TURBACZ DOWNHILL 2021 - MISTRZOSTWA POLSKI W ZBIEGANIU GÓRSKIM
Organizator : Fundacja Rozwoju Sportu i Promocji Obronności „MURAWA”
Data : 2021-09-18
Miejsce : Nowy Targ
Dystans : 5,2 km
Zgłoszonych : 78
Wystartowało : 78
Nie ukończyło : 25
Ukończyło : 53
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | OPEN - K | OPEN - M | Senior - K | Senior - M | Masters K | Masters M | Weteran K | Weteran M
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuMoment startuCzas
netto
5.2km
Czas
brutto
5.2km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1WEJCHENIG Konrad 58GOPR BESKIDYUJSOŁYSenior - M1M 100:18:342021-09-18 12:19:4400:15:33.9500:34:08.30 2:5920,1
2DUDCZAK Michał 66Senior - M2M 200:37:292021-09-18 12:38:3900:15:34.7000:53:03.70+00:00:002:5920,0
3SEMPER Mateusz 53MKS-MOS PŁOMIEŃ SOSNOWIECSOSNOWIECSenior - M3M 300:25:042021-09-18 12:26:1400:15:51.0000:40:55.00+00:00:173:0219,7
4KRASULAK Daniel 52WKS ŚLĄSK WROCŁAWWROCŁAWMasters M1M 400:21:032021-09-18 12:22:1300:16:09.4500:37:13.00+00:00:353:0619,3
5DRABIK Emil 62Senior - M4M 500:00:072021-09-18 12:01:1700:16:30.0000:16:37.15+00:00:563:1018,9
6BUŹNIAK Arkadiusz 55BRYGADA BESKIDÓWNOWY SĄCZSenior - M5M 600:20:322021-09-18 12:21:4200:16:35.3500:37:07.70+00:01:013:1118,8
7TABIŚ Przemysław 37KRAKÓWSenior - M6M 700:19:352021-09-18 12:20:4500:16:36.0500:36:11.30+00:01:023:1118,8
8NOWOCIN Radosław 46WARSZAWASenior - M7M 800:14:342021-09-18 12:15:4400:16:43.9500:31:18.60+00:01:103:1218,7
9KOSTELA Piotr 39NOWY TARGSenior - M8M 900:17:342021-09-18 12:18:4400:17:09.5500:34:43.65+00:01:353:1718,2
10TYNUS Grzegorz 63Masters M2M 1000:18:042021-09-18 12:19:1400:17:25.4000:35:30.25+00:01:513:2017,9
11SKRZYPCZAK Tomasz 50PROGRESKRAKÓWMasters M3M 1100:20:042021-09-18 12:21:1400:17:53.4000:37:57.80+00:02:193:2617,4
12MIRKIEWICZ Marcin 54CZELADZBIEGA#CZELADŹSenior - M9M 1200:15:042021-09-18 12:16:1400:18:10.2000:33:14.40+00:02:363:2917,2
13FALECKI Piotr 31NOWY TARGSenior - M10M 1300:13:042021-09-18 12:14:1400:18:13.2000:31:17.70+00:02:393:3017,1
14ANIOŁ Daniel 60NOWY TARGMasters M4M 1400:17:032021-09-18 12:18:1300:18:45.3000:35:49.15+00:03:113:3616,6
15HRAPKOWICZ Marek 11KĘCKIE HARPAGANY/KW BIELSKO BIAŁAKĘTYSenior - M11M 1500:01:352021-09-18 12:02:4500:18:48.1500:20:23.40+00:03:143:3616,6
16WIERZBICKI Hubert 45RATEMYTRAIL TEAMPASIKUROWICESenior - M12M 1600:22:342021-09-18 12:23:4400:18:49.7500:41:24.70+00:03:153:3716,6
17SZELĄG Dariusz 32LISY PUSTYNIKLUCZEMasters M5M 1700:10:052021-09-18 12:11:1500:19:07.7000:29:12.75+00:03:333:4016,3
