ULTRAJANOSIK 80 KM POMSTA JANOSIKA
ULTRAJANOSIK
Organizator : Fundacja Na Ratunek
Data : 2021-08-28
Miejsce : Zespół Rekreacyjny Polana Sosny - Niedzica
Dystans : 80 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 96
Wystartowało : 87
Nie ukończyło : 5
Ukończyło : 82
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 8km | 19km | 37km | 46km | 56km | 63km | Meta
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuZielony Staw
8km
Zdziar
19km
Kacwin
37km
Łapszanka
46km
Trybsz
56km
Dursztyn
63km
Czas
netto
80km
Czas
brutto
80km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
             
1BOROWSKI Kamil 8052CHEŁM BIEGAŻÓŁTAŃCE KOLONIASenior Mężczyzn1M 100:00:0300:53:3902:28:1304:17:3705:32:4906:27:0107:14:5508:42:22.3508:42:25.65 6:319,2
2SOWA Łukasz 8059KATOWICEMaster Mężczyzn1M 200:00:0200:53:2602:26:0904:13:2005:31:3406:29:5107:15:0208:48:56.7008:48:59.10+00:06:336:369,1
3BARTOSIŃSKI Bartłomiej 8079WARSZAWASenior Mężczyzn2M 300:00:0401:04:2202:59:3804:59:5506:21:1407:22:2208:06:4109:48:33.8509:48:38.10+01:06:127:218,2
4JANEK Noémi 8003BUDAPESTSenior Kobiet1K 100:00:0501:03:2902:58:0005:06:0506:29:4007:30:2808:18:4210:02:57.4010:03:03.20+01:20:377:328,0
5PABIS Szymon 8029KARNIOWICESenior Mężczyzn3M 400:00:0201:03:5302:48:1804:55:4406:28:1807:37:3408:33:2510:27:55.7010:27:57.80+01:45:327:507,6
6KUTAJ Grzegorz 8080GRABÓWKIMaster Mężczyzn2M 500:00:1601:08:4403:08:0705:15:5706:47:1207:53:3808:47:1710:37:59.2010:38:16.05+01:55:507:587,5
7KOŚCIELNY Piotr 8088WARSZAWAMaster Mężczyzn3M 600:00:0201:03:2902:59:5906:51:2307:59:0808:52:5410:40:37.0510:40:39.80+01:58:148:007,5
8GAŁUSZKA Rafał 8057GUBINWeteran Mężczyzn1M 700:00:0501:03:1603:08:3805:16:1106:45:4207:48:0308:42:5910:42:18.3010:42:23.95+01:59:588:017,5
9BORUSZEWSKA Beata 8006SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEMaster Kobiet1K 200:00:0301:03:2403:02:5105:06:3606:39:0807:47:4308:45:0010:47:04.9510:47:08.25+02:04:428:057,4
10MROZOWSKI Piotr 8089OPOLEMaster Mężczyzn4M 800:00:0601:03:4402:57:0805:06:3606:47:2707:59:1608:55:1211:06:58.1011:07:04.30+02:24:388:207,2
11KOZŁOWSKI Paweł 8011ŁAZYMaster Mężczyzn5M 900:00:1401:03:4303:00:4005:09:4506:45:4007:53:5108:51:1411:08:18.3011:08:32.95+02:26:078:217,2
12SKWAREK Marcin 8065SMASHING PĄPKINSWARSZAWASenior Mężczyzn4M 1000:00:0502:57:5205:11:1106:47:2608:01:2109:05:0411:14:58.3011:15:03.35+02:32:378:267,1
