SZTAFETA GÓRSKA - 3X 20+ KM - ŁĄCZNIE

Wydarzenie:
Organizator:
Fundacja MARATONY GÓRSKIE
Data:
2019-04-13
Miejsce:
Kudowa-Zdrój
Dystans:
73,3 km
Zgłoszonych:
600
Wystartowało:
191
Nie ukończyło:
3
Ukończyło:
188
Na trasie:
0

Klasyfikacja: Wszyscy

Wyniki nieoficjalne !!!
Wyniki uproszczone: PDF | PDF2 | CSV
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: 28.7km | 50.4km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN | MIX | KOBIETY

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/M28.7km50.4kmCzas
netto
73.3km
Czas
brutto
73.3km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1KRUPIČKA Robert
SÁDLO Dominik
BRÝDL Pavel
1001SALOMON CZ/WILLA SPA SCALIANOTRUTNOVOPEN1M 102:30:3804:12:2805:56:16.7505:56:17.60 4:5112.3
2UZNAŃSKI Piotr
KOSTERKIEWICZ Marcin
DOMBROWSKI Maciej
1119PRZYJACIELE PO PROSTUKRAKÓWOPEN2M 202:37:5604:45:4806:26:24.8006:26:26.30+00:30:085:1611.4
3LEŚNIAK Michał
CZUBA Jarek
BACHLEDA Łukasz
1067TEAM MOUNTAIN FUEL POLSKATRIVERTONOPEN3M 302:51:2204:46:1506:33:44.2506:33:45.30+00:37:275:2211.2
4BIERNAWSKI Piotr
SZUMLIŃSKI Piotr
HUZIOR Piotr
1003ATTIQNOWY TARGOPEN4M 402:45:4004:47:2906:37:22.9506:37:24.20+00:41:065:2511.1
5BARANOW Łukasz
MARCHUK Ilya
MARCHUK Wioletta
1006INOV8/UDPLATERÓWMIX1M 502:42:5404:46:0606:41:27.0506:41:28.70+00:45:115:2811
6BERAN Jan
PICH Tomáš
PLNÝ David
1177HOU HOU HOUPOLICE NAD METUJÍOPEN5M 602:49:0204:58:4306:46:00.1506:46:01.70+00:49:445:3210.8
7SZCZEŚNIEWSKI Miłosz
FARON Robert
TOMASIAK Natalia
1002SALCO RETRO TEAM 2015DĄBCZEMIX2M 702:52:0504:51:1006:50:52.6506:50:53.60+00:54:365:3610.7
8NOWAK Przemysław
ŁABUZ Sylwester
MUSIELSKI Kamil
1009SOWIODZIKIDZIERŻONIÓWOPEN6M 802:49:1305:06:0006:54:09.5506:54:11.55+00:57:535:3910.6
9MAREK Dariusz
PERKOWSKI Piotr
ŁĘŻNIAK Aleksander
1015MONK SANDALS TEAMKRAKÓWOPEN7M 902:40:4504:56:1907:01:14.8007:01:14.80+01:04:575:4410.4
10ŁYJAK Błażej
OLKIS Rafał
LANGNER Radosław
1181RMT TEAM ~ RATEMYTRAIL.COMWROCŁAWOPEN8M 1003:06:0405:25:0507:19:30.4007:19:32.05+01:23:145:5910
11KAŁUŻNY Adam
KUPIJAJ Marcin
KOŁODZIEJCZYK Kamil
1148SOCIOS SILESIA1RUDA ŚLĄSKAOPEN9M 1103:00:5105:24:5207:22:21.0507:22:22.10+01:26:046:029.9
12BEDNARZ Adam
BAZUŁKA Aleksandra
KOŚCIELNIAK Kacper
1063KILOMETERS EATERS TEAMZŁOCZEWMIX3M 1203:05:5605:38:0207:22:25.4507:22:27.25+01:26:096:029.9
13WINIARSKA Katarzyna
SOLIŃSKA Katarzyna
KĄCKA Anna
1005FAJNA DRUŻYNAPRZEMYŚLKOBIETY1K 103:10:3105:19:5607:22:27.4007:22:28.85+01:26:116:029.9
14KRZYSZCZAK Jaromir
BANASZEK Adam
ŚCIUBA Aneta
1110STAY INSANE/BIEGUSIEM.PLLUBLINMIX4M 1303:08:4805:20:5507:26:13.2507:26:13.25+01:29:556:059.9
15WŁODARKIEWICZ Dominik
KSIĄŻKIEWICZ Piotr
GRZYWACZEWSKA Justyna
1004CITY TRAIL TEAMPOZNAŃMIX5M 1402:51:5305:18:4107:30:40.7507:30:42.50+01:34:246:089.8
16KOMENDACKI Dominik
MAŁEK Tomasz
PIASECKI Radosław
1042SPEED 4 TEAMGŁOGÓWOPEN10M 1503:04:2905:32:0207:32:28.8007:32:30.95+01:36:136:109.7
17WITAS Andrzej
POCIASK Konrad
KOPYCZOK Michał
1100BROTHERS IN PAINKRAKÓWOPEN11M 1603:28:4005:49:5607:46:13.9507:46:18.40+01:50:006:219.4
18SZKODA Dariusz
NYKIEL Mariusz
JASTRZĘBSKI Piotr
1064SOCIOS SILESIARUDA ŚLĄSKAOPEN12M 1703:16:5505:44:4007:46:19.8507:46:20.60+01:50:036:219.4
19TERZONI Christian
TRUSZKOWSKI Damian
SNARSKI Bogdan
1076ULTRARAGAZZICASTELNOVO NE MONTIOPEN13M 1803:02:5005:41:0507:47:48.8507:47:51.55+01:51:336:229.4
20WYRODEK Jakub
DZIENISZEWSKI Michał
KRUŻOŁEK Monika
1184TURBOPTYSIE&MICHAŁ-SKALNIK.PLNOWA RUDAMIX6M 1903:03:1205:26:1707:47:42.2507:47:59.55+01:51:416:229.4
21PĘCHERZ Piotr
BIELA Konrad
PAZDAN Piotr
