENIECKA Anna 2335BIEG RZEŹNIKAGLIWICEK404K 92021-06-03 07:00:2303:00:4603:02:2907:04:59.15+02:09:248:556,7
39ROMERO GARCIA Juan 2473WITCWARSZAWAM3011M 302021-06-04 07:03:2602:51:1402:53:3907:05:48.25+02:10:148:566,7
40PIETRZAK Jan 2588#WAWRZYNTEAMWROCŁAWM3012M 312021-06-04 07:03:2803:02:3403:04:3007:06:30.70+02:10:568:576,7
41RUSZNICA Tomasz 2550RZESZÓWM4018M 322021-05-29 07:00:0703:02:5003:07:1307:07:28.20+02:11:538:586,7
42KONOPKA Bartosz 2437BIEGAMBOLUBIĘKRAKÓWM4019M 332021-06-04 07:03:2803:02:4403:06:3007:08:51.00+02:13:169:006,7
43MAJOREK Krzysztof 2445CZAPLINEKM3013M 342021-06-04 07:03:2802:51:2002:53:4907:08:55.90+02:13:219:006,7
44STEPANIUK Adam 2484BIEGAMY DZISIAJ? WIERZBICA/CHEŁM BIEGAWIERZBICAM4020M 352021-06-04 07:03:2802:48:1602:51:1307:09:04.45+02:13:309:006,7
45MATYSIAK Agnieszka 2449KOPALNIA MOCY TARNOBRZEGTARNOBRZEGK304K 102021-06-04 07:03:2902:57:4903:03:5407:10:32.90+02:14:589:026,6
46JÓZWIAK Piotr 2519KITA TEAMŁÓDŹM4021M 362021-06-04 07:03:2602:58:2203:04:0507:11:38.05+02:16:039:046,6
47WEREMKO Grzegorz 2275MULTIMEDIA RUNNERS PUŁAWYPUŁAWYM4022M 372021-05-31 07:01:2803:04:0503:07:2207:13:36.80+02:18:029:066,6
48NOWAK Piotr 2455BIESZCZADYUSTRZYKI DOLNEM502M 382021-06-04 07:03:3303:02:3703:05:0207:13:59.30+02:18:259:076,6
49KUZIEL Jakub 2546PIASKIM3014M 392021-05-29 07:00:0802:59:3503:02:5707:15:11.80+02:19:379:086,6
50SOBIESZEK Sylwia 2131ZWOLEŃNICY BIEGANIAZWOLEŃK305K 112021-05-29 07:00:0903:02:3703:04:2107:17:09.85+02:21:359:116,5
51GĄBKA Magdalena 2182BYCHAWAK306K 122021-05-30 07:03:5403:02:3003:07:2307:19:23.40+02:23:499:136,5
52POTERA Maciej 2470ŁAŃCUTM3015M 402021-06-03 07:00:2703:23:4503:24:3407:19:45.95+02:24:119:146,5
53GARUS Łukasz 2036BYTOMM4023M 412021-05-29 07:00:0603:09:4403:16:4807:19:51.35+02:24:179:146,5
54KAMIŃSKI Marek 2056180 MINUTWROCŁAWM4024M 422021-05-29 07:00:1103:13:2203:17:3007:19:58.05+02:24:239:146,5
55LUBAŃSKI Robert 2198BRAKBUKOWICEM503M 432021-05-30 07:03:5503:02:5203:06:1307:20:28.70+02:24:549:156,5
56SROKA Paweł 2135KOWARY BIEGAJĄKOWARYM4025M 442021-05-29 07:00:0703:01:4103:05:4607:21:04.30+02:25:309:156,5
57OPOŃSKI Artur 2459SUPER DRUŻYNA EŁKBARANYM4026M 452021-06-04 07:03:3203:06:3803:12:5307:22:18.95+02:26:449:176,5
58SZABOŃ Tomasz 2141UKS REFLEX RYBNIKJANKOWICEM3016M 462021-05-29 07:00:1002:55:1903:09:1807:22:44.40+02:27:109:186,5
59CHOJNACKI Maciej 2015TEAM ZALESICEZALESICEM4027M 472021-05-29 07:00:1803:02:5003:07:3207:22:58.90+02:27:249:186,4
60RAMOTOWSKI Marcin 2265WARSZAWAM4028M 482021-05-31 07:01:2903:11:4903:17:2207:24:47.90+02:29:139:206,4
61KRÓL Maciej 2356WIRAN TEAMREDAM4029M 492021-06-03 07:00:2403:00:2603:02:4707:25:34.00+02:29:599:216,4
62GĄSIOREK Paweł 2234ZABRZEM3017M 502021-05-31 07:01:3403:08:4703:16:2407:26:07.35+02:30:339:226,4
63MACHALSKI Sebastian 2249STRZELINM4030M 512021-05-31 07:01:3103:02:3703:07:1807:31:54.50+02:36:209:296,3
64WEYNA Bartosz 2151GDAŃSKM4031M 522021-05-29 07:00:0702:55:3202:58:0607:32:07.65+02:36:339:296,3
65PILECKI Robert 2375RUNEDARUMIAM4032M 532021-06-03 07:00:2703:04:4503:17:2607:33:10.15+02:37:359:316,3
66LASEK Leszek 2360KALLIPSO RUNERS TEAMMAŁĘCZYNM504M 542021-06-03 07:00:2403:01:4303:08:2207:34:20.25+02:38:469:326,3
67GĄGAŁA Karol 2037SEROKOMLASEROKOMLAM3018M 552021-05-29 07:00:1602:59:4603:09:4607:35:41.15+02:40:069:346,3
68SIWIELA Mateusz 2384RUNEDAREDAM3019M 562021-06-03 07:00:2703:04:4503:17:3107:36:03.45+02:40:299:346,3
69FRYSIAK Artur 2035WIELUŃ ULTRAWIELUŃM505M 572021-05-29 07:00:0903:13:2603:17:0007:36:50.00+02:41:159:356,3
70KARGUL Tomasz 2058ŚWO/KRAV GYMWROCŁAWM3020M 582021-05-29 07:00:0602:55:4502:58:5407:38:27.25+02:42:539:376,2
71ORYSZCZAK Bartłomiej 2261MTB ROZTOCZERACHANIEM4033M 592021-05-31 07:01:3303:12:1303:14:1807:38:43.90+02:43:099:386,2
72BIENIEK Paweł 2231KRAKÓWM4034M 602021-05-31 07:01:2803:13:0203:20:2107:40:21.35+02:44:479:406,2
73CUPRIAK Daniel 2555GRODKÓWM4035M 612021-06-03 07:00:2903:14:5203:27:0507:40:41.10+02:45:069:406,2
74TUTKA Maksymilian 2491POZNAŃM3021M 622021-06-04 07:03:3003:02:5603:07:5207:41:22.30+02:45:489:416,2
75SŁOTWIŃSKI Adam 2479EŁKM4036M 632021-06-04 07:03:3103:06:4803:12:5007:41:45.70+02:46:119:426,2
76KURCEWICZ Paweł 2441WROCŁAWM3022M 642021-06-04 07:03:2702:58:2803:07:5607:42:27.45+02:46:539:426,2
77CICHOŃ Maciej 233742.195 WEJHEROWOGDYNIAM4037M 652021-06-03 07:00:2603:11:2903:16:3607:42:41.25+02:47:079:436,2
78KLARECKI Adrian 2349ULTRA WAY TEAM / ASTMA TEAMREDAM4038M 662021-06-03 07:00:2403:11:3603:19:1907:42:43.05+02:47:089:436,2
79MARCIŃSKI Łukasz 2448WARSZAWAM202M 672021-06-04 07:03:4403:05:4403:13:3907:43:04.35+02:47:309:436,2
80RECZEK Sebastian 2267KS ZIELONO-CZARNIMIŃSK MAZOWIECKIM4039M 682021-05-31 07:01:3003:18:0503:25:2207:44:28.05+02:48:539:456,1
81ŻMIJEWSKI Dariusz 3567GLIWICEM506M 692021-06-04 07:03:3303:17:4903:34:0607:44:39.75+02:49:059:456,1
82GRZYB Dorian 2345RAWA TIM ZAWSZE SLIMRAWA MAZOWIECKAM3023M 702021-06-03 07:00:3103:27:0303:40:3307:47:02.50+02:51:289:486,1
83STASIAK Włodzimierz 2216LEANPROWROCŁAWM3024M 712021-05-30 07:03:5903:20:4603:30:1307:48:15.35+02:52:419:506,1
84DELEŻUCH Wojciech 2025NIE MA LETKONIEMCEM4040M 722021-05-29 07:00:2203:19:3503:30:3907:49:31.10+02:53:569:516,1
85GILARSKI Rafał 2417PRO300_PROJECTDISCIPLINEKĘTYM3025M 732021-06-04 07:03:4203:11:5503:24:3607:50:06.75+02:54:329:526,1
86KOZARSKI Krzysztof 2439RK LEGALWARSZAWAM4041M 742021-06-04 07:03:3002:58:2803:04:2607:51:08.80+02:55:349:536,1
87PLESZ Wojciech 2468POLISH RUNNERS CLUB IRELANDTARNOWSKIE GÓRYM3026M 752021-06-04 07:03:2803:14:0403:52:3707:51:51.85+02:56:179:546,1
88WASYLÓW Jacek 2520CZR1 ANTEK TEAM LIPOWICA-PRZEMYŚLPRZEMYŚLM4042M 762021-05-30 07:03:5603:07:1403:11:1007:53:34.00+02:57:599:566,0
89BARTOSIK Artur 2007ŁÓDŹM203M 772021-05-29 07:01:3903:14:5403:19:5807:53:48.60+02:58:149:576,0
90MARCULA Emil 2201WARSZAWAM3027M 782021-05-30 07:03:5603:18:5503:22:2307:54:23.40+02:58:499:576,0
91BĄK Mateusz 2008RZESZÓWM204M 792021-05-29 07:00:0902:58:5103:02:3907:54:30.80+02:58:569:586,0
92ROSŁON Piotr 2324WARSZAWAM4043M 802021-06-02 07:06:1103:17:5203:28:2907:54:46.25+02:59:129:586,0
93KAPICA Marek 2057KROSCIENKOM3028M 812021-05-29 07:00:1203:05:0303:13:2707:55:24.60+02:59:509:596,0
94STAROBRAT Arkadiusz 2306ALETEMPOWARSZAWAM507M 822021-06-01 07:00:1803:28:2003:35:5107:55:38.55+03:00:049:596,0
95LITWINIUK Hanna 2533ADIDAS RUNNERS WARSAWWARSZAWAK307K 132021-06-04 07:03:3502:57:4503:06:4707:55:45.55+03:00:119:596,0
96PISINGAS Mariusz 2466BIEGANIE TO MÓJ TRZEŹWYRYBNIKM4044M 832021-06-04 07:03:3104:00:0704:13:0607:56:08.70+03:00:3410:006,0
97SZYMAŃSKI Michał 2145DZIKI Z BOCHENKAKRAKÓWM3029M 842021-05-29 07:00:1703:15:5203:20:0707:56:49.65+03:01:1510:016,0
98MUSIOŁ Michał 2255SARNI TĘTENTCHEŁM ŚLĄSKIM3030M 852021-06-01 07:00:1903:39:0203:40:3207:57:49.25+03:02:1510:026,0
99KOZŁOWSKI Michał 2069KATOWICEM3031M 862021-05-29 07:00:0803:09:0803:19:0107:57:55.35+03:02:2110:026,0
100WINIARSKI Krystian 2157BIEGAM W RZESZOWIERZESZÓWM3032M 872021-05-29 07:00:0803:27:5403:33:3307:59:19.50+03:03:4510:046,0
101KARAŚ Łukasz 2241TARNÓWM3033M 882021-05-31 07:01:3403:23:5103:30:0907:59:54.85+03:04:2010:046,0
102POROWSKI Waldek 2529KB SOBÓTKACELESTYNÓWM4045M 892021-06-01 07:00:2003:14:4703:26:2508:01:05.75+03:05:3110:065,9
