TROPEM WILCZYM BIEG PAMIĘCI ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH - 10 KM
TROPEM WILCZYM BIEG PAMIĘCI ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH
TROPEM WILCZYM BIEG PAMIĘCI ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH
Organizator : | Fundacja Wolność i Demokracja, KTKKF, Fundacja Herkules All Sports |
Data : | 2020-03-01 |
Miejsce : | Koszalin |
Dystans : | 10 km |
Zgłoszonych : | 202 |
Wystartowało : | 180 |
Nie ukończyło : | 3 |
Ukończyło : | 177 |
Na trasie : | 3 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
W klasyfikacji open, pierwsze 30 miejsc wg czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Lap 1.6km |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BRAUN Grzegorz | 168 | DRACZYŃSKI RUNNING TEAM | GRYFICE | M18-29 | 00:05:18 | |
2 | GAWRON Piotr | 190 | ULKS TALEX BORZYTUCHOM | KOSZALIN | M18-29 | 00:05:38 | |
3 | HUBERT Łukasz | 207 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M30-39 | 00:05:38 | |
4 | WALCZAK Paweł | 52 | KOSZALIN | M30-39 | 00:05:54 | ||
5 | ZABORSKI Ryszard | 340 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M40-49 | 00:05:55 | |
6 | RYKIEL Michał | 301 | DĄBROWSKI TEAM | BONIN | M30-39 | 00:05:55 | |
7 | ŁUKASZEWSKI Sebastian | 249 | STARGARDZKI ZWIĄZEK WETERANÓW LEKKIEJ ATLETYKI | STARGARD | M40-49 | 00:05:57 | |
8 | SIADAK Arkadiusz | 303 | KOSZALIN | M40-49 | 00:05:58 | ||
9 | RYBACZEK Sebastian | 350 | JW 1223 | ROSNOWO | M40-49 | 00:05:58 | |
10 | RUDNIKOWSKI Maciej | 297 | BIEGUZDROWISKOWY.PL / DARŁOWSKIE CHARTY | DARŁOWO | M40-49 | 00:05:58 | |
11 | ROSZKOWSKI Damian | 294 | BAGNA IZBICKIE | SŁUPSK | M30-39 | 00:06:00 | |
12 | MACKOJĆ Krzysztof | 255 | EL-MACKOJĆ | KOŁOBRZEG | M40-49 | 00:06:00 | |
13 | PICK Tomasz | 283 | SKSG KORONA SZCZECIN | KOSZALIN | M50-59 | 00:06:10 | |
14 | GIERLACH Jacek | 192 | STOPA SŁUPSK | SŁUPSK | M30-39 | 00:06:11 | |
15 | CHABOWSKI Wojciech | 174 | PROFESJONALNI AMATORZY | RĄBINO | M18-29 | 00:06:11 | |
16 | KAWKA Adrian | 223 | SŁUPSK | M30-39 | 00:06:15 | ||
17 | WOJCIECHOWICZ Jacek | 334 | WWW.STUDIOTANCAPASJA.PL | KOSZALIN | M40-49 | 00:06:16 | |
18 | RACISZ Mateusz | 289 | KAMIEŃ RYMAŃSKI | KAMIEŃ RYMAŃSKI | M18-29 | 00:06:18 | |
19 | LEWANDOWSKI Jacek | 248 | TAPETY KOSZALIN MONIUSZKI | STARY BOREK | M40-49 | 00:06:23 | |
20 | SITOWSKI Marcin | 305 | HOMOSAPIE | KOSZALIN | M18-29 | 00:06:23 | |
21 | KOZIEŁ Adam | 236 | PROFESJONALNI AMATORZY | KOSZALIN | M18-29 | 00:06:25 | |
22 | BIEDRZYCKI Krzysztof | 165 | KOŁOBRZEG | M40-49 | 00:06:26 | ||
23 | SZYSZKA Konrad | 322 | WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE | SZCZECIN | M40-49 | 00:06:31 | |
