TROPEM WILCZYM BIEG PAMIĘCI ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH - 10 KM
TROPEM WILCZYM BIEG PAMIĘCI ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH
TROPEM WILCZYM BIEG PAMIĘCI ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH
Organizator : | Fundacja Wolność i Demokracja, KTKKF, Fundacja Herkules All Sports |
Data : | 2020-03-01 |
Miejsce : | Koszalin |
Dystans : | 10 km |
Zgłoszonych : | 202 |
Wystartowało : | 180 |
Nie ukończyło : | 3 |
Ukończyło : | 177 |
Na trasie : | 3 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
W klasyfikacji open, pierwsze 30 miejsc wg czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Lap 1.6km |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZATOŃ Olga | 342 | ŚWIDWIN | K30-39 | 00:06:55 | ||
2 | KONKEL Agnieszka | 228 | KOSZALIN | K30-39 | 00:06:58 | ||
3 | PASIEKA Agnieszka | 280 | ŚWIDWIN | K30-39 | 00:07:14 | ||
4 | HAŁKA Justyna | 201 | TRUCHT ŁOBEZ | ŁOBEZ | K40-49 | 00:07:20 | |
5 | CHABOWSKA Karolina | 172 | KB WYGAN | KOŁOBRZEG | K30-39 | 00:07:22 | |
6 | SMOCZYŃSKA Emilia | 308 | MBC TEAM | TUCHOLA | K30-39 | 00:07:26 | |
7 | BIAŁECKA Paula | 164 | TGK | KOSZALIN | K30-39 | 00:07:26 | |
8 | GIEDROWICZ Aleksandra | 191 | KOSZALIN | K30-39 | 00:07:28 | ||
9 | KAŹMIERCZAK Agnieszka | 225 | PROFESJONALNI AMATORZYPROFESJONALNI AMATORZY | ŚWIDWINEK | K40-49 | 00:07:32 | |
10 | KRZEWIŃSKA Małgorzata | 240 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | K60+ | 00:07:36 | |
11 | GLEWICZ Sylwia | 193 | KOSZALIN | K30-39 | 00:07:52 | ||
12 | DRULIK-HOŁUB Marta | 186 | TORNADO KOSZALIN | KOSZALIN | K40-49 | 00:07:52 | |
13 | DĄBROWSKA Alicja | 181 | TKKF KOSZALIN | SIANÓW | K50-59 | 00:08:05 | |
14 | GOLEC Anna | 194 | KOSZALIN | K40-49 | 00:08:06 | ||
15 | CZAPLA Paulina | 178 | KOŁOBRZEG | K30-39 | 00:08:10 | ||
16 | HAŁAJKO Magdalena | 200 | KOSZALIN | K30-39 | 00:08:13 | ||
17 | ZAKUTYŃSKA- KOWALCZYK Karolina | 68 | NIEKŁONICE | K40-49 | 00:08:15 | ||
18 | MONGIAŁO Aleksandra | 267 | FAST FEET K-LIN | KOSZALIN | K30-39 | 00:08:15 | |
19 | SŁOMSKA Dorota | 307 | KOSZALIN | K30-39 | 00:08:16 | ||
20 | GĄSECKA Agata | 29 | KOSZALIN | K18-29 | 00:08:18 | ||
21 | RADOMSKA Katarzyna | 290 | SZCZECINEK | K18-29 | 00:08:26 | ||
22 | USTJANOWSKA Katarzyna | 328 | BIAŁA | K30-39 | 00:08:37 | ||
23 | WOLF Beata | 9 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | K40-49 | 00:08:39 | |
24 | SADOWSKA Justyna | 302 | MANOWO | K30-39 | 00:08:46 | ||
25 | ROMANOWICZ Monika | 293 | DZIKIE ŻÓŁWIE | KOSZALIN | K30-39 | 00:08:48 | |
26 | MALINOWSKA-BURDA Aleksandra | 257 | KOSZALIN | K30-39 | 00:08:53 | ||
27 | SZUDERA Kamila | 320 | SZCZECIN | K30-39 | 00:08:59 | ||
28 | MAJ Agnieszka | 256 | SŁAWNO | K40-49 | 00:08:59 | ||
29 | SUCHODOLSKA Aleksandra | 316 | ROSNOWO | K30-39 | 00:09:08 | ||
30 | BORYS Justyna | 167 | JEDWABIŚCI | KOSZALIN | K30-39 | 00:09:10 | |
31 | NOWAK Ania | 273 | JEDWABIŚCI | KOSZALIN | K40-49 | 00:09:10 | |
32 | MITUNIEWICZ Renata | 264 | KOSZALIN | K50-59 | 00:09:22 | ||
33 | PISKÓRZ Justyna | 286 | ROSNOWO | K30-39 | 00:09:24 | ||
34 | WACHHOLZ Beata | 329 | KB BRYZA POSTOMINO | SŁAWNO | K50-59 | 00:09:37 | |
35 | KSIĄŻEK Teresa | 241 | 1960 | ZŁOCIENIEC | K60+ | 00:09:41 | |
35 | BORKOWSKA Alicja | 166 | ZŁOCIENIEC | K40-49 | 00:09:43 | ||
37 | TREJDER Maria | 326 | BAJADERKI KOSZALIN | KOSZALIN | K40-49 | 00:09:45 | |
38 | STRUSIŃSKA Paulina | 314 | KOSZALIN | K18-29 | 00:09:46 | ||
39 | KOPEĆ Magdalena | 230 | KOŁOBRZEG | K40-49 | 00:09:47 | ||
40 | JEWUŁA Agata | 215 | DRUŻYNA SZPIKU | KOSZALIN | K30-39 | 00:09:47 | |
41 | DORAWA-ZIOMEK Anna | 185 | DZIKIE ŻÓŁWIE | KOSZALIN | K30-39 | 00:09:54 | |
42 | ZAKOŚCIELNA Katarzyna | 341 | DZIKIE ŻÓŁWIE | KOSZALIN | K30-39 | 00:09:55 | |
43 | NEUBAUER Adrianna | 270 | KOSZALIN | K40-49 | 00:09:56 | ||
44 | KRAWCZUK Aleksandra | 239 | GLEŹNOWO | K30-39 | 00:09:59 | ||
45 | ŻERAŃSKA Iwona | 47 | KOSZALIN | K18-29 | 00:10:05 | ||
46 | ROGUCKA-KOPIJ Klaudia | 48 | KOSZALIN | K18-29 | 00:10:06 | ||
47 | GRABSKA Natalia | 197 | KISZKOWO | K18-29 | 00:10:25 | ||
48 | HEDDERGOTT Katarzyna | 204 | KOSZALIN | K40-49 | 00:10:30 | ||
49 | PEŁKA Iwona | 281 | KOSZALIN | K50-59 | 00:10:51 |
Znaleziono 49 wynik(ów)