ULTRAJANOSIK 110 KM LEGENDA
ULTRAJANOSIK
Organizator : Fundacja Na Ratunek
Data : 2021-08-28
Miejsce : Niedzica
Dystans : 110 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 191
Wystartowało : 104
Nie ukończyło : 18
Ukończyło : 86
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuŚląski Dom
14.5km
Hrebieniok
27km
Zielony Staw
37km
Zdziar
49km
Kacwin
66km
Łapszanka
76km
Trybsz
86km
Dursztyn
93km
Czas
netto
110km
Czas
brutto
110km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
               
1PÔBIŠ Ivan 10992THETOPDONOVALYSenior Mężczyzn1M 100:00:0202:41:1704:36:2306:21:5108:19:1409:39:2810:39:5111:31:0913:22:47.7013:22:50.35 7:178,2
2KOPCEWICZ Tomasz 1029STAWIGUDAMaster Mężczyzn1M 200:00:0202:01:0702:47:1204:43:4406:35:0808:32:3010:02:2111:03:1711:50:4013:34:35.0013:34:37.60+00:11:477:248,1
3PAWLICA Paweł 1098KRAKÓWSenior Mężczyzn2M 300:00:0202:05:4002:48:4704:47:2806:31:3608:34:4709:57:2411:02:2111:51:3513:36:20.8513:36:22.90+00:13:327:258,1
4JACHYMIAK Robert 1007SPECJALISTYCZNY GABINET REHABILITACJI DZIECINOWY TARGMaster Mężczyzn2M 400:00:0202:40:5504:47:1606:46:1808:51:1210:14:5911:23:3612:14:1013:46:28.1513:46:30.70+00:23:407:308,0
5WAŚKO Paweł 1026CENTRUM MASAŻUBIELSKO-BIAŁAWeteran Mężczyzn1M 500:00:0202:40:5004:47:2206:46:1908:51:1610:24:3011:27:2312:14:0914:04:03.1014:04:05.65+00:41:157:407,8
6MYŚLIWIEC Robert 1066DZIKI&WOLNYRZESZÓWMaster Mężczyzn3M 600:00:0902:03:3602:48:5204:48:0606:48:3108:58:3910:25:5611:27:1212:20:2714:09:51.6014:10:00.75+00:47:107:437,8
7SOKOŁOWSKI Marek 1080ALPIN SPORT HOKA ONE ONE TEAMMYSŁOWICE-WESOŁAWeteran Mężczyzn2M 700:00:0702:09:0802:54:3505:01:0007:00:0209:11:1610:33:2411:41:1112:34:2314:27:53.1014:28:00.30+01:05:097:537,6
8MAJNUSZ Tomasz 1044MODLNICAMaster Mężczyzn4M 800:00:0402:03:3702:50:1004:53:2806:54:5408:59:0510:30:2111:32:1212:25:3614:30:33.1514:30:37.60+01:07:477:547,6
9STACHOWIAK Adam 1071LESZNOLIMITS RUNNERSDĄBCZEMaster Mężczyzn5M 900:00:0502:07:0202:53:2105:06:2607:04:4309:05:0510:38:1411:45:4112:39:5914:33:30.0514:33:35.05+01:10:447:567,6
10CZUWAJ Andrzej 1050ZADYSZKA OŚWIĘCIMGROJECMaster Mężczyzn6M 1000:00:0802:05:2602:48:3104:48:1906:54:5709:00:1410:33:2511:45:2812:40:5214:34:57.1514:35:05.40+01:12:157:577,5
11SKROBAŃSKI Roman 1013SKROBKITEAMGODZIESZE MAŁEWeteran Mężczyzn3M 1100:00:0502:11:3302:58:3805:06:5107:06:0809:10:3010:43:4411:49:4512:44:4514:52:44.0014:52:49.05+01:29:588:067,4
12MERTA Przemek 1087RUN OR DIENOWY TARGMaster Mężczyzn7M 1200:00:0202:09:3402:58:0205:06:5007:06:1009:11:4710:43:4511:49:4512:44:4714:52:46.4514:52:49.20+01:29:588:067,4
