TROPEM WILCZYM BIEG PAMIĘCI ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH - 10 KM
TROPEM WILCZYM BIEG PAMIĘCI ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH
TROPEM WILCZYM BIEG PAMIĘCI ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH
Organizator : | Fundacja Wolność i Demokracja, KTKKF, Fundacja Herkules All Sports |
Data : | 2020-03-01 |
Miejsce : | Koszalin |
Dystans : | 10 km |
Zgłoszonych : | 202 |
Wystartowało : | 180 |
Nie ukończyło : | 3 |
Ukończyło : | 177 |
Na trasie : | 3 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
W klasyfikacji open, pierwsze 30 miejsc wg czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Lap 1.6km | Lap 3.3km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZABORSKI Ryszard | 340 | TKKF KOSZALIN | KOSZALIN | M40-49 | 00:05:55 | 00:11:56 | |
2 | SIADAK Arkadiusz | 303 | KOSZALIN | M40-49 | 00:05:58 | 00:11:58 | ||
3 | RYBACZEK Sebastian | 350 | JW 1223 | ROSNOWO | M40-49 | 00:05:58 | 00:12:06 | |
4 | ŁUKASZEWSKI Sebastian | 249 | STARGARDZKI ZWIĄZEK WETERANÓW LEKKIEJ ATLETYKI | STARGARD | M40-49 | 00:05:57 | 00:12:07 | |
5 | MACKOJĆ Krzysztof | 255 | EL-MACKOJĆ | KOŁOBRZEG | M40-49 | 00:06:00 | 00:12:12 | |
6 | RUDNIKOWSKI Maciej | 297 | BIEGUZDROWISKOWY.PL / DARŁOWSKIE CHARTY | DARŁOWO | M40-49 | 00:05:58 | 00:12:19 | |
7 | WOJCIECHOWICZ Jacek | 334 | WWW.STUDIOTANCAPASJA.PL | KOSZALIN | M40-49 | 00:06:16 | 00:12:56 | |
8 | LEWANDOWSKI Jacek | 248 | TAPETY KOSZALIN MONIUSZKI | STARY BOREK | M40-49 | 00:06:23 | 00:13:02 | |
9 | BIEDRZYCKI Krzysztof | 165 | KOŁOBRZEG | M40-49 | 00:06:26 | 00:13:08 | ||
10 | BURDA Robert | 170 | KOSPEL | KOSZALIN | M40-49 | 00:06:38 | 00:13:22 | |
11 | SZYSZKA Konrad | 322 | WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIE | SZCZECIN | M40-49 | 00:06:31 | 00:13:28 | |
12 | KOZIEŁ Paweł | 235 | PROFESJONALNI AMATORZY | RĄBINO | M40-49 | 00:06:38 | 00:13:45 | |
13 | BARANOWSKI Piotr | 162 | KOSZALIN | M40-49 | 00:06:51 | 00:13:50 | ||
14 | MAZUR Tomasz | 259 | I LO SZCZECINEK | SZCZECINEK | M40-49 | 00:06:50 | 00:14:01 | |
15 | GÓRNY Norbert | 196 | CSSP KOSZALIN | ROSNOWO | M40-49 | 00:06:50 | 00:14:02 | |
16 | URBAŃSKI Tomasz | 327 | BIAŁOGARD | M40-49 | 00:07:07 | 00:14:09 | ||
17 | KUCAL Paweł | 243 | KOSZALIN | M40-49 | 00:07:07 | 00:14:11 | ||
18 | NOWAK Paweł | 272 | TRIPAKA PRZECHLEWO | KOSZALIN | M40-49 | 00:07:14 | 00:14:25 | |
19 | KWIETNIEWSKI Daniel | 246 | KOSZALIN | M40-49 | 00:07:11 | 00:14:35 | ||
20 | JANKOWSKI Piotr | 163 | SZCZECIN | M40-49 | 00:07:18 | 00:14:39 | ||
21 | BUDZIŃSKI Paweł | 169 | TAGER SPORT / DRUŻYNA SZPIKU | KONIKOWO | M40-49 | 00:07:23 | 00:14:54 | |
22 | PILAREK Ireneusz | 285 | KOSZALIN | M40-49 | 00:07:23 | 00:14:56 | ||
