Organizator : | Fundacja MARATONY GÓRSKIE |
Data : | 2023-04-01 |
Miejsce : | Kudowa-Zdrój |
Dystans : | 25.1 km |
Zgłoszonych : | 112 |
Wystartowało : | 100 |
Nie ukończyło : | 3 |
Ukończyło : | 97 |
Na trasie : | 3 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Nazwa Sztafety | Czas startu | Moment startu | Błędne Skały 15.9km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | NICPOŃ Sebastian | 1044E3 | BLACK HAT PRO | JELENIA GÓRA | OPEN | Black Hat Pro | 04:45:33 | 2023-04-01 10:15:45 | 01:19:25 | |
2 | KUROPATWA Gabriel | 1111E3 | SALCO | BIELSKO-BIAŁA | OPEN | Orłowski Team | 04:47:41 | 2023-04-01 10:17:53 | 01:13:27 | |
3 | LEŚNIAK Kamil | 1110E3 | HOKA GARMIN TEAM | POZNAŃ | OPEN | Hoka Garmin Team | 04:48:40 | 2023-04-01 10:18:52 | 01:12:27 | |
4 | NÁPRAVNÍK Jan | 1028E3 | RTYNĚ V PODKRKONOŠÍ | OPEN | BK Náchod | 04:49:30 | 2023-04-01 10:19:42 | 01:16:05 | ||
5 | ZAMIELSKI Paweł | 1091E3 | PRZEDWOJEWSKI TEAM | WAŁBRZYCH | OPEN | Przedwojewski Team 2 | 05:01:43 | 2023-04-01 10:31:55 | 01:15:46 | |
6 | BRÝDL Pavel | 1073E3 | PRAHA | OPEN | Kalokagathia Aliance | 05:07:06 | 2023-04-01 10:37:18 | 01:15:42 | ||
7 | PUCHAŁA Radosław | 1055E3 | KB SOBÓTKA | SOBÓTKA | OPEN | KB SOBÓTKA | 05:33:39 | 2023-04-01 11:03:51 | 01:33:38 | |
8 | GOŁĄB Marek | 1092E3 | LUBLIN | OPEN | Banda Grudnia | 05:37:10 | 2023-04-01 11:07:22 | 01:27:07 | ||
9 | BIELAWA Rafał | 1095E3 | INOV-8 TEAM POLSKA | WROCŁAW | OPEN | Run100love | 05:39:59 | 2023-04-01 11:10:11 | 01:27:30 | |
10 | HARASIMOWICZ Aleksandra | 1083E3 | WARSZAWA | OPEN | Przedwojewski Team: Czarne Złoto | 05:53:47 | 2023-04-01 11:23:59 | 01:53:39 | ||
11 | OHLA Justyna | 1057E3 | POZNAŃ | OPEN | Dembski i Przyjaciele | 05:57:52 | 2023-04-01 11:28:04 | 01:58:18 | ||
12 | NYKIEL Mariusz | 1002E3 | SOCIOS SILESIA | MYSŁOWICE | OPEN | SOCIOS SILESIA | 06:00:04 | 2023-04-01 11:30:16 | 01:31:03 | |
13 | ROSZAK Robert | 1036E3 | RUNNER POWER / EMERYCI | PYSZĄCA | OPEN | Emeryci | 06:18:43 | 2023-04-01 11:48:55 | 01:37:53 | |
14 | MANIAK Rafał | 1096E3 | ZŁOTY STOK | OPEN | Team Gór Złotych Złoty Stok | 06:19:02 | 2023-04-01 11:49:14 | 01:43:45 | ||
15 | WASZEK Sławomir | 1107E3 | WASZKÓWKA® - POLISH HANDCRAFTED SPIRIT | WROCŁAW | OPEN | Rób swoje #R | 06:19:03 | 2023-04-01 11:49:15 | 01:31:03 | |
16 | ŁACIAK Marcin | 1048E3 | BARUNOWCE | WARSZAWA | OPEN | Barunowce | 06:22:08 | 2023-04-01 11:52:20 | 01:34:27 | |
17 | MOCZULSKA Małgorzata | 1099E3 | ŻARÓW | OPEN | Ach Te Baby | 06:23:29 | 2023-04-01 11:53:41 | 01:35:19 | ||
18 | MUCHA Albert | 1076E3 | SKARŻYSKO-KAMIENNA | OPEN | TDA | 06:23:32 | 2023-04-01 11:53:44 | 01:38:23 | ||