103KOCIUMBAS Bartosz 2315KB SOBÓTKASOBÓTKAM4046M 902021-06-01 07:00:2003:14:5303:26:2708:01:14.55+03:05:4010:065,9
104HELIOS Bartosz 2346KOLUSZKIM3034M 912021-06-03 07:00:3103:27:0503:40:3208:01:18.80+03:05:4410:065,9
105TURSKA Agnieszka 2328DUDYCZ RUNGDAŃSKK405K 142021-06-02 07:03:0503:25:0203:32:1208:01:41.95+03:06:0710:075,9
106POTERA Krystyna 2378ŁAŃCUTK308K 152021-06-03 07:00:2603:35:0703:35:4008:01:44.45+03:06:1010:075,9
107CIEŚLIK Paweł 2018ROZBIEGAJMY RADOMSKORADOMSKOM4047M 922021-05-29 07:00:1603:15:4403:17:1808:01:47.70+03:06:1310:075,9
108GIBAŁA Marcin 2343BIEGAM DLA ALI I HANIMIELECM4048M 932021-06-03 07:00:2803:25:0003:37:5208:02:27.20+03:06:5210:085,9
109DOMIN Daniel 2233MULTIPLIER TEAMWARSZAWAM4049M 942021-05-29 07:00:0903:16:1003:35:1308:04:06.65+03:08:3210:105,9
110JANOWICZ Rafał 2427MIĘKKI ŻELEKWARSZAWAM4050M 952021-06-04 07:03:3003:03:4203:13:1008:04:10.05+03:08:3510:105,9
111KOKOSZKA Wojciech 2064SLOW JOGGING SIEDLCESIEDLCEM4051M 962021-05-29 07:00:2703:19:3703:33:0608:04:42.40+03:09:0810:105,9
112WALERJAN-RUSEK Agnieszka 2149AZS AWF KRAKÓW MASTERSKRAKÓWK406K 162021-05-29 07:00:0903:21:5803:31:5908:05:26.55+03:09:5210:115,9
113MAŁYSZKA Krzysztof 2093KRIS TRANS MAŁYSZKAPOZNANM508M 972021-05-29 07:00:0703:21:5103:22:2008:05:37.35+03:10:0310:125,9
114KASTELIK Dariusz 2433SPRINTEX TEAMPIETRZYKOWICEM4052M 982021-06-04 07:03:3903:17:3403:31:2508:05:47.10+03:10:1210:125,9
115SADY Sebastian 2475OBY2OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIM4053M 992021-06-04 07:03:4103:17:3403:21:2508:07:16.50+03:11:4210:145,9
116PLEWA Tomasz 2544KIELCEM4054M 1002021-05-29 07:00:1303:04:4803:23:5408:09:31.55+03:13:5710:175,8
117NYKIEL Daniel 2103PANORAMIXRZESZÓWM3035M 1012021-05-29 07:00:0603:16:1503:27:2708:09:40.70+03:14:0610:175,8
118ŁOBODOWSKI Marcin 2444RACEFIGHTER GOSIR DĘBE WIELKIESIENNICAM4055M 1022021-06-04 07:03:2702:56:4603:03:5608:10:19.00+03:14:4410:185,8
119BOROWSKI Tomasz 2518MTS HAMERMIASTKOM509M 1032021-06-04 07:03:2603:27:3103:35:5008:10:35.35+03:15:0110:185,8
120WOJCIECHOWSKA Małgorzata 2396VIKING TRAINING CENTER TYCHYGOSTYŃK407K 172021-06-03 07:00:2503:19:0603:25:5508:10:39.15+03:15:0410:185,8
121KRUPA Grzegorz 2571WROCŁAWM4056M 1042021-06-01 07:00:1903:24:3303:33:1508:11:06.40+03:15:3210:195,8
122ASŁANOWICZ Marcin 2312ŻÓRAWSKI TEAMWARSZAWAM4057M 1052021-06-04 07:03:2703:30:5303:40:4408:11:36.80+03:16:0210:195,8
123DWORNICKI Tomasz 2572RGBRYBNIKM4058M 1062021-06-02 07:03:0403:20:5603:33:0008:11:44.15+03:16:0910:195,8
124WALCZUK Łukasz 2273RUMIAM205M 1072021-05-31 07:01:3203:38:1603:38:5808:11:49.85+03:16:1510:195,8
125MARCINIAK Tomasz 2368PUSTKIM4059M 1082021-06-03 07:00:2603:21:3203:27:1608:11:54.75+03:16:2010:205,8
126KWIATKOWSKI Kajetan 2317SUT - STRASZYN ULTRA TEAMGDAŃSKM3036M 1092021-06-03 07:00:3003:36:1503:50:3608:12:55.85+03:17:2110:215,8
127ZYGADLEWICZ Grzegorz 2559JACEKBIEGA RUNNING CLUBMARII GRZEGORZEWSKIEJM3037M 1102021-06-03 07:00:2403:24:5403:36:0108:13:29.05+03:17:5410:225,8
128SIVKO Vladimir 212972DKRAKOWM3038M 1112021-05-29 07:00:0703:12:2303:25:4708:13:30.40+03:17:5610:225,8
129LAUKS Jan 2197DZIK KOMANDOLUBIASZÓWM206M 1122021-05-30 07:03:5503:07:0203:16:2908:13:57.05+03:18:2210:225,8
130HERMAN Paweł 2539MLUKS TRZEBIATÓWMRZEŻYNOM4060M 1132021-06-02 07:03:0803:27:5703:38:5408:14:19.25+03:18:4510:235,8
131PORĘBA Eugeniusz 2469MIECHÓWMIECHÓWM5010M 1142021-06-03 07:00:2603:27:1103:35:4408:14:25.35+03:18:5110:235,8
132OWSKA Justyna 2106DELOITTE ADVENTURE TEAMRZESZÓWK203K 182021-05-29 07:00:1603:23:2003:41:4808:15:21.75+03:19:4710:245,8
133PIŁAT Jakub 2534MULTIMEDIA RUNNERS PUŁAWYGÓRA PUŁAWSKAM3039M 1152021-05-31 07:01:2803:10:5503:21:5708:15:52.00+03:20:1710:255,8
134GRZESZAK Rafał 2184DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIWARSZAWAM4061M 1162021-05-30 07:03:5903:18:5603:25:1108:17:20.85+03:21:4610:265,7
135LEWANDOWSKI Janusz 2549BIEGNE DLA +WUJA+ KUBY,HANI I ANISANOKM3040M 1172021-05-30 07:04:0003:20:4403:30:3808:17:32.75+03:21:5810:275,7
136AUGUŚCIK Grzegorz 2003ROZBIEGAJMY RADOMSKORADOMSKOM3041M 1182021-05-29 07:00:1703:20:4903:39:5908:18:23.05+03:22:4810:285,7
137KUCHARSKI Marcin 2525KAMESZNICAM3042M 1192021-05-29 07:00:1103:10:4403:16:3908:18:23.20+03:22:4810:285,7
138GŁOWACKI Andrzej 2418MŁODY VS STARYLEGIONOWOM5011M 1202021-06-04 07:03:3903:33:1003:44:4108:19:07.65+03:23:3310:295,7
139KONOPKA Mariusz 2352MASŁONSKIEM3043M 1212021-06-03 07:00:3403:26:4203:40:1008:19:38.20+03:24:0310:295,7
140KOCOŃ Mariusz 2554KLINIKA ZDROWIA I URODY CZ.WOŚKOOPOLEM5012M 1222021-06-03 07:00:2903:26:1203:43:2908:19:57.90+03:24:2310:305,7
141MAŚLANY Mariusz 2252ELEKTROMETAL ENERGETYKA SAWARSZAWAM4062M 1232021-05-31 07:01:2803:28:3303:34:4608:20:21.15+03:24:4610:305,7
142SZWED Tomasz 2271SUSKA GRUPA BIEGOWAKURÓWM3044M 1242021-05-31 07:01:2903:28:2703:53:3508:20:25.00+03:24:5010:305,7
143SOKALSKI Grzegorz 2569KONSTANCIN - JEZIORNAM4063M 1252021-06-04 07:03:3103:32:4803:37:0008:20:35.65+03:25:0110:305,7
144PŁUCIENNICZAK Wojciech 2116LATCHORZEWM4064M 1262021-05-29 07:00:0803:32:3903:37:5608:20:39.85+03:25:0510:315,7
145SADKOWSKI Paweł 2383MAKÓWM4065M 1272021-06-03 07:00:2403:24:2103:30:0108:21:36.80+03:26:0210:325,7
146ADAMOWICZ Agnieszka 2001ZWOLEŃNICY BIEGANIACIEPIELÓWK408K 192021-05-29 07:00:1003:43:4203:47:0108:21:38.00+03:26:0310:325,7
147PELA Olga 2462SKY-TRANSŁUBIANKAK309K 202021-06-04 07:03:2603:27:4703:35:5408:21:44.80+03:26:1010:325,7
148PILECKA Małgorzata 2374RUNEDARUMIAK409K 212021-06-03 07:00:2803:26:5003:40:2508:23:10.00+03:27:3510:345,7
149SOWIŃSKI Kamil 2386BRZEG DOLNYM3045M 1282021-06-03 07:00:2603:19:4803:27:4108:23:28.50+03:27:5410:345,7
150MOSIO Grzegorz 2453ŻELICHÓWM4066M 1292021-06-04 07:03:3703:13:4603:15:5708:23:44.50+03:28:1010:345,7
151PROKOPIUK Grzegorz 2120SZWAGRY DWAWARSZAWAM4067M 1302021-05-29 07:00:1103:26:5903:43:5208:23:45.45+03:28:1110:345,7
152NOWAK Anna 2101RUNONLINE.PLWOŁÓWK4010K 222021-05-29 07:00:1403:34:4803:38:2808:24:38.00+03:29:0310:365,7
153BARAN Stanisław 2004SAINT-GOBAIN SQUADCIEŚLINM4068M 1312021-05-29 07:00:2003:16:3003:29:0708:25:31.85+03:29:5710:375,6
154SMYKA Michał 2130CIECIERZYNM207M 1322021-05-29 07:00:1403:21:2803:30:0008:25:44.45+03:30:1010:375,6
155PODLEŚ Robert 2208COBI POLAND TEAMWARSZAWAM5013M 1332021-05-30 07:03:5403:38:3503:42:2208:25:45.45+03:30:1110:375,6
156LEWANDOWSKI Przemysław 2080TALENT42RZESZÓWM3046M 1342021-05-29 07:00:1603:23:2003:41:4908:26:00.80+03:30:2610:375,6
157FRAŃSKI Łukasz 2034NKB CHYŻY NOWY TOMYŚLNOWY TOMYŚLM4069M 1352021-05-29 07:00:0803:27:1803:36:2008:27:05.55+03:31:3110:395,6
158BUZALSKI Robert 2405ORANGE POLSKABYDGOSZCZM4070M 1362021-06-04 07:03:3203:27:4203:40:3308:27:28.55+03:31:5410:395,6
159WOJDALSKI Piotr 2329WARSZAWAM208M 1372021-06-02 07:06:1103:31:5303:46:2808:27:40.05+03:32:0510:395,6
160SMAL Paweł 2215SUPADUPAFLYCHLEWISKAM4071M 1382021-05-30 07:03:5403:21:2503:24:4608:27:46.45+03:32:1210:405,6
161DRÓŻDŻ Tomasz 2181CZEWARUN TIMMIEDŹNOM3047M 1392021-05-30 07:03:5703:29:2703:35:5608:28:01.75+03:32:2710:405,6
162KASIŃSKI Wojciech 2059ULTRAPLESSPSZCZYNAM5014M 1402021-05-29 07:00:0803:35:5203:40:2208:28:16.55+03:32:4210:405,6
