Organizator : | Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chmielnie;Fundacja Silni Ciałem Niezłomni Duchem |
Data : | 2019-07-28 |
Miejsce : | Chmielno |
Dystans : | 28.45 km |
Zgłoszonych : | 118 |
Wystartowało : | 109 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 109 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Pływanie | T1 | Rower | T2 | Bieg | Czas | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Mkat | K/M | P1_Plywanie 0.475km | Poz | P2_Rower 22.5km | Poz | Finish_All 5.275km | Poz | Czas netto 28.45km | Czas łączny 28.45km | Różnica w czasie | ||
1 | ZINIEWICZ Łukasz | 159 | WANIEWSKI COACHING | MALBORK | M-40 | 1 | M 4 | 00:08:19 | 9 | 00:00:56 | 00:35:33 | 8 | 00:01:19 | 00:21:15 | 3 | 01:07:22.25 | 01:07:22.25 | ||
2 | GNIOT Jacek | 89 | WOJSKOWE ZAKŁADY UZBEOJENIA S.A. | GRUDZIĄDZ | M-40 | 2 | M 6 | 00:10:26 | 42 | 00:00:53 | 00:33:02 | 1 | 00:01:16 | 00:22:16 | 7 | 01:07:53.15 | 01:07:53.15 | +00:00:30 (0.8%) | |
3 | HUMIŃSKI Andrzej | 240 | GDAŃSK | M-40 | 3 | M 9 | 00:08:56 | 14 | 00:00:58 | 00:36:44 | 17 | 00:00:58 | 00:22:21 | 9 | 01:09:57.85 | 01:09:57.85 | +00:02:35 (3.7%) | ||
4 | CHOLEWIŃSKI Dariusz | 82 | HURAGAN MIEDZYŃ | BYDGOSZCZ | M-40 | 4 | M 10 | 00:10:00 | 31 | 00:01:18 | 00:35:56 | 11 | 00:01:08 | 00:22:20 | 8 | 01:10:42.05 | 01:10:42.05 | +00:03:19 (4.7%) | |
5 | ZAWISTOWSKI Michał | 235 | SNT | SULMIN | M-40 | 5 | M 12 | 00:07:30 | 5 | 00:01:09 | 00:35:42 | 9 | 00:01:17 | 00:25:32 | 25 | 01:11:10.05 | 01:11:10.05 | +00:03:47 (5.3%) | |
6 | KWIATKOWSKI Grzegorz | 105 | F3TEAM | GDAŃSK | M-40 | 6 | M 13 | 00:09:13 | 19 | 00:01:05 | 00:36:24 | 16 | 00:01:07 | 00:23:35 | 15 | 01:11:24.25 | 01:11:24.25 | +00:04:02 (5.6%) | |
7 | BIELIŃSKI Piotr | 74 | KARTUZY | M-40 | 7 | M 14 | 00:09:27 | 20 | 00:01:00 | 00:35:57 | 12 | 00:01:14 | 00:24:09 | 18 | 01:11:47.00 | 01:11:47.00 | +00:04:24 (6.1%) | ||
8 | WARSZAWSKI Filip | 148 | BIEGAMYRAZEM.PL | GDYNIA | M-40 | 8 | M 24 | 00:11:29 | 63 | 00:01:15 | 00:38:25 | 25 | 00:01:22 | 00:25:45 | 26 | 01:18:16.10 | 01:18:16.10 | +00:10:53 (13.9%) | |
9 | MARCZYŃSKI Bartosz | 164 | M-40 | 9 | M 26 | 00:10:18 | 37 | 00:02:03 | 00:39:25 | 34 | 00:01:00 | 00:25:51 | 29 | 01:18:37.00 | 01:18:37.00 | +00:11:14 (14.3%) | |||
10 | KWIDZIŃSKI Krzysztof | 106 | GDYNIA | M-40 | 10 | M 31 | 00:10:28 | 43 | 00:01:53 | 00:39:38 | 40 | 00:01:27 | 00:26:20 | 35 | 01:19:46.40 | 01:19:46.40 | +00:12:24 (15.5%) | ||
11 | SARNOWSKI Zbyszek | 130 | UKS TRS SUSZ/ KRISSCOACHING | SUSZ | M-40 | 11 | M 33 | 00:10:15 | 35 | 00:01:26 | 00:38:45 | 27 | 00:01:31 | 00:28:30 | 56 | 01:20:27.50 | 01:20:27.50 | +00:13:05 (16.3%) | |
12 | TOMASZEWSKI Marcin | 243 | BYDGOSZCZ | M-40 | 12 | M 39 | 00:09:48 | 24 | 00:01:25 | 00:40:33 | 52 | 00:01:43 | 00:28:37 | 59 | 01:22:06.00 | 01:22:06.00 | +00:14:43 (17.9%) | ||
