ŚREM - PUCHARY REGIONALNE NORDIC WALKING - 5 KM
Puchary Regionalne Nordic Walking 2019 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Puchary Regionalne Nordic Walking 2019 | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Organizator : | Śrem |
Data : | 2019-08-18 |
Miejsce : | Śrem |
Dystans : | 5 km |
Zgłoszonych : | 167 |
Wystartowało : | 155 |
Nie ukończyło : | 1 |
Ukończyło : | 154 |
Na trasie : | 1 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | K-Niepełnosprawni(A) | K-Niepełnosprawni(B) | M-Niepełnosprawni(A) | M-Niepełnosprawni(B) | K-Dzieci | M-Dzieci | K-Jun. | M-Jun. | K18-29 | M18-29 | K30-39 | M30-39 | K40-44 | M40-44 | K45-49 | M45-49 | K50-54 | M50-54 | K55-59 | M55-59 | K60-64 | M60-64 | K65-69 | M65-69 | K70+ | M70+
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Żół. kartki | Czer. kartki | Start_All 2.5km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SOŁDECKI Wojciech | 108 | WARSZAWA | M-Dzieci | 00:19:00 | ||||
2 | PUSZKARSKI Adam | 96 | GOSADI NORDIC TEAM | WARSZAWA | M-Dzieci | 00:19:30 | |||
3 | KOCZOROWSKI Kacper | 49 | K S SOKÓŁ GĄSAWA | GĄSAWA | M-Dzieci | 00:20:05 | |||
4 | WÓJTA Emil | 170 | LESZNO | M-Dzieci | 00:19:47 | ||||
5 | POSŁUSZNY Kamil | 90 | WALK & RUN TEAM OBORNIKI | OBORNIKI | M-Dzieci | 00:21:26 | |||
6 | FRĄCKOWIAK Mateusz | 23 | KS METRACO POLKOWICE | WIELEŃ | M-Jun. | 00:14:51 | |||
7 | POSŁUSZNY Paweł | 91 | WALK & RUN TEAM OBORNIKI | OBORNIKI | M-Jun. | 00:15:47 | |||
8 | PIATCZYC Michał | 84 | GRODZISK WLKP. | M-Jun. | 00:16:28 | ||||
9 | PODGÓRSKI Szymon | 89 | CKZIU NYSA MECHANIK | WĘŻA | M-Jun. | 00:15:06 | |||
10 | WALESZKO Adam | 139 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZAWA | M-Jun. | 00:18:50 | |||
11 | MIĘKISIAK Rafał | 69 | #ŚREMCHODZI | ŚREM | M18-29 | 00:14:37 | |||
12 | SZYMANOWICZ Bartosz | 125 | NORDIC WALKING LUBASZ | LUBASZ | M18-29 | 00:16:50 | |||
13 | MARCZAK Tomasz | 154 | PASJA NORDIC WALKING | ALEKSANDRIA I | M18-29 | 00:14:37 | |||
14 | KURDAS Łukasz | 61 | #ŚREMCHODZI | ŚREM | M18-29 | 00:19:20 | |||
15 | RUDAWSKI Piotr | 101 | WALK & RUN TEAM OBORNIKI | TRZCIEL | M30-39 | 00:16:02 | |||
16 | JĘDRZEJEWSKI Łukasz | 39 | KLUB HONOROWYCH DAWCÓW KRWI LEGION | BIELSK | M30-39 | 00:16:06 | |||
17 | SYKISZ Maksym | 121 | LESZNO :) | BOSZKOWO-LETNISKO | M30-39 | 00:15:55 | |||
18 | BOJANOWSKI Marcin | 7 | WALK & RUN TEAM OBORNIKI | OBORNIKI | M30-39 | 00:16:04 | |||