163KOZAK Bartosz 2194NIECH MNIE NÓŻKI NIOSĄWARSZAWAM209M 1412021-05-30 07:03:5803:23:4503:45:3308:30:00.75+03:34:2610:425,6
164ZAŁUŻNY Michał 2226JELCZ LASKOWICEM3048M 1422021-05-30 07:36:2703:30:4308:32:03.25+03:36:2910:455,6
165GRONOWSKI Robert 2421FFF / CROSS TRENING CIECHANÓWCIECHANÓWM3049M 1432021-06-04 07:03:3203:24:1103:37:5708:32:09.55+03:36:3510:455,6
165ZADROŻNY Krzysztof 2502CROSS TRENING MAZOVIA CIECHANÓWCIECHANÓWM3049M 1432021-06-04 07:03:3203:24:0903:37:5708:32:09.55+03:36:3510:455,6
167BIAŁEK Marcin 2010MIAMIBIELAWAM3051M 1452021-05-29 07:00:1803:25:0003:35:3808:32:14.95+03:36:4010:455,6
168WIĘCEK Artur 2155SALT RUNNERS BOCHNIABOCHNIAM4072M 1462021-05-29 07:00:1003:27:1003:40:3508:32:54.15+03:37:1910:465,6
169LITTWIN Marek 2364RUNEDAREDAM5015M 1472021-06-03 07:00:2803:26:5003:40:2808:33:23.50+03:37:4910:475,6
170CZELNY Zbyszek 2509KRAKÓWM3052M 1482021-05-31 07:01:3503:33:5803:45:1208:33:37.55+03:38:0310:475,6
171SALABUN Bartosz 2211WIELICZKAM3053M 1492021-05-31 07:01:3403:33:5603:45:1208:33:39.10+03:38:0410:475,6
172ŚWIĄDERSKI Paweł 2488RED FISHSZCZECINM4073M 1502021-06-04 07:03:2903:13:5303:19:0308:34:44.50+03:39:1010:485,5
173GRABOWICZ Mirosław 2419SOKÓLSKA GRUPA BIEGOWASOKÓŁKAM5016M 1512021-06-04 07:03:3103:37:3503:45:3308:34:46.20+03:39:1110:485,5
174SUTKOWSKI Andrzej 2139MYSZKÓWM5017M 1522021-05-29 07:00:1403:39:0003:39:4408:35:15.50+03:39:4110:495,5
175POŹNIAK Marcin 2118NIGHT RUNNERS PYSKOWICEPYSKOWICEM3054M 1532021-05-29 07:00:2403:21:2903:41:1908:35:41.80+03:40:0710:505,5
176PIEKIELNA Angelika 2206MUKS "JUNIOR" OCHĘDZYNCZASTARYK3010K 232021-05-30 07:03:5903:43:2803:49:0708:35:49.35+03:40:1510:505,5
177KACZOREK Marcin 2431JÓZEFÓWM4074M 1542021-06-04 07:03:2703:35:1703:42:5508:35:54.20+03:40:1910:505,5
178ROSIŃSKI Krzysztof 2124GRONOWO GÓRNEM5018M 1552021-05-29 07:00:1303:33:0803:40:5008:35:55.75+03:40:2110:505,5
179DOMARADZKA- KASZUBOWICZ Wiktoria 2339DZIEWCZYNY Z SANOKASANOKK3011K 242021-06-03 07:00:2903:38:3204:02:2808:37:00.80+03:41:2610:515,5
180LEŚNIAK-POPIEL Marta 2361DZIEWCZYNY Z SANOKASANOKK4011K 252021-06-03 07:00:2903:56:2304:02:2908:37:19.65+03:41:4510:525,5
181CEBRAT Ewa 2336DZIEWCZYNY Z SANOKASOSNOWIECK4012K 262021-06-03 07:00:2903:56:2404:02:3108:37:19.90+03:41:4510:525,5
182DRAŃKO Piotr 2026HEINEKEN KRAKOW RUNNING CLUBKRAKÓWM3055M 1562021-05-29 07:00:3203:16:4503:26:4908:37:32.70+03:41:5810:525,5
183NOWAK Krzysztof 2259WARSZAWAM4075M 1572021-05-31 07:01:3203:37:5603:44:4608:38:01.00+03:42:2610:525,5
184TOMALAK Marek 2147KYIVM4076M 1582021-05-29 07:00:0603:21:3803:33:2508:38:27.10+03:42:5210:535,5
185SZEWCZYK Monika 2143BRZYSKITRITEAMKRAKÓWK3012K 272021-05-29 07:00:1103:37:2203:39:5508:38:51.70+03:43:1710:545,5
186SYSKA Wojciech 2140KKM KALORYFERKRAKÓWM3056M 1592021-05-29 07:00:1103:44:0003:54:1908:38:53.45+03:43:1910:545,5
187WĘDRYCHOWICZ Grzegorz 2152RUN 4 FANGORLICEM5019M 1602021-05-29 07:00:1603:32:2803:41:3908:39:08.55+03:43:3410:545,5
188CICHOCKI Dawid 2017NIGHT RUNNERS PYSKOWICEPYSKOWICEM3057M 1612021-05-29 07:00:2503:19:2803:41:1508:39:09.00+03:43:3410:545,5
189STANISZ Marcin 2136NIGHT RUNNERS PYSKOWICEPYSKOWICEM3058M 1622021-05-29 07:00:2503:19:2903:41:1508:39:09.25+03:43:3510:545,5
190PUDZISZ Piotr 2121DZIKI Z BOCHENKAKRAKÓWM4077M 1632021-05-29 07:00:1803:28:1203:37:2508:39:09.90+03:43:3510:545,5
191WIŚNIEWSKI Marek 2501RED FISHWARSZAWAM4078M 1642021-06-04 07:03:2903:22:5903:31:5808:39:24.70+03:43:5010:545,5
192FALECKI Damian 2584KSZO OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIM2010M 1652021-06-04 07:03:4103:17:4303:33:5808:40:20.80+03:44:4610:555,5
193HABA Konrad 2424KRAKÓWM3059M 1662021-06-04 07:03:3003:28:5103:44:2408:40:57.75+03:45:2310:565,5
194ZALEWSKI Andrzej 2279TEAM NUTRILITEWARSZAWAM601M 1672021-06-01 07:00:1703:28:2103:36:1908:41:34.55+03:46:0010:575,5
195JURGA Piotr 2240IM-POSSIBLE TEAMPUŁAWYM3060M 1682021-05-31 07:01:2903:28:4203:44:1808:41:39.50+03:46:0510:575,5
196JANDZIŚ Wiesław 2582AKTYWNY DYNÓWDYNÓWM4079M 1692021-06-03 07:00:3203:46:0504:00:4308:42:41.90+03:47:0710:585,5
197SOBOTA Rafał 2132SANOKM3061M 1702021-05-29 07:01:2503:31:4903:44:1008:42:43.90+03:47:0910:585,5
198LASZCZYK Nadia 2442REDAK3013K 282021-06-03 07:00:2903:40:2703:47:2308:42:56.25+03:47:2210:595,5
199MIKOLAJCZYK Lukasz 2254GORCZYCA TEAMCZELADŹM3062M 1712021-05-31 07:01:2803:27:2903:38:3208:43:30.85+03:47:5610:595,5
200KACZYŃSKI Artur 2348WARSZAWAM4080M 1722021-06-03 07:00:3203:29:0703:38:1908:46:03.70+03:50:2911:035,4
201ZAŁUSKI Dominik 2169PECNA TEAMPECNAM2011M 1732021-05-29 07:00:1303:22:2703:40:1208:46:26.05+03:50:5111:035,4
202JÓZEFCZYK Jacek 2428WARSZAWAM4081M 1742021-06-04 07:03:3203:48:3804:04:1208:46:30.40+03:50:5611:035,4
203DEDERKO Piotr 2024DEDETEAMBIAŁYSTOKM4082M 1752021-05-29 07:00:0703:25:2203:48:2008:46:39.30+03:51:0511:035,4
204JANKIEWICZ Marek 2426SFORA BMKWIELISZEWM4083M 1762021-06-04 07:03:3903:36:0203:46:1208:48:27.20+03:52:5211:065,4
205GRYCZKO Marta 2423PROSIAKI TEAMWARSZAWAK3014K 292021-06-04 07:03:3503:41:4803:45:2808:48:30.95+03:52:5611:065,4
206BĄK Piotr 2176SUPADUPAFLYSKARŻYSKO KAMIENNAM3063M 1772021-05-30 07:03:5403:27:3403:45:2808:48:53.00+03:53:1811:065,4
207NOWOSAD Artur 2528WOŁÓWM4084M 1782021-06-03 07:00:3303:41:1103:44:5308:48:56.00+03:53:2111:065,4
208ŚRODA Krzysztof 2391RZESZÓWM5020M 1792021-06-03 07:00:3403:38:2903:43:0108:49:06.00+03:53:3111:065,4
209HYBA Rafal 2188VIKING TYCHYMIKOŁÓWM2012M 1802021-05-30 07:03:5603:27:2503:36:4908:49:22.95+03:53:4811:075,4
210ROKITA Paweł 2472RACEFIGHTER GOSIR DĘBE WIELKIEMIŃSK MAZOWIECKIM3064M 1812021-06-04 07:03:2603:27:0203:37:0608:49:42.00+03:54:0711:075,4
211PYTLIK Wojciech 2122HEINEKEN KRAKÓW RUNNING CLUBKRAKOWM3065M 1822021-05-29 07:00:5403:33:3403:42:3508:49:42.60+03:54:0811:075,4
212ZAJĄC Jarosław 2168KRAKÓWM3066M 1832021-05-29 07:00:5303:33:3703:42:3608:49:43.75+03:54:0911:075,4
213SEMENIUK Konrad 2302RZEPIN CITYRZEPINM3067M 1842021-06-01 07:00:1803:39:0803:42:2708:49:49.55+03:54:1511:075,4
214KOKOT Roman 2578AKTYWNY DYNÓWDYNÓWM4085M 1852021-06-03 07:00:3203:54:1804:00:4308:49:53.35+03:54:1911:075,4
215ŚCIBOR Marcin 2272KRASNYSTAWM3068M 1862021-05-31 07:01:3403:38:3503:49:5608:50:15.40+03:54:4111:085,4
216KODZIS Lesław 2245SIEDLCEM4086M 1872021-05-31 07:01:3303:32:1303:40:0208:50:38.10+03:55:0311:085,4
217PYTEL Waldek 2323YULO RUN TEAM SIEDLCESIEDLCEM5021M 1882021-06-02 07:03:0603:54:3103:55:0808:52:44.35+03:57:1011:115,4
218OSTROWSKI Zbyszek 2319YULO RUN TEAM SIEDLCESIEDLCEM602M 1892021-06-02 07:03:0503:54:2903:55:1008:52:44.90+03:57:1011:115,4
219PAW Marek 2109BRAKBEŁCHATÓWM5022M 1902021-05-29 07:00:2103:37:1003:41:3708:53:31.45+03:57:5711:125,4
220PISZCZ Marek 2115OPEL ACTIVE TEAMGLIWICEM4087M 1912021-05-29 07:00:2103:35:3103:47:1008:55:04.40+03:59:3011:145,3
221CEGIEŁKO Paweł 2406NIE NALEŻĘ DO KLUBULUBLINM4088M 1922021-06-04 07:03:3603:44:1603:56:4608:55:07.75+03:59:3311:145,3
222SMIT Maciek 2552KONSTANTYNÓW ŁÓDZKIM4089M 1932021-06-02 07:03:0603:34:4203:48:2708:56:07.50+04:00:3311:155,3
223MIERZWA Jakub 2451GORZYCEM2013M 1942021-06-04 07:03:3004:04:2604:17:1708:56:12.85+04:00:3811:155,3
224SUDAKOWSKI Tomasz 2567RAWA TIM ZAWSZE SLIMRAWA MAZOWIECKAM5023M 1952021-06-04 07:03:3803:35:2203:37:1908:57:12.55+04:01:3811:175,3
