ULTRA ROZTOCZE | 90KM
Ultra Roztocze 2021
Organizator : Fundacja Na Ratunek
Data : 2021-10-02
Miejsce : Józefów
Dystans : 84 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 61
Wystartowało : 50
Nie ukończyło : 1
Ukończyło : 49
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuSusiec
29km
Krasnobród
56km
Guciów
68km
Obrocz
78km
Czas
netto
84km
Czas
brutto
84km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
           
1STASIKOWSKI Mateusz 9044WARSZAWASenior Mężczyzn1M 100:00:0202:41:1205:19:0306:29:5407:59:0208:25:32.4008:25:34.70 6:0110,0
2ŚWIDEREK Jacek 531WARSZAWAMaster Mężczyzn1M 200:00:0202:48:5905:34:3106:45:0908:08:0508:27:52.2508:27:54.85+00:02:206:029,9
3WOJTCZAK Mariusz 9055BRZEZINYWeteran Mężczyzn1M 300:00:0202:57:4905:42:0206:59:2808:25:0408:47:17.1008:47:19.55+00:21:446:169,6
4MATACZ Piotr 9030TRIATHLON KRAŚNIK TEAMKRAŚNIKMaster Mężczyzn2M 400:00:0203:06:0205:56:1807:15:5308:55:0409:19:32.9509:19:35.10+00:54:006:399,0
5SEMENIUK Piotr 1083WESOŁAWARSZAWA-WESOŁAWeteran Mężczyzn2M 500:00:0303:05:4105:56:1907:15:5308:55:1209:19:31.5009:19:35.35+00:54:006:399,0
6DURA Tomasz 9010SBRT BIELSKO-BIAŁABIELSKO-BIAŁAMaster Mężczyzn3M 600:00:0303:05:3405:55:5507:15:5308:54:5509:19:32.5009:19:35.50+00:54:006:399,0
7WRÓBEL Tomasz 9057ZABIEGANY WOŁOMINWARSZAWAWeteran Mężczyzn3M 700:00:0803:05:3506:06:0507:35:0709:10:4809:37:51.5509:37:59.85+01:12:256:528,7
8MICHALCZEWSKI Jacek 9032ULTRINO AMATEURKARCZMISKAMaster Mężczyzn4M 800:00:0703:05:1206:01:4007:28:3609:13:0309:43:08.6509:43:15.85+01:17:416:568,6
9WILK Wiktoria 9050SARNI TĘTENTKRAKÓWSenior Kobiet1K 100:00:0303:13:2206:20:3107:46:3709:24:1109:48:13.4509:48:16.85+01:22:427:008,6
10WILK Krzysztof 9049SARNI TĘTENTKRAKÓWSenior Mężczyzn2M 900:00:0303:13:2906:20:3707:46:3909:24:1909:48:13.6009:48:17.15+01:22:427:008,6
11MIROSŁAW Albert 9033WW TEAMLUBLINWeteran Mężczyzn4M 1000:00:0603:24:3706:39:4308:07:4209:46:1510:11:47.7010:11:53.80+01:46:197:168,2
12TOMYS Przemyslaw 9046MILANÓWEKWeteran Mężczyzn5M 1100:00:0403:22:1206:39:5008:07:4209:50:5510:15:29.4510:15:34.20+01:49:597:198,2
13GARUS Łukasz 9011BYTOMMaster Mężczyzn5M 1200:00:0503:13:1506:29:3808:01:4709:48:5610:16:19.3010:16:25.25+01:50:507:208,2
14KOPIEC Izabela 9023INTER ROPESKRZYSZÓWMaster Kobiet1K 200:00:0303:24:4806:39:1408:10:0709:53:3910:21:08.0510:21:11.05+01:55:367:238,1
15WÓJTOWICZ Piotr 9056RZESZÓWMaster Mężczyzn6M 1300:00:0803:13:1506:29:3008:02:0909:52:4110:22:01.8010:22:10.10+01:56:357:248,1
