ULTRAJANOSIK 23 KM WARTKO MARYNA
ULTRAJANOSIK
Organizator : Fundacja Na Ratunek
Data : 2021-08-28
Miejsce : Niedzica
Dystans : 23 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 129
Wystartowało : 109
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 109
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuDursztyn
19km
Czas
netto
23km
Czas
brutto
23km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1BIERNAWSKI Piotr 2422NOWY TARGMaster Mężczyzn1M 100:00:0101:25:32.6001:25:33.60 3:4316,1
2WICENBACH Arkadiusz 2366STRASZYN ULTRA TEAMPRUSZCZ GDAŃSKISenior Mężczyzn1M 200:00:0200:23:5501:31:03.8501:31:05.90+00:05:323:5715,2
3NOWOCIN Radosław 2423WARSZAWASenior Mężczyzn2M 300:00:0100:25:0401:31:05.4001:31:07.15+00:05:333:5715,2
4SZUMLAŃSKI Marcin 2413GORĄCY POTOK TEAMTARNÓWMaster Mężczyzn2M 400:00:0201:35:15.9501:35:18.00+00:09:444:0814,5
5MATEOS GARRIDO Nicolás 2403MONTEHERMOSOSenior Mężczyzn3M 500:00:0100:23:5401:41:27.5001:41:29.25+00:15:554:2413,6
6GÓRALIK Sylwia 2405TKKF UKLEJNAJAWORNIK, MYŚLENICE, MYŚLENICKI, MAŁOPOLSKIEMaster Kobiet1K 100:00:0001:46:30.7001:46:31.55+00:20:574:3713,0
7WOŁOSEWICZ Kamil 2307WARSZAWAMaster Mężczyzn3M 600:00:0400:31:5201:51:40.5501:51:45.20+00:26:114:5112,4
8JASIULEWICZ Anna 224BIAŁYSTOK BIEGA TEAMJÓZEFOSŁAWWeteran Kobiet1K 200:00:0100:29:4601:51:55.7501:51:57.20+00:26:234:5112,3
9WIŚNIEWSKI Krzysztof 2395JÓZEFOWOSenior Mężczyzn4M 700:00:1101:52:19.7501:52:30.90+00:26:574:5312,3
10CIUPEK Jerzy 2379RĄCZE GAZELERUDAWADinozaur Mężczyzn1M 800:00:0700:30:2301:52:27.3501:52:34.45+00:27:004:5312,3
11ZIELIŃSKI Mateusz 2420KRAKÓWSenior Mężczyzn5M 900:00:0500:29:4301:52:42.0001:52:47.65+00:27:144:5412,2
12PACHURA Kinga 231ULTRA BABIAMSZANA DOLNAMaster Kobiet2K 300:00:0100:30:4901:53:44.9501:53:46.70+00:28:134:5612,1
13FLOREK Marcin 2312MĘŻCZYŹNI ŚW. JÓZEFAPILZNOWeteran Mężczyzn1M 1000:00:0100:29:5101:54:23.2501:54:25.00+00:28:514:5812,1
14KORŻYK Marek 2380CZARNA TEAMCZARNAWeteran Mężczyzn2M 1100:00:0700:31:4101:57:15.8501:57:23.70+00:31:505:0511,8
15FORNALIK Barbara 2406TKKF UKLEJNAKRZYSZKOWICEMaster Kobiet3K 400:00:0102:00:24.9002:00:25.90+00:34:525:1411,5
16SZNAJDER Rafał 2345G.O.A.T. TEAM MICHAŁOWICEMICHAŁOWICEWeteran Mężczyzn3M 1200:00:0300:32:3002:00:32.0502:00:35.45+00:35:015:1411,4
17KULKA Monika 2378RĄCZE GAZELERUDAWAWeteran Kobiet2K 500:00:0600:32:1302:01:14.1002:01:20.60+00:35:475:1611,4
18TALAROWSKI Paweł 2338KRASNYSTAWMaster Mężczyzn4M 1300:00:0200:32:2502:03:56.7502:03:59.30+00:38:255:2311,1