24 | ZIELIŃSKI Maciej | 344 | KAMIEŃ RYMAŃSKI | KAMIEŃ RYMAŃSKI | M18-29 | 00:06:37 | |
25 | BURDA Robert | 170 | KOSPEL | KOSZALIN | M40-49 | 00:06:38 | |
26 | KOZIEŁ Paweł | 235 | PROFESJONALNI AMATORZY | RĄBINO | M40-49 | 00:06:38 | |
27 | WIECZOREK Łukasz | 332 | CSSP KOSZALIN | KOSZALIN | M30-39 | 00:06:38 | |
28 | RUBASZNIAK Radosław | 296 | KOSZALIN | M30-39 | 00:06:43 | ||
29 | ZWOLIŃSKI Jan | 346 | TKKF KOSZALIN | WIERCISZEWO | M50-59 | 00:06:45 | |
30 | WOŁYNIEC Szymon | 335 | WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE | KOSZALIN | M18-29 | 00:06:45 | |
31 | PLUTA Kamil | 4 | NIEMICA | M18-29 | 00:06:46 | ||
32 | ŻUREK Mateusz | 348 | KOSZALIN | M30-39 | 00:06:48 | ||
33 | MAZUR Tomasz | 259 | I LO SZCZECINEK | SZCZECINEK | M40-49 | 00:06:50 | |
34 | GÓRNY Norbert | 196 | CSSP KOSZALIN | ROSNOWO | M40-49 | 00:06:50 | |
35 | BARANOWSKI Piotr | 162 | KOSZALIN | M40-49 | 00:06:51 | ||
36 | NOWICKI Michał | 274 | KB WYGAN | KOŁOBRZEG | M30-39 | 00:06:52 | |
37 | GRACZYK Paweł | 198 | KAMIEŃ RYMAŃSKI | KAMIEŃ RYMAŃSKI | M30-39 | 00:06:59 | |
38 | MACIEJEWICZ Piotr | 254 | KAMIEŃ RYMAŃSKI | KAMIEŃ RYMAŃSKI | M18-29 | 00:07:01 | |
39 | BURDZIK Michał | 171 | MBFAN | KOSZALIN | M18-29 | 00:07:06 | |
40 | URBAŃSKI Tomasz | 327 | BIAŁOGARD | M40-49 | 00:07:07 | ||
41 | KUCAL Paweł | 243 | KOSZALIN | M40-49 | 00:07:07 | ||
42 | MŁYNARCZYK Zbyszek | 266 | CPSP USTKA | SŁUPSK | M30-39 | 00:07:10 | |
43 | KWIETNIEWSKI Daniel | 246 | KOSZALIN | M40-49 | 00:07:11 | ||
44 | NOWAK Paweł | 272 | TRIPAKA PRZECHLEWO | KOSZALIN | M40-49 | 00:07:14 | |
45 | DERLIŃSKI Adam | 183 | TORNADO KOSZALIN | KOSZALIN | M40-49 | 00:07:15 | |
46 | REDLICKI Piotr | 291 | SZCZECINEK | M30-39 | 00:07:17 | ||
47 | OLSZAR Grzegorz | 277 | DARŁOWSKIE CHARTY | DARŁOWO | M30-39 | 00:07:17 | |
48 | JANKOWSKI Piotr | 163 | SZCZECIN | M40-49 | 00:07:18 | ||
49 | JARZYNA Roman | 212 | SZWLA STARGARD | STARGARD | M50-59 | 00:07:18 | |
50 | IWANIEC Dariusz | 209 | TKKF KOSZALIN | SIERAKOWO | M40-49 | 00:07:18 | |
51 | MYSZYŃSKI Paweł | 269 | SP5 KOŁOBRZEG | GOŚCINO | M40-49 | 00:07:21 | |
52 | BUDZIŃSKI Paweł | 169 | TAGER SPORT / DRUŻYNA SZPIKU | KONIKOWO | M40-49 | 00:07:23 | |
53 | PILAREK Ireneusz | 285 | KOSZALIN | M40-49 | 00:07:23 | ||
54 | GOLUBSKI Cezary | 195 | KAMIEŃ RYMAŃSKI | KAMIEŃ RYMAŃSKI | M18-29 | 00:07:24 | |
55 | ANTKOWIAK Sebastian | 161 | DB - ACTIVE | KOSZALIN | M40-49 | 00:07:26 | |
56 | SMOCZYŃSKI Marek | 309 | MBC TEAM | TUCHOLA | M30-39 | 00:07:27 | |
57 | ŁUSZCZEWSKI Krzysztof | 251 | ŻYTNIA TEAM | ZŁOTÓW | M40-49 | 00:07:27 | |
58 | SZKOPEK Krzysztof | 318 | SZCZECINEK | M50-59 | 00:07:30 | ||
