ŚREM - PUCHARY REGIONALNE NORDIC WALKING - 10 KM
Puchary Regionalne Nordic Walking 2019 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Puchary Regionalne Nordic Walking 2019 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Organizator : | Śrem |
Data : | 2019-08-18 |
Miejsce : | Śrem |
Dystans : | 10 km |
Zgłoszonych : | 72 |
Wystartowało : | 63 |
Nie ukończyło : | 1 |
Ukończyło : | 62 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Żół. kartki | Czer. kartki | Start_All 2.5km | Start_All 5km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | HELWICH Stefan | 193 | KS METRACO POLKOWICE | WIELEN | M60-69 | 00:14:52 | 00:29:55 | |||
2 | WOJTASIŃSKI Daniel | 238 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | M40-49 | 00:14:54 | 00:30:06 | |||
3 | KŁOS Maciej | 202 | NW WYSPA SOBIESZEWSKA | GDAŃSK | M30-39 | 00:15:01 | 00:30:11 | |||
4 | ROMANOWICZ Piotr | 223 | RUNGRYF GRYFICE | RESKO | M40-49 | 00:14:55 | 00:30:14 | |||
5 | BARCZYK Bogdan | 184 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | M50-59 | 00:15:14 | 00:31:00 | |||
6 | KLIMCZAK Adam | 201 | GOSADI NORDIC TEAM | WARSZAWA | M50-59 | 00:15:28 | 00:31:18 | |||
7 | ŻYDACZEWSKI Ryszard | 242 | KS METRACO POLKOWICE | LUBIN | M50-59 | 00:15:27 | 00:31:22 | |||
8 | POSŁUSZNY Przemek | 220 | WALK & RUN TEAM OBORNIKI | OBORNIKI | M40-49 | 00:15:26 | 00:31:37 | |||
9 | ŚWISŁOCKI Bogdan | 233 | FACE NORDIC WALKING TEAM | MIKOSZEWO | M50-59 | 00:15:44 | 00:31:58 | |||
10 | ROSADZIŃSKI Sławomir | 225 | LESZNO :) | LESZNO | M50-59 | 00:15:56 | 00:32:14 | |||
11 | KOZAKOWSKA Małgorzata | 204 | KS SOKÓŁ GĄSAWA | ROGOWO | K40-49 | 00:16:17 | 00:32:33 | |||
12 | MĄDRY Grzegorz | 210 | KIJKOWE TRZEMESZNO | TRZEMESZNO | M60-69 | 00:16:12 | 00:32:50 | |||
13 | HRYNDIO Jerzy | 194 | STADION ŚLĄSKI | KATOWICE | M60-69 | 00:16:15 | 00:32:52 | |||
14 | NETKOWSKI Wojciech | 215 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZAWA | M60-69 | 00:16:16 | 00:32:53 | |||
15 | SZULC Alicja | 232 | NW WERWA MŁAWA | MŁAWA | K40-49 | 00:16:28 | 00:33:14 | |||
16 | ADAMCZYK Adam | 181 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZAWA | M70+ | 00:16:41 | 00:33:27 | |||
17 | GRABOWSKI Krzysztof | 191 | 4 WOG GLIWICE | GLIWICE | M40-49 | 00:16:42 | 00:33:38 | |||
18 | CZAJKA Urszula | 187 | FACE NORDIC WALKING TEAM | RUMIA | K60-69 | 00:16:38 | 00:33:49 | |||
19 | RAJEK Magdalena | 222 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | K40-49 | 00:16:49 | 00:33:53 | |||
20 | MARCHWICKI Przemysław | 209 | NORDIC WALKING KIEKRZ POLAND | SADY | M60-69 | 00:16:57 | 00:34:09 | |||
21 | DĄBROWA Wojciech | 245 | CHODŹ Z NAMI | GOSŁAWICE | M50-59 | 00:16:59 | 00:34:14 | |||
22 | SKAWIŃSKA Ewa | 228 | NAKIJEZAPRASZAMY | WILKSZYN | K40-49 | 00:16:46 | 00:34:16 | |||
23 | SZCZĘŚNIAK Zbigniew | 230 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | BLACHOWNIA | M50-59 | 00:17:05 | 00:34:43 | |||
24 | KOBIELA Magdalena | 243 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | BLACHOWNIA | K40-49 | 00:17:24 | 00:35:00 | |||
25 | STAWNIAK Karol | 229 | KS METRACO POLKOWICE | ŻNIN | M70+ | 00:17:32 | 00:35:13 | |||
26 | ZIELIŃSKA Iwona | 248 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K50-59 | 00:17:29 | 00:35:24 | |||
27 | RUDAWSKI Maciej | 226 | WALK & RUN TEAM OBORNIKI | TRZCIEL | M30-39 | 00:17:24 | 00:35:31 | |||
28 | FRYDRYCH Marcin | 190 | NORDIC WALKING KIEKRZ POLAND | ROKIETNICA | M40-49 | 00:17:39 | 00:35:38 | |||
29 | KOSICKI Dariusz | 203 | ROXKIJE ROKIETNICA | ROKIETNICA | M50-59 | 00:18:07 | 00:35:40 | |||