13GNIADEK Tomasz 8063DABEX-BOLTKRAKÓWMaster Mężczyzn6M 1100:00:0401:07:5103:16:5605:34:0207:16:5308:26:2209:23:2511:19:48.2511:19:53.15+02:37:278:297,1
14WOJCIECHOWSKI Dariusz 8019KRAKOWIAK ULTRA TEAMKROSNOMaster Mężczyzn7M 1200:00:1701:07:5103:11:0605:24:2107:09:3808:23:2909:25:4811:28:08.2011:28:25.40+02:45:598:367,0
15WIĄCEK Marcin 8048JASIELSKIE STOWARZYSZENIE CYKLISTÓWJASŁOMaster Mężczyzn8M 1300:00:1901:08:0603:16:2705:47:0207:32:0408:44:4809:41:0511:50:15.8011:50:35.65+03:08:108:526,8
16PISAREK Karol 8066JB WARSAWWARSZAWASenior Mężczyzn5M 1400:00:0301:16:5503:26:2305:55:3207:36:5308:47:4309:45:3311:54:25.6011:54:29.40+03:12:038:556,7
17KALISZ Karolina Maria 8086KB WYSZKÓWKAMIEŃCZYK NAD BUGIEMSenior Kobiet2K 300:00:2601:17:1903:27:4705:50:0907:33:0608:49:3709:53:1511:55:26.0511:55:52.35+03:13:268:566,7
18GONCZAR Szymon 8071KW GLIWICERYBNIKSenior Mężczyzn6M 1500:00:2601:17:0803:27:4605:50:0507:33:0708:49:1509:53:1211:55:26.5511:55:52.65+03:13:278:566,7
19KOZIŃSKI Paweł 8046BIEGAM BO LUBIĘKŁOBUCKWeteran Mężczyzn2M 1600:00:0601:09:0103:16:1105:49:4807:34:1908:52:0309:55:0711:56:29.6011:56:36.40+03:14:108:576,7
20SŁONINA Artur 8053BRODATY SŁOŃKRAKÓWMaster Mężczyzn9M 1700:00:1501:11:4803:23:5005:51:4607:40:1709:03:1410:07:5912:02:11.1512:02:27.00+03:20:019:016,6
21CEBULA Grzegorz 8060IWINYWeteran Mężczyzn3M 1800:00:0501:04:5903:14:5205:38:3207:22:5508:46:2409:44:1712:02:53.5512:02:59.30+03:20:339:026,6
22ZAJĄC Grzegorz 8064LW BOGDANKAŁĘCZNAMaster Mężczyzn10M 1900:00:1701:08:3303:15:0005:45:1407:34:4208:51:3809:52:1512:07:00.4512:07:18.35+03:24:529:056,6
23GARSZYNSKI Kuba 8070DELOITTEŁÓDŹMaster Mężczyzn11M 2000:00:1601:13:0603:25:2805:54:1907:41:0008:56:4210:01:5912:11:32.2012:11:48.35+03:29:229:086,6
24PODSADNY Bartosz 8047POZNAŃMaster Mężczyzn12M 2100:00:1801:13:3703:25:3005:54:3607:41:5808:56:3610:01:5412:12:43.8512:13:02.15+03:30:369:096,6
25TOMCZYK Tomasz 8023RESCHAPE RUNNERSZABRZEMaster Mężczyzn13M 2200:00:0401:17:5403:56:5606:17:1107:56:4109:09:0010:06:2312:16:19.0512:16:23.60+03:33:579:126,5
26TOMCZYK Angelika 8014RESHAPE RUNNERSZABRZEMaster Kobiet2K 400:00:0501:17:4203:56:5806:17:1007:56:3809:09:2410:06:3312:16:18.7512:16:23.90+03:33:589:126,5
27FEODORÓW Wojciech 8049RESHAPE RUNNERSZABRZEWeteran Mężczyzn4M 2300:00:1101:13:0003:22:1806:00:5207:50:5009:09:0110:05:4812:16:12.8512:16:24.40+03:33:589:126,5