13BARTYZEL Marek 1032ZAWOJAMaster Mężczyzn8M 1300:00:0502:05:2202:50:4204:52:1606:47:0308:58:5710:34:4711:50:0612:49:5815:06:40.8015:06:46.10+01:43:558:147,3
14KOTARBA Wojciech 1021BARTOSZ GORCZYCA RUNNING TEAMKIELCEMaster Mężczyzn9M 1400:00:0302:18:2603:21:1005:38:1807:45:0709:58:4211:30:2412:35:5513:29:0915:30:04.3515:30:07.50+02:07:178:277,1
15SZMYT Maciej 1045WLKP MOUNTAINS ULTRA / GUTO ADVENTURE TEAM / FREE RUNPOZNAŃMaster Mężczyzn10M 1500:00:0602:22:2703:12:2205:34:4207:38:1109:49:3311:29:2412:41:0413:35:1415:35:13.7015:35:19.90+02:12:298:307,1
16ŚLASKI Radosław 1106STAJNIA BALONASTRZYZÓWWeteran Mężczyzn4M 1600:00:0602:22:2203:17:2505:25:4607:30:4809:41:5211:29:2512:43:1013:43:3616:03:57.5016:04:04.15+02:41:138:456,8
17SMÓŁKOWSKI Marcin 1072RUMIARUNNERTEAMRUMIAMaster Mężczyzn11M 1700:00:0402:29:0303:21:1305:40:2907:57:1110:29:1712:04:3713:21:2814:20:5016:09:53.0016:09:57.85+02:47:078:496,8
18BUKOWSKI Stanislaw 1053LAUGARSKOKK/ZABIEGANI REYKJAVÍKKÓPAVOGURMaster Mężczyzn12M 1800:00:1702:35:0903:28:1105:56:0508:19:1310:39:3112:16:5213:27:3914:22:2216:12:38.7016:12:56.10+02:50:058:506,8
19KOKOT Krzysztof 1035NIEWYBIEGANIŻORYWeteran Mężczyzn5M 1900:00:0302:13:5803:07:5405:25:4507:36:4810:04:2211:46:5513:04:0614:16:5116:12:53.2516:12:56.30+02:50:058:506,8
20KOMOROWSKI Adam 1025ZABIEGANI REYKJAVIKREYKJAVIKMaster Mężczyzn13M 2000:00:1502:35:1403:28:1705:56:1708:19:1410:39:3512:16:5613:27:2614:22:2616:12:40.8516:12:56.35+02:50:068:506,8
21MIERKIEWICZ Krzysiek 1023MKM RUNNING / STAJNIA BALONAWARSZAWAMaster Mężczyzn14M 2100:00:0402:19:0803:11:2405:25:5707:47:0510:11:2611:57:1413:16:0114:21:0816:18:50.0016:18:54.70+02:56:048:536,7
22BUŁANOW Leszek 1093HIPOLITÓWWeteran Mężczyzn6M 2200:00:0302:22:3503:10:0905:27:2707:48:0809:57:5311:44:4913:03:1914:09:2716:22:54.0016:22:57.75+03:00:078:566,7
23ŚMIGIELSKA Danuta 1094CZERWONAKSenior Kobiet1K 100:00:0302:23:5203:14:0205:35:1307:47:1809:57:5311:45:4013:05:5414:10:3816:56:45.0516:56:48.50+03:33:589:146,5
24SEMENIUK Piotr 1073WESOŁAWARSZAWA-WESOŁAWeteran Mężczyzn7M 2300:00:0602:23:1203:14:0605:42:3208:10:2010:41:4312:14:2113:30:3614:32:2516:59:05.3516:59:12.00+03:36:219:156,5
25JEZIORSKI Tomasz 1040ŁÓDŹMaster Mężczyzn15M 2400:00:1302:31:4303:24:2705:45:4308:11:1310:42:2112:19:1513:44:4314:48:0917:07:17.3017:07:30.85+03:44:409:206,4
26KRAWCZYK Karol 1109JAWORZNOSenior Mężczyzn3M 2500:00:1502:38:0603:34:4406:12:3808:51:1711:11:1912:47:2415:05:2317:12:42.5017:12:58.20+03:50:079:236,4
27LUBAŃSKI Robert 1064BUKOWICEWeteran Mężczyzn8M 2600:00:0802:28:5403:23:5505:51:1808:14:3810:51:1712:35:1514:00:4915:03:1717:22:53.3017:23:01.65+04:00:119:286,3