23 | IWANIEC Dariusz | 209 | TKKF KOSZALIN | SIERAKOWO | M40-49 | 00:07:18 | 00:14:59 | |
24 | DERLIŃSKI Adam | 183 | TORNADO KOSZALIN | KOSZALIN | M40-49 | 00:07:15 | 00:15:00 | |
25 | MYSZYŃSKI Paweł | 269 | SP5 KOŁOBRZEG | GOŚCINO | M40-49 | 00:07:21 | 00:15:00 | |
26 | WILKOWSKI Krzysztof | 333 | FOR-REST-RUN KOSZALIN | KOSZALIN | M40-49 | 00:07:36 | 00:15:09 | |
27 | ŁUSZCZEWSKI Krzysztof | 251 | ŻYTNIA TEAM | ZŁOTÓW | M40-49 | 00:07:27 | 00:15:12 | |
28 | KIELAR Łukasz | 227 | SŁAWNO | M40-49 | 00:07:36 | 00:15:12 | ||
29 | KRAWCZUK Szymon | 238 | DARŁOWSKIE CHARTY | GLEŹNOWO | M40-49 | 00:07:32 | 00:15:20 | |
30 | KOZAK Grzegorz | 234 | FPP | KOSZALIN | M40-49 | 00:07:42 | 00:15:25 | |
31 | ANTKOWIAK Sebastian | 161 | DB - ACTIVE | KOSZALIN | M40-49 | 00:07:26 | 00:15:26 | |
32 | RÓG Michał | 295 | 8PPLOT | STARE BIELICE | M40-49 | 00:07:52 | 00:15:40 | |
33 | NEUBAUER Łukasz | 271 | KOSZALIN | M40-49 | 00:07:41 | 00:15:48 | ||
34 | HAINCE Paweł | 199 | CHODZIEŻ | M40-49 | 00:07:49 | 00:15:50 | ||
35 | KRASIŃSKI Witold | 237 | KOSZALIN | M40-49 | 00:07:57 | 00:15:53 | ||
36 | PAWŁOWSKI Grzegorz | 62 | GAMMAX | MIELNO | M40-49 | 00:07:43 | 00:15:56 | |
37 | MACIĄG Piotr | 252 | HOMOSAPIE | KOSZALIN | M40-49 | 00:07:54 | 00:15:59 | |
38 | PAJOR Tomasz | 279 | HOMOSAPIE | KOSZALIN | M40-49 | 00:07:54 | 00:15:59 | |
39 | PĘKAŁA Piotr | 282 | SP MANOWO | KOSZALIN | M40-49 | 00:08:20 | 00:16:03 | |
40 | BOJANOWSKI Michał | 351 | KOŁOBRZESKI KLUB MORSÓW | KOŁOBRZEG | M40-49 | 00:07:53 | 00:16:05 | |
41 | CHABOWSKI Dawid | 173 | KOSZALIN | M40-49 | 00:07:56 | 00:16:08 | ||
42 | MONGIAŁO Marcin | 268 | FAST FEET K-LIN | KOSZALIN | M40-49 | 00:08:11 | 00:16:15 | |
43 | KAMINSKI Tomasz | 219 | WODNA SŁUŻBA RATOWNICZA | KOSZALIN | M40-49 | 00:08:15 | 00:16:31 | |
44 | KASPRZYK Bogdan | 222 | KM PSP KOSZALIN | MŚCICE | M40-49 | 00:08:03 | 00:16:48 | |
45 | GALICKI Robert | 189 | BOBOLICKIE BRACTWO BIEGOWE | BOBOLICE | M40-49 | 00:08:25 | 00:16:51 | |
46 | PUŚCIAN Krzysztof | 288 | SP MANOWO | MANOWO | M40-49 | 00:08:26 | 00:16:53 | |
47 | KONKEL Łukasz | 229 | KOSZALIN | M40-49 | 00:08:26 | 00:16:54 | ||
48 | MICHALSKI Jakub | 262 | KOSZALIN | M40-49 | 00:08:48 | 00:17:26 | ||
49 | KULAWIŃSKI Marek | 244 | KOŁOBRZEG | M40-49 | 00:09:02 | 00:18:05 | ||
50 | CIECHAŃSKI Michał | 177 | 1979 | ZAJĄCZKOWO | M40-49 | 00:08:58 | 00:18:13 | |
51 | KĘSIK Michał | 226 | ZDARTE PODESZWY | KOSZALIN | M40-49 | 00:08:59 | 00:18:13 | |
52 | HARASYM Daniel | 203 | FUNDACJA ZASTOPUJ | SIANÓW | M40-49 | 00:09:33 | 00:19:30 | |
53 | OLCZYKOWSKI Bartosz | 275 | DĄBKI | M40-49 | 00:10:11 | 00:20:54 | ||
54 | RYHANYCZ Paweł | 300 | KOSZALIN | M40-49 | 00:10:30 | 00:21:53 |
Znaleziono 54 wynik(ów)