1050KOWARY BIEGAJĄJELENIA GÓRAOPEN14M 2003:19:2805:50:2907:50:00.3007:50:08.70+01:53:516:249.4
22ŻARECKI Łukasz
WOJNA Mikołaj
JAŹNIEWICZ Artur
1158PUMY PATAGOŃSKIESIECHNICEOPEN15M 2102:59:5605:32:4608:01:34.3508:01:37.25+02:05:196:349.1
23MALINOWSKI Mateusz
SURMAN Julia
CIEŚLIK Paweł
1095PO ROBOCIEMYSŁOWICEMIX7M 2203:08:0205:55:0008:02:58.5508:03:09.40+02:06:516:359.1
24MACIĄG Grzegorz
JĘDRYCHOWSKI Bartosz
STARUCH Robert
1114NULLPOINTERKRAKÓWOPEN16M 2303:10:1505:44:1008:06:02.0508:06:07.60+02:09:506:379
25KUCHARSKI Przemysław
SZMYT Maciej
SIOMA Konrad
1055FREE RUNROKIETNICAOPEN17M 2403:13:3005:49:2408:07:59.9008:08:02.35+02:11:446:399
26LINKOWSKI Michał
WYLEGALSKI Piotr
ŁUCZAK Marcin
1058OSZUKANI PRZEZ BMISUCHY LASOPEN18M 2503:08:3005:50:0608:09:47.3008:09:51.45+02:13:336:409
27MATLOK Marek
MOJ Krzysztof
FEODORÓW Wojciech
1187SKURCZYBYKIZABRZEOPEN19M 2603:20:1105:53:0608:11:38.3508:11:43.80+02:15:266:428.9
28GAWĘSKI Maciej
ROKICKI Piotr
CEBULA Leszek
1124PO2KRAKIKRAKÓWOPEN20M 2703:37:2406:07:0408:15:56.7008:16:00.85+02:19:436:458.9
29MAZURKIEWICZ Jerzy
BALWIERCZAK Piotr
ŁAMPIKA Kinga
1018MISIE PYSIEWROCŁAW (WROCŁAW-STARE MIASTO)MIX8M 2803:09:5405:36:3108:16:02.0008:16:16.05+02:19:586:468.9
30URAMEK Grzegorz
SKRABA Michał
CIECHANOWSKI Bartłomiej
1150ZAPASIENI TRUCHTACZEOBORNIKI ŚLĄSKIEOPEN21M 2903:19:4505:59:4308:17:46.2508:17:50.15+02:21:326:478.8
31KRAKOWIAK Rafał
MORAWSKI Filip
NIŻEWSKI Paweł
1167KRAKOWIAK TEAMMOSINAOPEN22M 3003:18:4405:46:0208:19:12.4508:19:15.65+02:22:586:488.8
32HUDEČEK Jiří
DRUZESCU Filip
HUDEČKOVÁ Daniela
1178TRANS BRDY TEAM LETYLETYMIX9M 3102:55:3105:38:1108:19:51.3508:19:53.65+02:23:366:498.8
33WOWER Bartłomiej
WÓJCICKI Dariusz
ADAMCZYK Mirosław
1191CSC ADVENTURE ACADEMYCHORZÓWOPEN23M 3203:19:1706:03:1408:19:56.2008:19:56.20+02:23:386:498.8
34JACHYM-DREWNIAK Joanna
BROŻEK-WOŹNICZKA Natalia
PIĄTEK Karolina
1129LADIES TEAMKRAKÓWKOBIETY2K 203:35:4106:12:4108:21:49.1008:21:55.20+02:25:376:508.8
35BALCAR Michal
SCHEJBAL Jan
HOLUB Miroslav
1193RUNSPORT TEAMČERVENÝ KOSTELECOPEN24M 3303:34:5206:24:4608:22:47.2508:23:01.55+02:26:436:518.7
36GRAMACKI Szymon
GRAMACKI Maciej
GRAMACKI Michał
1014PROJEKT BRACIAPOZNAŃOPEN25M 3402:51:0905:30:3408:25:27.3008:25:30.50+02:29:126:538.7
37BUCHLA Marcin
BIHUN Natalia
KURPIEWSKA Anna
10283W1WROCŁAWMIX10M 3503:24:1206:07:1408:25:42.5508:25:44.85+02:29:276:538.7
38BEDNARZ Krzystof
SZCZUREK Paweł
MICHALAK Ewelina
1061SRC TEAMBRZEGMIX11M 3603:14:5905:57:2408:25:44.1008:25:54.55+02:29:366:538.7
39MILKOWSKI Rafał
CZERWIŃSKI Michał
MILKOWSKA Justyna
10323XMRYBNIKMIX12M 3703:14:0105:36:5708:26:23.0508:26:25.80+02:30:086:548.7
40RÓŻANOWSKI Łukasz
PSZCZÓŁKA Dominik
MALEC Arkadiusz
1084SZTURMBIELSKO-BIAŁAOPEN26M 3803:23:2506:11:2508:27:15.4008:27:18.50+02:31:006:558.7
41DZIĄDZIAK Łukasz
WESOŁEK Marek
URBAN Daniel
1163SENTEOŁAWAOPEN27M 3903:15:1706:00:4608:28:03.4008:28:05.25+02:31:476:558.7
42GORZELAŃCZYK Jakub
LOCHYŃSKI Szymon
MAZURCZAK Maciej
1145TRZEJ RYCERZEGOLĘCZEWOOPEN28M 4002:53:3205:56:3308:32:06.3508:32:09.00+02:35:516:598.6
43WOŁCZEK Przemysław
CZUB Piotr
RODAK Zbigniew
1044GRUPA BIEGOWA 'BEZ GRANIC'STRZEGOMOPEN29M 4103:40:4906:11:3508:33:38.2508:33:43.65+02:37:267:008.6
44STEFANIAK Łukasz
JACHNIK Sabina
TELATYŃSKA Sylwia
1021ROMEO I JULIESZCZECINMIX13M 4203:41:0506:33:0008:35:12.5508:35:15.95+02:38:587:018.5
45TUCHOŁKA Marta
STASZELIS Krzysztof
BŁASZYK Mateusz
1197UMIŁOWANI W TOFUROŻKUKRAKÓWMIX14K 304:11:3206:36:3908:35:40.3008:35:56.50+02:39:387:028.5
46NOWAK Wojtek
KUŻAJ Sławomir
NIEWIADA Maciej
