TROPEM WILCZYM BIEG PAMIĘCI ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH - 10 KM
TROPEM WILCZYM BIEG PAMIĘCI ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH
TROPEM WILCZYM BIEG PAMIĘCI ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH
Organizator : | Fundacja Wolność i Demokracja, KTKKF, Fundacja Herkules All Sports |
Data : | 2020-03-01 |
Miejsce : | Koszalin |
Dystans : | 10 km |
Zgłoszonych : | 202 |
Wystartowało : | 180 |
Nie ukończyło : | 3 |
Ukończyło : | 177 |
Na trasie : | 3 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
W klasyfikacji open, pierwsze 30 miejsc wg czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Lap 1.6km | Lap 3.3km | Lap 4.9km | Lap 6.6km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KONKEL Agnieszka | 228 | KOSZALIN | K30-39 | 00:06:58 | 00:14:03 | 00:21:00 | 00:28:16 | ||
2 | ZATOŃ Olga | 342 | ŚWIDWIN | K30-39 | 00:06:55 | 00:14:03 | 00:21:23 | 00:28:41 | ||
3 | PASIEKA Agnieszka | 280 | ŚWIDWIN | K30-39 | 00:07:14 | 00:14:28 | 00:21:50 | 00:29:11 | ||
4 | HAŁKA Justyna | 201 | TRUCHT ŁOBEZ | ŁOBEZ | K40-49 | 00:07:20 | 00:14:55 | 00:22:37 | 00:30:19 | |
5 | CHABOWSKA Karolina | 172 | KB WYGAN | KOŁOBRZEG | K30-39 | 00:07:22 | 00:14:55 | 00:22:38 | 00:30:24 | |
6 | KRZEWIŃSKA Małgorzata | 240 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | K60+ | 00:07:36 | 00:15:23 | 00:23:10 | 00:30:58 | |
7 | GLEWICZ Sylwia | 193 | KOSZALIN | K30-39 | 00:07:52 | 00:15:40 | 00:23:34 | 00:31:31 | ||
8 | BIAŁECKA Paula | 164 | TGK | KOSZALIN | K30-39 | 00:07:26 | 00:15:14 | 00:23:15 | 00:31:34 | |
9 | SMOCZYŃSKA Emilia | 308 | MBC TEAM | TUCHOLA | K30-39 | 00:07:26 | 00:15:20 | 00:23:29 | 00:31:55 | |
10 | KAŹMIERCZAK Agnieszka | 225 | PROFESJONALNI AMATORZYPROFESJONALNI AMATORZY | ŚWIDWINEK | K40-49 | 00:07:32 | 00:15:38 | 00:23:57 | 00:32:22 | |
11 | DRULIK-HOŁUB Marta | 186 | TORNADO KOSZALIN | KOSZALIN | K40-49 | 00:07:52 | 00:15:55 | 00:24:09 | 00:32:43 | |
12 | GIEDROWICZ Aleksandra | 191 | KOSZALIN | K30-39 | 00:07:28 | 00:15:39 | 00:24:06 | 00:32:45 | ||
13 | DĄBROWSKA Alicja | 181 | TKKF KOSZALIN | SIANÓW | K50-59 | 00:08:05 | 00:16:17 | 00:24:33 | 00:32:48 | |
14 | GĄSECKA Agata | 29 | KOSZALIN | K18-29 | 00:08:18 | 00:16:25 | 00:24:38 | 00:32:55 | ||
15 | MONGIAŁO Aleksandra | 267 | FAST FEET K-LIN | KOSZALIN | K30-39 | 00:08:15 | 00:16:36 | 00:25:08 | 00:33:39 | |
16 | CZAPLA Paulina | 178 | KOŁOBRZEG | K30-39 | 00:08:10 | 00:16:32 | 00:25:01 | 00:33:40 | ||
17 | GOLEC Anna | 194 | KOSZALIN | K40-49 | 00:08:06 | 00:16:33 | 00:25:08 | 00:33:46 | ||
18 | ZAKUTYŃSKA- KOWALCZYK Karolina | 68 | NIEKŁONICE | K40-49 | 00:08:15 | 00:16:40 | 00:25:15 | 00:34:05 | ||
19 | SŁOMSKA Dorota | 307 | KOSZALIN | K30-39 | 00:08:16 | 00:16:40 | 00:25:16 | 00:34:08 | ||
20 | HAŁAJKO Magdalena | 200 | KOSZALIN | K30-39 | 00:08:13 | 00:16:36 | 00:25:25 | 00:34:16 | ||
21 | USTJANOWSKA Katarzyna | 328 | BIAŁA | K30-39 | 00:08:37 | 00:17:15 | 00:26:00 | 00:35:07 | ||