225KRZYZIŃSKA Sylwia 2358DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIGRODZISK MAZK4013K 302021-06-04 07:03:3203:50:0604:00:2608:58:08.20+04:02:3311:185,3
226PLACHA Piotr 2467KOPALNIA MOCY TARNOBRZEGTARNOBRZEGM4090M 1962021-06-04 07:03:2903:45:4703:46:1708:58:30.10+04:02:5511:185,3
227ZAŁUSKI Piotr 2171PECNA TEAMPECNAM4091M 1972021-05-29 07:00:1203:25:1803:40:1309:01:45.05+04:06:1011:225,3
228ZAWADZKI Tomasz 2548ALEKSANDRIA PIERWSZAM4092M 1982021-05-29 07:00:1203:35:3703:41:3809:02:01.65+04:06:2711:235,3
229GRONIECKI Mikołaj 2508KTÓRĘDY PO PIWO,)WARSZAWAM4093M 1992021-05-30 07:03:5803:46:2503:56:3109:02:32.50+04:06:5811:235,3
230PISAREK Karol 2376JB WARSAWWARSZAWAM3069M 2002021-06-03 07:00:4003:34:0803:40:2109:02:53.30+04:07:1911:245,3
231BUKAŁA Tomasz 2545TARNOBRZEGM3070M 2012021-05-29 07:00:1103:15:5603:36:1109:04:11.00+04:08:3611:255,2
232WIŚNIEWSKI Robert 2500BIAŁOBRZEGIM4094M 2022021-05-30 07:03:5603:45:1703:49:2309:05:06.20+04:09:3111:275,2
233KŁYŻ Janusz 2062KRAKÓWM3071M 2032021-05-29 07:00:1903:33:5303:49:5209:05:17.25+04:09:4311:275,2
234BOKSA Bartłomiej 2011KKM KALORYFERKRAKÓWM4095M 2042021-05-29 07:00:1203:48:2804:01:1209:05:24.00+04:09:4911:275,2
235MITURA Wojtek 2096PARCZEWM4096M 2052021-05-29 07:00:2303:42:3903:53:2709:06:07.65+04:10:3311:285,2
236PIETRZYK Pawel 2112ECO LIGHT GROUPSLUPSKM4097M 2062021-05-29 07:00:2703:39:3303:43:1909:07:42.30+04:12:0811:305,2
237ISKRA Arkadiusz 2046SZAKALE BAŁUTY ŁÓDŹŁÓDZM4098M 2072021-05-29 07:00:2303:34:0003:43:2409:08:22.60+04:12:4811:315,2
238ZACHARYASZ Miłosz 2278KOCHAM MONICZKEPOZNAŃM2014M 2082021-06-01 07:00:2003:21:5403:30:3809:09:05.65+04:13:3111:325,2
239PRZYBYŁA Krzysztof 2379ADIDAS RUNNERS WARSAWWARSZAWAM3072M 2092021-06-03 07:00:3203:42:2603:45:3209:09:10.30+04:13:3611:325,2
240MROCZEK Justyna 2371ADIDAS RUNNERS WARSAWWARSZAWAK3015K 312021-06-03 07:00:3103:42:2703:45:2909:09:10.55+04:13:3611:325,2
241JANIK Grzegorz 2239BRANTOLKARUDYM3073M 2102021-05-31 07:01:3403:34:0703:46:4209:09:20.00+04:13:4511:325,2
242SZNAJDER Joanna 2144REJMAN KAZAŁ,-)GŁUCHOŁAZYK4014K 322021-05-29 07:00:2203:58:5704:16:3709:09:23.80+04:13:4911:325,2
243MATYSZKOWICZ Janusz 2318GONIMYKĘTYM603M 2112021-06-02 07:03:0603:50:4103:56:3109:09:48.05+04:14:1311:335,2
244KACZMAREK Jarosław 2052TRITON KONINKONINM3074M 2122021-05-29 07:00:1703:45:1603:51:3509:11:31.80+04:15:5711:355,2
245KOCZUR Tamara 2244MYSZKÓW BIEGAMYSZKÓWK4015K 332021-05-31 07:01:2903:57:4204:17:3609:11:57.95+04:16:2311:355,2
246JACHYMEK Bartłomiej 2568JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAM4099M 2132021-06-04 07:03:2803:24:4503:27:4509:13:07.10+04:17:3211:375,2
247SZPUNAR Daniel 2219ŁAŃCUTM2015M 2142021-05-30 07:03:5703:44:3704:00:0709:15:27.50+04:19:5311:405,1
248PIEŃKOSZ Wojciech 2297PGE ENERGETIC RUNNINGRZESZÓWM40100M 2152021-06-01 07:00:1703:29:3703:40:2709:15:43.80+04:20:0911:405,1
249RUCIŃSKI Adam 2125WARSZAWAM40101M 2162021-05-29 07:00:2403:54:3904:01:2409:16:37.95+04:21:0311:415,1
250JUREK Zbigniew 2051ZWOLEŃNICY BIEGANIAZWOLEŃM604M 2172021-05-29 07:00:0903:30:1403:35:0509:16:48.65+04:21:1411:415,1
251WEINBERG Kamil 2543BIEGIEM PO PIWO / DROGA DO ULTRAŁÓDŹM40102M 2182021-06-04 07:03:3203:37:3503:48:5909:17:15.25+04:21:4111:425,1
252ŁOZIŃSKA Magdalena 2086JACEKBIEGA RUNNING TEAMWARSZAWAK3016K 342021-05-29 07:00:1204:15:0904:17:2009:17:45.00+04:22:1011:435,1
253CUDNIK Agnieszka 2021KTUKOL GŁUCHOŁAZYGŁUCHOŁAZYK4016K 352021-05-29 07:00:2204:00:0604:16:3709:18:11.45+04:22:3711:435,1
254FLORIAN Krzysztof 2032WARTKIE PIERONYRUDA ŚLĄSKAM3075M 2192021-05-29 07:00:2003:48:1003:58:5409:19:11.75+04:23:3711:445,1
255SZCZESZEK Lukasz 2142POZNAŃM40103M 2202021-05-29 07:00:1403:59:0704:04:3009:19:23.95+04:23:4911:455,1
256NICIEJA Anna 2099KRAKÓWK4017K 362021-05-29 07:00:1403:59:0604:04:3109:19:24.20+04:23:4911:455,1
257TRZOSIŃSKA Katarzyna 2223BORKI TEAMBIAŁOBRZEGIK4018K 372021-05-30 07:03:5704:07:1304:14:5709:19:57.95+04:24:2311:455,1
258LABOCHA Aleksander 2076KĘDZIERZYN-KOŹLEM40104M 2212021-05-29 07:00:3103:54:1803:58:2109:20:26.15+04:24:5111:465,1
259HERBEĆ-LABOCHA Magdalena 2045KĘDZIERZYN-KOŹLEK4019K 382021-05-29 07:00:3103:55:2503:58:2009:20:26.30+04:24:5211:465,1
260TRZASKOWSKA Justyna 2489WARSZAWAK3017K 392021-06-04 07:03:3103:48:3704:05:3309:21:21.75+04:25:4711:475,1
261KOZIK Bartłomiej 2440GLIWICEM40105M 2222021-06-04 07:03:3103:48:3804:05:3209:21:22.95+04:25:4811:475,1
262MICHAŁEK Jarosław 2291ONE WAY TICKETKRAKÓWM5024M 2232021-06-01 07:00:2203:45:1903:49:4409:22:59.75+04:27:2511:495,1
263PARZYCH Katarzyna 2461RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMRYBNIKK4020K 402021-06-04 07:03:3003:54:3004:00:0109:24:29.55+04:28:5511:515,1
264PARZYCH Wojciech 2460RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMRYBNIKM40106M 2242021-06-04 07:03:3003:54:3204:00:0109:24:30.00+04:28:5511:515,1
265KAJA Robert 2053WIELUŃ BIEGAWIELUNM5025M 2252021-05-29 07:00:1103:49:5703:56:3909:25:09.80+04:29:3511:525,1
266PARFIENIUK Michał 2513BIAŁYSTOK BIEGA TEAMWASILKÓWM2016M 2262021-05-29 07:00:3804:03:1204:07:3309:25:29.70+04:29:5511:525,1
267KUCZYŃSKI Grzegorz 2072BIAŁYSTOK BIEGA TEAMIGNATKIM40107M 2272021-05-29 07:00:3804:03:1304:07:3309:25:30.25+04:29:5611:525,1
268WRÓBEL Małgorzata 2163RAWA TIM ZAWSZE SLIMRAWA MAZOWIECKAK204K 412021-05-29 07:00:1103:40:4003:46:3509:26:15.05+04:30:4011:535,0
269BEDNAREK Piotr 2009RAWA TIM ZAWSZE SLIMRAWA MAZOWIECKAM3076M 2282021-05-29 07:00:1103:40:4003:46:3509:26:15.55+04:30:4111:535,0
270ANDRZEJEWSKI Maciej 2175KTÓRĘDY PO PIWOWARSZAWAM3077M 2292021-05-30 07:03:5803:46:4603:56:3309:26:19.05+04:30:4411:535,0
271KOCZUR Kamila 2063WARSZAWAK3018K 422021-05-29 07:00:1403:54:3404:03:2109:26:19.75+04:30:4511:535,0
272SCHULZE Jörg 2301DAV ZITTAULUCKENWALDEM605M 2302021-06-01 07:00:2104:04:0604:06:1409:26:19.85+04:30:4511:535,0
273STAWIARZ Paweł 2217GERIATRIC ROOMCHORZÓWM40108M 2312021-05-31 07:01:3104:00:2704:09:2709:26:22.20+04:30:4711:535,0
274KŁODAWSKI Marek 2435BRATIANM40109M 2322021-06-04 07:03:3703:44:3704:00:2609:26:42.90+04:31:0811:545,0
275SACZUK Andrzej 2325KB BIALA BIEGABIAŁA PODLASKAM40110M 2332021-06-02 07:03:0503:49:1704:01:1709:27:34.95+04:32:0011:555,0
276KUTA Rafał 2316PUŁAWYM40111M 2342021-06-02 07:03:0403:44:5303:53:2009:27:35.40+04:32:0111:555,0
277DOMIŃCZYK Rafał 2587DĄBROWA GÓRNICZAM40112M 2352021-06-03 07:00:3504:03:2104:21:0009:29:35.40+04:34:0111:575,0
278GUZIK Daniel 2573GRABOWAM40113M 2362021-06-03 07:00:3404:03:2504:23:5309:29:35.75+04:34:0111:575,0
279KASPERCZYK Aleksandra 2060RUDA ŚLĄSKAK4021K 432021-05-29 07:00:1904:00:0704:18:1509:29:36.05+04:34:0111:575,0
280ZORAN Henryk 2172RUDA ŚLĄSKAM5026M 2372021-05-29 07:00:1904:00:0804:18:1509:29:36.40+04:34:0211:575,0
281KWAŚNIOK Rafał 2075NIGHT RUNNERS PYSKOWICETOSZEKM3078M 2382021-05-29 07:00:2504:03:3704:23:4209:30:33.65+04:34:5911:595,0
282GĘSIAREK Grzegorz 2416KROTOSZYNM40114M 2392021-06-04 07:03:3203:39:3403:43:5909:31:01.60+04:35:2711:595,0
283KRZYŻAK Ziemowit 2071KONINM3079M 2402021-05-29 07:00:1203:37:2503:49:2809:31:03.30+04:35:2911:595,0
284BOJAROWSKI Krzysztof 2282BYDGOSZCZM3080M 2412021-06-01 07:00:2103:54:0004:18:0409:31:13.90+04:35:3912:005,0