13 | SZYMANIEWSKI Paweł | 140 | 15GBZ | MRĄGOWO | M-40 | 13 | M 41 | 00:10:51 | 48 | 00:02:21 | 00:42:00 | 61 | 00:01:34 | 00:26:15 | 34 | 01:23:01.10 | 01:23:01.10 | +00:15:38 (18.8%) | |
14 | KOWALSKI Marcin | 101 | UKS TRITEAM RUMIA | MOSTY | M-40 | 14 | M 47 | 00:11:28 | 61 | 00:02:12 | 00:42:34 | 66 | 00:00:59 | 00:27:17 | 47 | 01:24:30.30 | 01:24:30.30 | +00:17:08 (20.3%) | |
15 | RAGUZA Grzegorz | 126 | SPORTEVO | GDYNIA | M-40 | 15 | M 48 | 00:09:54 | 28 | 00:01:27 | 00:41:00 | 56 | 00:01:24 | 00:31:32 | 83 | 01:25:17.50 | 01:25:17.50 | +00:17:55 (21.0%) | |
16 | KRIEGEL Michał | 102 | MRZEZINO | M-40 | 16 | M 56 | 00:10:48 | 46 | 00:01:25 | 00:40:43 | 55 | 00:01:27 | 00:32:22 | 90 | 01:26:45.35 | 01:26:45.35 | +00:19:23 (22.3%) | ||
17 | PIEKUT Marcin | 122 | WEJHEROWO | M-40 | 17 | M 58 | 00:11:46 | 67 | 00:02:38 | 00:44:43 | 77 | 00:01:50 | 00:26:09 | 32 | 01:27:06.95 | 01:27:06.95 | +00:19:44 (22.7%) | ||
18 | KROPLEWSKI Błażej | 103 | TRIPLESIXX | GDYNIA | M-40 | 18 | M 59 | 00:13:06 | 92 | 00:01:39 | 00:42:46 | 67 | 00:01:11 | 00:29:02 | 62 | 01:27:44.35 | 01:27:44.35 | +00:20:22 (23.2%) | |
19 | PALISZEWSKI Sławomir | 119 | SP RESCUE | GDYNIA | M-40 | 19 | M 60 | 00:12:07 | 74 | 00:02:39 | 00:45:36 | 81 | 00:01:36 | 00:27:05 | 44 | 01:29:03.55 | 01:29:03.55 | +00:21:41 (24.4%) | |
20 | ULASIŃSKI Maciej | 146 | GDAŃSK | M-40 | 20 | M 63 | 00:10:16 | 36 | 00:01:22 | 00:44:46 | 78 | 00:01:29 | 00:33:20 | 96 | 01:31:13.35 | 01:31:13.35 | +00:23:51 (26.1%) | ||
21 | JANKOWSKI Marcin | 97 | OKAS GDYNIA | GDYNIA | M-40 | 21 | M 65 | 00:12:50 | 85 | 00:01:54 | 00:43:50 | 72 | 00:01:30 | 00:31:42 | 85 | 01:31:46.95 | 01:31:46.95 | +00:24:24 (26.6%) | |
22 | KUŁTONIAK Robert | 88 | MOWI | GDYNIA | M-40 | 22 | M 71 | 00:12:22 | 81 | 00:02:07 | 00:47:17 | 88 | 00:02:42 | 00:31:47 | 86 | 01:36:15.55 | 01:36:15.55 | +00:28:53 (30.0%) | |
23 | LIPKOWSKI Tomasz | 112 | WZU | GRUDZIĄDZ | M-40 | 23 | M 72 | 00:13:04 | 89 | 00:01:55 | 00:47:24 | 90 | 00:01:15 | 00:32:53 | 93 | 01:36:31.90 | 01:36:31.90 | +00:29:09 (30.2%) | |
24 | CIESZYŃSKI Artur | 84 | GDAŃSK | M-40 | 24 | M 75 | 00:10:08 | 34 | 00:03:01 | 00:50:16 | 102 | 00:01:33 | 00:34:07 | 99 | 01:39:05.15 | 01:39:05.15 | +00:31:42 (32.0%) | ||
25 | PAWŁOWSKI Marek | 121 | WZU | WAŁDOWO SZLACHECKIE | M-40 | 25 | M 76 | 00:15:27 | 104 | 00:01:29 | 00:42:47 | 68 | 00:01:57 | 00:37:47 | 105 | 01:39:27.30 | 01:39:27.30 | +00:32:05 (32.3%) | |
26 | BRZEZICKI Maciej | 80 | BOLSZEWO | M-40 | 26 | M 78 | 00:11:57 | 70 | 00:01:46 | 00:50:30 | 103 | 00:01:18 | 00:36:13 | 104 | 01:41:44.75 | 01:41:44.75 | +00:34:22 (33.8%) | ||
27 | ŁUKOMSKI Tedix | 113 | SKRZESZEWSO ŻUKOWSKIE | M-40 | 27 | M 82 | 00:13:58 | 99 | 00:02:17 | 00:53:59 | 107 | 00:01:03 | 00:34:30 | 101 | 01:45:47.50 | 01:45:47.50 | +00:38:25 (36.3%) | ||
28 | GRZONKA Adam | 92 | KARTUZY | M-40 | 28 | M 84 | 00:13:19 | 93 | 00:03:09 | 00:54:46 | 109 | 00:02:50 | 00:39:50 | 108 | 01:53:54.65 | 01:53:54.65 | +00:46:32 (40.9%) |
Znaleziono 28 wynik(ów)