19 | MACIEJEWSKI Daniel | 1043E3 | LUBLIN | OPEN | Przedwojewski Team | 06:23:33 | 2023-04-01 11:53:45 | 01:45:00 | ||
20 | HOTAŁA Sylwia | 1041E3 | KUDOWIANKA RUN | KUDOWA-ZDRÓJ | OPEN | Kudowianki | 06:33:01 | 2023-04-01 12:03:13 | 02:06:46 | |
21 | ADAMCZYK Mirosław | 1064E3 | CSC ADVENTURE ACADEMY | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | OPEN | CSC Adventure Academy - Sekcja Geriatryczna | 06:34:54 | 2023-04-01 12:05:06 | 01:58:28 | |
22 | KERN Ryszard | 1074E3 | KB ODRA OPOLE | KOTÓRZ MAŁY | OPEN | UltraTury / KB Odra Opole | 06:35:39 | 2023-04-01 12:05:51 | 01:35:51 | |
23 | ZAKRZYŃSKI Paweł | 1059E3 | CSC ADVENTURE ACADEMY | NOWY TARG | OPEN | Ona jest w ciąży (z nami) | 06:40:05 | 2023-04-01 12:10:17 | 01:27:43 | |
24 | BARAN Zbigniew | 1088E3 | KARKÓW | OPEN | Mocno_kreatywni ULTRA | 06:41:36 | 2023-04-01 12:11:48 | 01:43:54 | ||
25 | BUDKA Agata | 1011E3 | JAWORZNO | OPEN | Babskie Trio | 06:45:43 | 2023-04-01 12:15:55 | 02:56:19 | ||
26 | WIŚNIEWSKA Joanna | 1046E3 | KOWARY BIEGAJĄ | JAWOR | OPEN | jesteśmy aby truchtnąć | 06:46:01 | 2023-04-01 12:16:13 | 02:38:35 | |
27 | KLEMENS Michał | 1047E3 | DTR BIEGA | KSIĘGINICE | OPEN | poRUNbani | 06:50:07 | 2023-04-01 12:20:19 | 01:43:31 | |
28 | SZARADOWSKI Marcin | 1031E3 | ORŁY JEZUSA | ŚWIDNICA | OPEN | Orły Jezusa | 06:50:15 | 2023-04-01 12:20:27 | 01:50:24 | |
29 | GAJDEK-DULĘBA Katarzyna | 1019E3 | PIEKOSZÓW | OPEN | Biegnę,żeby Bartek mógł biegać | 06:54:17 | 2023-04-01 12:24:29 | 02:15:14 | ||
30 | LECH Judyta | 1065E3 | ITMBW KRAKÓW | KRAKÓW | OPEN | ITMBW Kraków | 06:57:04 | 2023-04-01 12:27:16 | 01:46:45 | |
31 | SZCZEPKOWSKI Bartłomiej | 1038E3 | WARSZAWA | OPEN | Emeryten Party | 07:00:20 | 2023-04-01 12:30:32 | 01:32:40 | ||
32 | PILARCZYK Katarzyna | 1072E3 | BOGDANIEC | OPEN | Dzikie Dziki Gorzów | 07:00:37 | 2023-04-01 12:30:49 | 02:03:12 | ||
33 | ŁOPATYŃSKA Julita | 1108E3 | KUDOWIANKA RUN | KUDOWA ZDRÓJ | OPEN | KUDOWIANKA SUPER TEAM | 07:00:40 | 2023-04-01 12:30:52 | 02:03:01 | |
34 | BUCZAK Jakub | 1084E3 | LĄDEK-ZDRÓJ | OPEN | Z nurtem Białej Lądeckiej | 07:01:03 | 2023-04-01 12:31:15 | 01:54:52 | ||
35 | MARSZAŁEK Kazimierz | 1068E3 | ŚWIERADÓW-ZDRÓJ GÓRSKIE UZDROWISKO | ŚWIERADÓW-ZDRÓJ | OPEN | Świeradów-Zdrój Górskie Uzdrowisko | 07:01:38 | 2023-04-01 12:31:50 | 01:46:42 | |
36 | KARATKÓW 5 12 1977 Ewa | 1080E3 | RADKÓW | OPEN | MLKS Radków | 07:02:17 | 2023-04-01 12:32:29 | 02:09:18 | ||
37 | KOPEĆ Krystian | 1026E3 | RACŁAWICE 203 | OPEN | Kopeć Team | 07:03:44 | 2023-04-01 12:33:56 | 02:08:31 | ||