19WIATER Marcin 2346WROCŁAWSenior Mężczyzn6M 1400:00:1500:36:4102:04:02.5502:04:18.05+00:38:445:2311,1
20KURLETO Kamil 2381KRAKÓWSenior Mężczyzn7M 1500:00:0400:31:4502:04:49.6502:04:53.70+00:39:205:2511,1
21BIDAS Michał 2301LUBLINSenior Mężczyzn8M 1600:00:1700:35:4902:05:35.2502:05:52.75+00:40:195:2711,0
22SZNAJDER Joanna 2343G.O.A.T. TEAM MICHAŁOWICEMICHAŁOWICEMaster Kobiet4K 600:00:0300:33:3102:06:56.5002:06:59.60+00:41:265:3110,9
23SUŁEK Marcin 2325PRO-MILE TEAMRZESZOWMaster Mężczyzn5M 1700:00:0402:07:46.9002:07:51.85+00:42:185:3310,8
24PIEKARCZYK Bartek 2336WROCŁAWSenior Mężczyzn9M 1800:00:1500:37:0502:09:37.7502:09:53.70+00:44:205:3810,6
25NIEDZIAŁKOWSKA Lucyna 2363ARTELWROCŁAWSenior Kobiet1K 700:00:0600:35:4702:10:02.7002:10:09.25+00:44:355:3910,6
26SZCZECIŃSKI Krzysztof 2344KRAKÓWMaster Mężczyzn6M 1900:00:0602:10:24.3502:10:31.15+00:44:575:4010,6
27KULAWIK Bartek 2369KRAKÓWMaster Mężczyzn7M 2000:00:0300:35:5602:11:11.8502:11:15.35+00:45:415:4210,5
28STACH Jacek 2374OLCHOWAWeteran Mężczyzn4M 2100:00:0900:34:1502:11:06.1502:11:15.50+00:45:415:4210,5
29PIETRUSZKA Ewa 2409SZCZECINSenior Kobiet2K 800:00:1000:36:0202:11:49.5002:11:59.85+00:46:265:4310,5
30ŚLIWA Agnieszka 2375AZS AWF KRAKÓW MASTERSLIBERTÓWSenior Kobiet3K 900:00:1400:34:0102:12:05.7002:12:19.95+00:46:465:4410,4
31KONOPKA Krystian 2354NOWY SĄCZMaster Mężczyzn8M 2200:00:0400:34:0102:13:22.0502:13:26.80+00:47:535:4710,3
32KOWALIK Anna 2384UMCS BIEGALUBLINMaster Kobiet5K 1000:00:0700:38:2902:13:53.6502:14:00.75+00:48:275:4910,3
33GONZALEZ Anabel 2391KRAKOWSenior Kobiet4K 1100:00:0400:35:5702:15:41.3502:15:46.00+00:50:125:5310,2
34DERKOWSKA Ewelina 2316SZARNOŚSenior Kobiet5K 1200:00:0900:37:2402:16:55.5002:17:05.25+00:51:315:5710,1
35DERKOWSKI Rafał 2317SZARNOŚSenior Mężczyzn10M 2300:00:1000:37:2402:16:55.0502:17:05.30+00:51:315:5710,1
36ZIĘTEK Krzysztof 2421ADIDAS RUNNERS WARSAWOSTRÓW WIELKOPOLSKIWeteran Mężczyzn5M 2400:00:1800:36:2302:17:24.1502:17:42.70+00:52:095:5810,0
37BIERWIACZONEK Krzysztof 2404TYCHYMaster Mężczyzn9M 2500:00:1100:35:4602:17:49.5002:18:01.00+00:52:275:5910,0
38SABAJ Piotr 2322PRO-MILE TEAMRZESZÓWMaster Mężczyzn10M 2600:00:0500:34:4302:19:16.0502:19:21.60+00:53:486:039,9
39KRUKOWSKI Robert 2340PLATINIUM CROSSZAMOŚĆMaster Mężczyzn11M 2700:00:0800:36:2702:19:25.5002:19:34.40+00:54:006:039,9
40JANAS Ewa 2361AZS AWF KRAKÓW MASTETSKRAKÓWWeteran Kobiet3K 1300:00:1400:35:5802:19:20.2002:19:34.70+00:54:016:039,9
41SZCZEKALA Lukasz 2324PRO-MILE TEAMRZESZÓWSenior Mężczyzn11M 2800:00:0400:36:2302:20:13.2502:20:17.50+00:54:436:059,8