285CZUBAK Dariusz 2407BIEGIEM PO PIWOŁÓDŹM5027M 2422021-06-04 07:03:2903:34:1303:49:0009:32:51.85+04:37:1712:025,0
286KRYCH Rafał 2357CZMOŃM40115M 2432021-06-03 07:00:2703:54:3904:05:3109:34:04.35+04:38:3012:035,0
287BRZOZOWSKA Teresa 2566ETISOFT RUNNING TEAMJAWORZNOK501K 442021-06-01 07:00:1904:03:1104:13:2909:34:24.50+04:38:5012:045,0
288WŁOSEK Mirosław 2577SULECHÓWM5028M 2442021-06-04 07:03:3403:52:3104:05:5909:34:44.20+04:39:0912:045,0
289NANCKA Karol 2257KRAKÓWM2017M 2452021-05-31 07:01:3203:13:4103:32:4209:35:08.75+04:39:3412:045,0
290MUSIAŁ Michał 2097WIELISZEWM3081M 2462021-05-29 07:00:2203:37:0903:41:3709:35:31.25+04:39:5712:055,0
291WRÓBLEWSKI Lech 2164WTORKOWY TRENINGGRUDZIĄDZM3082M 2472021-05-29 07:00:1503:43:5603:51:1809:35:44.65+04:40:1012:055,0
292PAWLIK Wojciech 2205MICHAŁOWICEM3083M 2482021-05-30 07:04:0103:33:3703:38:1509:36:59.45+04:41:2512:074,9
293KOCHAN Rafał 2556TC KOCHANŁĄKAM40116M 2492021-06-03 07:00:3103:54:2704:00:1709:38:56.50+04:43:2212:094,9
294LASKOWSKI Michał 2581DROGAODWAZNYCH.PLWARSZAWAM40117M 2502021-06-04 07:03:4203:49:5704:10:5109:39:33.20+04:43:5812:104,9
295PODLECKA Paula 2262BYDGOSZCZK205K 452021-05-31 07:04:5003:54:1604:05:1309:39:58.05+04:44:2312:114,9
296OLENDER Marcin 2458PISZM40118M 2512021-06-04 07:03:2903:42:0403:51:4809:40:39.30+04:45:0512:114,9
297BUKOWSKI Damian 2013SLUPSKM2018M 2522021-05-29 07:00:2704:02:4004:03:2009:40:56.75+04:45:2212:124,9
298KUŚ Jakub 2512KRAKÓWM3084M 2532021-05-29 07:00:3903:49:4804:01:5109:42:50.55+04:47:1612:144,9
299DOLATA Andrzej 2338KTB KUNYMIĘDZYLESIEM40119M 2542021-06-03 07:00:3303:44:0204:21:2909:43:04.40+04:47:3012:144,9
300WASILEWSKI Mirosław 2496ORKA MASTERS IŁAWAIŁAWAM40120M 2552021-06-04 07:03:3704:09:2204:11:4109:46:10.80+04:50:3612:184,9
301KUSIO Marcin 2510DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIOSOWIECM40121M 2562021-05-29 07:00:1304:06:4504:20:3309:46:45.55+04:51:1112:194,9
302SZYMANIAK Paweł 2220DOGON DANFOSSGRODZISK MAZOWIECKIM40122M 2572021-05-29 07:00:1304:06:4504:20:3009:46:45.70+04:51:1112:194,9
303WALAC Jacek 2225DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIGRODZISK MAZOWIECKIM3085M 2582021-05-29 07:00:1204:06:4504:19:3109:46:46.40+04:51:1212:194,9
304JAKUBOWSKA Renata 2287BIELSKO -BIAŁAK601K 462021-06-01 07:00:2204:02:5104:08:3309:47:25.85+04:51:5112:204,9
305KOSEWSKA Monika 2438SFORA BMKŁAJSKIK4022K 472021-06-04 07:03:3804:21:5704:34:1909:48:03.15+04:52:2812:214,9
306WOJCIECHOWSKI Tomasz 2397VIKING TRAINING CENTER TYCHYGOSTYŃM40123M 2592021-06-03 07:00:2503:44:3003:55:1409:48:52.10+04:53:1712:224,8
307SŁONIEWSKI Rafał 2305KADRA MOCNYCH WDRAŻEŃGDYNIAM3086M 2602021-05-31 07:01:2804:18:4004:33:2509:49:03.00+04:53:2812:224,8
308ZAKRZEWICZ Marcin 2399KTB KUNYKICINM40124M 2612021-06-03 07:00:3403:49:0104:21:3009:49:13.95+04:53:3912:224,8
309LEWARDOWSKI Konrad 2362KTB KUNYPOZNAŃM5029M 2622021-06-03 07:00:3303:44:0104:21:0309:49:15.05+04:53:4012:224,8
310SŁOWIK Radosław 2268KLUB BIEGACZA LEROY MERLINŻELECHÓWM40125M 2632021-05-31 07:01:3004:20:1104:33:5209:49:16.30+04:53:4212:224,8
311MALEC Mateusz 2092LUBLINM2019M 2642021-05-29 07:00:0903:41:0603:49:4909:49:40.55+04:54:0612:234,8
312ZYSKOWSKI Michał 2173PUŁTUSKM3087M 2652021-05-29 07:00:3303:55:3804:17:4809:49:47.05+04:54:1212:234,8
313STOLINSKI Dominik 2137BAWOLE OCZYPOZNANM40126M 2662021-05-29 07:00:3003:39:1404:03:2609:51:12.85+04:55:3812:254,8
314NOWAK Dawid 2102TRICERATOPSPOZNAŃM40127M 2672021-05-29 07:00:3003:39:1104:03:2909:51:12.90+04:55:3812:254,8
315SMUGA Łukasz 2480SZEREGOWY BIEGACZWARSZAWAM3088M 2682021-06-04 07:03:3704:11:1904:18:2209:51:35.90+04:56:0112:254,8
316LEONARSKA Małgorzata 2443SZEREGOWY BIEGACZ/DZIKI BIEGWARSZAWAK3019K 482021-06-04 07:03:3604:11:1804:18:2209:51:36.60+04:56:0212:254,8
317GRESER Artur 2420GS TEAMBOGUCINM40128M 2692021-06-04 07:03:3403:43:5103:50:0409:51:40.50+04:56:0612:254,8
318KRZEMIEŃ Bartosz 2070KATOWICEM40129M 2702021-05-29 07:00:1904:23:5004:24:3509:52:55.90+04:57:2112:274,8
319PIOTROWSKI Mariusz 2114CHORZÓWM40130M 2712021-05-29 07:00:1704:23:5304:24:3709:53:03.90+04:57:2912:274,8
320BURY Marek 2404KATOWICEM5030M 2722021-06-04 07:03:3503:52:0804:06:2609:53:20.85+04:57:4612:274,8
321GUNERT Kuba 2041WARSZAWAM40131M 2732021-05-29 07:00:1203:53:5004:10:2909:55:35.05+05:00:0012:304,8
322ZWALIŃSKI Marcin 2504TORUŃM40132M 2742021-06-04 07:03:3404:03:4304:24:4909:58:04.90+05:02:3012:334,8
323KRÓL Michał 2547ULTRA KSPNOWY JADÓWM3089M 2752021-05-29 07:00:1504:05:4304:24:0109:58:22.50+05:02:4812:344,8
324PRUSZKOWSKI Mariusz 2471CHEŁM BIEGA CROSSFITTER BOX CHEŁMCHEŁMM40133M 2762021-06-04 07:03:3103:48:1904:03:4209:59:27.85+05:03:5312:354,8
325RYBICKI Tomasz 2474SFORA BMKLEGIONOWOM40134M 2772021-06-04 07:03:3803:44:3603:55:3809:59:29.10+05:03:5412:354,8
326WALENDA Mateusz 2493KS KANAŁEKGARWOLINM3090M 2782021-06-04 07:03:2703:39:3903:43:5810:01:18.05+05:05:4312:374,7
327ILASZ Stanisław 2565MĘSKA STRONA RZECZYWISTOŚCIPOZNAŃM40135M 2792021-06-04 07:03:3303:48:2004:05:0810:03:38.60+05:08:0412:404,7
328ROGACKI Hubert 2300MAVERICKSMAKSYMILIANOWOM3091M 2802021-06-01 07:00:2103:59:3804:31:3210:04:57.55+05:09:2312:424,7
329ŁUCZAK Adam 2290MAVERICKSSTARE OBORZYSKAM3092M 2812021-06-01 07:00:2103:59:3804:31:3310:04:57.60+05:09:2312:424,7
330CZUBA Michał 2023LIGOTA ZAMECKAM3093M 2822021-05-29 07:00:1103:53:2104:03:2010:04:57.80+05:09:2312:424,7
331SZCZYPLIŃSKA Anna 2486SFORA BMKJABŁONNAK4023K 492021-06-04 07:03:3804:04:1604:30:5210:05:00.40+05:09:2612:424,7
332KLUBA Łukasz 2434NGB KŁOBUCKWILKOWIECKOM3094M 2832021-06-04 07:03:2803:44:4703:57:3710:05:27.55+05:09:5312:434,7
333ŚWIERAD Paweł 2221KOWALEWO BIEGAKOWALEWO POMORSKIEM3095M 2842021-05-30 07:04:0104:07:3404:17:0710:06:04.20+05:10:2912:434,7
334WIELIŃSKI Michał 2153MARMEL TORUŃOBORYM40136M 2852021-05-29 07:00:1703:50:5704:03:1310:06:15.20+05:10:4012:444,7
335PREDENKIEWICZ Jarek 2119MARMELTORUŃM40137M 2862021-05-29 07:00:1703:50:5504:03:1410:06:15.50+05:10:4112:444,7
336TOPOLEWICZ Robert 2148STRAŻ GRANICZNA BIAŁYSTOKBIAŁYSTOKM40138M 2872021-05-29 07:00:0704:00:2304:18:5510:06:35.95+05:11:0112:444,7
337ADAMCZYK Ilona 2000KB BIAŁA BIEGABIAŁA PODLASKAK4024K 502021-05-29 07:00:2804:08:3104:21:3010:07:43.30+05:12:0912:464,7
338KUTNIK Mirosław 2074KB BIAŁA BIEGABIAŁA PODLASKAM40139M 2882021-05-29 07:00:2804:10:1904:21:3110:07:44.25+05:12:1012:464,7
339KOŚCIELNIAK Szymon 2354CZERWONACKIE KIJANKICZERWONAKM40140M 2892021-06-03 07:00:3104:04:1104:22:5810:07:48.05+05:12:1312:464,7
340KARCZ Grzegorz 2242BĘDUSKA BRYGARA BIEGOWA, MYSZKÓW BIEGAMYSZKÓWM3096M 2902021-05-31 07:01:3204:19:1704:32:2110:10:00.05+05:14:2512:484,7
341KARCZ Joanna 2243BĘDUSKA BRYGARA BIEGOWA, MYSZKÓW BIEGAMYSZKÓWK3020K 512021-05-31 07:01:3004:19:1904:32:2210:10:00.35+05:14:2612:484,7
342BĄCZEK Agata 2531ZAWIERCIEK4025K 522021-06-03 07:00:3604:03:2304:22:4310:11:37.80+05:16:0312:504,7
343PANEK Agata 2530GRUPA JURA.PLZAWIERCIEK4026K 532021-06-03 07:00:3504:03:2404:22:4810:11:37.85+05:16:0312:504,7
343SZABLA Marcin 2574SAINT GOBAIN SQUADGRABOWAM40141M 2912021-06-03 07:00:3604:03:2004:22:4110:11:37.85+05:16:0312:504,7
345GRUCA-MACIĄŻEK Magdalena 2344GRUPA JURA PLZAWIERCIEK4027K 542021-06-03 07:00:3504:04:2104:22:4310:11:38.40+05:16:0412:504,7