19 | DUKAT Radosław | 17 | #ŚREMCHODZI | ŚREM | M40-44 | 00:16:16 | |||
20 | OLSZAŃSKI Karol | 79 | FEAR THE RETURN | KATOWICE | M40-44 | 00:15:04 | |||
21 | STACHOWIAK Tomasz | 113 | KONARZEWO | M40-44 | 00:16:13 | ||||
22 | ZIELIŃSKI Szczepan | 169 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M45-49 | 00:15:31 | |||
23 | KAJEWSKI Rafał | 43 | #ŚREMCHODZI | ŚREM | M45-49 | 00:16:10 | |||
24 | WALESZKO Andrzej | 138 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZAWA | M45-49 | 00:17:21 | |||
25 | WITUCKI Jacek | 146 | POZNAŃ | M45-49 | 00:14:47 | ||||
26 | WALCZAK Grzegorz | 136 | OCTOPUS TEAM | SUCHY LAS | M45-49 | 00:18:33 | |||
27 | BUDYNEK Karol | 9 | TEAM FIRANKARNIA | KOŁO | M50-54 | 00:15:43 | |||
28 | KROMSKI Paweł | 56 | NORDIC WALKING KIEKRZ POLAND | ROKIETNICA | M50-54 | 00:15:48 | |||
29 | SPYCHAŁA Lesław | 111 | CKZIU NYSA MECHANIK | BIAŁA | M50-54 | 00:15:22 | |||
30 | MIĘKISIAK Zbigniew | 70 | PAN OD KIJKÓW | ŚREM PSARSKIE | M50-54 | 00:17:47 | |||
31 | FRĄCKOWIAK Roman | 22 | KS METRACO POLKOWICE | WIELEŃ | M50-54 | 00:15:20 | |||
32 | PRACKI Zbigniew | 93 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M50-54 | 00:17:48 | |||
33 | WESOŁOWSKI Marek | 143 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZAWA | M50-54 | 00:18:28 | |||
34 | KOWALCZYK Piotr | 54 | GRUDZIĄDZ | M50-54 | 00:41:39 | ||||
35 | RAJEK Tomasz | 97 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | M50-54 | 00:16:15 | |||
36 | SAMOJŁO Sławomir | 102 | ŚWINOUJŚCIE | M55-59 | 00:16:52 | ||||
37 | SZYMAŃSKI Michał | 127 | TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKA | TORUŃ | M55-59 | 00:16:43 | |||
38 | JAGODZIŃSKI Andrzej | 36 | WROCŁAW | M55-59 | 00:20:09 | ||||
39 | KOP Wiesław | 53 | DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYM | PIŁA | M55-59 | 00:15:30 | |||
40 | NIESŁONY Ryszard | 74 | STADION ŚLĄSKI | CHORZÓW | M55-59 | 00:19:04 | |||
41 | KUBIAK Wojciech | 165 | KS SOKÓŁ GĄSAWA | ŻNIN | M55-59 | 00:19:18 | |||
42 | KULKA Maciej | 58 | FACE NORDIC WALKING TEAM | POZNAŃ | M55-59 | 00:22:54 | |||
43 | STANISŁAWSKI Jan | 114 | MARSZ PO ZDROWIE | POZNAŃ | M60-64 | 00:16:08 | |||
44 | WOROCH Roman | 153 | KS METRACO POLKOWICE | DOPIEWO | M60-64 | 00:14:35 | |||
45 | BERCZYŃSKI Henryk | 4 | NADLEŚNICTWO OKONEK | OKONEK | M60-64 | 00:17:01 | |||
46 | CIESIELSKI Krzysztof | 10 | FAST WALKER | GNIEZNO | M60-64 | 00:17:20 | |||