38 | RŮŽIČKA Lukáš | 1001E3 | TRNOV | OPEN | Lakovna Runners | 07:07:25 | 2023-04-01 12:37:37 | 01:49:02 | ||
39 | RYBKOWSKI Hubert | 1009E3 | ŻYCHLIN | OPEN | KtórędyNadMorskieOko | 07:10:13 | 2023-04-01 12:40:25 | 02:00:13 | ||
40 | KUMOR Weronika | 1079E3 | EVERRUN | ŁÓDŹ | OPEN | AkademiaBiegacza.pl / Everrun | 07:10:28 | 2023-04-01 12:40:40 | 02:26:49 | |
41 | STOŁOWSKA Natalia | 1106E3 | WROCŁAW | OPEN | Cerber | 07:11:38 | 2023-04-01 12:41:50 | 03:48:06 | ||
42 | ERENBERG Rafał | 1014E3 | PIOTRKÓW TRYB. | OPEN | Łan EDC.Tim | 07:12:43 | 2023-04-01 12:42:55 | 01:59:33 | ||
43 | PAWLIKOWSKA Monika | 1033E3 | WROCŁAW | OPEN | AMBa | 07:13:07 | 2023-04-01 12:43:19 | 02:29:51 | ||
44 | KANIA Marian | 1098E3 | LEDWOZIPIA | RYBNIK | OPEN | LedwoZipia | 07:13:39 | 2023-04-01 12:43:51 | 01:56:55 | |
45 | SZCZEPANIAK Magdalena | 1054E3 | ŁÓDŹ | OPEN | Może nie najszybciej, ale za to najwolniej | 07:24:36 | 2023-04-01 12:54:48 | 02:39:10 | ||
46 | KOZIEŁ Krzysztof | 1000E3 | BARANOWO | OPEN | Bez nazwy | 07:27:02 | 2023-04-01 12:57:14 | 01:53:23 | ||
47 | BRASEL Marcin | 1100E3 | SZCZECIN | OPEN | Paprykarze Szczecin | 07:28:08 | 2023-04-01 12:58:20 | 02:07:05 | ||
48 | SKROBAŃSKA Katarzyna | 1063E3 | SKROBKITEAM | GODZIESZE MAŁE | OPEN | Szybkie Trio | 07:28:16 | 2023-04-01 12:58:28 | 02:20:19 | |
49 | KOSEK Mateusz | 1052E3 | GÓRA | OPEN | Muflony z Leszna | 07:28:38 | 2023-04-01 12:58:50 | 02:07:46 | ||
50 | KRZYSZTOFIK Kacper | 1015E3 | EDC.TEAM.ACTIVE | PIOTRKÓW TRYB. | OPEN | Szybkie EDC | 07:29:09 | 2023-04-01 12:59:21 | 01:46:25 | |
51 | GRZYB Tomasz | 1005E3 | WILKI MIĘDZYLESIE | MIEDZYLESIE | OPEN | WILKI MIĘDZYLESIE | 07:29:35 | 2023-04-01 12:59:47 | 01:46:38 | |
52 | HETMAŃSKI Filip | 1021E3 | KUDOWA-ZDRÓJ | OPEN | VETERANS RUNNER | 07:29:56 | 2023-04-01 13:00:08 | 01:54:56 | ||
53 | PROSZAK Sebastian | 1081E3 | KŁODZKO | OPEN | LKZK | 07:33:28 | 2023-04-01 13:03:40 | 01:47:48 | ||
54 | NYKIEL Marlena | 1053E3 | MYSŁOWICE | OPEN | Trzech Samurai | 07:38:45 | 2023-04-01 13:08:57 | 02:26:14 | ||
55 | KOŁODZIŃSKI Paweł | 1075E3 | DZIKIE DZIKI GORZÓW | GORZÓW WIELKOPOLSKI | OPEN | DZIKIE DZIKI GORZÓW 1 | 07:39:12 | 2023-04-01 13:09:24 | 02:11:48 | |
56 | PISKORZ Robert | 1007E3 | POLKOWICE | OPEN | Zbiegi | 07:39:18 | 2023-04-01 13:09:30 | 01:57:34 | ||
57 | ŻYGIEŁO Monika | 1013E3 | CHOSZCZNO | OPEN | SpodKrzyża | 07:40:30 | 2023-04-01 13:10:42 | 02:07:41 | ||
58 | STACHURA Szymon | 1062E3 | KATOWICE | OPEN | Wichury Zagłady | 07:41:02 | 2023-04-01 13:11:14 | 02:30:37 | ||