28ZAJKOWSKI Mariusz 8042POWER TRAININGWARSZAWAMaster Mężczyzn14M 2400:00:1101:17:4403:33:3206:10:2207:58:2309:16:3810:14:0412:22:27.9012:22:39.30+03:40:139:166,5
29CEBRAT Ewa 8033SOSNOWIECMaster Kobiet3K 500:00:2001:15:1003:57:3406:18:4408:03:0509:18:4510:22:2812:30:47.9512:31:08.25+03:48:429:236,4
30MATECKI Adrian 8030YOGAHOME.PLWARSZAWASenior Mężczyzn7M 2500:00:0501:10:5803:15:0105:56:2507:55:1909:13:1310:11:0312:34:17.1012:34:22.30+03:51:569:256,4
31MAGIERA Paweł 8045SKAWINAMaster Mężczyzn15M 2600:00:1301:15:0703:35:2506:20:1808:11:4809:28:1210:30:4012:40:52.6012:41:05.90+03:58:409:306,3
32GOLONKA Łukasz 8062PASIERBIECMaster Mężczyzn16M 2700:00:0601:06:1303:16:5905:56:1607:46:3209:09:3310:20:3812:50:48.2512:50:55.05+04:08:299:386,2
33JADCZAK Adrian 8028BIEGOWA KUŹNIARUDA ŚLĄSKAMaster Mężczyzn17M 2800:00:1001:14:3503:35:2108:08:2109:31:0510:40:1312:55:07.8512:55:18.80+04:12:539:416,2
34WOŹNIAK Michał 8016GLADIATORS BY RMF4RTPODOLSZESenior Mężczyzn8M 2900:00:1301:09:4403:19:4806:05:2907:59:1309:19:0810:25:0612:55:42.2512:55:56.15+04:13:309:416,2
35JANČOVIČ Tomáš 8077RAJECSenior Mężczyzn9M 3000:00:0801:15:0503:49:3206:21:0608:11:4709:27:2310:30:1312:56:11.8012:56:20.60+04:13:549:426,2
36KŘIVÁNEK Zdeněk 8058ZZS HMPPRAGUEMaster Mężczyzn18M 3100:00:0801:15:0203:49:3206:21:0808:11:4709:27:3310:30:1412:56:12.1012:56:20.75+04:13:559:426,2
37PODODEMSKA-ZABDYR Izabela 8078KS PEGAZCHYLICEWeteran Kobiet1K 600:00:1701:15:0903:57:4806:24:2008:17:3809:36:2810:40:0013:16:16.9013:16:34.70+04:34:099:576,0
38WALCZAK Łukasz 8068BYLE DO PRZODUQKONINMaster Mężczyzn19M 3200:00:2301:18:5903:57:1106:26:4908:17:2709:36:1510:39:5613:19:02.7013:19:25.70+04:37:009:596,0
39WYSOCKA Agnieszka 8090BIEGAM BO LUBIĘCZECHOWICE-DZIEDZICEMaster Kobiet4K 700:00:0901:20:4104:12:5208:37:1709:52:3910:54:5113:20:18.3013:20:28.15+04:38:0210:006,0
40POBIEGŁO Artur 8054RUN TEAM DĄBROWA TARNOWSKATARNÓWMaster Mężczyzn20M 3300:00:0301:13:4903:33:2106:35:2708:37:2009:53:0010:55:3613:20:32.1013:20:36.00+04:38:1010:006,0
41KWIATKOWSKI Kajetan 8027JAGUAR FITGDAŃSKMaster Mężczyzn21M 3400:00:0401:14:0103:35:3206:41:0008:30:4309:53:5611:03:1313:21:59.8513:22:04.70+04:39:3910:016,0
42LINNERT Marek 8039NUTREND BIEGABIELSKO-BIAŁAWeteran Mężczyzn5M 3500:00:1001:14:5803:53:3006:27:2708:27:0109:49:3210:54:5313:26:56.2013:27:06.55+04:44:4010:055,9