42ŚWIĄTEK Łukasz 2350GVTWYSOKASenior Mężczyzn12M 2900:00:1400:35:5502:20:15.5502:20:30.35+00:54:566:059,8
43RYCHARSKI Michał 2341ZŁOTORIAMaster Mężczyzn12M 3000:00:1100:39:0002:20:21.8502:20:33.40+00:54:596:069,8
44SKROBAŃSKA Laura 2310SKROBKITEAMGODZIESZE MAŁESenior Kobiet6K 1400:00:0900:40:0202:20:38.6002:20:48.50+00:55:146:069,8
45MAKUŁOWICZ Anna 2337WROCŁAWSenior Kobiet7K 1500:00:0002:23:33.0002:23:33.00+00:57:596:149,6
46PRAŁAT Dawid 2306PZU SPORT TEAMZELÓWMaster Mężczyzn13M 3100:00:1400:36:0602:24:56.8502:25:10.95+00:59:376:189,5
47BIDAS Paweł 2308BIKE EQUIPA SANDOMIERZSANDOMIERZWeteran Mężczyzn6M 3200:00:1800:37:0102:26:29.8502:26:47.95+01:01:146:229,4
48MAJCHRZAK Agnieszka 2356NESSI TEAMKATOWICEMaster Kobiet6K 1600:00:0800:38:3002:26:53.6002:27:02.55+01:01:286:239,4
49STARAKIEWICZ Szymon 2390KRAKÓWMaster Mężczyzn14M 3300:00:1200:41:4502:31:07.4002:31:19.75+01:05:466:349,1
50ZARZYCKI Marcin 2347KATOWICEWeteran Mężczyzn7M 3400:00:0500:36:5702:31:27.7502:31:32.80+01:05:596:359,1
51KRUPA Ewa 2389LIPINKISenior Kobiet8K 1700:00:0400:42:4002:32:55.7502:32:59.90+01:07:266:389,0
52ANDREASIK Mariusz 2323PRO-MILE TEAMWARSZAWASenior Mężczyzn13M 3500:00:0400:36:3502:33:55.1502:33:59.55+01:08:256:419,0
53JANOWSKI Sylwester 222JANÓWKAMaster Mężczyzn15M 3600:00:1800:39:4202:35:34.4002:35:52.65+01:10:196:458,9
54MADEJ Weronika 2411KRAKÓWSenior Kobiet9K 1800:00:1000:44:2002:36:51.2002:37:02.15+01:11:286:498,8
55BOGUMIL Sylwia 2365ZIELONKISenior Kobiet10K 1900:00:1100:44:2802:38:23.5502:38:35.00+01:13:016:538,7
56DZIÓBEK Sylwia 2332WIELICZKAMaster Kobiet7K 2000:00:0900:43:5702:39:51.0502:40:00.10+01:14:266:578,6
57KRUKOWSKA Ewa 2339PLATINIUM CROSSZAMOŚĆMaster Kobiet8K 2100:00:0900:41:3302:40:35.3502:40:44.90+01:15:116:588,6
58SMOROŃSKI Artur 225NIEZRZESZONYKRAKÓWMaster Mężczyzn16M 3700:00:1200:42:4302:40:43.6002:40:56.50+01:15:226:598,6
59SZCZEŚNIAK Agnieszka 2314SB SOBOLEWARSZAWAMaster Kobiet9K 2200:00:0600:42:5502:41:46.9002:41:53.50+01:16:197:028,5
60SOBULSKI Karol 2311SB SOBOLEPIASECZNOWeteran Mężczyzn8M 3800:00:0600:42:5402:41:48.7002:41:55.20+01:16:217:028,5
61PUACZ Szymon 2331DRUŻYNA PIERŚCIENIAWARSZAWASenior Mężczyzn14M 3900:00:2000:48:2802:41:35.1002:41:55.40+01:16:217:018,5
62MATYJAS Krzysztof 2333DRUŻYNA PIERŚCIENIAKRAKÓWSenior Mężczyzn15M 4000:00:2000:48:2702:41:34.9502:41:55.50+01:16:217:018,5
63KNAPCZYK Elżbieta 2415MYŚLENICEMaster Kobiet10K 2300:00:0200:46:0302:42:24.5502:42:27.40+01:16:537:038,5
64SENDECKI Rafał 2410WAWRZYNTEAMKÜRTENWeteran Mężczyzn9M 4100:00:0300:46:0202:42:24.0502:42:27.60+01:16:547:038,5