1020EXPLORADORPOZNAŃOPEN30M 4303:31:1306:15:2008:36:19.8008:36:19.80+02:40:027:028.5
47KRZESZOWSKI Marcin
CZERWIECKI Marcin
SULIMA Grzegorz
1043MGM STRZEGOMSTRZEGOMOPEN31M 4403:43:1506:17:2208:36:46.5008:37:05.70+02:40:487:038.5
48GRYCMAN Łukasz
SKÓRA Mirosław
YURTSUN Stepan
1169SPARTA ULTRA TEAM 1TRZCINICAOPEN32M 4503:33:1706:35:1808:37:59.7508:38:09.75+02:41:527:038.5
49GWIŻDŻ Marcin
GWIŻDŻ Michał
PIERZCHAŁA Anna
1139BIEGAMY DOKŁADNIEJAWORZNOMIX15M 4603:18:2106:02:5608:38:40.0508:38:43.25+02:42:257:048.5
50WŁODARCZYK Michał
STOLIŃSKI Przemysław
BOROWSKI Rafał
1035ASYBEZKASYŁÓDŹOPEN33M 4703:34:4806:17:0508:41:17.9008:41:19.70+02:45:027:068.4
51PUCHACZ Wojciech
ŁUŻNIAK Wojciech
SZEWCZYK Rafał
1053UMIŁOWANI W BEKONIEPOZNAŃOPEN34M 4803:55:1106:45:0408:41:13.9508:41:38.10+02:45:207:068.4
52NOWAK Michał
DYSARZ Przemysław
KAMIŃSKI Cezary
1089GOATS GONE WILDŁOBODNOOPEN35M 4903:51:3806:33:2508:44:32.8008:44:46.15+02:48:287:098.4
53KWIATKOWSKI Przemysław
KUCIA Szymon
KWIATKOWSKI Paweł
1138VICTORIA DOBRZYŃPISARZOWICEOPEN36M 5003:19:5406:27:3708:44:43.8508:44:53.45+02:48:357:098.4
54MILEWSKI Dominik
KAMIŃSKI Krzysztof
CHODOROWSKI Krzysztof
1113GĄBIN BIEGAPŁOCKOPEN37M 5103:03:2105:37:5408:46:19.2008:46:21.80+02:50:047:108.4
55MICHALAK Maciej
KONIECZNY Tomasz
MICHALAK Wojciech
1007GIZDY PIEROŃSKIEKATOWICEOPEN38M 5203:28:0906:17:1108:48:56.2008:49:10.00+02:52:527:128.3
56KUNICKI Konrad
RYMARSKI Arkadiusz
JĘDRZEJEWSKA-WNUK Agnieszka
1116NOA 3-PACKWROCŁAWMIX16M 5303:34:0506:14:1608:49:31.3508:49:33.35+02:53:157:138.3
57KORCZYK Jakub
RAFAŁ Krzyszłowski
JASIŃSKI Michał
1118CZASEM NA ASFALCIEKOMOROWOOPEN39M 5403:42:2406:21:5508:49:34.3008:49:39.95+02:53:227:138.3
58PALCZARSKI Marcin
SOLAREK Krzysztof
KOŁODZIŃSKI Paweł
1128DZIKIE DZIKI GORZÓWGORZÓW WIELKOPOLSKIOPEN40M 5503:37:4606:25:1308:52:12.5508:52:23.10+02:56:057:158.3
59PIOTROWSKI Paweł
BIERNACKA Edyta
WALEŃSKI Maciej
1078PROTONGOSTYŃMIX17M 5603:41:0106:34:2608:52:44.0508:52:48.65+02:56:317:168.3
60BRUMLICHOVA Romana
RYDLOVA Denisa
VONDRACKOVA Marketa
1200BEHNY Z CECHKOBIETY3K 403:40:5906:29:1708:52:51.8508:52:57.55+02:56:397:168.3
61DŁUGOŁĘCKI Konrad
LOMPART Agnieszka
BERNAT Katarzyna
1101POZYTYWNI FURIACIŚWIDNICAMIX18M 5703:49:4406:40:1508:53:21.3008:53:30.70+02:57:137:168.2
62BONIEC Radosław
BONIEC Aleksander
BONIEC Gabriela
1164ZIELONY LASŻARYMIX19M 5802:47:0406:07:1908:53:33.1508:53:35.00+02:57:177:168.2
63ZAJĄC Marcin
LEJA Wojciech
GOLEŃ Marcin
1156DA STYGMATYKWROCŁAWOPEN41M 5903:40:0506:34:5408:53:54.2008:54:08.40+02:57:507:178.2
64KOGUT Stanisław
ROZUMKIEWICZ Sonia
BIELECKA Marlena
1097BIEGNIEMY Z ROZUMEMŚWIDNICAMIX20M 6003:21:1206:10:2208:54:47.8508:54:51.05+02:58:337:178.2
65MAJEWSKI Maciej
ZŁOTNICKA Olga
SŁODKOWSKI Krzysztof
1098ULTRAWAPNIAKIPSZENNOMIX21M 6103:43:3906:48:1508:56:29.2508:56:37.95+03:00:207:198.2
66GÓRAJ Janusz
MAJCHROWSKI Jacek
WIECZOREK Agata
1011KOPALNIA MOCYTARNOBRZEGMIX22M 6203:47:3406:36:2708:56:43.3008:56:57.05+03:00:397:198.2
67NERS Maciej
KAMIŃSKI James Artur
MROZOWSKA Magdalena
1199KINGRUNNERSWARSZAWAMIX23M 6303:16:1705:59:2508:57:00.7008:57:05.75+03:00:487:198.2
68GUSTAW Łukasz
FIGIEL Aleksandra
GORCZYŃSKI Norbert
1183THE ŁAN TEAMKUDOWA-ZDRÓJMIX24M 6403:06:2706:56:0308:57:49.1008:57:52.50+03:01:347:208.2
69FERENC-SZMUC Edyta
HOTAŁA Sylwia
GNITECKA Katarzyna
1141ZAKOCHANE W GÓRACHLEWIN KŁODZKIKOBIETY4K 503:44:5806:33:5108:58:15.7508:58:19.40+03:02:017:208.2
70SADZIK Robert
RUDY Maciej
PITOŃ Aneta
1090ABY DO METY/NEOPROFILBARDOMIX25M 6503:27:4506:15:1409:01:00.4009:01:01.45+03:04:437:228.1