28URACZ Łukasz 1009HARPAGAN SOSNOWIECSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEMaster Mężczyzn16M 2700:00:1502:38:2103:33:4106:01:5008:25:4410:52:0912:39:1214:03:5015:08:1117:33:07.2017:33:22.90+04:10:329:346,3
29GRYNAGIEL Przemysław 1028OSIEK NAD WISŁĄMaster Mężczyzn17M 2800:00:0902:23:3503:15:1805:43:4008:19:2210:39:1912:30:4614:00:5315:03:0917:35:07.1017:35:16.80+04:12:269:356,3
30SEWERYN Grzegorz 1024BIEGOWA KUZNIAKATOWICEMaster Mężczyzn18M 2900:00:0602:40:0303:38:0606:12:1808:42:5611:23:0613:10:0314:28:4315:36:3117:46:04.5017:46:11.00+04:23:209:416,2
31FIDES Martin 1037#ZAZIULTRALIPTOVSKY MIKULASSenior Mężczyzn4M 3000:00:2002:38:2003:38:4206:10:4708:44:2311:29:1613:11:4014:35:2315:38:5117:47:45.5517:48:05.80+04:25:159:426,2
32KONOPKA Sylwia 1110TOUR DE ZBÓJŚWINIARSKOWeteran Kobiet1K 200:00:0402:47:5203:51:5206:34:0009:12:1011:41:3713:34:4714:55:4815:49:5217:59:31.9017:59:36.15+04:36:459:486,1
33JAMRÓZ Łukasz 1095NEVER AVERAGEWADOWICEMaster Mężczyzn19M 3100:00:0602:24:2903:18:0705:54:0608:30:5511:04:4612:58:5514:23:5915:27:4518:03:19.8518:03:26.20+04:40:359:506,1
34MACKOJĆ Krzysztof 1016EL-MACKOJĆKOŁOBRZEGWeteran Mężczyzn9M 3200:00:0302:44:5403:44:4106:27:1109:02:2011:43:1513:33:3614:55:2515:52:3918:05:25.3518:05:29.20+04:42:389:526,1
35KUŚMIERZAK Piotr 1076STAY INSANE /PRZEDWOJEWSKI TEAMLUBLINMaster Mężczyzn20M 3300:00:0802:38:0903:36:5706:12:5708:50:5711:15:4213:05:5114:29:3315:36:3118:13:30.0518:13:38.90+04:50:489:566,0
36DOROSHENKO Anastasiia 1085GUTSUL RUNNING CLUBIVANO-FRANKIVSKSenior Kobiet2K 300:00:1002:25:5203:23:3406:17:1808:51:2211:18:0313:18:0014:51:1015:52:5118:25:09.9518:25:20.15+05:02:2910:026,0
37DRAGON Przemysław 1102POŁANIECMaster Mężczyzn21M 3400:00:1102:41:4003:40:4006:25:1008:49:2611:30:1213:20:1714:51:0315:56:3018:25:09.5018:25:20.75+05:02:3010:026,0
38STACHURA Damian 1034ZAGŁĘBIE LUBINLUBINMaster Mężczyzn22M 3500:00:1002:44:0003:44:4006:31:3208:58:3211:32:1313:19:4914:51:2215:54:3018:38:01.0018:38:11.50+05:15:2110:095,9
39BURZYŃSKI Sebastian 1061WARSZAWAMaster Mężczyzn23M 3600:00:0702:43:3303:40:5506:19:3708:51:2311:33:4413:24:1014:52:0116:06:4218:57:12.9518:57:20.50+05:34:3010:205,8
40TRACZYK Marek 1038VELO ŁOSIEWARSZAWAWeteran Mężczyzn10M 3700:00:0702:43:5703:41:0006:12:4208:51:2211:33:3013:24:0014:52:1116:06:4518:57:13.1518:57:20.70+05:34:3010:205,8
41KSIĘŻAK Bartłomiej 1012BIEG SZLAK TRAFIWARSZAWAMaster Mężczyzn24M 3800:00:1202:45:4503:45:4806:33:3609:40:1812:18:0014:06:0415:32:5316:39:1518:58:19.6018:58:32.55+05:35:4210:205,8
