SZTUM - PUCHAR POMORZA NORDIC WALKING - 10KM
Organizator : PFNW
Data : 2015-09-05
Miejsce : Sztum
Dystans : 10 km
Zgłoszonych : 185
Wystartowało : 48
Nie ukończyło : 2
Ukończyło : 46
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K 18-29 | M 18-29 | K 30-39 | M 30-39 | K 40-49 | M 40-49 | K 50-59 | M 50-59 | K 60-69 | M 60-69 | K 70+ | M 70+
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MŻół. kartkiCzer. kartkiCzas startu5kmCzas
netto
10km
Czas
brutto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
          
1DEPKA PRADZYŃSKI Olgierd 209BIEGAMYRAZEM.PLGDYNIAM 50-591M 100:02:3000:28:3000:56:5000:59:20 5:4110,6
2ANACZKOWSKI Mirosław 201LKS ZANTYR SZTUMSZTUMM 50-592M 200:02:2900:28:3200:57:1800:59:47+00:00:285:4310,5
3ROGALSKI Piotr 238GDYNIA MOJE MIASTOGDYNIAM 40-491M 300:02:3100:28:3100:57:3501:00:06+00:00:455:4510,4
4PIOTROWSKI Michał 231FACE NW TEAMGDAŃSKM 30-391M 400:02:2800:29:1800:58:5601:01:24+00:02:065:5310,2
5BOGACKI Sławek 203ENERGA NW TEAMBRZOZÓWKA K/TORUNIAM 40-492M 500:02:2900:30:2101:01:0301:03:32+00:04:136:069,8
6WITCZUK Łukasz 250LUKI TEAM SIEDLCESIEDLCEM 30-392M 600:02:2800:31:2701:02:1901:04:47+00:05:296:139,6
7ĆWIKLIŃSKI Dawid 207THE BEST - MY IDZIEMY I CZEŚĆŁABISZYNM 18-291M 700:02:2800:31:2701:03:2401:05:52+00:06:346:209,5
8LIPKO Adrianna 223PENDOLINOGDYNIAK 18-291K 100:03:3400:31:4701:03:3901:07:13+00:06:496:219,4
9PARAFINIUK Krzysztofa 234LKS ZANTYRSZTUMK 30-391K 200:03:3400:31:4601:03:4301:07:17+00:06:536:229,4
10RACZYŃSKI Kazimierz 235PTTK KOSZALINKOSZALINM 30-393M 800:02:2900:32:0001:03:5601:06:25+00:07:066:239,4
11KRZYŻANOWSKI Robert 218Gosir OsielskoBYDGOSZCZM 40-493M 900:02:3000:32:0701:04:2501:06:55+00:07:356:269,3
12KOLENKIEWICZ Dariusz 215KS ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJEELBLĄGM 50-593M 1000:02:3200:31:5901:04:4401:07:16+00:07:546:289,3
13KULIG Henryk 219KS ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJEELBLĄGM 60-691M 1100:02:2800:32:1201:04:4801:07:16+00:07:586:289,3
14REJ Anna 237HAJNÓWKAK 30-392K 300:03:3700:32:2901:05:1301:08:50+00:08:236:319,2
15CZEKAJŁO Franciszek 206TEAM MEPROZETDREZDENKOM 60-692M 1200:02:3100:32:1801:06:0901:08:40+00:09:196:369,1
16BOJAN Miro 204PIĘKNA GORAM 60-693M 1300:02:3100:32:5901:06:4201:09:13+00:09:526:409,0
17SOBOLEWSKI Marek 242KOSZALINM 40-494M 1400:02:3000:33:1601:07:0001:09:30+00:10:106:429,0
18SORN Łukasz 243CHODZEZKIJAMIGDYNIAM 18-292M 1500:02:2700:34:1801:07:0201:09:29+00:10:126:429,0
19STEPCZYŃSKA Angelika 244THE BEST-MY IDZIEMY I CZEŚĆŁABISZYNK 30-393K 400:03:3500:33:1301:07:1801:10:53+00:10:286:438,9
20JANKOWSKI Marcin 210KS ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJEELBLĄGM 30-394M 1600:02:2700:33:2601:07:4201:10:09+00:10:526:468,9
21PIOTROWSKI Krzysztof 232GDYNIAM 50-594M 1700:02:3300:34:0601:08:5301:11:26+00:12:036:538,7