71PRUSISZ Jacek
CĄKAŁA Zuzanna
PAPROCKI Krzysztof
1027ZBIEGIPOLKOWICEMIX26M 6603:39:0906:45:3409:01:09.9509:01:17.55+03:04:597:228.1
72LEWANDOWSKI Paweł
KOWALIK Marcin
MAJEWSKA Joanna
1170PGE RUN OBRÓTRZESZÓWMIX27M 6703:43:2106:18:4509:05:51.6509:05:56.05+03:09:387:268.1
73JANUSZKO Krzysztof
PIOTROWSKI Grzegorz
KUŁAKOWSKA Małgorzata
1104ŻELAZNA ŚWIDNICA TRI TEAMŚWIDNICAMIX28M 6803:25:2906:30:2909:05:50.3509:05:57.55+03:09:397:268.1
74KOZIELEWSKI Antoni
PANEK Krzysztof
KUŚNIERCZAK Wiesław
1195RZYĆ CHYŻA GŻEGŻÓŁKI I CZYŻAPOZNAŃOPEN42M 6903:52:5107:00:2309:05:58.7009:06:03.85+03:09:467:268.1
75KAŁUŻNY Wojciech Kałużny
BARANOWSKI Krzysztof
ROMANOWICZ Łukasz
1012NO SUGAR CAFEŚWIDNICAOPEN43M 7003:49:3006:49:3909:08:19.7009:08:45.35+03:12:277:288
76BĄK Agata
KOZERA Katarzyna
PIĘTKA Marta
1146BUSHIDOSOBIENIEKOBIETY5K 603:45:1006:36:4209:10:28.2009:10:28.20+03:14:107:308
77DETTLAFF Patrycja
BOCHEŃSKA Aleksandra
GRUSZKA Aleksandra
1182GÓRALKI BEZ HALKIWILCZA GÓRAKOBIETY6K 704:04:3106:49:2409:11:11.1509:11:14.25+03:14:567:318
78GRAMZA Katarzyna
ŁYSIAK Sylwia
STRASZKO Monika
1017DZIKIE HUCUŁYRAWICZKOBIETY7K 803:56:5806:51:4809:12:41.0509:12:49.60+03:16:327:328
79GÓRSKA Agnieszka
WUJDA Marta
SZEPCZYŃSKA Anna
1175ŻARY RUNNERS TEAMŻARYKOBIETY8K 904:01:1206:46:5209:13:39.9509:13:51.10+03:17:337:337.9
80ŁAŹNIOWSKI Dawid
MUSIAŁ Ewa
JABŁOŃSKI Paweł
1083SUDECCY D-E-P-TACZE TEAMKUDOWA ZDRÓJMIX29M 7103:30:3307:03:3109:16:17.1509:16:17.15+03:19:597:357.9
81SOWA Maciej
WARGUŁA Waldemar
CZERWIŃSKI Maciej
1045KIBOLSKI KSPOZNAŃOPEN44M 7204:14:5306:56:5209:18:43.5509:19:09.30+03:22:517:377.9
82ZAŁUBSKI Jacek
GRĘBOWICZ Andrzej
SZAWARA-ZIÓŁKOWSKA Ewelina
1070HARCOWNIK 1JELCZ-LASKOWICEMIX30M 7303:18:5506:29:3609:19:30.2509:19:33.35+03:23:157:377.9
83WALECZEK Sławomir
SYDOR Piotr
SYGIET Andrzej
1094HEDONIŚCIBRZEZINKA ŚREDZKAOPEN45M 7403:55:1306:37:4309:19:58.3009:20:05.20+03:23:477:387.9
84GRUDOWSKI Konrad
DZIETCZYK Kamil
SKOKOWSKI Jacek
1013WAŁY CHROBREGOSZCZECINOPEN46M 7503:34:2006:31:0509:20:35.0509:20:46.40+03:24:287:387.8
85MUCHA Piotr
KOWALIK Ewelina
JODEL Przemysław
1023FIZJOTEAMSZCZECINMIX31M 7603:51:2906:43:5509:21:07.9509:21:20.05+03:25:027:397.8
86KRUPIANIK Tomasz
MARGOL Paweł
STANKIEWICZ Paweł
1056OSWITZWROCŁAWOPEN47M 7703:59:2906:41:2909:22:00.0009:22:20.70+03:26:037:407.8
87GAGAT Bartłomiej
ŻELIŃSKI Michał
FERDEK Igor
1140KULAWE PIERONYCHORZÓWOPEN48M 7804:02:0907:02:4309:22:45.4509:23:14.65+03:26:577:407.8
88FEDER Marcin
KUDŁA Joanna
JĘDRZEJEWSKA Maria
1059TROCHĘ SAJKOWARSZAWAMIX32M 7903:53:2706:54:3009:25:33.6009:25:36.80+03:29:197:427.8
89STOLARZ Jędrzej
KRAWCZYK Tomasz
MICHALSKI Piotr
11573 PIERONYBYSTRZYCA KŁODZKAOPEN49M 8004:21:2007:09:4309:27:47.1509:27:58.60+03:31:417:447.7
90CZECZOTT Małgorzata
KIRILENKO Aneta
TYSZKIEWICZ Agnieszka
1180UKA ULTRASWARSZAWAKOBIETY9K 1004:05:3006:49:1109:28:08.7509:28:13.80+03:31:567:457.7
91JAROSŁAWSKI Marcin
TOMASIAK Adam
KOWALSKA Małgorzata
1154KB HARCOWNIK 2JELCZ-LASKOWICEMIX33M 8103:44:3706:30:5309:28:22.9009:28:27.35+03:32:097:457.7
92JĘDRYCA Przemek
MOŃKA Łukasz
HENDRYS Marek
1171SPARTA ULTRA TEAM NIEZNISZCZALNITRZCINICAOPEN50M 8203:54:4806:51:2009:29:53.7509:30:30.30+03:34:127:467.7
93PERENC Michał
KLOC Andrzej
MOSKWA Kamila
1047HUSARIA RACE TEAMJAROSŁAWMIX34M 8303:39:2406:34:5809:31:12.6009:31:18.05+03:35:007:477.7
94BARTOSIEWICZ Adam
ROŻKO Sebastian
WINKIEL Arkadiusz
1037GRYFINO TEAMGRYFINOOPEN51M 8404:10:3107:08:4009:31:41.2509:31:53.95+03:35:367:477.7
95STACHURA Magdalena
LACHERA Kamila
NIAR Wioletta