18BIERNACKA Katarzyna 51SYCÓWSenior - K1K 100:21:342021-09-18 12:22:4400:19:27.3500:41:02.20+00:03:533:4416,0
19BARCZYK Andrzej 48WOLBROMMasters M6M 1800:24:052021-09-18 12:25:1500:19:37.0000:43:42.30+00:04:033:4615,9
20JONEK Bartłomiej 57WARTKIE ZBÓJEZAKOPANESenior - M13M 1900:03:042021-09-18 12:04:1400:19:41.1500:22:45.60+00:04:073:4715,9
21WÓJCIAK Piotr 33OCHOTNICA DOLNASenior - M14M 2000:16:052021-09-18 12:17:1500:20:00.4500:36:05.75+00:04:263:5015,6
22BIAŁOBŁOCKA Alicja 47#SOBASTEAMWROCŁAWMasters K1K 200:22:032021-09-18 12:23:1300:20:03.7500:42:07.50+00:04:293:5115,6
23PIETRZYK Jarosław 28JEST LEPIEJ RUN TEAMCZĘSTOCHOWAMasters M7M 2100:13:342021-09-18 12:14:4400:20:24.2500:33:58.25+00:04:503:5515,3
24KURAŚ Szymon 38NKB CHYŻY NOWY TOMYŚLNOWY TOMYŚLMasters M8M 2200:23:342021-09-18 12:24:4400:20:32.6000:44:07.35+00:04:583:5615,2
25KRAKOWIAN Marek 27JEST LEPIEJ RUN TEAMCZĘSTOCHOWASenior - M15M 2300:14:042021-09-18 12:15:1400:20:38.6500:34:42.75+00:05:043:5815,1
26GARNOWSKI Jarosław 43GLIWICEMasters M9M 2400:02:342021-09-18 12:03:4400:20:53.9000:23:28.30+00:05:194:0014,9
27SOBIŁO Ewa 44RZESZÓWSenior - K2K 300:10:342021-09-18 12:11:4400:21:09.2500:31:43.25+00:05:354:0414,8
28MUSIELAK Jakub 30CHECHŁOSenior - M16M 2500:09:342021-09-18 12:10:4400:21:11.7500:30:46.60+00:05:374:0414,7
29BOLECHOWSKA Dominika 64Masters K2K 400:47:072021-09-18 12:48:1700:21:24.0501:08:31.80+00:05:504:0614,6
30WĘGRZYN Katarzyna 61NOWY TARGMasters K3K 500:11:342021-09-18 12:12:4400:21:36.1500:33:10.70+00:06:024:0914,4
31KOLBIARZ Dominik 16PCIMMasters M10M 2600:04:342021-09-18 12:05:4400:21:58.5000:26:33.20+00:06:244:1314,2
32MUCHA Miłosz 17GARDONIE279SZCZAWASenior - M17M 2700:12:352021-09-18 12:13:4500:22:03.3500:34:38.75+00:06:294:1414,1
33MAŚLANKA Ewa 1NOWY TARGMasters K4K 600:12:032021-09-18 12:13:1300:22:11.3500:34:14.60+00:06:374:1514,1
34STACHOWSKI Jakub 23NIE WIEM, NIE OBCHODZI MNIE TOKRAKÓWSenior - M18M 2800:06:042021-09-18 12:07:1400:22:18.1000:28:22.60+00:06:444:1714,0
35GODLEWSKI Jakub 42RUNNERS TEAM QUIBLWARSZAWAMasters M11M 2900:16:332021-09-18 12:17:4300:22:24.6500:38:58.60+00:06:504:1813,9
36CZERWIK Monika 40#RÓBSWOJECZARNA WIEŚMasters K5K 700:23:042021-09-18 12:24:1400:22:36.8500:45:41.25+00:07:024:2013,8
37KURP Bartłomiej 25KIELCESenior - M19M 3000:03:342021-09-18 12:04:4400:22:55.8500:26:30.75+00:07:214:2413,6
38RYGIEL Janusz 9ZBYTKÓWMasters M12M 3100:01:032021-09-18 12:02:1300:23:33.5000:24:37.45+00:07:594:3113,2
39SZYMUSIK Tomasz 14DĄBROWA GÓRNICZAMasters M13M 3200:11:052021-09-18 12:12:1500:24:11.8500:35:17.00+00:08:374:3912,9
