Organizator : | Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chmielnie;Fundacja Silni Ciałem Niezłomni Duchem |
Data : | 2019-07-28 |
Miejsce : | Chmielno |
Dystans : | 28.45 km |
Zgłoszonych : | 118 |
Wystartowało : | 109 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 109 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Pływanie | T1 | Rower | T2 | Bieg | Czas | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | P1_Plywanie 0.475km | Poz | P2_Rower 22.5km | Poz | |||||
1 | GNIOT Jacek | 89 | WOJSKOWE ZAKŁADY UZBEOJENIA S.A. | GRUDZIĄDZ | M-40 | 00:10:26 | 42 | 00:00:53 | 00:33:02 | 1 | |||||
2 | ZAWISTOWSKI Michał | 235 | SNT | SULMIN | M-40 | 00:07:30 | 5 | 00:01:09 | 00:35:42 | 9 | |||||
3 | ZINIEWICZ Łukasz | 159 | WANIEWSKI COACHING | MALBORK | M-40 | 00:08:19 | 9 | 00:00:56 | 00:35:33 | 8 | |||||
4 | BIELIŃSKI Piotr | 74 | KARTUZY | M-40 | 00:09:27 | 20 | 00:01:00 | 00:35:57 | 12 | ||||||
5 | HUMIŃSKI Andrzej | 240 | GDAŃSK | M-40 | 00:08:56 | 14 | 00:00:58 | 00:36:44 | 17 | ||||||
6 | KWIATKOWSKI Grzegorz | 105 | F3TEAM | GDAŃSK | M-40 | 00:09:13 | 19 | 00:01:05 | 00:36:24 | 16 | |||||
7 | CHOLEWIŃSKI Dariusz | 82 | HURAGAN MIEDZYŃ | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:10:00 | 31 | 00:01:18 | 00:35:56 | 11 | |||||
8 | SARNOWSKI Zbyszek | 130 | UKS TRS SUSZ/ KRISSCOACHING | SUSZ | M-40 | 00:10:15 | 35 | 00:01:26 | 00:38:45 | 27 | |||||
9 | WARSZAWSKI Filip | 148 | BIEGAMYRAZEM.PL | GDYNIA | M-40 | 00:11:29 | 63 | 00:01:15 | 00:38:25 | 25 | |||||
10 | TOMASZEWSKI Marcin | 243 | BYDGOSZCZ | M-40 | 00:09:48 | 24 | 00:01:25 | 00:40:33 | 52 | ||||||
11 | MARCZYŃSKI Bartosz | 164 | M-40 | 00:10:18 | 37 | 00:02:03 | 00:39:25 | 34 | |||||||
12 | KWIDZIŃSKI Krzysztof | 106 | GDYNIA | M-40 | 00:10:28 | 43 | 00:01:53 | 00:39:38 | 40 | ||||||
13 | RAGUZA Grzegorz | 126 | SPORTEVO | GDYNIA | M-40 | 00:09:54 | 28 | 00:01:27 | 00:41:00 | 56 | |||||
14 | KRIEGEL Michał | 102 | MRZEZINO | M-40 | 00:10:48 | 46 | 00:01:25 | 00:40:43 | 55 | ||||||
15 | SZYMANIEWSKI Paweł | 140 | 15GBZ | MRĄGOWO | M-40 | 00:10:51 | 48 | 00:02:21 | 00:42:00 | 61 | |||||
16 | KOWALSKI Marcin | 101 | UKS TRITEAM RUMIA | MOSTY | M-40 | 00:11:28 | 61 | 00:02:12 | 00:42:34 | 66 | |||||
17 | ULASIŃSKI Maciej | 146 | GDAŃSK | M-40 | 00:10:16 | 36 | 00:01:22 | 00:44:46 | 78 | ||||||
18 | KROPLEWSKI Błażej | 103 | TRIPLESIXX | GDYNIA | M-40 | 00:13:06 | 92 | 00:01:39 | 00:42:46 | 67 | |||||
19 | JANKOWSKI Marcin | 97 | OKAS GDYNIA | GDYNIA | M-40 | 00:12:50 | 85 | 00:01:54 | 00:43:50 | 72 | |||||
20 | PIEKUT Marcin | 122 | WEJHEROWO | M-40 | 00:11:46 | 67 | 00:02:38 | 00:44:43 | 77 | ||||||
21 | PAWŁOWSKI Marek | 121 | WZU | WAŁDOWO SZLACHECKIE | M-40 | 00:15:27 | 104 | 00:01:29 | 00:42:47 | 68 | |||||
22 | PALISZEWSKI Sławomir | 119 | SP RESCUE | GDYNIA | M-40 | 00:12:07 | 74 | 00:02:39 | 00:45:36 | 81 | |||||
23 | KUŁTONIAK Robert | 88 | MOWI | GDYNIA | M-40 | 00:12:22 | 81 | 00:02:07 | 00:47:17 | 88 | |||||
24 | LIPKOWSKI Tomasz | 112 | WZU | GRUDZIĄDZ | M-40 | 00:13:04 | 89 | 00:01:55 | 00:47:24 | 90 | |||||
25 | CIESZYŃSKI Artur | 84 | GDAŃSK | M-40 | 00:10:08 | 34 | 00:03:01 | 00:50:16 | 102 | ||||||
26 | BRZEZICKI Maciej | 80 | BOLSZEWO | M-40 | 00:11:57 | 70 | 00:01:46 | 00:50:30 | 103 | ||||||
27 | ŁUKOMSKI Tedix | 113 | SKRZESZEWSO ŻUKOWSKIE | M-40 | 00:13:58 | 99 | 00:02:17 | 00:53:59 | 107 | ||||||
28 | GRZONKA Adam | 92 | KARTUZY | M-40 | 00:13:19 | 93 | 00:03:09 | 00:54:46 | 109 |
Znaleziono 28 wynik(ów)