SYNGENTA KORONOWO CHALLENGE - DYSTANS RODZINNY 14KM
Organizator : Gmina Koronowo
Data : 2016-04-23
Miejsce : Koronowo
Dystans : 14 km
Zgłoszonych : 63
Wystartowało : 56
Nie ukończyło : 1
Ukończyło : 55
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K-Open | M-Open | Turbo Rolnik 2016 | Junior-K | Junior-M | K1 | M1 | K2 | M2 | K3 | M3 | K4 | M4 | M5 | M6
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startu5kmCzas
netto
14km
Czas
brutto
14km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1BEDNAREK Tomasz 115BYDGOSZCZM41M 100:00:0200:13:1600:38:21.8000:38:24.00 2:4421,9
2BETLEJEWSKI Sebastian 104Cinka BydgoszczBYDGOSZCZM31M 200:00:0300:14:5100:42:55.2000:42:58.50+00:04:333:0319,6
3SINIŁO Zuzanna 178Twój Dostawca TucholaTUCHOLAJunior-K1K 100:00:0100:15:0600:43:10.4500:43:11.65+00:04:483:0519,5
4SUŚ Cyprian 140N-Bike AcademyBYDGOSZCZJunior-M1M 300:00:0000:15:0900:43:12.0500:43:12.60+00:04:503:0519,4
5ŁYSIAK Tymon 143N-Bike AcademyNIEMCZJunior-M2M 400:00:0000:15:0900:43:12.7000:43:13.50+00:04:503:0519,4
6ŁYSIAK Norbert 146N-Bike AcademyNIEMCZM42M 500:00:0000:15:0800:43:15.8000:43:16.65+00:04:543:0519,4
7KITKOWSKI Maciej 158OSIELSKOM43M 600:00:0700:15:1000:44:45.1500:44:53.00+00:06:233:1118,8
8KITKOWSKI Maciej N-bikeOSIELSKOJunior-M3M 700:00:0400:15:1400:44:47.6500:44:52.20+00:06:253:1218,8
9NOWICKI Sławomir 108BYDGOSZCZM32M 800:00:1100:18:2600:45:29.2000:45:40.50+00:07:073:1418,5
10SZCZUKOWSKI Maksymilian 175KORONOWOJunior-M4M 900:00:0200:16:0700:45:55.8500:45:58.55+00:07:343:1618,3
11LASKOWSKA-NOWICKA Justyna 109BYDGOSZCZK31K 200:00:1100:18:2600:46:36.8000:46:48.15+00:08:153:1918,0
12DEREWIŃSKA Aleksandra 144KORONOWOJunior-K2K 300:00:0000:17:2500:46:55.8500:46:55.85+00:08:343:2117,9
13KORZENIEWSKI Wojciech 122BYDGOSZCZM44M 1000:00:1200:17:1600:47:53.4000:48:06.00+00:09:313:2517,5
14SZYSLER Maksymilian 136DOBRCZJunior-M5M 1100:00:0500:17:3400:48:16.9000:48:22.10+00:09:553:2617,4
15BEDNAREK Weronika 116BYDGOSZCZK11K 400:00:0200:17:3400:48:19.5500:48:22.05+00:09:573:2717,4
16SUŚ Adam 174M61M 1200:00:0100:18:1400:48:36.0000:48:37.90+00:10:143:2817,3
17KRZYŻANOWSKI Wojciech 113BYDGOSZCZM45M 1300:00:0100:18:2100:48:44.3000:48:45.70+00:10:223:2817,2
18DĄBROWSKA Ewelina 131WROCŁAWK32K 500:00:0200:17:3600:48:57.4000:48:59.90+00:10:353:2917,2
19ZUPA Martyna 123SISU-OWB teamBYDGOSZCZK12K 600:00:0000:17:1800:49:20.6500:49:20.65+00:10:583:3117,0
20MILOCH Agnieszka 149PRUSZCZK33K 700:00:1200:18:3300:51:37.9000:51:50.15+00:13:163:4116,3
21MILOCH Krzysztof 150PRUSZCZM33M 1400:00:1200:18:3100:51:38.1500:51:50.35+00:13:163:4116,3
22GOC Waldemar 130MTB na LPGSOŚNOM51M 1500:00:2100:19:5900:54:59.0000:55:20.75+00:16:373:5515,3
23FRĄTCZAK Paula 111Mawi GnieznoSTRZYŻEWKO PACZKOWEK21K 800:00:0600:19:3200:55:27.2500:55:33.95+00:17:053:5715,1
24WITKOWSKI Mariusz 110Mawi GnieznoGNIEZNOM34M 1600:00:0500:19:3200:55:43.2000:55:48.50+00:17:213:5815,1
25JAKUBOWSKI Bogusław 127BYDGOSZCZM52M 1700:00:1200:18:1800:55:46.9000:55:59.45+00:17:253:5915,1