40KRZYŻANOWSKI Mikołaj 4LUDŹMIERZMasters M14M 3300:00:342021-09-18 12:01:4400:24:16.0000:24:50.65+00:08:424:4012,9
41BRZYSKA Monika 29KRAKÓWMasters K6K 800:09:052021-09-18 12:10:1500:24:25.9500:33:31.55+00:08:524:4112,8
42KRAWCZYK Jakub 24KRAKÓWSenior - M20M 3400:05:032021-09-18 12:06:1300:24:58.4000:30:02.25+00:09:244:4812,5
43GÓRSKA Ilona 19GDYNIAMasters K7K 900:07:342021-09-18 12:08:4400:24:59.6000:32:34.55+00:09:254:4812,5
44MROŻEK Katarzyna 59NOWY TARGSenior - K3K 1000:15:342021-09-18 12:16:4400:25:03.7500:40:38.30+00:09:294:4912,5
45STEC Damian 7EXDEESSZEBNIEMasters M15M 3500:02:032021-09-18 12:03:1300:25:06.3500:27:10.25+00:09:324:4912,4
46NIZIURSKA Marzanna 13HUSARIA RACE TEAMKRAKOWWeteran K1K 1100:08:342021-09-18 12:09:4400:26:16.6500:34:51.40+00:10:425:0311,9
47BOLECHOWSKA Julia 65Senior - K4K 1200:47:232021-09-18 12:48:3300:26:25.0001:13:48.65+00:10:515:0411,8
48CZARNY Mariusz 20JASLOWeteran M1M 3600:19:042021-09-18 12:20:1400:26:42.0500:45:46.95+00:11:085:0811,7
49ŁAPSA Jakub 18KRAKÓWMasters M16M 3700:08:032021-09-18 12:09:1300:27:11.1500:35:14.75+00:11:375:1311,5
50PUCZYŁOWSKA Anna 12WIŻAJNYSenior - K5K 1300:04:032021-09-18 12:05:1300:27:26.1000:31:30.05+00:11:525:1611,4
51WÓJCIK Sylwia 26NIE WIEM, NIE INTERESUJE MNIE TOKRAKÓWSenior - K6K 1400:06:342021-09-18 12:07:4400:28:10.2500:34:44.85+00:12:365:2511,1
52SĘK Marcin 35NIE WIEM, NIE OBCHODZI MNIE TOKIELCESenior - M21M 3800:05:342021-09-18 12:06:4400:29:12.7500:34:47.60+00:13:385:3610,7
53ZARZECZNA Agnieszka 15ŚWOWROCŁAWSenior - K7K 1500:07:042021-09-18 12:08:1400:31:29.8500:38:34.80+00:15:556:039,9
Niesklasyfikowani
DNCMATLAK Piotr 8WROCŁAWSenior - M00:00:00  
DNCOLSZEWSKI Michał 34PROFETO.PLSTADNIKIMasters M00:00:00  
DNCSKAWIŃSKI Kacper 22NIE WIEM, NIE OBCHODZI MNIE TOWARSZAWASenior - M00:00:00  
DNCSZELĄG Iwona 10GLIWICESenior - K00:00:00  
DNCTIAHNYBOK Paweł 21DECATHLON CAR GLIWICEKALETYMasters M00:00:00  
DNCBULANDA Dawid 36NOWY TARGMasters M00:00:00  
DNCJURKIAN Michał 3LEGNICAMasters M00:00:00  
DNC. . 6700:00:00  
DNCGAŁDYN Kamil 49GORĄCY POTOK TEAMSZAFLARYSenior - M00:00:00  
DNC. . 6800:00:00  
DNC. . 6900:00:00  
DNC. . 7000:00:00  
DNCCHMIEL Mateusz 5WIELICZKASenior - M00:00:00  
DNC. . 7100:00:00  
DNC. . 7200:00:00  
DNCBIŁOBRAN Marta 2DOSINMasters K00:00:00  
DNC. . 7300:00:00  
DNCBEHOUNEK Leszek 56TG SOKÓŁ ZAKOPANEZAKOPANEWeteran M00:00:00  
DNC. . 7800:00:00  
DNC. . 7400:00:00  
DNC. . 7500:00:00  
DNC. . 7600:00:00  
DNC. . 7700:00:00  
DNCKONKA Mariusz 6BOGDAN TEAMCHOJNOEWeteran M00:00:00  
DNCKUDREJ Grzegorz 41MOCNA GRUPA CEZARAWROCŁAWSenior - M00:00:00  
Znaleziono 78 wynik(ów)