16NOWAK Krzysztof 9036#ADAMCZERWIŃSKITEAMKRAKÓWSenior Mężczyzn3M 1400:00:0703:31:5006:53:3508:23:4910:03:4210:26:23.0510:26:31.00+02:00:567:278,0
17KOLKA Piotr 9022JAWORZNO RUNNERSJAWORZNOSenior Mężczyzn4M 1500:00:0503:09:0506:57:2808:16:5710:01:4110:28:09.8010:28:15.35+02:02:407:288,0
18PODODEMSKA-ZABDYR Izabela 9039KS PEGAZCHYLICEWeteran Kobiet1K 300:00:0503:37:4306:55:2508:20:4710:01:4910:29:35.3010:29:40.50+02:04:057:298,0
19KOSTRUBIEC Tomasz 9025SKARABEUSZ SZCZEBRZESZYNSZCZEBRZESZYNWeteran Mężczyzn6M 1600:00:0503:30:5606:46:5308:18:5910:08:5110:33:41.8510:33:47.10+02:08:127:328,0
20WOJCIECHOWSKI Krzysztof 9052ULTRAŁAŃCUTŁAŃCUTMaster Mężczyzn7M 1700:00:0603:35:0207:10:1908:37:5710:23:4510:49:32.3510:49:38.65+02:24:037:437,8
21KASPEREK Piotr 9020LUBLINMaster Mężczyzn8M 1800:00:0303:20:2806:52:3708:32:2410:28:3410:58:09.5010:58:13.45+02:32:387:507,7
22OLESZEK Magdalena 9037CZELADŹMaster Kobiet2K 400:00:0103:23:0506:50:0408:20:5010:26:2810:58:46.3010:58:48.20+02:33:137:507,7
23SZEWCZYK Krzysztof 9045CZEWARUN TIMCZĘSTOCHOWAWeteran Mężczyzn7M 1900:00:0203:39:1407:09:4908:50:2110:35:1811:03:33.0011:03:35.00+02:38:007:537,6
24BREWCZAK Paweł 9004PIASECZNOMaster Mężczyzn9M 2000:00:0803:35:1507:03:0008:40:2010:39:1111:09:25.6511:09:33.75+02:43:597:587,5
25MACIĄG Andrzej 9028DZIKIE MUSTANGIBEŁŻECWeteran Mężczyzn8M 2100:00:0303:24:2806:50:0308:30:2810:38:3111:13:24.8011:13:28.65+02:47:538:017,5
26MĘŻYK Mateusz 9031AMATORŁAZISKAMaster Mężczyzn10M 2200:00:0303:35:1306:57:5808:38:0810:46:0511:13:29.7011:13:33.25+02:47:588:017,5
27JANUSZEWSKI Karol 9017BIEGAM U KOLESIMONTOWOMaster Mężczyzn11M 2300:00:0203:13:3106:57:3108:42:0010:45:0711:13:47.5511:13:50.25+02:48:158:017,5
28WYSOCKA Agnieszka 9059CZECHOWICE-DZIEDZICEMaster Kobiet3K 500:00:0503:37:4207:13:4108:49:2010:49:4211:17:16.8011:17:22.65+02:51:478:037,4
29PIETRASIK Hanna 9038PRZESTRZENSWIADOMEGORUCHU.PLWARSZAWAMaster Kobiet4K 600:00:0603:49:2707:35:4309:34:5811:44:0012:18:25.3012:18:31.95+03:52:578:476,8
30KOWALIK Anna 9026UMCS BIEGALUBLINMaster Kobiet5K 700:00:0503:49:2807:35:4509:35:0911:43:5612:18:26.8012:18:32.20+03:52:578:476,8
31GUMOWSKA Anna 9014ZWYCIĘZCA FUNDACJA DARKA STRYCHALSKIEGOŁAPYWeteran Kobiet2K 800:00:0303:54:3807:56:4109:39:4511:45:1812:19:30.5512:19:34.40+03:53:598:486,8
32RECLIK Jarosław 9042FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKISKRZYSZÓWWeteran Mężczyzn9M 2400:00:0303:50:5807:52:0009:41:3611:46:1812:22:20.3012:22:23.60+03:56:488:506,8
33CAŁUS Jolanta 9006BIELSKO BIAŁAWeteran Kobiet3K 900:00:0504:05:5708:00:1809:46:3811:51:5812:22:24.5012:22:30.00+03:56:558:506,8