47 | GOŁĘBIEWSKI Andrzej | 26 | KLUB NW PATYCZAKI - GRUDZIĄDZ | GRUDZIĄDZ | M60-64 | 00:18:37 | |||
48 | KOZIARZ Roman | 55 | STADION ŚLĄSKI | KATOWICE | M60-64 | 00:17:16 | |||
49 | KUCZYŃSKI Włodzimierz | 159 | NORDIC WALKING KIEKRZ POLAND | OBORNIKI | M60-64 | 00:20:57 | |||
50 | WIŚNIEWSKI Kazimierz | 144 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZAWA | M60-64 | 00:17:21 | |||
51 | PAJĘCKI Adam | 80 | PARAKULOS KOWAL | KOWAL | M60-64 | 00:19:57 | |||
52 | URBAN Jacek | 135 | STOWARZYSZENIE 'AZYMUT' | LESZNO | M65-69 | 00:21:45 | |||
53 | CZEKAJŁO Franciszek | 11 | REMI | DREZDENKO | M65-69 | 00:16:14 | |||
54 | BUCZKOWSKI Jerzy | 8 | KS SOKÓŁ GĄSAWA | ŻNIN | M65-69 | 00:16:24 | |||
55 | PRZYMUSIŃSKI Piotr | 94 | WOLNY | POZNAŃ | M65-69 | 00:16:47 | |||
56 | MADEJSKI Roman | 128 | ROXKIJE ROKIETNICA | ROKIETNICA | M65-69 | 00:17:37 | |||
57 | DUDEK Edward | 16 | KS METRACO POLKOWICE | GŁOGÓW | M65-69 | 00:16:20 | |||
58 | WROŃSKI Włodzimierz | 148 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZAWA | M65-69 | 00:16:44 | |||
59 | ZAWISŁA Stanisław | 149 | MARSZ PO ZDROWIE | PLEWISKA | M65-69 | 00:16:47 | |||
60 | MĘDRAK Józef | 67 | WROCŁAW | M65-69 | 00:21:42 | ||||
61 | PAWLICZ Jan | 162 | NORDIC WALKING KIEKRZ POLAND | POZNAŃ | M70+ | 00:18:07 | |||
62 | KOŁPAK Jan | 52 | LKS ZANTYR SZTUM | SZTUM | M70+ | 00:16:32 | |||
63 | SZYMAŃSKI Stefan | 126 | XV KOŁO POLSKIEGO ZWIĄZKU EMERYTÓW I RENCISTÓW W DYWITACH | KIEŹLINY | M70+ | 00:16:32 | |||
64 | TOMCZYK Edward | 132 | MARSZ PO ZDROWIE | POZNAŃ | M70+ | 00:16:32 | |||
65 | WASILEWSKI Sławomir | 140 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZAWA | M70+ | 00:16:32 | |||
66 | STAŃCZAK Ryszard | 116 | FACE NORDIC WALKING TEAM | GDAŃSK | M70+ | 00:17:26 | |||
67 | WALCZAK Henryk | 137 | OCTOPUS TEAM | POZNAŃ | M70+ | 00:24:18 | |||
68 | GRZYWOCZ Bernard | 33 | MOSINA | M70+ | 00:17:12 | ||||
69 | DROP Mieczysław | 15 | KS SOKÓŁ GĄSAWA | PAKOŚĆ | M70+ | 00:24:17 | |||
70 | JÓŹWIAK Łukasz | 40 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | M-Niepełnosprawni(A) | 00:17:54 | |||
71 | OLEŚ Józef | 78 | NW WERWA MŁAWA | MŁAWA | M-Niepełnosprawni(A) | 00:17:13 | |||
72 | BLASZKA Michał | 5 | NORDIC WALKING KIEKRZ POLAND | KIEKRZ | M-Niepełnosprawni(A) | 00:20:17 | |||
73 | BLASZKA Ryszard | 6 | NORDIC WALKING KIEKRZ POLAND | KIEKRZ | M-Niepełnosprawni(A) | 00:20:51 | |||