22JÓŹWIAK Łukasz 213WTW WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM 40-495M 1800:02:3000:34:3501:09:4301:12:13+00:12:536:588,6
23BIAŁK Roman 202GDAŃSKM 60-694M 1900:02:3000:34:4001:09:5301:12:23+00:13:036:598,6
24KURZYŃSKA Natalia 220KOSZALINK 30-394K 500:03:3700:33:2501:10:1001:13:47+00:13:207:018,6
25PIERNICKA Krystyna 230CHWASZCZYNOK 50-591K 600:03:3800:34:4301:10:2701:14:05+00:13:377:028,5
26JASIŃSKI Marian 211KS ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJEELBLĄGM 60-695M 2000:02:2900:34:2701:10:3601:13:05+00:13:467:038,5
27KACHEL Anna 214ELBLĄGK 50-592K 700:03:3900:35:1601:10:4001:14:19+00:13:507:048,5
28RUSZKOWSKA Bożena 241KS ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJEELBLĄGK 60-691K 800:03:3900:34:4101:10:5301:14:32+00:14:037:058,5
29CHOLEWIŃSKA Longina 205KB KATORŻNIK MUROWANA GOŚLINAWOJNOWOK 40-491K 900:03:3500:34:5901:10:5601:14:31+00:14:067:058,5
30WIŚNIEWSKA Iwona 249SANTORINI TAWERNA GRECKAELBLĄGK 50-593K 1000:03:3900:34:3701:10:5901:14:38+00:14:097:058,5
31NAMSOŁEK Feliks 253GDYNIAM 70+1M 2100:02:2900:35:1501:11:1001:13:39+00:14:207:078,4
32KOPCZYK Bożena 216POCHODZEZMALBORKA.PLMALBORKK 50-594K 1100:03:3700:35:1301:11:2601:15:03+00:14:367:088,4
33KOSIANOWSKA Monika 217POCHODZĘ Z MALBORKAACTIVEMALBORKK 40-492K 1200:03:3600:35:4101:12:1701:15:53+00:15:277:138,3
34LANGMESSER Regina 300LKS ZANTYRSZTUMK 40-493K 1300:03:3600:36:0501:12:4601:16:22+00:15:567:168,2
35PODSIADŁY Marlena 233ZAKĄTEK DANKOWOKWIDZYNK 50-595K 1400:03:3800:37:1801:14:5001:18:28+00:18:007:298,0
36LABUDDA Katarzyna 100Wejherowo cityWEJHEROWOK 30-395K 1500:03:3500:37:1901:15:4801:19:23+00:18:587:347,9
37REJS Jolanta 236MOSIR RYPINRYPINK 40-494K 1600:03:3700:38:1801:16:1101:19:48+00:19:217:377,9
38LEWANDOWSKA Anna 222ZAKĄTEK DANKOWOKORZENIEWOK 30-396K 1700:03:3400:38:0601:16:2001:19:54+00:19:307:387,9
39NERC Dorota 227GDYNIAK 50-596K 1800:03:3800:37:4001:17:2501:21:03+00:20:357:447,8
40SZPALERSKA Mirosława 246LKS ZANTYRSZTUMK 60-692K 1900:03:4000:38:1201:17:4001:21:20+00:20:507:467,7
41CYBULSKI Ryszard 262ELBLAGM 60-696M 2200:02:3200:38:4101:18:3101:21:03+00:21:417:517,6
42SZCZYPEK Ela 245DWA KIJESŁUPSKK 60-693K 2000:03:4000:38:5101:19:1401:22:54+00:22:247:557,6
43LANGMESSER Daniel 150SZTUMM 18-293M 2300:02:3000:38:4901:19:1501:21:45+00:22:257:557,6
44KACZMARCZYK Barbara 175LKS Zantyr sztumSZTUMK 18-292K 2100:03:3600:40:5001:23:4601:27:22+00:26:568:227,2
45JÓŹWIAK Dominik 212WTW WŁOCŁAWEKWŁOCŁAWEKM 18-294M 2400:02:2700:40:5801:24:2101:26:48+00:27:318:267,1
46ROT-RZĘDZICKA Grażyna 240NIEZRZESZONAPOLICEK 60-694K 2200:03:4000:41:3301:25:4701:29:27+00:28:578:347,0
Niesklasyfikowani
LISEWSKA Jana 224MUMIN TEAMGDYNIAK 30-39DNF00:35:47 DNF DNF DNF--
KILISZEWSKA Aleksandra 255DZIERZGOŃK 30-39DNF00:39:40 DNF DNF DNF--
Znaleziono 48 wynik(ów)