30 | GWAREK Anita | 192 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZAWA | K40-49 | 00:17:37 | 00:35:40 | |||
31 | CHYRA Janusz | 186 | UNIA MIAST | LUBLINIEC | M40-49 | 00:17:38 | 00:35:45 | |||
32 | KANIEWSKA Alicja | 199 | KIJKOWA KCYNIA | KCYNIA | K30-39 | 00:17:33 | 00:35:47 | |||
33 | ŁOPIŃSKI Aleksy | 207 | DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYM | PIŁA | M70+ | 00:18:05 | 00:35:48 | |||
34 | CZEMPIK Kornelia | 188 | STADION ŚLĄSKI | CHORZÓW | K50-59 | 00:17:36 | 00:35:53 | |||
35 | WEINER Jakub | 142 | CKZIU NYSA MECHANIK | PRUDNIK | M18-29 | 00:18:37 | 00:36:01 | |||
36 | WEGIERA Grzegorz | 237 | ROXKIJE ROKIETNICA | ROKIETNICA | M40-49 | 00:17:50 | 00:36:09 | |||
37 | PINIS Michał | 218 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | BLACHOWNIA | M30-39 | 00:18:03 | 00:36:26 | |||
38 | POSŁUSZNA Gosia | 219 | WALK & RUN TEAM OBORNIKI | OBORNIKI | K40-49 | 00:18:21 | 00:36:37 | |||
39 | POSTEK Danuta | 221 | MARSZ PO ZDROWIE | POZNAŃ | K50-59 | 00:18:05 | 00:36:47 | |||
40 | BACHANEK Katarzyna | 183 | TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKA | TORUŃ | K50-59 | 00:18:10 | 00:36:53 | |||
41 | WOŹNIAK Iwona | 239 | RUNGRYF GRYFICE | RESKO | K40-49 | 00:18:18 | 00:36:55 | |||
42 | DĄBROWA Dorota | 246 | CHODŹ Z NAMI | GOSŁAWICE | K50-59 | 00:18:29 | 00:37:01 | |||
43 | KACZMAREK Jarek | 197 | SERCE NORDIC WALKING WŁOCŁAWEK | SZCZUTKI | M50-59 | 00:18:23 | 00:37:08 | |||
44 | NOWICKA Urszula | 216 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZAWA | K40-49 | 00:18:18 | 00:37:21 | |||
45 | KACZMAREK Zofia | 196 | SERCE NORDIC WALKING WŁOCŁAWEK | SZCZUTKI | K50-59 | 00:18:31 | 00:37:22 | |||
46 | ROSADZIŃSKA Natalia | 224 | LESZNO :) | LESZNO | K18-29 | 00:17:37 | 00:37:31 | |||
47 | ŻBIKOWSKI Ryszard | 241 | TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKA | TORUŃ | M60-69 | 00:18:36 | 00:37:44 | |||
48 | MALINOWSKI Paweł | 244 | KRAKÓW | M18-29 | 00:18:54 | 00:37:52 | ||||
49 | JURCZYŃSKA Bożena | 195 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | K60-69 | 00:19:00 | 00:38:11 | |||
50 | KOSIEDOWSKI Wojciech | 247 | POZNAŃ | M40-49 | 00:19:40 | 00:38:50 | ||||
51 | OMARSKA Grażyna | 217 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZAWA | K60-69 | 00:19:30 | 00:39:07 | |||
52 | TOBYS Ryszard | 235 | PIOTROWO DRUGIE | M60-69 | 00:19:27 | 00:39:11 | ||||
53 | LÓRYCH Krzysztof | 206 | LESZNO :) | LESZNO | M18-29 | 00:19:23 | 00:39:18 | |||
54 | WĄTROBA Sebastian | 236 | VITADIET ŁÓDŹ | WARSZAWA | M40-49 | 00:19:26 | 00:39:30 | |||
55 | MĘDRAK Alicja | 211 | WROCŁAW | K60-69 | 00:19:52 | 00:40:27 | ||||
56 | SZELIGA Justyna | 231 | LIDER GRODZISK MAZOWIECKI | GRODZISK MAZOWIECKI | K40-49 | 00:19:55 | 00:40:32 | |||
57 | MOSTOWSKA-NOWAK Elżbieta | 212 | LESZNO :) | ŻAKOWO | K50-59 | 00:20:30 | 00:40:38 | |||
58 | KRÓLIKOWSKA-ŁOSKOT Danuta | 205 | STADION ŚLĄSKI | KATOWICE | K60-69 | 00:20:48 | 00:41:48 | |||
59 | MÓRAWSKI Sławomir | 213 | TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKA | TORUŃ | M50-59 | 00:21:09 | 00:41:56 | |||
60 | BACDORF Alicja | 182 | LIDER GRODZISK MAZOWIECKI | GRODZISK MAZOWIECKI | K60-69 | 00:21:16 | 00:43:03 | |||
61 | PRACKA Katarzyna | 92 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K50-59 | 00:21:53 | 00:43:33 | |||
62 | JÓŹWIAK Dominik | 42 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M18-29 | 00:23:30 | 00:45:52 | |||
Niesklasyfikowani | ||||||||||
WALEŃSKI Hubert | 249 | KRAJEWICE | M30-39 | 00:20:52 DNF | DNF |
Znaleziono 63 wynik(ów)