346TYMIŃSKI Marcin 2224ŻUBR CHAMPIONSHIP MARATHON TEAMWOŁOMINM3097M 2922021-06-02 07:03:0704:04:3404:20:2410:12:22.90+05:16:4812:514,7
347CHMIELEWSKI Jarosław 2314ŻUBR CHAMPIONSHIP MARATHON TEAMKOBYŁKAM3098M 2932021-06-02 07:03:0604:04:3404:20:2410:12:23.20+05:16:4812:514,7
348WIJAS Kinga 2156ŚLĘZAK TEAMELSDORFK206K 552021-05-29 07:00:2303:56:4504:17:1810:12:27.10+05:16:5212:514,7
349ZAŁUSKI Norbert 2170ŁOWICZM40142M 2942021-05-29 07:00:1403:51:0504:09:0810:12:42.10+05:17:0712:524,7
350DZIURBEJKO Tomasz 2029WASILKÓWM40143M 2952021-05-29 07:00:1403:57:0604:09:1110:12:42.50+05:17:0812:524,7
351WIENER Marcin 2276KATOWICEM40144M 2962021-05-31 07:01:3104:03:0204:14:5510:12:48.15+05:17:1312:524,7
352WÓJTOWICZ Robert 2161PIASECZNOM40145M 2972021-05-29 07:00:1803:44:0803:55:1810:13:15.45+05:17:4112:534,7
353RYSIŃSKA Magda 2126MYSIADŁOK4028K 562021-05-29 07:00:1604:12:1104:28:2010:13:20.90+05:17:4612:534,7
354DREWNIK Robert 2027BIEGNIJ Z PROSERVICEWARSZAWAM40146M 2982021-05-29 07:00:2004:22:0904:43:3610:14:17.00+05:18:4212:544,6
355ŁYSEK Artur 2199NIE LAM SIĘWOJKOWICEM2020M 2992021-05-30 07:04:0004:12:5304:23:5010:14:55.15+05:19:2012:554,6
356CUDEK Bartek 2020WKURW_TEAMKRAKÓWM3099M 3002021-05-29 07:00:1704:12:0804:23:2110:15:15.10+05:19:4012:554,6
357PAJĄK Marcin 2107KRAKÓWM30100M 3012021-05-29 07:00:1604:12:2504:23:2010:15:15.50+05:19:4112:554,6
358WAŃDOCH Piotr 2494BBL OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIM40147M 3022021-06-04 07:03:4303:52:2304:04:3410:15:22.95+05:19:4812:554,6
359WŁODARSKI Piotr 2159ALEKSANDRIA DRUGAM30101M 3032021-05-29 07:00:1204:07:1804:27:5510:15:23.70+05:19:4912:554,6
360BEDNARSKI Paweł 2402OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIM40148M 3042021-06-04 07:03:4103:52:2404:04:3710:15:24.50+05:19:5012:554,6
361ŁUKASIAK Sylwester 2365MIĘDZYBORÓWM40149M 3052021-06-03 07:00:2504:02:1504:07:5610:17:26.40+05:21:5212:584,6
362TYMOSZUK Michał 2310KB BIAŁA BIEGABIAŁA PODLASKAM40150M 3062021-06-01 07:01:2104:23:5904:39:5610:18:06.90+05:22:3212:594,6
363BATOREK Bogdan 2333RAWA TIM ZAWSZE SLIMRAWA MAZOWIECKAM40151M 3072021-06-03 07:00:3104:00:3504:03:1610:18:20.50+05:22:4612:594,6
364LIPA Rafał 2082KIELCEM30102M 3082021-05-29 07:00:2403:56:5204:17:1710:18:27.15+05:22:5212:594,6
365ORZECHOWSKA Agnieszka 2540TCZEWK4029K 572021-05-31 07:01:3504:13:5504:26:2710:20:56.50+05:25:2213:024,6
366JEDLIŃSKI Bartosz 2050MARATOŃCZYK DĘBICABRZEŹNICAM40152M 3092021-05-29 07:00:1004:15:1004:17:2110:21:42.90+05:26:0813:034,6
367LEWTAK Marcin 2081ZBĘDOWICEM30103M 3102021-05-29 07:00:1504:12:1004:33:4110:23:41.75+05:28:0713:064,6
368PELCZAR Paweł 2296STALOWA WOLAM40153M 3112021-06-01 07:00:2404:10:5504:24:5610:23:43.80+05:28:0913:064,6
369TUSIŃSKI Seweryn 2490CHMIELÓWM40154M 3122021-06-04 07:03:4104:05:3104:10:2210:23:55.70+05:28:2113:064,6
370ŻUBRZAK Jacek 2507ŁÓDŹM40155M 3132021-06-04 07:03:4503:55:0603:55:5210:25:59.45+05:30:2513:094,6
371JÓZEFOWICZ Sebastian 2429ŁÓDŹM40156M 3142021-06-04 07:03:4403:55:0603:55:5210:26:00.85+05:30:2613:094,6
372BIEŃKOWSKI Jarosław 2313BIEGAJ Z DYMKIEMPŁOCKM40157M 3152021-06-03 07:00:3504:03:5304:28:2710:26:15.65+05:30:4113:094,6
373SROCZYŃSKA Justyna 2387OSTRESROKIPIASECZNOK4030K 582021-06-03 07:00:3204:14:5004:28:2210:26:26.80+05:30:5213:094,6
374SROCZYŃSKI Marcin 2388OSTRESROKIPIASECZNOM40158M 3162021-06-03 07:00:3204:14:5204:28:1210:26:27.15+05:30:5213:094,6
375DUŻYŃSKI Dawid 2537OPOLEM30104M 3172021-05-30 07:04:0004:14:2104:29:3710:27:37.70+05:32:0313:114,6
376POLIGOŃSKI Przemysław 2527NIEZRZESZONYOPOLEM30105M 3182021-05-30 07:03:5904:14:2204:29:3710:27:38.25+05:32:0413:114,6
377TOKARSKI Jacek 2222LUBLINM40159M 3192021-05-30 07:03:5904:24:4804:51:2510:27:43.75+05:32:0913:114,5
378SANIAK Przemysław 2212LUBLINM30106M 3202021-05-30 07:03:5704:24:4104:51:2510:27:45.70+05:32:1113:114,5
379PĘKALA Jarek 2373ZABRZEM5031M 3212021-06-03 07:00:2904:00:2004:07:2710:28:39.15+05:33:0413:124,5
380ALBIGOWSKA Magdalena 2174ŁÓDŹK3021K 592021-05-29 07:00:1104:13:5004:18:3110:29:07.75+05:33:3313:134,5
381STRAŻYC Iwona 2138PUŁAWYK3022K 602021-05-29 07:00:1504:12:1104:33:4610:30:56.55+05:35:2213:154,5
382WIŚNIEWSKA Żaneta 2395KIJKOWE TRZEMESZNOTRZEMESZNOK207K 612021-06-03 07:00:2804:04:0004:14:1710:30:59.15+05:35:2413:154,5
383STANKOWSKA Justyna 2389KIJKOWE TRZEMESZNOTRZEMESZNOK4031K 622021-06-03 07:00:2704:04:0104:14:1710:30:59.85+05:35:2513:154,5
384KOWALIK Krzysztof 2192LUBLINM40160M 3222021-05-30 07:03:5804:24:5004:51:2610:32:21.15+05:36:4613:174,5
385ŁUCKA Artur 2248KRAKÓWM30107M 3232021-05-31 07:01:3404:05:3304:27:0710:32:54.10+05:37:1913:174,5
386WÓJTOWICZ Izabela 2162PIASECZNOK4032K 632021-05-29 07:00:1904:20:1804:28:2510:33:02.60+05:37:2813:174,5
387SZCZYGŁOWSKI Rafał 2308KIELCEM30108M 3242021-06-01 07:00:2204:25:0104:41:5410:33:20.60+05:37:4613:184,5
388BIELUŃ Arnold 2511ROBIĘ RZEŹNIKA Z NUDÓWKIELCEM2021M 3252021-06-01 07:00:1904:07:5104:31:4410:33:25.15+05:37:5013:184,5
389DUCZMAL Bartosz 2028OSTRÓW WIELKOPOLSKIM2022M 3262021-05-29 07:00:1503:57:0604:19:5510:33:47.15+05:38:1213:184,5
390PIETRUS Piotr 2298BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆBIELECKIE MŁYNYM40161M 3272021-06-01 07:00:2304:04:0504:14:2510:38:15.00+05:42:4013:244,5
391KORNILUK Justyna 2065ZDROFITWARSZAWAK502K 642021-05-29 07:00:1604:18:2604:20:0910:39:47.85+05:44:1313:264,5
392ŁYŻWA Piotr 2200SUPADUPAFLYSKARŻYSKO - KAMIENNAM40162M 3282021-05-30 07:03:5405:04:3905:08:4310:40:46.95+05:45:1213:274,5
393PABIAN Elżbieta 2295EKIPA Z TARNOWANIEDOMICEK503K 652021-06-01 07:00:1704:48:0205:01:0610:41:35.60+05:46:0113:284,5
394NAKONIECZNY Jacek 2256SII RUNNING TEAMLUBLINM30109M 3292021-05-30 07:04:0004:15:0804:41:1310:41:39.40+05:46:0513:284,5
395KUCZYŃSKI Mariusz 2359POZNAŃM40163M 3302021-06-03 07:00:3004:22:2304:29:4910:42:05.50+05:46:3113:294,4
396BOBER Grzegorz 2177WARSZAWAM30110M 3312021-05-30 07:03:5904:24:0104:30:1010:42:27.90+05:46:5313:294,4
397KAMIŃSKA Ewa 2432SPRINTEX TEAMJELEŚNIAK4033K 662021-06-04 07:03:3903:42:2304:15:5610:43:49.80+05:48:1513:314,4
398ZWARDOŃ Rafał 2505-ŚWINNAM40164M 3322021-06-04 07:03:4003:33:5204:15:5610:43:50.80+05:48:1613:314,4
399GRUDZIEŃ Michał 2183RADOMM40165M 3332021-05-30 07:04:0103:59:0804:04:1610:43:52.25+05:48:1813:314,4
400BUCIOR Łukasz 2526AZS POLITECHNIKA LUBELSKAŚWIDNIKM2023M 3342021-05-31 07:01:3204:20:0904:33:4610:43:55.35+05:48:2113:314,4
401GAWROŃSKA Agata 2413JABŁONNAK3023K 672021-06-04 07:03:3804:15:4804:30:5310:43:57.95+05:48:2313:314,4
402ZUBIŃSKI Tomasz 2228SUPADUPAFLYSUCHEDNIÓWM5032M 3352021-05-30 07:03:5504:33:3404:52:4110:44:04.20+05:48:2913:314,4
403JEZIERSKA Katarzyna 2189SUPADUPAFLYSKARŻYSKO-KAMIENNAK4034K 682021-05-30 07:03:5504:33:3304:52:4110:44:04.40+05:48:3013:314,4
404FAJER Marek 2286ZWIK MYSZKÓW BBB- MYSZKÓW BIEGAMYSZKÓWM606M 3362021-06-01 07:00:2304:12:0304:25:4210:44:15.95+05:48:4113:324,4
405SEREK Roman 2213SUPADUPAFLYBRZEŚCIEM40166M 3372021-05-30 07:03:5404:22:4604:32:0510:44:33.80+05:48:5913:324,4
406BUSZTA Robert 2542WARSZAWAM5033M 3382021-06-04 07:03:2904:17:4804:32:2010:45:03.15+05:49:2813:334,4
407BRUSZEWSKA- GŁOMBIOWSKA Monika 2403ULTRA ŻÓŁWIKGDYNIAK208K 692021-06-04 07:03:3504:46:3304:57:3910:45:04.05+05:49:2913:334,4