74 | DUSZEŃKO Zygmunt | 18 | KS METRACO POLKOWICE | LUBIN | M-Niepełnosprawni(A) | 00:16:37 | |||
75 | WUJEK Tomasz | 161 | MARSZ PO ZDROWIE | POZNAŃ | M-Niepełnosprawni(B) | 1 | 00:16:18 | ||
76 | PIATCZYC Wacław | 83 | GRODZISK WLKP. | M-Niepełnosprawni(B) | 00:19:05 | ||||
77 | GRYGOROWICZ Bogdan | 31 | KS METRACO POLKOWICE | LUBIN | M-Niepełnosprawni(B) | 1 | 00:16:30 | ||
78 | OLEJNICZAK Aleksandra | 77 | KIJKOWE TRZEMESZNO | TRZEMESZNO | K-Dzieci | 00:16:56 | |||
79 | ROZEK Wiktoria | 99 | KIJKOWE TRZEMESZNO | TRZEMESZNO | K-Dzieci | 00:17:38 | |||
80 | PINIS Gabriela | 88 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | BLACHOWNIA | K-Dzieci | 00:19:19 | |||
81 | KOLARSKA Nadia | 50 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | K-Dzieci | 00:18:21 | |||
82 | WITUCKA Karolina | 145 | POZNAŃ | K-Dzieci | 00:16:56 | ||||
83 | KOCZOROWSKA Patrycja | 47 | K S SOKÓŁ GĄSAWA | GĄSAWA | K-Jun. | 00:17:36 | |||
84 | PAWLICZ Zuzanna | 163 | NORDIC WALKING KIEKRZ POLAND | CHODZIEŻ | K-Jun. | 00:18:38 | |||
85 | JĘDRZEJEWSKA Agnieszka | 38 | KLUB HONOROWYCH DAWCÓW KRWI LEGION | BIELSK | K18-29 | 00:22:08 | |||
86 | KURDAS Aleksandra | 60 | #ŚREMCHODZI | ŚREM | K18-29 | 00:20:11 | |||
87 | WÓJTA Beata | 168 | LESZNO | K30-39 | 00:19:35 | ||||
88 | TOMASZEWSKA Marta | 131 | #ŚREMCHODZI | ŚREM | K30-39 | 00:19:45 | |||
89 | MALINOWSKA Monika | 164 | LKS ZANTYR SZTUM | SZTUM | K30-39 | 1 | 00:16:36 | ||
90 | MISZCZAK Sylwia | 72 | NEW4YOU TEAM | KOŁO | K30-39 | 00:16:39 | |||
91 | KOCZOROWSKA Monika | 48 | K S SOKÓŁ GĄSAWA | GĄSAWA | K30-39 | 00:18:23 | |||
92 | KĘDZIERSKA Agnieszka | 45 | KIJKOWE TRZEMESZNO | TRZEMESZNO | K40-44 | 00:16:13 | |||
93 | PUSZKARSKA Małgorzata | 95 | GOSADI NORDIC TEAM | WARSZAWA | K40-44 | 00:16:46 | |||
94 | PINIS Agnieszka | 87 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | BLACHOWNIA | K40-44 | 00:17:04 | |||
95 | SOSNOWSKA Magdalena | 109 | KIJKOWE TRZEMESZNO | TRZEMESZNO | K40-44 | 00:18:17 | |||
96 | WRÓBLEWSKA Anna | 129 | ROXKIJE ROKIETNICA | ROKIETNICA | K40-44 | 00:21:44 | |||
97 | ROSIŃSKA Wiesława | 156 | PARAKULOS KOWAL | KOWAL | K40-44 | 1 | 00:19:25 | ||
98 | SPYCHAŁA Marzena | 166 | CKZIU NYSA MECHANIK | BIAŁA | K45-49 | 00:15:41 | |||
99 | MAŚLANKA Iwona | 65 | MARSZ PO ZDROWIE | ŚMIGIEL | K45-49 | 00:15:42 | |||