1108CSC ADVENTURE ACADEMYCHORZÓWKOBIETY10K 1103:55:1306:52:2709:32:56.8009:33:04.35+03:36:467:487.7
96GRZEBIELUCH Łukasz
KANIA Marian
PASZEK Tomasz
1144LEDWOZIPIARYBNIKOPEN52M 8503:39:0106:22:1609:33:19.2509:33:23.05+03:37:057:497.7
97ZIMNY Tomasz
ZERZUT Jarosław
ŻYGIEŁO Monika
1010MŁODZI GNIEWNISZCZECINMIX35M 8603:57:3906:48:5109:33:59.9509:34:03.35+03:37:457:497.7
98DĄBROWSKI Kamil
TYRPA Jarosław
WAGNER Ewa
1092ULTRA FRUSIAKIWROCŁAWMIX36M 8703:23:3906:37:4909:34:43.0009:34:51.55+03:38:337:507.7
99ROSOŁOWSKI Grzegorz
ZARZECKI Maciej
SUCHOCKI Grzegorz
1051G-G-M TEAMNOWE MIASTECZKOOPEN53M 8803:51:1507:01:4909:34:58.5009:35:06.60+03:38:497:507.6
100BERNAT Marcin
KWASZEWSKI Mariusz
KRZECZKOWSKI Roman
1103DZIKA WATAHAŚWIDNICAOPEN54M 8903:40:4006:49:0009:36:37.0009:36:55.25+03:40:377:517.6
101MŁYNARCZYK Krzysztof
OPOWICZ Rafał
DUDA Bartosz
1016FIZJOBIEGACZESZCZECINOPEN55M 9004:25:4907:18:0409:37:35.8009:37:49.00+03:41:317:527.6
102MUSIOŁ Michał
JANOTA Marcin
WŁOCH Kamil
1147KAMIL JEST PIĘKNYCHEŁM ŚLĄSKIOPEN56M 9103:32:1807:00:3809:37:54.8009:38:00.45+03:41:427:537.6
103MAĆKOWIAK Michał
MAĆKOWIAK Maciej
MAĆKOWIAK Krzysztof
1008MAĆKOWIAK TEAMPSARSKIEOPEN57M 9204:02:1507:11:2109:39:18.3009:39:34.35+03:43:167:547.6
104GNIADEK Tomasz
GNIADEK Gosia
KOPYCZOK Justyna
1117W POGONI ZA KOPYTKIEMKRAKÓWMIX37M 9303:54:4607:00:1609:40:17.9009:40:30.30+03:44:127:557.6
105GAZDA Michał
KOZANECKI Przemysław
FRĄCKOWIAK Maria
1071CONSTRAVIAPOZNAŃMIX38M 9404:09:1106:48:5809:40:18.2009:40:37.90+03:44:207:557.6
106NYKIEL Artur
KLIMCZAK Piotr
NYKIEL Marlena
1030BEZ NAZWY :)MYSŁOWICEMIX39M 9504:13:4007:03:5009:41:08.1009:41:17.30+03:44:597:557.6
107CZERMAK Patryk
MRÓZ Mariusz
MASALSKA- PAWLAK Agata
1172ZAKOCHAJ SIE W BIEGANIUBYSTRZYCA KŁODZKAMIX40M 9604:35:4507:17:3309:43:36.7009:43:42.80+03:47:257:577.5
108MARGASIŃSKI Michał
DOMAGAŁA Agnieszka
BOGACZYŃSKA-ADACH Bożena
1132ZĄBKOWICKA GRUPA BIEGOWA FRANKENSTEINZĄBKOWICE ŚLĄSKIEMIX41M 9703:48:3006:53:1909:44:38.0009:44:51.90+03:48:347:587.5
109MIKOŁAJCZYK Tomasz
GOŁĘBIOWSKI Mariusz
NEUMANN Jacek
1111EXPLORADORDOPIEWIECOPEN58M 9803:59:0707:05:5509:45:42.1509:45:53.50+03:49:357:597.5
110GARCZYŃSKI Darek
WARZYCHA Krzysztof
GARCZYŃSKA Ania
1077AKD TEAMKATOWICEMIX42M 9903:59:4307:03:1809:47:30.7509:47:38.75+03:51:218:007.5
111SZANDAŁA Jacek
CHORĄŻY Łukasz
FURGAŁ Dorota
1106CAŁA OLEŚNICA BIEGAOLEŚNICAMIX43M 10003:52:3906:58:2009:47:29.8509:47:42.75+03:51:258:007.5
112SZELĄG Sławomir
SZELĄG Dariusz
MOSÓR Mariusz
1165LISY PUSTYNIKLUCZEOPEN59M 10103:49:0807:00:1809:49:15.4509:49:22.10+03:53:048:027.5
113WŁODARCZYK Łukasz
GRANOPS Maciej
KOCJAN Paweł
1107ARCYWROGOWIEPOZNAŃOPEN60M 10204:25:3207:10:0509:49:46.4509:49:55.60+03:53:388:027.5
114LUBAŃSKI Robert
KOSEK Dariusz
LUBAŃSKA Alicja
115950 PLUSBUKOWICEMIX44M 10303:29:4706:51:4809:53:13.6509:53:18.80+03:57:018:057.4
115URBANIAK Hubert
KONOPNIAK Krzysztof
RZEŹNIK Mariusz
1137ROZBIEGANY RAWICZ AKUNA RUNRAWICZOPEN61M 10403:56:5807:06:5309:53:40.4009:53:49.85+03:57:328:057.4
116PISINGAS Mariusz
ZGÓRSKI Grzegorz
PRYSZCZ Mirosław
1082SIŁA MASA MOC KIEŁBASAGLIWICEOPEN62M 10503:48:0407:03:1009:53:43.7509:53:53.40+03:57:358:067.4
117TRACZYŃSKI Daniel
PIETRZYK Tomasz
NIEKRASZ Justyna
1096ICH TROJEŚWIDNICAMIX45M 10604:11:1007:03:1809:57:04.4509:57:04.95+04:00:478:087.4
118KUCZKOWSKI Krzysztof
SIERPIŃSKI Mateusz
MAJEWSKI Marek
1049MERINO MOBWARSZAWAOPEN63M 10703:46:4206:56:4310:02:08.0510:02:19.65+04:06:028:127.3
119MAKOWSKI Tomasz
FALKOWSKA Sandra
GOLIŃSKI Adrian
1091JANUSZE ULTRAPOZNAŃMIX46M 10804:00:0107:21:5310:03:40.5510:03:52.30+04:07:348:147.3
