SCARPA - 10 KM
SCARPA ULTRA TRAIL
Organizator : Apex GYM
Data : 2022-05-14
Miejsce : Mszana Górna
Dystans : 10 km
Zgłoszonych : 36
Wystartowało : 28
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 28
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | K 1-30 | M 1-30 | K 31-48 | M 31-48 | K 49-89+ | M 49-89+
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuCzas
netto
10km
Czas
brutto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
       
1JAWORSKI Zbigniew 10KLUSZKOWCEM 31-481M 100:00:0000:55:13.0000:55:13.00 5:3110,9
2WIELOSIK Marcin 34VISEGRAD MARATON RYTROKADCZAM 1-301M 200:00:0000:57:03.0000:57:03.00+00:01:505:4210,5
3WRÓBEL Przemysław 30STRYSZÓWM 31-482M 300:00:0000:59:16.0000:59:16.00+00:04:035:5510,1
4KLIMA Dariusz 12SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM 31-483M 400:00:0001:04:14.0001:04:14.00+00:09:016:259,3
5OLECHNOWICZ Robert 21WROCŁAWM 49-89+1M 500:00:0001:08:56.0001:08:56.00+00:13:436:538,7
6GRZĘDZIAK Kamil 33MSZANAM 1-302M 600:00:0001:11:23.0001:11:23.00+00:16:107:088,4
7DROZD Michał 5EXTREME CLUB RABKA-ZDROJRABKA-ZDRÓJM 31-484M 700:00:0001:11:53.0001:11:53.00+00:16:407:118,3
8ZATORSKA Izabela 31KLUB ALPIN SPORT HOKA ONE ONE TEAMWROCANKAK 49-89+1K 100:00:0001:12:49.0001:12:49.00+00:17:367:168,2
9JAMRÓZ Michał 35733 CREWMSZANA GÓRNAM 1-303M 800:00:0001:17:14.0001:17:14.00+00:22:017:437,8
10ŁOPUCH Robert 16ŁABOWAM 49-89+2M 900:00:0001:21:15.0001:21:15.00+00:26:028:077,4
11BRONASZEWSKI Artur 2APEXTYCHYM 1-304M 1000:00:0001:25:16.0001:25:16.00+00:30:038:317,0
12GOŁDYN Aneta 7OCHOTNICA DOLNAK 31-481K 200:00:0001:27:47.0001:27:47.00+00:32:348:466,8
13ŚMIATEK Marcin 28SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM 31-485M 1100:00:0001:30:54.0001:30:54.00+00:35:419:056,6
14NALEPA Jacek 20AVERUNNERSTYCHYM 49-89+3M 1200:00:0001:31:46.0001:31:46.00+00:36:339:106,5
15RUSNARCZYK Kinga 25OCHOTNICA DOLNAK 31-482K 300:00:0001:33:27.0001:33:27.00+00:38:149:206,4
16PAŁKA Anna 23KB PARANTELALIMANOWAK 31-483K 400:00:0001:35:00.0001:35:00.00+00:39:479:306,3
17LITWINOWICZ Karolina 36BĘDZINK 31-484K 500:00:0001:35:06.0001:35:06.00+00:39:539:306,3
18BRZEŃ Katarzyna 3CHYSZÓWKIK 31-485K 600:00:0001:35:43.0001:35:43.00+00:40:309:346,3
19RONER Agnieszka 24SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK 31-486K 700:00:0001:37:21.0001:37:21.00+00:42:089:446,2
20MAJ Joanna 17SIEMIANOWICE I PRZYJACIELE BIEGAJĄSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK 31-487K 800:00:0001:38:15.0001:38:15.00+00:43:029:496,1
21DZIEDZIC Marcin 6MSZANA GÓRNAM 1-305M 1300:00:0001:38:45.0001:38:45.00+00:43:329:526,1
22CIEKANSKA Joanna 4LESZNOK 31-488K 900:00:0001:40:48.0001:40:48.00+00:45:3510:046,0
23MASTALERZ Katarzyna 18SŁONIÓWKAKARNICEK 49-89+2K 1000:00:0001:47:05.0001:47:05.00+00:51:5210:425,6
24KUCHCINSKA Diana 15WSCHOWAK 31-489K 1100:00:0001:50:45.0001:50:45.00+00:55:3211:045,4
25MASTALERZ Marcin 19KARNICEM 49-89+4M 1400:00:0001:52:13.0001:52:13.00+00:57:0011:135,3
26OLESIAK Beata 22KRAKÓWK 31-4810K 1200:00:0002:00:13.0002:00:13.00+01:05:0012:015,0
27ŻAŁOBA Katarzyna 32SKIERNIEWICEK 1-301K 1300:00:0002:20:03.0002:20:03.00+01:24:5014:004,3
28BEŁDZIŃSKI Paweł 1-ŁÓDŹM 1-306M 1500:00:0002:20:08.0002:20:08.00+01:24:5514:004,3
Znaleziono 28 wynik(ów)