Organizator : | Fundacja Maratony Górskie |
Data : | 2023-06-23 |
Miejsce : | Karłów |
Dystans : | 4 km |
Mapa : | Pokaż |
Zgłoszonych : | 67 |
Wystartowało : | 60 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 60 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | OPEN | OPEN Leśnik | OPEN Kobiet | OPEN Leśnik Kobiet | OPEN Leśnik Mężczyzn
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BONIEC Radosław | 3044 | NADLEŚNICTWO LIPINKI/AW SZYBCIEJ TEAM | ŁAZ | OPEN | 00:00:00 | |
2 | SZYMAŃCZUK Jacek | 3015 | #BIEGIEMWLAS/NARAMOWICE BIEGAJĄ | POZNAŃ | OPEN | 00:00:00 | |
3 | SADZIK Robert | 3054 | NEOPROFIL | BARDO | OPEN | 00:00:00 | |
4 | BRÝDL Pavel | 3047 | SALOMON CZ | TRUTNOV | OPEN | 00:00:00 | |
5 | KAMIŃSKI Artur | 3004 | PRZEDWOJEWSKI TEAM / KS BODZANÓW-NOWY ŚWIĘTÓW | NOWY ŚWIĘTÓW | OPEN | 00:00:00 | |
6 | ŚWIĄTKOWSKI Paweł | 3012 | TRZEMESZNO | OPEN | 00:00:00 | ||
7 | TOMASIAK Natalia | 3042 | SALOMON TEAM | KRYNICA-ZDRÓJ | OPEN Kobiet | 00:00:00 | |
8 | BIELECKI Sławomir | 3018 | NARAMOWICE BIEGAJĄ | POZNAŃ | OPEN | 00:00:00 | |
9 | FERENC-SZMUC Edyta | 3040 | KUDOWIANKA RUN | KUDOWA ZDRÓJ | OPEN Kobiet | 00:00:00 | |
10 | KURAŚ Szymon | 3033 | NKB CHYŻY NOWY TOMYŚL | NOWY TOMYŚL | OPEN | 00:00:00 | |
11 | BABIŃSKA-POPIŁKA Ewelina | 3019 | RADKÓW | OPEN Kobiet | 00:00:00 | ||
12 | KŁAKOWICZ Mariusz | 3041 | NOWY ŚWIĘTÓW | OPEN | 00:00:00 | ||
13 | BONIKOWSKI Tomasz | 3050 | GRODZISK MAZ | OPEN | 00:00:00 | ||
14 | BUSS Jakub | 3049 | KUDOWIANKA RUN | KUDOWA-ZDRÓJ | OPEN | 00:00:00 | |
15 | STASZEWSKI Dariusz | 3066 | TOMASZÓW MAZOWIECKI | OPEN | 00:00:00 | ||
16 | PIATEK Michal | 3022 | KATOWICE | OPEN | 00:00:00 | ||
17 | SALIŃSKI Bartosz | 3067 | KATOWICE | OPEN | 00:00:00 | ||
18 | MAZIAREK Adela | 3032 | NIEMODLIN | OPEN Kobiet | 00:00:00 | ||
19 | MAZIAREK Michał | 3037 | NIEMODLIN | OPEN | 00:00:00 | ||
20 | STANKIEWICZ Anna | 3035 | DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI | CZARNY LAS | OPEN Kobiet | 00:00:00 | |
21 | ZAJĄC Nicole | 3064 | TORONTO | OPEN Kobiet | 00:00:00 | ||
22 | SZAL Małgorzata | 3053 | TENIS CENTRUM AS | POLANICA- ZDRÓJ | OPEN Kobiet | 00:00:00 | |
23 | CHEŁCHOWSKI Mateusz | 3039 | RADKÓW | OPEN | 00:00:00 | ||
24 | CZEKALSKA Magdalena | 3002 | NARAMOWICE BIEGAJĄ | POZNAŃ | OPEN Kobiet | 00:00:00 | |
25 | GILEWSKA Renata | 3058 | CYKLON PROAL TEAM | KUDOWA ZDRÓJ | OPEN Kobiet | 00:00:00 | |
26 | MAZIAKOWSKA Agnieszka | 3065 | MYWEEK.PL | POLANICA ZDRÓJ | OPEN Kobiet | 00:00:00 | |
27 | CHEŁCHOWSKA Katarzyna | 3000 | RADKÓW KŁODZKI | OPEN Kobiet | 00:00:00 | ||