43POTOCKI Maciej 8050ORANGE POLSKABIERNATKIWeteran Mężczyzn6M 3600:00:1601:16:1103:50:2306:30:0708:25:3009:45:4910:53:3813:27:48.5013:28:05.00+04:45:3910:055,9
44STODOLNY Krzysztof 8005WORYTYWeteran Mężczyzn7M 3700:00:0704:15:0007:03:1308:54:2210:09:2611:09:4513:29:43.2513:29:50.85+04:47:2510:075,9
45GAWLIK Sylwia 8017LUBLINMaster Kobiet5K 800:00:1801:19:1903:48:0806:42:5108:41:0110:04:0211:10:5613:39:19.2013:39:38.10+04:57:1210:145,9
46DOMARADZKA- KASZUBOWICZ Wiktoria 8035SANOKMaster Kobiet6K 900:00:2001:27:4804:13:4007:02:5708:59:1110:13:0411:16:0413:44:15.0013:44:35.30+05:02:0910:185,8
47LEŚNIAK-POPIEL Marta 8037POZYTYWNIE ZABIEGAMI SANOKSANOKWeteran Kobiet2K 1000:00:2001:27:5004:13:4007:00:3608:59:1010:13:0711:16:0413:44:14.7013:44:35.45+05:02:0910:185,8
48CHOŁOTA Marek 8015BIEGOWY ŚWIATPIŁAMaster Mężczyzn22M 3800:00:0501:10:4103:38:3706:13:4008:05:4809:31:2110:48:2113:46:41.9513:46:47.40+05:04:2110:205,8
49RASZTABIGA Sylwester 8025FUGASÓWKAWeteran Mężczyzn8M 3900:00:1301:16:3503:35:3406:33:4508:33:1009:43:2010:49:5713:52:16.6013:52:29.60+05:10:0310:245,8
50KICINSKA Dorota 8092RAWICZSenior Kobiet3K 1100:00:0701:11:5404:02:0406:29:1308:22:4109:41:2510:44:2313:52:22.5013:52:30.10+05:10:0410:245,8
51JOHNA Adam 8022PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMYTYCHYMaster Mężczyzn23M 4000:00:1501:13:0303:40:0506:33:5508:43:3610:14:5911:27:1713:58:20.7513:58:35.80+05:16:1010:285,7
52TYCZYŃSKI Krzysztof 8061CZERWONAK BIEGACZERWONAKMaster Mężczyzn24M 4100:00:1401:14:2203:44:2006:36:4608:36:4910:08:2411:17:5814:07:49.7014:08:03.85+05:25:3810:355,7
53WEYNA Rafał 8018BIAŁY DOMEKKICINWeteran Mężczyzn9M 4200:00:1301:14:2603:44:2006:36:2108:36:5210:08:3211:18:0114:07:50.1014:08:03.95+05:25:3810:355,7
54INDRASZAK Adam 8069SILESIA MARATHON CLUBKATOWICEWeteran Mężczyzn10M 4300:00:0701:09:2103:45:0306:44:2208:40:2810:13:2411:27:4214:18:29.9514:18:37.15+05:36:1110:435,6
55CZERNIACHOWSKI Artur 8004BIEGAMY DLA SIEBIEZIELONA GÓRAWeteran Mężczyzn11M 4400:00:1901:15:1603:47:1306:34:4909:03:3610:25:4111:36:4114:19:53.2514:20:12.75+05:37:4710:445,6
56WALKOWIAK Jacek 8009BIEGAMY DLA SIEBIEZIELONA GÓRAWeteran Mężczyzn12M 4500:00:1801:15:2003:47:1406:34:4809:03:3810:25:3711:36:4014:19:54.6014:20:13.00+05:37:4710:445,6
57LUDWICZAK Jacek 8051WARSZAWAWeteran Mężczyzn13M 4600:00:1401:19:1903:42:3206:32:1208:39:4610:09:4311:25:2914:27:34.7514:27:49.40+05:45:2310:505,5