42WŁODARCZYK Michał 1062EVERRUNŁÓDŹMaster Mężczyzn25M 3900:00:1402:41:1703:39:4906:13:3008:56:1311:47:1913:43:1215:09:5416:21:3318:58:25.1518:58:39.40+05:35:4910:205,8
43KROLL Christoph 1031LTV OBEREICHSFELD/HURTGIEBOLDEHAUSENMaster Mężczyzn26M 4000:00:2002:48:2203:46:1106:31:2809:07:1311:18:4313:11:5114:50:4816:07:0319:09:40.5019:10:00.75+05:47:1010:275,7
44STOLIŃSKI Przemysław 1070KSGRUCHAOZORKÓWMaster Mężczyzn27M 4100:00:1202:42:0603:39:5906:19:2808:56:1611:47:2213:43:1615:10:0416:21:5519:14:28.6019:14:40.75+05:51:5010:295,7
45BUDZICH Wojciech 1022KB TKKF PROMYK CIECHANÓWCIECHANÓWWeteran Mężczyzn11M 4200:00:0902:25:4003:19:0906:01:1408:42:5111:35:5413:31:3015:11:1916:28:4719:15:42.1019:15:51.20+05:53:0010:305,7
46KOWALCZYK Marek 1043KB TKKF PROMYK CIECHANÓWCIECHANÓWWeteran Mężczyzn12M 4300:00:1002:22:5903:15:1206:01:0908:42:4711:36:0113:31:3115:11:1316:28:4219:15:43.1019:15:53.10+05:53:0210:305,7
47SZYL Marek 1049RUNNERS TEAM QUIBLWARSZAWAMaster Mężczyzn28M 4400:00:0502:25:1703:23:4306:04:1908:33:4011:33:3913:38:2815:12:2616:29:5719:17:13.5019:17:18.70+05:54:2810:315,7
48KRZYŻAN Jakub 1004KW KRAKÓWJERZMANOWICEWeteran Mężczyzn13M 4500:00:1402:41:0903:39:5106:16:2708:54:1311:50:5213:52:0615:31:3916:41:4419:17:55.8519:18:10.30+05:55:1910:315,7
49ZAJĄC Marcin 108277CATSJÓZEFOSŁAWMaster Mężczyzn29M 4600:00:1902:48:3406:24:3109:09:4512:17:0314:07:0915:40:3516:52:0419:37:57.4519:38:17.20+06:15:2610:425,6
49KORECKI Andrzej 1018MUROWANIECMaster Mężczyzn29M 4600:00:1702:41:0303:46:1806:29:5409:13:4012:17:0414:07:0815:40:4116:52:0419:38:00.1519:38:17.20+06:15:2610:425,6
51JEZIORSKI Przemysław 201ŁASKMaster Mężczyzn31M 4800:00:1602:40:5206:24:0209:03:1611:58:1414:07:3415:41:5717:03:4219:40:03.0019:40:19.90+06:17:2910:435,6
52MUSZYŃSKI Krzysztof 1019BUKOWNOMaster Mężczyzn32M 4900:00:0602:28:0103:28:3006:14:4108:56:0211:52:5413:52:5915:39:3716:53:2719:43:40.9519:43:47.60+06:20:5710:455,6
53SIWOŃ Ewa 1014SMASHING PĄPKINS/DO PRZODU I W GÓRĘWARSZAWAWeteran Kobiet2K 400:00:0702:58:3104:02:0806:55:0309:31:3414:13:5415:55:5817:10:4019:58:31.2519:58:38.25+06:35:4710:535,5
54PUCHACZ Piotr 1063WARSZAWAWeteran Mężczyzn14M 5000:00:0502:49:4503:56:3406:54:4609:37:4312:16:0314:14:3715:55:5617:10:3319:58:32.5519:58:38.30+06:35:4710:535,5
55SEKMAN Tomasz 1006KRAKÓWMaster Mężczyzn33M 5100:00:1403:05:0404:16:2607:25:4110:20:2513:21:4515:28:3616:53:3417:58:0420:31:06.5520:31:21.45+07:08:3111:115,4
56CZADO Waldemar 1100FINISZ RYMANÓWRYMANÓW-ZDRÓJDinozaur Mężczyzn1M 5200:00:0502:31:4303:30:3606:13:3408:58:3212:19:0214:34:5416:20:1817:42:3320:48:53.1020:48:58.70+07:26:0811:215,3