59 | STACHOWIAK Ryszard | 312 | BIAŁOGARD | M60-69 | 00:07:32 | ||
60 | KRAWCZUK Szymon | 238 | DARŁOWSKIE CHARTY | GLEŹNOWO | M40-49 | 00:07:32 | |
61 | SKOWYRSKI Janusz | 306 | TKKF KOSZALIN | BIESIEKIERZ | M50-59 | 00:07:33 | |
62 | TREDER Marian | 325 | TEAM TREDER | ŁOSINO | M50-59 | 00:07:33 | |
63 | KORMAN Kamil | 231 | KOSZALIN | M18-29 | 00:07:35 | ||
64 | RUTKOWSKI Artur | 299 | RUNKING | KOSZALIN | M30-39 | 00:07:36 | |
65 | WILKOWSKI Krzysztof | 333 | FOR-REST-RUN KOSZALIN | KOSZALIN | M40-49 | 00:07:36 | |
66 | KIELAR Łukasz | 227 | SŁAWNO | M40-49 | 00:07:36 | ||
67 | NEUBAUER Łukasz | 271 | KOSZALIN | M40-49 | 00:07:41 | ||
68 | JABŁOŃSKI Arkadiusz | 210 | JW 1223 | KOSZALIN | M30-39 | 00:07:41 | |
69 | KOZAK Grzegorz | 234 | FPP | KOSZALIN | M40-49 | 00:07:42 | |
70 | PAWŁOWSKI Grzegorz | 62 | GAMMAX | MIELNO | M40-49 | 00:07:43 | |
71 | BUREK Marcin | 49 | SŁUPSK | M30-39 | 00:07:44 | ||
72 | CHUDZIK Zbigniew | 176 | TKKF KOSZALIN | STARE BIELICE | M50-59 | 00:07:45 | |
73 | HAINCE Paweł | 199 | CHODZIEŻ | M40-49 | 00:07:49 | ||
74 | HARASIMOWICZ Michał | 202 | 12. BBSP | SZCZECINEK | M30-39 | 00:07:49 | |
75 | KAWA Marcin | 15 | NOWOGARD | M30-39 | 00:07:49 | ||
76 | CZYŻYKOWSKI Łukasz | 180 | KOSZALIN | M30-39 | 00:07:49 | ||
77 | RAŚ Mateusz | 130 | JW1223 | KOSZALIN | M18-29 | 00:07:51 | |
78 | RÓG Michał | 295 | 8PPLOT | STARE BIELICE | M40-49 | 00:07:52 | |
79 | MICHALCZYK Kamil | 261 | KOSZALIN | KOSZALIN | M30-39 | 00:07:52 | |
80 | BOJANOWSKI Michał | 351 | KOŁOBRZESKI KLUB MORSÓW | KOŁOBRZEG | M40-49 | 00:07:53 | |
81 | MACIĄG Piotr | 252 | HOMOSAPIE | KOSZALIN | M40-49 | 00:07:54 | |
82 | PAJOR Tomasz | 279 | HOMOSAPIE | KOSZALIN | M40-49 | 00:07:54 | |
83 | SZCZYPEK Arkadiusz | 317 | FUNDACJA ZASTOPUJ | SIANÓW | M30-39 | 00:07:55 | |
84 | SUCHANOWSKI Zygmunt | 315 | RESPECT LOTYŃ | LOTYŃ | M50-59 | 00:07:56 | |
85 | CHABOWSKI Dawid | 173 | KOSZALIN | M40-49 | 00:07:56 | ||
86 | HOREGLAD Paweł | 206 | SPEEDY GONZALES | KOSZALIN | M18-29 | 00:07:56 | |
87 | JOCHYM Mariusz | 216 | WATAHA | ROSNOWO | M30-39 | 00:07:57 | |
88 | KRASIŃSKI Witold | 237 | KOSZALIN | M40-49 | 00:07:57 | ||
89 | SZYMAŃSKI Patryk | 321 | 1987 | SŁUPSK | M30-39 | 00:07:59 | |
90 | KAPCIO Michał | 220 | KAMIEŃ RYMAŃSKI | KAMIEŃ RYMAŃSKI | M18-29 | 00:08:01 | |
91 | ROGOWSKI Jan | 292 | BBL MIKOŁAJKI | MIKOŁAJKI | M50-59 | 00:08:01 | |
92 | KASPRZYK Bogdan | 222 | KM PSP KOSZALIN | MŚCICE | M40-49 | 00:08:03 | |
93 | IHNATOWICZ Łukasz | 208 | WOLNY ŚLEDŹ | KOSZALIN | M30-39 | 00:08:04 | |
94 | ZAWILSKI Robert | 343 | KOSZALIN | M30-39 | 00:08:04 | ||
95 | DĘBSKI Damian | 184 | KOSZALIN | M30-39 | 00:08:04 | ||
