TROPEM WILCZYM BIEG PAMIĘCI ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH - 10 KM
TROPEM WILCZYM BIEG PAMIĘCI ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH
TROPEM WILCZYM BIEG PAMIĘCI ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH
Organizator : | Fundacja Wolność i Demokracja, KTKKF, Fundacja Herkules All Sports |
Data : | 2020-03-01 |
Miejsce : | Koszalin |
Dystans : | 10 km |
Zgłoszonych : | 202 |
Wystartowało : | 180 |
Nie ukończyło : | 3 |
Ukończyło : | 177 |
Na trasie : | 3 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
W klasyfikacji open, pierwsze 30 miejsc wg czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Lap 1.6km | Lap 3.3km | Lap 4.9km | Lap 6.6km | Lap 8.3km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SMOCZYŃSKA Emilia | 308 | MBC TEAM | TUCHOLA | K30-39 | 00:07:26 | 00:15:20 | 00:23:29 | 00:31:55 | 00:40:24 | |
2 | KONKEL Agnieszka | 228 | KOSZALIN | K30-39 | 00:06:58 | 00:14:03 | 00:21:00 | 00:28:16 | 00:35:32 | ||
3 | ZATOŃ Olga | 342 | ŚWIDWIN | K30-39 | 00:06:55 | 00:14:03 | 00:21:23 | 00:28:41 | 00:36:05 | ||
4 | BIAŁECKA Paula | 164 | TGK | KOSZALIN | K30-39 | 00:07:26 | 00:15:14 | 00:23:15 | 00:31:34 | 00:39:51 | |
5 | PASIEKA Agnieszka | 280 | ŚWIDWIN | K30-39 | 00:07:14 | 00:14:28 | 00:21:50 | 00:29:11 | 00:36:39 | ||
6 | CHABOWSKA Karolina | 172 | KB WYGAN | KOŁOBRZEG | K30-39 | 00:07:22 | 00:14:55 | 00:22:38 | 00:30:24 | 00:38:14 | |
7 | GIEDROWICZ Aleksandra | 191 | KOSZALIN | K30-39 | 00:07:28 | 00:15:39 | 00:24:06 | 00:32:45 | 00:41:26 | ||
8 | SZUDERA Kamila | 320 | SZCZECIN | K30-39 | 00:08:59 | 00:18:15 | 00:27:33 | 00:36:51 | 00:46:08 | ||
9 | BORYS Justyna | 167 | JEDWABIŚCI | KOSZALIN | K30-39 | 00:09:10 | 00:18:35 | 00:28:00 | 00:37:24 | 00:46:55 | |
10 | SŁOMSKA Dorota | 307 | KOSZALIN | K30-39 | 00:08:16 | 00:16:40 | 00:25:16 | 00:34:08 | 00:43:11 | ||
11 | SADOWSKA Justyna | 302 | MANOWO | K30-39 | 00:08:46 | 00:18:21 | 00:28:08 | 00:38:00 | 00:47:46 | ||
12 | GLEWICZ Sylwia | 193 | KOSZALIN | K30-39 | 00:07:52 | 00:15:40 | 00:23:34 | 00:31:31 | 00:39:30 | ||
13 | CZAPLA Paulina | 178 | KOŁOBRZEG | K30-39 | 00:08:10 | 00:16:32 | 00:25:01 | 00:33:40 | 00:42:21 | ||
14 | HAŁAJKO Magdalena | 200 | KOSZALIN | K30-39 | 00:08:13 | 00:16:36 | 00:25:25 | 00:34:16 | 00:43:10 | ||
15 | MALINOWSKA-BURDA Aleksandra | 257 | KOSZALIN | K30-39 | 00:08:53 | 00:18:24 | 00:28:16 | 00:38:16 | 00:48:19 | ||
16 | JEWUŁA Agata | 215 | DRUŻYNA SZPIKU | KOSZALIN | K30-39 | 00:09:47 | 00:19:56 | 00:30:09 | 00:40:40 | 00:51:05 | |
17 | MONGIAŁO Aleksandra | 267 | FAST FEET K-LIN | KOSZALIN | K30-39 | 00:08:15 | 00:16:36 | 00:25:08 | 00:33:39 | 00:42:07 | |
18 | USTJANOWSKA Katarzyna | 328 | BIAŁA | K30-39 | 00:08:37 | 00:17:15 | 00:26:00 | 00:35:07 | 00:44:21 | ||
19 | KRAWCZUK Aleksandra | 239 | GLEŹNOWO | K30-39 | 00:09:59 | 00:20:10 | 00:30:31 | 00:41:10 | 00:51:59 | ||
20 | ZAKOŚCIELNA Katarzyna | 341 | DZIKIE ŻÓŁWIE | KOSZALIN | K30-39 | 00:09:55 | 00:19:57 | 00:29:57 | 00:40:38 | 00:51:54 | |
21 | SUCHODOLSKA Aleksandra | 316 | ROSNOWO | K30-39 | 00:09:08 | 00:18:18 | 00:27:32 | 00:36:59 | 00:46:04 | ||
22 | ROMANOWICZ Monika | 293 | DZIKIE ŻÓŁWIE | KOSZALIN | K30-39 | 00:08:48 | 00:18:03 | 00:27:28 | 00:36:59 | 00:46:04 | |
23 | PISKÓRZ Justyna | 286 | ROSNOWO | K30-39 | 00:09:24 | 00:18:36 | 00:28:09 | 00:37:52 | 00:47:19 | ||
24 | DORAWA-ZIOMEK Anna | 185 | DZIKIE ŻÓŁWIE | KOSZALIN | K30-39 | 00:09:54 | 00:19:56 | 00:29:56 | 00:39:15 | 00:48:46 |
Znaleziono 24 wynik(ów)