22 | SZUDERA Kamila | 320 | SZCZECIN | K30-39 | 00:08:59 | 00:18:15 | 00:27:33 | 00:36:51 | ||
23 | MAJ Agnieszka | 256 | SŁAWNO | K40-49 | 00:08:59 | 00:18:11 | 00:27:33 | 00:36:57 | ||
24 | SUCHODOLSKA Aleksandra | 316 | ROSNOWO | K30-39 | 00:09:08 | 00:18:18 | 00:27:32 | 00:36:59 | ||
25 | ROMANOWICZ Monika | 293 | DZIKIE ŻÓŁWIE | KOSZALIN | K30-39 | 00:08:48 | 00:18:03 | 00:27:28 | 00:36:59 | |
26 | WOLF Beata | 9 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | K40-49 | 00:08:39 | 00:18:13 | 00:27:45 | 00:37:15 | |
27 | BORYS Justyna | 167 | JEDWABIŚCI | KOSZALIN | K30-39 | 00:09:10 | 00:18:35 | 00:28:00 | 00:37:24 | |
27 | NOWAK Ania | 273 | JEDWABIŚCI | KOSZALIN | K40-49 | 00:09:10 | 00:18:35 | 00:27:59 | 00:37:24 | |
29 | PISKÓRZ Justyna | 286 | ROSNOWO | K30-39 | 00:09:24 | 00:18:36 | 00:28:09 | 00:37:52 | ||
30 | SADOWSKA Justyna | 302 | MANOWO | K30-39 | 00:08:46 | 00:18:21 | 00:28:08 | 00:38:00 | ||
31 | MALINOWSKA-BURDA Aleksandra | 257 | KOSZALIN | K30-39 | 00:08:53 | 00:18:24 | 00:28:16 | 00:38:16 | ||
32 | RADOMSKA Katarzyna | 290 | SZCZECINEK | K18-29 | 00:08:26 | 00:18:03 | 00:28:19 | 00:38:57 | ||
33 | MITUNIEWICZ Renata | 264 | KOSZALIN | K50-59 | 00:09:22 | 00:18:59 | 00:29:03 | 00:39:02 | ||
34 | DORAWA-ZIOMEK Anna | 185 | DZIKIE ŻÓŁWIE | KOSZALIN | K30-39 | 00:09:54 | 00:19:56 | 00:29:56 | 00:39:15 | |
35 | TREJDER Maria | 326 | BAJADERKI KOSZALIN | KOSZALIN | K40-49 | 00:09:45 | 00:19:33 | 00:29:32 | 00:39:35 | |
36 | KSIĄŻEK Teresa | 241 | 1960 | ZŁOCIENIEC | K60+ | 00:09:41 | 00:19:32 | 00:29:34 | 00:39:49 | |
36 | BORKOWSKA Alicja | 166 | ZŁOCIENIEC | K40-49 | 00:09:43 | 00:19:33 | 00:29:35 | 00:39:51 | ||
38 | WACHHOLZ Beata | 329 | KB BRYZA POSTOMINO | SŁAWNO | K50-59 | 00:09:37 | 00:19:36 | 00:29:49 | 00:40:12 | |
39 | ZAKOŚCIELNA Katarzyna | 341 | DZIKIE ŻÓŁWIE | KOSZALIN | K30-39 | 00:09:55 | 00:19:57 | 00:29:57 | 00:40:38 | |
40 | KOPEĆ Magdalena | 230 | KOŁOBRZEG | K40-49 | 00:09:47 | 00:19:56 | 00:30:09 | 00:40:40 | ||
41 | JEWUŁA Agata | 215 | DRUŻYNA SZPIKU | KOSZALIN | K30-39 | 00:09:47 | 00:19:56 | 00:30:09 | 00:40:40 | |
42 | NEUBAUER Adrianna | 270 | KOSZALIN | K40-49 | 00:09:56 | 00:20:07 | 00:30:14 | 00:40:45 | ||
43 | ŻERAŃSKA Iwona | 47 | KOSZALIN | K18-29 | 00:10:05 | 00:20:13 | 00:30:31 | 00:41:01 | ||
44 | ROGUCKA-KOPIJ Klaudia | 48 | KOSZALIN | K18-29 | 00:10:06 | 00:20:13 | 00:30:31 | 00:41:01 | ||
45 | KRAWCZUK Aleksandra | 239 | GLEŹNOWO | K30-39 | 00:09:59 | 00:20:10 | 00:30:31 | 00:41:10 | ||
46 | STRUSIŃSKA Paulina | 314 | KOSZALIN | K18-29 | 00:09:46 | 00:20:16 | 00:31:40 | 00:43:11 | ||
47 | PEŁKA Iwona | 281 | KOSZALIN | K50-59 | 00:10:51 | 00:21:47 | 00:32:51 | 00:44:15 | ||
48 | HEDDERGOTT Katarzyna | 204 | KOSZALIN | K40-49 | 00:10:30 | 00:21:53 | 00:33:28 | 00:45:18 | ||
49 | GRABSKA Natalia | 197 | KISZKOWO | K18-29 | 00:10:25 | 00:21:55 | 00:33:42 | 00:46:11 |
Znaleziono 49 wynik(ów)