57BODNYK Andrii 1084SALOMON RUNNING CLUB UKRAINEIVANO-FRANKIVSKWeteran Mężczyzn15M 5300:00:1003:03:2304:08:3207:03:2210:04:3312:55:5815:07:5816:38:2418:01:5320:55:17.3020:55:28.10+07:32:3711:245,3
58GRACZYK Marcin 1060TULCEWeteran Mężczyzn16M 5400:00:1802:52:2303:56:1306:52:4409:40:3412:39:4714:58:0116:42:4718:06:0821:00:39.4521:00:57.70+07:38:0711:275,2
59GARDYŚ Grzegorz 1033KICINMaster Mężczyzn34M 5500:00:0502:43:3003:51:2606:48:1809:39:2612:56:0415:20:1016:56:2418:18:4521:06:01.1521:06:06.80+07:43:1611:305,2
60PIETRZYK Dariusz 1074BIEGAJĄCY ŚWIDNIKLUBLINWeteran Mężczyzn17M 5600:00:2203:18:2904:31:3808:00:1010:57:3313:55:1216:08:4317:34:1518:52:0521:20:30.0521:20:52.45+07:58:0211:385,2
61FIDOR Michał 1105BIEGAM BO LUBIĘTYCHYMaster Mężczyzn35M 5700:00:0502:48:2203:56:1006:55:1310:02:4613:21:2915:41:4017:17:5118:35:2621:21:05.9021:21:10.90+07:58:2011:385,2
62GNIADEK Gosia 1079KRAKÓWWeteran Kobiet3K 500:00:0703:00:1004:07:0507:13:2309:56:1712:41:4215:05:1416:52:1918:25:2021:22:22.3521:22:29.35+07:59:3911:395,1
63WASILEWSKI Marcin 1036ZIELONA GÓRASenior Mężczyzn5M 5800:00:1602:40:5903:52:1606:54:4109:56:4112:33:2714:34:0516:17:3017:42:1121:25:27.9521:25:44.90+08:02:5411:415,1
64WINNIK Ela 1005MROWINOSenior Kobiet3K 600:00:0502:35:2903:28:1705:56:2208:24:5711:26:5513:43:2115:40:3817:42:2221:25:41.2521:25:46.85+08:02:5611:415,1
65BIECHOŃSKI Jarek 1086POZNAŃMaster Mężczyzn36M 5900:00:1302:44:5403:41:5306:24:4209:19:3212:23:3214:34:1016:17:3717:42:1321:25:42.4021:25:55.45+08:03:0511:415,1
66ROSZAK Waldemar 1042BIEGAM NA ZIELONEJ BIAŁOŁĘCEWARSZAWAWeteran Mężczyzn18M 6000:00:0903:08:5504:24:1107:25:4110:29:2613:34:0215:44:5417:19:4418:35:0721:29:59.7521:30:09.45+08:07:1911:435,1
67BASZEŃ Krzysztof 1107BLANK-DEKOR TEAMRYCZÓWEKMaster Mężczyzn37M 6100:00:0602:51:0404:09:4907:19:1310:35:3713:33:3215:41:5317:22:4318:38:0221:31:34.8021:31:41.05+08:08:5011:445,1
68PALUCH Daniel 1015DĄBROWA GÓRNICZAMaster Mężczyzn38M 6200:00:0702:56:4104:06:1207:16:0910:14:5213:35:4815:39:3417:19:5918:46:1521:32:51.1021:32:58.65+08:10:0811:455,1
69KANTOROWSKI Marcin 1057WARSZAWAMaster Mężczyzn39M 6300:00:1803:01:1904:09:4207:15:2810:15:2213:11:2715:26:3817:12:1418:34:2421:35:45.3521:36:03.90+08:13:1311:465,1
70NIEDŹWIEDZKA Anna 1059NIEDŹWIADKI BIEGAJĄLUBINMaster Kobiet1K 700:00:0803:01:1004:16:0007:14:1610:12:4313:07:2015:26:4417:12:2818:34:3221:39:24.3021:39:33.10+08:16:4211:485,1
71ULATOWSKI Andrzej 1046RUNBEARDRUNTORUŃWeteran Mężczyzn19M 6400:00:1302:42:3103:49:0606:43:1109:58:0915:21:3017:12:3718:38:0821:46:46.7521:47:00.30+08:24:0911:525,1
72MIERKIEWICZ Berni 1011MKM RUNNING / STAJNIA BALONAWARSZAWASenior Kobiet4K 800:00:0403:08:1204:16:2407:23:1010:24:5413:39:1915:45:0717:30:2618:58:4621:54:22.6521:54:26.80+08:31:3611:565,0