120KRYM Katarzyna
PROCHOWSKA Sylwia
LULA Agnieszka
1160AEDSMOLECKOBIETY11K 1203:45:1506:39:5510:04:00.4010:04:03.30+04:07:458:147.3
121MAGDA Łukasz
ADAMCZYK Łukasz
PAŁKA Łukasz
10793XLŻYRARDÓWOPEN64M 10903:43:3107:02:4110:04:40.8510:04:48.95+04:08:318:147.3
122MALCHER Łukasz
FIEBIG Stefan
FIEBIG Natalia
1123CHYBA DOBIEGNIEMYLESZNOMIX47M 11004:24:1607:11:4910:04:41.6510:04:59.55+04:08:418:147.3
123MYRCHA Mateusz
STORTZ Piotr
BARSZCZ Justyna
1173MIXTURAWARSZAWAMIX48M 11103:32:0306:06:3210:06:17.2510:06:30.60+04:10:138:167.3
124LEKSY Robert
JANKOWSKI Mariusz
WOLKIEWICZ Dariusz
1161TRAILOWE BIEGI DUCHOWEWARSZAWAOPEN65M 11204:01:1307:18:1410:07:07.8510:07:12.65+04:10:558:167.2
125JĘDRASZEK Alicja
MICHALAK Katarzyna
KOZIRÓG Dagmara
1026IRONGIRLSPABIANICEKOBIETY12K 1304:11:5507:44:5210:07:12.9510:07:21.85+04:11:048:177.2
126GRACZ Krzysztof
PIASKOWSKI Marcin
GRABOWSKI Wojciech
1152DZIKI TRZYNADOLICE WIELKIEOPEN66M 11304:40:5807:37:3710:07:12.9510:07:31.65+04:11:148:177.2
127KAPAŁKA Adrian
WŁODARSKA Magdalena
SZUREK Paulina
1190NATALIA TOMASIAK GÓRSKI STYLMIKOŁÓWMIX49M 11404:14:1107:36:5310:08:05.8510:08:05.85+04:11:488:177.2
128CWOJDZIŃSKI Piotr
KOTECKI Paweł
ADAMCZEWSKI Jakub
1099NO PROBLLAMAPOZNAŃOPEN67M 11504:28:4007:30:2410:07:58.2010:08:10.10+04:11:528:177.2
129POTOCZNY Łukasz
GEZELA Joannna
ZAGUBIEŃ Wojciech
1065EUFORIABIEGACZATEMGÓRAMIX50M 11603:37:4608:02:4910:08:12.3010:08:19.80+04:12:028:177.2
130URBAŃSKI Michał
KULCZYCKI Marek
TYSZER Łukasz
1142FLUNKYBALL TEAM LĄDEK-ZDRÓJLĄDEK-ZDRÓJOPEN68M 11704:00:4207:12:1710:09:16.7510:09:29.75+04:13:128:187.2
131PAWLICKI Karol
MIKRUT Paweł
CABAJ Paweł
1062BAGIENNE DZIKIMALCZYCEOPEN69M 11804:05:3707:17:4910:10:48.5010:11:12.35+04:14:548:197.2
132NIMSZ Kamila
ZENDWALEWICZ Ewa
STALA-KONDRAKIEWICZ Katarzyna
1031HARCOWNICZKIJELCZ-LASKOWICEKOBIETY13K 1404:15:0807:11:4210:12:19.8510:12:19.85+04:16:028:217.2
133ROJEWSKI Paweł
KRZESIMOWSKI Damian
WIŚNIEWSKI Artur
1166NIEBEZPIECZNE ZBIEGIŁÓDŹOPEN70M 11903:44:3707:15:3410:16:45.8010:16:52.65+04:20:358:247.1
134CZERWIŃSKI Rafał
RODZIEWICZ Zbigniew
CIEPLUCH Marcin
1120DZIKI OLEŚNICAOLEŚNICAOPEN71M 12004:43:2907:52:2410:17:38.9010:17:52.05+04:21:348:257.1
135LECH Agnieszka
PIEKARSKA Karina
KRÓL-PIDANTY Marzena
1057BEZGRANICŚWIEBODZICEKOBIETY14K 1504:27:4307:29:3510:18:17.1510:18:31.40+04:22:138:267.1
136SYNOWIEC-JUDA Agata
KUŹNIAR Magdalena
KUŹNIAR Paweł
1136GDZIE MĄŻ NIE MOŻE TAM ŻONĘ POŚLEJELENIA GÓRAMIX51K 1603:05:0106:55:0810:21:30.4510:21:37.65+04:25:208:287.1
137HRAB Wojciech
KANIKOWSKI Tomasz
MICHALAK Aleksandra
1073TAŃCZĄCA Z DZIKAMIPOZNAŃMIX52M 12104:22:5607:28:4810:22:51.0510:23:01.35+04:26:438:297.1
138PASZKIEWICZ Maciej
KLECHA Artur
PETA Rafał
1151RAMMUROWANA GOŚLINAOPEN72M 12204:19:5707:52:5110:23:54.4010:24:00.95+04:27:438:307
139KUŻEL Adrian
CHYLIŃSKI Sławomir
GÓRECKA Milena
1102AKSNOWE MIASTECZKOMIX53M 12304:30:0907:29:4110:25:08.3510:25:17.05+04:28:598:317
140GRYCMAN Magdalena
MOŃKA Karolina
KURZAWA Marcin
1174SPARTA ULTRA TEAM DĘBOWY I DZIEWCZYNYTRZCINICAMIX54K 1704:17:2307:52:4310:34:30.5510:34:40.50+04:38:228:396.9
141KONIECZNY Andrzej
GNACY Agnieszka
PIETRASZEWSKI Witold
1088ORŁY AGNIESZKI- OBY DO METYGOSTYŃMIX55M 12404:19:1108:05:4110:36:14.6510:36:19.45+04:40:018:406.9
142BONIKOWSKI Tomasz
ZAWISTOWSKI Jacek
BONIKOWSKI Mateusz
1036#DOPORZYGUGRODZISK MAZOWIECKIOPEN73M 12503:49:5208:00:0810:36:04.4010:36:19.85+04:40:028:406.9
143RYCHTYK Dawid
WIDLIŃSKI Tomasz
ŚWIATOWY Michał
1038JEŻYKIWROCŁAWOPEN74M 12604:46:5108:01:2110:36:43.2010:37:06.65+04:40:498:416.9
