TROPEM WILCZYM BIEG PAMIĘCI ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH - 10 KM
TROPEM WILCZYM BIEG PAMIĘCI ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH
TROPEM WILCZYM BIEG PAMIĘCI ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH
Organizator : | Fundacja Wolność i Demokracja, KTKKF, Fundacja Herkules All Sports |
Data : | 2020-03-01 |
Miejsce : | Koszalin |
Dystans : | 10 km |
Zgłoszonych : | 202 |
Wystartowało : | 180 |
Nie ukończyło : | 3 |
Ukończyło : | 177 |
Na trasie : | 3 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
W klasyfikacji open, pierwsze 30 miejsc wg czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Lap 1.6km | Lap 3.3km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KONKEL Agnieszka | 228 | KOSZALIN | K30-39 | 00:06:58 | 00:14:03 | ||
2 | ZATOŃ Olga | 342 | ŚWIDWIN | K30-39 | 00:06:55 | 00:14:03 | ||
3 | PASIEKA Agnieszka | 280 | ŚWIDWIN | K30-39 | 00:07:14 | 00:14:28 | ||
4 | CHABOWSKA Karolina | 172 | KB WYGAN | KOŁOBRZEG | K30-39 | 00:07:22 | 00:14:55 | |
5 | BIAŁECKA Paula | 164 | TGK | KOSZALIN | K30-39 | 00:07:26 | 00:15:14 | |
6 | SMOCZYŃSKA Emilia | 308 | MBC TEAM | TUCHOLA | K30-39 | 00:07:26 | 00:15:20 | |
7 | GIEDROWICZ Aleksandra | 191 | KOSZALIN | K30-39 | 00:07:28 | 00:15:39 | ||
8 | GLEWICZ Sylwia | 193 | KOSZALIN | K30-39 | 00:07:52 | 00:15:40 | ||
9 | CZAPLA Paulina | 178 | KOŁOBRZEG | K30-39 | 00:08:10 | 00:16:32 | ||
10 | HAŁAJKO Magdalena | 200 | KOSZALIN | K30-39 | 00:08:13 | 00:16:36 | ||
11 | MONGIAŁO Aleksandra | 267 | FAST FEET K-LIN | KOSZALIN | K30-39 | 00:08:15 | 00:16:36 | |
12 | SŁOMSKA Dorota | 307 | KOSZALIN | K30-39 | 00:08:16 | 00:16:40 | ||
13 | USTJANOWSKA Katarzyna | 328 | BIAŁA | K30-39 | 00:08:37 | 00:17:15 | ||
14 | ROMANOWICZ Monika | 293 | DZIKIE ŻÓŁWIE | KOSZALIN | K30-39 | 00:08:48 | 00:18:03 | |
15 | SZUDERA Kamila | 320 | SZCZECIN | K30-39 | 00:08:59 | 00:18:15 | ||
16 | SUCHODOLSKA Aleksandra | 316 | ROSNOWO | K30-39 | 00:09:08 | 00:18:18 | ||
17 | SADOWSKA Justyna | 302 | MANOWO | K30-39 | 00:08:46 | 00:18:21 | ||
18 | MALINOWSKA-BURDA Aleksandra | 257 | KOSZALIN | K30-39 | 00:08:53 | 00:18:24 | ||
19 | BORYS Justyna | 167 | JEDWABIŚCI | KOSZALIN | K30-39 | 00:09:10 | 00:18:35 | |
20 | PISKÓRZ Justyna | 286 | ROSNOWO | K30-39 | 00:09:24 | 00:18:36 | ||
21 | JEWUŁA Agata | 215 | DRUŻYNA SZPIKU | KOSZALIN | K30-39 | 00:09:47 | 00:19:56 | |
22 | DORAWA-ZIOMEK Anna | 185 | DZIKIE ŻÓŁWIE | KOSZALIN | K30-39 | 00:09:54 | 00:19:56 | |
23 | ZAKOŚCIELNA Katarzyna | 341 | DZIKIE ŻÓŁWIE | KOSZALIN | K30-39 | 00:09:55 | 00:19:57 | |
24 | KRAWCZUK Aleksandra | 239 | GLEŹNOWO | K30-39 | 00:09:59 | 00:20:10 |
Znaleziono 24 wynik(ów)