408WÓJCIAK Ewelina 2515WARRIORS ŁÓDŹŁÓDŹK3024K 702021-06-04 07:03:3704:07:2204:25:0410:47:33.25+05:51:5913:364,4
409GUZEK Kamil 2590WARRIORS ŁÓDŹŁÓDŹM2024M 3392021-06-04 07:03:3704:07:2304:25:0310:47:33.30+05:51:5913:364,4
410URBAŃSKI Tomasz 2492BIAŁOGARDM40167M 3402021-06-04 07:03:3503:43:5403:58:5710:47:53.20+05:52:1813:364,4
411WARLINSKI Adam 2274CB163BYDGOSZCZM30111M 3412021-05-31 07:04:5105:10:4705:11:4510:49:43.75+05:54:0913:384,4
412MAJKOWSKA Jagoda 2250CB163ZNINK209K 712021-05-31 07:04:5005:10:4805:11:4710:49:44.40+05:54:1013:384,4
413SZYMECKI Rafał 2326TOTALNIE BIEGNIĘCICHOJNICZKIM30112M 3422021-06-02 07:03:0804:20:5804:32:5110:50:24.10+05:54:4913:394,4
414ŁUSZCZYK Andrzej 2088KLUB BIEGACZA MILAŁYCHOWSKA WOLAM40168M 3432021-05-29 07:00:2004:17:0504:39:0710:51:44.30+05:56:1013:414,4
415ŁUSZCZYK Magdalena 2087KLUB BIEGACZA MILAŁYCHOWSKA WOLAK3025K 722021-05-29 07:00:1904:17:0604:38:5910:51:45.05+05:56:1013:414,4
416PUZIO Waldemar 2541MARATOŃCZYK DĘBICADĘBICAM607M 3442021-06-01 07:00:1804:48:0105:01:0310:52:07.95+05:56:3313:414,4
417KOZAKIEWICZ Aneta 2068ZWOLEŃNICY BIEGANIAZWOLEŃK4035K 732021-05-29 07:00:1804:01:1504:07:4310:52:13.75+05:56:3913:424,4
418BACZYŃSKI Robert 2230SIEDLCEM40169M 3452021-05-31 07:01:3304:31:0004:45:3110:53:49.10+05:58:1413:444,4
418BACZYŃSKA Aneta 2229YULO RUN TEAM SIEDLCESIEDLCEK4036K 742021-05-31 07:01:3304:30:5604:45:3110:53:49.10+05:58:1413:444,4
420STELMACH Patrycja 2270CB163BYDGOSZCZK3026K 752021-05-31 07:01:3004:31:1204:34:3410:54:17.55+05:58:4313:444,4
421GRZYWIŃSKA Marta 2237CB163LIPNOK2010K 762021-05-31 07:01:3004:31:1204:34:3410:54:17.75+05:58:4313:444,4
422PRUSS Malgorzata 2263CB163BYDGOSZCZK3027K 772021-05-31 07:01:3004:31:1204:34:3410:54:30.55+05:58:5613:454,4
423MĄCZKA Bronisław 2560SAMO ZŁOGLIWICEM608M 3462021-06-04 07:03:3504:25:5504:46:1510:55:12.50+05:59:3813:454,4
424MĄCZKA Krystyna 2557EXTREMALNE OTK NA RELAKSIEGLIWICEK602K 782021-06-04 07:03:3304:25:4304:46:2310:55:13.50+05:59:3913:454,4
425GUTT Marlena 2042GORZÓW WIELKOPOLSKIK4037K 792021-05-29 07:00:1404:30:4304:52:1010:56:54.50+06:01:2013:484,3
426GUTT Sebastian 2043GORZÓW WIELKOPOLSKIM40170M 3472021-05-29 07:00:1404:30:4204:52:0910:56:54.55+06:01:2013:484,3
427WARCHOŁ Stanisław 2392BYTOMM5034M 3482021-06-03 07:00:2303:46:3803:53:1410:57:39.85+06:02:0513:484,3
428GRALEC Dariusz 2039ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIM40171M 3492021-05-29 07:00:1604:19:1104:30:4410:57:49.70+06:02:1513:494,3
429PIEKARSKI Paweł 2465SFORA BMKLEGIONOWOM40172M 3502021-06-04 07:03:3904:32:4204:43:1510:58:07.20+06:02:3213:494,3
430KOSTECKI Tomasz 2246R&TGDYNIAM40173M 3512021-06-01 07:00:2104:42:0905:02:3510:58:36.15+06:03:0113:504,3
431PAPROCKI Bartłomiej 2320RABKA-ZDRÓJM40174M 3522021-06-02 07:03:0604:15:5204:36:3211:01:57.55+06:06:2313:544,3
432RADZIWONOWICZ Adriana 2123WARSZAWAK4038K 802021-05-29 07:00:2004:42:2405:08:5311:02:07.15+06:06:3213:544,3
433SROKA Grzegorz 2134GDAŃSKM30113M 3532021-05-29 07:00:1204:19:1704:33:3111:02:20.30+06:06:4613:544,3
434ZIELINSKI Adam 2536EVERRUN / DROGA DO ULTRAŁÓDŹM40175M 3542021-06-03 07:00:2804:25:5704:46:0211:07:56.10+06:12:2114:014,3
435BIAŁECKA Sylwia 2334EVERRUNŁÓDŹK4039K 812021-06-03 07:00:2804:25:5704:46:0011:07:56.45+06:12:2214:014,3
436FOLTA Jan 2341GRUPA BIEGOWA ZARSZYNZARSZYNM5035M 3552021-06-03 07:00:2404:04:4604:11:2011:10:41.65+06:15:0714:054,3
437PŁUCIENNICZAK Barbara 2207LATCHORZEWK4040K 822021-05-30 07:03:5804:34:0404:45:3911:12:47.05+06:17:1214:084,2
438JANASZ Andrzej 2048BRWINÓWM40176M 3562021-05-29 07:00:1204:51:2004:55:3311:19:14.85+06:23:4014:164,2
439URBANEK Sylwester 2524WARSZAWAM40177M 3572021-05-30 07:04:0104:14:5904:37:4711:21:28.25+06:25:5414:184,2
440KUCHARCZYK Radosław 2523WARSZAWAM40178M 3582021-05-30 07:03:5704:15:1204:37:5111:21:32.30+06:25:5814:194,2
441KURAS-SMOLNIK Magdalena 2195SIERADZBIEGA.PLCHOJNE UL. WIŚNIOWA 3K4041K 832021-05-31 07:01:3104:54:4404:59:5811:21:47.45+06:26:1314:194,2
442WYSOKIŃSKI Jerzy 2166ORANGE POLSKABIAŁA PODLASKAM5036M 3592021-05-29 07:01:3004:42:1205:01:0911:24:10.80+06:28:3614:224,2
443GIERLOTKA Rafał 2575BRAKKATOWICEM40179M 3602021-06-02 07:03:0705:08:2605:11:0011:25:01.95+06:29:2714:234,2
444KURZELA Kuba 2247GIBKIE SZŁAPYŚWIĘTOCHŁOWICEM30114M 3612021-05-31 07:01:3104:12:0304:28:0711:25:12.15+06:29:3714:234,2
445WIERZBICKA Ewa 2154NAGÓRZANYK504K 842021-05-29 07:00:1004:49:4604:52:2011:27:47.70+06:32:1314:264,2
446WĄGRODZKA Małgorzata 2150BIAŁA PODLASKAK4042K 852021-05-29 07:00:2904:30:4805:00:1111:30:35.05+06:35:0014:304,1
447PAWŁOWSKA-LIS Marusia 2111JANOWIECK4043K 862021-05-29 07:00:1804:53:5405:03:0311:31:19.95+06:35:4514:314,1
448KALINOWSKA Małgorzata 2054TARNOWSKIE GÓRYK4044K 872021-05-29 07:00:1704:53:5405:03:0711:31:20.10+06:35:4514:314,1
449SKOWRONEK Dariusz 2478#BYLEDOMETYZAWIERCIEM5037M 3622021-06-04 07:03:3504:44:4405:01:4511:31:47.40+06:36:1314:314,1
450ZYGMUNT Andrzej 2506ZASAPANI HYDROBIAŁAM40180M 3632021-06-04 07:03:2604:27:0504:41:0811:31:53.15+06:36:1814:324,1
451KALITA Cezary 2055KB BIAŁA BIEGABIAŁA PODLASKAM5038M 3642021-05-29 07:00:4704:30:3405:00:0111:32:14.40+06:36:4014:324,1
452BIELSKI Dawid 2280BYDGOSZCZM30115M 3652021-06-01 07:00:2104:18:3004:36:4611:32:20.40+06:36:4614:324,1
453NOWORYTA Bartłomiej 2260SARNI TĘTENTKRAKÓWM30116M 3662021-05-31 07:01:3204:24:3304:59:2611:34:31.75+06:38:5714:354,1
454KSIĘŻOPOLSKA Małgorzata 2570SIEDLCEK4045K 882021-06-04 07:03:2804:33:5104:48:3311:35:41.05+06:40:0614:364,1
455ZACHARZYŃSKA Katarzyna 2167ORANGE POLSKALUBLINK3028K 892021-05-29 07:01:2904:42:2705:01:0411:36:44.20+06:41:0914:384,1
456CZACHOWSKI Michal 2232WARSZAWAM5039M 3672021-06-01 07:00:2404:52:4005:15:1711:37:48.05+06:42:1314:394,1
457HANGIEL Urszula 2238ŻWAWE ŻÓŁWIEWARSZAWAK3029K 902021-06-01 07:00:2204:52:4405:15:2011:37:49.90+06:42:1514:394,1
458CZARNECKI Robert 2178RADOMM5040M 3682021-05-30 07:04:0104:28:5204:43:5111:38:08.70+06:42:3414:404,1
459SCHLAPPA Sebastian 2477IZBICKO W BIEGUIZBICKOM40181M 3692021-06-04 07:03:3204:33:4904:47:2611:38:21.45+06:42:4714:404,1
460TYDA Rafał 2309GDAŃSKM5041M 3702021-06-01 07:00:1904:52:4905:06:3211:40:59.00+06:45:2414:434,1
461NOWAK Piotr 2456CZARNE BIEGACZARNEM40182M 3712021-06-04 07:03:3404:13:0204:29:3511:42:39.10+06:47:0414:454,1
462WÓJCIK Łukasz 2160CYTRYNOWE CURRY???LUBLINM40183M 3722021-05-29 07:00:1904:32:4804:42:2611:43:24.55+06:47:5014:464,1
463LIPSKI Krzysztof 2083ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIM40184M 3732021-05-29 07:00:1504:30:3804:51:3611:43:27.95+06:47:5314:464,1
464MALICKA Angelika 2367ROKITNO SZLACHECKIEK3030K 912021-06-03 07:00:3604:43:4205:05:5811:43:32.55+06:47:5814:464,1
465GÓRECKA Anna 2038ORANGE POLSKALUBLINK4046K 922021-05-29 07:00:2904:42:1605:08:4511:44:16.45+06:48:4214:474,1
466WÓJTOWICZ Paweł 2398-KURÓWM5042M 3742021-06-03 07:00:3304:35:2004:55:0411:48:44.95+06:53:1014:534,0
467SOWA Sylwester 2482DRUŻYNA PIERŚCIENIAELBLĄGM40185M 3752021-06-04 07:03:4204:39:3904:54:4211:51:51.05+06:56:1614:574,0
468JUREWICZ Adam 2430DRUŻYNA PIERŚCIENIAELBLĄGM40186M 3762021-06-04 07:03:4204:39:4004:54:4011:51:51.15+06:56:1614:574,0