34BURKOWSKI Daniel 9005STALOWA WOLAWeteran Mężczyzn10M 2500:00:0604:01:3508:02:3209:54:0212:00:5212:38:15.2512:38:22.20+04:12:479:016,6
35KAZIMIERCZAK Filip 9021DZIKIE ŻYCIE RUN TEAMTARNOWO PODGÓRNEMaster Mężczyzn12M 2600:00:0603:25:4607:15:3309:21:5211:56:4012:38:53.4012:39:00.20+04:13:259:026,6
36MRÓWCZYŃSKI Tomasz 9034SARBINOWOMaster Mężczyzn13M 2700:00:0703:49:4107:56:3909:56:5412:17:4713:01:15.6013:01:23.10+04:35:489:186,5
37LEDWOŃ Aneta 9027NIGHT RUNNERS GLIWICEGLIWICEWeteran Kobiet4K 1000:00:0604:10:3408:36:1910:28:4312:45:3313:19:46.5013:19:52.55+04:54:179:316,3
38GWOŹDZIOWSKI Marcin 9015TARNOBRZEGWeteran Mężczyzn11M 2800:00:0504:09:3408:26:5810:28:5312:45:4513:20:14.3013:20:19.40+04:54:449:316,3
39WLACH Anna 9051NRGGLIWICEMaster Kobiet6K 1100:00:0404:25:0208:35:1210:34:5612:56:2113:32:18.5013:32:23.00+05:06:489:406,2
40WIATROWICZ Barbara 9048STALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZASTALOWA WOLAWeteran Kobiet5K 1200:00:0604:24:5608:43:3710:35:4012:56:3213:32:55.3013:33:01.35+05:07:269:406,2
41GAWOR Artur 9013STALOWA WOLAWeteran Mężczyzn12M 2900:00:0604:25:0108:43:3810:36:4812:56:1113:32:55.2513:33:01.55+05:07:269:406,2
41GAWOR Monika 9012STALOWA WOLAWeteran Kobiet6K 1300:00:0604:25:0108:43:3410:36:4912:56:2613:32:54.9513:33:01.55+05:07:269:406,2
43IRZYK Tomasz 9016LUBLINWeteran Mężczyzn13M 3000:00:0304:04:5308:28:1910:32:4113:08:0913:50:38.7513:50:42.00+05:25:079:536,1
44MAŁACHOWSKA Izabela 9029RUNNERS TEAM QUIBLWARSZAWAMaster Kobiet7K 1400:00:0904:09:4108:48:4510:49:4313:21:0213:54:21.0513:54:30.40+05:28:559:556,0
45BAGIŃSKA Olga 9002BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZYBIAŁYSTOKMaster Kobiet8K 1500:00:0704:10:3208:35:5310:47:5813:17:0713:59:08.6513:59:16.05+05:33:419:596,0
46CYGAN Anna 9009NIE ZRZESZONAWARSZAWAWeteran Kobiet7K 1600:00:0804:11:2908:34:5810:48:0513:18:4214:01:11.7014:01:19.80+05:35:4510:006,0
47KALITA Tomek 9019BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZYBIAŁYSTOKWeteran Mężczyzn14M 3100:00:0704:09:5408:35:2410:47:5913:17:5214:01:12.6514:01:19.85+05:35:4510:006,0
48TYRANKIEWICZ Kamila 9047JUMP&FLY, KABATYWARSZAWAMaster Kobiet9K 1700:00:0404:43:3209:35:2811:52:3615:11:30.0515:11:34.80+06:46:0010:515,5
49JAMUSZ Ryszard 525WADOWICEDinozaur Mężczyzn1M 3200:00:0404:19:5109:09:1311:19:0514:23:2415:23:13.2015:23:17.65+06:57:4210:595,5
Niesklasyfikowani
PUDEŁKO Dariusz 9041OPEL ACTIVE TEAMKOZŁÓWWeteran MężczyznDNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 50 wynik(ów)