58LEWKOWSKI Aleksander 8010WARSZAWAMaster Mężczyzn25M 4700:00:1601:08:5603:46:0906:41:4308:56:0010:22:0811:32:0514:29:54.7514:30:10.95+05:47:4510:525,5
59BURY Marek 8013KATOWICEWeteran Mężczyzn14M 4800:00:2101:21:1904:00:5607:00:3709:09:1410:31:5911:43:2514:36:26.1514:36:47.55+05:54:2110:575,5
60PODAWCA Łukasz 8021WIELKOPOLSKA SZKOŁA PODOFICERSKASWARZĘDZMaster Mężczyzn26M 4900:00:1501:11:4203:50:0606:39:0408:53:5810:21:4811:34:3414:42:21.6514:42:37.20+06:00:1111:015,4
61WOSZTYL Alicja 8075KOSZALINSenior Kobiet4K 1200:00:1501:11:3403:50:0606:39:0408:53:5810:21:3411:34:3414:42:22.0514:42:37.40+06:00:1111:015,4
62VICHOVA Sara 8056KLUB BIATLONU KAPSLOVNAPRAHASenior Kobiet5K 1300:00:0801:26:4704:11:1007:13:2409:19:0610:46:0711:56:3514:45:01.3514:45:10.25+06:02:4411:035,4
63UHLIR Marek 8055KLUB BIATLONU KAPSLOVNAPRAHAMaster Mężczyzn27M 5000:00:0801:26:4904:11:1107:13:2409:19:0610:46:0511:56:3214:45:02.2014:45:10.55+06:02:4411:035,4
64TOMASZEWSKI Dawid 8036WLKP MOUNTAINS ULTRAKOMORNIKIMaster Mężczyzn28M 5100:00:2501:23:0604:14:2006:56:4209:08:0410:37:0211:45:1114:48:08.0014:48:33.00+06:06:0711:065,4
65JARZEMBOWSKI Tomasz 8008WLKP MOUNTAINS ULTRAPLEWISKAMaster Mężczyzn29M 5200:00:2401:22:5604:14:2006:56:4309:08:0310:37:0811:45:1014:48:08.5514:48:33.25+06:06:0711:065,4
66KOBYLIŃSKA Agnieszka 8007GDAŃSKMaster Kobiet7K 1400:00:1801:19:0904:01:0706:50:2308:55:3710:37:1811:48:2914:49:55.9014:50:14.70+06:07:4911:075,4
67BIZIAK Rajmund 252KROŚCIENKO NAD DUNAJCEMMaster Mężczyzn30M 5300:00:1601:27:2204:04:0007:05:2409:11:5810:44:4112:05:1915:13:19.1515:13:35.15+06:31:0911:245,3
68PYTLARCZYK Piotr 8074KLUB BIEGACZA WARTAPAJĘCZNOWeteran Mężczyzn15M 5400:00:1201:21:2304:14:2207:19:1409:30:1811:03:4612:21:1715:31:58.9015:32:11.40+06:49:4511:385,2
69SZABLA Magdalena 202SZABELKA TEAMGRABOWAMaster Kobiet8K 1500:00:1101:25:5004:33:0407:23:2009:50:5811:13:2312:31:4615:40:35.2515:40:46.70+06:58:2111:455,1
69PRZEWŁOKA Wojciech 8034SAINT-GOBAIN SQUADKOLBARKMaster Mężczyzn31M 5500:00:1001:25:5404:33:0407:23:2309:50:5511:13:3312:31:4515:40:36.2015:40:46.70+06:58:2111:455,1
71PANEK Aleksandra 8085DEBOGORAWeteran Kobiet3K 1600:00:1301:27:0004:31:4507:34:4309:50:3811:13:5912:31:5215:40:33.7015:40:46.80+06:58:2111:455,1
72PANEK Agata 262ZWIERCIEMaster Kobiet9K 1700:00:1101:26:0704:33:1407:23:2009:51:0311:15:0112:31:5215:40:35.2515:40:47.00+06:58:2111:455,1