469MITIS Marek 2204BRAK KLUBUKRAKÓW (KRAKÓW-ŚRÓDMIEŚCIE)M30117M 3772021-05-30 07:04:0204:35:3204:46:4611:52:00.60+06:56:2614:574,0
470NIENADOWSKA Beata 2100ELBLĄGELBLĄGK505K 932021-05-29 07:00:1805:03:2505:04:2811:58:39.80+07:03:0515:054,0
471DROSIK - KWAŚNIEWSKA Anna 2180KRAKÓWK4047K 942021-05-30 07:03:5605:10:2205:14:1412:02:48.30+07:07:1415:114,0
471KWAŚNIEWSKI Andrzej 2196KRAKÓWM40187M 3782021-05-30 07:03:5605:10:2405:14:1512:02:48.30+07:07:1415:114,0
473DONIEC Katarzyna 2179AGARUNJASŁOK4048K 952021-05-30 07:03:5904:53:3705:00:1812:03:30.40+07:07:5615:113,9
474KOSSIŃSKA Aleksandra 2066GORZÓW WLKOK3031K 962021-05-29 07:00:5204:33:5804:51:3312:04:20.80+07:08:4615:133,9
475DOROBISZ Marek 2561MYSZKÓWM5043M 3792021-06-01 07:00:2704:59:5705:26:3512:04:38.40+07:09:0415:133,9
476MIŚTA-DOROBISZ Sylwia 2292MYSZKÓW BIEGAMYSZKÓWK506K 972021-06-01 07:00:2605:00:0105:26:3612:04:38.80+07:09:0415:133,9
477KUŁACZKOWSKI Konrad 2073STALOWA WOLAM30118M 3802021-05-29 07:00:1904:32:2804:55:5712:05:02.75+07:09:2815:133,9
478SOCIŃSKI Artur 2481ARP RUN TEAMWARSZAWAM40188M 3812021-06-04 07:03:3504:26:4804:30:4512:06:35.15+07:11:0015:153,9
479WRZOSEK Justyna 2331TSA SANDOMIERZSANDOMIERZK3032K 982021-06-02 07:03:0905:14:5505:29:1512:06:53.90+07:11:1915:163,9
480PAWELEC Justyna 2321TSA SANDOMIERZSANDOMIERZK3033K 992021-06-02 07:03:0905:14:5705:29:1612:06:53.95+07:11:1915:163,9
481PARADOWSKI Paweł 2108BIEGAMBOLUBIĘRZESZÓWM5044M 3822021-05-29 07:00:2205:06:1905:16:2812:12:47.15+07:17:1215:233,9
482BURZ-PARADOWSKA Jowita 2014BYLE DO METYRZESZÓWK4049K 1002021-05-29 07:00:2105:06:2005:16:2812:12:47.95+07:17:1315:233,9
483ZGÓRSKI Maciej 2503WKURW_TEAMBYDGOSZCZM40189M 3832021-06-04 07:03:2804:37:0404:48:5112:14:04.45+07:18:3015:253,9
484JUSZCZYK Małgorzata 2190NIEPOŁOMICE BIEGAJANIEPOŁOMICEK4050K 1012021-05-31 07:01:3005:07:5305:27:4712:18:01.50+07:22:2715:303,9
485SZCZEPOCKI Andrzej 2218NIEPOŁOMICE BIEGAJĄNIEPOŁOMICEM5045M 3842021-05-31 07:01:3205:07:5305:27:4212:18:11.60+07:22:3715:303,9
486FRAANKENBERG Małgorzata 2563BIEGACZ NOWOSOLNSŁÓDŹK603K 1022021-05-31 07:01:3205:07:5705:27:4012:20:37.60+07:25:0315:333,9
487CZARNOCKA Joanna 2285ROZBIEGANY SULEJÓWEKWARSZAWAK4051K 1032021-06-01 07:00:2005:17:5405:47:0912:25:00.25+07:29:2615:393,8
488BUŁKA Piotr 2283ROZBIEGANY SULEJÓWEKWARSZAWAM40190M 3852021-06-01 07:00:2005:17:5405:47:0912:25:00.35+07:29:2615:393,8
489MROZIŃSKI Andrzej 2454WITARTARNOBRZEGM5046M 3862021-06-04 07:03:3604:44:4505:13:1112:25:23.80+07:29:4915:393,8
490RADYK Joanna 2381PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLK3034K 1042021-06-03 07:00:3305:46:0605:58:3412:25:41.90+07:30:0715:393,8
491RADYK Jakub 2380PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM30119M 3872021-06-03 07:00:3305:46:0905:58:3512:25:42.75+07:30:0815:393,8
492GÓRKA Jolanta 2236SUSKA GRUPA BIEGOWASUCHA BESKIDZKAK4052K 1052021-05-31 07:01:2904:52:5105:08:0712:26:03.00+07:30:2815:403,8
493GÓRKA Bogusław 2235SUSKA GRUPA BIEGOWASUCHA BESKIDZKAM40191M 3882021-05-31 07:01:2904:52:5105:08:0712:26:03.45+07:30:2915:403,8
494WEILAND Emila 2393UNISŁAWK4053K 1062021-06-03 07:00:3004:57:2105:27:2912:28:37.90+07:33:0315:433,8
495POPŁAWSKI Krystian 2377GLADIATORS BY RMF 4RTKRAŚNIKM30120M 3892021-06-03 07:00:3004:56:5305:27:2912:28:38.25+07:33:0415:433,8
496BIELUŃ Adrian 2281PURA VIDA TEAM / BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆRUDKIM30121M 3902021-06-01 07:00:1905:08:5005:40:3012:34:36.05+07:39:0115:513,8
497LESZCZYŃSKA Małgorzata 2079GLIWICEK507K 1072021-05-29 07:00:2204:57:2605:10:5312:37:16.25+07:41:4215:543,8
498GALICKI Robert 2411BOBOLICEM40192M 3912021-06-04 07:03:3504:46:5305:07:2412:37:28.10+07:41:5315:543,8
499KOSSIŃSKI Przemysław 2535BERLINM5047M 3922021-05-29 07:00:5204:24:5205:10:5912:40:09.45+07:44:3515:583,8
500WIELGOSZ Mariusz 2394BRAKSKIERNIEWICEM5048M 3932021-06-03 07:00:2605:28:0705:47:0912:44:35.15+07:49:0016:033,7
501MAJKA Dariusz 2366SKIERNIEWICEM40193M 3942021-06-03 07:00:2605:28:0705:47:0612:44:35.60+07:49:0116:033,7
502KOŚCIELNIAK Dagmara 2353CZERWONACKIE KIJANKICZERWONAKK4054K 1082021-06-03 07:00:3005:27:5105:42:1912:47:05.65+07:51:3116:063,7
503SKROŃSKA Monika 2214WYBIEGAJ SIEBIELEGIONOWOK4055K 1092021-05-30 07:03:5705:19:2405:31:3412:52:14.10+07:56:3916:133,7
504KOZAK Beata 2193WYBIEGAJ SIEBIEWARSZAWAK4056K 1102021-05-30 07:03:5705:19:2205:31:4212:52:14.30+07:56:4016:133,7
505HAŁASZYN Joanna 2044POZNAŃK3035K 1112021-05-29 07:00:1805:31:4405:59:1013:00:47.10+08:05:1216:243,7
506SOŁTYSIK Martyna 2133POZNAŃK2011K 1122021-05-29 07:00:1805:31:4405:59:0913:00:47.50+08:05:1316:243,7
507KLEINSCHMIDT Łukasz 2061KRIS TRANS MAŁYSZKAWIERZENICAM40194M 3952021-05-29 07:00:0805:06:5805:09:5513:12:36.75+08:17:0216:393,6
508MAĆKOWSKA Magdalena 2090KRIS TRANS MAŁYSZKABYDGOSZCZK3036K 1132021-05-29 07:00:0805:06:5805:09:5713:12:49.45+08:17:1516:393,6
509GARNCARZ Lucyna 2412POGÓRSKA WOLAK3037K 1142021-06-03 07:00:3205:27:4905:42:1713:22:37.45+08:27:0316:513,6
510FORMELA Justyna 2410OSTRÓW WLKPK4057K 1152021-06-04 07:03:4705:09:3505:27:2113:37:58.00+08:42:2317:113,5
511MIŚKIEWICZ Wojciech 2452OSTRÓW WIOELKOPOLSKIM30122M 3962021-06-04 07:03:4705:09:3505:27:1713:37:58.80+08:42:2417:113,5
512SYGUŁA Katarzyna 2307WKURW_TEAMJAWORZNOK4058K 1162021-06-01 07:00:1906:18:1606:35:0013:53:26.95+08:57:5217:303,4
513LEN Mariusz 2077WARSZAWAM609M 3972021-05-29 07:00:1405:12:2105:33:0514:09:10.25+09:13:3617:503,4
514MUSIAŁ Bozena 2098WARTKIE PIERONYZABRZEK4059K 1172021-05-29 07:00:2106:13:1406:25:1914:17:46.25+09:22:1218:013,3
515LESISZ Katarzyna 2078WARTKIE PIERONYZABRZEK4060K 1182021-05-29 07:00:2006:13:1606:25:2214:17:47.30+09:22:1318:013,3
516PAWŁOWSKA Danuta 2110WKURW_TEAMOTRĘBUSYK4061K 1192021-05-29 07:00:0906:30:0326:03:3734:48:27.30+29:52:5343:521,4
Niesklasyfikowani
DNCBŁĘDKOWSKA Katarzyna 2576OPOLEK302021-06-03 07:00:3003:48:2004:01:0007:13:30.950:006,6
GAWLEWICZ Tomasz 2579GAWEŁKI TEAMSANOKM402021-06-03 07:00:2902:54:25 DNF02:58:23 DNF DNF--
JURCZAK Roman 2347RZESZÓWM602021-06-03 07:00:2303:24:24 DNF03:26:04 DNF DNF--
MARCOL Mateusz 2251BIEG RZEŹNIKARYBNIKM302021-06-01 07:00:1803:28:44 DNF03:40:43 DNF DNF--
MIERZWA Szymon 2450KOPALNIA MOCYTRZESNM302021-06-04 07:03:2904:05:35 DNF04:15:57 DNF DNF--
DZIETCZYK Kamil 2340AKTYWNE CHOSZCZNOCHOSZCZNOM302021-05-31 07:01:3103:55:18 DNF04:22:45 DNF DNF--
SKOBEL Robert 2522SZAKAL BIEGA LUCKY TEAM BRODATY SQRWIELRADOMM402021-06-03 07:00:3004:30:47 DNF04:43:56 DNF DNF--
ZARZECZNY Radosław 2227JUNIOR AMATOR SUPERSTARKRAKÓWM302021-05-30 07:04:0204:35:34 DNF04:46:48 DNF DNF--
KONIK Marcin 2351KIELCEM402021-06-03 07:00:2303:17:31 DNF DNF DNF--
MISIURA Adam 2095KLUB SPORTOWY SZAKALE BAŁUT ŁÓDŹŁÓDŻM302021-05-29 07:00:2304:12:03 DNF DNF DNF--
PUCUŁA Witold 2209STALOWA WOLAM502021-05-30 07:03:5504:54:16 DNF DNF DNF--
PIOTRKOWSKA Magdalena 2113PNIÓWK302021-05-29 07:00:0907:50:44 DNF DNF DNF--
SITAREK Iwona 2128MARIANÓW 19IK502021-05-29 07:00:13 DNF DNF DNF--
CHOLEWICKA Ewelina 2284RYCHWAŁK302021-06-01 07:00:23 DNF DNF DNF--
WINICKA Daria 2499TOSZEKK402021-06-04 07:03:36 DNF DNF DNF--
FALECKI Damian 2408KSZO OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIOSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIM20 DNF DNF DNF--
Znaleziono 532 wynik(ów)