96 | WYGANOWSKI Andrzej | 339 | KB WYGAN | KOŁOBRZEG | M70+ | 00:08:05 | |
97 | JUSZCZAK Krzysztof | 217 | KOSZALIN | M60-69 | 00:08:05 | ||
98 | SITARCZYK Damian | 304 | SIANÓW | M30-39 | 00:08:06 | ||
99 | ŚWIETLIK Tomasz | 324 | LEO TEAM | KOSZALIN | M60-69 | 00:08:08 | |
100 | MONGIAŁO Marcin | 268 | FAST FEET K-LIN | KOSZALIN | M40-49 | 00:08:11 | |
101 | SOBOLEWSKI Marcin | 310 | 1983 | MRZEŻYNO | M30-39 | 00:08:13 | |
102 | OSOBNIAK Ryszard | 278 | 1956 | KOSZALIN | M60-69 | 00:08:14 | |
103 | KAMINSKI Tomasz | 219 | WODNA SŁUŻBA RATOWNICZA | KOSZALIN | M40-49 | 00:08:15 | |
104 | KACZMAREK Łukasz | 218 | WOJOWNICY WÓDY | KOSZALIN | M30-39 | 00:08:15 | |
105 | MICHALAK Michał | 260 | KAMIEŃ RYMAŃSKI | KAMIEŃ RYMAŃSKI | M18-29 | 00:08:19 | |
106 | PĘKAŁA Piotr | 282 | SP MANOWO | KOSZALIN | M40-49 | 00:08:20 | |
107 | SZMYT Marcin | 319 | KOSZALIN | M30-39 | 00:08:21 | ||
108 | POŁOCZAŃSKI Piotr | 287 | SZWAGRY BIEGAJĄ | KOSZALIN | M30-39 | 00:08:21 | |
109 | DOBOSZ Robert | 25 | KOSZALIN | M18-29 | 00:08:23 | ||
110 | MICHALUK Amadeusz | 263 | KAMIEŃ RYMAŃSKI | KAMIEŃ RYMAŃSKI | M18-29 | 00:08:25 | |
111 | GALICKI Robert | 189 | BOBOLICKIE BRACTWO BIEGOWE | BOBOLICE | M40-49 | 00:08:25 | |
112 | KONKEL Łukasz | 229 | KOSZALIN | M40-49 | 00:08:26 | ||
113 | PUŚCIAN Krzysztof | 288 | SP MANOWO | MANOWO | M40-49 | 00:08:26 | |
114 | KARNICKI Zygmunt | 221 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M60-69 | 00:08:29 | |
115 | CHRUŚLAK Dawid | 175 | NOWOGARD | M30-39 | 00:08:30 | ||
116 | SZYSZKOWSKI Tomasz | 323 | FOR-REST-RUN KOSZALIN | KOSZALIN | M30-39 | 00:08:30 | |
117 | WESOŁOWSKI Łukasz | 331 | KOSZALIN | KOSZALIN | M30-39 | 00:08:46 | |
118 | MICHALSKI Jakub | 262 | KOSZALIN | M40-49 | 00:08:48 | ||
119 | PIETRZYK Rafał | 284 | KALISZ POMORSKI | M30-39 | 00:08:51 | ||
120 | ALABA Jerzy | 153 | BIAŁOGARD | M60-69 | 00:08:57 | ||
121 | CIECHAŃSKI Michał | 177 | 1979 | ZAJĄCZKOWO | M40-49 | 00:08:58 | |
122 | KĘSIK Michał | 226 | ZDARTE PODESZWY | KOSZALIN | M40-49 | 00:08:59 | |
123 | MITUNIEWICZ Adrian | 265 | KOSZALIN | M30-39 | 00:09:00 | ||
124 | HELLER Zdzisław | 205 | HERMARATONOW.PL | KOSZALIN | M60-69 | 00:09:02 | |
125 | KULAWIŃSKI Marek | 244 | KOŁOBRZEG | M40-49 | 00:09:02 | ||
126 | JAKÓBCZAK Dariusz | 211 | KOSZALIN | M50-59 | 00:09:06 | ||
127 | JASIENIECKI Piotr | 213 | KP ZEFIR WYSZEWO | KOSZALIN | M50-59 | 00:09:08 | |
128 | MARTYNIUK Michał | 258 | MANOWO | M18-29 | 00:09:25 | ||
129 | HARASYM Daniel | 203 | FUNDACJA ZASTOPUJ | SIANÓW | M40-49 | 00:09:33 | |
130 | OLCZYKOWSKI Bartosz | 275 | DĄBKI | M40-49 | 00:10:11 | ||
131 | RYHANYCZ Paweł | 300 | KOSZALIN | M40-49 | 00:10:30 |
Znaleziono 131 wynik(ów)