100 | JÓŹWIAK Marianna | 41 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K45-49 | 00:16:01 | |||
101 | PIETRUSEWICZ Joanna | 86 | PASJA NORDIC WALKING | WARSZAWA | K45-49 | 00:17:07 | |||
102 | MIKUSINSKA Jola | 71 | FEAR THE RETURN | KRAKÓW | K45-49 | 00:17:34 | |||
103 | MATYJA Anna | 66 | #ŚREMCHODZI | ŚREM | K45-49 | 00:17:34 | |||
104 | SOŁDECKA Anna | 107 | WARSZAWA | K45-49 | 00:18:14 | ||||
105 | SUCHECKA Anna | 119 | SZCZECINEK | K45-49 | 00:17:38 | ||||
106 | GOLAK-WEGIERA Katarzyna | 25 | ROXKIJE ROKIETNICA | ROKIETNICA | K45-49 | 00:19:16 | |||
107 | KOLASIŃSKA Aleksandra | 51 | LESZNO :) | KRZEMIENIEWO | K45-49 | 1 | 00:18:55 | ||
108 | MURZYN Anna | 158 | LIDER GRODZISK MAZOWIECKI | GRODZISK WLKP. | K45-49 | 00:20:16 | |||
109 | OKRZESIK-FRĄCKOWIAK Izabela | 76 | KS METRACO POLKOWICE | WIELEŃ | K50-54 | 00:15:58 | |||
110 | WOROCH Jolanta | 152 | KS METRACO POLKOWICE | DOPIEWO | K50-54 | 00:17:10 | |||
111 | MÓRAWSKA Zdzisława | 73 | TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKA | TORUŃ | K50-54 | 00:21:42 | |||
112 | EWERTOWSKA Ewa | 21 | NORDIC WALKING KIEKRZ POLAND | POZNAŃ | K50-54 | 00:17:45 | |||
113 | GÓRECKA Iwona | 27 | STADION ŚLĄSKI | ŚWIĘTOCHŁOWICE | K50-54 | 00:18:18 | |||
114 | LEŹNICKA-BUDYNEK Agnieszka | 62 | TEAM FIRANKARNIA | KOŁO | K50-54 | 00:18:13 | |||
115 | HINEBORG Bogumiła | 34 | KLUB NW PATYCZAKI - GRUDZIĄDZ | DRAGACZ | K50-54 | 00:20:23 | |||
116 | BASZTURA Renata | 3 | POZNAŃ | K50-54 | 00:21:49 | ||||
117 | KUCZYŃSKA Anna | 160 | NORDIC WALKING KIEKRZ POLAND | OBORNIKI | K55-59 | 00:17:48 | |||
118 | DOLATA Dorota | 14 | NORDIC WALKING KIEKRZ POLAND | KIEKRZ | K55-59 | 00:18:28 | |||
119 | KAŁUŻNA-SZMYT Halina | 44 | #ŚREMCHODZI | ŚREM | K55-59 | 00:19:02 | |||
120 | OGONOWSKA Edyta | 75 | KLUB NW PATYCZAKI - GRUDZIĄDZ | GRUDZIĄDZ | K55-59 | 00:20:59 | |||
121 | SIERACKA Katarzyna | 103 | LESZNO :) | LESZNO | K55-59 | 00:17:15 | |||
122 | BARCZYK Jolanta | 2 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | K55-59 | 00:18:03 | |||
123 | MARCINIAK Hanna | 64 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K55-59 | 00:18:09 | |||
124 | PIATCZYC Barbara | 85 | GRODZISK WLKP. | K55-59 | 00:18:57 | ||||
125 | SROKA Anna | 112 | POZNAŃ | K55-59 | 00:21:31 | ||||
126 | ZIELIŃSKA Jolanta | 151 | GOSIR OSIELSKO | OSIELSKO | K55-59 | 00:16:26 | |||
127 | KUPIBIDA Bogusława | 59 | SILESIA NORDIC TEAM | KATOWICE | K60-64 | 00:17:05 | |||