65RZEPNIEWSKA Asia 230MARKIMaster Kobiet11K 2400:00:0500:43:4902:42:52.5002:42:58.05+01:17:247:048,5
66IDASZAK Patryk 2393KÓRNIKMaster Mężczyzn17M 4200:00:1700:44:2202:44:21.9502:44:38.95+01:19:057:088,4
67ŁOŚ Krzysztof 2313SBRT WARSZAWAŁOMIANKI DOLNEDinozaur Mężczyzn2M 4300:00:1100:43:0902:45:44.2002:45:55.90+01:20:227:128,3
68KUGLER Kamila 2402JAWORZNOSenior Kobiet11K 2500:00:0700:44:5602:46:30.1002:46:37.20+01:21:037:148,3
69BALNER Sebastian 2392JAWORZNOWeteran Mężczyzn10M 4400:00:0600:44:5802:47:20.1002:47:26.60+01:21:537:168,2
70PIĘTA Aleksandra 2399SOSNOWIECSenior Kobiet12K 2600:00:0200:50:4202:47:53.4502:47:56.30+01:22:227:178,2
71ZACZYK Jakub 2386WARSZAWAMaster Mężczyzn18M 4500:00:0700:44:5702:49:33.4502:49:41.15+01:24:077:228,1
72ZACZYK Alicja 2387MAMA W PELETONIEWARSZAWAMaster Kobiet12K 2700:00:0700:44:1602:49:33.9002:49:41.45+01:24:077:228,1
73IWIŃSKI Adam 226SAINT GOBAIN SQUADROKITNO SZLACHECKIEMaster Mężczyzn19M 4600:00:1600:48:2802:49:35.6002:49:52.00+01:24:187:228,1
74PELCZER Agnieszka 2368KB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEMIŁOSZYCEWeteran Kobiet4K 2800:00:1500:42:5002:50:00.8502:50:16.00+01:24:427:238,1
75KLEJNOWSKI Mateusz 2329SOCIOS SILESIAGLIWICESenior Mężczyzn16M 4700:00:1200:46:3502:50:50.1502:51:02.15+01:25:287:258,1
76KLEJNOWSKA Katarzyna 2330SOCIOS SILESIAGLIWICESenior Kobiet13K 2900:00:1200:46:3702:51:34.6002:51:46.90+01:26:137:278,0
77MIODEK Aleksandra 2377WARSZAWAMaster Kobiet13K 3000:00:0600:46:0602:51:47.1002:51:53.35+01:26:197:288,0
78ARMACIŃSKA Edyta 2348SOSNOWICASenior Kobiet14K 3100:00:0900:47:1202:53:14.0002:53:23.65+01:27:507:318,0
79STRĄCZEK Urszula 2300GISZOWIEC BIEGA RAZEMKATOWICEMaster Kobiet14K 3200:00:0500:45:5702:53:24.2002:53:29.60+01:27:567:328,0
80FURDYNA Maria 2394WARSZAWAMaster Kobiet15K 3300:00:0800:44:3502:53:40.9502:53:49.30+01:28:157:337,9
81WIELICZKO Regina 2418RZESZÓWMaster Kobiet16K 3400:00:0800:44:3402:56:35.3502:56:43.85+01:31:107:407,8
82PĘCAK Kamil 2351LUBLINSenior Mężczyzn17M 4800:00:1000:47:1302:57:23.2002:57:33.45+01:31:597:427,8
83SIKORSKI Mariusz 2326MAŁUSZÓWMaster Mężczyzn20M 4900:00:1300:45:3702:59:04.0002:59:17.95+01:33:447:477,7
84LACH Agnieszka 2364NIEBIESKAWADOWICEWeteran Kobiet5K 3500:00:1300:46:4503:00:45.8503:00:59.80+01:35:267:517,6
85POZYTYWNIE_ROZBIEGANA Magdalena 228ŁÓDŹSenior Kobiet15K 3600:00:1300:45:3803:00:49.6503:01:03.25+01:35:297:517,6
86DANYLOVA Alina 2376POZNAŃSenior Kobiet16K 3700:00:1800:48:4003:01:10.8503:01:29.00+01:35:557:527,6