26KORZENIEWSKI Paweł 128BYDGOSZCZM21M 1800:00:1000:18:4500:55:48.6500:55:58.80+00:17:263:5915,1
27BETLEJEWSKA Beata 105Cinka BydgoszczBYDGOSZCZK34K 900:00:0200:20:0300:56:01.6500:56:04.15+00:17:394:0015,0
28BETLEJEWSKI Andrzej 106Cinka BydgoszczBYDGOSZCZM62M 1900:00:1100:21:2901:01:01.1501:01:12.35+00:22:394:2113,8
29LIPKOWSKA Paulina 126ŚWIECIEK13K 1000:00:0800:21:0701:01:52.8001:02:01.75+00:23:314:2513,6
30GIBAS Rafał 160KORONOWOM46M 2000:00:0800:21:1401:02:13.9001:02:22.75+00:23:524:2613,5
31GIBAS Martyna 51KORONOWOJunior-K3K 1100:00:0400:21:1801:02:17.8501:02:22.40+00:23:564:2713,5
32BRONIKOWSKI Igor 179Junior-M6M 2100:00:1000:22:5401:02:27.8001:02:37.95+00:24:064:2713,5
33GOC Grażyna 129MTB na LPGSOŚNOK41K 1200:00:2000:21:4901:03:10.0501:03:30.60+00:24:484:3013,3
34BRONIKOWSKI Dariusz 180M22M 2200:00:1000:23:0301:03:12.2001:03:22.90+00:24:504:3013,3
35KAWALERSKI Krzysztof 103Rowerowa BrzozaNIEMCZM47M 2300:00:0900:26:2401:04:13.0501:04:23.00+00:25:514:3513,1
36KAWALERSKA Kinga 102Rowerowa BrzozaNIEMCZK14K 1300:00:0800:26:2001:04:13.2001:04:22.00+00:25:514:3513,1
37MYK-KOPACZ Agnieszka 132BYDGOSZCZK35K 1400:00:0600:25:1901:04:25.5501:04:32.25+00:26:034:3613,0
38KOPACZ Maciej 133BYDGOSZCZJunior-M7M 2400:00:0600:25:1801:04:26.3501:04:32.45+00:26:044:3613,0
39DĄBROWSKI Piotr 107Night Runners WrocławWROCŁAWJunior-M8M 2500:00:0200:17:3601:05:51.3501:05:53.85+00:27:294:4212,8
40SŁOMKA Małgorzata 145MTB na LPGBYDGOSZCZK36K 1500:00:2100:20:3201:06:21.7001:06:43.40+00:27:594:4412,7
41NOWAK Dominik 135KORONOWOJunior-M9M 2600:00:0000:18:0901:06:28.6501:06:28.65+00:28:064:4412,6
42NOWAK Maciej 134KORONOWOM35M 2700:00:0000:18:5201:06:38.8501:06:38.85+00:28:174:4512,6
43TABAKA Radek 114BYDGOSZCZM36M 2800:00:1600:21:2601:06:41.4001:06:57.65+00:28:194:4512,6
44GOC Paweł 139MTB na LPGSOŚNOM11M 2900:00:1900:22:0201:06:55.4501:07:14.95+00:28:334:4612,6
45KLONOWSKI Bartosz 156KORONOWOJunior-M10M 3000:00:0700:25:0901:26:24.6001:26:31.85+00:48:026:109,7
46KLONOWSKA Sylwia 157KORONOWOK37K 1600:00:0700:25:0701:26:27.5001:26:35.25+00:48:056:109,7
47ŁOWIGUS Katarzyna 176BYDGOSZCZK38K 1700:00:0400:31:2001:27:22.5501:27:26.65+00:49:006:149,6
48ŁOWIGUS Agnieszka 177Junior-K4K 1800:00:0300:31:2201:27:24.1501:27:27.55+00:49:026:149,6
49ROGUSZCZAK Jan 138BYDGOSZCZJunior-M11M 3100:00:0600:32:4601:28:44.2501:28:50.95+00:50:226:209,5
50ROGUSZCZAK Monika 137BYDGOSZCZK39K 1900:00:0700:32:4101:28:44.6001:28:52.05+00:50:226:209,5
51SZYMANDERA Iwona 147INOWROCŁAWK42K 2000:00:1300:33:2201:32:45.0001:32:58.60+00:54:236:379,1
52SZYMANDERA Jacek 148INOWROCŁAWM48M 3200:00:1400:33:2301:32:45.8001:33:00.40+00:54:246:379,1
53SZYMANDERA Franciszek 142INOWROCŁAWJunior-M12M 3300:00:1400:33:2301:32:50.6001:33:04.95+00:54:286:379,0
54BOBIŃSKA Marta 120SyngentaWARSZAWAJunior-K5K 2100:00:1400:38:1901:44:39.0501:44:54.00+01:06:177:288,0
55BOBIŃSKA Anna 121SyngentaWARSZAWAK43K 2200:00:1500:38:1801:44:40.5001:44:55.90+01:06:187:288,0
Niesklasyfikowani
ZUPA Katarzyna 124SISU-OWB teamBYDGOSZCZK1DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 56 wynik(ów)