144JANKOWSKI Krzysztof
SUSMARSKA Ewa
MIĘKISIAK Rafał
1130DEBIUTANCI AWFKOWANÓWKOMIX56M 12704:27:4407:51:4410:36:47.9510:37:12.25+04:40:548:416.9
145STAWIARSKA Katarzyna
ŁAPCZYŃSKA Magdalena
PAZDAN Natalia
1194KARPACZ SPORT / KOWARY BIEGAJĄJELENIA GORAKOBIETY15K 1804:44:2907:56:3510:38:42.1010:38:52.55+04:42:348:426.9
146BIERNACIK Piotr
TOKARSKI Joachim
CHORZĘPA Adam
1121KUDOWSCY MIŁOŚNICY BIEGANIALEWIN KŁODZKIOPEN75M 12804:58:3608:08:1810:40:43.7510:40:43.75+04:44:268:446.9
147BARTYZEL Marek
STOŁOWSKA Natalia
GAJDA Krzysztof
1115CERBERZAWOJAMIX57M 12903:07:2708:01:5910:41:41.8010:42:04.45+04:45:468:456.9
148DAMASIEWICZ Paula
KUPCZAK Ewa
KOWALIŃSKI Marek
1176SPARTA ULTRA TEAM ZMIXOWANITRZCINICAMIX58K 1904:46:3207:45:2510:43:08.6010:43:21.60+04:47:048:466.8
149MARCINIAK Janusz
ZIELIŃSKI Krzysztof
KRÓL-KRAJEWSKA Agnieszka
10243 MUSHKIETERYPOZNAŃMIX59M 13004:22:5207:56:0410:44:07.3510:44:23.00+04:48:058:476.8
150BARSZCZ Bartosz
SALAS Krzysztof
GÓRKA Radosław
1143RADOMSKIE WARCHOŁYRADOMOPEN76M 13104:12:0607:57:1510:48:05.0510:48:23.05+04:52:058:506.8
151TOMASIK Andrzej
JASEK Maciej
MACIAS Waldemar
1179FAWORYCI 20 LAT PÓŹNIEJZIELONA GÓRAOPEN77M 13203:58:1307:06:2010:49:24.3510:49:28.30+04:53:108:516.8
152KURKOWIAK Krzysztof
PŁATEK Katarzyna
MIRSKI Jerzy
1046WKURW_TEAMWROCŁAWMIX60M 13304:39:4008:17:5910:50:58.5010:51:18.35+04:55:008:526.8
153SAMBORSKI Bartosz
SMOGORZEWSKI Michał
KOŁCIUK Wojciech
1127WKURW_TEAM WARSZAWAWARSZAWAOPEN78M 13404:32:1007:54:1710:50:53.8010:51:20.95+04:55:038:526.8
154SZNAJDER Marcin
OLEJNICZAK Piotr
KARPIŃSKI Grzegorz
1025MESONDŻI LAJF STAJLKOPANINAOPEN79M 13503:53:3107:18:2910:53:14.9010:53:38.00+04:57:208:546.7
155KADŁUBOWSKI Piotr
BUŁKOWSKI Waldemar
FEDOROWICZ Jowita
1125KOTWICA BRZEGBRZEGMIX61M 13604:29:1507:46:2910:54:55.7510:55:09.40+04:58:518:566.7
156KOZIOŁ Artur
ZIĘBA Anna
KOZIOŁ Paweł
1162ZESRAM SIĘ A NIE DAM SIĘKRAKÓWMIX62M 13704:31:3608:03:5110:57:06.0510:57:29.20+05:01:118:576.7
157BADOWSKI Rafał
KRUSZEWSKI Jacek
LEWALD Michał
1185MUKAINADA RUNNING TEAMKRAKÓWOPEN80M 13804:22:1508:26:3111:00:01.1511:00:15.80+05:03:589:006.7
158SZYMAŃSKI Marek
WALCZUK Paweł
DUBER Michał
1048GRIZZLY TEAMWROCŁAWOPEN81M 13903:51:2707:19:4511:00:13.7511:00:37.45+05:04:199:006.7
159KOTKOWSKI Arthur
KRÓLAK Krystian
KOWALCZYK Anita
1052#TEAMKRÓLAKSILNOWOMIX63M 14004:16:5107:20:1311:02:19.0011:02:42.15+05:06:249:026.6
160RUSOŁ Tomasz
PONIATOWSKI Seweryn
BOROWIECKA Agnieszka
1134PZPN - POLSKI ZWIĄZEK PRZYJACIÓŁ NADWAGIWROCŁAWMIX64M 14103:59:4307:12:2511:02:33.3011:02:43.30+05:06:259:026.6
161REGULSKA Monika
SKUPIEŃ Izabela
ŁACHACZ Irmina
1072ULTRAGRAŻYNYWARSZAWAKOBIETY16K 2004:22:3808:09:4411:02:51.2511:03:13.40+05:06:559:026.6
162GAWRON Bartłomiej
GRĘZEL-GAWRON Jolanta
PERKA Barbara
1085FASTERPOLSKA NOWA WIEŚMIX65M 14204:04:0707:42:1911:03:05.3011:03:19.80+05:07:029:026.6
163HARNIK Michał
PLACHA Piotr
WITKOWSKI Krzysztof
1068KOPALNIA MOCY TARNOBRZEGTARNOBRZEGOPEN82M 14305:14:3208:22:4211:05:33.2511:05:46.25+05:09:289:046.6
164GARWOL Justyna
ZYLA Katarzyna
KARAMON Magdalena
1022OPOLE BIEGAOPOLEKOBIETY17K 2104:23:0307:38:4511:14:33.2511:14:48.60+05:18:319:126.5
165MATYASZEK Marek
MAZUREK Michał
ZAUCHA Marta
11883XMKŁODZKOMIX66M 14404:29:2508:10:1311:16:37.5511:17:03.40+05:20:459:136.5
166DWORCZAK Małgorzata
MARCINIAK Renata
MARCINIAK Michał
1105PETARDA TEAMPSARSKIEMIX67K 2204:28:5408:15:5611:22:15.6511:22:32.00+05:26:149:186.4
167ZARODA Zbyszek
BUSS Jakub
BUSS Konrad
1034SUPER TRIOKONINOPEN83M 14504:31:2908:01:4511:23:15.2011:23:33.20+05:27:159:196.4