59 | NIZAR Wioletta | 1061E3 | CSC ADVENTURE ACADEMY | BYTOM | OPEN | PINDZIPOŁKI | 07:41:37 | 2023-04-01 13:11:49 | 02:13:38 | |
60 | JÓZEFCZYK Justyna | 1086E3 | #BIEGIEMWLAS | POZNAŃ | OPEN | #biegiemwlas | 07:42:13 | 2023-04-01 13:12:25 | 02:12:42 | |
61 | KALISZUK Przemysław | 1090E3 | BANDA GRUDNIA | LUBLIN | OPEN | Banda Grudnia Mix | 07:42:16 | 2023-04-01 13:12:28 | 01:46:10 | |
62 | GAJDA Maria | 1101E3 | POZNAŃ | OPEN | Poznańsko - Paszkowska Kooperacja | 07:43:00 | 2023-04-01 13:13:12 | 02:41:48 | ||
63 | KOJS Przemysław | 1077E3 | KB SOBÓTKA | SOBÓTKA | OPEN | KB SOBÓTKA Juniors and Someone Old | 07:45:24 | 2023-04-01 13:15:36 | 02:04:50 | |
64 | MARKIEWICZ GORBACZ Marta | 1103E3 | WARSZAWA | OPEN | NanoresRUN | 07:47:17 | 2023-04-01 13:17:29 | 02:33:37 | ||
65 | CHELCHOWSKA Katarzyna | 1032E3 | RADKÓW | OPEN | WeBlondes | 07:52:19 | 2023-04-01 13:22:31 | 02:25:29 | ||
66 | ŚWIERCZYŃSKI Kacper | 1105E3 | STAJNIA CROSSFIT | POZNAŃ | OPEN | Jaro i 2KC | 07:52:22 | 2023-04-01 13:22:34 | 02:05:46 | |
67 | MICHALA Magdalena | 1027E3 | OPOLE 696234880 | OPEN | Czarny skład | 07:52:36 | 2023-04-01 13:22:48 | 02:28:47 | ||
68 | ZAPOTOCZNY Mariusz | 1069E3 | WROCŁAW | OPEN | Włochate Głowonogi | 07:58:25 | 2023-04-01 13:28:37 | 02:01:24 | ||
69 | SKRZYPEK Sławomir | 1022E3 | CZECHOWICE DZIEDZICE | OPEN | szwadroniści | 08:02:50 | 2023-04-01 13:33:02 | 01:47:59 | ||
70 | MAĆKOWIAK Joanna | 1049E3 | WARSZAWA | OPEN | Tylko Mental! | 08:03:24 | 2023-04-01 13:33:36 | 02:32:17 | ||
71 | KOCZOROWSKA Anna | 1058E3 | TEAM ZABIEGANEDNI | WIĄZOWNA | OPEN | Team ZabieganeDni | 08:03:47 | 2023-04-01 13:33:59 | 02:22:57 | |
72 | RODZIEWICZ Zbigniew | 1070E3 | CAŁA OLEŚNICA BIEGA | OLEŚNICA | OPEN | COB | 08:05:21 | 2023-04-01 13:35:33 | ||
73 | WEWIÓR Krzysztof | 1035E3 | KAMIONKI | OPEN | Jagoda Team | 08:07:24 | 2023-04-01 13:37:36 | 02:04:05 | ||
74 | OGRODNIK Anna | 1008E3 | ZAKOCHAJ SIĘ W BIEGANIU | WROCŁAW | OPEN | RAR Wrocław | 08:08:59 | 2023-04-01 13:39:11 | ||
75 | REDEK Sylwia | 1040E3 | WIĄZOWNA | OPEN | Anielski Orszak | 08:11:40 | 2023-04-01 13:41:52 | 02:09:59 | ||
76 | SAJKOWSKA Gabriela | 1066E3 | DZIKIE DZIKI GORZÓW | KŁODAWA | OPEN | Dzikie Loszki | 08:11:46 | 2023-04-01 13:41:58 | 03:51:55 | |
77 | ROZNERSKA Dagmara | 1056E3 | KB SOBÓTKA | RĘKÓW | OPEN | KB SOBÓTKA GIRLS | 08:19:21 | 2023-04-01 13:49:33 | 02:06:20 | |
78 | STUWE Beata | 1071E3 | PRO366 | ZŁOTNIKI | OPEN | PRO366 | 08:24:24 | 2023-04-01 13:54:36 | 02:18:05 | |
79 | STOMAL Marzena | 1089E3 | AKTYWNA NOWA RUDA | RADKÓW | OPEN | Aktywna Nowa Ruda | 08:25:37 | 2023-04-01 13:55:49 | 02:17:09 | |