73ERENBERG Rafał 1092FUDU&CO. SPORT TEAMPIOTRKÓW TRYBUNALSKIMaster Mężczyzn40M 6500:00:1302:54:4204:00:4507:03:2510:06:4913:15:0515:41:5117:24:0918:45:1022:10:33.8522:10:47.10+08:47:5612:055,0
74ROGALA Maciej 1081T.U.R.-BIEGNIĘTY ULTRASPSZÓWWeteran Mężczyzn20M 6600:00:1803:01:3904:13:0907:16:4910:25:5513:26:5215:36:1017:22:3818:45:2722:10:29.1522:10:47.90+08:47:5712:055,0
75KANIEWSKI Ireneusz 1000PRUSZKÓWMaster Mężczyzn41M 6700:00:1602:55:5404:05:3607:07:1710:02:3713:24:4515:46:5017:37:4619:03:0822:12:13.8522:12:30.00+08:49:3912:065,0
76GONCIARZ Andrzej 1017LGOTADinozaur Mężczyzn2M 6800:00:1202:52:3703:56:3606:55:0110:02:3913:21:3815:45:5717:34:1819:08:1022:35:34.4022:35:46.75+09:12:5612:194,9
77NOWAK Natalia 1065BIEGOWA KUŹNIAKATOWICESenior Kobiet5K 900:00:1103:16:0104:26:2707:35:2710:24:1713:34:2315:59:2517:41:3919:14:2522:44:10.0022:44:21.30+09:21:3012:244,8
78AL-JEABORY Mahdi 1091JAWORZNOMaster Mężczyzn42M 6900:00:2103:00:3404:10:5607:06:3910:26:2513:34:1415:59:2217:41:3219:14:1722:44:35.4022:44:57.05+09:22:0612:244,8
79HACUŚ Tomasz 1027WROCŁAWWeteran Mężczyzn21M 7000:00:0802:55:5104:08:3107:07:5310:15:2213:40:2216:02:4617:50:5919:14:3022:45:38.3022:45:46.40+09:22:5612:244,8
80BALCERZAK Robert 1089KLUB BIEGACZA WARTAPAJĘCZNOWeteran Mężczyzn22M 7100:00:0403:09:2304:22:0207:51:5811:11:0014:28:0716:52:1418:42:5019:57:3622:50:55.2022:50:59.60+09:28:0912:274,8
81KUBON Bogdan 1010ZABRZEMaster Mężczyzn43M 7200:00:1502:48:3404:00:5607:21:0510:31:5713:53:5316:22:2918:01:4319:35:3623:06:17.9523:06:33.70+09:43:4312:364,8
82GIRA Rastislav 1039BÄŽÍMBRATISLAVAWeteran Mężczyzn23M 7300:00:1903:06:1404:19:3007:38:2111:03:4414:27:2016:47:5818:39:5620:00:3123:07:32.3523:07:52.00+09:45:0112:364,8
83PUDZIANOWSKI Piotr 1097DZIKIE ŻYCIE RUN TEAMRADOMWeteran Mężczyzn24M 7400:00:1702:55:5004:05:3907:13:0110:34:0113:56:4116:25:3718:32:5520:01:2223:07:34.6023:07:52.15+09:45:0112:364,8
84PASZKIEWICZ Maciej 1003MUROWANA GOŚLINAWeteran Mężczyzn25M 7500:00:0303:09:3504:28:5507:53:5511:08:1914:27:0716:51:0418:47:5920:10:4223:19:21.2523:19:25.10+09:56:3412:434,7
85HEIMANN Peter 1051TEAM ERDINGER ALKOHOLFREIOBERHAUSENDinozaur Mężczyzn3M 7600:00:1103:13:5504:27:5607:40:3810:58:1314:14:1516:35:1218:42:0520:10:3323:22:26.3023:22:38.10+09:59:4712:444,7
86ADAMCZYK Marcin 1088GOŁUSKIMaster Mężczyzn44M 7700:00:1003:08:5704:25:4807:48:4511:08:3614:30:4416:57:3818:52:5520:35:2923:36:43.4523:36:54.25+10:14:0312:524,7
Niesklasyfikowani