168WOŹNA Magdalena
TRZOP Andrzej
FLIGIER Katarzyna
1192STOWARZYSZENIE NOWE GRANICEZIELONA GÓRAMIX68K 2304:37:5408:11:3711:24:47.0011:25:01.95+05:28:449:206.4
169GRZESZCZUK Grzegorz
DĄBROWSKI Michał
SKOMOROWSKA Monika
1168TEAM ZABIEGANEDNI IIWARSZAWAMIX69M 14603:59:3307:35:5611:24:50.0011:25:12.25+05:28:549:206.4
170SIMIŃSKI Maciej
ŚLESIŃSKI Bartosz
WINKLER Marcin
1112GRALNIATEAMTORUŃOPEN84M 14705:11:2908:36:3911:27:01.0011:27:20.55+05:31:029:226.4
171SAŁDACZ Maciej
TURKIEWICZ Dawid
INDULSKA-SAŁDACZ Edyta
1087DZIKIE DZIKI 3WROCŁAWMIX70M 14804:35:3608:23:2411:27:34.1011:27:46.20+05:31:289:226.4
172STOKŁOSA Michał
PARADOWSKI Paweł
SOKÓŁ Marcin
1033CAPGEMINIŻYWIECOPEN85M 14904:47:5808:50:5211:31:29.6511:31:49.40+05:35:319:266.4
173LUBAŃSKI Mateusz
WILK Magdalena
SOKOŁOWSKI Artur
1029TEAM ZABIEGANEDNIJÓZEFÓWMIX71M 15004:34:4008:06:4311:31:57.8511:32:19.60+05:36:029:266.4
174KRZYŻEWSKI Roger
BEDNARZ Anna
BĄK Konrad
1060BESKIDZKIE EKLERKIKRAKÓWMIX72M 15105:34:3308:26:4411:32:54.3011:33:13.15+05:36:559:276.3
175BIERNACKA Katarzyna
BIJAK Aleksandra
WIERZBICKA Paulina
1196SAMOZWAŃCZY FUNCLUB PIOTRKA HERCOGADĄBROWA GÓRNICZAKOBIETY18K 2404:14:5707:43:5711:34:01.6511:34:16.25+05:37:589:286.3
176GRABOWICZ Paweł
NITA Małgorzata
NOWAK Jarosław
1153GRANINOSIEKIERKI WIELKIEMIX73M 15204:42:2408:45:3111:38:44.6511:39:07.25+05:42:499:316.3
177WASZYK Anita
PRZYBYLSKI Witold
BIELEŃ Agnieszka
1198MUAY RUNNING TEAMPOZNAŃMIX74K 2504:38:0008:27:4311:41:28.4011:41:49.05+05:45:319:346.3
178OPAŁA Krzysztof
OPAŁA Beata
RAJZER Dominika
1189TRAILOWE BIEGIDUCHOWEWARSZAWAMIX75M 15304:23:0708:09:4811:48:48.1011:48:55.30+05:52:379:406.2
179CISZYŃSKI Marek
JAKUBOWSKA Małgorzata
CZESNOWICKI Jakub
1133GOSIAMAREKJAKUBKATOWICEMIX76M 15404:11:5308:27:1311:51:22.6011:51:39.25+05:55:219:426.2
180WINKOWSKA-STRUZIK Magdalena
KAPA Patrycja
KAWECKA Magdalena
1069KOZICE KAWYWARSZAWAKOBIETY19K 2604:32:5208:24:3011:57:32.8511:57:45.35+06:01:279:476.1
181CIERACH Agnieszka
JAKÓBCZYK Ewelina
ZABA Jacek
1109GORZOWSCY DEBIUTANCIGORZÓW WLKP.MIX77K 2705:13:4008:45:1612:00:15.0512:00:21.75+06:04:049:496.1
182STĘPIEŃ Tomasz
PIELICHATA Magdalena
GALIŃSKI Kamil
1093ABYDOMETY2+1OLEŚNICAMIX78M 15504:29:4309:04:0012:40:03.2012:40:29.95+06:44:1210:225.8
183HAŁA Marta
OPALA Małgorzata
SOBAŃSKA Paulina
1075DZIEWCZYNY Z TARNOWO PODGÓRNE BIEGATARNOWO PODGÓRNEKOBIETY20K 2805:16:4109:18:4612:40:19.1012:40:30.25+06:44:1210:225.8
184MIGDAŁ Adrian
FRANKIEWICZ Jakub
MIGDAŁ Paulina
1019ANIOŁKI CHARLIEGOKŁAJMIX79M 15604:44:2307:58:0812:57:22.3012:57:42.95+07:01:2510:365.7
185MARCINIAK Maciej
SUCHANKO Alicja
SPRINGER Marta
1074MÓJPIERWSZYRAZ-MPRPOZNAŃMIX80M 15705:08:2009:36:1413:24:10.6013:24:21.55+07:28:0310:585.5
186WASZKIEWICZ Joanna
KOŁOCH Krzysztof
PRĘTKIEWICZ Anna
1054KOZICE TURYSTYCZNEPOZNAŃMIX81K 2905:33:1209:36:0713:24:04.0513:24:21.70+07:28:0410:585.5
DNCGRZELCZAK Tomasz
ANTOSIAK Tomasz
TYMKIEWICZ Grzegorz
1041POLISH MEDICAL MISSION 2ŁÓDŹOPEN05:31:3808:10:4810:51:17.8510:51:24.85--
SZKOŁA Wojciech
OHLA Krzysztof
NAUDZIUNAS Agnieszka
1186NATURAL BORN RUNNERSPOZNAŃMIX03:21:37 DNF05:52:22 DNF DNF DNF--
BRYKSI Barbora
HORNYCHOVA Marie
BERANOVA Anna
1135CESKE HOLKYMACHOVKOBIETY03:58:51 DNF07:06:03 DNF DNF DNF--
IDZIAK Jakub
MAJEWSKA Marta
SKRZYPCZAK Radosław
1086DZIKI Z POZNANIAPOZNAŃMIX03:54:32 DNF07:41:28 DNF DNF DNF--
FRĄCKOWIAK Ewelina
SAS Aldona
DŻUGANOWSKA Agnieszka
1131PIASTOWSKI JARROSZKÓW/JAROCINKOBIETY04:03:15 DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 191 wynik(ów)