80 | TOKARZEWSKA Kasia | 1010E3 | DĄBRÓWKA | OPEN | UltraGirls | 08:26:20 | 2023-04-01 13:56:32 | 02:26:12 | ||
81 | GRACZ Krzysztof | 1078E3 | NADOLICE WIELKIE | OPEN | Geriatria | 08:32:22 | 2023-04-01 14:02:34 | 02:08:27 | ||
82 | PAPIERZ Justyna | 1030E3 | BORZĘCIN DUŻY | OPEN | Gold Shot | 08:34:52 | 2023-04-01 14:05:04 | 02:30:46 | ||
83 | WOJAKOWSKI Krzysztof | 1004E3 | BANDA Z POŁUDNIA | GLIWICE | OPEN | Gliwickie Bandziory | 08:37:13 | 2023-04-01 14:07:25 | 02:01:38 | |
84 | LEWALD Michał | 1020E3 | WSZYSTKO JEST W GŁOWIE | WROCŁAW | OPEN | Wszystko jest w głowie | 08:40:19 | 2023-04-01 14:10:31 | 02:08:18 | |
85 | DUDA Anna | 1082E3 | JAWOR | JAWOR | OPEN | Moje Góry | 08:42:43 | 2023-04-01 14:12:55 | 02:09:47 | |
86 | GAJLEWICZ Piotr | 1039E3 | SZCZECIN | OPEN | RunWall | 08:42:45 | 2023-04-01 14:12:57 | 02:10:00 | ||
87 | BURZYŃSKA Emilia | 1042E3 | BIEGAJĄCE KREJZOLE | BOGUCIN | OPEN | Biegające Krejzolki | 08:44:14 | 2023-04-01 14:14:26 | 02:25:04 | |
88 | ŻABKO Aleksandra | 1104E3 | NIGHT RUNNERS POZNAŃ | POZNAŃ | OPEN | Piękna i bestie | 08:45:56 | 2023-04-01 14:16:08 | 02:14:17 | |
89 | JĘDRZEJCZAK Artur | 1097E3 | LEDWOZIPIA | JAWORZNO | OPEN | LedwoZipia | 08:48:14 | 2023-04-01 14:18:26 | 01:58:52 | |
90 | GARCZYNSKI Darek | 1024E3 | SIECHNICE | OPEN | ADK | 08:49:29 | 2023-04-01 14:19:41 | 02:57:39 | ||
91 | HRAB Wojtek | 1018E3 | NIGHT RUNNERS POZNAŃ | POZNAŃ | OPEN | Night Runners Poznań | 09:00:51 | 2023-04-01 14:31:03 | 01:57:12 | |
92 | PIECZARA Agnieszka | 1016E3 | JAWORZNO | OPEN | TYLKO PRZELOTEM | 09:01:52 | 2023-04-01 14:32:04 | 02:24:36 | ||
93 | NIEWIADOMSKI Marek | 1087E3 | CROSS KRAPKOWICE | KRAPKOWICE | OPEN | RWM | 09:11:08 | 2023-04-01 14:41:20 | 01:06:03 | |
94 | LEONE Vincenzo | 1102E3 | KIEŁCZÓWEK | OPEN | Sportowe świry | 09:12:56 | 2023-04-01 14:43:08 | 02:32:18 | ||
95 | ASPERSKA Julia | 1023E3 | POZNAŃ | OPEN | Dead or Alive | 09:25:42 | 2023-04-01 14:55:54 | 02:32:51 | ||
96 | HADUŁA Justyna | 1025E3 | CAŁA OLEŚNICA BIEGA | OLEŚNICA | OPEN | COBITKI | 09:28:42 | 2023-04-01 14:58:54 | 02:11:15 | |
97 | KOŃ Aleksandra | 1003E3 | EKIPA LIPA | LIPA | OPEN | Lipa i przyjaciele | 09:29:10 | 2023-04-01 14:59:22 | 02:36:34 | |
98 | KORCZYŃSKA-FAJER Paulina | 1006E3 | TARNOWSKIE GÓRY | OPEN | Konkret Rakiety | 09:35:53 | 2023-04-01 15:06:05 | 02:30:34 | ||
99 | BUDZYŃSKI Krzysztof | 1051E3 | BIELSKO-BIAŁA | OPEN | Eskadra Kiszona | 09:59:52 | 2023-04-01 15:30:04 | 02:32:03 | ||
100 | KUBECKA Anna | 1093E3 | KATOWICE | OPEN | Tripy | 10:00:47 | 2023-04-01 15:30:59 |
Znaleziono 100 wynik(ów)