73SZABLA Marcin 203SAINT GOBAIN SQUADGRABOWAMaster Mężczyzn32M 5600:00:1101:26:0004:33:0307:23:2509:50:5911:13:3612:31:4215:40:35.7015:40:47.35+06:58:2111:455,1
74NERKOWSKI Paweł 8031GDAŃSK/GRAJEWOMaster Mężczyzn33M 5700:00:2201:20:4504:12:2407:27:3709:39:4011:21:4012:45:5915:50:25.1515:50:47.60+07:08:2111:525,1
Przekroczony limit czasu: 16:00:00
75CHMIELEWSKI Marcin 8043PĘDZĄCE ŻÓŁWIEDĘBNICA KASZUBSKAWeteran Mężczyzn16M 5800:00:2301:20:4604:12:2507:27:3709:39:4511:22:3712:46:1216:09:39.9516:10:03.25+07:27:3712:075,0
76MRÓWCZYŃSKI Tomasz 8012-SARBINOWOMaster Mężczyzn34M 5900:00:2201:26:4704:30:0907:31:5609:56:2711:37:0812:54:1116:23:39.6516:24:02.00+07:41:3612:174,9
77RĘKOSIEWICZ-TOKARZ Monika 8001TKKF SOKÓŁGŁOGÓW MAŁOPOLSKIMaster Kobiet10K 1800:00:1901:31:4404:40:4307:44:4710:08:2511:42:4013:09:0516:34:32.7516:34:51.95+07:52:2612:254,8
78TYRANKIEWICZ Kamila 8040JUMP&FLY, KABATYWARSZAWAMaster Kobiet11K 1900:00:1701:30:4704:30:4607:48:2610:28:0612:25:4813:57:3917:22:36.2517:22:53.40+08:40:2713:014,6
79DĄBROWSKI Adrian 8026POWER TRAININGWARSZAWASenior Mężczyzn10M 6000:00:0601:30:4104:22:5407:38:3310:38:5312:14:1913:43:4017:32:01.4517:32:07.90+08:49:4213:094,6
80ŁASKAWSKA Justyna 8084WARSZAWAMaster Kobiet12K 2000:00:1701:29:1604:45:0708:24:3110:43:3412:31:4714:10:0817:57:32.6517:57:50.20+09:15:2413:284,5
81WÓJTOWICZ Paweł 8002LUBLIN BIEGALUBLINMaster Mężczyzn35M 6100:00:2101:32:0205:05:0108:30:2310:54:2812:51:5214:23:1117:57:54.9017:58:16.55+09:15:5013:284,5
82ZDROJKOWSKI Ireneusz 8083RUN STREET RADOMRADOMMaster Mężczyzn36M 6200:00:2201:30:3304:52:0908:24:2910:51:3812:48:3014:19:0718:11:50.7518:12:13.30+09:29:4713:384,4
Niesklasyfikowani
STAŘECKÝ Tomáš 8082CAMPANARII PRAGENSES SANCTI VITIPRAHAWeteran MężczyznDNF01:19:59 DNF04:17:34 DNF07:23:59 DNF09:42:44 DNF11:37:00 DNF13:18:24 DNF DNF DNF--
SOUHRADOVÁ Eva 8081PRAHASenior KobietDNF01:19:53 DNF04:17:33 DNF07:23:59 DNF09:42:46 DNF11:37:14 DNF13:18:29 DNF DNF DNF--
SKWARSKI Darek 8038POZNAŃMaster MężczyznDNF01:03:42 DNF02:57:27 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
GRUSZCZYŃSKI Przemysław 8087POZNAŃWeteran MężczyznDNF01:23:13 DNF04:14:18 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
WOJNO Małgorzata 8041DROGA DO ULTRAŁÓDŹMaster KobietDNF01:27:14 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 87 wynik(ów)