87PYSKATY Marta 2400DZIKIE MUSTANGIPASZCZYNAMaster Kobiet17K 3800:00:0700:52:5303:03:18.9003:03:26.50+01:37:527:587,5
88PYSKATY Zuzanna 2401DZIKIE MUSTANGIPASZCZYNASenior Kobiet17K 3900:00:0700:52:5403:03:19.1503:03:26.60+01:37:537:587,5
89KUBIK Wanda 2385JASIENICAMaster Kobiet18K 4000:00:0800:51:2503:05:16.8003:05:25.75+01:39:528:037,4
90KALINOWSKA Joanna 2388ULTRA BESKID SPORTJASIENICAMaster Kobiet19K 4100:00:0900:51:2503:05:16.6503:05:25.80+01:39:528:037,4
91WARDAK Agnieszka 2353RADZYMIN RUN TEAMRADZYMINWeteran Kobiet6K 4200:00:0500:48:5903:08:28.6503:08:34.05+01:43:008:117,3
92WARDAK Tomasz 2352RADZYMIN RUN TEAMRADZYMINWeteran Mężczyzn11M 5000:00:0500:48:5803:08:28.2503:08:34.10+01:43:008:117,3
93HOŁUJ Barbara 2367KRAKÓWWeteran Kobiet7K 4300:00:1300:50:4003:11:10.4503:11:23.50+01:45:498:187,2
94STOŁOWSKA Natalia 2342WROCŁAWMaster Kobiet20K 4400:00:1200:50:3403:11:26.0503:11:39.00+01:46:058:197,2
95POLEK Justyna 2334OPOLEMaster Kobiet21K 4500:00:1000:53:0203:13:29.8003:13:39.95+01:48:068:247,1
95GIERASIMIUK-MERTA Ewelina 2335RUN OR DIENOWY TARGMaster Kobiet21K 4500:00:0900:53:0203:13:30.0003:13:39.95+01:48:068:247,1
97SZCZABEL Aleksandra 2302GLIWICESenior Kobiet18K 4700:00:1100:51:1603:14:04.7503:14:16.15+01:48:428:267,1
98MACIEJEWSKA Beata 2319BYLE DO PRZODUQKONINSenior Kobiet19K 4800:00:1700:54:2003:19:13.4003:19:30.90+01:53:578:396,9
99FRĄCKOWIAK Anna 2349KB HARCOWNIKGRĘDZINAWeteran Kobiet8K 4900:00:1500:54:2203:19:58.1503:20:13.65+01:54:408:416,9
100POSMAN Katarzyna 2373WARSZAWAMaster Kobiet23K 5000:00:1000:54:2403:20:05.7003:20:16.45+01:54:428:416,9
101ZIELIŃSKA Dorota 2372WARSZAWAWeteran Kobiet9K 5100:00:1000:54:2503:20:06.1503:20:17.05+01:54:438:426,9
102NOWOSAD Kamil 2419CHEŁMSenior Mężczyzn18M 5100:00:2000:52:0803:20:56.1003:21:16.35+01:55:428:446,9
103ZALEŃSKA Katarzyna 223WIELICZKAMaster Kobiet24K 5200:00:0800:49:1803:22:13.8503:22:22.35+01:56:488:476,8
104KOZA Grzegorz 229ŁAZYSenior Mężczyzn19M 5200:00:1900:57:1903:43:53.1503:44:12.45+02:18:389:446,2
105SZABLA Mateusz 2358SZABELKA TEAMNIEGOWONICESenior Mężczyzn20M 5300:00:1900:57:2003:43:53.5003:44:12.90+02:18:399:446,2
106SZABLA Rafał 227ZAKOPANESenior Mężczyzn21M 5400:00:1900:57:2003:43:53.7003:44:13.55+02:18:399:446,2
107RUTKOWSKI Konrad 2371TOMASZÓW MAZOWIECKISenior Mężczyzn22M 5500:00:1600:51:2303:58:42.5003:58:59.25+02:33:2510:225,8
108SŁOMKA Karolina 2370ŁÓDŹSenior Kobiet20K 5300:00:1600:51:2203:58:42.7503:58:59.35+02:33:2510:225,8
109BUDYNEK Anna 2407WARSZAWASenior Kobiet21K 5400:00:1800:58:1404:05:05.8004:05:24.05+02:39:5010:395,6
Znaleziono 109 wynik(ów)