128 | GAŁKOWSKA Elżbieta | 24 | PUSZCZA ZIELONKA | TUCZNO | K60-64 | 00:17:44 | |||
129 | KŁANIECKA Bożena | 46 | ROXKIJE ROKIETNICA | ROKIETNICA | K60-64 | 00:19:03 | |||
130 | BAZELA Henryka | 157 | PARAKULOS KOWAL | KOWAL | K60-64 | 00:20:17 | |||
131 | DAROSZEWSKA Krystyna | 13 | SERCE NORDICA WŁOCŁAWEK | WŁOCŁAWEK | K60-64 | 00:17:33 | |||
132 | JAGODZIŃSKA Bożena | 35 | WROCŁAW | K60-64 | 00:21:02 | ||||
133 | SZENDZIELORZ Ilona | 122 | STADION ŚLĄSKI | RUDA ŚLĄSKA | K60-64 | 00:17:06 | |||
134 | SOWIŃSKA Grażyna | 110 | MARSZ PO ZDROWIE | POZNAŃ- SKÓRZEWO | K60-64 | 00:20:10 | |||
135 | STAŃCZAK Grażyna | 115 | FACE NORDIC WALKING TEAM | GDAŃSK | K65-69 | 00:16:46 | |||
136 | GRYGOROWICZ Teresa | 30 | KS METRACO POLKOWICE | LUBIN | K65-69 | 00:17:17 | |||
137 | ANGIELCZYK Małgorzata | 1 | MARSZ PO ZDROWIE | POZNAŃ | K65-69 | 00:19:01 | |||
138 | GRACZYK Mirosława | 28 | MARSZ PO ZDROWIE | POZNAŃ | K65-69 | 00:20:28 | |||
139 | DANA Kazimiera | 12 | KLUB NW PATYCZAKI - GRUDZIĄDZ | GRUDZIĄDZ | K65-69 | 00:17:40 | |||
140 | ZIEGLER Barbara | 150 | LESZNO :) | LIPNO | K65-69 | 00:18:15 | |||
141 | GRZYWOCZ Irena | 32 | MOSINA | K65-69 | 00:18:29 | ||||
142 | STATNIK Genowefa | 117 | GMINA SUCHY LAS | BIEDRUSKO | K65-69 | 00:19:00 | |||
143 | TOBYS Alicja | 130 | PIOTROWO DRUGIE | K65-69 | 00:20:20 | ||||
144 | STAWNIAK Wanda | 118 | ŻNIN | K65-69 | 00:20:45 | ||||
145 | JASIŃSKA Krystyna | 155 | PARAKULOS KOWAL | KOWAL | K65-69 | 00:20:53 | |||
146 | SIWEK Anna | 106 | MARSZ PO ZDROWIE | POZNAŃ | K65-69 | 00:21:57 | |||
147 | PASZKIEWICZ Jadwiga | 82 | WRZEŚNIA | K70+ | 00:19:06 | ||||
148 | MALINOWSKA Grażyna | 63 | LKS ZANTYR SZTUM | SZTUM | K70+ | 00:20:40 | |||
149 | PRUSKA-KĘDZIOR Anna | 167 | FACE NORDIC WALKING TEAM | POZNAŃ | K70+ | 00:20:39 | |||
150 | WAWRZYNIAK Krystyna | 141 | MARSZ PO ZDROWIE | POZNAŃ | K70+ | 00:22:14 | |||
151 | PANKIEWICZ-DMOWSKA Cecylia | 81 | FACE NORDIC WALKING TEAM | GOWINO | K70+ | 00:20:24 | |||
152 | SULECKA Gabriela | 120 | ŚWIECIE | K-Niepełnosprawni(A) | 00:17:40 | ||||
153 | DYBEŁ Agnieszka | 20 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | K-Niepełnosprawni(A) | 00:19:17 | |||
154 | GROBELNA Jadwiga | 29 | KS METRACO POLKOWICE | LUBIN | K-Niepełnosprawni(B) | 00:21:14 | |||
155 | DUSZEŃKO Elwira | 19 | KS METRACO POLKOWICE | LUBIN | K-Niepełnosprawni(A) | 00:21:14 |
Znaleziono 155 wynik(ów)