MICHNIEWSKI Piotr 1067GIT EKIPA!ZAWIERCIESenior MężczyznDNF03:09:42 DNF04:24:36 DNF07:38:55 DNF11:16:41 DNF DNF18:01:25 DNF20:20:48 DNF DNF DNF DNF--
WRÓBLEWSKA Katarzyna 1055GIT EKIPA!ZAWIERCIEMaster KobietDNF03:09:33 DNF04:24:13 DNF07:37:24 DNF11:16:40 DNF14:58:16 DNF18:01:16 DNF20:20:56 DNF DNF DNF DNF--
GUZIK Daniel 1069GRABOWAWeteran MężczyznDNF03:16:05 DNF04:41:29 DNF08:27:55 DNF12:40:20 DNF16:20:12 DNF18:48:52 DNF20:44:41 DNF DNF DNF DNF--
SZYSZKOWSKI Włodzimierz 1008DUKE NUKEM PRINCE OF WARSAWWARSZAWAWeteran MężczyznDNF03:41:55 DNF05:21:20 DNF09:28:32 DNF13:23:20 DNF16:38:03 DNF19:01:43 DNF20:54:26 DNF DNF DNF DNF--
WOJSŁAW Krystyna 1058NOWY SĄCZWeteran KobietDNF03:11:18 DNF04:28:00 DNF08:17:36 DNF12:11:05 DNF15:57:59 DNF18:48:12 DNF20:57:22 DNF DNF DNF DNF--
GRZELAK Kamila 1103MĘCINASenior KobietDNF02:43:38 DNF03:39:50 DNF06:02:46 DNF08:25:31 DNF10:45:49 DNF12:35:15 DNF DNF DNF DNF DNF--
KRUK Grzegorz 1001CITIWARSZAWAMaster MężczyznDNF03:24:34 DNF04:57:51 DNF09:01:07 DNF12:55:23 DNF16:42:30 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
JAMRÓZ Ryszard 1096NEVER AVERAGEWADOWICEDinozaur MężczyznDNF03:25:12 DNF04:55:09 DNF09:04:00 DNF12:55:08 DNF16:42:35 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
POSMAN Rafał 1047WARSZAWAMaster MężczyznDNF03:23:57 DNF04:48:52 DNF08:14:58 DNF11:26:10 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
POLIWKA-KISIEL Małgorzata 1108TEAM BIEGOWY SZCZECINEKSZCZECINEKMaster KobietDNF03:37:03 DNF05:10:49 DNF09:06:26 DNF13:01:56 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
CZUK Tomasz 1111SAMODZIELNA GRUPA OPERACYJNO-ROZRYWKOWA GÓRALE Z BRANDENBURGIISZCZECINEKWeteran MężczyznDNF03:36:53 DNF05:10:34 DNF09:06:17 DNF13:01:57 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ZARZYŃSKI Artur 1056VELO ŁOSIEWARSZAWAMaster MężczyznDNF02:43:34 DNF03:41:26 DNF06:44:30 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
RZYHA Hubert 1054RUNNER'S POWERMOŚCIENICAMaster MężczyznDNF03:02:50 DNF04:22:03 DNF07:59:40 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MUCHA Adam 1041BORÓWIECWeteran MężczyznDNF03:02:28 DNF04:21:50 DNF07:59:43 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SZPINDA Sebastian 1090BIŁGORAJ ULTRA TRAILBIŁGORAJMaster MężczyznDNF02:30:37 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SZAFRAŃSKA Aleksandra 1078PIASTÓWSenior KobietDNF03:44:22 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
WOJNO Arkadiusz 1068DROGA DO ULTRAŁÓDŹMaster MężczyznDNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
SUPERNAK Łukasz 1101BIEGAJ Z BANANEMŁAZYMaster MężczyznDNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 104 wynik(ów)