28 | GILEWSKI Artur | 3057 | CYKLON PROAL TEAM | KUDOWA ZDRÓJ | OPEN | 00:00:00 | |
29 | KAPUŚCIŃSKA Agnieszka | 3029 | WROCŁAW | OPEN Kobiet | 00:00:00 | ||
30 | NOWAK Marta | 3003 | NARAMOWICE BIEGAJĄ | POZNAŃ | OPEN Kobiet | 00:00:00 | |
31 | MICHAŁOWSKI Jan | 3026 | KB HERMES GRYFINO | GRYFINO | OPEN | 00:00:00 | |
32 | KULAK Paweł | 3048 | PRUSZKÓW | OPEN | 00:00:00 | ||
33 | RÓŻAŃSKA Magdalena | 3001 | WROCŁAW | OPEN Kobiet | 00:00:00 | ||
34 | BRZEZIŃSKI Andrzej | 3036 | LANRUNS | OLKUSZ | OPEN | 00:00:00 | |
35 | JACKOWSKA Roksana | 3062 | SZCZYTNA | OPEN Kobiet | 00:00:00 | ||
35 | OBSTARCZYK Daria | 3061 | SZCZYTNA | OPEN Kobiet | 00:00:00 | ||
37 | KARPIŃSKI Rafał | 3014 | KIELCE | OPEN | 00:00:00 | ||
38 | PTAK Monika | 3013 | KRAKÓW | OPEN Kobiet | 00:00:00 | ||
39 | DOSKOCZ Elżbieta | 3060 | SZCZYTNA | OPEN Kobiet | 00:00:00 | ||
40 | JANUSZ Tomasz | 3011 | WROCLAW | OPEN | 00:00:00 | ||
41 | BONIEC Aleksander | 3045 | NADLEŚNICTWO LIPINKI | ŻARY | OPEN | 00:00:00 | |
42 | KARAŚ Magda | 3007 | BRZEG | OPEN Kobiet | 00:00:00 | ||
43 | TRZASKO Ania | 3046 | ADIDAS RUNNERS WARSAW | WARSZAWA | OPEN Kobiet | 00:00:00 | |
44 | ZAJĄC Andrzej | 3006 | BRZEG | OPEN | 00:00:00 | ||
45 | SZYMANIK Paweł | 3043 | WARSZAWA | OPEN | 00:00:00 | ||
46 | PRUSZANOW Marcin | 3025 | KB HERMES GRYFINO | GRYFINO | OPEN | 00:00:00 | |
47 | SZLACHCIKOWSKI Bartosz | 3059 | SZCZAWNO ZDRÓJ | OPEN | 00:00:00 | ||
48 | BANAŚ Natalia | 3055 | RUDZINIEC | OPEN Kobiet | 00:00:00 | ||
49 | POGORZELSKI Adam | 3052 | EVERYFACEOF_RUNNING | WAŁBRZYCH | OPEN | 00:00:00 | |
50 | BENTKOWSKI Jacek | 3063 | KATOWICE | OPEN | 00:00:00 | ||
51 | ZAJĄCZKOWSKI Wojciech | 3005 | POWER TRAINING | WARSZAWA | OPEN | 00:00:00 | |
51 | ZAJĄCZKOWSKI Paweł | 3008 | POWER TRAINING | WARSZAWA | OPEN | 00:00:00 | |
53 | MĄDRA Hanna | 3038 | AKTYWNI RAZEM | POZNAŃ | OPEN Kobiet | 00:00:00 | |
54 | KONIECZNA Karolina | 3016 | KOZIEGŁOWY | OPEN Kobiet | 00:00:00 | ||
55 | POPEK Maciej | 3009 | PARKRUN SŁODOWO WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | OPEN | 00:00:00 | |
56 | OKRÓJ-POPEK Aneta | 3010 | PARKRUN SŁODOWO WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | OPEN Kobiet | 00:00:00 | |
57 | BARTKOWIAK Izabela | 3021 | AKTYWNI RAZEM | KOZIEGŁOWY | OPEN Kobiet | 00:00:00 | |
58 | KAŁUSKI Jan | 3017 | AKTYWNI RAZEM | KOZIEGŁOWY | OPEN | 00:00:00 | |
59 | MOSLER Martyna | 3034 | KATOWICE | OPEN Kobiet | 00:00:00 | ||
60 | FLORKIEWICZ Sławomir | 3027 | KATOWICE | OPEN | 00:00:00 |
Znaleziono 60 wynik(ów)